HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 04 tra 2019, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Toliko o ozbiljnosti cijele price i nesposobnosti Osmice i AID-a da podvali priču kako treba ...

Citat:
DONESENA ODLUKA

Afera "Selefije": Tužilaštvo BiH neće provesti istragu protiv Krešića, Đakovića i Bandića

Tužilaštvo BiH donijelo je naredbu o neprovođenju istrage protiv zamjenika ministra sigurnosti BiH Mije Krešića, novinara Mate Đakovića i Ivana Bandića, generalnog konzula Hrvatske u BiH u Konzulatu u Tuzli.

U saopćenju se navodi da je nakon izvršenih provjera u predmetu koji je Tužilaštvo BiH formiralo po službenoj dužnosti, a u vezi s navodima iznesenim na jednom internet portalu, u okviru kojih je navedeno da navedene osobe učestvuju u nezakonitim aktivnostima povezanim s vrbovanjem državljana BiH u svrhu nezakonitih aktivnosti na području BiH, a povezanih s pripadnicima selefijskog pokreta.

U predmetu su saslušani Mato Đaković, Mijo Krešić, Avdo Avdić, Dragan Mektić, osoba H. Č. koja se pojavljuje u određenim videomaterijalima, Midhat Hasanspahić, Osman Mehmedagić, a zatražene su informacije i od policijskih agencija u BiH (Državna agencija za istrage i zaštitu BiH, Obavještajno-sigurnosna agencija BiH, Granična policija BiH, Direkcija za koordinaciju policijskih tijela BiH i dr.), a sve u cilju provjere da li je bilo koja policijska agencija imala saznanja o navedenom.

Svi saslušani svjedoci, osim Avde Avdića koji nije pitan o navedenoj problematici, iz razloga jer postoje zakonske prepreke za njegovo saslušanje, nisu iznijeli bilo kakva saznanja da su navedene tri osobe učestvovale u prethodno opisanim aktivnostima. Takvih saznanja nije imao ni svjedok H. Č. Sva saslušanja svjedoka snimljena su audio-video tehnikom.

U saopćenju se navodi da su policijske agencije u svojim izjašnjenjima obavijestile Tužilaštvo BiH da one nisu raspolagale bilo kakvim informacijama o aktivnostima objavljenim na portalu, kao ni Vijeće ministara BiH, niti Predsjedništvo BiH.

"Nadalje su se u toku vršenih provjera otvorila druga pitanja proizašla iz medijskih izvještaja i saznanja o vrbovanju državljana BiH od osoba koje su se navodno predstavljale kao uposlenici sigurnosnih i obavještajnih službi drugih zemalja pa su u okviru predmeta započete aktivnosti koje će se rješavati putem Međunarodne pravne pomoći s Hrvatskom i Slovenijom, a radi rasvjetljavanja svih okolnosti", kazali su iz Tužilaštva BiH.

Tužilaštvo BiH ovom prilikom informira javnost da prema prikupljenim dokazima i izjavama svjedoka Ministarstvo sigurnosti BiH u momentu kada je ministar sigurnosti dao javnu potvrdu iznesenih informacija, nije raspolagalo zvaničnom informacijom o opisanim događajima.

Za kraj se zaključuje da će Tužilaštvo BiH u narednom periodu nastaviti rad na predmetu te po okončanju svih aktivnosti o svemu informirati javnost, a u svrhu zaštite vladavine prava i sigurnosti svih građana BiH.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 04 tra 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Žurnal muslimanima potrošio nekih 100.000 KM poreznog novca.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 13:39 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /190405085
Tužilaštvo BiH provodi istragu protiv Dragana Mektića


""Naime, iz do sada prikupljenih dokaza proizlazi osnov sumnje da je navedni kao odgovorna osoba, u svojstvu ministra sigurnosti u Vijeću ministara BiH, pribavio određene povjerljive podatke, a potom ih na različite načine, iako je znao da je obvezan čuvati tajne podatke, podijelio sa osobama koje nemaju ovlasti za pristup podacima sa oznakom tajnosti, a potom neistinito obavještavao javnost, te u konačnici dao lažan iskaz u Tužilaštvu BiH, što je prouzročilo teške posljedice za sigurnost, vladavinu prava i ugled Bosne i Hercegovine", saopćeno je iz Tužilaštva BiH.
"

:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 vel 2019, 13:20
Postovi: 84
Di je ostavka? Di je tužba za ozbiljno narušavanje ugleda jedne institucije i susjedne države zbog klevete? I to bi kao trebao biti ministar jedan suverene države?

Tkz. BiH je takva prčija od međunarodnog protektorata da za razliku od Juge, ne znam tko će plakat za njom kad se raspadne.

_________________
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Croatia (Uskoro bez Turkish)

Pri morju, pri plavomu morju, kak senja je z kamena grad, tam želje navek mi letiju, tam pak bi se vrnuti rad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Tko ucjenjuje Mektića?

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
bobanovski je napisao/la:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilastvo-bih-provodi-istragu-protiv-dragana-mektica/190405085
Tužilaštvo BiH provodi istragu protiv Dragana Mektića



:D



slika

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Težak dan u Bošnjakistanu. :D

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
volvoks je napisao/la:
Tko ucjenjuje Mektića?


Onaj tko mu je ozvučio ministarski stan u Sarajevu, moguće i sa mini cams. Telefon svakako.
Isti oni koji su ucjenili Budimira i Lijanovića. Za sav njihov kriminal su znali i dok su bili dio vlasti. Ali čekali kad više ne trebaju muslimanima onda na sud.

Nek to bude pouka svim budućim Srbima i Hrvatima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Kako mi je drago da su tog retardiranog cetnika nasankali ko budaletinu :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako sam dobro shvatio taj cirkus tužilaštvo Mektića ne istražuje zbog laganja već zbog pravih dokumenata. Što znači da je ukrao/kopirao dokumente, vjerojatno svjedočenja istih osoba koje je Avdić objavljivao tekstom i slikom. Ostaje samo enigma svjedoka H. Č.

On, i samo on, je kod Avde Avdića bio "svjedok" da su mu nudili da odnese eksploziv i oružje u džamiju, ili već gdje. On je na ispitivanju u tužilaštvu rekao da je Avdo Avdić taj detalj slagao.

"Žurnal" ako misli sačuvati obraz i kredibilitet mora pod hitno šutirati Avdu Avdića.
Možda to već planiraju:
PRIDRUŽITE NAM SE: Žurnal traži novinara/ku!
http://www.zurnal.info/novost/21983/zurnal-trazi-novinaraku

Mislim da je Avdo Avdić završio kao žrtva Mektićevih manipulacija i laganja. Pokazao mu jedan dio dokumenata da ga ufura da je sve istina. A onda mu laž prenio samo usmeno, i zamolio ga da i to objavi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad svratio na Žurnal. Šta je ono majke ti. Za tako kratko vrijeme počeli zvučati kao Slobodan Vasković. Postoji neki razlog zašto su prolupali, ali ne znam koji.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 05 tra 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
BBC je napisao/la:
Ako sam dobro shvatio taj cirkus tužilaštvo Mektića ne istražuje zbog laganja već zbog pravih dokumenata. Što znači da je ukrao/kopirao dokumente, vjerojatno svjedočenja istih osoba koje je Avdić objavljivao tekstom i slikom. Ostaje samo enigma svjedoka H. Č.

On, i samo on, je kod Avde Avdića bio "svjedok" da su mu nudili da odnese eksploziv i oružje u džamiju, ili već gdje. On je na ispitivanju u tužilaštvu rekao da je Avdo Avdić taj detalj slagao.

"Žurnal" ako misli sačuvati obraz i kredibilitet mora pod hitno šutirati Avdu Avdića.
Možda to već planiraju:
PRIDRUŽITE NAM SE: Žurnal traži novinara/ku!
http://www.zurnal.info/novost/21983/zurnal-trazi-novinaraku

Mislim da je Avdo Avdić završio kao žrtva Mektićevih manipulacija i laganja. Pokazao mu jedan dio dokumenata da ga ufura da je sve istina. A onda mu laž prenio samo usmeno, i zamolio ga da i to objavi.



Citat:
- Iz do sada prikupljenih dokaza proizlazi osnovana sumnja da je Mektić kao odgovorna osoba, u svojstvu ministra sigurnosti u Vijeću ministara BiH, pribavio određene povjerljive podatke, a potom ih na različite načine, iako je znao da je obvezan čuvati tajne podatke, podijelio sa osobama koje nemaju ovlasti za pristup podacima s oznakom tajnosti, a potom neistinito obavještavao javnost, te u konačnici dao lažan iskaz u Tužiteljstvu BiH, što je prouzročilo teške posljedice za sigurnost, vladavinu prava i ugled BiH, stoji u priopćenju Tužiteljstva BiH.


Obavjestajne informacije je oblikaovao kako njemu odgovara i tako ih plasirao u javnost, dakle lagao je, izmišljao i inusuirao, Avdo Avdić ce ovdje najbolje proci, prvo sto mu tuzilastvo ne moze nista zbog zakona o zastiti novinara pri istrazivanju i neodavanju insajdera od kojeg je dobio sve informacije (znamo da je sve izmisljotina i da taj ne postoji), nisu ga mogli cak ni privesti da da izjavu na okolnosti, ovdje ce sve pasti na teret Mektića, a nakon sto okonca tehnicki mandat ministra, siguran sam da ce mu Osmica dati neko radno mjesto kao zahvalu za sve odradjeno, Avdo Avdić je inace novinar SDA od kada se bavi tim poslom, a Žurnal je na njihov platnom spisku, baš kao i Faktor i Magazin Stav, ovdje ce najbolje poteze, prije svega zakonske povuci tuzilastvo BIH, istureni igraci ce dobiti po nosu, cijela prica ce biti u javnosti dok mu se ne okonca mandat, i past ce u zaborav kao i sve slicne afere i podvale ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 07 tra 2019, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
LakePlacid je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ako sam dobro shvatio taj cirkus tužilaštvo Mektića ne istražuje zbog laganja već zbog pravih dokumenata. Što znači da je ukrao/kopirao dokumente, vjerojatno svjedočenja istih osoba koje je Avdić objavljivao tekstom i slikom. Ostaje samo enigma svjedoka H. Č.

On, i samo on, je kod Avde Avdića bio "svjedok" da su mu nudili da odnese eksploziv i oružje u džamiju, ili već gdje. On je na ispitivanju u tužilaštvu rekao da je Avdo Avdić taj detalj slagao.

"Žurnal" ako misli sačuvati obraz i kredibilitet mora pod hitno šutirati Avdu Avdića.
Možda to već planiraju:
PRIDRUŽITE NAM SE: Žurnal traži novinara/ku!
http://www.zurnal.info/novost/21983/zurnal-trazi-novinaraku

Mislim da je Avdo Avdić završio kao žrtva Mektićevih manipulacija i laganja. Pokazao mu jedan dio dokumenata da ga ufura da je sve istina. A onda mu laž prenio samo usmeno, i zamolio ga da i to objavi.



Citat:
- Iz do sada prikupljenih dokaza proizlazi osnovana sumnja da je Mektić kao odgovorna osoba, u svojstvu ministra sigurnosti u Vijeću ministara BiH, pribavio određene povjerljive podatke, a potom ih na različite načine, iako je znao da je obvezan čuvati tajne podatke, podijelio sa osobama koje nemaju ovlasti za pristup podacima s oznakom tajnosti, a potom neistinito obavještavao javnost, te u konačnici dao lažan iskaz u Tužiteljstvu BiH, što je prouzročilo teške posljedice za sigurnost, vladavinu prava i ugled BiH, stoji u priopćenju Tužiteljstva BiH.


Obavjestajne informacije je oblikaovao kako njemu odgovara i tako ih plasirao u javnost, dakle lagao je, izmišljao i inusuirao, Avdo Avdić ce ovdje najbolje proci, prvo sto mu tuzilastvo ne moze nista zbog zakona o zastiti novinara pri istrazivanju i neodavanju insajdera od kojeg je dobio sve informacije (znamo da je sve izmisljotina i da taj ne postoji), nisu ga mogli cak ni privesti da da izjavu na okolnosti, ovdje ce sve pasti na teret Mektića, a nakon sto okonca tehnicki mandat ministra, siguran sam da ce mu Osmica dati neko radno mjesto kao zahvalu za sve odradjeno, Avdo Avdić je inace novinar SDA od kada se bavi tim poslom, a Žurnal je na njihov platnom spisku, baš kao i Faktor i Magazin Stav, ovdje ce najbolje poteze, prije svega zakonske povuci tuzilastvo BIH, istureni igraci ce dobiti po nosu, cijela prica ce biti u javnosti dok mu se ne okonca mandat, i past ce u zaborav kao i sve slicne afere i podvale ...

To sto pises ni slucajno nije tacno, afera je izmioslkjena i koristi se u svakom pogledu kao propaganda protiv Hrvatske i koristit ce se godinama.
Muslimani ce uvijek ovo citirati kao da je najistinitija i dokazana istina.To je ko i tzv uzp ponavljat ce toliko dugo dok drugi ne povjeruju u tako nesto.
Protivsredstvo je jednostavno slicne konstrirane stavari i trebamo i mi koristiti. Sada je u modi islamski terorizam i natu kartu treba toliko igrati dok svijet ne pomisli da svi koji sjede u sarajevu su islamski teroristi.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 07 tra 2019, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pa šta sam ja napisao vec da je afera izmišljena, gdje sam napisao nesto kontra od toga? i ne samo post kojeg citiras, vec za opste cijelu pricu koju pratim od pocetka na forumu ...

Citat:
Obavjestajne informacije je oblikaovao kako njemu odgovara i tako ih plasirao u javnost, dakle lagao je, izmišljao i inusuirao


Citat:
(znamo da je sve izmisljotina i da taj ne postoji)

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
LakePlacid je napisao/la:
Pa šta sam ja napisao vec da je afera izmišljena, gdje sam napisao nesto kontra od toga? i ne samo post kojeg citiras, vec za opste cijelu pricu koju pratim od pocetka na forumu ...

Citat:
Obavjestajne informacije je oblikaovao kako njemu odgovara i tako ih plasirao u javnost, dakle lagao je, izmišljao i inusuirao


Citat:
(znamo da je sve izmisljotina i da taj ne postoji)

U biti ja sam bio ne precizan, komentirao sam samo zadnji dio, da ce cijela afera pasti u zaborav. Nece, sve ce se koristiti besramno x puta u dnevno pliticke svrhe, dok ne natrjera Hrvatska tzv bih diplomatiju da se najoficielnije izvini i izvrsi razlicite smjene odgovarajucih sluzbenika.
Jer treba za razliku od tzv uzp, ako neka gnjida koja hoce na ovaj nacin da pokupi politicke poene kaze da je Hrvatska izvela konkretno ovu operaciju sa selafijama ili ako kaze generalno da Hrvatska naoruzava muslimanske teroriste u bih da bi naudila njenom ugledu u svijetu da se kaze lazes gnjido sve je izmisljeno, nemas dokaza i za tu svoju izjavu moras snositi pravne i politicke konsekvence. To sam mislio.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
U biti mene licno u ovom svemu ne interesira ova afera sa hrvatskom os i selafijama. Meni je u biti zao sto hrvatska neme tako organiziranu i dobru obavjestajnu sluszbu (os ), da moze organizirati slozene operacije recimo ovakvog tipa. Po mom misljenu to je veoma vazno za vlastitu stabilnost i sigurnost s jedne strane, s druge srane, i druge strane koje su igri,bi u tom slucaju itekako pazile sta pustaju u javnost i sta rade zbog vlastitih oraha u depu.
Da bi Hrvatska os dosla na taj nivo treeba puno organizacionog, analitickog i operativnog rada na terene, sto iziskuje velike materijalne troskove, po mome misljenju reda velicine polovice danasnjeg budeta RH za odbranu, a to hrvatska nema. Sto mi je naravno zao.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Sva ova saga svjedoci o tome kakva je banana republika Hrvatska, a sve se udara o umisljena zapadnouljudbena prsa. Toliko su zagorili u prici da islamomrziteljskoj zapadnoj Europi dokazu da su Bosnjaci teroristi, naravno bez uspjeha, da ih moraju izmisljati i vrbovati ljude samo zato sto nose brade.


Jadno, i takvi bi granicu na Bosni i Neretvi.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Amiđa je napisao/la:
Sva ova saga svjedoci o tome kakva je banana republika Hrvatska, a sve se udara o umisljena zapadnouljudbena prsa. Toliko su zagorili u prici da islamomrziteljskoj zapadnoj Europi dokazu da su Bosnjaci teroristi, naravno bez uspjeha, da ih moraju izmisljati i vrbovati ljude samo zato sto nose brade.


Jadno, i takvi bi granicu na Bosni i Neretvi.
Hrvatska je za vas jedna preozbiljna država sa svim mladalačkim bolestima koje svaka mlada demokratija prolazi.Prezbiljna država.Vi na svojih 23%,ja ne verujem da će te ikad stići do tog nivoa.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ljudi moji pa šta je vama...

Hrvatska da organizira terorističke napade? Pa nije to Europa Universalis. Ni Trump se ne usudi takve stvari radit, a ne Plenković i SOA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Lol, Bosanci i Slovenci se udruzili u Lolek i Bolek obavjestajnu operaciju. Ako nista, mozemo biti sigurni da nemaju inozemnu podrsku, inace bi sve to skupa bilo puno ozbiljnije izvedeno.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
kako smo moćni i jaki, BIH i Slovenija se trebaju sami od sebe rasformirati, asimilirati se i pridružiti Hrvatskoj federaciji.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
dudu je napisao/la:
kako smo moćni i jaki, BIH i Slovenija se trebaju sami od sebe rasformirati, asimilirati se i pridružiti Hrvatskoj federaciji.


Tresimo im kaveze svim silama :herceg_bosna

Tres tres trese se
Ko u SOA-u dirne
Ko u SOA-u dirne

Ježa ce gutati
Ko u SOA-u dirne se

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
oni su za ove najveće svjetske afere, nad ovom nejači izvode samo lagane treninge.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 09 tra 2019, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Skoro sva Internet komunikacija iz Bosne ide preko hrvatskih backbones. SOA zna sve što Bakir i Komšić surfaju. Poznaju ih bolje nego njihove supruge.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obavještajne operacije Republike Hrvatske u BiH
PostPostano: 10 tra 2019, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 09 tra 2019, 23:14
Postovi: 1
Lokacija: Čitluk-Zagreb
Moj prvi post i odma na špijunske afere. Već duže vremena pratim forum, pa rekoh odo i ja prosipat pamet.

Da li su ova dva slučaja Slovenije i BiH pokušaj rušenja Markića, jer koliko se sjećam on je došao na preporuku kanadskog Hrvata, a nije prošao teren kao klasični operativac. Čak se spominje njegovo prijateljstvo s Antom Rosom i Gotovinom za vrijeme njihovog boravka u Legiji stranaca jer je sam Markić rođen u Parizu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, iprodano, kily, Naša Kvačica, Revizija i 292 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO