HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 27 ožu 2019, 22:56 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Inkvizitor vjerojatno živi u Hercegovini tamo uz granicu, prati HRT i ne zanima ga položaj Hrvata u BiH.

Srednja Bosna nikad nije niti će dati takve izdajnike, vjerojatno neka 99.9 posto hrvatska sredina.
Što se tiče Hrvatske što spominju ovi iznad, Hrvatska je do prije par godina bila neprijatelj ali to mnogi ovdje zaboravljaju, ne sjećaju se Mesića ili situacije sa Jadrokovićem i Sanaderom kad je se podržavao velikomuslimanski fašizam.

HRHB je prodana zbog etnički čiste RH države, oni tamo sad mogu čitati Index i biti "svjetski ljudi urbani" budući da im nema više batice Martića da je na pola države i da traži postotak od protoka robe jer je riješeno nacionalno pitanje dok se vi morate jebavat sa PTSP nacijom i preživjeti sa njom.

Prestanite sa Perecijom, pričom o "Rusima " itd.
Rusi su vam saveznici za razliku od Amerikanaca, saveznici RH su Amerikanci i Hrvatska je i na geopolitičkoj slici u drugačijoj situaciji od vas i nemate se vi šta ići uskladiti sa RH nego morate voditi svoju politiku a RH svoju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 27 ožu 2019, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Da je Martić u Kninu sumnjam da bi bilo toliko ovih degenerika sa filozofskog ni raznih Matija Babića itd a ni 400 000 Hrvata nebi bilo prodano , nebi *** uživala u muci Hrvata HRHB.

Kad sam prvi put došao na ovo zborišto mnogi su napadali Hrvatsku, pričali o tome kako sanjaju da joj se osvete a sad promijenjena slika, prodali bi se i zaboravili sve.

Ne budite kmetovi, od Hrvatske treba tražiti podršku u svemu ali Komšića na alci u Sinju se ne smije zaboraviti kao ni kad su Amerikanci hvalili Jandrokovića oko dekonstutiranja Hrvata što je izašlo i u Wikileaksu na kraju krajeva.

Sve su te politike iste, Josipović je dovuka Komšića a Milanović mu je bio na skupovima ali je ipak promijenio RH politiku nakon dosta godina jednim posjetom gospodina Dragana u Zagreb.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 27 ožu 2019, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Diablo je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Bozu muci sto i mene i dosta nas, mi smo za drinu (ili neku blazu verziju) ako je ikako moguce, ne prestajemo gajit nadu u tu "prirodnu" hrvatsku, to je jace od nas. Ozbiljan sam.
Bas se vodi borba u meni

S cime vodis tu borbu u sebi? Sa 350 k hrvata sto je ostalo u bih ili sa praznom likom te propalom slavonijom?? Drina je bila iluzija 40 tih a kamoli danas kad znamo da su nam i bosnjaci neprijatelji a ne braca kako se prije mislilo... :zubati Volio bi i ja veceras opalit Anastasiju Kvitko al realnost je nesto sasvim drugo :zubati . Kad malo bolje razmislim vece su sanse i s njom nego s Drinom...


Ovisi kako gledaš, ako promatraš Hrvatsku i BIH kroz istu prizmu onda je svaki dan hrvatski faktor sve jači, iz dana u dan.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 27 ožu 2019, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
s one strane dinare je napisao/la:
Rodjen sam nakon rata. Balonja. Samo pokusavam objasnit zasto su stavovi u zagrebu takvi kakvi jesu... evo kako vi drugi to objasnjavate? Pa evo svatko ko se javi iz rh, evo sad npr ovaj 1986, sve mu je bolje od potpunog raspada bejha, cak i mi koji smo prva generacija hb dijaspore u rh cesto naginjemo na tu stranu...

Niko sretni od mene da se Bejha raspadne.
Jel nije očita moja potpora i Dodiku i Čoviću? A njihov cijeli rad temelji se na rušenju te države.

Ali to ide korak po korak, a ne da sutra Kolinda kaže e ajmo skočit do Jajca da među stavimo. Jebote pa i Putin se ograđivo od svega kad je jedna Rusija ulazila na Krim, nakraju i sankcije dobio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 27 ožu 2019, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Nemojte mene uzimati za "dodrinaša", možemo kafanski raspravljati dali se i kada u prošlosti moglo više (primjerice što bi bilo da su se naši uspjeli održati u Brodu i Bugojnu, te zadržali kontrolu nad čitavim Mostarom u prošlome ratu), no to nema nikakve veze sa današnjom situacijom.

A ona je takva da Hrvati u BiH trebaju politički ostvariti izbornu jedinicu na teritorijalnom okviru kojeg su hrvatske snage držale prilikom potpisivanja Daytonskog sporazuma, odnosno na područjima gdje nas danas ima, te kroz tako nešto u određenom vremenskom periodu pokušati izboriti i hrvatski entitet unutar BiH.

Sve ostalo je čista glupost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 06:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Chef_Sale je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Balkan sve od Jadrana do Grčke, je bio jedan od najrazvijenijih dijelova Europe do dolaska Turaka...


Na čemu se zasniva ova tvrdnja?
Balkan u tom dijelu povijesti bio je daleko od ostatka Europe na području znanosti, trgovine, umjetnosti i vojne sile.

Zasniva se na tome da su u Vizantiji imali kanalizaciju, dok su u Parizu i Londonu srali kroz prozor na ulicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
BBC je napisao/la:
O čemu ti.
Rat sa Srbima je prestao sredinom 1992. sa akcijom Lipanjske Zore. Ostalo bilo prepucavanje oko koridora u RS.
Poslije te akcije se samo držale crte i čekao se kraj rata.

Jesi ti bio i jedan dan u tom ratu ?


slika

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
U starom dobu, te ranom i srednjem vijeku žiža zbivanja se odvijala na području između Rima sa jedne, te Atene i Konstantinopola sa druge strane.
Ono što mi danas smatramo zapadnom Europom se počinje značajnije razvijati tek negdje u 10.stoljeću sa Franačkim carstvom.

Zanimljivo je i promatrati kakav su nivo civilizacije ostvarili Grci i potom Rimljani, da bi ih onda divlje horde sa sjeveroistoka (među kojima smo bili i mi slaveni) bacili u ponor iz kojeg se europska civilizacija oporavljala praktično 1000 godina (od 5. do 15.stoljeća).

Mislim zanimljivo iz današnje perspektive, odnosno onog što bi horde migranata sa Bliskog istoka i Afrike mogle učiniti današnjoj "zapadnoj civilizaciji", dakako ne na takav vremenski rok, ali definitivno unazaditi za nekih stotinjak godina društvenih previranja, civiliziranja i uljudbe vjerski, kulturno i društveno zaostale populacije koja tamo neselektivno dolazi.

Cijelo vrijeme razmišljam o onoj "daj čovjeku ribu i nahranio si ga za jedan dan, nauči ga pecati i nahranio si ga za cijeli život", odnosno kako bi bilo kada bi se potrebne vjerske i društvene reforme, te potreban gospodarsko-ekonomski razvoj provodio direktno na kritičnim mjestima, upravo tom Bliskom istoku i Africi, a ne da im UNICEF daje humanitarnu pomoć, ovdje banaliziram, znači izvlače se prirodna bogatstva, stvaraju kojekakvi šeici, basnoslovno bogati pojedinci, a njihovo društvo u cjelini i gospodarstva ne napreduju ni za milimetar, nema tog mentalnog, odgojno-edukacijskog pomaka prema naprijed.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ako neće belci, a neće, Kinezi ulažu u Afriku. Prave puteve, otvaraju fabrike, grade škole, univerzitete, bolnice....

PS, Božo, Atina je bila obično selo i u rimsko doba i u srednjem veku. Korint je bio centar tog područja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ako neće belci, Kinezi ulažu u Afriku. Prave puteve, otvaraju fabrike, grade škole, univerzitete....

Kinezi, ako ništa barem ova njihova politika od 90-ih prema ovamo, otkad su se otvorili prema svijetu, je primjer za sve ostale, šuti, radi i napreduj.

Budućnost je po meni njihova, kroz 50-100 godina će biti svjetski lider u svakome pogledu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 09:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Otvorili su se prema svetu još krajem sedamdesetih. Devedesetih počinje masovni ekonomski napredak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
dudu je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
S cime vodis tu borbu u sebi? Sa 350 k hrvata sto je ostalo u bih ili sa praznom likom te propalom slavonijom?? Drina je bila iluzija 40 tih a kamoli danas kad znamo da su nam i bosnjaci neprijatelji a ne braca kako se prije mislilo... :zubati Volio bi i ja veceras opalit Anastasiju Kvitko al realnost je nesto sasvim drugo :zubati . Kad malo bolje razmislim vece su sanse i s njom nego s Drinom...


Ovisi kako gledaš, ako promatraš Hrvatsku i BIH kroz istu prizmu onda je svaki dan hrvatski faktor sve jači, iz dana u dan.

A na osnovu čega Hrvatsku i BIH gledaš kroz istu prizmu?? Gledali su je i srbi na isti način, kasnije i bošnjaci a ovo danas je krajnji rezultat. Ni jedna od 3 strane nema snagu za ostvarivanje svojih najvisih ciljeva, nit ce stranac pomoc ijednoj od tih strana da bi to ostvarila. Bijeda i fukara jednostavno nikog ne zanima, jedino anglosaksonce malo Hrvatska al samo zbog geostrateskog polozaja(kontrola jadrana) . Njihova podrska Hrvatskoj ce stati na ovome jer su svejedno ostvarili svoj cilj, zasto bi dalje trosili svoje resurse ako iste mogu ulozit u njima bitnija podrucja ???

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šta će Britancima kontrola Jadrana? Ljudi drže Gibraltar, Maltu i Kipar, kontrolišu ceo Mediteran, šta im znači kontrola beznačajnog zaliva u Mediteranu, majke ti. Zašto ljudi na ovim prostorima sebi i prostoru na kojem žive daju toliki značaj, nikad mi neće biti jasno. Ajde svega ti, objasni mi, koja korist ikome kontrola Jadrana, zaliva kojeg zovu more i koji ne vodi nigde?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:24 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta će Britancima kontrola Jadrana? Ljudi drže Gibraltar, Maltu i Kipar, kontrolišu ceo Mediteran, šta im znači kontrola beznačajnog zaliva u Mediteranu, majke ti. Zašto ljudi na ovim prostorima sebi i prostoru na kojem žive daju toliki značaj, nikad mi neće biti jasno. Ajde svega ti, objasni mi, koja korist ikome kontrola Jadrana, zaliva kojeg zovu more i koji ne vodi nigde?

Zar nije bolje imat Jadran pod svojom kontrolom nego da istog ima Rus ili Kinez?? Ta kratkovidnost je stvarno problem kod tebe. Kad sam rekao anglosaksonci tu sam uvrstio i ameriku jer u istu čiviju obe zemlje udaraju...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Rusi već imaju pomorsku bazu u Mediteranu u Siriji. I ne znači im ništa jer ne mogu da mrdnu iz Mediterana, jer ulaz i izlaz iz Mediterana kontrolišu Anglo/Amerikanci. Jadran je nebitan zaliv.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A i sam Mediteran kao takav je nebitan. Njegova jedina važnost je što skraćuje put od istočne Azije do luka u Roterdamu i Hamburgu, koje imaju veći promet robe nego sve luke na Mediteranu zajedno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Carmello Šešelj je napisao/la:
A i sam Mediteran kao takav je nebitan. Njegova jedina važnost je što skraćuje put od istočne Azije do luka u Roterdamu i Hamburgu, koje imaju veći promet robe nego sve luke na Mediteranu zajedno.

Ne radi se o prometu kroz luke nego o vojnoj namjeni. Zamisli da je Hrvatska u savezu s rusima te da isti koriste taj do jadrana? Zapadu nebi bila draga takva ruska blizina nimalo...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
Carmello Šešelj je napisao/la:
A i sam Mediteran kao takav je nebitan. Njegova jedina važnost je što skraćuje put od istočne Azije do luka u Roterdamu i Hamburgu, koje imaju veći promet robe nego sve luke na Mediteranu zajedno.


Skraćuje put značajno, zar je to nevažno? Kako bi izgledalo da brodovi moraju ići oko Afrike.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Diablo je napisao/la:
Ne radi se o prometu kroz luke nego o vojnoj namjeni. Zamisli da je Hrvatska u savezu s rusima te da isti koriste taj do jadrana? Zapadu nebi bila draga takva ruska blizina nimalo...

E sad si najebo kad ti Karmelo krene objašnjavat :zubati

No uglavnom, iz nekakve globalne geostrateške perspektive, bilo vojne, bilo ekonomske, mi smo praktično "šupak svijeta", nebitni, odnosno dobri samo za potkusuravanje onih koji su zaista bitni u cijeloj priči.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A i sam Mediteran kao takav je nebitan. Njegova jedina važnost je što skraćuje put od istočne Azije do luka u Roterdamu i Hamburgu, koje imaju veći promet robe nego sve luke na Mediteranu zajedno.

Ne radi se o prometu kroz luke nego o vojnoj namjeni. Zamisli da je Hrvatska u savezu s rusima te da isti koriste taj do jadrana? Zapadu nebi bila draga takva ruska blizina nimalo...

Ne bi im bilo drago da imaju bazu na Islandu. To bi im bila žestoka noćna mora. Na Medeiteranu ne, gde već i imaju bazu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naša Kvačica je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A i sam Mediteran kao takav je nebitan. Njegova jedina važnost je što skraćuje put od istočne Azije do luka u Roterdamu i Hamburgu, koje imaju veći promet robe nego sve luke na Mediteranu zajedno.


Skraćuje put značajno, zar je to nevažno? Kako bi izgledalo da brodovi moraju ići oko Afrike.

Ko kaže da je nevažno? I jel misliš da bi dvadeset puta (ovo nije hiperbola) manja od američke, ruska mornarica mogla da blokira Mediteran, na kojem već ima pomorsku bazu, da ponovim peti put, pošto me ljudi izgleda ne čuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Crni Božo je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ne radi se o prometu kroz luke nego o vojnoj namjeni. Zamisli da je Hrvatska u savezu s rusima te da isti koriste taj do jadrana? Zapadu nebi bila draga takva ruska blizina nimalo...

E sad si najebo kad ti Karmelo krene objašnjavat :zubati

No uglavnom, iz nekakve globalne geostrateške perspektive, bilo vojne, bilo ekonomske, mi smo praktično "šupak svijeta", nebitni, odnosno dobri samo za potkusuravanje onih koji su zaista bitni u cijeloj priči.

Ko kontroliše Jadran, kontroliše svet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta će Britancima kontrola Jadrana? Ljudi drže Gibraltar, Maltu i Kipar, kontrolišu ceo Mediteran, šta im znači kontrola beznačajnog zaliva u Mediteranu, majke ti. Zašto ljudi na ovim prostorima sebi i prostoru na kojem žive daju toliki značaj, nikad mi neće biti jasno. Ajde svega ti, objasni mi, koja korist ikome kontrola Jadrana, zaliva kojeg zovu more i koji ne vodi nigde?


Trebali bi oni pazit da ne izgube Britaniju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Carmello Šešelj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ne radi se o prometu kroz luke nego o vojnoj namjeni. Zamisli da je Hrvatska u savezu s rusima te da isti koriste taj do jadrana? Zapadu nebi bila draga takva ruska blizina nimalo...

Ne bi im bilo drago da imaju bazu na Islandu. To bi im bila žestoka noćna mora. Na Medeiteranu ne, gde već i imaju bazu.

Baza u Tartusu se nemoze usporedit s mogućom bazom na istarskom poluotoku. Sta mislis zasto su Hrvatska,Rumunjska i Bugarska ovako brzo primljene u EU i Nato? Nekom svojom zaslugom,europskom vrijednoscu naroda ili samo zbog strateskog polozaja?? Ako mislis ovo prvo o nama onda ti hvala, ako potvrdis ovo drugo znaci da kontriras sam sebi te da iz tebe progovara nekakva frustracija, nista vise :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 28 ožu 2019, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Graničar Jozo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
O čemu ti.
Rat sa Srbima je prestao sredinom 1992. sa akcijom Lipanjske Zore. Ostalo bilo prepucavanje oko koridora u RS.
Poslije te akcije se samo držale crte i čekao se kraj rata.

Jesi ti bio i jedan dan u tom ratu ?


slika


O tome govorim, mrkonjic, bocac, bili smo na pragu banja luke i vratili bi je kao i posavinu da nas nisu zaustavili ameri... to je razmisljanje koje dijeli dobar dio hrvata a ne trebam ponavljat da svi to smatramo povijesno hrvatskom zemljom... jednako kao srbi kosovo...
I opet kad dodamo stratesku vaznost tog teritorija, "meki trbuh" i sve ostalo, jasno je zasto je zagreb takav. A i ovo sto dudu kaze, pogotovo ako se gleda rh i bejha kao jednu cijelinu...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, mijat_tomic_is_back, Naša Kvačica, Teuton i 312 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO