HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 srp 2024, 08:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 lis 2018, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 71360
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Mora se priznati da su naftaske arapske zemlje zaljeva daleko vise odmakle u transformaciji sebe u multietnicka imigrantska drustva, no oni to rade jer smatraju da u bilo kojem trenutku mogu sve strance (kojih je u Kataru i UAE preko 80%) poslati van, mada tu transformaciju nazad na homogeno drustvo vjerojatno nikad nece napraviti jer bi im se ekonomija ugasila i vratili bi se u kameno doba, ne bi imali ni doktora ni cistacice. I onda kad se te zemlje malo po malo liberaliziraju (a vec su na dobrom putu: stopa fertiliteta u ove dvije zemlje je pala na 1.75 https://www.thenational.ae/uae/fertilit ... t-1.737198) svim tim ljudima morati ce dati put ka drzavljanstvu.

U Kataru krscanski migranti cine 14% stanovnistva na popisu, no to su radnici koji su pobijedili na natjecajima za posao.

https://en.wikipedia.org/wiki/Christianity_in_Qatar

Iako cijelo vrijeme tamo zive, mnogi i neograniceno vrijeme ili "cijeli zivot", ne postoji put za dobivanje drzavljanstva Katara, koje cak i stranim muslimanima jako tesko daju. Mozda jednog dana Katar promijeni zakone. No, Katar dopusta gradnju crkava, i javnu proslavu praznika, iako krscanstvo nije autohtona religija.

Identicna je situacija u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gdje je 13% krscana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Christian ... b_Emirates

Cak je vladin predstavnik pridruzio se slavlju Bozica.

Citat:
On December 25, 2007, the President's Religious Affairs Advisor Al Sayyed Ali al-Hashemi participated in Anglican Church celebrations of Christmas.


Kontrast tome je Saudijska Arabija.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 lis 2018, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38
Postovi: 4371
Robbie MO je napisao/la:
Mora se priznati da su naftaske arapske zemlje zaljeva daleko vise odmakle u transformaciji sebe u multietnicka imigrantska drustva, no oni to rade jer smatraju da u bilo kojem trenutku mogu sve strance (kojih je u Kataru i UAE preko 80%) poslati van, mada tu transformaciju nazad na homogeno drustvo vjerojatno nikad nece napraviti jer bi im se ekonomija ugasila i vratili bi se u kameno doba, ne bi imali ni doktora ni cistacice. I onda kad se te zemlje malo po malo liberaliziraju (a vec su na dobrom putu: stopa fertiliteta u ove dvije zemlje je pala na 1.75 https://www.thenational.ae/uae/fertilit ... t-1.737198) svim tim ljudima morati ce dati put ka drzavljanstvu.

U Kataru krscanski migranti cine 14% stanovnistva na popisu, no to su radnici koji su pobijedili na natjecajima za posao.

https://en.wikipedia.org/wiki/Christianity_in_Qatar

Iako cijelo vrijeme tamo zive, mnogi i neograniceno vrijeme ili "cijeli zivot", ne postoji put za dobivanje drzavljanstva Katara, koje cak i stranim muslimanima jako tesko daju. Mozda jednog dana Katar promijeni zakone. No, Katar dopusta gradnju crkava, i javnu proslavu praznika, iako krscanstvo nije autohtona religija.

Identicna je situacija u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gdje je 13% krscana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Christian ... b_Emirates

Cak je vladin predstavnik pridruzio se slavlju Bozica.

Citat:
On December 25, 2007, the President's Religious Affairs Advisor Al Sayyed Ali al-Hashemi participated in Anglican Church celebrations of Christmas.


Kontrast tome je Saudijska Arabija.


Ok dopustaju gradnju Crkve, jel i jedna izgradena ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 lis 2018, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 71360
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
VUKsaJUGA je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Mora se priznati da su naftaske arapske zemlje zaljeva daleko vise odmakle u transformaciji sebe u multietnicka imigrantska drustva, no oni to rade jer smatraju da u bilo kojem trenutku mogu sve strance (kojih je u Kataru i UAE preko 80%) poslati van, mada tu transformaciju nazad na homogeno drustvo vjerojatno nikad nece napraviti jer bi im se ekonomija ugasila i vratili bi se u kameno doba, ne bi imali ni doktora ni cistacice. I onda kad se te zemlje malo po malo liberaliziraju (a vec su na dobrom putu: stopa fertiliteta u ove dvije zemlje je pala na 1.75 https://www.thenational.ae/uae/fertilit ... t-1.737198) svim tim ljudima morati ce dati put ka drzavljanstvu.

U Kataru krscanski migranti cine 14% stanovnistva na popisu, no to su radnici koji su pobijedili na natjecajima za posao.

https://en.wikipedia.org/wiki/Christianity_in_Qatar

Iako cijelo vrijeme tamo zive, mnogi i neograniceno vrijeme ili "cijeli zivot", ne postoji put za dobivanje drzavljanstva Katara, koje cak i stranim muslimanima jako tesko daju. Mozda jednog dana Katar promijeni zakone. No, Katar dopusta gradnju crkava, i javnu proslavu praznika, iako krscanstvo nije autohtona religija.

Identicna je situacija u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gdje je 13% krscana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Christian ... b_Emirates

Cak je vladin predstavnik pridruzio se slavlju Bozica.



Kontrast tome je Saudijska Arabija.


Ok dopustaju gradnju Crkve, jel i jedna izgradena ?


Emirati:
https://theculturetrip.com/middle-east/ ... n-the-uae/

Katar:
http://andrew4jc.blogspot.com/2008/03/f ... r.html?m=1

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 lis 2018, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 71360
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
I to svih mogucih kršćanskih konfesija.... katolicka, ruska, evangelička, armenska... i to stilovima izgradnje za koje se može reci da se “ne uklapaju u lokalnu arhitekturu”.

Npr. ruska crkva u Emiratima...


Privitak/ci:
82D09893-8A76-45A2-A829-52539D63A347.jpeg
82D09893-8A76-45A2-A829-52539D63A347.jpeg [ 109.8 KiB | Pogledano 4102 put/a. ]

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 lis 2018, 10:36 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38
Postovi: 4371
Malo je rec da sam iznenaden. Znao sam da ima krscana i da im broj raste, jer sve vise radnika dolazi. Samo nisam znao kako zive i koja prava imaju na svoju religiju ali eto ocito nije sve tko crno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 pro 2018, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 16:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Tisuće ljudi okupile su se u nedjelju u Bruxellesu protiv UN-ova sporazuma o migrantima čiji je navodni cilj potaknuti međunarodnu suradnju kada su migranti posrijedi, no kritičari upozoravaju da su mu ciljevi nečasni i to: srušiti vladavinu zakona pod krinkom ljudskih prava te uvesti šerijatski zakon o blasfemiji te zapravo potiče ljude da na legalan, pa i ilegalan način krenu prema EU, dovest će uskoro do ozbiljne medijske cenzure te onemogućiti bilo kakvu raspravu utemeljenu na činjenicama o islamu u Europi.

https://narod.hr/eu/foto-video-bruxelle ... -sporazuma

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 pro 2018, 00:08 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 16:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
VUKsaJUGA je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Kontrast tome je Saudijska Arabija.


Ok dopustaju gradnju Crkve, jel i jedna izgradena ?


Ako je muslimanima stvarno stalo do vjerske tolerancije, mislim prema krscanima, mogu dizati spomenike Hrvatu sv. Nikoli Tavelicu koji je navjestao Isusa Krista kao jedinog Spasitelja u Jeruzalemu. Uhicen je, tjerali su ga da porekne to sto je propovjedao skupa s tri subrata, kako nisu htjeli, 1391. podnijeli su mucenicku smrt.

A muslimani tvrde da se krscani trebaju pomajat za svoje zablude i da su na strani Sotone, a u biti zaklanjaju svjetlost koja dolazi iz katolicanstva. Katolici i Hrvati su neustrasivi svjedoci evandjelja, a oni hoce ili pobiti ili usutkati svjedoke.

A koju je zrtvu Muhamed podnio? Gdje to muslimani podnose zrtve za svoju istinu? I muslimani se medjusobno ubijaju (npr. sijiti i suniti).

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 pro 2018, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Jebo ti rusku crkvu u Emiratima kad pravoslavnih Rusa ima kao prsti jedne ruke , tako da i ja bi dozvolio da se dagradi jedan veliki budistički hram u Novom Sadu.

Uvek mi je bilo muka kad muslimani pričaju svoju priču u verski netoleratnoj Evropi u smislu kako su on dozvoljavali gradnju crkvi i tolerisali hrišćane(ne pominjući da su i predhodno osvojili) , a Evropa do 20 veka nije dala gradnju džamija.

Međutim razlog za negradnju džamija je vrlo logičan , jer islam je vera koja negira hrišćandtvo i njegove osnove , a da ne govorim šta u islamskim svetim spisima piše i preporučuje se po pitanj hrišćanskih i ostalih nevernika.

E sad zamislimo da se osnuje neka nova religija i da ona ima sveti spis gde se kaže da je Muhamed OK prorok koji je u dubini duše bio pravi hrišćanin , a Kuran o ostalo je jedna velika laž.
Jel bi muslimani igde u svetu dozovlili da se sagradi pored njih bogomolja takve religije?? , pa naravno da ne bi nego bi ih pobili odmah u srcu Londona i Brisela.

Koliko sam puta čuo od domaćim muslića kako kažu da oni poštuju Isusa , a kad bi ja njima rekao da poštujem Muhameda ali da je Muhamed bio gej i skupljao salvete ali bio jako dobar prorok odmah bi me prozvali islamofobom i izdali fetvu.

Hrišćani i svi ostali nemuslimani trebaju izaći i jasno reći da su protiv gradnje džamija jer islam negira hrišćanstvo i mrzi sve nevernike , tako da ako krenu u gradnju u Neumu braćo Rvati ove argumente morate reći u korist sprečvanja gradnje.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 pro 2018, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36505
Lokacija: Gl. grad regije
Ovo su novi Hrvati. Ženska je Amerikanka a dečko Malezijac. Ja fakat ne znam što im fali, osim što ona previše kokodače, na svim jezicima. :D

https://ytcropper.com/cropped/RR5c17684168d72



Test za Hrvata: Je li voliš burek?

Ako kaže da, odmah Domovnicu u ruke. :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36505
Lokacija: Gl. grad regije
Evo još sličnih priča.

ONA JE KENIJKA, ON NIZOZEMAC. DOŠLI SU NA PLITVICE DA BI SE BAVILI TURIZMOM

https://www.zabranjeni.hr/life/zivotne-pr ... a/8209823/

Mi jednostavno imamo previše bauštelaca i logično je da sele gdje ima bauštele. S druge strane, fali nam kreativnih ljudi koji imaju i poduzetničkog duha.

Moglo bi bit i veće useljavanje u RH, imamo mi puno prednosti u odnosu na druge zemlje Europe, ne samo mane.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kao da otvorimo temu o Poskok zmiji. I ti trolaš sa vodenim zmijama Bjelouškama.
Gdje si učio te ublehe. Nije valjda da je to tako jeftino i nekvalitetno u Zenici bilo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
Junuz teska jugoslavencina bio na popisu 91., obrezani ga protjerali i sad umjesto da se otrjeznio tip promovira useljavanje istih tih obrezanih. Sta ti je ispran mozak. Kamo srece da i tebe i takve ko ti prikolju ti isti koje prizivate kao sto su priklali i one dankinje i svedjanke. Bolje vi na vrijeme. Nego danas sutra moja djeca. Bolesnici degenericni. Ili budi covik pa odleprsaj u neku imigrantsku cetvrt londona ili pariza. Zivi malo taj svoj bolesni film umjesto da ga nameces drugima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59470
Lokacija: DAZP HQ
mogu vam samo poručiti kao jedan lijevo-liberalan intelektualac- opet će gusta magla spustiti.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36505
Lokacija: Gl. grad regije
s one strane dinare je napisao/la:
Junuz teska jugoslavencina.


Tu si mog'o stat. :zubati Iako se nisam potpisivao ćirilicom kao neki a nešto se i ne sjećam da me je netko pitao što sam na popisu 1991. jer sam bio maloljetan.

Uvijek je problem ljudima pojasnit da postoji legalna imigracija i kako je treba poticati za razliku od nelegalne.

Samo navodim pozitivne primjere jer je negativnih na sve strane.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Barcelona u obruču policije. Love Marokanca koji je planirao major teroristički napad za Božić. US veleposlanstvo izdalo upozorenje koje dijelove Barcelone izbjegavati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
Zapadno europske metropole su sigurne koliko i baltimore i detroit. Mozda cak i jos sigurnije. Zbog religije mira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 16:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6274
Ne znam covjeka, ali nagadjam. Junuzu je mater muslimanka ili barem pola, zove se Daaamir kad je u Zenici, a u ZG mu je ime Damir.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
zaba1111 je napisao/la:
Ne znam covjeka, ali nagadjam. Junuzu je mater muslimanka ili barem pola, zove se Daaamir kad je u Zenici, a u ZG mu je ime Damir.


Ili diiiino i dino :D
Ali moguce i da je cisti kroat, znas i sam, nigdje izdajnika ko u hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
Dvogodišnjak preminuo nakon religijskog obrezivanja

https://www.dnevnik.ba/vijesti/dvogodis ... brezivanja

Jos jedan doktor medicine. Idemo prema 2020. A sakacenje spolnog uda je i dalje normala u nekim religijama. Ali dobro. I klanje nevjernika takodjer. Izmedju ostalog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36505
Lokacija: Gl. grad regije
Pa mene puno ljudi s foruma zna, nema tu nekih tajni ali doista ne vidim problem nikakav i da ima neke druge krvi u mom podrijetlu. Vi iz tog dinarskog kraja često pokazujete upravo odlike plemenskog zaostalog mentaliteta, zato i jeste siromašni unatoč darovima prirode i bogomdanom (k)raju. Po tome ste slični upravo onim imigrantima koji se ne uklapaju u zapadni način življenja. Zatvorili bi se u geto, ženili među sobom, naglašavali religiju i vaš ispravni način života, u svakoj obitelji imali jednog kapoa koji se za sve pita i koji vuče druge.

Sve to znam jer sam i sam iz slične okoline potekao ali mislim da se trebamo promijeniti i da taj naš svinja-rakija način života i nije nešto posebno za čuvanje.

Purgeri takve ismijavaju jer naprosto u Zg je tesko naći čiste Hrvate, ako uopće postoje čisti. Mi smo nacija mišunga svega i svačega a mi iz dinarskih krajeva smo se počeli hrvatiti zahvaljujući S. Radiću. Uostalom, nacija je samo jedan od identiteta koje imaš a za koji uopće nisi zaslužan nego si rođen kao takav.

Meni se sviđa kad vidim evo ove crno-bijele kako postaju Hrvatima. U tom vidim budućnost a ne u vašim plemenskim mudrolijama.

P.S. znam tko je Zabija, bolje mu je da šuti i preispita je li mogao bolje neke stvari odradit za svoj kraj.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trolaš temu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 18:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6274
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa mene puno ljudi s foruma zna, nema tu nekih tajni ali doista ne vidim problem nikakav i da ima neke druge krvi u mom podrijetlu. Vi iz tog dinarskog kraja često pokazujete upravo odlike plemenskog zaostalog mentaliteta, zato i jeste siromašni unatoč darovima prirode i bogomdanom (k)raju. Po tome ste slični upravo onim imigrantima koji se ne uklapaju u zapadni način življenja. Zatvorili bi se u geto, ženili među sobom, naglašavali religiju i vaš ispravni način života, u svakoj obitelji imali jednog kapoa koji se za sve pita i koji vuče druge.

Sve to znam jer sam i sam iz slične okoline potekao ali mislim da se trebamo promijeniti i da taj naš svinja-rakija način života i nije nešto posebno za čuvanje.

Purgeri takve ismijavaju jer naprosto u Zg je tesko naći čiste Hrvate, ako uopće postoje čisti. Mi smo nacija mišunga svega i svačega a mi iz dinarskih krajeva smo se počeli hrvatiti zahvaljujući S. Radiću. Uostalom, nacija je samo jedan od identiteta koje imaš a za koji uopće nisi zaslužan nego si rođen kao takav.

Meni se sviđa kad vidim evo ove crno-bijele kako postaju Hrvatima. U tom vidim budućnost a ne u vašim plemenskim mudrolijama.

P.S. znam tko je Zabija, bolje mu je da šuti i preispita je li mogao bolje neke stvari odradit za svoj kraj.


Daaamire , sta si me prepozno?
Imam dojam da ipak nisi.

Jer ako jesi onda znas da su se Purgerice naprosto otimale za mnom. :herceg_bosna

Znas koliko ih je vidjelo HB kao mjesto raja na.zemlji, medjutim samo je za jednu bilo mjesta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
Zaba vukadin? Pa di si rodijace znam da je iseljavanje pa ako fali koji covik u opcini na onih par mista di se nista ne radi tu sam!!

Dinarski plemenski mentalitet :palacgore2
Svinja rakija mitar miric nacin zivota :palacgore2
Dzunuzino mi cemo takvi opstat, vi gore sto ste se izdegenirisali ne. Prirodna selekcija reklo bi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 18:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6274
Reko sam ti tamo da nisam naviko na Mitra, druge su opcije u igri, ali nisam nit vukadin nit u politici, tako da je June u pravu, gledajuci direktno kroz politiku mogo sam vise, ali trudim se indirektno koliko mogu i po meni to nije malo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 pro 2018, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32443
s one strane dinare je napisao/la:
Dinarski plemenski mentalitet :palacgore2
Svinja rakija mitar miric nacin zivota :palacgore2
Dzunuzino mi cemo takvi opstat, vi gore sto ste se izdegenirisali ne. Prirodna selekcija reklo bi se.

Vlašićki mentalitet too, uz dodatak MPT :)

Otuđenje od prirode neminovno dovodi do degeneracije, i mentalne i tjelesne.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO