HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 13:29 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
On i dalje vuce konce no njegova moc je vec osjetno manja a s protokom vremena i novih sudskih procesa ta moc galopura ravno prema nuli.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kako zaba ovo podnosi? Jednostavno ne mogu da zamislim sebe kako godinama i godinama pobožno podržavam likove kojima i rođena majka ima moralne dileme da li ih treba podržavati, i onda ti se ceo smisao života sruši kao most u Bolonji. A što je najgore, 99% naroda, onih istih za koje je religiozno verovao da dele njegovu veru u genijalnost braće pod krivičnom prijavom, slave njihov krivični postupak kao da je Hrvatska pobedila u finalu. Iskreno mi ga je žao i iskreno mu se smejem u isto vreme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 14:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Hahah, cujem da si dzanketa, ocigledno depresivan i hranis se tudjom patnjom pa si se i sada dosao malo nahraniti.
Pitam se da li da ti ne odgovorim jer bez obzira na sve gladnoga treba nahraniti , ili da ti odgovrim i suocim sa cinjenicama , sto je dugorocno ipak bolje u takvim situacijama.

ZM je hrvatski nogomet , pogotovo dinamo, preuzeo u stanju sluzbenog bankrota, a hrvatski nogomet, reprezentaciju i dinamo, ostavio u najboljem stanju u njegovoj povijesti. Ukoliko ne pratis hr nogomet, nego se javljas iskljucivo kako bi nahranio svoju glad, a povrsno si informiran na ovom forumu, dakle cinjice koje navodim ti potvrdjuje nedvosmisleno i sami Debos ********.

Znaci nedvojbeno mozemo zakljuciti kako je upravo i doslovno sve ono sto sam ja iskljucivo cinjenicama i brojkama prokazivao ovdje, da je sve to apsolutna istina.

E sad zasto i kako si ti mene povezao sa nekakvim jadima , podnosenjima ili dilemama, pogotovo necijim sudskim procesima, koji usput receno jos nisu zavrseni, meni nije poznato jer se ja u pravo, a pogotovo kriminal jako slabo razumijem i o tome doslovno nikad nisam pisao. Tim vise sto nisam imao, kao niti bilo tko drugi ovdje pa ni u opcenito u medijima, nikakve mogucnosti da dobijem informacije toga tipa, a temeljem priprostih naklapanja ne donosim svoje sudove niti tome pridajem paznju.

Tako da krivo procjenjujes mene , pristrano se referirajuci kroz gledanje kroz sebe, na nacin da si ideoloski ili spoznajno uokviren pa ako neko npr valja u nogometu ili je tebi simpatican da je on odmah dobar i u svemu ostalome. A to jednostavno nije tako. ZM je fantastican menadzer u nogometu, snazno je podigao hr nogomet i ja sam o tome pisao, a je li on dusa ili ljiga od covjeka, ja o tome jednostavno nemam dovoljno informacija niti me to interesira, za svaki kriminal postoje nadlezne i obucene sluzbe.

Evo ja ipak vjerujem da sam ti barem malo pomogao , mada ti sad to ovaj momemnat tako ne izgleda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja se nisam obratio tebi da mi se ispovediš u tri toma tvrdo povezane knjige, nego pitao PCM-a šta on misli o tvom trenutnom psihičkom stanju, pošto, kao ljudsko biće, nisi kompetentan da daješ mišljenje o tome, jer si pristrasan. To je npr razlog zašto doktori ne leče same sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 15:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Dobro, nisi se obrati meni, ali se ja obaracam tebi, jasno sam i naveo zasto i dobro predposatvio kako ti se to ovaj momentan nece svidjeti, ali opet kao sto sam rekao u odredjenim situacijama treba gledati dugorocnu korist.
Bez obzira sto ti akutno stanje ostavlja uvjernje kako se tebi ljudi trebaju obracati samo onda kada ti to odobris, dakle hocu reci "dugorocno" je ono na cemu je ovdje naglasak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ma slobodno se ti meni obraćaj, nije ovo moj forum, samo ti kulturno skrećem pažnju da mi tvoje obraćanje toliko ništa ne znači, da ga nisam ni pročitao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 15:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Vau, ti si nekj opak frajer, niti ne treba citati, bez citanja elaborira necije stavove, a druge propitkiva o emocionalnom stanju istih ljudi koji ga uopce ne interesiraju( vjerovatno je to sada i istina jer interes prestaje onda kada se uoci da nema tu hrane za njegovu glad, cime nastupa i povlacenje )
Znaci pravi hinjo. Ali mislim da ti spominjana sredstva nisu dugorocno dobar lijek. Bolje bi ti bilo da se pofajtas dostojanstveno, dobijes malo na muskosti i vidjetces da ce se i glad znacajno smanjiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mene ne zanimaju tvoji stavovi, jer su mi poznati. Imao sam zadovoljstvo da se upoznam sa njima u svakom od tvojih nekoliko hiljada postova


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 16:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ovo ti sad cak i vjerujem, jer kao sto si spominjao i kao sto smo ustanovili , tebe interesiraju moje ili bilo cije emocije ukoliko nanjusis da ima ikakve sanse da one bude nepovoljne, jer to ti je hrana, ne.
I kako si sad ustanovio da od toga nema nista, tvoj interes naglo prestaje...ali da se ne ponavljamo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne prestaje. Pitanje stoji. A u ovom postu si sam odgovorio na njega, iako toga nisi svestan. Međutim, pitanje i dalje stoji, jer me tvoje mišljenje o samom sebi ne zanima, zato što nije realno, niti može da bude realno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 16:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Da, da, da. Tebe ne zanimaju ni cinjenjce koje same po sebi jasno odgovaraju na tvoje pitanje jer one prokazuju kako ti je pitanje promaseno.
Nego tebe zanima iskljucivo ono sto smo vec ustanovili, a kako su cinjenjce sa druge strane obracas se Debosu ******** koji ti jedini moze pomoci. I to iako si svjestan , mada suzene svijesti trenutno, da mu i samo ime i prezime govore kako on nije kapacitiran ni umno ni spoznajno ni emotivno da ti na to suvislo odgovori.
Dakle glad te prisiljava da se hvatas za slamku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naravno da ću njega da pitam za mišljenje, pošto je za razliku od tebe, od početka bio u pravu, dok si ti lupetao gluposti od kojjih se nijedna (slovima: nijedna) nije ostvarila. A još te i ceo forum, bez ijednog izuzetka, redovno šutirao u dupe zbog mudrosti koje si prosipao. Znači, čovek je bio sve vreme u pravu, i samim tim je autoritet da priča o materiji, a ti si bio seoski idiot sa kojim se ceo forum sprdao, iz čega se izvlači zaključak da nemaš pojma o čemu pričaš i da ću od tebe saznati samo stvari sa kojima ćeš moći da se opereš od mudrosti koje si godinama valjao, pokušavajući da ispadneš veliki znalac. Težak izbor sagovornika, zaista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 18:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Dobro, povlacim se, razgovor je, nakon uspjesne dijagnoze, skliznuo u baljezganje, pa dalje nema smisla.
Terapiju sam ti takodjer propisao, stoga se nadam da je zadnji post dio toga.
Iako je to sve jos uvijek hinjski i pickasto, potpuno neargumentirano,ali za pocetak je ipak zadovoljavajuce, mada opet nedovoljno da se upustim u demant , znaci cisto baljezganje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 21:36 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kako zaba ovo podnosi? Jednostavno ne mogu da zamislim sebe kako godinama i godinama pobožno podržavam likove kojima i rođena majka ima moralne dileme da li ih treba podržavati, i onda ti se ceo smisao života sruši kao most u Bolonji. A što je najgore, 99% naroda, onih istih za koje je religiozno verovao da dele njegovu veru u genijalnost braće pod krivičnom prijavom, slave njihov krivični postupak kao da je Hrvatska pobedila u finalu. Iskreno mi ga je žao i iskreno mu se smejem u isto vreme.


S obzirom na godine staza u Mamicevom supku, sigurno dobro podnosi sve i dalje, s obzirom da je gazda ipak privremeno na slobodi. Al u svakom slucaju ce biti jako zanimljivo citati zabine intelektualne vratolomije u kojima pokusava opravdati Mamica i njegov dugogodisnji sustavni krminal u Dinamu i jasno u isto vrijeme "biti legalist". Klasican primjer degenerika u Hrvata.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 22:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Srboljube(cirilicom se tako nekad potpisivao) , da imas imalo obraza, inteligencije ili casti, zbrisao bi s foruma, a da ne govorim da ne bi nikad rijec napisao na temi nogometa, nakon sto si pisao za repku na pocetku SP " sve izgubili dabogda" , jer je mamic i njegova ekipa unistila nogomet.
Debose pises kako je Dinamo fantastican klub sa bilistavom budicnosti, a u sljedecoj recenici trazis progon uprave i svih kadrova jer ih je doveo Mamic
Tebe bijednice ne interesira ni Dinamo ni repka, tebe interesira iskljucivo progon , bolesno si opsjednut, a toj vrsti bolesti podlogu sigurno daje neki kompleks, najvjerovatnije se nisi uspio uklopiti u nekakvo purgersko drustvo, odjebali te jer si poglup i ostavljas dojam iskompleksiranog selje i ti umjesto da poradis na sebi, ako je to ikako moguce, ti svoj problem projiciras na Mamica, uvjeren kako ce te oni prihvatiti ako energicno pljujes po dotičnom.
A njima se jebe i za tobom i za njim, pogotovo odkad covjek nije vise aktualan i tako nikad neces uspjeti da im se usupkaris.

Mislim covjek je , dok je mislio da je to popularno ovdje, vjerovali ili ne, mao u potpisu Srboljub na cirilici, ...ma ne treba dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Apsolutno Srboljub.
Uvek i vazda.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
O ovim parapsiholoskim analizama iz Storya i Glorije mogu samo reci :sega

Nadam se da je toplo u gazdinom supku zaba. Cekaju vas duuuge godine robije, uzivaj dok mozes.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ruj 2018, 23:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
PCM je napisao/la:
O ovim parapsiholoskim analizama iz Storya i Glorije mogu samo reci :sega

Nadam se da je toplo u gazdinom supku zaba. Cekaju vas duuuge godine robije, uzivaj dok mozes.


Jesi debos, ali ovaj post ti je bio duhovit i stvarno me nasmijao, sta jes jes,... jes debos , ali jes i duhovit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 24 ruj 2018, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ


boli ga kifla, uživa ko nikad u životu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 24 lis 2018, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Sutra ispisujemo povijest :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 lis 2018, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
jel ja to mirišem visibabe i jaglace? :zubati

:dinamo1

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 lis 2018, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
je li ovo bilo to zadnje prezimljavanje u europskim natjecanjima?

https://en.wikipedia.org/wiki/1969%E2%8 ... ers%27_Cup

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 26 lis 2018, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
kiler je napisao/la:
je li ovo bilo to zadnje prezimljavanje u europskim natjecanjima?

https://en.wikipedia.org/wiki/1969%E2%8 ... ers%27_Cup


Jep, Schalke 04.

Nakon 49 godina we are back :) :dinamo1

Ništa, sad uzet i prvo mjesto u skupini, a onda, k`o zna, sve je moguće, s nadom do finala ko i Vatreni :hrvatinic :dinamo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 08 stu 2018, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Čestitke Dinamu, nakon 48 godina su uspjeli prezimiti u Europi i tako postati klub koji je prije srušio rekord po broju vlastitih igrača u finalu svjetskog prvenstva nego što je uspio proći skupinu nižeg europskog klupskog natjecanja. Poremećeniju statistiku imao je u jednom trenutku jedino Čilić kada je osvojio grand slam turnir i samo hrpu onih od 250 bodova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 09 stu 2018, 00:15 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Mocni Dinamo na 100% ucinka :dinamo
Proljece :tt1

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO