HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 17 sij 2019, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Klix cijeli dan u Putin modu.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/str1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 17 sij 2019, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vujadin je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Preoptimističan je. :zubati


Previše :zubati

Policajac iz RS-a kaznio navijača iz Hrvatske jer je na sebi imao "kockasti" dres
https://www.klix.ba/vijesti/bih/policaj ... /180718015

Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom
https://www.klix.ba/vijesti/bih/skijasi ... /190115020


Upravo je Sedina zoran primjer onoga što bi trebalo napraviti.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Junuz Djipalo je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Previše :zubati

Policajac iz RS-a kaznio navijača iz Hrvatske jer je na sebi imao "kockasti" dres
https://www.klix.ba/vijesti/bih/policaj ... /180718015

Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom
https://www.klix.ba/vijesti/bih/skijasi ... /190115020


Upravo je Sedina zoran primjer onoga što bi trebalo napraviti.


Pa Sedina će vjerovatno završiti u Hrvatskoj, a neće Hrvatska doći u Sarajevo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.


To bi bilo i poželjno, da Hrvatska pokupi višak muhamedanaca iz BiH, pa da se na taj način se poveća procenat Srba.
Em se vraća udio Srba u BiH kakav je bio prije 1941, em Hrvatska postaje multietnička i multikonfesionalna kako i dolikuje jednoj modernoj europskoj državi. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.

Hrvatski narodne može da dođe sebi od muslimanluka koji mu se kao kancer sa stotinu lica proširio po telu,od mesića do malog hasana a ti bi još otrova u vene?
Denis?Jel ti se tako zove sin?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Kačamak je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.

Hrvatski narodne može da dođe sebi od muslimanluka koji mu se kao kancer sa stotinu lica proširio po telu,od mesića do malog hasana a ti bi još otrova u vene?
Denis?Jel ti se tako zove sin?


Šta fali? Bosanski muhamedanci mogli bi malo da ublaže demografske probleme moderne multietničke Hrvatske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vujadin je napisao/la:
To bi bilo i poželjno, da Hrvatska pokupi višak muhamedanaca iz BiH, pa da se na taj način se poveća procenat Srba.
Em se vraća udio Srba u BiH kakav je bio prije 1941, em Hrvatska postaje multietnička i multikonfesionalna kako i dolikuje jednoj modernoj europskoj državi. :D

:thumbup
A time bi popravili i natalitet u HR.
Šta ćeš bolje. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 02:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 03:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Junuz Djipalo je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Previše :zubati

Policajac iz RS-a kaznio navijača iz Hrvatske jer je na sebi imao "kockasti" dres
https://www.klix.ba/vijesti/bih/policaj ... /180718015

Skijašica Sedina Muhibić doživjela incident u sarajevskom tramvaju zbog jakne sa šahovnicom
https://www.klix.ba/vijesti/bih/skijasi ... /190115020


Upravo je Sedina zoran primjer onoga što bi trebalo napraviti.
Čega je Sedina primer?!?!

http://furaj.ba/sedina-muhibic-napusten ... la-lavica/

Sedina je siroče koje ima 26 godina.Muslimanka koja živi u Sarajevu.
Sedinu je bila usvojila i odgajala muslimanka.
Sedinina vera je islam a narod su joj muslimani.
Jedini spoj Sedine i hrvatskog naroda je ta jakna koju je dobila sa sve potporom Hrvatskog Skijaškog Saveza koji je finansirao.
Sad da ostavimo po strani šta radi taj savez i zašto finansira muslimansku decu.Valjda sva hrvatska znaju da skijaju.
Da ostavimo i Sedinu.
Da uzmemo jedan imaginarni lik.Daćemo mu ime Tmujo.

Tmujo živi u Hrvatskoj.
Tmujo je musliman.Žena mu je muslimanka.Deca su mu muslimani.
Tmujo je Hrvat.
Tmujo je veliki Hrvat.
Tmujo je uvek za desnicu.Domoljub.
Tmujo voli Hrvatsku.
Tmujo obožava BiH.
Tmujo iznad svega najviše mrzi Srbe.
Tmujo bi da njegova Hrvatska po mogućnosti pobije sve Srbe gde god da se nalaze.
Tmujo bi prvi ratovao protiv Srba.
Tmujo bi najradije spojio BiH i Hrvatsku.
Tmujo nikad ne bi ratovao protiv muslimana.
Tmujo nikad ne bi ratovao pogotovu ne protiv muslimana u Bosni.
Tmuji ne smetaju migranti.
Tmujo se uvek zalaže za što veća socijalna davanja.
Tmuji kao Hrvatu ne smeta što je musliman a svi drugi Hrvati oko njega katolici.
Itd.. itd

Takav Hrvat.Kao što je Tmujo.
Može biti bilo ko.Osoba koja svoju pripadnost nekom narodu dokazuje mržnjom prema trećem narodu.Gurajući narod za čijeg se člana izdaje u propast i stradanje.Između ostalog.

Istina je sledeća:

Tmujo je Muhamad.
Muhamad je m-Musliman koji živi u Hrvatskoj jer mu je tu neuporedivo bolje nego u 23% rezervatu.
Muhamad mrzi u dubini duše i Srbe i Hrvate.
Hrvate mrzi manje jer ga prihvataju kao svog iako on to nije.
Muhamad je uvek na dobitku.I onda kad pobeđuju Srbi i onda kad pobeđuju Hrvati.
Muhamad sa šakom usašofilnih ludaka manipuliše hrvatskim narodom do te mere da hrvatski narod više ne zna jeli pošao ili došao.
Potvrda mojih reči se vidi u današnjoj situaciji u kojoj se nalazi hrvatski narod van granica SR Hrvatske.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 03:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Da rezimiramo.
Hrvat je:
Belac.
Govori hrvatskim jezikom.
Katolik.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 03:47 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ako me ikada izaberu za lidera Hrvata, prvo što bih učinio je pokušaj integracije Hrvata, bh. Srba i Bošnjaka bilo kroz imigraciju i asimilaciju, bilo kao zasebne entitete i nacije. Baš nimalo nasilno. Kao što Slovenci su radili i rade.


Važno ih je učiniti ekonomski ovisnima o nama, što se već događa, u budućnost će to i brže ići. Koliko bi bošnjaka gladovalo da ne rade bauštelu kod nas ili srba da ne konobare u sezoni. A za dalju integraciju ćemo vidjeti. Polako, nije niđe žurba.
Jednostavno je ovaj prostor od Drave i Drine do Jadrana previše povezan i upućen između sebe, a potpuno diskonektiran sa onim preko Drine. Bilo od antičkog doba do danas.
Sljedeći bitan korak je ulazak u NATO i air policing hrvatskih efšesnestica nad BIH.
Doći će sve to na svoje prije ili kasnije. Ono što je neprirodno neće nikad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 03:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Još jedan pametnjaković.
Čime vas hrane?Valjda ovčijim glavama.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 04:09 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Kačamak je napisao/la:
Još jedan pametnjaković.
Čime vas hrane?Valjda ovčijim glavama.


Borščom nas ne hrane sigurno, i njega nećeš jesti dok si u američlom dvorištu, ako pokušaš idu belaji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 05:23 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kačamak je napisao/la:
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?


:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 05:24 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kačamak je napisao/la:
Da rezimiramo.
Hrvat je:
Belac.
Govori hrvatskim jezikom.
Katolik.


Amen


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Jeste u BiH, a i to je upitno. U RH nije sigurno. Inkluzivni smo bili uvijek inače nas sad ne bi bilo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Slovenci bi dosad već nestali a Slovenija bi bila austrijska pokrajina da nije intergrirala Srbe, Muslimane i Hrvate.

Srbija se zbog neinkluzivnosti skuplja poslije svakog pranja otkako je prestao onaj ludi natalitet s početka stoljeća. Isto se događa i Hrvatima u BiH, s tim da bi to još brže išlo da nismo asimilirali Nijemce, Talijane, Čehe, Poljake, Mađare... koje je AU naseljavala u BiH a koji su danas Hrvati. Vujo svršava (u biti pati trenutno) na pogled na kartu. Možda je trebao baš Putin poklonit par tisuća km2 sibirskih Srbiji da zadovolji srpske megalomane.

Bitnije je imati ljude nego teritorij, povratak na natalitetne brojke otprije 100 g. je nemoguć. Za opstanak naroda i država potrebna je, osim povećanja nataliteta, i dobra imigraciona i asimilacijska politika. Ako moram birat (iako nisam protiv) između crnih muslimana i Arapa s jedne i Srba, Bošnji, Kosovara s druge strane, biram potonje, puno brže se integriraju i asimiliraju. Znam more primjera u Zagrebu. Naravno, ne smije ih se gomilat na hrpu jer je odmah integracija puno teža.

Takav problem imamo s Janjevcima koji su Hrvati a kamoli s drugima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 09:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:

Bitnije je imati ljude nego teritorij, povratak na natalitetne brojke otprije 100 g. je nemoguć. Za opstanak naroda i država potrebna je, osim povećanja nataliteta, i dobra imigraciona i asimilacijska politika. Ako moram birat (iako nisam protiv) između crnih muslimana i Arapa s jedne i Srba, Bošnji, Kosovara s druge strane, biram potonje, puno brže se integriraju i asimiliraju. Znam more primjera u Zagrebu. Naravno, ne smije ih se gomilat na hrpu jer je odmah integracija puno teža.

Takav problem imamo s Janjevcima koji su Hrvati a kamoli s drugima.


Nisi protiv useljavanja muslimana iz Afrike i Azije?


Mislim da je puno časnije za Europu razmišljati o nekoj verziji SAMSON scenarija kakav postoji u Izraelu. Izrael predviđa, u slučaju poraza i nadmoći arapskog elementa aktivirati svoj nuklearni potencijal i kontaminirati svoj teritorij za narednih 1000 godina kako ne bi bio ničiji ak o već ne može biti židovski.
Kamo sreće da npr i jedna Francuska tako razmišlja.


PS možda to zvuči ludo, ali ipak manje luđe od toga da je netko za useljavanje Somalijanaca.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Treba biti oprezan da, ali vidi Hrvata i Hrvatica:

slika

slika

Što im fali? Gvineja i Sudan.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Da se vratimo na temu, i u Rusiji ih ima mašala (oko 50 000):

slika

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 09:34 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2019, 12:25
Postovi: 3
novovrijeme je napisao/la:
Covic nek pokriva zapad mi cemo istok.
Zapad se mijenja, ubrzo ce izbori.
Ako i mi i vi odemo na istok ko ce pokrivati zapad? Muslimani? To bi bilo jako glupo.

Sve je iluzija i ti zivis u iluziji.
Podsjetio bi te na dogadjaje od pre 20 god
Dodik je zapadni covjek .Zapad ga je NATO tenkovima doveo na vlast
Nato trupe su upadale u policijske stanice i zauzmale tv releje kako bi signal Srpske tv sa Pala bio prebacen na Dodikovu izdajnicku tv u BL.
Trupe sfora su upale u sve zgrade MUPa u BL i razoruzale srpske policajce i kontrolu nad njima predali Dodiku i Plavsicki.Po BL su skupljali BL muslimane koje su doveli da opkole hotel Bosnu razbiju miting patriotskih snaga na trgu Krajine.Narod i tadasnje rukovodstvo RS je pred razjarenim muslimanima morao da pobjegne u hotel Bosnu
Mnogi ljudi su prosli kroz torture i mucenja ako su se usprotivili izdajnicima.Licno sam bio mucen,protivpravno drzan zatvoren 1997 i morao da napustim RS jedini greh je bio sto sam bio protiv izdajnika i sto sam javno rekao Biljo kurvo
Dodik je doveden da unisti Srbe i RS demografski,ekonomski,moralno i to radi uspjesno
Dodik je na sisi MMF koji finansira njegov rezim
A MMF ne daje tek tako kredite vec ima uslove
Pre neku godinu Dodik je bio i na sastanku trileteralne komisije u Beogradu.Trileteralna komisija vazi za zapadnu svjetsku vladu u sjeni.
Patriote ne kradu svoj narod i svoju republiku .Patriote ne raseljavaju narod i donose zakone koji idu na stetu naroda
Mnogi pripadnici Dodikovog rezima su clanovi masonskih organizacija kakva je east west bridge naprimer Igor Radojicic,to nije tajna na sluzbenim sajtovima est west bridge su javno objevljeni clanovi u bih i srbiji gde se mogu vidjeti mnogi pripadnici i visoki cinovnici Dodikovog rezima.
RS se demografski topi,narod iseljava.Danas kad bi pravio anketu po RS vise od 80% ljudi bi ti reklo da zeli da napusti RS i odseli u zapadnu Evropu.22 god Dodikovog rezima,pljacke,kriminala ,rusenje svih srpskih vrednosti,naroda je sve manje u RS i danas se gore zivi u RS nego 1995.i RS je danas manje nego 1997 zahvaljujuci Dodiku a mnogo vise Alijne BIH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Hrvatska bi zaista mogla integrirat jedno 60.000 bosanskih muhamedanaca, a da ni ne osjeti. Recimo 30.000 u Zagreb, po 10.000 u Rijeku, Osijek, Split...

Za Hrvatsku je to ništa, a za relaksaciju odnosa u BiH bi mnogo značilo. Zamislite nestanak tri kantona Goražde, i povećanje postotka i Srba i Hrvata u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Vujadin je napisao/la:
Hrvatska bi zaista mogla integrirat jedno 60.000 bosanskih muhamedanaca, a da ni ne osjeti. Recimo 30.000 u Zagreb, po 10.000 u Rijeku, Osijek, Split...

Za Hrvatsku je to ništa, a za relaksaciju odnosa u BiH bi mnogo značilo. Zamislite nestanak tri kantona Goražde, i povećanje postotka i Srba i Hrvata u BiH.


Privitak/ci:
37183208_1779871152091148_6393509001388097536_n.jpg
37183208_1779871152091148_6393509001388097536_n.jpg [ 58.88 KiB | Pogledano 2154 put/a. ]

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Kačamak je napisao/la:
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?

Veliki umovi jednako misle :smijeh

Btw. kad vi već imate svoj Sandžak, šta nebi Hrvatska recimo imala svoj USK :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Dr. Van Nostrand, Eminencija, iprodano, Naša Kvačica i 434 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO