HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 196 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Metemma je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:

Znači ovom ispred radnje u Šeheru možeš ispisati "četnik" i time ga izložiti eventualnom linču i batinanju i to je OK, ali zato mitraljesca Azrina čiji je fejsbuk krcat sličnim i gorim stvarima ne možeš, jer je on povratnik? Bojim se da ste se vi negdje usput malo i pogubili, gospodine Metemma.


Bojim se da me niste razumjeli, radi se o bojkotu poslovne saradnje, nikako o nekom krivičnom djelu.
Ja nikad ne zagovaram krivična djela, čak ni prekršaje.


Poslovno čovjeku kače sliku na svakom portalu, stavljaju na čelo "Četnik" i kopaju po komentarima.
Poslovno.
Sto nisi tako komentarisao za Azerina izdajice? Koga braniš?

Citat:
SAŠA TRIVIĆ ŽALI ŠTO NIJE U ČETNIČKOJ VOJSCI: Vlasnik lanca pekara "Manja" svojim stavom o Karadžiću i Mladiću naljutio Sarajlije (FOTO)

slika

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... _foto.html

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
DrMag je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne, to je ostvarivanje srpskih nacionalnih ciljeva. Uspešno ostvareno, na vašu muku i žalost.


Otom potom koliko je uspjesno, Inshallah

O, uspešno je. 49% BiH sa etnnički čistom srpskom teritorijom, divota od položaja da čekaš drugu fazu, komotno da ne može biti komotnije. Druga faza (pripajanje Srbiji) je u saburu. I vi ništa ne možete da uradite povodom toga. Baš ništa. Nepovratno moj mujaga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
DrMag je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Treba raditi po zakonu, a ne primenjivati krvnu osvetu. Ovde neki ne shvataju osnovne principe civilizacije.


Zar nije krvna osveta ono sto je karadzic zagovarao, a srpska vojska provodila u djelo?

Karadzic je zagovarao i branio ustavni poredak, no bezuspjesno jer su mudzahedini isplanirali da ce dobiti dzamahiriju i da ce cijena biti do 40000 zrtava. SDA ovci su priglupi, nikada im matematika nije isla od ruke.
https://youtu.be/lRDAds6b90Y


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Metemma je napisao/la:

Pa ja ne mogu da vjerujem da uopšte dolazi u pitanje moja podrška slobodi govora, poslovanja, sigurnosti građana BiH... na svakom njenom dijelu.

Pa i ovom "četnik" crtanju mete na čelu, jer je i to sloboda izražavanja. Ali kad bi neko pred Azrinova vrata ispisao "mudžahedin", onda ste tu negdje na fonu sa čaršijom. Moram priznati da ste prilično uznapredovali u tim svojim naporima da se izdignete iznad mase.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Bojim se da me niste razumjeli, radi se o bojkotu poslovne saradnje, nikako o nekom krivičnom djelu.
Ja nikad ne zagovaram krivična djela, čak ni prekršaje.


Poslovno čovjeku kače sliku na svakom portalu, stavljaju na čelo "Četnik" i kopaju po komentarima.
Poslovno.
Sto nisi tako komentarisao za Azerina izdajice? Koga braniš?

Citat:
SAŠA TRIVIĆ ŽALI ŠTO NIJE U ČETNIČKOJ VOJSCI: Vlasnik lanca pekara "Manja" svojim stavom o Karadžiću i Mladiću naljutio Sarajlije (FOTO)

slika

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... _foto.html

Neka zatvori piceriju u Sarajevu, pošalje te muslimanske zaposlene na biro, i nek otvori picerije u Doboju, Bijeljini, Trebinju.... I nek tamo zaposli Srbe koji čekaju na birou. Nikakve recipročne mere prema muslimanskim radnjama ne dolaze u obzir, zagazite u civilizaciju već jednom.

I ne možeš ti koji si se registrovao prekjuče da nazivaš metemmu izdajicom, to je komično.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Poslovno čovjeku kače sliku na svakom portalu, stavljaju na čelo "Četnik" i kopaju po komentarima.
Poslovno.
Sto nisi tako komentarisao za Azerina izdajice? Koga braniš?


Neka zatvori piceriju u Sarajevu, pošalje te muslimanske zaposlene na biro, i nek otvori picerije u Doboju, Bijeljini, Trebinju.... I nek tamo zaposli Srbe koji čekaju na birou. Nikakve recipročne mere prema muslimanskim radnjama ne dolaze u obzir, zagazite u civilizaciju već jednom.

I ne možeš ti koji si se registrovao prekjuče da nazivaš metemmu izdajicom, to je komično.


Ne brinem se ja za njega. Ima on pekara vise nego ovaj forum članova.
Poenta je u tome kako to da Muslimani mogu da danima prozivaju Srbina zato sto se ponasa kao Srbin i nemaju nikakvih problema? Kako to da mogu ljudima pisati ispred radnje Četnik? I to je ok. A mi ne smijemo nista, treba da budemo civilizovani i da ćutimo, čak i kad policija djeluje za 5 min. ko u slučaju Azerina opet Srbi ne valjaju. Sto policija ne reaguje u FBIH kao sto je reagovala u RS? I ti si pljuvao po nama a sad ćutiš.

I jebe mi se ko je taj metemm, moj komentar nije na ličnom osnovu nego na osnovu stava.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne treba ćutati, treba pokrenuti medijsku kampanju protiv takvog nacističkog ponašanja. Ali ne sme zbog toga nijednom građaninu RS Muslimanu da fali dlaka s glave zbog toga, i ne sme nijednoj muslimanskoj radnji da se razbijaju stakla, osim što je takvo ponašanje pogrešno, ono nije ni praktično, jer ćete se iz žrtava pretvotiti u krivce. Imate mozak jebemu mater, koristite taj organ, a ne srce. Ovo sve ide njima na štetu, zašto bi im pomagali izjednačavajući se sa njima u pravljenj gluposti?

I Metemma je za tebe Nikola Tesla, i ispadaš glup kada ga nazivaš izdajicom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Otom potom koliko je uspjesno, Inshallah

O, uspešno je. 49% BiH sa etnnički čistom srpskom teritorijom, divota od položaja da čekaš drugu fazu, komotno da ne može biti komotnije. Druga faza (pripajanje Srbiji) je u saburu. I vi ništa ne možete da uradite povodom toga. Baš ništa. Nepovratno moj mujaga.

Halo tonac ne lupaj. 20 i kusur godina vi pripajate nesto Srbiji a tamo vas je 80-100 k godisnje manje. Alija je u Dejtonu znao sta bi se moglo desiti zato je i insistirao na Brckom koje je 2008 jedinim amandmanom ugradjeno u Ustav. To pripajanje ne ide bez krvi . Ti bolje brini o jugu Srbije jer Kosovo vise i ne treba pominjati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne treba ćutati, treba pokrenuti medijsku kampanju protiv takvog nacističkog ponašanja. Ali ne sme zbog toga nijednom građaninu RS Muslimanu da fali dlaka s glave zbog toga, i ne sme nijednoj muslimanskoj radnji da se razbijaju stakla, osim što je takvo ponašanje pogrešno, ono nije ni praktično, jer ćete se iz žrtava pretvotiti u krivce. Imate mozak jebemu mater, koristite taj organ, a ne srce. Ovo sve ide njima na štetu, zašto bi im pomagali izjednačavajući se sa njima u pravljenj gluposti?

I Metemma je za tebe Nikola Tesla, i ispadaš glup kada ga nazivaš izdajicom.


A kako samo poveza to dvoje?
Ko uopste spominje "skidanje dlake sa glave Muslimanima"? Tako bi da smo poktrenuli medijsku kampanju rekao da je u cilju "skidnja dlake sa glave Muslimanima".
Pitam gdje je sad MZ da osudi, gdje je policija FBiH, gdje su silne NVO? Nema nista, jednima je dozvoljeno sve, drugim nije nista. Al ok, eto civilizovani smo a oni nisu, oni imaju pravo da budu necivilizovani. Tko je bilo i u ratu, tako je i danas al neće vječno.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Sabur, stingeru, sabur.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne treba ćutati, treba pokrenuti medijsku kampanju protiv takvog nacističkog ponašanja. Ali ne sme zbog toga nijednom građaninu RS Muslimanu da fali dlaka s glave zbog toga, i ne sme nijednoj muslimanskoj radnji da se razbijaju stakla, osim što je takvo ponašanje pogrešno, ono nije ni praktično, jer ćete se iz žrtava pretvotiti u krivce. Imate mozak jebemu mater, koristite taj organ, a ne srce. Ovo sve ide njima na štetu, zašto bi im pomagali izjednačavajući se sa njima u pravljenj gluposti?

I Metemma je za tebe Nikola Tesla, i ispadaš glup kada ga nazivaš izdajicom.


A kako samo poveza to dvoje?
Ko uopste spominje "skidanje dlake sa glave Muslimanima"? Tako bi da smo poktrenuli medijsku kampanju rekao da je u cilju "skidnja dlake sa glave Muslimanima".
Pitam gdje je sad MZ da osudi, gdje je policija FBiH, gdje su silne NVO? Nema nista, jednima je dozvoljeno sve, drugim nije nista. Al ok, eto
smo a oni nisu, oni imaju pravo da budu necivilizovani. Tko je bilo i u ratu, tako je i danas al neće vječno.

Ja spominjem. I spominjem da ne sme da se desi.

A šta bi ti? I tebi pravo da budeš necivilizovan? Jel čuješ sebe koliko smisla ima to što pričaš? I zašto uopšte otvarati posao u FBiH, zapošljavati Muslimane i plaćati dažbine Kantonu Sarajevo. To mora da prestane, i ako muslimansko divljaštvo bude jedan od okidača da to prestane, ja ću biti zadovoljan. Nek gospodin širi posao po Republici Srpskoj, nek zapošljava Srbe i nek plaća dažbine u budžet Republike Srpske.

Kalimero tugopoljke
Citat:
Pitam gdje je sad MZ da osudi, gdje je policija FBiH, gdje su silne NVO? Nema nista, jednima je dozvoljeno sve, drugim nije nista. Al ok, eto smo a oni nisu, oni imaju pravo da budu necivilizovani. Tko je bilo i u ratu, tako je i danas al neće vječno.
ne služe ničemu, i valjda ste za 30 godina naučili da se prilagodite toj činjenici.

Vreme radi za nas, ne za njih, a kad vreme radi za tebe, nikakve ekstremne mere ti nisu potrebne. Pusti neprijatelja da ispadne budala i ne pridružuj se njegovoj gluposti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
novovrijeme je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Bojim se da me niste razumjeli, radi se o bojkotu poslovne saradnje, nikako o nekom krivičnom djelu.
Ja nikad ne zagovaram krivična djela, čak ni prekršaje.


Poslovno čovjeku kače sliku na svakom portalu, stavljaju na čelo "Četnik" i kopaju po komentarima.
Poslovno.
Sto nisi tako komentarisao za Azerina izdajice? Koga braniš?


Alo, Osmicin mali sa "domovima naroda", srpski zločinac, meni da se obraćaš sa čiča, jel jasno?

Naravno da gospodin Trivić treba da ih tuži sve redom i traži zaštitu od države, i naravno da bismo mi trebali da izrazimo nezadovoljstvo ko nešto uradi, šta ti nije jasno jebem te glupa? Sve ti se mora crtat?

Ali mi bismo prešli preko toga a ovakvi kao ti bi srali po internetu da treba klati ili spaljivati, akcija nula, jedenje govana 100, korist 0, šteta 100.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
Ali mi bismo prešli preko toga a ovakvi kao ti bi srali po internetu da treba klati ili spaljivati, akcija nula, jedenje govana 100, korist 0, šteta 100.

Kad su oni sebi zabili autogol, ajde da ga i mi zabijemo sebi da ne bi ispali pičke. Nema veze što ćemo dobiti ništa osim štete, par bolesnika će se osećati bolje na par trenutaka.


Država se vodi glavom, a ne genitalijama, internet junačine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Agathonikos je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Pa ja ne mogu da vjerujem da uopšte dolazi u pitanje moja podrška slobodi govora, poslovanja, sigurnosti građana BiH... na svakom njenom dijelu.

Pa i ovom "četnik" crtanju mete na čelu, jer je i to sloboda izražavanja. Ali kad bi neko pred Azrinova vrata ispisao "mudžahedin", onda ste tu negdje na fonu sa čaršijom. Moram priznati da ste prilično uznapredovali u tim svojim naporima da se izdignete iznad mase.


Naravno da sloboda govora ne važi ako nekom ugrožavate sigurnost i gospodin Trivić ima svako pravo da reaguje.
Ajde da za trenutak suspendujemo neutaživu želju da pišemo našim komšijama i ravnopravnim sugrađanima Bošnjacima "mudžahedin" pred vratima i razmislimo, s obzirom da je Republika Srpska jedna stabilna, uređena i sigurna država, kome u ovom trenutku odgovara izazivanje sukoba i nestabilnosti i rušenja ugleda naše republike? Ne, ne možemo kao oni, moramo pametno, valjda smo to dosad naučili.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Odlično ste relativizirali slucaj.
Samo nek se kontrira. :thumbup1

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
novovrijeme je napisao/la:
Odlično ste relativizirali slucaj.
Samo nek se kontrira. :thumbup1


Ne daj se ubijediti, slobodno reaguj kako misliš da treba.
Organizuj podršku Triviću recimo, otiđi s ortacima i slikaj se u Manji, svi jedete, umazani jogurtom, objavi na društvenim mrežama...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Odlično ste relativizirali slucaj.
Samo nek se kontrira. :thumbup1

Pa daj predlog, ajde majke ti da čujem šta treba uraditi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Metemma je napisao/la:

Naravno da sloboda govora ne važi ako nekom ugrožavate sigurnost i gospodin Trivić ima svako pravo da reaguje.
Ajde da za trenutak suspendujemo neutaživu želju da pišemo našim komšijama i ravnopravnim sugrađanima Bošnjacima "mudžahedin" pred vratima i razmislimo, s obzirom da je Republika Srpska jedna stabilna, uređena i sigurna država, kome u ovom trenutku odgovara izazivanje sukoba i nestabilnosti i rušenja ugleda naše republike? Ne, ne možemo kao oni, moramo pametno, valjda smo to dosad naučili.

Prika, trebao si odmah doći do tog zaključka a ne da te palim na guranje.
Što se "mudžahedina" tiče, pomenuto je kao paralela "četniku" a ne kao poziv da se i Bošnjama ispred radnji ili kućnih pragova pišu ti natpisi. Mislim, nismo Sonja Biserko pa da i u tom poređenju vidimo primitivnu srpsku želju za klanjem i sukobima. Halo ba, opušteno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Odlično ste relativizirali slucaj.
Samo nek se kontrira. :thumbup1


Ne daj se ubijediti, slobodno reaguj kako misliš da treba.
Organizuj podršku Triviću recimo, otiđi s ortacima i slikaj se u Manji, svi jedete, umazani jogurtom, objavi na društvenim mrežama...

Ne, bolje je nekom Muslimanu u RS demolirati radnju i ispasti divljak pred onima koji jedva čekaju da ispadnemo divljaci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Agathonikos je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Naravno da sloboda govora ne važi ako nekom ugrožavate sigurnost i gospodin Trivić ima svako pravo da reaguje.
Ajde da za trenutak suspendujemo neutaživu želju da pišemo našim komšijama i ravnopravnim sugrađanima Bošnjacima "mudžahedin" pred vratima i razmislimo, s obzirom da je Republika Srpska jedna stabilna, uređena i sigurna država, kome u ovom trenutku odgovara izazivanje sukoba i nestabilnosti i rušenja ugleda naše republike? Ne, ne možemo kao oni, moramo pametno, valjda smo to dosad naučili.

Prika, trebao si odmah doći do tog zaključka a ne da te palim na guranje.
Što se "mudžahedina" tiče, pomenuto je kao paralela "četniku" a ne kao poziv da se i Bošnjama ispred radnji ili kućnih pragova pišu ti natpisi. Mislim, nismo Sonja Biserko pa da i u tom poređenju vidimo primitivnu srpsku želju za klanjem i sukobima. Halo ba, opušteno.


A malo mi treba vremena da shvatim dal me ozbiljno pitaš dal mi se sviđa šta se radi Triviću...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
nekako sam ponosan na moje sarajevo kad vidim da i ovako minimalnu frku dizu. veliki je to napredak u odnosu na predratni yutel, mirovne koncerte i demonstracije, hanku paldum koja pita nedima ko to puca, multi-kulti sranja. ako smo ista naucili, ne isplati se biti zrtva. udaraj prvi, udaraj jako, ne prastaj. zaboli kurko evropu i svijet za nas. na kraju smo svi isti. pa ako smo svi isti, daj da se rokamo onda.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Carmello Šešelj je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Odlično ste relativizirali slucaj.
Samo nek se kontrira. :thumbup1

Pa daj predlog, ajde majke ti da čujem šta treba uraditi.

Ponavljam ako ti je promaklo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:55 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Vi se trebate drugačije postaviti, npr kad se nešto ovako dogodi trebate kmečati kao što znate kmečati, imate onoga psiha Vučića od kojeg trebate u čiti a ne se uvijek postavljati kao Mile dominantno. Dajte nešto o tužnoj ljudskoj sudbini itd.

Kmečite kao Bošnjaci, kmečite inovativno!

+organizirajte NVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 17:57 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Liku su izvadili komentare iz 2016 :D Netko je mora čitat i spremat te komenate, šizofrenzija je gora nego kod Srba devedesetih mislim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udar na lanac pekara u vlasništvu Srbina u Sarajevu
PostPostano: 24 ožu 2019, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Stinger19 je napisao/la:
nekako sam ponosan na moje sarajevo kad vidim da i ovako minimalnu frku dizu. veliki je to napredak u odnosu na predratni yutel, mirovne koncerte i demonstracije, hanku paldum koja pita nedima ko to puca, multi-kulti sranja. ako smo ista naucili, ne isplati se biti zrtva. udaraj prvi, udaraj jako, ne prastaj. zaboli kurko evropu i svijet za nas. na kraju smo svi isti. pa ako smo svi isti, daj da se rokamo onda.

Kad krene "rokanje",predlazem da kad dodje CNN i AlJazeera kampanju zapocnete o desetinama hiljada sistematski silovanih bosnjaka.Svijet je sad osjetljiv na tu temu.A ruku na srce i upisi su ti vise nego ********


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 196 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica i 284 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO