HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Evo majstorije paralelne povijesti i paralelnog svemira...
Dugorocno pametnjakovicu vama je goli opstanak u pitanju i to bez da itko metak ispali.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:17 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
sorosh je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Hrvati nebitan faktor koje se nista ne pita, a ono bez Hrvata ne mogu ni penzije isplatit :kava

Sta ti je biti nebitan, ha ja...


Nije mi bio cilj povrijedjivati vasu ogromnu sujetu - Niko kao mi.

Vjerovao ili ne.


Kajgod - reko bi ti Bandic.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32128
lider30 je napisao/la:
Šta je analiza htjela reći?

Jbg, čekamo sljedeću Taun We klonerku :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
PCM ne znam zasto se ljutis. To su sasvim logicne stvari bogte. Kad imas 85 i vise posto populacije. Naravno, to su samo teorije, mi ionako mlatimo praznu slamu ovdje (iako neki umisljaju da njihovo piskaranje ovdje ima nekog uticaja)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Netko je od vas nedavno stavio kartu EU sa nekakvim regijama gdje se velike zemlje cijepaju a manje prosiruju.U najnovijem intervju Ruze Tomasic se bas o tome prica...
https://100posto.hr/news/da-sam-znala-s ... -vec-sutra


Ruža Tomašić je napisao/la:
Kad su me Englezi vrijeđali, rekla sam im da smo mi imali kraljeve i jeli s vilicom i nožem još dok su oni prstima uzimali hranu s drvenih pladnjeva'




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
Govorim dugorocno. Dzaba bi vam sve to bilo za dva, tri desetljeca, naspram ogromne srpsko-bosnjacke vecine. To je sve sminka.

Pa i 92. bi mogli samo "duvati u rog" da je Alija sjeo s Milosevicem pa malo popricao a ne ko vol zu Tudjmana koji ga izradi kao levata (naravno, samo ukoliko Alijina zelja nije doista bila fildzan drzavica..onda je rabota s Tudmjanom bila ono so je i htio, zajedno sa svim poslijedicama Koje je ista nosila sa sobom).


Evo ga prelivoda se sad sjetio Srba tj. Ćetnika genocidaša. :smijeh
Nemoj ti nas stavljati u istu recenicu sa vama. Mi smo u parterstvu sa Hrvatima za rasturanje BiH. Mozete samo sjesti sa nama za sto da rasparcamo monstruma.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Carmello Šešelj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Netko je od vas nedavno stavio kartu EU sa nekakvim regijama gdje se velike zemlje cijepaju a manje prosiruju.U najnovijem intervju Ruze Tomasic se bas o tome prica...
https://100posto.hr/news/da-sam-znala-s ... -vec-sutra


Ruža Tomašić je napisao/la:
Kad su me Englezi vrijeđali, rekla sam im da smo mi imali kraljeve i jeli s vilicom i nožem još dok su oni prstima uzimali hranu s drvenih pladnjeva'



Nisam se pozivao na povijesna sranja nego na buducnost ,isto tako vi ste zadnji da se nekom smijete u vezi tih stvari...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nisam se ni ja pozivao na budućnost, nego na povijesna sranja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 19 vel 2019, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69016
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
sorosh je napisao/la:
Govorim dugorocno. Dzaba bi vam sve to bilo za dva, tri desetljeca, naspram ogromne srpsko-bosnjacke vecine. To je sve sminka.

Pa i 92. bi mogli samo "duvati u rog" da je Alija sjeo s Milosevicem pa malo popricao a ne ko vol zu Tudjmana koji ga izradi kao levata (naravno, samo ukoliko Alijina zelja nije doista bila fildzan drzavica..onda je rabota s Tudmjanom bila ono so je i htio, zajedno sa svim poslijedicama Koje je ista nosila sa sobom).


Isto ko sto je Slovenija bila nebitna pored Srba i Hrvata.

10% teritorija i 10% stanovnistva.

Pa prvi napustili XIV. Kongres i izazvali HAOS. Kad je Slovenija tražila neovisnost Hrvatska je jos uvijek predlagala konfederaciju.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Robbie MO je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Govorim dugorocno. Dzaba bi vam sve to bilo za dva, tri desetljeca, naspram ogromne srpsko-bosnjacke vecine. To je sve sminka.

Pa i 92. bi mogli samo "duvati u rog" da je Alija sjeo s Milosevicem pa malo popricao a ne ko vol zu Tudjmana koji ga izradi kao levata (naravno, samo ukoliko Alijina zelja nije doista bila fildzan drzavica..onda je rabota s Tudmjanom bila ono so je i htio, zajedno sa svim poslijedicama Koje je ista nosila sa sobom).


Isto ko sto je Slovenija bila nebitna pored Srba i Hrvata.

10% teritorija i 10% stanovnistva.

Pa prvi napustili XIV. Kongres i izazvali HAOS. Kad je Slovenija tražila neovisnost Hrvatska je jos uvijek predlagala konfederaciju.


Poredis neusporedivo.

Slovenija tad:

- Jedna od 6 republika, jasno definiran teritorijalni okvir. Policija, TO,itd.itd.
- Medjunarodna podrska (preko Austrijanaca do Nijemaca, pa dalje do NATO tj. USA)
- Na jasno definiranom teritoriju preko 90% populacije, ako ne i vise

Sta bi od svega Toga imali Hrvati u slucaju srpsko-bosnjackog dogovora?

Reci cu ti, cak ni medjunarodnu podrsku nakon presude UZP.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ba, za te UZP-ove i Đemo-sajde većina svijeta nikad čula. Ako i čuli bilo im strahovito dosadno.
Probali ste to unovčiti za 24 godine i dobili *** za uho. Ja se na to više ne bih kladio u kladionici. Slab koeficijent.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 16:20 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2018, 10:57
Postovi: 60
sorosh je napisao/la:



Sta bi od svega Toga imali Hrvati u slucaju srpsko-bosnjackog dogovora?

Reci cu ti, cak ni medjunarodnu podrsku nakon presude UZP.


Slobodne ruke da konačno krenemo i da gori nebo i zemlja, pa što Bog da i srce junačko.
:tank


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 17:17
Postovi: 64
Sta bi od svega Toga imali Hrvati u slucaju srpsko-bosnjackog dogovora?

Reci cu ti, cak ni medjunarodnu podrsku nakon presude UZP.[/quote]

Šta bi imali? Hm. Ovako bi to izgledalo da je došlo do srpsko bošnjačkog dogovora: udružena jugo armija pojačana brojčano Bošnjacima. Hrvati na područjima Sarajeva, Tuzle, Posavine i središnje bosne bi bili protjerani ( zbog brojcane nadmoci neprijatelja i boljeg naoruzanja) i taj prostor bi bio kompletno etnički očišćen od Hrvata a HVO zajedno sa narodom sa tih područja bi se povukao na teritoriju od Stoca do Livna i Uskoplja, i jedino bi taj dio ostao u hrvatskim rukama. Taj hrvatski dio BiH (koja je u sastavu Jugoslavije) bi se tretirao isto kao i krajina u Hrvatskoj-kao separatisticki dio medjunarodno priznate drzave.Hrvatska bi u medjuvremenu bila medjunarodno priznata i srpska krajina bi bila tretirana isto kao i herceg bosna u BiH (Jugoslaviji). Na kraju bismo imali medjunarodno priznatu Hrvatsku sa srpskim entitetom unutar države, a u Bosni (Jugoslaviji) bi imali hrvatski entitet.
Pošto je vrlo vjerojatno da bi Albanci sa Kosova kad tad krenuli u odcjepljenje, jugo armija bi krenula to da uguši silom naravno. Na čijoj bi strani tada bili Bošnjaci u toj Jugoslaviji? Jel bi krenuli da ubijaju svoju braću po vjeri i kako Zukorlic kaže svoju ilirsku braću? Ne bi! Tad bi došlo do raskola u toj Jugoslaviji jer bi velika većina Bošnjaka odbila da ide da napada Kosovo a i Bošnjački političari bi u parlamentu bili protiv intervencije vojske na kosovu. Šta se dalje dešava? Pa naravno Sloba i ekipa uprkos svemu kreću s vojskom na Kosovo, dolazi do velikog rata i Bošnjaci napuštaju Jugoslsviju jer su preglasani i u to sve se upliće Amerika i Europa koja podržava Bošnjake, naoruzava i njih i Albance i ide se na rušenje Jugoslavije. U Bosni dolazi do krvoprolića izmedju srba i bošnjaka gdje bosnjaci naravno većinom stradavaju a hrvatska uz odobrenje Amerike i Europe intervenira u Bih sa svojom vojskom da zaštiti hrvatski entitet. :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 17:38 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Jebo Kasparova koliko si ti poteza unaprijed osmislio i iskalkulirao.

Tesko je to jer zu svaki novi razvoj situacije dolazi mnostvo nepoznatih komponenti.

Za pocetak je sigurno da nebi doslo do bosnjacko-sprskog rata i da bi postojao jedan front, a to je: u RSK, ostatak SFRJ VS Hrvatska.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj jedan dan takija Hrvate za rat protiv Srba. Drugin dan takija Srbe za rat protiv Hrvata. I sve to radi kao dječarac od 8 godina.
Kao da nije na forumu naroda koji je izdržao 4 stoljeća Turaka-Osmanlija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Vec sam jasno naglasio da mi ovdje mlatimo praznu slamu, tako da nemam ni najmanje politicke ambicije. Diskutiramo nacisto, nista vise. Ovi scenariji su ionako manje vise nerealni i ticu se proslosti.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
1982. je bio jako nerealan scenarij sveopćeg rata na teritoriju Jugoslavije. A da mlatiš praznu slamu stoji. Hrvati se tu druže i razmjenjuju mišljenja.

I ovo nije postojalo 1982. godine: politika/muslimansko-bosnja-ki-fasizam-usmjeren-protiv-hrvata-i-srba-zbirna-tema-t15604.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 17:17
Postovi: 64
Mora malo i zajebancije da bude. Tko zna sta bi bilo da je bilo. To je sve proslost. Nego, koji je smisao protektorata zvanog BiH?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 20 vel 2019, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Smisao je da ne postoji cista muslimanska drzava u sred europe. To su priznali iz CIAe vise puta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 21 vel 2019, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Mogućnost da Ameri, Rusi, Turci, Iranci, Arapi, Srbi... izazovu krizu u trbuhu EU kad god im je ćeif? :neznam

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 21 vel 2019, 01:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Muslimani su ratovali za Srbe oko Vukovara, Škabrnje i sličnih krajeva.
Oni iz Prijedora su recimo bili dosta u JNA, a za nagradu su dobili Omarsku, Manjaču i Keratim.

Da su se muslimani i Srbi dogovorili, Srbi ih ne bi odmah krenuli klati.
Uspostavila bi se neka linija, vrlo vjerojatno slična banovinskoj.

Jer, ajmo još jednom ponoviti ono što je u BiH obranjeno su obranili Hrvati, ne nitko drugi. HVO je branio Maglaj, aBiH tada nije bilo.
Bio bi krvavi rat, možda bi neke enklave i pale, ali druge ne bi.

I što bi bilo kada bi došao UNPROFOR na banovinske granice?

Srbi bi krenuli klati muslimane. Jer im više ne bi bili potrebni.
Ili misliš da bi Jovo i Rade iz Niša plaćali Muji raznorazne socijale?

A onda bi uletila RH, imali bi Oluju do Vrbasa ili rijeke Bosne i neki muslimanski tampon između Bosne i Drine.
Ili srpsko-hrvatsku granicu ako bi Srbi do tada pobili sve muslimane....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 23 pro 2021, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Definitivno sta ove hrvatske stranke vise drve o jedinstvenoj i cjelovitoj BiH, kad Muslimani imaju totalno druge ideje? I to nisu sada te ideje kod ekstremnog muslimanskog miljea, nego im je to mainstream i plebiscitarna volja - BiH nacionalna drzava islamiziranih Juznih Slavena u kojoj dugorocno nema mjesta za Srbe, a pogotovo Hrvate kao politickom i konstitutivnom faktoru.

Zasto hrvatske stranke u BiH i Hrvatska ne dignu ruke od BiH, kada svatko ziv pomalo dize ruke od Frankenstajna? Opet cemo mi zadnji biti i nastradati kao 1995. godine?

U razgovorima s obicnim ljudima BH Hrvatima u zadnje vrijeme ljudi sve vise postavljaju pitanja cemu postojanje drzave BiH - sto zadnjih 20 godina nisi mogao cuti. Tj bilo iscezlo i u privatnom diskursu BH Hrvata.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, Naša Kvačica, Nebula i 375 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO