HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 214 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
bobanovski je napisao/la:
Ovi njihovi kantoni koje žele naoružati su koliko posto BiH ?

https://forum.klix.ba/tkz-rezervni-sast ... #p15524229

:D


Ako sam dobro shvatio imaju 5 kantona. Bihac, Tuzla, Sarajevo, Zenica, Gorazde.
U SBK Hrvati mogu blokirati?
Dakle tacno 24% :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 17:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ako sam dobro shvatio, možemo birati između toga da smo mirni dok nam birate Komšića, preglasavate, nastojite ovladati domom naroda i razvlastiti Hrvate, ili
da vas ljutimo dok nam birate Komšića, preglasavate, nastojite ovladati domom naroda i razvlastiti Hrvate?


nista ti nisi shvatio. niti ces shvatiti. bh hrvati ni po cemu nisu jednaki niti partner daleko brojnijim bosnjacima, niti za sebe mogu traziti nesto sto nikada kod sebe ne bi dali drugome ili sto im po demokratskim uzansama ne pripada. vasa brojnost je vas razvlastila i napravila manjinom, sto je opet duza prica kako ste postali manjina, ali ste i to postali svojom krivicom, i samo sebe imate kriviti za to. kurvanjaska politika u ratu nije mogla izdobriti, a nece ni ova sada. mjesto u predsjednistvu vam ne pripada, sem u slucaju da se uvede barem jos jedan clan iz reda ostalih, i mi smo samo uzeli samo ono sto nam pripada. namjesto da se borite da opstanete na ovim prostorima vi ste sve bacili na jednu kartu sukoba sa bosnjacima. izgubit cete sigurno, a onda nece biti povratka. meni bi bilo draze da se borimo sa cetnicima, ali ako se vi umecete, dobicete po guzici i vraticemo vam za ono istjerivanje sa jadrana i slavonije. hocete historijsku pravdu, pa dobit cete je onda. samo jos jedni ahmici bi vas dosli fizickog opstanka u bih, a vi se igrajte i dalje. :kava


Dobro je. Dokle god je ovakvih budaletina među muslimanima Hrvati (i Srbi) nemaju što brinuti.
Samo se nadam da nije nečiji klon s misijom da od muslimana pravi blesane.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
"istjerivanje sa Jadrana i Slavonije"-valjda misli na protjerivanje Turaka, broj Muslimani je 1910 bio manji od broja Hrvata i svi Turci na Balkanu su završili na isti način tj Izetbegovićevi su bježali iz Beograda u BiH kao i mnogi Muslimani iz Crne Gore.

Sa svim tim brojevima ih je bilo manje od Hrvata nakon stotina godina ugnjetavanja i oni nešto prijete da ćemo nestati, jedini tko može nestati ste vi ako nastavite s prijetnjama jer ako nam pukne film gotovo je.
Jedini teritorij na koji bi mogli bježati u tom slučaju vam je Srpska pa onda u Crnu Goru :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ovi njihovi kantoni koje žele naoružati su koliko posto BiH ?

https://forum.klix.ba/tkz-rezervni-sast ... #p15524229

:D


Ako sam dobro shvatio imaju 5 kantona. Bihac, Tuzla, Sarajevo, Zenica, Gorazde.
U SBK Hrvati mogu blokirati?
Dakle tacno 24% :smijeh

Muka im je jer nemaju svoj entitet kao vi Srpsku pa ne mogu naoružati samo Bošnjake a da ne naoružaju i Hrvate :D

Treba im sve blokirati na nivou Federacije a ako krenu naoružavati kantone trebamo se i mi naoružati više od njih pa ako žele utrku u naoružanju mogu je dobiti slobodno, to će samo dokazati koliko posto BiH kontroliraju. Imaju neku naviku da kad prijete i skrću prema vama udaraju na nas a to smo vidjeli 10 dana nakon referenduma u Srpskoj kada su udarili na Stolac.

Najače je bilo kmečanje Bošnji kada je bila antiteroristička vježba policije u Ljubuškoj protiv bombaša samoubojica dok su u istom trenutku branili one Askere :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ako sam dobro shvatio, možemo birati između toga da smo mirni dok nam birate Komšića, preglasavate, nastojite ovladati domom naroda i razvlastiti Hrvate, ili
da vas ljutimo dok nam birate Komšića, preglasavate, nastojite ovladati domom naroda i razvlastiti Hrvate?


nista ti nisi shvatio. niti ces shvatiti. bh hrvati ni po cemu nisu jednaki niti partner daleko brojnijim bosnjacima, niti za sebe mogu traziti nesto sto nikada kod sebe ne bi dali drugome ili sto im po demokratskim uzansama ne pripada. vasa brojnost je vas razvlastila i napravila manjinom, sto je opet duza prica kako ste postali manjina, ali ste i to postali svojom krivicom, i samo sebe imate kriviti za to. kurvanjaska politika u ratu nije mogla izdobriti, a nece ni ova sada. mjesto u predsjednistvu vam ne pripada, sem u slucaju da se uvede barem jos jedan clan iz reda ostalih, i mi smo samo uzeli samo ono sto nam pripada. namjesto da se borite da opstanete na ovim prostorima vi ste sve bacili na jednu kartu sukoba sa bosnjacima. izgubit cete sigurno, a onda nece biti povratka. meni bi bilo draze da se borimo sa cetnicima, ali ako se vi umecete, dobicete po guzici i vraticemo vam za ono istjerivanje sa jadrana i slavonije. hocete historijsku pravdu, pa dobit cete je onda. samo jos jedni ahmici bi vas dosli fizickog opstanka u bih, a vi se igrajte i dalje. :kava


Vjerojatno opet nisam dobro shvatio, ali iz ovog što govoriš meni se čini da Hrvati ne bi trebali pristati na rezervni sastav policije FBiH.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nazalost nemamo vecinu u hrvatskom klubu u Skupštini Zenicko-Dobojske županije da im zablokiramo i tamo, preko vitalnog interesa.

Ali Čavara može pokrenuti pitanje ustavnosti (6-7 pojedinačnih) formiranja rezervnih sastava kantonalnih policija, neka ustavni sud odluci je li to u skladu s ustavom svakog od kantona ili se mora mijenjati kantonalni ustav.

Sto se tiče Federacije, Izborni zakon je prvi slijedeći zakon kojeg će Parlament Federacije donijeti i Predsjednik Federacije potpisati.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Medjunarodna zajednica, posebno EU, će podržati da Hrvati blokiraju ovo gdje god se može.

Rekli su da su protiv. Mi ćemo poslušati savjet. :D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Robbie MO je napisao/la:
Medjunarodna zajednica, posebno EU, će podržati da Hrvati blokiraju ovo gdje god se može.

Rekli su da su protiv. Mi ćemo poslušati savjet. :D


A treba li kantonima ikakvo dopuštenje sa federalnog nivoa za takav zakon? Imam neki osjećaj da možda trebaju.

Hoću reći, ako žele mijenjati ustav kantona, on bi valjda morao biti u skladu sa ustavom federacije?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Naša Kvačica je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Medjunarodna zajednica, posebno EU, će podržati da Hrvati blokiraju ovo gdje god se može.

Rekli su da su protiv. Mi ćemo poslušati savjet. :D


A treba li kantonima ikakvo dopuštenje sa federalnog nivoa za takav zakon? Imam neki osjećaj da možda trebaju.

Hoću reći, ako žele mijenjati ustav kantona, on bi valjda morao biti u skladu sa ustavom federacije?


Ma ne trebaju dopustenje, 100%.

Po Ustavu Federacije, "kantonima pripadaju sve ovlasti koje nisu izricito povjerene federalnoj vlasti". To znaci da mogu raditi sto god hoce i nema tu sta a da je neuskladjeno s ustavom federacije. Ustav Federacije niti brani, niti dopusta rezervni kantonalni sastav. To znaci da je do kantona.

Sama Federacija uopce nema nadleznost nad policijom, osim "medjukantonalnog kriminala". Zato federalna policija cini oko 5-10% policajaca u Federaciji, a kantonalni policajci 90-95%. Federacija ima samo malu specijalnu jedinicu za medjukantonalni kriminal, te sudsku federalnu policiju.

Kad blokiramo ovo na federalnoj razini, necemo nista u biti sprijeciti, osim da se prosiri ova mala federalna policija (sa recimo 200 na 300 policajaca), ali to ovi mogu nadoknaditi s blagim povecanjem u svakom kantonu. Poanta nije u tome da mozemo sprijeciti povecanje broja policajaca kod Bosnjaka, nego u tome da se posalje poruka da Federacija nije njihov entitet nego unija hrvatskih i bosnjackih kantona.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 18:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Isto tako, ovo ce zahtijevati dodatna sredstva za kantone, a s obzirom da cemo sprijeciti na federalnoj razini (i da ne sprijecimo radio bi se o malom broju policajaca, jer se sigurno ne bi federalna policija povecala za 5 puta), to znaci financijsko jacanje kantona i uloge kantona, u odnosu na Federaciju.

(nekim kantonima, recimo USK koji je stalno pred bankrotom, ovo ce biti financijski tesko jer je policija jedan od najvecih izdataka, tako da za neke kantone nema ovoga bez preraspodjele novca izmedju Federacije na kantona). Ako se novac ne spusti s Federacije, morati će stezati kaiš na obrazovanju i zdravstvu, ili uvoditi kantonalne poreze.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 19:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ovo je u biti sjajna prilika za pojacati zahtjeve, ispostaviti racune, i dati listu želja. :zubati :zubati :zubati

Ajmo ljudi šaljite želje, Bakir sve potpisuje. Politički happy hour!!!

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Muslimanija kao muslimanija, naviklo da kmeči, kuka i stvara histeriju ...

Prvo nemaju ni jednu zakonsku osnovu za formiranje rezervnog sastava, drugo teško da ce Hrvati takvo nesto podrzati u federalnom parlamentu u vidu zakonskih izmjena (a znamo kako se odluke donose), treće za ovu godinu nemaju budžetska sredstva za takvo nešto i cetrvrto i dalje šute na jačanje kantonalnih MUP-ova sa muslimanskom većinom ...

Ovako postoji mogucnost da čak dobiju i dupli rezervnis sastav, spominju brojku od 2.500 pripadnika rezervnog sastava, što je duplo više od planiranog sastava MUP-a Srpske, a kantonalne MUP-ove i da ne spominjem, samo u junu mjeseci dobivaju preko 300. kadeta policijske akademije

Na kraju sve ispada da je klasična šuplja prica Alijinog malog, cisto reda radi da odg. Dodiku i da ga ne popljuju vlastiti đamijaši ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 19:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Takodjer, ovo je jedna od tema gdje postoji prilika da se slijevaju glasovi ka SDA-DF.

Onaj koji blaze odgovori (NS) taj gubi patriJotske glasove.

Nece glasaci NS poceti glasati za SDA-DF, ali ce se dogoditi horizonalni tok. Najdesniji NS glasaci ce se malo preliti u SDP, a najdesniji SDP glasaci malo u SDA-DF.

SDP ce tako imati saldo 0, sluzit ce samo kao protocna cijev musl. glasackog tijela.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 19:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Robbie MO je napisao/la:
Ovo je u biti sjajna prilika za pojacati zahtjeve, ispostaviti racune, i dati listu želja. :zubati :zubati :zubati

Ajmo ljudi šaljite želje, Bakir sve potpisuje. Politički happy hour!!!


Da, znamo da vojska puno košta. Onda i ova nova opasna policija bi morala biti skupa. :palacgore1

Tim prije što Bošnjaci računaju uzvratiti sa 2.5 puta više, dakle morali bi opremiti i plaćati 2500 policajaca. Ovo mi izgleda kao utrka u naoružanju. Bakire ne popuštaj, svi novci kantonima. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Bakir radi ono sto je Erdogan radio prije puča u Turskoj, jača kantonalnu policiju sa muslimanskom vecinom nad kojom ima potpunu kontrolu i povjerenje, čak bi i rekao šablonski preslikano, od OSBIH nema ništa u punom kapacitetu, kao ni od MUP-a FBIH, zato odabir kantonalnih MUP-ova gdje godišnje ode preko 15.mil maraka na opremanje, naoružavanje i novi kadar, isto je radio i brkati diktator kada nije imao potpunu kontrolu nad vojskom, i kada su mnogi generali kao i sam vrh armije bili protiv njega

I iskreno me pomalo i cudi zasto ne spominju pricu o rezervnom sastavu na nivoima kantona, i uvjeren sam da ce na to doci ubrzo, samo dok svate određene stvari, prednosti i mane :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
LakePlacid je napisao/la:
Bakir radi ono sto je Erdogan radio prije puča u Turskoj, jača kantonalnu policiju sa muslimanskom vecinom nad kojom ima potpunu kontrolu i povjerenje, čak bi i rekao šablonski preslikano, od OSBIH nema ništa u punom kapacitetu, kao ni od MUP-a FBIH, zato odabir kantonalnih MUP-ova gdje godišnje ode preko 15.mil maraka na opremanje, naoružavanje i novi kadar, isto je radio i brkati diktator kada nije imao potpunu kontrolu nad vojskom, i kada su mnogi generali kao i sam vrh armije bili protiv njega

I iskreno me pomalo i cudi zasto ne spominju pricu o rezervnom sastavu na nivoima kantona, i uvjeren sam da ce na to doci ubrzo, samo dok svate određene stvari, prednosti i mane :zubati


Zbog svog birackog tijela moraju ispostovati formalnost i prvo probati s Federacijom, da ih se ne optuzi za "podjelu Federacije", pa kad se sluzbeno konstatira da "HDZ blokira" (odnosno, ne podrzava i pritom se slaze s medjunarodnom zajednicom), onda ce ici na zakonska rjesenja u kantonima.

To su te ritualne patriJotske procedure, gdje Bosnje prolaze kroz nacionalnu katarzu i duhovno pročišćenje putem pišanja Srba i Hrvata po njima, koji asistiraju u toj njihovoj samoviktimizaciji.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Vidim muslimani na ovom pitanju testiraju i novog ambasadora. Prvu zelju im evo zasad nije ispunio...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
A i zasto bi podržavao islam.

Vehabije i ovi religiozniji Bošnjaci bi ga sa zgrade bacali.

Vidjet ćemo na ljeto hoće li u tenku ići na sarajevski prajd, ili će se predati u ruke i na povjerenje graDZanima Sarajeva. :zubati

Mada, on je samo izvršioc politike koja se sporo mijenja. No postavio ga je ipak Trump.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68223
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Na ovom pitanju se Hrvati potpuno slažu s medjunarodnom zajednicom.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Robbie MO je napisao/la:
A i zasto bi podržavao islam.

Vehabije i ovi religiozniji Bošnjaci bi ga sa zgrade bacali.

Vidjet ćemo na ljeto hoće li u tenku ići na sarajevski prajd, ili će se predati u ruke i na povjerenje graDZanima Sarajeva. :zubati

Mada, on je samo izvršioc politike koja se sporo mijenja. No postavio ga je ipak Trump.


E vidiš sad je Bakir u problemu, ne može podržati pride, a ne može ni ne podržati. Kako se naoružavati i braniti Bosnu u takvim uvjetima. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 20:49 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9090
Ne razumijem zasto bosnjaci dizu dreku oko policije manjeg entiteta, zar nemaju mocnu namjensku industriju, proizvodnju 58976 samohodnih haubica godisnje, milijune metaka u Konjicu, RPG u Hadzicima koji selami ono srpsko sokocalo od oklopnjaka, ukratko naoruzani do zuba...

Zasto ih je sad prepalo par stotina Dodikovih rezervista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Doduse tesko da cete imati i 24% al nema veze.


tesko da cete zadrzati 49 %, ako ostanete i na 30 % sve nogom u guzicu da se lupate. upamti ove moje rijeci kao prorocastvo. imat cemo vremena da provjerimo.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Zasto ih je sad prepalo par stotina Dodikovih rezervista.


nismo se prepali, nego nam dodik dao fantastican slagvort da zvanicno pocnemo sa gradnjom vojnih efektiva za rat. em je prvi poceo i kriv je, em nam je dao izgovor. ne brinite se vi, imat cemo vi najjaci rezervni sastav u povijesti ovih prostora. bez tekbira. i bez gluposti.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 19 tra 2019, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Zasto ih je sad prepalo par stotina Dodikovih rezervista.


nismo se prepali, nego nam dodik dao fantastican slagvort da zvanicno pocnemo sa gradnjom vojnih efektiva za rat. em je prvi poceo i kriv je, em nam je dao izgovor. ne brinite se vi, imat cemo vi najjaci rezervni sastav u povijesti ovih prostora. bez tekbira. i bez gluposti.


Polako ....

Citat:
"...put kojim vodite Bosnu i Hercegovinu je ista ona autostrada pakla i stradanja kojem su pošle Slovenija i Hrvatska. Nemojte misliti da nećete odvesti Bosnu i Hercegovinu u pakao a Muslimanski narod možda u nestanak,jer Muslimanski narod ne može da se odbrani ako bude rat ovdje ...". (Iz Karadžićevog govora pred parlamentom Republike Bosne i Hercegovine 17.oktobra 1991. godine)


slika

Skoći pa reci hop :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 214 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, nesorta, Srpsčanin i 284 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO