HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 01 ožu 2019, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta ima da zovu one preko 30 koji NISU služili vojsku? Ma čuo sam da zovu rezerviste na vežbu. Radi se to redovno, nije ovo prvi put otkad su ukinuli vojni rok. Mene nisu zvali nijednom. Moj VES sada verovatno obavljaju samo starešine i možda pokoji ugovorac.
Tako piše.Ako zovu one koji nisu bili u vojsci onda se ta vežba zove obuka. :D

Ali vratimo se na temu.A tema je.. ?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 01 ožu 2019, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta ima da zovu one preko 30 koji NISU služili vojsku? Ma čuo sam da zovu rezerviste na vežbu. Radi se to redovno, nije ovo prvi put otkad su ukinuli vojni rok. Mene nisu zvali nijednom. Moj VES sada verovatno obavljaju samo starešine i možda pokoji ugovorac.
Tako piše.Ako zovu one koji nisu bili u vojsci onda se ta vežba zove obuka. :D

Ali vratimo se na temu.A tema je.. ?

Ako ih zovu na dve nedelje, koliko obično traje vojna vežba, obučiće ih da vezuju pertle...

Tema je da otvarač teme želi da pravi tri vojske u BiH. Ja sam pokušao da mu objasnim da to nije pametna ideja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 00:25 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Tako piše.Ako zovu one koji nisu bili u vojsci onda se ta vežba zove obuka. :D

Ali vratimo se na temu.A tema je.. ?

Ako ih zovu na dve nedelje, koliko obično traje vojna vežba, obučiće ih da vezuju pertle...

Tema je da otvarač teme želi da pravi tri vojske u BiH. Ja sam pokušao da mu objasnim da to nije pametna ideja.

Pa vojska bi bila zajednički financirana kao i danas, pričam da ustrojimo gardijske brigade na što imamo pravo po Daytonu i da bi sve to bilo zajednički financirano a iste bi pripremali za antiterorističke operacije.

Oni bi trebali primiti prvi udar ukoliko krenu islamisti sa sukobima, nakon toga treba poslati HV i dragovoljce iz RH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
Definitivno treba očistit AID-ovce iz sustava, i dalje djeluje njihov parasustav.
To se vidilo dosad kod mnogo selektivnih političko-montiranih optužnica za ratne zločine, kad treniraju i obučavaju "žrtve" šta odglumiti i slagati.
Toliko su neke bizarne, priče se ne poklapaju ali tu je "neovisno SDA sudstvo".
Tu su i "udruženja logoraša" da skrenu pažnju i odvrate od "tužilaštva" i "instruktora aidovaca".

Sjetimo se samo Vukojevića i nepostojeće "smrdiš na islam bośnjakinje". To je taj obrazac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
bobanovski je napisao/la:
Podršku Zagreba ne treba ni tražiti, treba djelovati sam i maknuti se od Zagreba jer je Zagreb vezan uz koaliciju gdje su naši neprijatelji a mujage to koriste.
Što se tiče Kačamaka nemam namjeru to komentirat, svi smo svjesni odnosa prema Turcima i slobodarskog duha hrvatskog naroda koji je branio Europu.

Maloduišnost u RH su stvorili stranci nakon što je Franjo Tuđman ubijen kao i njegov zamjenik tj za vrijeme rasprodaja Hrvatske početkom 2000 i definitivnog pucanja duha.

To sve stvara Index , Klauški i slični a ne Hrvati a svi smo svjesni tko iste financira i zašto.



Slazem se
Pozdrav :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kakav je koliki je rezervni sastav HB policije?Naoružanje,oprema?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tema je da otvarač teme želi da pravi tri vojske u BiH. Ja sam pokušao da mu objasnim da to nije pametna ideja.

To je nemoguća ideja, plan amera je demilitarizacija BiH, još od Daytona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa ne bih rekao da je baš od Dejtona. Bio je neki program "Opremi i obuči" neposredno nakon rata ako se sećaš, dok su vojske još bile odvojene. Nisu oni Patton tenkovi, i šta još sve ne, kupljeni od Amera, nego dobijeni na poklon da se uspostavi ravnoteža sa VRS. Kakvi su im planovi danas, to samo oni znaju. Ja lično mislim da nemaju nikakve planove. Ali zato ih imamo mi, i ne ometaju nas u njihovom sprovođenju, što je za pohvalu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Kačamak je napisao/la:
Kakav je koliki je rezervni sastav HB policije?Naoružanje,oprema?

Mup ZHŽ-a je se fino obnovio s naoružanjem iz Karlovca,no sve je to slabo u odnosu na naoruzanje koje narod cuva...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Diablo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Kakav je koliki je rezervni sastav HB policije?Naoružanje,oprema?

Mup ZHŽ-a je se fino obnovio s naoružanjem iz Karlovca,no sve je to slabo u odnosu na naoruzanje koje narod cuva...

Lako za oružje. Imate granicu s Hrvatskom od Like do Dubrovnika. Može se prevest šta treba.

Bitni su ljudi. Sumnjam da ima dovoljno Hrvata u OS BiH i specijalnim snagama MUP-a Federacije i županija da se obrane hrvatski prostori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 02 ožu 2019, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
To i mene zanima.Dakle brojno stanje rezervnog sastava policije njihova opremljenost,obuka,pozivi na vežbe..Tako te stvari.Na tome treba prvenstveno raditi!
Kakve gardijske brigade..U okvirima dozvoljenog samo.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 03 ožu 2019, 08:54 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
neretvanin je napisao/la:
Definitivno treba očistit AID-ovce iz sustava, i dalje djeluje njihov parasustav.
To se vidilo dosad kod mnogo selektivnih političko-montiranih optužnica za ratne zločine, kad treniraju i obučavaju "žrtve" šta odglumiti i slagati.
Toliko su neke bizarne, priče se ne poklapaju ali tu je "neovisno SDA sudstvo".
Tu su i "udruženja logoraša" da skrenu pažnju i odvrate od "tužilaštva" i "instruktora aidovaca".

Sjetimo se samo Vukojevića i nepostojeće "smrdiš na islam bośnjakinje". To je taj obrazac.




Ratna muslimanska tajna sluzba AID, danas je parasigurnosna sluzba je jos uvjek jako mocna i paralelno djeluje unutar ose i drugih sigurnosno policijskih agencija na nivou bih i kantona
Umjesto osnivanja HVO brigada pametnije se obracunat sa AIDom ,izbaciti ih iz sustava,prate ,prisluskuju,ucjenjuju ,podmicuju srpske i hrvatske duznosnike,narocito ove koji odu u sarajevo u zajednicke institucije
Dalje,namjenska industrija ,treba tu igracku izbiti muslimanima iz ruku,vecinski vlasnik fabrika namjenske industrije je vlada federacije sa 51% kapitala,vlada federacije postavlja direktore,upravne i nadzorne odbore.HDZ treba insistirati na paritetu.50% svih mjesta direktora,upravnim i nadzornim odborima treba pripasti Hrvatima.Nije mi jasno zasto je HDZ potpuno prepustio muslimanima upravljanje fabrikama namjenske.
Razvalit AID i stavit namjensku industriju federacije pod kontrolu i ne trebaju brigade HVO

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 03 ožu 2019, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Bosnian muslims bi onda stvarno zaratili.Ne kažem da to ne treba uraditi ali dobar broj pripadnika rez.policije dobro naoružan je po meni najbitnija stvar.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 05 ožu 2019, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kačamak je napisao/la:
To i mene zanima.Dakle brojno stanje rezervnog sastava policije njihova opremljenost,obuka,pozivi na vežbe..Tako te stvari.Na tome treba prvenstveno raditi!
Kakve gardijske brigade..U okvirima dozvoljenog samo.

Neki odgovor?Nešto??

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Možemo li vratiti HVO gardijske brigade, suditi Muslimanima za ratne zločine i očistiti službe?
PostPostano: 06 ožu 2019, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Ancient Order je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Podršku Zagreba ne treba ni tražiti, treba djelovati sam i maknuti se od Zagreba jer je Zagreb vezan uz koaliciju gdje su naši neprijatelji a mujage to koriste.
Što se tiče Kačamaka nemam namjeru to komentirat, svi smo svjesni odnosa prema Turcima i slobodarskog duha hrvatskog naroda koji je branio Europu.

Maloduišnost u RH su stvorili stranci nakon što je Franjo Tuđman ubijen kao i njegov zamjenik tj za vrijeme rasprodaja Hrvatske početkom 2000 i definitivnog pucanja duha.

To sve stvara Index , Klauški i slični a ne Hrvati a svi smo svjesni tko iste financira i zašto.



Slazem se
Pozdrav :HVO

Ovaj iz ukraine je bistriji od pola perecijanaca XD :zastava_Hrvata :HVO


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 446 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO