HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 04:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36797 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 ... 1472  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
Postaj ime i prezime moje. Imas dozvolu. Bez sankcija od moderacije. Ne bude li se poklapalo sa stvarnošću ti si lažljiv stranački boot. I napustićeš forum. Ja te evo izazivam i čekam. Na ovaj forum sam registrovana prije dosta godina i mnogi me poznaju. Od studija preko karijere. Dakle, javno molim. :D pičko bootovska.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
Mamicu ti glupu sendvičarsku. Našao si izivljavati se s glupim teorijama zavjere i da te se kao bojim. Otvorila sam na kliksu temu o Davidu pa te to zulja.
Ja za razliku od tebe i kad na kliksu pisem, Hrvati s ovog foruma znaju nick.
I to protiv HDZ-a.

Citat:
osts: 112
Joined: 09/03/2018 13:03
Contact: Contact LakePlacid
Vaše mišljenje? Pomoć povratniku sa zapada 
Postby LakePlacid » 12/03/2018 15:48

Pozdrav najvecoj forumskoj zajednici u BIH a mozda i šire  

Temu otvaram sa iskljucivo jednim ciljem a to je vase misljenje i vas stav po pitanju mojih planova, buduci da vec duzi niz godina ne zivim u BIH, samim tim nemam dodirnih tačaka sa nasim ljudima, drustvu kao i o aktuelnoj situaciji i dogadjajima u drzavi, samim tim molim da shvatite sve kako treba, vase misljenje mi je jako bitno kako god neko to shvatio ili pomislio "pusti budalu"  

Vec duzi niz godina zivim vani, u dogledno vrijeme planiram se vratiti u BIH, u kasnim tridesetim mogu reci da sam sebi obezbjedio egzistenciju, kao veoma mlad sam otisao vani, i u bukvalnom smislu umorio sam se kako fizicki tako i psihicki od ganjanja upsjeha u zivotu i sticanja materijalnih sredstava sto je i najveci razlog odluke o vracanju u BIH.
I ako sam rodjen i odrastao u Sarajevu, za destinaciju za novi zivot u BIH, jako me privlaci grad Brčko, prvenstveno zbog geografskog polozaja grada, blizine Beograda i Zagreba ali i mirnijeg nacina zivota kao i zivotnog standarda u tom bh. gradu.
Sebe vec zamisljam svako jutro kako pijem jutarnju kafu i sa psom šetam obalom Save, po meni kao teskom liberalu Brcko je jedini pravi pravcati multietnički grad u BIH, i to je jos jedan dodatni razlog simpatija prema tom gradu.

Bitno je naglasiti da imam bh. drzavljanstvo, buduci da sam promijenio tri drzave u kojima sam i radio, nisam imao niti imam pravo sticanja drzavljanstva zemlje domacina

Takodjer u Sarajevu posjedujem malo vecu nekretninu koju bih prodao, za Sarajevo me nekako ne vezu lijepe uspomene, ali i nemam nikoga svog, buduci cijene nekretnina u Sarajevu i Brckom, da se lalo zakljuciti eventualni dodatni dobitakn u finansijskom smislu.

Po mojoj racunici dio novca mogao bih uloziti u privatni biznis, ili ipak da narednih 20. godina nista da ne radim i sam sebi isplacujem mjesecu platu od nekih cirka 425 eura mjesecno, buduci da nisam ozenjen niti imam djece meni vjerovatno sasvim dovoljno buduci na standard u BIH, gdje je srednja placa koliko cujem malo manja od toga.

Sve u svemu bio bih zahvalan na svakom odgovoru i misljenju, buduci na veliku forumsku zajednicu i veliki broj ljudi razlicitih profila koji su na forumu kao sto rekoh svaki odg. i misljenje meni veoma dragocjeno.

Pozdrav ! 



A ovo si ti lazljivi ušljo i tvoj pokušaj glumljenja bošnjačkog povratnika.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ni jednom riječi se tu ne prikazuje kao Bošnjak. Naprotiv, ako je čovjek razuman, nije paranoidan i nezaslijepljen mržnjom kao vi muslimani po dva detalja se vidi da ne glumi Bošnjaka:

- Dragi mu i Beograd i Zagreb (blizina).
- Sarajevo mu se gadi, i nema nikakve rodbine u tom gradu.

Ćao-bao, uživajte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
Tema je obrisana. Predstavljao se i raspitivao o ribogojilištima na Savi. To je jedini preostali post sa te njegove teme kopiran na temu o smart Davida Dragičevića. Dakle ponovo javni poziv da ušljivi stranački boot objavi moj identitet. :D Cekam.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:smijeh

Au jesi histerična i puna bijesa kada sam ja u pitanju, na svakom forumu sa tobom ista prica, ocito tvoji apetiti nisu zadovoljeni na druga dva foruma pa pokusavas ovdje sta pokupiti, a tek se udala, ja sam mislio da si se smirila sto se tice toga...

Rado se sjetim naseg druzenja na klixu sa ovim nikom, oda tada tebe hoce frustracija, histerija i bijes kada sam ja u pitanju, i kada ti opcenito ne ide propaganda koju plasiras, jbg vjerovatno nikada nisi ni slutila da ces naletiti na nekoga ko ce sve tvoje rabote i posao od kojeg zivis razmontirati i javno objelodaniti, takve blećke kao tebe i onog iz Brckog ipak je lako navući kao sta se da vidjeti, jos u startu usla u raspravu sa mnom i objelodanila ono sto me interesovalo - da imas konekciju sa gradom Brčko, o NVO mailu i da ne spominjem, kasnije mi moderator salje pp. kako pokusavas da isti promijenis, i kako ga pitas kako je moguce da ti drugi vidi mail, neuko, naivno i amaterski moja ti, greska u koracima

Ne treba covjek biti puno pametan da procita izmedju redova sta jedna muslimanka koja konstantno visi na forumima sa razlictim nikovima pokusava, mislis li iskreno da to prolazi nezapazeno? konkretno oko smrti narkomana, a zatim i nekim drugim stvarima koje plasiras, ipak nisi toliko pametna koliko se pravis, kao i takodjer izigravanje visoke licnosti koju pokusavas vec godinama graditi i to pazi na forumu, ponavljam ako do sada nisi skontala odakle vjetar puše neces nikada, toliko o tvojoj vrloj pameti i informacijama o stranackom botu, bolje pisi o ribama, ribnjacima i sl. bolje ti ipak ide :zubati

A za ostalo imas pp. ako te dodatno sta interesuje, nema potrebe da glumis svog drugara i unistavas temu licnim prepucavanjem, i sa tim bi zavrsio odg. na tvoje histerične izlete, svakako te i dalje pratim gdje god da si sto se tice neta, ti to ipak znas najbolje ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
moje ime, prezime i moj e mail.
Piši. I neka ostane na temi. :D
Da vidim sučeljavanje s ljudima. Ja sam stvarna osoba sa adresom i zivotom. Poslom. I zanimanjem za koji ljudi na forumu i koji viśe tu nisu znaju.
Od mog diplomiranja pa do sada :D

Hajde.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:rigam

Citat:
Kovačević: Smeće koje opozicija baca vratiće im se kao bumerang

Način na koji kandidat Saveza za promjene /SzP/ Vukota Govedarica vodi svoju kampanju je potez političkog očajnika, a smeće koje opozicija baca vratiće im se kao bumerang, ocijenio je portparol SNSD-a Radovan Kovačević.

"Zahvalni smo mu što se sam bacio na dno, pa nismo morali mi da ga gurnemo. Samo smo ga isprovocirali da to uradi što prije i saopšti javnosti svoj famozni plan na kojem on gradi svoju predsjedničku kampanju. .Ovim gadostima treba dodati i to da su mjesecima širili konstrukcije o navodnoj umiješanosti članova porodice premijera Željke Cvijanović u smrt Davida Dragičevića, a kad je to propalo, otišli su na druge teme I sve što su radili do sada bilo je usmjereno samo na njenu ličnu diskreditaciju, ali im nije uspjelo", istakao je Kovačević.

Nažalost, kaže on, zbog takvog odnosa građani Republike Srpske nisu uspjeli čuti ništa pametno od opozicije, šta bi oni to radili za te iste građane, a nemaju se čime pohvaliti ni tokom svoje vlasti u Sarajevu.

"Pet i po godina kao premijer, u teškim uslovima, i pod blokadom istih tih partija i istog tog Vukote Govedarice, Željka Cvijanović uspjela je povećavati plate, penzije, socijalna davanja i investirati širom Republike Srpske. To ćemo nastaviti i u narednom mandatu, a da to građani od nas i očekuju, vidi se po podršci koju uživa SNSD, po posjećenosti i energiji koja vlada na našim tribinama", naglasio je Kovačević.

On je rekao da SNSD ide dalje, nastavlja sa jačanjem Republike Srpske i njenih institucija.
"Smeće koje opozicija baca, njima će se vratiti kao bumerang, kako je to i do sada bilo", poručio je Kovačević.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=310423

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nabildani sekjuritaši muslimani iz Istocnog Mostara koji ocito glume zajebane momke konstantno daju podrsku vodji sekte i porucuju mu kako ce ga čuvati i biti njegovi bodyguardsi, samo da ih on zove i eto njih u BL. =))

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
Ovdje stvarna osoba iza tastature nije mrtvo dijete po kojem si kenjao danima. Imaš li muda makar u virtuali suočiti se? Hoćes mi otkriti identitet taj?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ne mozes sa mnom na ego budalice, imas pp. ne trolaj temu licnim prepucavanjem, i nema potrebe za konstantnim vrijedjanjem uslijed naleta huje i bijesa, nisam te valjda do toga doveo, očaj iz tebe izbija ... :smajl007

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 18988
Lokacija: među zvijezdama
Postaj :D ajde ili se samobaniraj degenu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7909
Je li ovo ona sto laze.
Odrasla u ratu u Sarajevu a od gladi je spasile koze i mlijeko u sred Sarajeva. :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 ruj 2018, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:palacgore1

Citat:
HEROJ NA SMRTI SVOGA SINA

Ko je Davor Dragičević?

Ne postoji čovjek u Republici Srpskoj koga nije potresla smrt Davida Dragičevića, dvadeset jednogodišnjeg mladića iz Banja Luke koji je tragično izgubio život.

Nakon ove tragične smrti najviše rukovodstvo Republike Srpske saopštilo je, da je svima cilj da se što je prije moguće utvrdi uzrok smrti mladog Davida i da to mogu uraditi jedino institucije, a prije svega Tužilaštvo i policija Republike Srpske, od kojih je to direktno i zatraženo. Isto rukovodstvo, sa dubokim pijetetom, izašlo je ocu nastradalog Davida, Davoru Dragičeviću u susret kada su u pitanju njegovi lični zahtjevi, vezani za istragu o tragičnom ubistvu njegovog sina.

Medjutim otac nastradalog mladića odlučio se da pravdu traži na ulici i samo nekoliko dana nakon tragične smrti svoga sina pristao da svoju tragediju i uspomene na sina instrumentalizuju strane službe, da se skup i ovaj tragični događaj ispolitizuju, a Davor Dragičević da uspomenu na svog sina čak unovči, stavljajući je u službu stranih službi za destabilizaciju Republike Srpske i rušenje aktuelne vlasti.

Pokret “Pravda za Davida” je proizvod opšteg obrazca subverzivnog obavještajnog djelovanja koji je radjen pod ovim scenarijom: “Okupiti lažni uzorak društva u Republici Srpskoj (Pravda za Davida) na centralnom mjestu u Banja Luci, zato što je najpogodnije za manipulaciju”.

Nema sumnje da je Davor Dragičević, otac tragično nastradalog mladića Davida, najveći manipulator sopstvene tragedije koju je čak dobro i unovčio. Uostalom, da se ne lažemo, zar Davor Dragičević junak ulice, zvijezda trgova, mesija, govornik, “osvajač slobode” nažalost nije postao heroj na smrti svoga sina?

Kada ga na primjer Senad Hadžifejzović, na sarajevskoj Fejs tv, koja pripada grupi koja potpaljuje medijsku vatru u slučaju David Dragičević , na početku emisije pita: Kako ste?, Davor odgovara : “Odlično sam”

Bez trunke emocije, uredno ošišan, obrijan, dotjeran!? Tu se odao. Izletjelo mu. Sve ostalo što je govorio bilo je naštrebano. On na TV nastupa kao komandant neke paravojne formacije, najavljuje revoluciju, objavljuje rat državi, optužuje, prijeti, proziva, u zavisnosti od scenarija koga dobija na dnevnim nivou. Kaže da zločinci nemaju vjeru ni naciju, a odmah potom kaže da su mu sina ubili Srbi, pravoslavci!?!

No ono što svakom normalnom čovjeku mora zaparati uši je izjava na Fejs televiziji, a i prije toga, da će sada, prvi put nakon pet mjeseci, ići sinu Davidu na grob i da mu donosi dunje iz dvorišta.!? Nakon pet mjeseci prvi put na grob sinu!!?? Šta reći? Sa najdubljim pijetetom se pitamo kako je otac mogao da ne ode na grob svom sinu pet mjeseci i šta je radio i šta ga je to sprečavalo? To sa dunjama mu je preporučeno da naglasi iako se dobro vidi da i u tom momentu taj čovjek nema emociju kad priča i radi samo šablonski .

Na kraju zar nam mangupi iz stranih obaještajnih redova upotpunjenih liderima opozicije u Republici Srpskoj, preko svog portparola Davora Dragičevića, koji je svoju tragediju stavio u službu drugih, ne najavljuju revoluciju i to baš 5. oktobra. Zato što Srbi dobro znaju šta se tada desilo u Srbiji.

Jel revolucija hvala svima onima koji su pokazali pijetet prema tragično nastradalom njegovom sinu? Napokon kuda je pošao taj “heroj” Davor Dragičević? U dizanje revolucije ili da sačeka da napokon saznamo od nadležnih institucija kako je nastradao njegov sin?Istina se mora saznati kad tad a mnoge započete revolucije su propale ma ko stojao iza njih.

http://infosrpska.ba/heroj-na-smrti-svoga-sina/

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 08:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
PREDSJEDNIK Srpske demokratske stranke (SDS), Vukota Govedarica, nazvao je "ustaškom unukom" protukandidatkinju za predsjednika Republike Srpske Željku Cvijanović na listopadskim izborima, dok je ona njega optužila da je za vrijeme rata bio dezerter u nikada prljavijoj kampanji u BiH u kojoj se poruke svode na primitivna diskreditiranja, tvrdnje o nacionalnoj izdaji te prijetnje podjelom zemlje. 

"Zar jedna ustaška unuka može voditi srpski narod? I zar može bilo komu pričati o srpstvu i časti?", rekao je Govedarica kako ga u nedjelju prenose mediji u BiH. Čelnik SDS-a je rekao kako je djed Željke Cvijanović izvjesni Pejo Marić iz okolice Dervente koji je navodno u II. svjetskom ratu bio ustaški satnik i palio srpska sela u okolici Dervente, a ujak pripadnik Hrvatskog vijeća obrane.

:zubati

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 22:37
Postovi: 177
Smrt toga mladića je prema svim indicijama nesretni slučaj, nije BL Beograd pa da svaki dan imaš neko ubistvo.
Opet očita je licemjernost federalnih medija, NVO sektora i nekih njima bliskih medija u RS. Imate slučaj gdje je onaj pokupio velikom brzinom dvije djevojke u Sarajevu, pobjegao, pa vraćen nazad iz Srbije, pušten na slobodu čini mi se, izgleda da će biti oslobođen u suđenju. Isto tako neke druge slučajeve i tu se gore pomenuta zabrinuta demokratska javnost uopšte ne brine niti NVO sektor organizuje demonstracije zbog nepravde.
Ko vas ne zna, skupo bi vas platio.
Narod u RS ipak nije toliko lud da nasjedne na talibanska podmetanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nekako mi nanosi da je Davor sa sinom dijelio novac od dilanja droge. Kuća mu je relativno luksuzno opremljena za malu plaću konobara i posluživača ćevapa, pljeskavica.

Sad sa svim činjenicama o njemu jasno vidim kako bi bio totalno sposoban sina gurati da prodaje drogu za dobru zaradu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 22:37
Postovi: 177
Ispočetka sam imao razumijevanja, ne daj Bože nikome da izgubi djete. Ne bih išao na to da njega optužujem za bilo šta, dosta mu je njegove muke, ali su ga očito NVO ništarije, mediji i opozicija iskoristili za svoje ciljeve a on u svojoj nevolji to ne vidi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 15:55 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Čiča je napisao/la:
Ispočetka sam imao razumijevanja, ne daj Bože nikome da izgubi djete. Ne bih išao na to da njega optužujem za bilo šta, dosta mu je njegove muke, ali su ga očito NVO ništarije, mediji i opozicija iskoristili za svoje ciljeve a on u svojoj nevolji to ne vidi.

To ima smisla da se kaže za period neposredno nakon smrti ali prošlo je mnogo vremena od smrti njegovog sina Davida.Davorovo ponašanje ukazuje na njeogov vrlo sumnjiv karakter.Onaj ko je napisao da je Davor "heroj" na smrti svog sina, nije mogao bolje da pogodi.Tako se ne ponaša čestit čovjek.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vodja sekte posjeduje nelegalno oružje sto je i obznanio u centralnom dnevniku na FACE-TV

Sada tvrdi da mu neko pokusava ubiti i ćuku malog bišona =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Znači čestit čovjek je onaj koji će da se poklopi i šuti čak i ako
Čvrsto vjeruje da se nešto sumljivo desilo prilikom ubojstva njegovog djeteta?
Zanimljivo

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
LakePlacid je napisao/la:
Vodja sekte posjeduje nelegalno oružje sto je i obznanio u centralnom dnevniku na FACE-TV

Sada tvrdi da mu neko pokusava ubiti i ćuku malog bišona =))


Eto on je jedini. :zubati

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ne radi se o tome, problem je kada to potvrdi osoba koja je napola psihicki bolesna i osvetoljubiva u toj mjeri da nekome naudi, a danima vec trubi kako ce 05.10. sve biti "zavrseno", i to se svakako mora max uzeti za ozbiljno ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6788
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Tulkas je napisao/la:
Znači čestit čovjek je onaj koji će da se poklopi i šuti čak i ako
Čvrsto vjeruje da se nešto sumljivo desilo prilikom ubojstva njegovog djeteta?
Zanimljivo

Slučaj Davida Dragičevića je rasvijetljen.Nema ničega što upućuje na zaključak da je riječ o ubistvu.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
=))

e moji muslimani bolje da vas ima nego ko sto vas nema, ne mozete se sada povlaciti ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 ruj 2018, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To se u medicini zove stres. Gospodin dezurni_ucenik je ocekivao nerealno, i sad ga boli glava.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36797 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 ... 1472  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO