HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 385  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 ruj 2018, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
LakePlacid je napisao/la:
Izbrisali ste temu o desavanjima u Srpskoj, zakljucali dvije o smrti narkomana, da se i ja izjasnim i kazem da mi je ovo zadnji post na ovom forumu

Sa jedne strane nezainteresiranost administracije da uredjuje i vodi racuna o forumu a sa druge jednoumlje i vodjenje linijom manjeg otpora i svakako da ste dokurcili sa tim, dali to namjerno ili nenamjerno radite samo vi znate ...

Svako dobro, pozdrav !

:zivili


nema veze je napisao/la:
odoh i ja, iako nikome neću ni nedostajati. ovo je više samo kritika na to što ste zaključali teme koje je vladimir uništio. sad se lijepo družite s njim :zubati

poseban pozdrav BBC-u, agathonikosu i srpsčaninu :001_smile


Tema nije obrisana, a teme o smrti onog lika su zaključane jer su moderatorima zadavale previše posla, a ovdje ipak svi rade volonterski.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 ruj 2018, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ok. moja brzopletost, neka bude to ...

Forum izuzetno cijenim jer se razlikuje od mnogih drugih, forum gdje preovladava nacionalisticka bratija svih boja, sve sto trazim, i to ne samo ja nego i drugi forumasi kao sto vidite jeste da obratite paznju na neke stvari, ako ce vam biti lakse imenujte internog moderatora Srbina sa najduzim stazom na temama koji se ticu Srpske, jer ovo namjerno spamanje i blokiranje teme je van svake pameti, unaprijed vec spremljeni postovi i pokusaj blokade svake moguce vrste normalne diskuje je krajnije degutantno, nas par, on jedan, i zbog njega da sve ode u stranu, zapitajte se dali vrijedi?

Takodjer vidite diskusuju kada doticnog nema, stranice i stranice normalne rasprave, i garantujem da ce se sada ponovo pojaviti da nastavi tamo gdje je stao, a sve je do vas, ocito vam lakse pustite da sve ode nego reagovati na vrijeme ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 16 ruj 2018, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Obzirom da uvjek vidjeniji forumaši tvrde, da se "presjek mišljenja" ovog foruma, može uzeti kao reprezentativan, VI Hrvati ste politički mrtvi ljudi.

Na forumu vam egzistiraju SNSD-BOTOVI, najaktivnije teme i forumaši su polupismena Srbadija. Dio administracije se bavi rastezanjem privatnog života i trolanjem. Onaj kvalitetniji dio Markan i Bumbar slabo i svraćaju.

Gorući problem izbora člana presjedništva obradjuju takodjer Srbi i vas nekolicina šaljući tenkove na Sarajevo.

Nikakvog političkog aktivizma i volje. Ničeg konkretnog.

Sve notorne gluposti.

Ugasite ovo, predmet ste sprdnje u regionu.

L.P

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 17 ruj 2018, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Nastavite, ako želite, na chatu...

post1134382.html#p1134382


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 03 lis 2018, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
16 spam komentara zaredom.

politika/klinac-u-getu-t16466-1925.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 03 lis 2018, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC i ekipa zatrovase forum.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2018, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vladimir RUS je napisao/la:
BBC i ekipa zatrovase forum.


Posto znam da citas i pratis redovno ...

Iskreno mi je zao sto u izbornom danu nisi u mogucnosti da diskutujes na forumu, znam koliko bi ti to znacilo, cak ti ni tamo ne daju da pises na temi o izborima i politici opcenito :zubati

Jbg jos veceres pušiona i to dupla, sto znaci i dupli dildo, jedan roza jedan ljubicasti moja topla preporuka

imaš mahanje :smajl054

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Ja nisam stavio nikakvu kartu niti išta slično, jednostavno se pojavio onaj neki Bumbar, optužio me da sam klon and next thing i know više se nisam mogao registrirati.

Obzirom da nema jamstava da se takav ispad neće ponavljati, a meni bi bilo ispod dostojanstva da me kojekakvi slaboumnici i agresivci šutiraju sa foruma kad i kako im se prohtije, pozdravljam vas sa starim hrvatskim pozdravom - hvala i doviđenja.

A vi svakako razmislite kakvu sliku šaljete prema van sad kad tražite širu potporu i razumijevanje - sliku opskurnog mjesta na koje je bolje ne navraćati ako ne želiš neugodnosti ili mjesta na kojem se možeš informirati o statusu Hrvata u BiH, primjerice. Up to you guys, to je vaša borba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
nema veze je napisao/la:
odoh i ja, iako nikome neću ni nedostajati. ovo je više samo kritika na to što ste zaključali teme koje je vladimir uništio. sad se lijepo družite s njim :zubati

poseban pozdrav BBC-u, agathonikosu i srpsčaninu :001_smile

Da, ja unistio. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
BBC i ekipa zatrovase forum.


Posto znam da citas i pratis redovno ...

Iskreno mi je zao sto u izbornom danu nisi u mogucnosti da diskutujes na forumu, znam koliko bi ti to znacilo, cak ti ni tamo ne daju da pises na temi o izborima i politici opcenito :zubati

Jbg jos veceres pušiona i to dupla, sto znaci i dupli dildo, jedan roza jedan ljubicasti moja topla preporuka

imaš mahanje :smajl054

O jesi li to ti gospodine normalni? :sega

Mora da su te, kad si bio skolarac, drugari zlostavljali sa dildom cim ti ne izlazi iz glave, a ni ne ulazi. :D

Hajd' cibe.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ko' to doš'o, ko to doš'o, ko iz kazne izaš'o ... =))

Banovali te na bl. forumu i to pošteno a ovdje tek iz kazne izasao, pa malo balansiraš jeld'e? ako ako, mozes biti miran ovdje sto se mene tice, prosli su izbori ipak a i vidim da ti nije ni do cega, samo budi miran i fino se ponašaj ... :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 17:57 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
suverenist je napisao/la:
Ja nisam stavio nikakvu kartu niti išta slično, jednostavno se pojavio onaj neki Bumbar, optužio me da sam klon and next thing i know više se nisam mogao registrirati.

Obzirom da nema jamstava da se takav ispad neće ponavljati, a meni bi bilo ispod dostojanstva da me kojekakvi slaboumnici i agresivci šutiraju sa foruma kad i kako im se prohtije, pozdravljam vas sa starim hrvatskim pozdravom - hvala i doviđenja.

A vi svakako razmislite kakvu sliku šaljete prema van sad kad tražite širu potporu i razumijevanje - sliku opskurnog mjesta na koje je bolje ne navraćati ako ne želiš neugodnosti ili mjesta na kojem se možeš informirati o statusu Hrvata u BiH, primjerice. Up to you guys, to je vaša borba.


Kakva je praksa, ovdje moderatori odgovaraju ili ne odgovaraju na pritužbe?
I dalje me zanima neko objašnjenje, bez obzira na sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Mislim, pretpostavljam da je ispriku pretjerano očekivati, bože sačuvaj, zato je i ne tražim, samo objašnjenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 18:28 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
suverenist je napisao/la:
Mislim, pretpostavljam da je ispriku pretjerano očekivati, bože sačuvaj, zato je i ne tražim, samo objašnjenje.


preozbiljno shvaćaš forum, modovi nalete tu i tamo, bitno im da politika nije usrana ko ostali podforumi, zato laju na sve što baca na offtopic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
s one strane dinare je napisao/la:
suverenist je napisao/la:
Mislim, pretpostavljam da je ispriku pretjerano očekivati, bože sačuvaj, zato je i ne tražim, samo objašnjenje.


preozbiljno shvaćaš forum, modovi nalete tu i tamo, bitno im da politika nije usrana ko ostali podforumi, zato laju na sve što baca na offtopic


Ma imam dosta forumskog iskustva, davno sam prestao to ozbiljno shvaćat...smeta me takvo ponašanje da si netko može uzeti za pravo na tako prizeman način kvariti drugima zabavu. To je ono što ne razumijem, tiltam pred takvim pojavama.

Da ne spominjem bavljenje besmislicama jel netko prije možda nekad pisao na forumu pa ako je onda se to iz nekog razloga uzima kao krimen (ja nisam nikad, načelno govorim). Al ti tipovi su toliko uronjeni u taj svijet nickova i pički materini da im je nemoguće bilo što objasniti.

Dakle, ne da ne shvaćam forum ozbiljno nego problem i jest u tome što mi kvare zabavu ni krivom ni dužnom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Ko' to doš'o, ko to doš'o, ko iz kazne izaš'o ... =))

Banovali te na bl. forumu i to pošteno a ovdje tek iz kazne izasao, pa malo balansiraš jeld'e? ako ako, mozes biti miran ovdje sto se mene tice, prosli su izbori ipak a i vidim da ti nije ni do cega, samo budi miran i fino se ponašaj ... :zivili

To ti je dusevna hrana. Uhodjenje. Lijepo je znati da te neko prati i proganja. :zubati

Radis li ti sta u slobodno vrijeme i kako to da tako eminentnog strucnjaka za bezbjednost i policijske poslove nije niko angazovao. :neznam

Ja sam za odredjene bezbjednosne strukture opasniji poslije negoli prije izbora. :sega

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2018, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
desila mi se ista stvar, ban mjesec dana, ni kriva, ni dužna i bez objašnjenja. i ja sam ovdje pitala šta je uzrok tome, a Agathonikos je zaključio da sam završila kao kolateralna šteta u neredima na jednoj temi, koji su isprovocirani od strane jedne osobe i mislim da je bilo baš to. moguće da se i kod tebe desila ista stvar.

uglavnom, bilo pa prošlo i ne mora značiti da će se ponoviti. nije ni administratorima uvijek lako odvojiti kukolj od žita, naročito ako su u pitanju novi članovi, kao što sam ja ili ti. nije baš da su plaćeni za brigu o forumu

ostalo njegovo upozorenje za sve učesnike te teme. dobro sam i prošla :zubati
Citat:
Ja sam se već izjasnio za grupnu nogu,... doqrčili ste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 10:00 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
nema veze je napisao/la:
desila mi se ista stvar, ban mjesec dana, ni kriva, ni dužna i bez objašnjenja. i ja sam ovdje pitala šta je uzrok tome, a Agathonikos je zaključio da sam završila kao kolateralna šteta u neredima na jednoj temi, koji su isprovocirani od strane jedne osobe i mislim da je bilo baš to. moguće da se i kod tebe desila ista stvar.

uglavnom, bilo pa prošlo i ne mora značiti da će se ponoviti. nije ni administratorima uvijek lako odvojiti kukolj od žita, naročito ako su u pitanju novi članovi, kao što sam ja ili ti. nije baš da su plaćeni za brigu o forumu

ostalo njegovo upozorenje za sve učesnike te teme. dobro sam i prošla :zubati
Citat:
Ja sam se već izjasnio za grupnu nogu,... doqrčili ste.


Ako im i halalim bit će "no more mr nice guy"...:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 10:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Teško je administratorima sa novim članovima. Obično su to nekakve "Hrvatine" koje zbog stereotipa o Hercegovcima misle da su došli u neku ustašku prćiju i nije im jasno zašto ih se ovdje "me razumije" zbog slavljenja Hrvatske do Drine i sličnih bedastoća. Ako dodamo k tomu nepoznavanje elementarnih činjenica s njihove strane, iznošenje stavova i prijedloga koji djeluju smiješno i djetinjasto onda je jasno da administratorima nije uvijek jasno je li netko samo dobronamnerni naivac ili pak zlonamnerni trol ili pak lažnjak iza kojeg se krije neki Mujo iz Živinica.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
I dobro, gdje si mene prepoznao u svemu tome? Ja čak nisam ni desničar, a kamoli dodrinaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
onda si Mujo iz Živinica!

tebi se baš svađa, a već si se pozdravio..., jes to nešto zaboravio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Bobovac je napisao/la:
Teško je administratorima sa novim članovima. Obično su to nekakve "Hrvatine" koje zbog stereotipa o Hercegovcima misle da su došli u neku ustašku prćiju i nije im jasno zašto ih se ovdje "me razumije" zbog slavljenja Hrvatske do Drine i sličnih bedastoća. Ako dodamo k tomu nepoznavanje elementarnih činjenica s njihove strane, iznošenje stavova i prijedloga koji djeluju smiješno i djetinjasto onda je jasno da administratorima nije uvijek jasno je li netko samo dobronamnerni naivac ili pak zlonamnerni trol ili pak lažnjak iza kojeg se krije neki Mujo iz Živinica.


Ne znam zasto se hercegovina smatra ustaskom prcijom, kada je procentualno ustasije po glavi stanovnika vise bilo u bosni, a da ne govorimo o slavoniji i zagorju. Hercegovina je bila pod talijanskom ukupacijom, i tamo ustase po dogovoru nisu mogle biti nazocne.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 11:38 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
bumbar92 je napisao/la:
tebi se baš svađa, a već si se pozdravio...,


Pecaš razlog za ban?

Ok, evo ti razlog. Ti si jedan najobičniji primitivac sa ****** manirima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 11:40 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
b alijskim manirima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 12 lis 2018, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
šta će ti ban ako si rekao da ideš sa foruma, lafo doviđenja i hvala...

vrata su ti otvorena, hoš neš, šta čekaš,...nema na čemu, dođite nam opet mladi gospodine. :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 385  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO