HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Danas je 120. dan od pocetka protesta zbog ubistva Davida Dragicevica.



Rezimsko javno tuzilastvo je najavilo saslusanje novinara i blogera Slobodana Vaskovica. Najvjerovatnije da ga ubije ili uhapsi kako bi zataskali slucaj. Sa Dodikovim rezimom, sve opcije su otvorene. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2018, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Lujkana Vaskovića tuzilastvo poziva kao svjedoka, da kaze sva saznanja vezana za predmet, pokusavaju mu uruciti poziv, on izbjegava, traze ga na adresi na kojoj je prijavljen a tu ne živi, na kraju ga pozivaju preko medija da ne moze reci da nije bio upoznat, kakav podli manipulator ...

Naravno izbjegava jer zna da ce snositi posljedice zbog svih iznesenih laži, za sve izneseno nema ni jedan osnovni dokaz, samo laprdanje

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2018, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako će taj tip živjeti bez mirovine, u državi gdje je socijala nepostojeći pojam.
Odjavio sve sa sebe i prebacio na obitelj/rodbinu. Čim se legalno zaposli sud će mu zaskočiti na račun u banci i oduzimati zakonski dozvoljen maksimum. Što znači da tip nikad u životu neće raditi. I kad dovoljno ostari živjet će od čega ? Od kurca.

Možeš zamisliti koliko je frajer "inteligentan" kad se odlučio za takvu (cijelo)životnu taktiku i strategiju da zajebe sud i presude. Debil pravi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 lis 2018, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
advokatski tim nekoliko sati proveo kod lepira u tužilaštvu. izašli i za javnost izjavili da se ne mogu otkrivati detalji istrage u cilju okončanja istrage i da su zadovoljni kako se istraga vodi. davor pojeo komad papira kojim je mahao ispred lepira

edit: bezvezno im je to što su rekli da istraga ide kako treba tek od kad su oni došli tu, kao da je i njih frka od fanatika jer ne iznose detalje i hvale rad tužilaštva

http://www.6yka.com/novost/145399/evo-s ... iocem-foto


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Danas više i ne kriju da je PZD politički projekat, pod krinkom protesta PZD pozivaju narod na proteste protiv rezultata izbora, a slika u clanku Soroš TV-a mnogo govori ...

Citat:
Narodni protest u Banjaluci

Protesti se održavaju pod motom "Obespravljeni, pokradeni, poniženi i izdani", a poziv na "Narodni protest" je upućen posredstvom društvenih mreža i medija.

slika

Na Trgu Krajine danas će u 18.00 časova biti organizovano protestno okupljanje građana Banjaluke koji su nezadovoljni rezultatima i načinom na koji su održani protekli izbori.

Protesti se održavaju pod motom "Obespravljeni, pokradeni, poniženi i izdani", a poziv na "Narodni protest" je upućen posredstvom društvenih mreža i medija.

Kako prenosi ****, protest će okupiti građane koji vjeruju da su nedavno održani izbori u veoma lošoj atmosferi, uz brojne nepravilnosti, od neažurnih biračkih spiskova, otvorenih prijetnji i pritisaka od strane predstavnika vladajućih partija tokom izborne kampanje, ucjena zaposlenih u javnim i privatnim preduzećima, kupovine glasova, do viška glasačkih listića u kutijama za glasanje, prepravljanja zapisnika i drugih primjera kršenja izbornog zakona.

Pojedini kandidati i predstavnici stranaka opozicije već su najavili da neće prihvatiti rezultate ovakvih izbora i da će osim zahtjeva za ponovno brojanje glasova, tražiti i njihovo poništavanje jer je Centralna izborna komisija do sada ignorisala većinu nepravilnosti i kršenje zakona.

U opoziciji smatraju da stranke vladajuće koalicije u Republici Srpskoj užurbano pripremaju formiranje parlamenta i vlade, po istom obrascu kao i 2014. godine, s tim što su se sada bolje pripremili za izbornu krađu, pa ne moraju da kupuju papke da bi namakli potrebnu skupštinsku većinu.

- Ne priznajemo rezultate izbora koji su na potpuno protivzakonit način pripremani i održani. Nema ulaska u parlament dok se ne organizuju fer i pošteni izbori, rekao je poslanik u NSRS i kandidat za poslanika u PD PS BiH Adam Šukalo.

Ovakvu ocjenu izbornog procesa dala je većina lidera opozicije, a najavili su i konačnu odluku o tome kakve poteze će povući nakon što se CIK odredi prema njihovim zahtjevima.

Prema nekim procjenama, na izborima 2014. godine, kada je Milorad Dodik, zvanično, za dlaku izgubio od Ognjena Tadića, takođe je počinjena izborna krađa koja u skoru iznosi od 22-25.000 glasova. Provedena je na način da su na brzinu falsifikovani zapisnici sa biračkih mjesta kojima je omogućena "razlika" od 7.475 glasova u korist Dodika.

Posljednje izlazne ankete za ove izbore su govorile da je Mladen Ivanić u prednosti nad Miloradom Dodikom za 4%. Uprkos tome, razlika od 70.419 glasova između Dodika i Ivanića (prema 99,87% do sada obrađenih glasačkih listića) je skoro deset puta veća od razlike između Dodika i Tadića 2014. godine.

Može li iko povjerovati da Dodik danas, nakon svega, bolje stoji kod građana Republike Srpske nego prije četiri godine!?

Konačno, Banjaluka kao najveći grad u RS, u kome je i najteže pokrasti izbore, rekla je svoje. U Banjaluci podrška je išla kandidatu opozicije za predsjednika Republike Srpske Vukoti Govedarici, a razlika izmeđue Ivanića i Dodika je mala.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
odjednom nije davidov trg, nego Trg Krajine. kao prikrili su prave namjere.

kakvu opoziciju imamo i dobro nam je. lešinari odvratni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kakav umobolan show ... :rigam

01:40


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 13:31 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
LakePlacid je napisao/la:
Kakav umobolan show ... :rigam



Nisam uopće imao živaca pratiti cijelu priču jer se iz aviona vidi da su je oporbene snage instrumentalizirale za političku borbu, i uopće ne želim ulaziti u detalje slučaja, ali ovo na videu je strašno.

Tom čovjeku je potrebna psihijatrijska pomoć, a ne medijski cirkus.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor je simbolika svega onog najružnijeg na Balkanu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Kakav debakl opozicije+Davora na Trgu Krajine.Okupilo im se 200-tak ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Sere mi se od tog šizofreničara i od tih luzera iz Saveza za poraz. Dodik ih melje na izborima već 12 godina i umjesto da nestanu s političke scene, luzerska *** bi do fotelja preko ulice i paljevine, jebo li im Soroš nane raspale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
još se nije na normalan način suočio sa smrću sina, a već je postao političar. jadniji od njega su samo politike koje pokušavaju preko njega profitirati. vrijeme je da se ova farsa završi, očekujem specijalce da očiste trg kroz neko vrijeme.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 lis 2018, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
Citat:
Večeras je u Banjaluci održano 202. okupljanje Pravde za Davida zajedno sa protestom opozicije. Pored Davora, pred više stotina Banjalučana govorili su i predstavnici opozicije.
Okupljanje je počelo obraćanjem Davora Dragičevića, koji je rekao da nije glasao, a da oni koji su glasali treba da pitaju kandidate kojima su dali glas, zašto su se kandidovali, zbog sebe ili zbog naroda.

"Nisam glasao, a ni David Dragičević nije glasao", kazao je Davor, pozivajući građane koji su svoje povjerenje dali kandidatima opozicije da sada traže odgovornost od njih.

Poslije toga je dao riječ predstavnicima opozicije koji su rekli da se odriču svojih mandata i pozvali ostale kandidate da učine isto.

Stefan Blagić iz Restarta obraćao se kandidatima opozicije kada je rekao da treba da zahval "ovom čovjeku ovdje, on vam je donio te mandate".

"Sad ćete imati test da dokažete da li ste radili za narod, da li ste opozicija vlasti ili narodu", kazao je Blagić i pozvao predstavnike opozicije da "budu uz narod".

Davor je dao rok Vukoti Govedarici da se do sutra u 18.00 pojavi na Trgu.

"Njemu je mjesto ovdje kao predsjedniku", rekao je Davor.

Predstavnici opozicije govorili su o "kriminalnim radnjama i krađi glasova" na izborima, ali i o raskolu unutar opozicionih stranaka. U negativnom kontekstu pomenuti su Milovan Bjelica i Obren Petrović.

Na trgu su bili predsjednik PDP-a Branislav Borenović, Adam Šukalo, iz kluba poslanika PDP, članovi grupe “ReStart”, te Jelena Trivić, kandidat za poslanika NSRS iz PDP na proteklim izborima, Draško Stanivuković, kandidant PDP za poslanika NSRS na proteklim izborima, te dio članstva GO SDS.

Dali su podršku i obećanje Pravdi za Davida da neće sjesti u skupštinske klupe dok se ne sazna istina o Davidovom ubistvu.

Draško Stanivuković i Jelena Trivić poručili su da neće sjesti na poslanička mjesta u NSRS i da se javno odriču mandata. Šukalo, koji se takođe odriče mandata, pozvao je sve iz opozicije da to isto učine. Mandata su se odrekli i članovi Gradskog odbora SDS koji su prisustvovali skupu.

Stanivuković je pozvao sve, i ljude sa djecom za sutrašnji skup, koji će se takođe održati u 18 časova.

Davor Dragičević je pozvao građane na neposlušnost, da ne plaćaju račune jer “administracija hrani zločince i ubice”.

Draško Stanivuković je istakao da nije ni slutio da će imati priliku da govori na trgu.

"Nisam ni slutio da ću imati priliku govoriti na ovom mjestu. Sreo sam porodicu Đurović i ta porodica je utihnula i šuti i nisu imali snage kao Davor i porodice Milana, Jovana. Danas moji prijatelji odlaze zbog kukavica koji otimaju od svog naroda. Prije nesrećnih izbora kalkulisao sam. Dolazio sam ovdje ali nisam htio kako se ne bi pričale stvari. Sada ovdje stoji punog srca. Meni je ovo viši cilj i nije potreba i ne brinite se za mene. Ostajem istrajan do kraja da se borim za vas. Ni kao odbornik nisam primao platu, a odbirničke sam se odrekao. Meni ste ljudi važni vi. Kada su se izbori završili došao sam ovdje i Davoru dao svoj broj. Davore izdrži. Danas tvoj sin živi kroz nas. Danas i Jovan i Nikola i Dženan žive kroz nas, kroz našu borbu- rekao je Stanivuković."

Poručio je da se ne ćuti ako se dobije malo asfalta.

"Imam mnoge stvari, ali se borim za one koji nemaju. Borićemo se, jer volimo ovu zemlju i nikada nećemo otići", poručio je Stanivuković

Rekao je da jedva čeka da vidi ko će se prodati, te da su i njemu nudili fotelju u Ministarstvu porodice omladine i sporta, ali da nije ni slušao o tome.

Jelena Trivić obratila se skupu kazaviš: "Ja sam Jelena Trvić, majka dva sina. Po ovim nakaradnim rezultatima ja imam prolaz, ali meni ne treba to, meni ne treba ovakva zemlja. Onima koji se ne stide, neka uživaju dok se ovdje pati. Neću biti papak, jer nisam nikad ni bila- poručila je Jelena Trivić dodavši kako se kune svojim životom."

Lider PDP-a Branislav Borenović rekao je da će na stolici na kojoj treba da sjedi 4 godine ostaviti “nešto da bi to opominjalo ljude iz Parlamenta i medije”.

“To je moja obaveza prema ljudima koji više od 200 dana stoje na Trgu,da ostavimo dokument da ih opominje. Nemamo namjeru učestvovati u radu Skupštine, besmisleno je preći prego svega. Tražićemo poništenje izbora, da se donese novi izborni zakon i da se raspišu novi izbori”, kazao je Borenović.

"Mi u ovoj našoj zemlji želimo da živimo slobodno i da budemo jednaki pred zakonom bez obzira na poziciju i auto koje vozimo. Nalazimo se pred izborom da li ostati i boriti se svim mogućim sredstvima ili otići. Kao čovjek sam ponosan što se na prokletim izborima pokazalo da ima poštenih ljudi poput Jelene,Draška i Adama. Neću zaboraviti na Davorove riječi kada mi je prije par mjeseci rekao da neće ići lako, ali ovo je trg slobode, istine i pravde. Nama treba istina da znamo ko je i zašto ubio dijete. Zato vas pozivam da mirno i dostojanstveno idemo do slobode i normalne zemlja", poručio je Borenović.

ne znam da li sam dobro shvatila, govedarica će biti predsjednik na trgu, valjda te nove davorove države?

kakav cirkus. hajde što se mandata odriču ovi koji su ga i dobili, ali šta je šukalo opet pobrkao :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ja bi najviše volio kada bi vodja izvršio samoubistvo za vrijeme mitinga, onako tacno u 18.00 kada se pale kamere Soroš TV-a za live prenos, primjerice pucnjem u glavu, ili još bolje kada bi to učinio u Crkvenoj, konkretno aktiviranjem neke eksplozivne naprave, da se raznese po onom potoku, i da ga oboji u crvenok, da ga skupljaju sa okolnih grana drveća ...

Koliko je ovo nakaradno, namateljivo, i koliko ne odustaju od zacrtanih ciljeva toliko im iz dana u dan želim bukvalno sve najgore, kompas su totalno izgubili, pa su sada neku pravdu stopili sa protestima izbornih rezultata koji im ne odgovaraju, ne znas više ni za sta protestuju, treba ovome stati u kraj što prije, bilo je nekih naznaka još prosle sedmice i iskreno se nadam da ce se to desiti što prije, i što efikasnije ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Gledam na tv uzivo prenos.Ovo su ljudi poremecenog uma,za psihijatriju.I Vukota puko ko tikva.Sukalo majvise.Inace,skupila im se saka jada.200-300 ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
LakePlacid je napisao/la:
Ja bi najviše volio kada bi vodja izvršio samoubistvo za vrijeme mitinga, onako tacno u 18.00 kada se pale kamere Soroš TV-a za live prenos, primjerice pucnjem u glavu, ili još bolje kada bi to učinio u Crkvenoj, konkretno aktiviranjem neke eksplozivne naprave, da se raznese po onom potoku, i da ga oboji u crvenok, da ga skupljaju sa okolnih grana drveća ...

Koliko je ovo nakaradno, namateljivo, i koliko ne odustaju od zacrtanih ciljeva toliko im iz dana u dan želim bukvalno sve najgore, kompas su totalno izgubili, pa su sada neku pravdu stopili sa protestima izbornih rezultata koji im ne odgovaraju, ne znas više ni za sta protestuju, treba ovome stati u kraj što prije, bilo je nekih naznaka još prosle sedmice i iskreno se nadam da ce se to desiti što prije, i što efikasnije ...


Ma treba jednostavno da pronađu nekog psihijatra, koji bi u javnosti važnio kao neutralan, da da izjavu za RTRS. I da insistira na tome da Davorovo ponašanje nije ponašanje psihički zdravog čoveka. Da kaže da drugi treba da vode računa i da nije u redu podsticati takvo njegovo ponašanje.
A onda da neko iz vlasti, na osnovu izjave tog psihijatra, insistira na tome da opozicija zloupotrebljava neuravnoteženog čoveka.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
chubura je napisao/la:
Gledam na tv uzivo prenos.Ovo su ljudi poremecenog uma,za psihijatriju.I Vukota puko ko tikva.Sukalo majvise.Inace,skupila im se saka jada.200-300 ljudi.


Je li prošao Šuki, ta polovina čoveka, u Skupštinu?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
prosli put je prosao sa 200 glasova, ove godine nije iako je dobio 20 K.
karma :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 lis 2018, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Otkrili su se.
Sad je jasno ko dan ko stoji iza svega.
Opozicija iskoristila nesrecan slucaj u politicke svrhe.
Ovim su navukli na sebe ljagu za sva vremena.

A to sto im sad ne valja ni advokatski tim koji su sami oformili pokazuje da ih ne zanima ni rjesenje slucaja. Ne mogu da vjerujem sta gledam, nisam znao da postoje i takvi ljudi. Iskljucujem se sa teme jer ne zasluzuju ni jedno slovo o njima da se napise.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kao sto je i najavljeno, sektaš uklonjen sa trga :palacgore1

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 802
Taj Vukota nema par dana da je izgubio izbore i vec bi rusio vlast nasilnim i vaninstitucionalnim putem. Vlast koja jos nije ni uspostavljena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 12:00 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Inace,danas je Savet ministara EU pozvao na sto brze formiranje vlasti na svim nivoima u BiH,a ovi na BN se nadali kako ce EU raspravljati o tzv "izbornoj kradji"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Poslije onakvih uzasnih optuzbi ne moze se povuci niko sa trga i praviti kao da se nista nije desilo.
Sad ce biti posla i za policiju i za tuzilastvo.
Ako ne zavrse ovo do kraja nikad nece sprati ljagu sa sebe.

Da vidimo ko nam je pravio haos po gradu i zasto?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
=))

Citat:
Davor Dragičević: Trg dajem opoziciji, neka oni postave šator!


U medjuvremenu, nakon komadanta tkzv. armije bejha, i snajperista iz bugojna ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 lis 2018, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
on i dalje prijeti, a ovi sektaši ga prate u stopu. ladno otišli pred kabinet predsjednika i prozivaju policajce koji stoje tamo, nazivaju ih izdajicama svog naroda, ubjeđuju da podrže pzd. kaže da su sad mirno došli, a drugi put će samo proći kroz kabinet. kakve budale

stalno se nazivaju mirnom i dostojanstvenom grupom, a zapravo su jako nametljivi i iritantni


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Jean Luc Picard, mrnjav, Ronaldinho i 310 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO