HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 28 ožu 2019, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Agathonikos je napisao/la:



U ovaj prelijepi srpski grad se ne dira ako se misli dobro i sebi i svojoj mami i tati. Zašto da gineš i zašto da te cijeli život oplakuju kad znaš da tvoja nikad neće biti.


Ne bainite, gospodine Aga, kako je rekao i gospodin Vujadin, nasa mladost ne ostaje ni u nekoc bogatoj Slavoniji, a kamoli da joj se vraca iz Dublina ostaviti kosti pod BL :D

Jer, kako se kaze, jedna je domovina al ni zivota nisu dva :utege


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 28 ožu 2019, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Ha čujte, ako Srbi otcjepe RS i pripoje Srbiji, onda nam ne preostaje ništa drugo osim da...


... pripojimo Hrvatskoj FBiH i malo izmajorišemo Bošnjake (damo im putovnice i pošaljemo direktno za Njemačku, Švedsku i Austriju), a u isto vrijeme muzemo Erdoganove i arapske donacije :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 28 ožu 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bojim se da će ostati da vam obogate društvo, fali vam cvetne flore u bašti. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Najzanimljivija stvar kod Dodrinaša mi je uvijek bila kako ne kažu što bi bilo umjesto RS.

Uvijek ide priča, "Ukinut ćemo RS." Točka. To je to. Ukinuli smo RS. Što je sada tu? Zrakoprazni prostor?

Očigledno je ne misle tu naseliti 500 000 Hrvata i proglasiti Herceg-Bosnu. Za to nemamo kapaciteta.

Što onda preostaje? Koja su moguća rješenja?

Misle li zajedno sa ukidanjem RS ukinuti i BiH? Možda, ali to nikad ne kažu. Naprotiv provuku kako bi to ukidanje išlo u suradnji sa Sarajevom. Bošnjaci bi se svakako usprotivili ukidanju BiH, iako nemaju ništa protiv da ukinu RS.

Ima li što onda još? Pa jedino ima ukinuti RS i vlast na tom teritoriju dati Bošnjacima. Onda bi navodno Bošnjaci bili zahvalni, što je teško povjerovati jer nisu bili zahvalni 1992. pa zašto bi drugačije bilo drugi put.

Na kraju neizbježno dolazimo do zaključka da bi Dodrinaši ukinuli RS i nas ostavili u državi sa bošnjačkom vlašću eventualno uz neku financijsku autonomiju (neko vrijeme dok se i to ne bi proglasilo fašizmom i ukinulo). Dakle ukidanje RS u tim okolnostima bi posljedično značilo i nestanak Hrvata u BiH. Što reći o ljudima koji više mrze Srbe nego što vole Hrvate?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 10:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Kao sto neko neki dan duhovito rece, dodrinaski postovi su tek bespotrebni trosak elektricne enrgije.
A buducu da u stvarnosti takvi niti ne postoje, cak i odgovaranje na takve postove je tek trosak resursa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 12:03 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Ko moze, trebao bi se barem na minutu ili dvije staviti u situaciju onog drugog, ili treceg, nekako stvari promisliti iz tog ugla, te perspektive. Ovdje to nije u stanju uciniti ni 2 % forumasa. Eto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 12:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
sheitan je napisao/la:
Ko moze, trebao bi se barem na minutu ili dvije staviti u situaciju onog drugog, ili treceg, nekako stvari promisliti iz tog ugla, te perspektive. Ovdje to nije u stanju uciniti ni 2 % forumasa. Eto.


Nije to samo ovdje. Tako je i na mnogim drugim forumima kao i u životu u ostalom. :001_rolleyes

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Najzanimljivija stvar kod Dodrinaša mi je uvijek bila kako ne kažu što bi bilo umjesto RS.

Uvijek ide priča, "Ukinut ćemo RS." Točka. To je to. Ukinuli smo RS. Što je sada tu? Zrakoprazni prostor?

Očigledno je ne misle tu naseliti 500 000 Hrvata i proglasiti Herceg-Bosnu. Za to nemamo kapaciteta.

Što onda preostaje? Koja su moguća rješenja?

Misle li zajedno sa ukidanjem RS ukinuti i BiH? Možda, ali to nikad ne kažu. Naprotiv provuku kako bi to ukidanje išlo u suradnji sa Sarajevom. Bošnjaci bi se svakako usprotivili ukidanju BiH, iako nemaju ništa protiv da ukinu RS.

Ima li što onda još? Pa jedino ima ukinuti RS i vlast na tom teritoriju dati Bošnjacima. Onda bi navodno Bošnjaci bili zahvalni, što je teško povjerovati jer nisu bili zahvalni 1992. pa zašto bi drugačije bilo drugi put.

Na kraju neizbježno dolazimo do zaključka da bi Dodrinaši ukinuli RS i nas ostavili u državi sa bošnjačkom vlašću eventualno uz neku financijsku autonomiju (neko vrijeme dok se i to ne bi proglasilo fašizmom i ukinulo). Dakle ukidanje RS u tim okolnostima bi posljedično značilo i nestanak Hrvata u BiH. Što reći o ljudima koji više mrze Srbe nego što vole Hrvate?



ja sam 1995 mislio da ce hv u naletu proci do drine i da ce se bih sastojati od dva entiteta, bosnjackog i hrvatskog. bi li se bosnjaci protivili ukidanju bih ? sigurno, ali bi klepili usima i mislim u vecini rado prihvatili da je pola bih hrvatsko, namjesto srpsko. evo ja prvi glasam za to. hrvati bi imali hrvatsku republiku herceg-bosnu, bosnjaci rbih na drugih pola, a bih bi se sastojala od dva vrlo labavo vezana entiteta-republike. takva bih je mogla i trebala u konfederaciju sa hrvatskom. to bi zadovoljilo sve bosnjacke, ali i hrvatske apetite. u nekoj perspektivi se i hrvatska republika mogla prisajediniti hrvatskoj, a bosnjacka naslijediti drzavu bih. svako ko kaze da bi nakon poraza srba nastala unitarna republika - laze. takve stvari se dogovore u washingtonu, potpise se javno ili tajno, i odradi posao na terenu. da se tako radilo, nikada ne bi doslo do ovih problema koje sada imamo. imali smo losu politiku. posebno bosnjaci, ali i hrvati, i sada ispastamo i ispastacemo svi jos jako dugo. i najludji bosnjak zna da bih nikada nece biti 100 % bosnjacka, i da nam je gornji plafon polovica teritorija.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
sheitan je napisao/la:
Ko moze, trebao bi se barem na minutu ili dvije staviti u situaciju onog drugog, ili treceg, nekako stvari promisliti iz tog ugla, te perspektive. Ovdje to nije u stanju uciniti ni 2 % forumasa. Eto.


To radimo često kad detektiramo takiju na forumu. I inače takiju u bejha životu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Najzanimljivija stvar kod Dodrinaša mi je uvijek bila kako ne kažu što bi bilo umjesto RS.

Uvijek ide priča, "Ukinut ćemo RS." Točka. To je to. Ukinuli smo RS. Što je sada tu? Zrakoprazni prostor?

Očigledno je ne misle tu naseliti 500 000 Hrvata i proglasiti Herceg-Bosnu. Za to nemamo kapaciteta.

Što onda preostaje? Koja su moguća rješenja?

Misle li zajedno sa ukidanjem RS ukinuti i BiH? Možda, ali to nikad ne kažu. Naprotiv provuku kako bi to ukidanje išlo u suradnji sa Sarajevom. Bošnjaci bi se svakako usprotivili ukidanju BiH, iako nemaju ništa protiv da ukinu RS.

Ima li što onda još? Pa jedino ima ukinuti RS i vlast na tom teritoriju dati Bošnjacima. Onda bi navodno Bošnjaci bili zahvalni, što je teško povjerovati jer nisu bili zahvalni 1992. pa zašto bi drugačije bilo drugi put.

Na kraju neizbježno dolazimo do zaključka da bi Dodrinaši ukinuli RS i nas ostavili u državi sa bošnjačkom vlašću eventualno uz neku financijsku autonomiju (neko vrijeme dok se i to ne bi proglasilo fašizmom i ukinulo). Dakle ukidanje RS u tim okolnostima bi posljedično značilo i nestanak Hrvata u BiH. Što reći o ljudima koji više mrze Srbe nego što vole Hrvate?



ja sam 1995 mislio da ce hv u naletu proci do drine i da ce se bih sastojati od dva entiteta, bosnjackog i hrvatskog. bi li se bosnjaci protivili ukidanju bih ? sigurno, ali bi klepili usima i mislim u vecini rado prihvatili da je pola bih hrvatsko, namjesto srpsko. evo ja prvi glasam za to. hrvati bi imali hrvatsku republiku herceg-bosnu, bosnjaci rbih na drugih pola, a bih bi se sastojala od dva vrlo labavo vezana entiteta-republike. takva bih je mogla i trebala u konfederaciju sa hrvatskom. to bi zadovoljilo sve bosnjacke, ali i hrvatske apetite. u nekoj perspektivi se i hrvatska republika mogla prisajediniti hrvatskoj, a bosnjacka naslijediti drzavu bih. svako ko kaze da bi nakon poraza srba nastala unitarna republika - laze. takve stvari se dogovore u washingtonu, potpise se javno ili tajno, i odradi posao na terenu. da se tako radilo, nikada ne bi doslo do ovih problema koje sada imamo. imali smo losu politiku. posebno bosnjaci, ali i hrvati, i sada ispastamo i ispastacemo svi jos jako dugo. i najludji bosnjak zna da bih nikada nece biti 100 % bosnjacka, i da nam je gornji plafon polovica teritorija.
Sve to bi moglo u koliko bi NATO pakt vršio tepih bombardovanje Srba uključujući i Srbiju.I ušao sa američkim trupama u Beograd.Sa obzirom da je taj scenario nemoguć ostaje onaj drugi koji ti se verovatno ne sviđa a koji izgleda otprilike ovako:Srbi bi se borili sa Hrvatima po BiH gažeći po mrtvim Muslimanima jer bi u takvom sukobuvi kao najslabija strana prvi stradali.Hrvatska bi uzela delove Republike Srpske a Srbija delove Hrvatske na kraju bi se dobile opet dve države Hrvatska i Srbija koje bi zauzimale delove BiH.
Od vas bi ostalo nekih 300.000-400.000 ljudi koji bi bili raseljeni po Svetu kao izbeglice.Ako bi i toliko bilo.
E sad da ti objasnim zašto je prvi scenario nemoguć jer to tebe najviše muči.
Nemoguć je zato što je Srbija već jednom nogom u NATO paktu i što se situacija na terenu prati.Nema više Miloševića i autističnog pogleda na Svet.Više nikada nam niko neće natovariti SAD na glavu da bi ostvario svoje lokalne ciljeve.Nema više JNA i nema više SAD.
Uostalom.Zašto to ne pokušate?Dajte da vidimo kako bi to išlo.Možda bi vam eto uspelo.
Taj maloumni način razmišljanja gde se druga strana uopšte ne posmatra realno je prisutan zbog laži koje se govore o prošlom ratu.Te laži i Muslimane i Hrvate dovode do opasnih zabluda koje će mnogi platiti glavom u koliko ne bude pameti.

Što se tebe lično tiče.Tri puta sam te pitao hoćeš li da dođeš iz inostanstva da ratuješ u koliko počne rat?
Sva tri puta si prećutao i nisi odgovorio.
Evo sada ću da te pitam po četvrti put.

Hoćeš li da dođeš iz inostranstva da ratuješ ako počne rat u BiH?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Kačamak je napisao/la:
Te laži i Muslimane i Hrvate dovode do opasnih zabluda koje će mnogi platiti glavom u koliko ne bude pameti.


Sjećam se one ratne izreke - lažeš k'o SRNA (srpska novinska agencija).
Tko o čemu, kurva o poštenju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Mar-kan je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Te laži i Muslimane i Hrvate dovode do opasnih zabluda koje će mnogi platiti glavom u koliko ne bude pameti.


Sjećam se one ratne izreke - lažeš k'o SRNA (srpska novinska agencija).
Tko o čemu, kurva o poštenju.
Ako želiš uvek možemo na tu temu samo nemoj da brišeš postove,padaš u histeriju,upozoravaš banuješ i sve ostalo što radite kada vam neko iznese istinu u lice.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Kačamak je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Sjećam se one ratne izreke - lažeš k'o SRNA (srpska novinska agencija).
Tko o čemu, kurva o poštenju.
Ako želiš uvek možemo na tu temu samo nemoj da brišeš postove,padaš u histeriju,upozoravaš banuješ i sve ostalo što radite kada vam neko iznese istinu u lice.

Više se bavim internom, na psihijatriju slabo zalazim.
Vi i istina... :rigam

Btw, držite se teme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Tako sam i mislio.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Sve to bi moglo u koliko bi NATO pakt vršio tepih bombardovanje Srba uključujući i Srbiju.I ušao sa američkim trupama u Beograd.Sa obzirom da je taj scenario nemoguć ostaje onaj drugi koji ti se verovatno ne sviđa a koji izgleda otprilike ovako:Srbi bi se borili sa Hrvatima po BiH gažeći po mrtvim Muslimanima jer bi u takvom sukobu vi kao najslabija strana prvi stradali.Hrvatska bi uzela delove Republike Srpske a Srbija delove Hrvatske na kraju bi se dobile opet dve države Hrvatska i Srbija koje bi zauzimale delove BiH.
Od vas bi ostalo nekih 300.000-400.000 ljudi koji bi bili raseljeni po Svetu kao izbeglice.Ako bi i toliko bilo.


u sta naprica. pa nije vojska srbije crvena armija. jebo ti alase sa dunava kako ti uvelicavas. prije biste se vi po bih borili za goli opstanak i da bi se gazilo po mrtvim tijelima srba u najmanju ruku koliko i bosnjaka, ako ne i vise. nije da niste debelo zasluzili i mnogo vise od toga. ishod rata bi bio neizvjestan samo ako bi se srbija ukljucila punom snagom, ali uz sankcije svijeta, moguce pokoje tepih bombardovanje nato po bih i sa narodom koji u osnovi nije spreman na tako gigantsku zrtvu koju ti zagovaras, jer je dobitak ipak mrsav. prvih nekoliko hiljada sinova jedinaca u plasticnim vrecama bi ohladilo i najodlucnije. bosnjaci bi ipak opstali ma kakav ishod rata bi bio, a hrvati prakticno ne bi mogli nikako izgubiti.

Citat:
E sad da ti objasnim zašto je prvi scenario nemoguć jer to tebe najviše muči.
Nemoguć je zato što je Srbija već jednom nogom u NATO paktu i što se situacija na terenu prati.Nema više Miloševića i autističnog pogleda na Svet.Više nikada nam niko neće natovariti SAD na glavu da bi ostvario svoje lokalne ciljeve.Nema više JNA i nema više SAD.
Uostalom.Zašto to ne pokušate?Dajte da vidimo kako bi to išlo.Možda bi vam eto uspelo.
Taj maloumni način razmišljanja gde se druga strana uopšte ne posmatra realno je prisutan zbog laži koje se govore o prošlom ratu.Te laži i Muslimane i Hrvate dovode do opasnih zabluda koje će mnogi platiti glavom u koliko ne bude pameti.


srbija je puni saveznik rusije u svemu, sem formalno. srbi se protive ulasku bih u nato. rat natoa i rusije je u toku preko ukrajine i l.r.- d.r. na istoku. da postoji pamet i da nas ne vode razbojnici davno bi se pokusalo, i dok god postojimo, postoji i nada de cemo pokusati.

Citat:
Što se tebe lično tiče.Tri puta sam te pitao hoćeš li da dođeš iz inostanstva da ratuješ u koliko počne rat?
Sva tri puta si prećutao i nisi odgovorio.
Evo sada ću da te pitam po četvrti put.

Hoćeš li da dođeš iz inostranstva da ratuješ ako počne rat u BiH?


pravila foruma nalazu da se ne iznose licni podaci o forumasima, i ja to postujem i u slucaju svom i u slucaju tudjem. ne ulazeci u moj trenutni status, ja sam principijelno spreman da se mojoj zemlji i narodu stavim na raspolaganje, kad god to zatreba. zar mislis da bi sebi dozvolio da budem pobornik vojnih rjesenja, a da sam ne snosim dio rizika ? lose mislis o meni, i nama inace. jako lose. jer tako zelis, i jer ti tako odgovara.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Slab ti je taj tvoj principijelni odgovor iz četvrtog puta.Prilično slab.U svakom slučaju u koliko izbije rat molio bih te da dođeš i daš svoj skromni doprinos.Zaista bi bila šteta da posle toliko tvog naprđivanja na internetu ne zijaniš u šumi ili bar ostaneš bez nogu ili očiju,možda ruke ..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Citat:
srbija je puni saveznik rusije u svemu, sem formalno. srbi se protive ulasku bih u nato. rat natoa i rusije je u toku preko ukrajine i l.r.- d.r. na istoku. da postoji pamet i da nas ne vode razbojnici davno bi se pokusalo, i dok god postojimo, postoji i nada de cemo pokusati.
Da.Kad sve umre ostaje,nada.Ona poslednja umire.Pa šta da ti kažem.Nadaj se.To je sve što ti preostaje.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 29 ožu 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Citat:
prije biste se vi po bih borili za goli opstanak i da bi se gazilo po mrtvim tijelima srba u najmanju ruku koliko i bosnjaka, ako ne i vise. nije da niste debelo zasluzili i mnogo vise od toga. ishod rata bi bio neizvjestan samo ako bi se srbija ukljucila punom snagom, ali uz sankcije svijeta, moguce pokoje tepih bombardovanje nato po bih i sa narodom koji u osnovi nije spreman na tako gigantsku zrtvu koju ti zagovaras, jer je dobitak ipak mrsav. prvih nekoliko hiljada sinova jedinaca u plasticnim vrecama bi ohladilo i najodlucnije. bosnjaci bi ipak opstali ma kakav ishod rata bi bio, a hrvati prakticno ne bi mogli nikako izgubiti.
Eto ti kažeš da bi to bilo tako a ja sam ti napisao šta bi bilo.
Eto neka vam babo Bakir napiše onu hApelaciju a mi ćemo za uzvrat proglasiti nezavisnost pa da vidimo čija će prognoza biti tačna.
Na vama je da počnete.Pišite hApelaciju.Što ste se ućutali?Da vam pošaljemo olovke u Sarajevo?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2020, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ministry of Sound je napisao/la:
Hrvati u SRH/SFRJ 1990.:

Republika: DA
MUP: DA
Teritorijalna obrana: DA
Tajna služba: DA
Sabor: DA
Javni mediji: DA
Republički Nogometni savez: DA
% hrvatskog stanovništva u SRH: 78.1%
% hrvatskog stanovništva u SFRJ (svi Hrvati): 19.6%
% svih Hrvata van granica SRH: 19% (896.644)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = SFRJ je neopisiva tamnica Hrvata, otcijepiti SRH što prije, skontat ćemo što ćemo s ovih 900.000 Hrvata naknadno

Hrvati u BiH 2020.:

Republika: NE
MUP: NE
Teritorijalna obrana: NE
Tajna služba: NE
Sabor: NE
Javni mediji: NE
Republički Nogometni savez: NE
% hrvatskog stanovništva u BiH: 12-15%
% svih Hrvata van granica HVO teritorija: 10% (40.000)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = Nije vam loše kao što je nama jadnima bilo u tamnici SFRJ, BiH (malu Jugoslaviju) održati po svakoj cijeni, kako vas nije stid i pomišljati da svaki Hrvat iz 1991. ne bude obuhvaćen vašom autonomijom, republikom ili sličnom tvorevinom


Činjenice briga za tvoje osjećaje. :D

Doduše, ovo je napisano kad su nam dolazili razni emisati iz RH koji su nas uvjeravali u nužnost opstanka BiH. U većini slučajeva se to ne odnosi na sadašnju ekipu forumaša iz RH, dobri momci i djevojke.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2020, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Ministry of Sound je napisao/la:


Doduše, ovo je napisano kad su nam dolazili razni emisati iz RH koji su nas uvjeravali u nužnost opstanka BiH. U većini slučajeva se to ne odnosi na sadašnju ekipu forumaša iz RH, dobri momci i djevojke.

Pa napisano je prije godinu dana i tada je većina Hrvata iz RH (barem na forumu) govorila isto. Jedan od mojih prvih upisa je da Hrvatska čuva BiH dok BiH čuva Hrvate. Kog će vraga Hrvatskoj Srpsko-Turska BiH...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2020, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Ovdje se bezveze potencira nekekav sukob unutar hr nacionalnog pokreta. Sa strane to što mislite da su Dodrinsši takvi ili onakvi, zar su oni doista toliko moćni, da oni kroje politiku RHazije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2021, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Ministry of Sound je napisao/la:
Hrvati u SRH/SFRJ 1990.:

Republika: DA
MUP: DA
Teritorijalna obrana: DA
Tajna služba: DA
Sabor: DA
Javni mediji: DA
Republički Nogometni savez: DA
% hrvatskog stanovništva u SRH: 78.1%
% hrvatskog stanovništva u SFRJ (svi Hrvati): 19.6%
% svih Hrvata van granica SRH: 19% (896.644)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = SFRJ je neopisiva tamnica Hrvata, otcijepiti SRH što prije, skontat ćemo što ćemo s ovih 900.000 Hrvata naknadno

Hrvati u BiH 2020.:

Republika: NE
MUP: NE
Teritorijalna obrana: NE
Tajna služba: NE
Sabor: NE
Javni mediji: NE
Republički Nogometni savez: NE
% hrvatskog stanovništva u BiH: 12-15%
% svih Hrvata van granica HVO teritorija: 10% (40.000)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = Nije vam loše kao što je nama jadnima bilo u tamnici SFRJ, BiH (malu Jugoslaviju) održati po svakoj cijeni, kako vas nije stid i pomišljati da svaki Hrvat iz 1991. ne bude obuhvaćen vašom autonomijom, republikom ili sličnom tvorevinom


U kost .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2021, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2021, 20:01
Postovi: 975
Diablo je napisao/la:
Vi jos ne shvacate da ce Zagreb prije dopustit da iscuri i ovo malo Hrvata iz bih nego da dozvoli srpsku drzavu na 50 km od sebe. Upravo zbog toga je i ukinuta Herceg Bosna, jer da je ista ostala ,bosni i hercegovini bi davno prosao rok trajanja...


Nije točno, možda je to nekad bilo tako ali mjenja se, može se reći da HR politika nije previše zainteresirana za raspad BiH ali isto tako ništa neće poduzeti da spriječi raspad.
A sigurno će u budućnosti podržati odluke HNSa kakve god da budu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2021, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Orion je napisao/la:
Ovdje se bezveze potencira nekekav sukob unutar hr nacionalnog pokreta. Sa strane to što mislite da su Dodrinsši takvi ili onakvi, zar su oni doista toliko moćni, da oni kroje politiku RHazije?

Naravno da nisu. Usporedbe su prije svega zlonamjerne. Mogu i ja reći npr. da je u RSK je bilo manje Srba nego Hrvata u HB općinama danas, pa se ne uspostavlja hrvatska "krajina". Najlakše je nekoga optužiti, tako ne moraš biti konstruktivan, ne moraš ništa postići, niti pametno predložiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u SR Hrvatskoj 1990. vs Hrvati u BiH 2020.
PostPostano: 27 pro 2021, 13:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Ministry of Sound je napisao/la:
Hrvati u SRH/SFRJ 1990.:

Republika: DA
MUP: DA
Teritorijalna obrana: DA
Tajna služba: DA
Sabor: DA
Javni mediji: DA
Republički Nogometni savez: DA
% hrvatskog stanovništva u SRH: 78.1%
% hrvatskog stanovništva u SFRJ (svi Hrvati): 19.6%
% svih Hrvata van granica SRH: 19% (896.644)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = SFRJ je neopisiva tamnica Hrvata, otcijepiti SRH što prije, skontat ćemo što ćemo s ovih 900.000 Hrvata naknadno

Hrvati u BiH 2020.:

Republika: NE
MUP: NE
Teritorijalna obrana: NE
Tajna služba: NE
Sabor: NE
Javni mediji: NE
Republički Nogometni savez: NE
% hrvatskog stanovništva u BiH: 12-15%
% svih Hrvata van granica HVO teritorija: 10% (40.000)

Zaključak (tzv. "državotvornih") = Nije vam loše kao što je nama jadnima bilo u tamnici SFRJ, BiH (malu Jugoslaviju) održati po svakoj cijeni, kako vas nije stid i pomišljati da svaki Hrvat iz 1991. ne bude obuhvaćen vašom autonomijom, republikom ili sličnom tvorevinom


Wow. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Bošnjak..007, daramo, Naša Kvačica, nesorta, Robbie MO i 259 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO