HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Kačamak je napisao/la:
Tmujo živi u Hrvatskoj.
Tmujo je musliman.Žena mu je muslimanka.Deca su mu muslimani.
Tmujo je Hrvat.
Tmujo je veliki Hrvat.
Tmujo je uvek za desnicu.Domoljub.
Tmujo voli Hrvatsku.
Tmujo obožava BiH.
Tmujo iznad svega najviše mrzi Srbe.
Tmujo bi da njegova Hrvatska po mogućnosti pobije sve Srbe gde god da se nalaze.
Tmujo bi prvi ratovao protiv Srba.
Tmujo bi najradije spojio BiH i Hrvatsku.
Tmujo nikad ne bi ratovao protiv muslimana.
Tmujo nikad ne bi ratovao pogotovu ne protiv muslimana u Bosni.
Tmuji ne smetaju migranti.
Tmujo se uvek zalaže za što veća socijalna davanja.
Tmuji kao Hrvatu ne smeta što je musliman a svi drugi Hrvati oko njega katolici.
Itd.. itd

Ovo kao da si Hasana opisao :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Vujadin je napisao/la:
Hrvatska bi zaista mogla integrirat jedno 60.000 bosanskih muhamedanaca, a da ni ne osjeti. Recimo 30.000 u Zagreb, po 10.000 u Rijeku, Osijek, Split...

Za Hrvatsku je to ništa, a za relaksaciju odnosa u BiH bi mnogo značilo. Zamislite nestanak tri kantona Goražde, i povećanje postotka i Srba i Hrvata u BiH.

Lupate, pa bi u slucaju ponovnog izbora komsica dobili direktnu podrsku iz zagreba.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vujadin je napisao/la:
Hrvatska bi zaista mogla integrirat jedno 60.000 bosanskih muhamedanaca, a da ni ne osjeti. Recimo 30.000 u Zagreb, po 10.000 u Rijeku, Osijek, Split...

Za Hrvatsku je to ništa, a za relaksaciju odnosa u BiH bi mnogo značilo. Zamislite nestanak tri kantona Goražde, i povećanje postotka i Srba i Hrvata u BiH.


Mislim da je to u tijeku. Uvijek se događalo. Labin i Sisak su puni ex Muslimana.

Sjećam se scene iz jednog srpskog filma gdje Kojo čini mi se, kao taxist izbjeglica odnekud iz Hr, pomaže Beograđanki Jasmini i pita je: Kako se prezivaš? Kaže ona muslimansko prezime. On njoj: Odakle si Jasmina? Ona njemu: Pa iz Beograda, odakle bih bila. Uopće nije skužila ni zašto ni što je pita.

Imam jednu biciklističku FB grupu u kojoj sam zajedno sa Slovencima. Mislim da je bar pola Slovenaca u toj grupi srpsko-hrvatsko-bošnjačkog podrijetla. Baš me iznenadilo. Mislio sam da su Slovenci "čistiji". Uglavnom, ti ljudi su Slovenci i uopće im ne pada napamet da su nešto drugo.

Uostalom, eno Dončić i Dragič su dobri primjeri.

A što se BiH tiče. Ne vidim neku dobru budućnost za Srbe i Bošnjake u njoj u bilo kojoj varijanti koja ne uključuje ulazak u sjedinjene hrvatske države. :D

Ako je vi vidite, slobodno iznesite plan.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Old Fridolin je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Hrvatska bi zaista mogla integrirat jedno 60.000 bosanskih muhamedanaca, a da ni ne osjeti. Recimo 30.000 u Zagreb, po 10.000 u Rijeku, Osijek, Split...

Za Hrvatsku je to ništa, a za relaksaciju odnosa u BiH bi mnogo značilo. Zamislite nestanak tri kantona Goražde, i povećanje postotka i Srba i Hrvata u BiH.

Lupate, pa bi u slucaju ponovnog izbora komsica dobili direktnu podrsku iz zagreba.


Uz već postojeće muslimane, bilo bi ih oko 100.000 u Hrvatskoj. Nebitna manjina od oko 2.5%.

A Srbima i Hrvatima u BiH bi to mnogo značilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Po junuzu dođu magarac i crnčuga iz Somalije,kažu:Ja sam Hrvat, volim Hrvatsku i hop rodila se dva nova Hrvata.
Jebeš takvu logiku i narod koji bi tako nastao.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Kačamak je napisao/la:
Po junuzu dođu magarac i crnčuga iz Somalije,kažu:Ja sam Hrvat, volim Hrvatsku i hop rodila se dva nova Hrvata.
Jebeš takvu logiku i narod koji bi tako nastao.

Francusko-američki način razmišljanja i stvaranja jedinstvene multirasne i multietničke nacije, to su ti "novi vjetrovi" globalizacije koji pušu sa zapada.

Meni to nije nužno loše, ali se pitam gdje je tim ljudima, migrantima, doseljenicima neki ponos, ono dođu u FRA/USA i odmah su Francuzi, Ameri, ja bi rekao "gonite se kvragu, Hrvat i točka".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.



Kad ih asimilirate i obuhvatite samo recite, gospodine Junuze. Tu smo da sarađujemo jer Una je tu da nas spaja a ne razdvaja :D



Citat:
Do 2050. godine iz tri svjetske regije u razvoju moglo bi emigrirati više od 140 miliona ljudi u nastojanju da pobjegnu od posljedica klimatskih promjena, poput loše poljoprivredne proizvodnje, nedostatka pitke vode i povećanja nivoa mora, upozorava Svjetska banka.

U izvještaju objavljenom u ponedjeljak Svjetska banka iznosi podatak o 86 miliona potencijalnih "klimatskih migranata" koji bi, ako se ništa ne preduzme, mogli napustiti supsaharsku Afriku, njih 40 miliona južnu Aziju i približno 17 miliona Latinsku Ameriku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kačamak je napisao/la:
Po junuzu dođu magarac i crnčuga iz Somalije,kažu:Ja sam Hrvat, volim Hrvatsku i hop rodila se dva nova Hrvata.
Jebeš takvu logiku i narod koji bi tako nastao.


Pa tako nastaju svi narodi, samo su se slabo rase miješale osim u J. Americi. Zašto bi ta nacija bila lošija od bilo koje druge, posebno srpske koja je u top 3 na začelju u Europi.

Kako misliš da si ti nastao? Direktno od ameba? Svi znamo da su nacije politički konstrukt 19. stoljeća, kod Srba čak vjerski, poput Muslimana ste. Nema to veze s krvi. Pola vas bar nema veze sa srednjovjekovnim Srbima, tko zna kakve sve krvi ima u tebi, crnogorske, albanske, turske, hrvatske... :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ponos im je u dzepu.Intimno oni vrlo dobro znaju ko su.
Rezultate takve politike u Francuskoj se vrlo dobro vide a Boga mi videće se i u SAD.Kod njih samo jaka država još uvek drži stvari pod kontrolom.
A videće se i u Hrvatskoj.Ustvari.Već se vidi.
Koliko je državna ideja degradirana od vremena Tuđmana do danas?
Šta je trebalo da bude a šta je ispalo?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Agathonikos je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam i rekao. Dio imigrirati i asimilirati a dio obuhvatiti na drugi način.
Kad ih asimilirate i obuhvatite samo recite, gospodine Junuze. Tu smo da sarađujemo jer Una je tu da nas spaja a ne razdvaja :D


Da, baš sam o tome razmišljao ljetos u Kostajnici, kako je lijepo kad je Hrvatska s obje strane rijeke Une. :D

Srbi i Bošnjaci nemaju čime privući nove Hrvate i a starih ima vrlo malo pod srpskom ili bošnjačkom vlašću. Moguće je samo doseljavanje i asimilacija Bošnji i Srba u Hrvate. Koliko god se vama to sviđalo ili ne. Treba to i poticati.


Privitak/ci:
Una.jpg
Una.jpg [ 216.29 KiB | Pogledano 2249 put/a. ]

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A kad i te obuhvatite, budemo vam poslali nove :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Agathonikos je napisao/la:
A kad i te obuhvatite, budemo vam poslali nove :D

Posle se ljute kad im kažemo..znate već poštovani kolega,šta. :zubati

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Andart je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Covic nek pokriva zapad mi cemo istok.
Zapad se mijenja, ubrzo ce izbori.
Ako i mi i vi odemo na istok ko ce pokrivati zapad? Muslimani? To bi bilo jako glupo.

Sve je iluzija i ti zivis u iluziji.
Podsjetio bi te na dogadjaje od pre 20 god
Dodik je zapadni covjek .Zapad ga je NATO tenkovima doveo na vlast
Nato trupe su upadale u policijske stanice i zauzmale tv releje kako bi signal Srpske tv sa Pala bio prebacen na Dodikovu izdajnicku tv u BL.
Trupe sfora su upale u sve zgrade MUPa u BL i razoruzale srpske policajce i kontrolu nad njima predali Dodiku i Plavsicki.Po BL su skupljali BL muslimane koje su doveli da opkole hotel Bosnu razbiju miting patriotskih snaga na trgu Krajine.Narod i tadasnje rukovodstvo RS je pred razjarenim muslimanima morao da pobjegne u hotel Bosnu
Mnogi ljudi su prosli kroz torture i mucenja ako su se usprotivili izdajnicima.Licno sam bio mucen,protivpravno drzan zatvoren 1997 i morao da napustim RS jedini greh je bio sto sam bio protiv izdajnika i sto sam javno rekao Biljo kurvo
Dodik je doveden da unisti Srbe i RS demografski,ekonomski,moralno i to radi uspjesno
Dodik je na sisi MMF koji finansira njegov rezim
A MMF ne daje tek tako kredite vec ima uslove
Pre neku godinu Dodik je bio i na sastanku trileteralne komisije u Beogradu.Trileteralna komisija vazi za zapadnu svjetsku vladu u sjeni.
Patriote ne kradu svoj narod i svoju republiku .Patriote ne raseljavaju narod i donose zakone koji idu na stetu naroda
Mnogi pripadnici Dodikovog rezima su clanovi masonskih organizacija kakva je east west bridge naprimer Igor Radojicic,to nije tajna na sluzbenim sajtovima est west bridge su javno objevljeni clanovi u bih i srbiji gde se mogu vidjeti mnogi pripadnici i visoki cinovnici Dodikovog rezima.
RS se demografski topi,narod iseljava.Danas kad bi pravio anketu po RS vise od 80% ljudi bi ti reklo da zeli da napusti RS i odseli u zapadnu Evropu.22 god Dodikovog rezima,pljacke,kriminala ,rusenje svih srpskih vrednosti,naroda je sve manje u RS i danas se gore zivi u RS nego 1995.i RS je danas manje nego 1997 zahvaljujuci Dodiku a mnogo vise Alijne BIH


Zanimljiv post. Ali prije se moras zakunit allahom da nisi musliman inace nisi vjerodostojan :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
Andart je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Covic nek pokriva zapad mi cemo istok.
Zapad se mijenja, ubrzo ce izbori.
Ako i mi i vi odemo na istok ko ce pokrivati zapad? Muslimani? To bi bilo jako glupo.

Sve je iluzija i ti zivis u iluziji.
Podsjetio bi te na dogadjaje od pre 20 god
Dodik je zapadni covjek .Zapad ga je NATO tenkovima doveo na vlast
Nato trupe su upadale u policijske stanice i zauzmale tv releje kako bi signal Srpske tv sa Pala bio prebacen na Dodikovu izdajnicku tv u BL.
Trupe sfora su upale u sve zgrade MUPa u BL i razoruzale srpske policajce i kontrolu nad njima predali Dodiku i Plavsicki.Po BL su skupljali BL muslimane koje su doveli da opkole hotel Bosnu razbiju miting patriotskih snaga na trgu Krajine.Narod i tadasnje rukovodstvo RS je pred razjarenim muslimanima morao da pobjegne u hotel Bosnu
Mnogi ljudi su prosli kroz torture i mucenja ako su se usprotivili izdajnicima.Licno sam bio mucen,protivpravno drzan zatvoren 1997 i morao da napustim RS jedini greh je bio sto sam bio protiv izdajnika i sto sam javno rekao Biljo kurvo
Dodik je doveden da unisti Srbe i RS demografski,ekonomski,moralno i to radi uspjesno
Dodik je na sisi MMF koji finansira njegov rezim
A MMF ne daje tek tako kredite vec ima uslove
Pre neku godinu Dodik je bio i na sastanku trileteralne komisije u Beogradu.Trileteralna komisija vazi za zapadnu svjetsku vladu u sjeni.
Patriote ne kradu svoj narod i svoju republiku .Patriote ne raseljavaju narod i donose zakone koji idu na stetu naroda
Mnogi pripadnici Dodikovog rezima su clanovi masonskih organizacija kakva je east west bridge naprimer Igor Radojicic,to nije tajna na sluzbenim sajtovima est west bridge su javno objevljeni clanovi u bih i srbiji gde se mogu vidjeti mnogi pripadnici i visoki cinovnici Dodikovog rezima.
RS se demografski topi,narod iseljava.Danas kad bi pravio anketu po RS vise od 80% ljudi bi ti reklo da zeli da napusti RS i odseli u zapadnu Evropu.22 god Dodikovog rezima,pljacke,kriminala ,rusenje svih srpskih vrednosti,naroda je sve manje u RS i danas se gore zivi u RS nego 1995.i RS je danas manje nego 1997 zahvaljujuci Dodiku a mnogo vise Alijne BIH


zanimljivo
ko zna mozda i je tako
inace vrati san se iz BIH :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
Crni Božo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Po junuzu dođu magarac i crnčuga iz Somalije,kažu:Ja sam Hrvat, volim Hrvatsku i hop rodila se dva nova Hrvata.
Jebeš takvu logiku i narod koji bi tako nastao.

Francusko-američki način razmišljanja i stvaranja jedinstvene multirasne i multietničke nacije, to su ti "novi vjetrovi" globalizacije koji pušu sa zapada.

Meni to nije nužno loše, ali se pitam gdje je tim ljudima, migrantima, doseljenicima neki ponos, ono dođu u FRA/USA i odmah su Francuzi, Ameri, ja bi rekao "gonite se kvragu, Hrvat i točka".


Nema od toga ništa!
I to je vjetar od jucer nitko vise nezeli ta šoroš sranja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Cuj junuzine, i ajde recimo da bude tako, dodju somalijci i koji vec i ful se asimiliravaju i za recimo 100 godina imamo neku zagorenu naciju "hrvata". I sta onda? Prije ili kasnije i njima bi se dogodilo isto sto i nama, bijela kuga i sve ostalo. I koji je rezultat, produzio si "hrvate" par stoljeca, nista vise.
Naravno to je nemoguc scenarij jer su asimilirajuci primjerci iznimke a ne pravilo. I sta ti mislis da uopce mozes imat "hrvate" sa vecinom crnaca i mulata? Pa mi koji smo oriđinal hrvati evo vidi se svakodnevno koliko nam znaci to hrvatstvo. Cim bi se dosegla neka kriticna masa crnaca i mulata hrvatstvo bi manje vise bilo zabranjen pojam. Sto i je cilj NWO planerima. Sa migracijama i mijesanjem unistit nacije i napravit neku svjetsku izmjesanu nadrasu, i tu naravno dolazimo do jedne svjetske vlade i svega ostalog. Ali nebitno. Hrvata tada svakako vec odavno ne bi ni bilo. A stoljeca i stoljeca etnogeneze u hrvata kroz ratove i mirove usporedjivati sa ovim sto se dogadja danas sa hordama nepozvanih kozojeba... sta reci na to. Jedno je sigurno, ti veze sa hrvatstvom nemas i kao takav ne znam sta uopce radis na forumu sa velikom sahovnicom na procelju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kačamak je napisao/la:
Ponos im je u dzepu.Intimno oni vrlo dobro znaju ko su.
Rezultate takve politike u Francuskoj se vrlo dobro vide a Boga mi videće se i u SAD.Kod njih samo jaka država još uvek drži stvari pod kontrolom.
A videće se i u Hrvatskoj.Ustvari.Već se vidi.
Koliko je državna ideja degradirana od vremena Tuđmana do danas?
Šta je trebalo da bude a šta je ispalo?


Upravo tako, ali uopce pomislit da bi mi ovdje mogli stvorit neku umjetnu naciju kao ameri i francuzi... moras bit lud u glavu. Mi jedne dodirne tocke s njima nemamo. Od cjelokupne povijesti. Ludilo zesce sta sve mozes procitat danas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
s one strane dinare je napisao/la:
sta reci na to. Jedno je sigurno, ti veze sa hrvatstvom nemas i kao takav ne znam sta uopce radis na forumu sa velikom sahovnicom na procelju.


Čuj molim te, po čemu misliš da si certificiran? Mislim da se razlikujemo u definiciji hrvatstva. Većina Hrvata mislim da razmišlja na moj način jer u RH nisu tako "čisti" posebno u Zagrebu. Naprosto je tu puno ljudi s češkim, mađarskim, njemačkim prezimenima koji su stoljećima tu i stvarali su hrvatsku naciju zadnjih 200 g. i onda dođe neki "s one strane Dinare" i samog sebe proglasi certifikatorom, jer on je navikao na čistoću jer se žene njegovi rodbinom zadnjih 200 g.

Manje ti imaš veze s hrvatstvom nego što misliš. Mi imamo gene kamene ali na tom zasnivat hrvatstvo nije naprosto točno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
I tu dolazimo na priču o pokatoličenim Srbima.I mržnji prema istima koja se jedino konvertiranjem može da objasni.
Šta ćemo sad?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
A šta ako su tvoji pretci popravoslavljeni Hrvati :zubati
(u zapadnoj RS sigurno ima dosta takvih)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kačamak je napisao/la:
I tu dolazimo na priču o pokatoličenim Srbima.I mržnji prema istima koja se jedino konvertiranjem može da objasni.
Šta ćemo sad?


Pa ovo jest srpski mentalni sklop. Koji je uzgred vrlo koristan za ratovanje. No, u miru odmaže jer je isključiv, elitistički i brzo se nasuče na hrid, kao što se Srbi malo-malo nađu nasukani a nije im jasno zašto.

Ja sam za to da nas dinaroidi vode u ratu ali panonci u miru. Bolje funkcionira. :D

Nema tu mržnje. Samo imamo ponekog malo ograničenog pripadnika nacije koji nije baš išao daleko od svog sela.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Junuz Djipalo je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
sta reci na to. Jedno je sigurno, ti veze sa hrvatstvom nemas i kao takav ne znam sta uopce radis na forumu sa velikom sahovnicom na procelju.


Čuj molim te, po čemu misliš da si certificiran? Mislim da se razlikujemo u definiciji hrvatstva. Većina Hrvata mislim da razmišlja na moj način jer u RH nisu tako "čisti" posebno u Zagrebu. Naprosto je tu puno ljudi s češkim, mađarskim, njemačkim prezimenima koji su stoljećima tu i stvarali su hrvatsku naciju zadnjih 200 g. i onda dođe neki "s one strane Dinare" i samog sebe proglasi certifikatorom, jer on je navikao na čistoću jer se žene njegovi rodbinom zadnjih 200 g.

Manje ti imaš veze s hrvatstvom nego što misliš. Mi imamo gene kamene ali na tom zasnivat hrvatstvo nije naprosto točno.


Pa i govorim cijelo vrijeme da ste se vi u zagrebu izdegenisali. I kao takvi ce te propast.
Sto se tice mojih, imam na polici obiteljsko stablo zadnjih 300tinjak godina kao i obiteljski grb sa saharom i brkatim turcinom na sablji. Dudu i zaba znaju koje je prezime. Vjerojatno i modovi ako mogu citat poruke. Uglavnom ako je itko ovdje produkt incesta onda si to ti sa takvim degenericnim svjetonazorom utemeljenim na masti.
Ali sto je najjace ja nigdje nisam rekao da sam ja "certificiran" niti "cist". Niti da da bi bio hrvat moras bit takav. To su opet samo tvoje retardirane konstrukcije.
Ovaj cijeli post ti je toliko degenerican da ne znam uopce zasto ti odgovaram, svakako si forumska luda, bio i osto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
I ovo je najjace kad me proziva za nekog cobana koji tipka sa dinare (kamo srece da jesam) ,a ja u sred mrtvog splita proveo vecinu zivota i vidio i pricao sa svakim od eskima do kongoanca, nemoguce si napredan junuzino, svjetski covjek par ekselans,
I kao takvom ti opet predlazem da odselis u jedan od tih multi kulti naprednih kvartova u nekom zapadnom velegradu pa da nam se onda javis.

I btw nista nisi demantirao iz mog prvog veceg posta s ove stranice (naravno jer nemas cime) ,samo udario sa svojim ludim konstrukcijama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Andart je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Covic nek pokriva zapad mi cemo istok.
Zapad se mijenja, ubrzo ce izbori.
Ako i mi i vi odemo na istok ko ce pokrivati zapad? Muslimani? To bi bilo jako glupo.

Sve je iluzija i ti zivis u iluziji.
Podsjetio bi te na dogadjaje od pre 20 god
Dodik je zapadni covjek .Zapad ga je NATO tenkovima doveo na vlast
Nato trupe su upadale u policijske stanice i zauzmale tv releje kako bi signal Srpske tv sa Pala bio prebacen na Dodikovu izdajnicku tv u BL.
Trupe sfora su upale u sve zgrade MUPa u BL i razoruzale srpske policajce i kontrolu nad njima predali Dodiku i Plavsicki.Po BL su skupljali BL muslimane koje su doveli da opkole hotel Bosnu razbiju miting patriotskih snaga na trgu Krajine.Narod i tadasnje rukovodstvo RS je pred razjarenim muslimanima morao da pobjegne u hotel Bosnu
Mnogi ljudi su prosli kroz torture i mucenja ako su se usprotivili izdajnicima.Licno sam bio mucen,protivpravno drzan zatvoren 1997 i morao da napustim RS jedini greh je bio sto sam bio protiv izdajnika i sto sam javno rekao Biljo kurvo
Dodik je doveden da unisti Srbe i RS demografski,ekonomski,moralno i to radi uspjesno
Dodik je na sisi MMF koji finansira njegov rezim
A MMF ne daje tek tako kredite vec ima uslove
Pre neku godinu Dodik je bio i na sastanku trileteralne komisije u Beogradu.Trileteralna komisija vazi za zapadnu svjetsku vladu u sjeni.
Patriote ne kradu svoj narod i svoju republiku .Patriote ne raseljavaju narod i donose zakone koji idu na stetu naroda
Mnogi pripadnici Dodikovog rezima su clanovi masonskih organizacija kakva je east west bridge naprimer Igor Radojicic,to nije tajna na sluzbenim sajtovima est west bridge su javno objevljeni clanovi u bih i srbiji gde se mogu vidjeti mnogi pripadnici i visoki cinovnici Dodikovog rezima.
RS se demografski topi,narod iseljava.Danas kad bi pravio anketu po RS vise od 80% ljudi bi ti reklo da zeli da napusti RS i odseli u zapadnu Evropu.22 god Dodikovog rezima,pljacke,kriminala ,rusenje svih srpskih vrednosti,naroda je sve manje u RS i danas se gore zivi u RS nego 1995.i RS je danas manje nego 1997 zahvaljujuci Dodiku a mnogo vise Alijne BIH

Vlado Rus mislim da si bio premlad da bi te mučili u hotelu bosna u BL 1997. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Kačamak je napisao/la:
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?

Mislim da bi trebo podržavat Vujadina. Njegova je idea odlična i rješenje za sva tri naroda. Tu bi svi bili na dobitku. Hrvatska,RS,a i muslimani se konačno izvukli iz krize identiteta. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor i 264 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO