HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 21:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Prolaze nezapazeno a bitni su da se vidi trenutno raspolozenje u narodu.

Danas se glasalo u:

Republika Srpska
Doboj
Trebinje
Ribniku

Federacija BiH
Grahovo
Petrovac
Bužim
Domaljevac
Drvar
Kakanj

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
U Bosanskom Petrovcu pobedio nezavisni kandidat Dejan Prošic.Konacno Srbin načelnik.U Trebinju ubedljiva pobeda kandidata SNSD-a Mirka Curica sa 68% glasova.U Doboju Jerinic posle 70% obrađenih mesta beži za 18 000 glasova razlike SDS ovom kandidatu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Kovačević: Ubjedljivo vode kandidati SNSD-a

BANJALUKA - Kandidati SNSD-a za gradonačelnika Trebinja Mirko Ćurić i za načelnika opštine Ribnik Nebojša Karać ubjedljivo vode u odnosu na svoje protivkandidate, rekao je Srni portparol SNSD-a Radovan Kovačević.

Kovačević kaže da je na osnovu 70 odsto prebrojanih glasova Ćurić na prijevremenim izborima za gradonačelnika Trebinja osvojio 70 odsto glasova birača.

On je istakao da je u Ribniku, na osnovu više od 65 odsto prebrojanih glasova, kandidat SNSD-a Nebojša Karać osvojio 65 odsto glasova birača.

"Dramatična razlika u korist naših kandidata u odnosu na protivkandidate pokazuje da građani prepoznaju politku SNSD-a i da su spremni jedino da SNSD-u povjere brigu o svojim mjestima i o Republici Srpskoj", naglasio je Kovačević.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... D-a/523488


Citat:
Jošić proglasio Jerinićevu pobjedu

DOBOJ - Danijel Jošić, predsjednik izbornog štaba Borisa Jerinića, nezavisnog kandidata za gradonačelnika Doboja proglasio je Jerinićevu pobjedu.

On je kazao da je na osnovu do sada obrađenih 70 procenata biračkih mjesta Jerinić "bježi" svom protivkandidatu iz SDS-a Nebojsi Šainoviću za 18.000 glasova.

"Mi smo bili SDS i mi ćemo ostati zajedno, mi ćemo se boriti za sve građne, oni koji su nas izbacili su se borili samo za svoje lične interese, pa su uzeli pozicije u Vijeću naroda. Ja im poručujem večeras, neka sada oni koji su nas izbacili pokažu svoj izborni rezultat", poručio je Boris Jerinić.

Nakon proglašenja pobjede Jerinić je otvorio šampanjac i nazdravio članovima Izbornog štaba.


Znaci rasturanje.
SDS propao jos vise u odnosu na proslu godinu a Mile obara rekorde.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
novovrijeme je napisao/la:
Citat:
Kovačević: Ubjedljivo vode kandidati SNSD-a

BANJALUKA - Kandidati SNSD-a za gradonačelnika Trebinja Mirko Ćurić i za načelnika opštine Ribnik Nebojša Karać ubjedljivo vode u odnosu na svoje protivkandidate, rekao je Srni portparol SNSD-a Radovan Kovačević.

Kovačević kaže da je na osnovu 70 odsto prebrojanih glasova Ćurić na prijevremenim izborima za gradonačelnika Trebinja osvojio 70 odsto glasova birača.

On je istakao da je u Ribniku, na osnovu više od 65 odsto prebrojanih glasova, kandidat SNSD-a Nebojša Karać osvojio 65 odsto glasova birača.

"Dramatična razlika u korist naših kandidata u odnosu na protivkandidate pokazuje da građani prepoznaju politku SNSD-a i da su spremni jedino da SNSD-u povjere brigu o svojim mjestima i o Republici Srpskoj", naglasio je Kovačević.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... D-a/523488


Citat:
Jošić proglasio Jerinićevu pobjedu

DOBOJ - Danijel Jošić, predsjednik izbornog štaba Borisa Jerinića, nezavisnog kandidata za gradonačelnika Doboja proglasio je Jerinićevu pobjedu.

On je kazao da je na osnovu do sada obrađenih 70 procenata biračkih mjesta Jerinić "bježi" svom protivkandidatu iz SDS-a Nebojsi Šainoviću za 18.000 glasova.

"Mi smo bili SDS i mi ćemo ostati zajedno, mi ćemo se boriti za sve građne, oni koji su nas izbacili su se borili samo za svoje lične interese, pa su uzeli pozicije u Vijeću naroda. Ja im poručujem večeras, neka sada oni koji su nas izbacili pokažu svoj izborni rezultat", poručio je Boris Jerinić.

Nakon proglašenja pobjede Jerinić je otvorio šampanjac i nazdravio članovima Izbornog štaba.


Znaci rasturanje.
SDS propao jos vise u odnosu na proslu godinu a Mile obara rekorde.

Posle 80% prebrojanih listića Jerinic dobio 20 000 glasova a SDS ov 2300 glasova.Skoro 90% glasova za Jerinica


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 21:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68988
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Dosli Buzimljani tobe, vratila se izgubljena ovca, Lesi se vratio kuci. SDA dobila Buzim.

ASDA i koalicija drugih 6 stranaka izgubili nacelnika.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 21:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68988
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
chubura je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:



Znaci rasturanje.
SDS propao jos vise u odnosu na proslu godinu a Mile obara rekorde.

Posle 80% prebrojanih listića Jerinic dobio 20 000 glasova a SDS ov 2300 glasova.Skoro 90% glasova za Jerinica


Kako je to moguce?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 17 vel 2019, 22:02 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Robbie MO je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Posle 80% prebrojanih listića Jerinic dobio 20 000 glasova a SDS ov 2300 glasova.Skoro 90% glasova za Jerinica


Kako je to moguce?

Ne znam.Na BNTV su to objavili.Tamo je došlo do cepanja SDS a nakon što je Govedarica isključio iz SDS a Obrena Petrovića i ovog Jerinica što je pobedio danas.Oni i veći deo bivšeg gradskog odbora SDS se priklonili SNSDu.koji ih je podržao i nije imao svog kandidata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 18 vel 2019, 14:23 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Kao sto sam i najavio SDA ce prekucati iduce lokalne, ove dvije opcine su samo naznaka onoga sto slijedi 2020-e.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 18 vel 2019, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pazite se. Počeli ste otvoreno navijati za SDA. Ne zaboravite na takiju, SDP.....DF....SDP...GS.....

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 18 vel 2019, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Nista takija, samo SDA i Alija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 18 vel 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To vam i Hrvati žele. U nečemu se slažemo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opstinski izbori 2019.
PostPostano: 18 vel 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pretjerano jebavanje majki "izdajicama Bosne" kako se časte godinama između sebe je rezultiralo da su izgubili Bosanski Petrovac. Podijelili glasove na nekoliko patriJota i "spasitelja Bosne". Mislim da muslimani kao narod više ne znaju gdje im guzica a gdje glava. Ko nas sad spašava, ko dijeli, ko izdaje Bosnu. Alaše dragi jest ovaj život težak.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Patriota i 255 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO