HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 04:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 873 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Junuz Djipalo je napisao/la:

Moja definicija krajnje desnice, a upravo sam je smislio i 100 % je točna, je: Odlikuju se tim da im nitko nije dovoljno desno i dovoljno Hrvat. Svatko je sumnjiv dok ne dokaže suprotno.



ukratko - lupetaš. nemaš ništa konkretno za reći pa trolaš.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
ZGabriel je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Moja definicija krajnje desnice, a upravo sam je smislio i 100 % je točna, je: Odlikuju se tim da im nitko nije dovoljno desno i dovoljno Hrvat. Svatko je sumnjiv dok ne dokaže suprotno.



ukratko - lupetaš. nemaš ništa konkretno za reći pa trolaš.


Neka si ti imala. Ubijem se tu da Hasu obranim i ti od svih ljudi imaš potrebu mene guzit za skoro zarez u rečenici. Sjaši s mene debilotalibanko, idi naganjaj srbeke.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Ključno pitanje za Junuza...

Vidiš li ti unitarističko uređenje BiH kao rješenje problema između 3 (nekad ratno, a danas politički) sukobljene strane?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Junuz Djipalo je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:


ukratko - lupetaš. nemaš ništa konkretno za reći pa trolaš.


Neka si ti imala. Ubijem se tu da Hasu obranim i ti od svih ljudi imaš potrebu mene guzit za skoro zarez u rečenici. Sjaši s mene debilotalibanko, idi naganjaj srbeke.


pa ja se ne razbacujem pojmovima kojima ne znam značenje.

evo, ovo bi recimo neki krajnji desničar izjavio za svoje ideološke protivnike, samo zamijeniš uloge:

slika

ali ja takvo nešto nikad nisam čula od tzv. desničara kojima se plaše mala djeca po Hrvatskoj. od Hasanbegovića pogotovo. on baš bira riječi (malo i previše za moj ukus, ali takav je, šta ću mu).
ovo gore je perjanica SDP-a, nazoviljevičar i demokrat. i takvih su puni mediji a ti ovdje lamentiraš o nekakvim krajnjim desničarima...pa gdje su, majketi, i ja bih ih htjela vidjeti.

zato sam rekla da uključite mozgove. svi vrište o nekoj ekstremnoj desnici koje nema ni iz glave, a partizanija bi ponavljala Bleiburg. i sad je problem nepostojeća ekstremna desnica. :001_rolleyes

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Jel ti očekuješ da jedan srpski političar (poput Stazića) ima drugačiji stav, neovisno o tome gdje i u kojoj stranci djelovao.

A sa druge strane onda protupitanje, zašto očekuješ od muslimansko-bošnjačkog političara (Hasanbegovića) da bude vođa hrvatske desnice, i da zastupa prohrvatske interese.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Crni Božo je napisao/la:
Jel ti očekuješ da jedan srpski političar (poput Stazića) ima drugačiji stav, neovisno o tome gdje i u kojoj stranci djelovao.



hrvatski političar. koliko ja znam on je zastupnik u Hrvatskom saboru. (nažalost, ali jest.)
sad širimo priču ali kad sam već tu (a šef na putu :D )...i Hasanbegović i Stazić i Pero Perić trebali bi zastupati interese Hrvatske i hrvatskog naroda. unutarnje uređenje, visina poreza, školski program, socijala...za to imamo stranke i njihove programe. neke konzervativne, neke liberalne (desne, lijeve, svejedno). a fala Pernaru, imamo i anarhiste. :zubati
ALI, svi bi oni trebali biti hrvatski. a šta mi imamo? gomilu uhljeba i njihovih potomaka koji su glavom još u Jugoslaviji. samo su promijenili kaput. čast izuzecima.
i dok ne pomremo svi mi koji s komunizmom imamo bilo kakve veze (rodbinske ili starosne), samo mlatimo praznu slamu. to zlo nas je toliko zatrovalo da se čudim da nas još ima.


edit na tvoj edit :D
gdje sam ja napisala da Hasanbegovića smatram vođom desnice? ili da bi to trebao biti?
da podsjetim, za mene je njegovo djelovanje u granicama RH besprijekorno. svaka mu je na mjestu. za BiH ima minus, premda ga razumijem. ja kojoj je obitelj protjerana iz tzv. RS teško mogu progutati da se Hrvati iz drugih dijelova BiH samo tako odreknu nas, pa ne očekujem da on prekriži svoju braću po vjeri u BiH.
ne bih mu bila u koži.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Crni Božo je napisao/la:
Ključno pitanje za Junuza...

Vidiš li ti unitarističko uređenje BiH kao rješenje problema između 3 (nekad ratno, a danas politički) sukobljene strane?


Vidim 5 kantona hrvatskih i mješovitih u Hrvatskoj. Banovina. Jedino Banovina je ideja koja može sve Hrvate zapalit u istom smjeru (pa i one iz RH). Samo trebamo jednu malu sitnicu napravit a to je uvjerit najveću silu svijeta da je to pametno.

Takvo što je moguće samo gladeći Srbe i Bošnjake, posebno Bošnjake na području Banovine jer se oni trebaju zalagati za to više nego mi da bi upalilo.

Nama je sve drugo u 10 deka razlike. Sutra da nas presele iz F. u RS ili da ukinu entitete i ostane samo građanska država mi bi isto to doživljavali kao nezadovoljavajuće, pa i hrvatski entitet kad bi ga sutra stvorili.

Mi ćemo svakako pokušavat povećati imigraciju s ex Yu prostora u RH i asimilaciju istih u Hrvate, ako se nastavi jaz povećavati u standardu to će bit svakako. Recimo da je Austrija u EU a Italija izvan sa puno lošijim standardom da li bi u J. Tirolu šutili ili bi tražili pripojenje Austriji.

Mi trebamo gledati 20-ak g. unaprijed a ne ove dnevno-političke ujdurme. Haso tu može biti koristan. Zar ima bolji primjer prednosti asimilacije ex Muslimana u Hrvate?!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
ZGabriel je napisao/la:
hrvatski političar. koliko ja znam on je zastupnik u Hrvatskom saboru. (nažalost, ali jest.)

Ovo je ključna stvar, i Stazić, i Pupovac (a i Hasanbegović) su zastupnici u Hrvatskome saboru, no to ih ne čini hrvatskim političarima (u smislu rada na korist hrvatske države i hrvatskoga naroda), nego su samo i jedino "hrvatski" po mjestu gdje djeluju.


ZGabriel je napisao/la:
edit na tvoj edit :D
gdje sam ja napisala da Hasanbegovića smatram vođom desnice? ili da bi to trebao biti?
da podsjetim, za mene je njegovo djelovanje u granicama RH besprijekorno. svaka mu je na mjestu. za BiH ima minus, premda ga razumijem. ja kojoj je obitelj protjerana iz tzv. RS teško mogu progutati da se Hrvati iz drugih dijelova BiH samo tako odreknu nas, pa ne očekujem da on prekriži svoju braću po vjeri u BiH.
ne bih mu bila u koži.

Današnji okviri u BiH su zacrtani Daytonom, razumljivo je da Hrvatima protjeranima iz Banja Luke, Prijedora, Dervente, Broda, Modriče, Doboja to baš i neće sjesti, odnosno da im je RS trn u oku, no tako je kako je, to su međunarodno potpisani, ovjereni okviri i jedino u njima možemo djelovati.

Sa druge strane, problem je kada nas i u onom zajedničkom hrvatsko-bošnjačkom entitetu žele obespraviti, pretvoriti nas u građane drugoga reda, uz pomoć visokog predstavnika i SAD ambasade se narugati tom istom međunarodnom, Daytonskom sporazumu (da niti ne ulazim u to kako se osjeća ono malo preostalih Hrvata Vareša, Kaknja, Zenice, Travnika, Bugojna, Konjica u trenutnoj situaciji).

A što se Hasanbegovića tiče, zaista mislim da mu je srce na mjestu, odnosno da on zaista smatra kako su Hrvati i Bošnjaci braća, no ta Pavelićeva ideja je danas zaista ludost, te stoga takvog političara, koji se po ključnome pitanju za hrvatski narod u 21.stoljeću ne svrstava na hrvatsku stranu, jednostavno nemožemo zvati prohrvatskim.

Unitarna, neo-jugoslavenski uređena BiH (jedan čovjek, jedan glas) nije, niti će ikada biti dobra po hrvatski narod u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Junuz Djipalo je napisao/la:
Mi ćemo svakako pokušavat povećati imigraciju s ex Yu prostora u RH i asimilaciju istih u Hrvate, ako se nastavi jaz povećavati u standardu to će bit svakako. Recimo da je Austrija u EU a Italija izvan sa puno lošijim standardom da li bi u J. Tirolu šutili ili bi tražili pripojenje Austriji.

Mi trebamo gledati 20-ak g. unaprijed a ne ove dnevno-političke ujdurme. Haso tu može biti koristan. Zar ima bolji primjer prednosti asimilacije ex Muslimana u Hrvate?!

Ključan problem koji vidim ovdje je da ti smatraš kako se u 21.stoljeću i sveopćoj globalizaciji jedan Jusuf ili Nemanja iz BiH mogu asimilirati u Hrvate.

Iz nekakve perspektive real-politike, jedino moguće rješenje je razdvajanje (prvo entitetsko, a potom i ono konačno) i "kud koji mili moji".

No naravno, to je samo moje mišljenje, a ovdje smo da raspravljamo, ne da svi trubimo u isti rog :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Crni Božo je napisao/la:
No naravno, to je samo moje mišljenje, a ovdje smo da raspravljamo, ne da svi trubimo u isti rog :zubati


Baš tako. Drukčija je i vizura iz Zg a drukčija iz Mostara ili Žepča. :palacgore2

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
a da znate tek kakav je pogled s Majne.* :D












*(brdo iznad Modriče, za neupućene)

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
Crni Božo je napisao/la:
Da je stani-pani između Hrvata i Bošnjaka, može li itko od nas biti siguran da bi "Hrvat" Hasanbegović izabrao stranu hrvatskoga naroda.

Mislim, svaka čast njemu, ali recimo drugih nehrvatski političari (evo recimo Pupovac) se ne izjašnjavaju lažnim Hrvatima, a onda zastupaju politiku na korist svog originalnog naroda.

Hasanbegović čini upravo to, proglašava se nekakvim političkim Hrvatom, baca glasačima desne opcije prašinu u oči u obliku trkeljanja o 2.svjetskom ratu (što je zapravo njegova obiteljska, muslimanska frustracija, a nikako iskreno prohrvatski sentiment), a što se društveno-vjerskog-političkog uvjerenja tiče, tu zastupa čisto probošnjačke, promuslimanske stavove (po pitanju BiH i unitarizacije, bliskoistočnih/sjevernoafričkih islamskih migracija, itd.).

I upravo ta neiskrenost, bacanje prašine u oči je stvar koja iznimno iritira, da se razumijemo, on možda u svojoj suštini mašta o nekakvom pavelićevskom hrvatsko-muslimanskom(bošnjačkom) bratstvu, da je to isti narod dvije vjere i slična sranja, ali to u 21.stoljeću nema apsolutno nikakva smisla (Hrvati - kršćanska, prozapadna civilizacija, Bošnjaci - islam, Turska, bliski istok).

Ponavljam, da je stani-pani između Hrvata i Bošnjaka (a u BiH, odnosno FBiH već je tako), to NIJE čovjek koji bi držao hrvatsku stranu u sukobu, i samim time on nije istinski prohrvatski političar, kraj priče.

Hrvatskoj desnici trebaju pravi hrvatski rodoljubi, koji imaju iskrenu ljubav prema svakom pripadniku hrvatskoga naroda, da naglasim HRVATSKOGA naroda, ne trebaju nam nikakvi Jude Iškarioti i lažni nazovi-Hrvati.


Stoji, ali ipak ne zastupa eksplicitno unitarizaciiju. U razgovoru koji je povod temi ipak je spomenuo potrebu promjene izbornog zakona.
Treći entitet ne vjerujem da bi podržao, ali izmjene izbornog podržava.
Samo preciznosti radi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 14 sij 2019, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Haso je klaun I to je svima jasno. Ali takvi su ponekad potrebni da kazu ono što fićfirići iz vrha HR politike neće kontra Srba iz Srbije. A to se ponekad mora, jer je isti takav "haso " profasisticki retard kod komšija predsjednik. Glede njegove politike prema BiH slazem se da je nula I bolje mu je da se ne petlja.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 12 vel 2019, 02:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Privitak:
pravasko-cviece.jpg
pravasko-cviece.jpg [ 149.52 KiB | Pogledano 3299 put/a. ]

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 12 vel 2019, 13:33 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
iJozo je napisao/la:
Privitak:
pravasko-cviece.jpg

Jednim dijelom i jesu naše cvijeće a da toga nisu svjesni usljed manjka inteligencije...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 11 ožu 2019, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
HDZ o mom prijatelju gospodinu Zlatku: Ideološkim sektaštvom i ekstremizmom produbljuje podjele, a šuti o izboru Komšića


HDZ je reagirao na istup svog nekadašnjeg člana Zlatka Hasanbegovića koji je HDZ okrivio za zabranu održavanja mise na Bleiburgu. Priopćenje prenosimo u cijelosti:

‘U nedostatku bilo kakvog programa na dobrobit hrvatskih građana, g. Zlatko Hasanbegović nerijetko se u želji za malo medijske pozornosti isticao lažima spram drugih. Ali, jučerašnjim podmetanjem na Novoj TV da iza zabrane održavanja mise na komemoraciji u Bleiburgu tobože stoji predsjednik HDZ-a i Vlade RH Hasanbegović je u prizemnosti i besramnom politikantstvu nadmašio samog sebe.

HDZ je jasno poručio da u cijelosti podržava pismo kojim je Hrvatska biskupska konferencija izrazila duboko neslaganje s odlukom Katoličke crkve u Koruškoj te ocijenila da uskraćivanje mogućnosti molitve za žrtve te velike tragedije hrvatskog naroda znači nepoštivanje žrtve i gubitak osjećaja za patnju nedužnih. Promptno smo i najavili da ćemo putem svojih predstavnika u Hrvatskom saboru, kao pokrovitelju komemoracije, sjesti s organizatorima obilježavanja Bleiburške tragedije – Počasnim bleiburškim vodom i HBK-om – kako bismo pokušali zajednički naći rješenje.

Umjesto da kao saborski zastupnik bar malo energije uloži u traženje rješenja za ozbiljnu situaciju koja bi nas zajedno trebala žalostiti – slično kao kada se ni riječju nije osvrnuo na ozbiljni problem neravnopravnosti Hrvata u BiH uslijed izbora Željka Komšića – Hasanbegović odluku Katoličke crkve u Koruškoj, s kojom HDZ nema niti može imati ikakve veze, pokušava zloupotrijebiti za stjecanje sitnih dnevnopolitičkih bodova, svjedočeći da su mu kratkotrajna medijska pozornost, obračuni i vlastiti kompleksi važniji od dostojanstvenog komemoriranja žrtava komunističkog režima.

slika

moj prijatelj



Najgore je od svega to što su upravo Hasanbegović i njemu slični svojim ideološkim sektaštvom, ekstremizmom i produbljivanjem podjela u društvu pridonijeli tome da se hrvatskim biskupima onemogući služenje mise na Bleiburgu, a hrvatskim ljudima da primjereno komemoriraju svoje žrtve. Ujedno time rigidnim ljevičarima poput Krešimira Beljaka ili Dalije Orešković daju verbalno streljivo za tvrdnje o „zloupotrebi pijeteta“ ili „političkoj instrumentalizaciji“ komemoracije.

Suvremena hrvatska država temelji se na Domovinskom ratu i državotvornom učenju dr. Franje Tuđmana, na općecivilizacijskim vrijednostima poštovanja svih žrtava i odgovornom suočavanju s prošlosti, a ne na naslijeđu propalih totalitarnih režima’, stoji u priopćenju HDZ-a./HMS/


https://poskok.info/hdz-o-hasanbegovicu ... u-komsica/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 15 ožu 2019, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Pusti sranja od HDZ-a te vidi ovo ( o Komšiću na 7.10) :D
https://youtu.be/7ecnjaWOWLw

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 22 ožu 2019, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodin Hasa se dva dana ne trijezni zbog presude gospodinu Radovanu. Reče mi jedna žena na ulici da ga tako veselog nije vidila otkad gospodin Slobodan ispi onaj otrov.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 25 ožu 2019, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Cijenim da im kao islamizirani Srbin ne biste dali ni autonomijicu, a gospodine Haso :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 18 tra 2019, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Bivši HSP-ovac i poznati kirurg Hrvoje Tomasović koji je bio blizak s Hasanbegovićem digao ruke od njega i učlanio se u HDZ.

https://www.vecernji.hr/vijesti/tomasov ... ca-1314087


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 18 tra 2019, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Te budale su manje zadovoljne hrvatskom državom nego Srbi. To je fenomen za psihijatrije. Baš me zanima kako bi uredili tu državu da im se hipotetski da apsolutna i neograničena moć.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 18 tra 2019, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
BBC je napisao/la:
Te budale su manje zadovoljne hrvatskom državom nego Srbi. To je fenomen za psihijatrije. Baš me zanima kako bi uredili tu državu da im se hipotetski da apsolutna i neograničena moć.


Vjerojatno kao i prošli put 1941. kad su dobili moć.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 18 tra 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nisam siguran. Mislim da bi više ličilo na kinesku željeznu ruku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 18 tra 2019, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatski_socijalizam

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hasina državotvorna politika
PostPostano: 26 tra 2019, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Koliko dugo bi trebalo Hasanbegovićevim simpatizerima da se Muslimani kad bi opet kojim slučajem došao kalifat na naše područje?

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 873 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 432 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO