HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
E to već nije lijepo od Čovića.
Trebao se javiti sultanu u Sarajevu, objasniti gdje i zasto ide i tražiti dozvolu.
Sram ga bilo...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://twitter.com/suljagicemir1/statu ... 7890161665

Gospodine Aga možete li ovo nalijepiti?
Gospodin Emir je objasnio sve, evo kako Emir naziva Klix "UZP" medijem samo jer su spomenili ambasadora Rusije :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Sa zadovoljstvom, gospodine Bobanovski :D




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Kad je to Klix.ba počeo prozivati službenikom HZHB, i zašto?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
A kontam...on u naslovu Klixa vidi neku obranu Hrvatske, ergo glasilo HZHB.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ministry of Sound je napisao/la:
A kontam...on u naslovu Klixa vidi neku obranu Hrvatske, ergo glasilo HZHB.


Del Vechio je SDP-ov kadar, "jugoslavenski" dakle sličan profil kakav je dominantan na Klixu. Ne čudi što ga brane. Suljaga je bošnjačko-bosanski nacionalist i ne zanimaju ga ove spike ex jugoslavenskih komunjara (klixaši) kojima se ne oprašta od privilegija u Sarajevu.

Mislim da je ovaj izbor Komšića zadnji trzaj halal Hrvata. Oni im više ne trebaju. Mi to ne vidimo baš ali mislim da se nikad nisu više Bošnjaci između zakrvili politički kao ovih dana. SDA nikad nije gore stajala i ne vjerujem da će sjediti skrštenih ruku.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Amiđa je napisao/la:
Hvale vrijedan potez hrvatske drzave. Srbi katolici su se oteli kontroli, a matica ne prasta. :kava

Matica mora oprostiti, ali ovdje nema nista sto bi trebalo. Sve ok i sve korektno, covic smije kuda hoce i gdje hoce.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 14 sij 2019, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nikola Lovrinović, zastupnik HDZ-a u državnom parlamentu prozvao Zagreb za nedosljednost: Zašto Hrvatska šalje ambasadora u BIH ako je u BIH i dalje Republika Srpska? Zašto drže konzula u Banja Luci?







“Najradije ne bih komentirao. Tolika pozornost se neprimjereno daje, pored toliko problema koje BiH ima. Diže se nekakva prašina oko jedne svečanosti koju su provela legalna i legitimna tijela BiH. To su tijela koja rade svoj posao, pozivaju ljude na svečanosti. Mislili smo da je to jedan od načina da se razgale odnosi. Čitavu galamu oko svega su podigli oni koji su najviše odgovori za stvaranje entiteta i svega što imamo. Sada žele odgovornost prebaciti na nekog drugog. Zašto to tako radi sarajevska politička čaršija i dio čaršijskih medija – žele zatomiti neke teme, da treba izmjeniti Izborni temu, da su ‘Hrvatine’ izabrane iz Unsko-sanske županije u Dom naroda, političku majorizaciju Hrvata od 2000. godine, šta se Hrvatima dešavalo u ratu…To su teme koje se želi izbjeći. Vrijeme je da razgovaramo o ozbiljnim temama. Nerazumo je od sarajevske čaršije da tom događaju daju važnost”, poručio je Lovrinović.


slika


gospodin Nikola




OHR nije 9.1. nazvao neustavnim

A što je sa osudama dužnosnika iz Hrvatske? Stjepan Mesić, Tomislav Karamarko i drugi. je li iznenađen?

“Nisam čuo nijedan službeni stav od Europske komisije, Europskog parlamenta, od OHR-a, službeni stav koji je govorio o svečanosti. Osoba koju vi spominjete, niti je službena niti zvanična. Doprinijela je i jedna je od najodgovornijih osoba koja nas je dovela na političke margine u BiH, da nam drugi biraju predstavnike. Jedna od osoba koja nama nema što reći. Neka se pohvali nečim čime je pomogla Hrvatima”, rekao je Lovrinović.

Smjena veleposlanika Del Vechija?

“Nejasan je boravak u Banjaluci, završio je kako je završio. Što ne ukinu konzulat u Banjaluci, što ne prekinu diplomatske odnose s BiH? Zašto je Hrvatska dopustila da dođemo u situaciju u kojoj jesmo.

Mi smo poslije 2000. godine dovedeni gdje smo dovedeni. Ovo je mandat u kojem se to mora raščistiti. Odnosi s Hrvatskom moraju biti onakvi kako smo se dogovarali, Hrvatska je mnogo učinila u BiH. Najmanje tko je pozvan da to sve tumači je Mesić i drugi neki dužnosnici”, rekao je za N1. /HMS/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Najveći je problem što su nazočili manifestaciji na kojoj je posthumno odlikovana osoba koja je rušila Šibenik. No, nije prvi koji je odlikovan za djelovanja u BiH a tužen za rušenje u Hr.

Atif Dudaković je rušio Zadar sa JNA a par godina poslije odlikovan od RH.

https://narod.hr/kultura/24-rujna-1991- ... li-to-dorh

https://www.biscani.net/atif-dudakovic- ... -hrvatske/

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 16:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9830
Dudaković je bio kapetan u 9 kninskom korpusu. To Hrvati znaju,i prave se ludi i slijepi.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Lako je za ove dnevne vijesti nego mene kopka zasto su Zvizdic i Dzaferovic prekinuli svu komunikaciju s Del Vechiom a kad je u pitanju srpska i ruska delegacija tada nikom nista?? Jesu li odustali od RS-a pa mu i ne pridaju vise neku paznju, dok su svu svoju moc okrenuli na federaciju i sotoniziranju Hrvata??To mi je nekako previse ocito da bi bilo istinito, vise sam za opciju da se iza brda nesto vece valja. Pitanje je sta je to...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Razbili su glave o srpski beton a sa druge strane vide da Hrvatsku mogu da izmuzu za podršku u uništenju Hrvata u BiH pa onda,što ne bi.Manipulišu sa zvaničnom Hrvatskom da ne kažem baš ono kako mi Srbi kažemo..vodaju ih ko volove.Može im se.U protivnom,Srbija je na xx km od Zagreba.Četnici noću .. napad u 04:30h. :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
@Diablo baš tako.

Mene podsjeća na paniku Srba u BiH tamo krajem 80-ih kada su stizali podaci o udjelu 2/3 Muslimana među rođenima. To je bio glavni eazlog za stvaranje RS-a. Uzimaj što možeš, dok možeš. Prije toga su i Srbeki maštali o cijeloj BiH.

Danas, bošnjačke brojke su takve da o RS-u uopće ne mogu razmišljat a boje se da uskoro neće moći ni s F. ovladat ako ne zgaze Hrvate dok mogu, a posebno gaženje je bitno dok mi imamo EU papire a oni nemaju.

No, ako se nastavi ovakav pad i ako Njemačka im otvori granice, odustat će i od cijele F.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kačamak je napisao/la:
Razbili su glave o srpski beton a sa druge strane vide da Hrvatsku mogu da izmuzu za podršku u uništenju Hrvata u BiH pa onda,što ne bi.Manipulišu sa zvaničnom Hrvatskom da ne kažem baš ono kako mi Srbi kažemo..vodaju ih ko volove.Može im se.U protivnom,Srbija je na xx km od Zagreba.Četnici noću .. napad u 04:30h. :kava

S čim nas manipuliraju? Ako zabranjeni list i Velimir Bujanec u tandemu pljuju po Čoviću ne znači da narod i vlast voli Muslimane i da smo izmanipulirani. zabranjeni to vidi kao priliku za demoniziranje Hrvata u BiH, dakle HDZ-a, a Bujanec to vidi kao priliku za ulazak u šupak cvieću radi ideja o velikoj Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 15 sij 2019, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ako je samo do Jutarnjeg i kepeca,onda je situacija extra.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Sabah list


PREKRETNICA
NOVI GLOBUS DONOSI DRAMATIČNI POLITIČKI ESEJ BIVŠEG HRVATSKOG ŠEFA DIPLOMACIJE: RUŠI SE MEĐUNARODNI POREDAK! Hrvatskoj opet prijeti opasnost s Balkana
:clap

slika


https://www.zabranjeni.hr/globus/Globus-p ... a/8276606/



Izgleda da su bošnjački prijatelji gospoda Velja, Jova i Hasa ipak u pravu :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 00:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kakva kmeka.
Kmečidba! :D
Srbi dolaze !

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
U prilog gospodin Davorovom dramatičnom eseju, pridodajmo i ovo.

http://www.hazud.hr/specijalni-rat-prot ... -napravom/

I sad recite da gospoda Velja, Jova i Hasa ne imaju pravicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 07:25 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Kačamak je napisao/la:
Kakva kmeka.
Kmečidba! :D
Srbi dolaze !


Moraš razumjeti da tu nije riječ o nekakvim hrvatskim medijima, njihovi vlasnici su isti oni koji kontroliraju 199 od 200 najutjecajnijih medija u SAD-u (samo FOX nije njihov), 96 od 100 najutjecajnijih medija u Njemačkoj itd. Dakle tu Hrvatska dijeli problem sa čitavim Zapadom, što vama koji niste Zapad ili to ne želite biti možda nije do kraja jasno kako funkcionira.

A što žele ti koji doista upravljaju medijima - meni se čini isto što i Austrija onomad, ojačat Bošnju da Hrvat ili Srbin ne bi postali prejaki, pogotove ne istovremeno. Simple as that. Pa zato dolazimo do smiješnih situacija da ko fol lijevoliberalni N1 ili Index otvoreno šire srbofobiju nekoliko dana, ali peti dan napadnu Penavu radi te iste srbofobije.

Uglavnom, medije u Hrvatskoj rijetko tko više koristi za išta osim za neki osnovni news flow. Mi u Hrvatskoj smo davno izašli iz tabloidne faze medijske scene, koja sad drma Srbiju, ima valjda već 15 godina i ušli u fazu odumiranja klasičnih medija, ukorak sa Zapadom. To je jedina svijetla strana cijele priče oko medija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 07:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Slažem se sa vama kolega @suverenist.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 07:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Agathonikos je napisao/la:
U prilog gospodin Davorovom dramatičnom eseju, pridodajmo i ovo.

http://www.hazud.hr/specijalni-rat-prot ... -napravom/

I sad recite da gospoda Velja, Jova i Hasa ne imaju pravicu.
Gosn Lošina škola.Razotkriveni smo ali nam ne mogu ništa! :gunsmilie
Kontrolišemo umove Hrvata !
Pozovi centralu na Ozrenu putem super tajne linije poljskim induktorskim telefonom M63,neka pojačaju talase. :w00t

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
suverenist je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Kakva kmeka.
Kmečidba! :D
Srbi dolaze !


Moraš razumjeti da tu nije riječ o nekakvim hrvatskim medijima, njihovi vlasnici su isti oni koji kontroliraju 199 od 200 najutjecajnijih medija u SAD-u (samo FOX nije njihov), 96 od 100 najutjecajnijih medija u Njemačkoj itd. Dakle tu Hrvatska dijeli problem sa čitavim Zapadom, što vama koji niste Zapad ili to ne želite biti možda nije do kraja jasno kako funkcionira.

A što žele ti koji doista upravljaju medijima - meni se čini isto što i Austrija onomad, ojačat Bošnju da Hrvat ili Srbin ne bi postali prejaki, pogotove ne istovremeno. Simple as that. Pa zato dolazimo do smiješnih situacija da ko fol lijevoliberalni N1 ili Index otvoreno šire srbofobiju nekoliko dana, ali peti dan napadnu Penavu radi te iste srbofobije.

Uglavnom, medije u Hrvatskoj rijetko tko više koristi za išta osim za neki osnovni news flow. Mi u Hrvatskoj smo davno izašli iz tabloidne faze medijske scene, koja sad drma Srbiju, ima valjda već 15 godina i ušli u fazu odumiranja klasičnih medija, ukorak sa Zapadom. To je jedina svijetla strana cijele priče oko medija.


Nisu cijeli mediji u rukama istih ali jesu točno određeni likovi i naravno kontroliraju glavne urednike.

Recimo ovaj Bajruši u JL, Pofuk u VL; ljudi koje nitko ne čita i nemaju ni lajkove ni komentare redovno imaju tekstove koje pišu i koje ja otprilike pretpostavim kakvi će izgledat unaprijed.

Ti mediji su postigli samo da im ne vjerujemo baš ništa. No, postižu jednu drugu stvar - novac. Čak i u jednom raspadnutom i nefunkcionirajućem društvu poput BiH: banke, trgovački centri, korporacije... funkcioniraju.

Tko god se sjetio koristiti lijeve liberale i socijaliste za osobno bogaćenje protiv kojeg su isti ti, treba mu skinuti kapu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 08:41 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Junuz Djipalo je napisao/la:
Tko god se sjetio koristiti lijeve liberale i socijaliste za osobno bogaćenje protiv kojeg su isti ti, treba mu skinuti kapu.


Lol, dobro kažeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kačamak je napisao/la:
Pozovi centralu na Ozrenu putem super tajne linije poljskim induktorskim telefonom M63,neka pojačaju talase. :w00t

Talasi su podešeni na moždane impulse BM004 sinaptičke kontaktne tačke gospodina Davora uz 0.000000001% odstupanja
Čekamo daljnje upute
Odjava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Smijenjen hrvatski veleposlanik u BiH
PostPostano: 16 sij 2019, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Hrvatska će predsjednica Kolinda Grabar - Kitarović sutra, 16. siječnja, boraviti u uzvratnom, državnom posjetu Republici Turskoj, na poziv tamošnjeg predsjednika Recepa Tayyipa Erdoğana.



Iz Ureda predsjednice je priopćeno da će Grabar-Kitarović posjet započeti polaganjem vijenaca na grobnicu Mustafe Kemala Atatürka te radnim sastankom u Parlamentu Republike Turske.

Susret s Erdoganom započet će ceremonijom svečanog dočeka. Zatim će uslijediti tête-á-tête susret dvoje predsjednika te bilateralni sastanak izaslanstva Republike Hrvatske i Republike Turske, javlja N1. Dvoje će predsjednika potpisati Program suradnje u području kulture i umjetnosti 2019. - 2021. i Protokol suradnje u okviru Projekta Islamskog kulturnog centra u Sisku između Turske agencije za suradnju i koordinaciju (TIKA) i Islamske zajednice u Republici Hrvatskoj.


slika

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... a/8275874/



Pa se vi pušite, notorni gospodine Dragane.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Ronaldinho i 292 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO