HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 15 tra 2019, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
1986 je napisao/la:
https://www.bljesak.info/vijesti/flash/logo-televizije-herceg-bosne-na-tv-kiss/269701

Evo na linku ima slika koji će vam logo od sad biti na televizijskim ekranima.

Piše i da RTV Herceg-Bosne čine ne samo TV Kiss, već zajedno s njom i Naša TV, Posavska TV i Prva TV iz Mostara.

Još samo izborni zakon, 1.1. 2020. I eto nas opet u 2. polovici 90.-tih godina

:HercegBosanac

https://youtu.be/mB9F0zEiS-8

Evo i video


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 16 tra 2019, 08:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Počelo je počelo.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6287
Tvrtko Milović pozvao sve Hrvate u BiH da plaćaju RTV pretplatu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tvrtko- ... /190419126
Odkud ovakvi stavovi od ovoga, trljam oci gledam jel mi se pricinja??
Jel u pitanju novi slucaj Lijanovic il se nesto sprema nama u korist??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 18:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30451
Pretplata tek nakon što bude treći entitet i entitetska televizija Hrvatske Republike Herceg Bosne.

Da me Tuđman zamoli da plaćam pretplatu, neću.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

808 of 2558 - 31.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
a dobro, ne moze se njemu prigovoriti sto poziva za placanje pretplate, ipak radi tamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 19:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30451
Velocidad je napisao/la:
a dobro, ne moze se njemu prigovoriti sto poziva za placanje pretplate, ipak radi tamo.


Naravno da mu se može prigovoriti. Dobije plaću 2000KM i odmah postane Sejdo. Debil.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

808 of 2558 - 31.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69052
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Tvrtko takija, jer zna da ga nijedan Hrvat nece "poslusati".

Namiguje Hrvatima dok to govori.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Naša Kvačica je napisao/la:
Velocidad je napisao/la:
a dobro, ne moze se njemu prigovoriti sto poziva za placanje pretplate, ipak radi tamo.


Naravno da mu se može prigovoriti. Dobije plaću 2000KM i odmah postane Sejdo. Debil.

ne znaci da postane sejdo, niti znaci da ima zelju da hrvati placaju pretplatu. jednostavno ovako govori jer radi tamo, nisam cuo ovo od njega prije BHTa niti ce ovo reci nakon sto prestane biti urednik... ovo je izjava u rangu covicevih kako su nam bosnjaci i srbi braca i kako moramo voljeti nasu domovinu bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69052
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Velocidad je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Naravno da mu se može prigovoriti. Dobije plaću 2000KM i odmah postane Sejdo. Debil.

ne znaci da postane sejdo, niti znaci da ima zelju da hrvati placaju pretplatu. jednostavno ovako govori jer radi tamo, nisam cuo ovo od njega prije BHTa niti ce ovo reci nakon sto prestane biti urednik... ovo je izjava u rangu covicevih kako su nam bosnjaci i srbi braca i kako moramo voljeti nasu domovinu bih


Otprilike. Takija.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 19 tra 2019, 21:21 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13483
Lokacija: ZG
Tvrtko je stari lukavi latin. Mirno spavajte.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32135
Naša Kvačica je napisao/la:
Pretplata tek nakon što bude treći entitet i entitetska televizija Hrvatske Republike Herceg Bosne.

Da me Tuđman zamoli da plaćam pretplatu, neću.

X2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Velocidad je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Naravno da mu se može prigovoriti. Dobije plaću 2000KM i odmah postane Sejdo. Debil.

ne znaci da postane sejdo, niti znaci da ima zelju da hrvati placaju pretplatu. jednostavno ovako govori jer radi tamo, nisam cuo ovo od njega prije BHTa niti ce ovo reci nakon sto prestane biti urednik... ovo je izjava u rangu covicevih kako su nam bosnjaci i srbi braca i kako moramo voljeti nasu domovinu bih

Da, ovo je na klixu samo zato što su *** jedva dočekali da neko kaže nešto u suprotnosti sa politikom HNS-a, u ovom slučaju o ne plačanju pretplate


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27396
To je izjava za bošnjačke uši. Da je mislio ozbiljno dao bi izjavu hrvatskom portalu, a ne klixu. :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32135
novem je napisao/la:
To je izjava za bošnjačke uši. Da je mislio ozbiljno dao bi izjavu hrvatskom portalu, a ne klixu. :zubati

A zašto bi davao takvu izjavi bilo gdje, ako se zna da je taj javni servis polulegalan, što već, i sad mu on daje određenu dozu legitimnosti u ime BH Hrvata? :neznam

Zadnje vrijeme vidim često to "umiljavanje" hr medija i diplanje - prihvaćanje bošnjačkih istina tipa pobijeno 116 nedužnih civila u Ahmićima, dok ovi sve kontra..u K.Selu čista vojnička pobjeda bla bla, dakle nikad neće priznati što se doista dogodilo, sve što kvari njihovu "istinu", nema prolaza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27396
Mar-kan je napisao/la:
novem je napisao/la:
To je izjava za bošnjačke uši. Da je mislio ozbiljno dao bi izjavu hrvatskom portalu, a ne klixu. :zubati

A zašto bi davao takvu izjavi bilo gdje, ako se zna da je taj javni servis polulegalan, što već, i sad mu on daje određenu dozu legitimnosti u ime BH Hrvata? :neznam

Zadnje vrijeme vidim često to "umiljavanje" hr medija i diplanje - prihvaćanje bošnjačkih istina tipa pobijeno 116 nedužnih civila u Ahmićima, dok ovi sve kontra..u K.Selu čista vojnička pobjeda bla bla, dakle nikad neće priznati što se doista dogodilo, sve što kvari njihovu "istinu", nema prolaza.


On kao djelatnik te ustanove može reći to u svoje ime, što i čini i što se od svih njih i očekuje. To pozivanje naroda je spin,
nema politički legimitet da to radi i on to dobro zna. Zato mislim da je to samo izajava za Bošnje i ništa taj servis neće biti legitimniji nego što je bio. Valjda je to svima jasno.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 20 tra 2019, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32135
novem je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
A zašto bi davao takvu izjavi bilo gdje, ako se zna da je taj javni servis polulegalan, što već, i sad mu on daje određenu dozu legitimnosti u ime BH Hrvata? :neznam

Zadnje vrijeme vidim često to "umiljavanje" hr medija i diplanje - prihvaćanje bošnjačkih istina tipa pobijeno 116 nedužnih civila up Ahmićima, dok ovi sve kontra..u K.Selu čista vojnička pobjeda bla bla, dakle nikad neće priznati što se doista dogodilo, sve što kvari njihovu "istinu", nema prolaza.


On kao djelatnik te ustanove može reći to u svoje ime, što i čini i što se od svih njih i očekuje. To pozivanje naroda je spin,
nema politički legimitet da to radi i on to dobro zna. Zato mislim da je to samo izajava za Bošnje i ništa taj servis neće biti legitimniji nego što je bio. Valjda je to svima jasno.

Tko očekuje takve izjave, Muslimani, koji su valjda toliko tupavi pa ne kuže njegovo spinovanje, pa će brže bolje dopustiti hr kanal na istom tom servisu? Ili mu netko zaprijetio, zavrnuo ruku ili mu se ljulja pozicija, netko ga vukao za jezik?
Obično dodvoravanje. Bolje da je mudro šutio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nisam htio objaviti ranije od Klixa da neprijatelji ne budu imali previše vremena za reakcije, ali da, od mnoštva ljudi sam čuo da će doista nešto i biti, gotovo sigurno do jeseni (ne, nije sad vrijeme za izvlačenja Čovinih ranijih obećanja, ovoga puta je stvarno). RTV HB ima jake godišnje prihode, zadnji put kad sam pogledao, 650.000 KM godišnje, što je i više nego dovoljno. Novi direktor se čini sposoban i ide korak po korak, bez nekih bombastičnih najava. HRT će im ustupiti nešto u vidu tehnike i cijele arhive što je dovoljno za popuniti sve programske rupe s nečim drugim osim spotova i fiksnih kamera koje gledaju na neku cestu i krajolik.

Od Kiss-a i valjda Oscara imaju stare zemaljske licence za Mostar i srednju Bosnu, ostatak će pokriti IPTV i kabelska.

Mada ne znam što očekivati, tradicionalni način gledanja TV odumire brzim koracima, a konkurencija je nevjerojatna. Ako se ne nametnu nečim baš originalnim i kvalitetnim (a teško jer nemamo kadra, ako ne budemo uvozili iz RH), nakon početne euforije bi sve moglo splasnuti. U svakom slučaju, lijepo vidjeti nešt što se zove RTV HB, pa taman kvaliteta i rezolucija bila iz 1980ih.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 14:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30451
Da ti kažem, iznenadila me Laudato televizija. Inače kablovsku ne gledam jer je sve po redu bolesno, pa čak i HTV pored kojeg i RTL izgleda normalno. Jedino pogledam nekad Vrankića na Našoj TV. Ali Laudato je pokazala da je sve do nas samih.

Televizija će biti onakva kakvu je naprave. Može biti zanimljiva TV, može bit bezveze. Kadar također nije problem. Mladi ljudi koje se posvete poslu mogu naučiti sve za godinu dana. Nije to kako vole reći "rocket science".

Konkurencije također nema za one koji rade marljivo. Kako ono kažu nema gužve na vrhu. Na dnu je gužva, gdje vlada prosječnost.

Projekt će propasti ako direktor bude partijski poslušnik koji će ubacivati podobne koji neće ništa posebno raditi nego tek vegetirati u zaštiti onog tko ih je zaposlio. E ako tako bude onda piši propalo. Svakako kako kažeš u doba interneta TV i nije neophodna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

808 of 2558 - 31.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32135
Naša Kvačica je napisao/la:
Da ti kažem, iznenadila me Laudato televizija.

Veoma gledana tv, pogotovo generacija 50+, tradicionalisti. Moja susjeda non stop prati Tv Laudato, i naravno Radio Mir, zbog religijskih sadržaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ministry of Sound je napisao/la:
Nisam htio objaviti ranije od Klixa da neprijatelji ne budu imali previše vremena za reakcije, ali da, od mnoštva ljudi sam čuo da će doista nešto i biti, gotovo sigurno do jeseni (ne, nije sad vrijeme za izvlačenja Čovinih ranijih obećanja, ovoga puta je stvarno). RTV HB ima jake godišnje prihode, zadnji put kad sam pogledao, 650.000 KM godišnje, što je i više nego dovoljno. Novi direktor se čini sposoban i ide korak po korak, bez nekih bombastičnih najava. HRT će im ustupiti nešto u vidu tehnike i cijele arhive što je dovoljno za popuniti sve programske rupe s nečim drugim osim spotova i fiksnih kamera koje gledaju na neku cestu i krajolik.

Od Kiss-a i valjda Oscara imaju stare zemaljske licence za Mostar i srednju Bosnu, ostatak će pokriti IPTV i kabelska.

Mada ne znam što očekivati, tradicionalni način gledanja TV odumire brzim koracima, a konkurencija je nevjerojatna. Ako se ne nametnu nečim baš originalnim i kvalitetnim (a teško jer nemamo kadra, ako ne budemo uvozili iz RH), nakon početne euforije bi sve moglo splasnuti. U svakom slučaju, lijepo vidjeti nešt što se zove RTV HB, pa taman kvaliteta i rezolucija bila iz 1980ih.

Čović je prvo rekao da će biti RTV HB do kraja 2018. Malo se zakasnilo, ali da će nešto ipak biti postalo je jasno prije par mjeseci kad je kupljen TV KISS. A zadnja vijest je da će sve početi sa radom kad bude završeno uređenje prostorija, a to je za mjesec ipo do dva.

Kako sam čito, financirat će se iz općina i županija, a ako je tako onda je to sigurna stvar i novaca ne bi trebalo ponestati.

I ne vjerujem u to da TV izumire, ne mogu ljudi bez TV-a nikako. Uz to, šlag na tortu je činjenica da će Muslimani morati prihvatiti činjenicu da će postojati televizija koja će pripadati Herceg-Bosni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 17:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24637
Lokacija: Heartbreak Hotel
Potrebno je nešto. Može i manjeg obujma ali da je stabilno. Između ostalog i kao arhiva priloga za internet. Često ovdje postavimo neki video sa nekim zanimljivim sadržajem, neki interview, snimka, izjava... sa neke TV. Pojavom takve televizije takovih videa bi bilo više, naizravno bi se jače čula istina preko net-a.

A i potrebno je nešto za ove over 50. Ne-internet generaciju. Ipak oni najviše na izbore izlaze i zanimaju se politikom.

A na njima i svijet ostaje. :)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32135
Bobovac je napisao/la:

A na njima i svijet ostaje. :)

:zubati :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
ja sam osobno skeptican oko HRHB TV. stavrno ne vidim kako bi mogli postici neku ozbiljnu gledanost, ipak su konkurencija HRT, RTL i Nova


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 19:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30451
Velocidad je napisao/la:
ja sam osobno skeptican oko HRHB TV. stavrno ne vidim kako bi mogli postici neku ozbiljnu gledanost, ipak su konkurencija HRT, RTL i Nova


Mogu postići gledanost ako se orijentiraju na teme Herceg-Bosne, koje te druge televizije ne prate.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

808 of 2558 - 31.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radiotelevizija Herceg-Bosne
PostPostano: 24 svi 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Naša Kvačica je napisao/la:
Velocidad je napisao/la:
ja sam osobno skeptican oko HRHB TV. stavrno ne vidim kako bi mogli postici neku ozbiljnu gledanost, ipak su konkurencija HRT, RTL i Nova


Mogu postići gledanost ako se orijentiraju na teme Herceg-Bosne, koje te druge televizije ne prate.

a poprilicno sam siguran da vecinu hrvata u bih ni ne zanimaju teme HB. mislim da nema bas puno ljudi koji bi upalili dnevnik HRHBTVa pored dnevnika HRTa, ili koji bi pogledali interview sa marinkom cavarom prije nego interview sa recimo miloradom pupavcem


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO