HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 07:47 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Ogromna crna doga,prokleta dzukeletina ogavna koja je napala pet ljudi biće poslana na resocijalizaciju.
Idemo dalje..


Taj pas je vec prije terorizirao ljude u susjedstvu. Cudno da Hrvati nisu uzeli ranije stvar u svoje ruke. To samo pokazuje koliko su Hrvati tolerantan narod.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
Ma katastrofa s tim džukcima...

Nemam ništa protiv pasa i moji su ih imali, al da mi je neko prije 20 god. reko da će psi imat ista prava ko ljudi, reko bi mu da je lud...
Najviše mi smeta kad ih uspoređuju s djecom, tu poludim...

Sjećam se (davno) bio sam srednja škola i na nekom tulumu upoznam jednu curu i sad pratim ja nju kući...Ulazimo mi u dvorište onako tiho da nas njeni ne čuju, mrak, ne vidi se, ja ulazim za njom i zatvaram vrata na ogradi i kako sam se okreno osjetim da sam se s jajima prislonio na nešto. Pogledam dolje ono Pit-bull ili Staford šta već...ona se smije i kao neće ti ništa...naravno da se nisam mrdno dok ga nije maknula, odnosno nisam ni diso. :zubati

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 13:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30493
Brane je napisao/la:
Ma katastrofa s tim džukcima...

Nemam ništa protiv pasa i moji su ih imali, al da mi je neko prije 20 god. reko da će psi imat ista prava ko ljudi, reko bi mu da je lud...
Najviše mi smeta kad ih uspoređuju s djecom, tu poludim...

Sjećam se (davno) bio sam srednja škola i na nekom tulumu upoznam jednu curu i sad pratim ja nju kući...Ulazimo mi u dvorište onako tiho da nas njeni ne čuju, mrak, ne vidi se, ja ulazim za njom i zatvaram vrata na ogradi i kako sam se okreno osjetim da sam se s jajima prislonio na nešto. Pogledam dolje ono Pit-bull ili Staford šta već...ona se smije i kao neće ti ništa...naravno da se nisam mrdno dok ga nije maknula, odnosno nisam ni diso. :zubati


:sega :sega :sega Ne gubi glavu zbog malog crnog trokutića. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
OFF
Eto recimo Banija.Ja bi ovu dzukeletinu ritualno ubio Colt-om S.A.Nekako mi je to cool.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktor je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Ogromna crna doga,prokleta dzukeletina ogavna koja je napala pet ljudi biće poslana na resocijalizaciju.
Idemo dalje..


Taj pas je vec prije terorizirao ljude u susjedstvu. Cudno da Hrvati nisu uzeli ranije stvar u svoje ruke. To samo pokazuje koliko su Hrvati tolerantan narod.
Izađite iz EU na vreme.Stvari idu lošim pravcem.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 tra 2019, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kačamak je napisao/la:
Izađite iz EU na vreme.Stvari idu lošim pravcem.


Hoćemo kad dođe Živi zid na vlast, a i svi još preostali normalni odu izvan RH :hrvatinic

A oko psa, ti cane corso su potomci pasa koje su još Rimljani koristili u borbenim djelovanjima, da je htio pas je mogao tim ljudima otrgnuti ruke. Umjesto toga je većinom nanio ogrebotine i površne ugrize. To je kao da neki boksač teške kategorije nekome opali samo par šamara - čini se više kao upozorenje. Izgleda da se radi prije o lošem odgoju jer su vlasnici notorni debili. Pas sada ne traži novog vlasnika već će ga pokušati (pre)odgajati stručni ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 tra 2019, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo ... 3_4RX3bg-c

U Hrvatskoj je jako dobro stanje. RH mora težiti ako ne banovinskim granicama barem da pripoji HB :zubati :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 tra 2019, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
Danas sam na Slavonskoj kod Coca Cole vidio jumbo plakat od SDSSa, veliki natpis na kojem piše Kako je biti Srbin (Srbin na ćirilici) u Hrvatskoj. =))

Prvi put vidim da sudjeluju u kampanji na nacionalnoj razini, a prvi na listi im je Dejan Jović, napokon čovjek politički stao uz svoje.

Nije da im dajem šanse na EU izborima, ali mogli bi biti i neko mini iznenađenje jer ih u anketama nema.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 26 tra 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6905
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
https://direktno.hr/eu-i-svijet/dijaspo ... ta-153837/

Izbori za novi saziv Europskog parlamenta zakazani su za 26. svibnja a pravo glasa na njima imat će i svi hrvatski državljani koji imaju prebivalište u BiH, kao i oni s prebivalištem u Hrvatskoj koji se tog dana zateknu u BiH.

Iz veleposlanstva Hrvatske u Sarajevu ranije su najavili kako će glasovanje za izbor zastupnika iz Hrvatske u Europskom parlamentu biti organizirano na ukupno 40 biračkih mjesta u sjedištima diplomatsko-konzularnih predstavništava Hrvatske u BiH.

Tako će u Sarajevu biti otvoreno osam biračkih mjesta, u Mostaru petnaest, u Vitezu deset, u Livnu četiri, u Tuzli dva te u Banjoj Luci jedno.

Hrvatski državljani s prebivalištem u BiH imaju obvezu prethodno se registrirati za glasovanje dostavljanjem zahtjeva diplomatsko-konzularnim predstavništvima.

Rok za prethodnu registraciju birača predviđenu zakonom je 15. svibnja.

Glasovat će moći i oni hrvatski državljani koji se ne registriraju do tog roka ali će na dan izbora prije samog glasovanja morati ishoditi potvrdu o upisu u birački popis koju će moći dobiti u sjedištima diplomatsko-konzularnih predstavništava Hrvatske.

Obveza aktivne registracije bira ne odnosi se na hrvatske državljane koji su podnijeli zahtjev za e-osobnom iskaznicom.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 26 tra 2019, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
Ovaj put bi Hrvati iz BIH mogli imati značajan impakt na izbore jer je sve samo jedna izborna jedinica.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 26 tra 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
dudu je napisao/la:
Ovaj put bi Hrvati iz BIH mogli imati značajan impakt na izbore jer je sve samo jedna izborna jedinica.

Konačno, ovog puta ima se za koga glasati!
Istina, ovo je sa EU predstavnike, ali to će biti dobra uvertira i za one nadolazeće izbore!
Zato izađimo masovno i glasajmo za one koji su već nešto napravili, a ne za one koji će "napraviti", jer na kraju imat ćemo vlast onakvu kakvu izaberemo.

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 26 tra 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
dudu je napisao/la:
Danas sam na Slavonskoj kod Coca Cole vidio jumbo plakat od SDSSa, veliki natpis na kojem piše Kako je biti Srbin (Srbin na ćirilici) u Hrvatskoj. =))

Prvi put vidim da sudjeluju u kampanji na nacionalnoj razini, a prvi na listi im je Dejan Jović, napokon čovjek politički stao uz svoje.

Nije da im dajem šanse na EU izborima, ali mogli bi biti i neko mini iznenađenje jer ih u anketama nema.


Dobro si primijetio da nema nigdje u anketama SDSS-a koji samostalno izlazi na izbore, a svidjelo se to nekome ili ne, SDSS je dobro organizirana stranka s velikim utjecajem među Srbima i Srbi im masovno glasove daju što pokazuju i nedavni izvanredni izbori u Ogulinu.

U gradovima i općinama gdje Srbi čine 10% populacije, tu će SDSS uzeti solidan broj glasova, a to znači manje glasova za amsterdamsku koaliciju, SDP i ostale stranke na ljevici.

Anketarske agencije su svjesne snage SDSS-a među Srbima i pokušavaju izostavljanjem SDSS-a u anketama zbuniti Srbe i usmjeriti velik broj srpskih birača prema ljevičarskim strankama, ali uzalud im, Pupi uzima ljevici glasove bez milosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 26 tra 2019, 20:27 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
26. TRAVNJA 2019.
https://www.dzs.hr/Hrv_Eng/publication/ ... 1_2018.htm
RAD-1G (Bivsi konacni rezultati zaposlenosti)
"Na dan 31. ožujka 2018. bilo je 1 228 424 zaposlenih u pravnim osobama Republike Hrvatske, što je za 4,0% više u odnosu na stanje na isti dan prethodne godine."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 tra 2019, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Danas su u Šibeniku održani izbori za mjesne odbore, što većinu forumaša vjerojatno nije briga, ali zanimljivost tih izbora su liste neovisnih za Hrvatsku u 9 najvećih mjesnih odbora koje je Hasanbegović osobno uz Esih i Glasnovića promovirao nedavno u Šibeniku, ali bezuspješno jer je HDZ pobijedio u 39 od 45 mjesnih odbora, SDP uzeo jedan mjesni odbor, nezavisne liste nekih lokalnih anonimusa tri mjesna odbora, a u dva mjesna odbora nitko nema većinu, zanimljivo u jednom od ta dva su HDZ i Bandićeva lista izjednačeni (širi se Bandić nakon Zagorja i po Dalmaciji). Inače, izlaznost je bila 20%, što je uobičajena izlaznost na izbore za mjesne odbore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 tra 2019, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13487
Lokacija: ZG
Kao sto sam najavio, HDZ ce izdominirat EU izbore:

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatska/istrazivanje-hdz-u-daje-cak-36-u-utrci-za-eu-izbore-temelji-se-na-dva-koncepta-mudrosti-masa-i-mreznoj-analizi-prijateljstava-na-drustvenim-mrezama/8799827/

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 30 tra 2019, 07:00 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Katastrofa. Većina zastupnika iz Hrvatske će podržavati pro EU politiku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 30 tra 2019, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
Istin je napisao/la:
26. TRAVNJA 2019.
https://www.dzs.hr/Hrv_Eng/publication/ ... 1_2018.htm
RAD-1G (Bivsi konacni rezultati zaposlenosti)
"Na dan 31. ožujka 2018. bilo je 1 228 424 zaposlenih u pravnim osobama Republike Hrvatske, što je za 4,0% više u odnosu na stanje na isti dan prethodne godine."

Zaposleni u
Poljoprivredi 1,9%
Uslužne djelatnosti 70,7%

Ne znam kako je to u Austriji,Švici,Bavarskoj, al ovi 1,9% mi se čini brutalno malo...

robelec je napisao/la:
Danas su u Šibeniku održani izbori za mjesne odbore, što većinu forumaša vjerojatno nije briga, ali zanimljivost tih izbora su liste neovisnih za Hrvatsku u 9 najvećih mjesnih odbora koje je Hasanbegović osobno uz Esih i Glasnovića promovirao nedavno u Šibeniku, ali bezuspješno jer je HDZ pobijedio u 39 od 45 mjesnih odbora, SDP uzeo jedan mjesni odbor, nezavisne liste nekih lokalnih anonimusa tri mjesna odbora, a u dva mjesna odbora nitko nema većinu, zanimljivo u jednom od ta dva su HDZ i Bandićeva lista izjednačeni (širi se Bandić nakon Zagorja i po Dalmaciji). Inače, izlaznost je bila 20%, što je uobičajena izlaznost na izbore za mjesne odbore.


Ma očekivano za HDZ...
Al koji je smisao tih mjesni odbora (ajde u ZG,ST) u malim gradovima...mislim svi oni dobivaju neke naknade...ne znam.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 svi 2019, 00:11 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Ministarstvo vanjskih poslova u skladu s pravilima sufinancirat će konferenciju koji suorganizira udruga Željke Markić, a tiče se migracija. Lijevo-liberalnim medijima to je skandalozno.

Nisu se svojedobno skandalizirali kad je ministrica Pusić sufinancirala aktivnosti udruge u čijem je upravnom odboru sjedio njezin brat.

Postoji li neko pravilo za koje mi ne znamo, a koje propisuje da se javnim novcem treba financirati isključivo LGTB aktivizam, projekti migracija bez granica, zagovaratelje abortusa, progonitelje vjeronauka, neopartizane i slične svetinje?
Tek toliko… da znamo!!
”, zaključio je dr. sc. Peternel.

https://narod.hr/hrvatska/peternel-zast ... enciju-uio

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 svi 2019, 08:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30493
Lijevo-liberalni mediji i udruge su neprijatelji Hrvata. Ako se ne zgražaju trebamo se zabrinuti.

Treba više raditi stvari koje su lijevo-liberalnim medijima skandalozne.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 03 svi 2019, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Mediji u Hrvatskoj su najveći izazivači podjela u društvu i stalno nešto spinaju, konstruiraju i manipuliraju pod apsolutnom kontrolom kvazi antifašista i ljevičara, a u stvari rigidnih komunista. Toliko je u medijima okretanja i izvrtanja činjenica da to nije normalno.

Ono što je najodvratnije u cijeloj priči je da mi porezni obveznici subvencioniramo tu medijsku ljevičarsku mafiju sa poreznom stopom od 5% i omogućujemo im da svaki dan truju javnost svojom istinom. Poduzetnici i razna ministarstva kao i lokalne samouprave daju stotine milijuna kn toj mafiji jer su izreketareni. Pa samo Bandić indexu daje milijun kn godišnje da bi ga napadali samo jednom tjedno, a ne svaki dan, na to se svodi npr. Bandićevo davanje gradskog novca indexu.

Svega stotinjak novinara i urednika svjetonazorski bliskih u Hrvatskoj i dobro umreženih u svim medijima usmjerava dnevno političke i društvene teme kako njima odgovara jer su svjesni da su mediji glavne poluge moći uz represivni aparat.

Na temi "najbogatiji ljudi Herceg-Bosne" smo mi forumaši nabrojali dvadesetak i vše poduzetnika koji su milijarderi kunski i koji su financijski milijun puta jači i korisniji društvu od te bande novinara i urednika, ali uzalud npr. tim bogatim BiH Hrvatima sva ta financijska moć ako ih partijski mediji izaberu kao metu nad kojom će se iživljavati.

Mediji su glavne poluge moći i nije dovoljno samo plaćati reklamu kao što je to Todorić radio dok nije početkom 2017. ostao bez novca da bi ga nakon prestanka plaćanja reklama mediji koji su godinama o njemu šutjeli rastrgali.

Svatko tko je pametan i bogat će raditi na tome da kontrolira medije odnosno ima vlasništvo nad tiskanim medijima, televizijskim kanalima i internet portalima. Toga je pred smrt postao svjestan i bogataš Hanžeković pa je preuzeo raspalu i zaduženu EPH grupu i nastavio upumpavati novce u npr. tiskovinu zabranjeni list, portal zabranjeni i 100posto hr. jer je znao da barem ta medijska grupacija neće pisati o npr. ovrhama i njegovo ime stavljati konstantno u negativni kontekst.

Ninoslav Pavić koji je teški kriminalac i bivši vlasnik EPH grupe je upravo svoju nedodirljivost izgradio kroz vlasničke udjele u medijima preko kojih je sve žive reketario i ucijenjivao. Na svojoj listi ima imena svih zaposlenika DORH-a, zna sve o njima i Cvitanu i nitko mu ništa ne može, kao i Matiji Babiću koji je za izvlačenje 2,8 milijuna kn iz indexa osuđen na rad za opće dobro 2015., a npr. Josip Klemm je za izvlačenje 2,9 milijuna kn iz svoje tvrtke dobio godinu dana zatvora.

Linić je optuživao Babića da je izvukao i više od 6 milijuna kn iz tvrtke i tražio 5 godina zatvora za Babića, ali Babić mu je uzvratio hajkom i pljuvačinom na Milanovićevu vladu da bi Milanović nakon takvog pritiska indexa šutnuo Linića, nakon čega portal index koji od 2013. do kraja 2014. pisao sve najgore o Milanovićevoj vladi, postaje praktički glasnogovornik vlade te Milanović, Ostojić i SDP preko noći postaju predvodnici "uspješne Hrvatske koja raste 2015." iako je sve živo bilo gore u odnosu na npr. 2011. godinu.

Eto, to vam sve govori koliku moć imate ako ste vlasnik nekog medija u Hrvatskoj, a dobar primjer te moći je i tjednik Nacional koji se prodaje u jedva dvije tisuće primjeraka, a iz tjedna u tjedan novinari i urednici tog tjednika koje predvodi Berislav Jelinić proizvode afere na račun onih koji su im trn u oku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 09 svi 2019, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Priča uopće nije smiješna ni na kojoj razini. I meni je bila prvih par dana i kad gledao prilog ali pozadina je samo mučna.

Čovjek je bio liječnik za vrijeme rata, bio lokalno poznat kao sposoban i omiljen. Poslije je doživio neke tragedije kao smrt djeteta, razvod, prekid druge veze, ima multiplu sklerozu itd itd. Ona mu je više bila kao neko društvo, nije ju ni prijavio kao svoju med sestru formalno. Sad je na bolovanju, teško da će se više baviti medicinom, a ova jadnicu policija odvukla natrag na psihijatriju.

Ne znam što je vama Srbima tu smiješno ni sa tog aspekta ni aspekta da teško da nema donekle sličnih slučajeva u zabačenim dijelovima RS ili Srbije, ne na ovakav način ali nestručnost, alkoholizam, psihički problemi, razne druge bolesti liječnika, lako se naleti na to bilo gdje po tako malim zabačenim sredinama na ovim prostorima. Lako glavni grad i par većih, a ostalo? Sve nas uništava bijela kuga i morat ćemo uvoziti liječnike iz trećeg svijeta, još će ovaj biti dobar...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 09 svi 2019, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
Evo gledam danas na HRT-u ovog lika i ne vjerujem... :smajl026
Frajer je osnovo Udrugu veterana domovinskog rata i antifašista, naravno u ratu nije bio...

Evo više u linku (ako imate živaca za čitat)
https://www.slobodnadalmacija.hr/novost ... rska-banda

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 svi 2019, 03:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
NiceBoyZg je napisao/la:
Priča uopće nije smiješna ni na kojoj razini. I meni je bila prvih par dana i kad gledao prilog ali pozadina je samo mučna.

Čovjek je bio liječnik za vrijeme rata, bio lokalno poznat kao sposoban i omiljen. Poslije je doživio neke tragedije kao smrt djeteta, razvod, prekid druge veze, ima multiplu sklerozu itd itd. Ona mu je više bila kao neko društvo, nije ju ni prijavio kao svoju med sestru formalno. Sad je na bolovanju, teško da će se više baviti medicinom, a ova jadnicu policija odvukla natrag na psihijatriju.

Ne znam što je vama Srbima tu smiješno ni sa tog aspekta ni aspekta da teško da nema donekle sličnih slučajeva u zabačenim dijelovima RS ili Srbije, ne na ovakav način ali nestručnost, alkoholizam, psihički problemi, razne druge bolesti liječnika, lako se naleti na to bilo gdje po tako malim zabačenim sredinama na ovim prostorima. Lako glavni grad i par većih, a ostalo? Sve nas uništava bijela kuga i morat ćemo uvoziti liječnike iz trećeg svijeta, još će ovaj biti dobar...

Nije smešno nego je ogavno.
U tom Obrovcu su živeli nekada Srbi a sad žive nekakvi ostatci Srba.Ta spodoba ih naziva hrpom smeća,srbadijom,četnicima,zato što neće da ih on leči.
Tvoje opravdavanje njega je potpuno neprihvatljivo u svakom pogledu.Ako je bolestan nije mu mesto u doktorskoj ordinaciji.Njegovom bolešću pravdaš mnogo toga bizarnog i apsolutno neprihvatljivog samo zato što jeeee.. branitelj,jeli tako?
I dok je bio "zdrav" bavio se poslovima za koje nije stručan."Manji hirurški zahvati."
Što se tiče medicinske sestre,ona je posebna priča.Radi se o mentalno ometenoj osobi koju doktor koristi za seksualne usluge,međutim to je njihova stvar ali opet govori o njemu i njegovom karakteru.
U koliko boluje samo od multipleks skleroze to ga ne opravdava da radi to što radi.Pre će biti da je potpuno lud.
Pre će biti da je on oduvek lud i nesposoban jer ako se 30 godina bavi medicinom i bio je braniteljski lekar a ako uzmemo da je od rata prošlo 23-24 godine dolazim do zaključka da je namerno ovakav šizoje uvaljen da leči Srbe.
I za kraj kakvo je to prezime Jusup ?
Verovatno neko staro hrvatsko. :D
A retardirana je inače koliko videh,šiptarka katoličke veroispovesti.
Naravno svega ima svuda samo moram te podsetiti da je Hrvatska a vi to jako volite da napomenete članica elitne organizacije pod imenom Evropska Unija za razliku od nas Srba i ..srpskih zemalja.Kad bi se ovo desilo kod nas to i nebi bilo začuđujuće jer mi smo outworld,međutim,to se ne dešava kod nas nego kod vas,elite EU,fina civilizacija,jel te,i to baš tamo gde žive Srbi.Jel tako?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 svi 2019, 03:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Što se tiče nedostatka lekara i medicinskog osoblja.Nedostatka radnika..
Isto važi i za Hrvatsku i za Srbiju.
Dižite plate i životni standard ili ključ u bravu na državu.
Vlada li kapitalizam!??!
Znači vlada zakon ponude i tražnje.
Nemate doktora?Pa dignite plaće koliko je potrebno da bi ih imali ili nemojte da se lečite.Isto važi i za vozače,kuvare,šta ti ja znam..svaku delatnost.
Patriotske parole tu neće pomoći.To malo kvalifikovanog kadra što ima po tkz.bih i Srbiji,vi ste im protočni bojler za Nemačku i ostale zemlje.
Zatim.Menjajte klimu u društvu.
Svaki drugi dan imate nekakve obljetnice nečega.I posle se sprdate na račun 23% talibistana.Vi držite svoje društvo u nekom ratu skoro isto kao i oni.I to je jedan od razloga zašto ljudi odlaze.Normalni ljudi.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 svi 2019, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi ne da su skrenuli u lijevo, već u otvoreni Marksizam. Svakoj budali je danas već jasno što i ko su "europske zelene stranke".

Citat:
HSS napustio Europsku pučku stranku

svibnja 10, 2019

Glavni odbor HSS-a u petak na održanoj sjednici potvrdio je odluku Predsjedništva HSS-a o konačnom napuštanju Europske pučke stranke.

S današnjim danom prestaje članstvo HSS-a u toj europskoj grupaciji stranaka, prenosi 24sata.hr.

- Daljnje djelovanje HSS nastavlja kao samostalna proeuropska, ali prije svega hrvatska politička stranka kojoj je hrvatski nacionalni interes na prvome mjestu. Buduću suradnju s drugim strankama na europskoj razini HSS će uvjetovati partnerskim, a ne podaničkim odnosom. Naša politička platforma, i to još od vremena Stjepana Radića, najsličnija je politikama europskih zelenih stranaka, ali o tome ćemo odluke donositi isključivo na partnerskim temeljima - zaključak je Glavnog odbora HSS-a.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO