HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1599 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
Diablo je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Vraća se RBiH na tačno 23,7% gdje je i bila 1995. :zivili

Već zamisljam Bakira kako nosi ljiljane u UN a portir ga vraća kući ko onomad je je nosio reviziju u Hag. :smijeh E moj Mujo kad bi ti znao koliko se svijet promjenio od 90ih i liberalnih kuraca koji su vas nekad podrzavali. A tek kad na izborima u EU pobjede Orbani i Orbani. Sanjacete da vam neko posalje humanitarnu pomoc. :palacgore1 A mi samo to čekamo... doci ce dan... nema oprosta Mujo.

Nikakvih 23,7 % , ne odgovara to nama. Smanji malo vise :zubati


23,7 u slučaju mirnog razlaza. U slučaju nemirnog 0%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 11:27 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
DA LI SE BIH MOŽE SAMA ODBRANITI U SLUČAJU RATA?

http://bosnjaci.net/prilog.php?pid=60181

Muslimanski vojni analiticar

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
trica je napisao/la:
DA LI SE BIH MOŽE SAMA ODBRANITI U SLUČAJU RATA?

http://bosnjaci.net/prilog.php?pid=60181

Muslimanski vojni analiticar


Ludi majmuni. On bi "pobunjene Srbe i Hrvate" tukao bošnjačkom "avijacijom". Stvarno je zrak u islamskom rezervatu jako toksičan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
trica je napisao/la:
DA LI SE BIH MOŽE SAMA ODBRANITI U SLUČAJU RATA?

http://bosnjaci.net/prilog.php?pid=60181

Muslimanski vojni analiticar


Taj decko ima mentalnu retardaciju, znam ga licno dok je studirao, trazio stipendiju Prosvjete, clan SDU-a, od ljevicara i zakletog komuniste do ultra boošnjaka nacionaliste, valjda ima neku kintu od svega, nije mjerodavan da napiše kakvo je vrijeme napolju a ne da glumi vojnog analiticara, gori je i cak i od jednog Đure Kozara

Gosp. AhatoviĆ

slika

Inace kod muslimana zadnjih par godina nicu analiticari ko gljive poslije kiše, pogotovo ovi politicki i vojni ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 11:54 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Sreća u nesreći da su nam bošnjaci potencijalni neprijatelji a ne netko drugi... :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sljedeći rat će muslimanima voditi kolumnisti i urednici portala. Najviše fer, s obzirom da su ih isti trovali toliko godina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
47 komada M60 bi rasturilo 232 komada T84, kaže...psihijatrija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
dudu je napisao/la:



što misliš hoće li Ameri ovako i na obroncima Kiseljaka govoriti pretty bad ass?



ko zna koliko ovih raketa ima, navodno mogu od 5 noći napraviti dan.

Ti misliš VBR-om da ih uplašiš!? Pa gledaj kako su neustrašivi Alllahovi ratnici. :kava

Ovo je shock.



Ovo je awe.

Tonac znamo da bacas na Ruse. Ti ljudi u Siriji su se drzali godinama. Sa druge strane je bilo takodje mnogo zrtava. Nezz samo zbog cega na temi o potencijalnom ratu ubacujes klipove o Rusima, Sirijcima , dzihadistima??
Nemoj sad da trazim junacke klipove iz 1999e. Sakrivanje po sumama i gorama, zasipanje uranijumom od koga cete trajno ostati kreteni i sl
Drzi se teme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ti misliš VBR-om da ih uplašiš!? Pa gledaj kako su neustrašivi Alllahovi ratnici. :kava

Ovo je shock.



Ovo je awe.

Tonac znamo da bacas na Ruse. Ti ljudi u Siriji su se drzali godinama. Sa druge strane je bilo takodje mnogo zrtava. Nezz samo zbog cega na temi o potencijalnom ratu ubacujes klipove o Rusima, Sirijcima , dzihadistima??
Nemoj sad da trazim junacke klipove iz 1999e. Sakrivanje po sumama i gorama, zasipanje uranijumom od koga cete trajno ostati kreteni i sl
Drzi se teme.


Jeste li nas vi gadjali uranijumom?
Po obicaju hvalis se tudjim djelima.
A sto se tice uranijuma bacanog na srpske polozaje oko Sarajeva... sve si ti to Mujo popio i jos uvijek pijes zajedno sa fekalijama.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:28 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Eminencija je napisao/la:
Venezuela nije nastala na međunarodnom mirovnom sporazumu ;)
Revolucija je jedno a građanski rat drugo.

BiH je postojala i prije mirovnog sporazum, potonji je samo zaustavio sukobe i definisao unutarnje uredjenje.
Revolucija obicno uzrokuje gradjanski rat. To je po logici stvari. Dakle ako bi vi pozvali HV i pokusavali zapisavati teritorije za koje smatrate da su vase, mi bi proglasili mobilizaciju, HV agresorima i prema istima i njihovim pomagacima se odnosili kako se treba odnositi.
Amerikanci, V.Britanija, Turska su uvijek uz nas. Uz lobiranje petrodolarima sve se rijesi. Hehe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Sad ćemo vidjeti kako im ide rat protiv vode. Opet poplave na sve strane. Doduše, glavni grad napokon pliva u vodi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Tonac znamo da bacas na Ruse. Ti ljudi u Siriji su se drzali godinama. Sa druge strane je bilo takodje mnogo zrtava. Nezz samo zbog cega na temi o potencijalnom ratu ubacujes klipove o Rusima, Sirijcima , dzihadistima??
Nemoj sad da trazim junacke klipove iz 1999e. Sakrivanje po sumama i gorama, zasipanje uranijumom od koga cete trajno ostati kreteni i sl
Drzi se teme.


Jeste li nas vi gadjali uranijumom?
Po obicaju hvalis se tudjim djelima.
A sto se tice uranijuma bacanog na srpske polozaje oko Sarajeva... sve si ti to Mujo popio i jos uvijek pijes zajedno sa fekalijama.

Inteligentan si do mog. Citaj pazljivo. Prvo je on na temi o Bosni objavio rusko bombardovanje dzihadista???
Nisu ih Srbi bombardovali, a on se tim hvali. Samo sam odgovorio na isti nacin.
Baceno je jednom, Srbiju su filovali sedmicama, mjeseciima...masalllah


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Jeste li nas vi gadjali uranijumom?
Po obicaju hvalis se tudjim djelima.
A sto se tice uranijuma bacanog na srpske polozaje oko Sarajeva... sve si ti to Mujo popio i jos uvijek pijes zajedno sa fekalijama.

Inteligentan si do mog. Citaj pazljivo. Prvo je on na temi o Bosni objavio rusko bombardovanje dzihadista???
Nisu ih Srbi bombardovali, a on se tim hvali. Samo sam odgovorio na isti nacin.
Baceno je jednom, Srbiju su filovali sedmicama, mjeseciima...masalllah


Sta samo jednom?
Bombardovali su Srpsku 21 dan (Srbiju 78 dana). Baceno vise od 1.000 bombi, uglavnom po brdima iznad muslimanskih gradova. I sad se Mujo raduje ko da ne pije svaki dan vodu obogacenu uranijumom.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bosnjak007 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ti misliš VBR-om da ih uplašiš!? Pa gledaj kako su neustrašivi Alllahovi ratnici. :kava

Ovo je shock.


Ovo je awe.

Tonac znamo da bacas na Ruse. Ti ljudi u Siriji su se drzali godinama. Sa druge strane je bilo takodje mnogo zrtava. Nezz samo zbog cega na temi o potencijalnom ratu ubacujes klipove o Rusima, Sirijcima , dzihadistima??
Nemoj sad da trazim junacke klipove iz 1999e. Sakrivanje po sumama i gorama, zasipanje uranijumom od koga cete trajno ostati kreteni i sl
Drzi se teme.

I zapadni VBR-ovi podstiču identične vapaje Allahu. Što se tiče ubacivanja belosvetskih bradonja u borbi za hilafet, ti si prvi njima pretio kao ratnicima koji će vam pomoći dok nas vojno rasturate, tako da mi nije jasno zašto imaš primedbu na njihovo prikazivanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Sta samo jednom?
Bombardovali su Srpsku 21 dan (Srbiju 78 dana). Baceno vise od 1.000 bombi, uglavnom po brdima iznad muslimanskih gradova. I sad se Mujo raduje ko da ne pije svaki dan vodu obogacenu uranijumom.

Ne prosipaj se. RS nisu gadjali osiromasenim. Gadjali su vas u jednoj kratkoj operaciji 1995 i to uglavnom skladista i teski oruzje. A zasto? Zato sto ste picke koje nisu mogli uzeti grad nego su sa obronaka i sigurne udaljenosti ubijali civile. Zbog Markala i sl. napada na civile su vas pokusali natjerati da to ne radite. Ali jazavci ko jazavci, mi i kad smo mogli nikad nismo ubijali ciljano civile za razliku od vas, ljudi bez casti i obraza.

Ne skladišta, nego sisteme komunikacija (Radare i sistem VOJIN), da bi VRS postala slepa i gluva na dešavanja na terenu, ne petljaj se u stvari u kojima si nepismen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Bosnjak007 je napisao/la:
[
mi i kad smo mogli nikad nismo ubijali ciljano civile za razliku od vas, ljudi bez casti i obraza


Reci mi je li ti negiras muslimanske ratne zlocine? Hajde ponovi jos jedanput!






slika




_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
Bosnjak007 je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Venezuela nije nastala na međunarodnom mirovnom sporazumu ;)
Revolucija je jedno a građanski rat drugo.

BiH je postojala i prije mirovnog sporazum, potonji je samo zaustavio sukobe i definisao unutarnje uredjenje.
Revolucija obicno uzrokuje gradjanski rat. To je po logici stvari. Dakle ako bi vi pozvali HV i pokusavali zapisavati teritorije za koje smatrate da su vase, mi bi proglasili mobilizaciju, HV agresorima i prema istima i njihovim pomagacima se odnosili kako se treba odnositi.
Amerikanci, V.Britanija, Turska su uvijek uz nas. Uz lobiranje petrodolarima sve se rijesi. Hehe


đe su bili britanci u bihacu?
tko je spasio bihac?
đe je bila turska u srebrenici?

lako je diktatora posrat i proglasit mandura za predsjednika,BIH isil paintball group proglasit legalnim :neznam
još da trump to napravi =))
ili putin :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Citat:
Bosnjak007 wrote:

mi i kad smo mogli nikad nismo ubijali ciljano civile za razliku od vas, ljudi bez casti i obraza


Smradu jedan Muslimani, ja mislim da si se ti zajebao za forum ...

Moju kumu muslimanku silovaše i zaklaše u Buća Potoku samo zato sto je bila udata za Srbina, pa je nadjose u krugu fabrike "Zrak" svezanih ruku i nogu sa urezanim mjesecom i zvijezdom na butinama, sta li su tek radili Srbima i Hrvatima (pogotovo 1993) i da ne spominjen, samo za grad Sarajevo na stotine svjedoka, izjava i dokaza ...

Da ne spominjem one na "alahovom putu" koji su klali sjekirama i čekićima udarali zarobljenike, ili najpoznatiji masakr nad Srpskim civilima u Sarajevu onaj nad porodicom Ristović u Pofalićima, nedavno sam o tome pisao na ovom forumu, šestoclanu porodicu ubiše za ručkom, nepokretnu staricu, 14.godisnjeg dječaka, da ti postavim barem jednu fotografiju CJB Sarajevo sa "uvidjaja" da vidis kako to izgleda? nepokretnu staricu koja je sjedila na dvosjedu, a zid iza sav krvav od rafalne paljbe, ili sliku djecaka kojem fali pola glave, ciji je sadrzaj rasut po stolu, tanjiru i escjagu ...

slika

Citat:
Ubijeni su: Radosava Ristovic (61), njeni sinovi Pero (rodjen 1951.) i Obren (rodjen 1955.), njihova sestra Bosa (rodjena 1961.), Danilo Ristovic, djecak od 14 godina, i Mila Ristovic, a ranjen Dusko Ristovic. U kuci se nalazila i Stojanka Mastilo, prijateljica Mile Ristovic, koja se sakrila iza kauca i ostala nepovrijedjena.


Cak su i muslimani pisali o tome ...

https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/136/t365a.htm

A mogu ti o zlocinama "Ševi" nad vlastitim narodom, sve vi to znate samo vjesto krijete i šutite,a svoje vrtite u nedogled ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Tonac znamo da bacas na Ruse. Ti ljudi u Siriji su se drzali godinama. Sa druge strane je bilo takodje mnogo zrtava. Nezz samo zbog cega na temi o potencijalnom ratu ubacujes klipove o Rusima, Sirijcima , dzihadistima??
Nemoj sad da trazim junacke klipove iz 1999e. Sakrivanje po sumama i gorama, zasipanje uranijumom od koga cete trajno ostati kreteni i sl
Drzi se teme.

I zapadni VBR-ovi podstiču identične vapaje Allahu. Što se tiče ubacivanja belosvetskih bradonja u borbi za hilafet, ti si prvi njima pretio kao ratnicima koji će vam pomoći dok nas vojno rasturate, tako da mi nije jasno zašto imaš primedbu na njihovo prikazivanje.

Naravno da sam pomenuo ali porediti vas i sirijsko/ruske udare na dzihadiste je u najmanju ruku glupo. Tako da klipovi koje si objavio veze nemaju sa Bosnom. Arapi bi opet nama dali novac i ljudstvo i da zapuca sutra, a vam bi rusi ko i obicno zna se sta dali. Dakle tema je potencijalni sukob u BiH a Rusi ovdje nikad nisu niti ce imati ulogu faktora. Doduse kad je povremeno potkopavanje drzave u pitanju aktiviraju se ponekad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:01 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Eminencija je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
BiH je postojala i prije mirovnog sporazum, potonji je samo zaustavio sukobe i definisao unutarnje uredjenje.
Revolucija obicno uzrokuje gradjanski rat. To je po logici stvari. Dakle ako bi vi pozvali HV i pokusavali zapisavati teritorije za koje smatrate da su vase, mi bi proglasili mobilizaciju, HV agresorima i prema istima i njihovim pomagacima se odnosili kako se treba odnositi.
Amerikanci, V.Britanija, Turska su uvijek uz nas. Uz lobiranje petrodolarima sve se rijesi. Hehe


đe su bili britanci u bihacu?
tko je spasio bihac?
đe je bila turska u srebrenici?

lako je diktatora posrat i proglasit mandura za predsjednika,BIH isil paintball group proglasit legalnim :neznam
još da trump to napravi =))
ili putin :ucelo

Gdje je bio Hv 1994 da nam pomogne da deblokiramo Bihac. Sto se cekalo jos godinu i po. Zasto HV nije 1992 ostao u Bosni pa da se skupa borimo. Zasto su se povukli preko Save 1992? U Gradccu i Brckom tik uz koridor su vodjene borbe jos u maju 1992. Zasto se napustilo sve to. Zasto Hv nije ostao sa svojim brigadama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
LakePlacid je napisao/la:
Citat:
Bosnjak007 wrote:

mi i kad smo mogli nikad nismo ubijali ciljano civile za razliku od vas, ljudi bez casti i obraza


Smradu jedan Muslimani, ja mislim da si se ti zajebao za forum ...

Moju kumu muslimanku silovaše i zaklaše u Buća Potoku samo zato sto je bila udata za Srbina, pa je nadjose u krugu fabrike "Zrak" svezanih ruku i nogu sa urezanim mjesecom i zvijezdom na butinama, sta li su tek radili Srbima i Hrvatima (pogotovo 1993) i da ne spominjen, samo za grad Sarajevo na stotine svjedoka, izjava i dokaza ...

Da ne spominjem one na "alahovom putu" koji su klali sjekirama i čekićima udarali zarobljenike, ili najpoznatiji masakr nad Srpskim civilima u Sarajevu onaj nad porodicom Ristović u Pofalićima, nedavno sam o tome pisao na ovom forumu, šestoclanu porodicu ubiše za ručkom, nepokretnu staricu, 14.godisnjeg dječaka, da ti postavim barem jednu fotografiju CJB Sarajevo sa "uvidjaja" da vidis kako to izgleda? nepokretnu staricu koja je sjedila na dvosjedu, a zid iza sav krvav od rafalne paljbe, ili sliku djecaka kojem fali pola glave, ciji je sadrzaj rasut po stolu, tanjiru i escjagu ...

slika

Citat:
Ubijeni su: Radosava Ristovic (61), njeni sinovi Pero (rodjen 1951.) i Obren (rodjen 1955.), njihova sestra Bosa (rodjena 1961.), Danilo Ristovic, djecak od 14 godina, i Mila Ristovic, a ranjen Dusko Ristovic. U kuci se nalazila i Stojanka Mastilo, prijateljica Mile Ristovic, koja se sakrila iza kauca i ostala nepovrijedjena.


Cak su i muslimani pisali o tome ...

https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/136/t365a.htm

A mogu ti o zlocinama "Ševi" nad vlastitim narodom, sve vi to znate samo vjesto krijete i šutite,a svoje vrtite u nedogled ...

Budalo cetnicka koji je broj ubijenih bosnjackih a koji srpskih civila?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
Naravno da sam pomenuo ali porediti vas i sirijsko/ruske udare na dzihadiste je u najmanju ruku glupo. Tako da klipovi koje si objavio veze nemaju sa Bosnom. Arapi bi opet nama dali novac i ljudstvo i da zapuca sutra, a vam bi rusi ko i obicno zna se sta dali. Dakle tema je potencijalni sukob u BiH a Rusi ovdje nikad nisu niti ce imati ulogu faktora. Doduse kad je povremeno potkopavanje drzave u pitanju aktiviraju se ponekad.

I naši VBR-ovi imaju takav učinak na prostor koji pogode salvom raketa. Mnogi su pravljeni po ruskoj licenci, a neki i direktno uvezeni i Rusije. A imamo i gomilu VBR-ova domaće proizvodnje, tako da salvi raketa i njihovog eksplodiranja na koncentrovani prostor udara ne bi falilo ni u tvojoj zamišljenoj proizvodnji šehida, za koju ti maštaš da bi bio rat sa vašom šansom za pobedu. Koliko puta treba da ti ponovim da ste niko i ništa, i sa ničim osim svetski čuvene inteligencije opevane u vicevima da bi to prodrlo kroz tvoju šuplju lobanju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Krv ti Isusovu… svakakvih glupsti čovjek ovde može pročitati.
Eto sad će, samo što nisu… Protestaniti Europe stati u zaštitu milion i kusur Muslimana koji žele uništiti lokalne kršćane.
Što je najinteresantnije upravo su se kršćani pokazali manje islamofobični u zadnjih 5-10 godina (Italijani, Španci, Francuzi) od protestanske Europe (Sjeverni Njemci, Englezi, Švedjani, Danci…)
Ali je uvjek zabavno čitat Mulimanski spisak želja, mokrih snova i vaše nikad ne uništive nada da će neko za vas voditi bitke…


za protestante katolici nisu nikakvi krscani, vec sljedbenici sotonskog kulta pape iz rima. brzo si zaboravio istorijska saveznistva koja postoje vijekovima. da li ti mislis da su vas onako predali na bleiburgu kao slinu ? ili da je paddy ashdown slucajno bio to sto je bio ? vec su nas vise puta spasavali od katolika i satroslavaca, a i mi njih. nisam ni rekao da ce neko ovdje u masama dolaziti, ali za clanove nekih protestantskih grupa i organizacija iz recimo sjeverne irske bi puno znacilo da se porokaju sa irom i katolicima ovde (uff, uda itd.). samo ih treba pozvati, i oni ce doci. ne supci kao arapski borci, vec bivsi sas i britanska vojska. mnogi imaju i razlog licne osvete protiv iraca i katolika. evo sad je i protestantska evropa pljunula u lice eu sa brexitom. necemo zajedno nikad vise.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
Bosnjak007 je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:

đe su bili britanci u bihacu?
tko je spasio bihac?
đe je bila turska u srebrenici?

lako je diktatora posrat i proglasit mandura za predsjednika,BIH isil paintball group proglasit legalnim :neznam
još da trump to napravi =))
ili putin :ucelo

Gdje je bio Hv 1994 da nam pomogne da deblokiramo Bihac. Sto se cekalo jos godinu i po. Zasto HV nije 1992 ostao u Bosni pa da se skupa borimo. Zasto su se povukli preko Save 1992? U Gradccu i Brckom tik uz koridor su vodjene borbe jos u maju 1992. Zasto se napustilo sve to. Zasto Hv nije ostao sa svojim brigadama?


Kakve to veze ima sa britancima koji bi vam trebali pomoc?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo se priprema za novi rat koji će sami pokrenuti
PostPostano: 03 vel 2019, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Da budem iskren vi sami nemate pojma di ste i na koga udarate.
Kod Srba barem postoji fini sportski duh pa se s vremena na vrijeme Hrvati i Srbi popičkaju ko ljudi, a vi bi stalno neku sadaku.
Ti sanjaš Irce pokraj živih Hrvata koji su se utaborili u Irskoj i tamo su prihvaćeni kao važan dio društva?
Da ne kažem da sam pročitao objavu gospodina iz Tigrova koji je rekao kad krene da dolazi on i 30 ludih Iraca :gun_bandana
HV će ući u srednju Bosnu i odraditi ono što okolnosti nisu dozvolile s obzirom na američki fetiš na terorizam.
Dobrovoljaca će biti ako potraje sukob iz raznih dijelova još uvijek kršćanske Europe.
No najvažniji su oni dobrovoljci koji su ovo sranje već prošli i znaju kako ratovati na našim prostorima, s obzirom da se može reći da su bili uspješni.
Mujagiću zbroji te ljude koji su bili na Maslenici, koji su bili diljem Hrvatske dok ste vi divljali po srednjoj Bosni, a ruke HV-u bile vezane.
Priboji Mujagiću i one koji su "instruktori" u Afganistanu po inim zemljama, specijalizirani za uklanjanje mudžahedinskog elementa.
Vatrena moć HV je, iako još uvijek ni blizu razine koju bi htjeli, daleko iznad pork-free harmije.
Platežna moć naše dijaspore je mnogo veća, imamo više ljudi po svijetu nego što vas ima u Bošnjakistanu i po dijahspori.
Bespredmetno je uopće raspravljati sa vama ako će se ići 1-na-1, evo Srbi izlaze na granice RS-a s dugim cijevima, a hrvatska policija ulazi u USK šamarati mazlum majgrants. Vaša junačka cijela Harmija je manje teritorija osvojila nego određene hrvatske gardijske brigade, o čemu vi? Na Hrvatima i Srbima je da ne idu jedni drugima na put, da zaokruže neke svoje teritorije koji ih zanimaju, a dalje će se lako. Svi znaju da neovisno o ishodu će se Hrvati i Srbi negdje opet morati potući, to je ko folklor.


ja bih vas zamolio da sto prije dovedete te vase irce iz ire. nista nam bolje na svijetu ne bi mogli napravit. ne vjerujem da ce hv primirisat srednjoj bosni ikada. dodje li do toga, dogodit ce se i neke druge stvari i bolje ti je ne zazivaj pakao ciji ishod ne mozes predvidjeti. totalni rat znaci i totalne mjere koje udaraju obje strane. najebali bi vam se majke za sva vremena i vijekove. samo pokusajte.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1599 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Naša Kvačica i 152 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO