HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 05:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

DAZP
San 23%  23%  [ 7 ]
Java 53%  53%  [ 16 ]
Nisam siguran/Ne znam 23%  23%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 30
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 16 stu 2013, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Službeno priopćenje DAZPa povodom uspješno provedenog popisa u BiH(HRHB)

Citat:
Poklapači i poklapateljice, Hrvatice i Hrvati s radošću vam mogu priopćiti da je popis u Herceg Bosni prošao i da smo ostvarili odlične rezultate na gotovo svim poljima, no krenimo redom.

Prvenstveno potpuno je jasno da je Mostar poklopljen i da se sav trud koji smo u njega uložili u zadnjih 10 godina isplatio višestruko. S ponosom mogu najaviti da će se europski, kršćanski element grada proširiti u narednom desetljeću i na istok te da će se europeizirati i stari hrvatski gradovi poput Blagaja u mostarskoj općini. Stolni i ujedinjeni grad će postati nova dragulj u sjajnoj kruni kršćanske europe.

Zapadna Hercegovina nastavlja producirati abnormalnom brzinom poklapače za prostore DGGa i Središnje Bosne, pojačanja Hrvatima navedenih područja bit će dostavljena u roku od 5 godina.

Unaprijed se ispričavamo i za neke nedovršene poslove, ali vam obećajemo da će i ti prostori biti poklopljeni u narednom desetljeću.

Prvenstveno pod ovom kategorijom mislim na sljedeće općine : Travnik, Bugojno, Fojnica i Kakanj, a u sljedećoj fazi i Zavidovići, Maglaj te potpuno okruživanje Zenice fertilnim Hrvatima. Ovo će se provesti do 2030.g. s obećanjem da će prvi hrvatski gradonačelnik Zenice podići spomenik hrvatskom kralju Tomislavu i hrvatskom vođi u novom stoljeću, Draganu Čoviću.

Općina Soli će se uskoro realizirati, no DAZP ne želi i odbija svaka minimalistička rješenja te će ukoliko procjeni da postoji potencijal za poklapanje Tuzle odustati od općine Soli, pa makar Tuzlu poklapali i narednih 100 godina. Tuzlo draga, od te ruke ne dižemo!

Čestitke još jednom, hrvatskom narodu, koji je junački prebrodio ovaj popis i iz njega izašao, kao i iz rata - pobjednikom.

P.S. Specijalne zahvale romskim udrugama iz RH i Republike Srbije, za podizanje nacionalne svijesti među svojim narodom, kako bi se izjasnili hrabro na ovome popisu.

U potpisu :
Vrhovnik Dudu, dovrhovnik Zadar, MRSHO, Bobovac, NoviSeer, Ceha i svi ostali visoko rangirani DAZPovci.

Bog i Hrvati!

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 16 stu 2013, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 16 stu 2013, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Vijeće DAZP-a Županije Žepačko-bobovačke zahvaljuje svim operativcima na razini općina, županije i entiteta Herceg-Bosne za uspješno nadgledanje rada popisivača, pogotovo u općinama gdje nemamo većinu, a htjeli su nas varati. Više od nadgledanja i nadzora nije bilo potrebno, s obzirom da Hrvati, za razliku od nekih drugih, nemaju problema sa identitetom, kao ni obavljanjem građanskih dužnosti što jest i popis stanovništva, domaćinstava i stanova.

Pojedinačno hvala svima od 50.000 popisanih u Županiji Žepačko-bobovačkoj na aktivnom učešću prilikom navedenog popisa i rušenju kojekakvih kalkulantskih "podataka" i mokrih snova iz komšiluka o našem minornom broju.

Zapovijedništvo DAZP-a Žepačko-Bobovačke Županije,

NoviSeer, MRSHO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 16 stu 2013, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čuo sam da falsificirate i lažete podatke za Neum. Dolje po popisu živi 47% istinskih i pravih pro-bosanskih patriJota.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 20 stu 2013, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
BBC je napisao/la:
Čuo sam da falsificirate i lažete podatke za Neum. Dolje po popisu živi 47% istinskih i pravih pro-bosanskih patriJota.

S obzirom na postignuto, na sljedećem popisu (podrazumjevajući da će još uvijek biti BiH:D) će nas isto optuživati za Zenicu :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: DAZP- san ili java?!
PostPostano: 25 sij 2019, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2018, 10:57
Postovi: 60
Ovo je sve :zivili :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO