HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 214 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ja nisam Tita mi.


zakuni se draganom covicem.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Bosnjak007 je napisao/la:
iJozo je napisao/la:
@Bosniac007

Otkud ti pomisao da bi zemlje članice NATO-a uopće mogle poželjeti da protektorat BiH postane punopravna članica saveza? U prvom redu SAD to nikada neće dozvoliti. Postojao je kod njih snažan otpor i tome da se Hrvatska i Albanija pridruže koje su kud i kamo stabilnije i vojno jače države od polu-raspadnute BiH. Koja je, uzgred budi rečeno već pod čizmom NATO-a. Trupe se mogu u BiH poslati natrag već sutra, bez ikakvog odobrenja od strane Sarajeva.

---

Mišljenja sam da bi hrvatski (i srpski) predstavnici trebali izaći s platformom demilitarizacije BiH, pod nadzorom NATO-a, kao odgovor na bošnjačke fiksacije na naoružavanje i pridruživanje NATO-u. Razlog je taj što je BiH utoliko nestabilnija što je više vojske i oružja u njoj. Dok god se ne demilitarizira ona je prijetnja sigurnosti ne samo stanovništvu koje živi u protektoratu, već i okolnim državama.

Ti kralju mijesas pojmove. Hr i Alb jesu stabilnije drzave ali su puno veci protektorati, pogotovo Hr. Pa vecina vodecih HR politicara su dovedeni tu. HR igra kako im se kaze. Tamo gdje imaju zelju da nesto mijenjaju tu postave vlast. Tako je dosao Dodik, tako su oni 5 oktobra dosli u Srb, tako je dosao Zaev i td. Opet se vracam na prethodno kad mi saka jada budemo u njihovom fokusu uci cemo u Nato jer to Ameri odlucuju a ostale clanice samo klimnu glavom, nasi politicari ni to ne mogu. Njima se naredi ili se zamijene.
Ako je iko bijeda i sprdnja to su Crna Gora i MKD, pa vidi gdje su.


Crna Gora i Makedonija nemaju kolonijalnog upravitelja (OHR). BiH je protektorat sa formalnim kolonijalnim gubernatorom, a sa stvarnom srpsko-hrvatskom vlašću kojoj se prepušta sve veća kontrola nad 24% islamskim elementom kako se OHR povlači.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
na remontu su evo vec 26 godina


da nisu formirane os bih, i da je ostala vojska federacije davno bi bili u sarajevu. eno ih zivi i zdravi, na suhoj klimi, u hangarima, 5 komada, turci su im produzavali resurs osnovnim odrzavanjem redovito, sad ce ukrajinici da ih podignu na nivo njihovih helikoptera. doslo vrijeme, mi smo to dobili na polu-poklon od libije, za neku bagatelu i to je nase. nisu nikad koristeni u borbenim dejstvima. stajali kod gadafija u hangarima. pa zar si mislio da cemo ih dati vama u zaluzane i hrvatima u mostar ? dace nam jos 2 komada t129 atak skoro dzaba. jel smeta nesto ? kad srbija kupuje, onda nije problem. hrvatska ako ne propusti helice, onda dolaze antonovima u dijelovima. jos bolje da odmah savladamo servisiranje.

slika

slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Robbie MO je napisao/la:

Crna Gora i Makedonija nemaju kolonijalnog upravitelja (OHR). BiH je protektorat sa formalnim kolonijalnim gubernatorom, a sa stvarnom srpsko-hrvatskom vlašću kojoj se prepušta sve veća kontrola nad 24% islamskim elementom kako se OHR povlači.


Jest da bi mi voljeli imat Herceg-Bosnu, iz romantičarskih razloga, ali realno zdravorazumski gledajući, kad bi imali HRHB, u njoj bi Muslimani činili 40% stanovništva tj. bili bi u vlasti u svakom mandatu. Ništa se bez njih u HRHB ne bi moglo odlučivati. Pored toga imali bi svoju RBiH u kojoj Hrvati ne bi imali nikakve vlasti.

Ovako je bolje, umjesto da imamo polovicu vlasti u HRHB, imamo svoje kantone plus polovicu vlasti na bošnjačkom teritoriju kroz FBiH i dvije trećine vlasti na razini države, zajedno sa Srbima. S tendecijom rasta utjecaja u FBiH i zadržavanja prevlasti na BiH razini.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Kako vi točno mislite dovući te helikoptere a da ne naoružate Hrvate i Srbe? Prema pravilu vama bi išao tu helikopter i pol :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Dijelili bi se helikopteri u omjeru 1:1:1

To je uvjet.

Muslimanima maksimalno trecina.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Robbie MO je napisao/la:
Dijelili bi se helikopteri u omjeru 1:1:1

To je uvjet.

Muslimanima maksimalno trecina.

on valjda misli kantonalnu policiju naoružati vojnim helikopterima :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 24 tra 2019, 23:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
Naša Kvačica je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

:laugh

Nego , aj priznajte...ko se od vas Hrvata, igra sa ovim nikovima Bošnjak 007 i Stinger..
Previše su ''tipiĆni''.. :zubati


Ja nisam Tita mi. :zubati




Ma ,vjerujem ti :zubati
Promjeni ( bar) Stingeru avatar , previse je ''zapadno'' .
Osim toga , Dzon Vejn je u tim godima bio dementan , imao secer, pejsmejker i tezak oblik reume.
Sve te tegobe su mu i na faci uocljive.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Bosnjak007 je napisao/la:
iJozo je napisao/la:
@Bosniac007

Otkud ti pomisao da bi zemlje članice NATO-a uopće mogle poželjeti da protektorat BiH postane punopravna članica saveza? U prvom redu SAD to nikada neće dozvoliti. Postojao je kod njih snažan otpor i tome da se Hrvatska i Albanija pridruže koje su kud i kamo stabilnije i vojno jače države od polu-raspadnute BiH. Koja je, uzgred budi rečeno već pod čizmom NATO-a. Trupe se mogu u BiH poslati natrag već sutra, bez ikakvog odobrenja od strane Sarajeva.

---

Mišljenja sam da bi hrvatski (i srpski) predstavnici trebali izaći s platformom demilitarizacije BiH, pod nadzorom NATO-a, kao odgovor na bošnjačke fiksacije na naoružavanje i pridruživanje NATO-u. Razlog je taj što je BiH utoliko nestabilnija što je više vojske i oružja u njoj. Dok god se ne demilitarizira ona je prijetnja sigurnosti ne samo stanovništvu koje živi u protektoratu, već i okolnim državama.

Ti kralju mijesas pojmove. Hr i Alb jesu stabilnije drzave ali su puno veci protektorati, pogotovo Hr. Pa vecina vodecih HR politicara su dovedeni tu. HR igra kako im se kaze. Tamo gdje imaju zelju da nesto mijenjaju tu postave vlast. Tako je dosao Dodik, tako su oni 5 oktobra dosli u Srb, tako je dosao Zaev i td. Opet se vracam na prethodno kad mi saka jada budemo u njihovom fokusu uci cemo u Nato jer to Ameri odlucuju a ostale clanice samo klimnu glavom, nasi politicari ni to ne mogu. Njima se naredi ili se zamijene.
Ako je iko bijeda i sprdnja to su Crna Gora i MKD, pa vidi gdje su.

Kad si već dobar s Trumpom i sve ti govori javi mu da mi se napuši kurca meni i cijeloj Hrvatskoj pa nek nas ukine ako smije.

Klasično Muslimansko takijanje kako je Amerika svemoćna i kako će ih spasiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 02:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Kako vi točno mislite dovući te helikoptere a da ne naoružate Hrvate i Srbe? Prema pravilu vama bi išao tu helikopter i pol


mi zelimo da naoruzamo nase snage rezervnog mupa. po sporazumu o kontroli naoruzanja, kojeg se uzgred niko vise ne pridrzava,bih moze imati neogranicen broj transportnih helikoptera, i 21 jurisni helikopter tj. 7 rs i 14 federacija. neka bude da od 14 komada pola pripada hrvatima, onda nama pripada 7 komada. Zato sam i rekao 5+2 i one idu u ruke kantonalnih mupova, koji nisu oruzane snage i ne dijeli se 1:1:1. takav zakon o kojem robija prica ne postoji niti dogovor za kantonalne mupove. os bih ce posebno sebi nabavljati vrlo vjerovatno black hawk helikoptere uz pomoc nato-a, oni su transportni, i oni ce se dijeliti 1:1:1. naprosto nasi jurisni helikopteri mup-a nisu predmet podjele i samo su nasi. rezervna policija žandarmerijskog tipa ne moze samo posjedovati tesku artiljeriju, tenkove i avione. sve ostalo moze (ukljucujuci laku artiljeriju, transportere i jurisne helikoptere). imate u srbiji primjere i diljem svijeta pa se raspitajte. to se mora uvesti, zbog sigurnosti, migranata i borbe protiv terorizma. ko je jos protiv toga ?

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 02:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
https://www.morh.hr/images/stories/morh_sadrzaj/pdf/80_sporazum_kontrola_oruzj.pdf

kome nije mrsko neka procita tekst sporazuma o subregionalnoj kontroli naoruzanja koji kantonalnim mupovima omogucava posjedovanje neogranicenih kolicina artiljerije do 100 mm od rb-ova, bacaca granata, do minobacaca od 60 i 82 mm. transportera i transportnih helikoptera takodjer neograniceno.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 05:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Kako vi točno mislite dovući te helikoptere a da ne naoružate Hrvate i Srbe? Prema pravilu vama bi išao tu helikopter i pol


mi zelimo da naoruzamo nase snage rezervnog mupa. po sporazumu o kontroli naoruzanja, kojeg se uzgred niko vise ne pridrzava


Sporazum se poštuje, samo što se o tome laže prostom narodu.

Jer legenda je da mora postojati neki odnos npr broja tenkova. Da, ali maksimalnog i tacno određenog broja.

Ovde piše 1025 SRJ, 410 BiH.

E sad, recimo da Srbija ima 300 tenkova, BiH 150. Ako Srbija nabavi još 800 a BiH nijedan, to je u skladu sa sporazumom.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 07:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Kako vi točno mislite dovući te helikoptere a da ne naoružate Hrvate i Srbe? Prema pravilu vama bi išao tu helikopter i pol


mi zelimo da naoruzamo nase snage rezervnog mupa. po sporazumu o kontroli naoruzanja, kojeg se uzgred niko vise ne pridrzava,bih moze imati neogranicen broj transportnih helikoptera, i 21 jurisni helikopter tj. 7 rs i 14 federacija. neka bude da od 14 komada pola pripada hrvatima, onda nama pripada 7 komada. Zato sam i rekao 5+2 i one idu u ruke kantonalnih mupova, koji nisu oruzane snage i ne dijeli se 1:1:1. takav zakon o kojem robija prica ne postoji niti dogovor za kantonalne mupove. os bih ce posebno sebi nabavljati vrlo vjerovatno black hawk helikoptere uz pomoc nato-a, oni su transportni, i oni ce se dijeliti 1:1:1. naprosto nasi jurisni helikopteri mup-a nisu predmet podjele i samo su nasi. rezervna policija žandarmerijskog tipa ne moze samo posjedovati tesku artiljeriju, tenkove i avione. sve ostalo moze (ukljucujuci laku artiljeriju, transportere i jurisne helikoptere). imate u srbiji primjere i diljem svijeta pa se raspitajte. to se mora uvesti, zbog sigurnosti, migranata i borbe protiv terorizma. ko je jos protiv toga ?


Od koga će te u proračunima kantona uzimati te silne milijune za naoružanje, opremu, održavanje, trening, vježbe...? Od bolnica, škola, socijalnih službi, umirovljenika...?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
na remontu su evo vec 26 godina


da nisu formirane os bih, i da je ostala vojska federacije davno bi bili u sarajevu. eno ih zivi i zdravi, na suhoj klimi, u hangarima, 5 komada, turci su im produzavali resurs osnovnim odrzavanjem redovito, sad ce ukrajinici da ih podignu na nivo njihovih helikoptera. doslo vrijeme, mi smo to dobili na polu-poklon od libije, za neku bagatelu i to je nase. nisu nikad koristeni u borbenim dejstvima. stajali kod gadafija u hangarima. pa zar si mislio da cemo ih dati vama u zaluzane i hrvatima u mostar ? dace nam jos 2 komada t129 atak skoro dzaba. jel smeta nesto ? kad srbija kupuje, onda nije problem. hrvatska ako ne propusti helice, onda dolaze antonovima u dijelovima. jos bolje da odmah savladamo servisiranje.

slika

slika


Vijest iz 2013. :smijeh
Citat:
BANJALUKA - U hangarima u Ankari već 18 godina se nalazi pet vojnih sovjetskih helikoptera „Mi-24“, vrednih oko 2,5 miliona maraka, koje je kupila Armija RBiH 1995. godine, u godini kada je potpisan Dejtonski sporazum i završen rat u BiH.
- Pitanje ovih letilica u Turskoj je više političko nego vojno. Potrebno je mnogo sredstava da se uloži da bi ovi helikopteri ponovo mogli da lete. Mi smo u OSBiH utvrdili da nam oni uopše ne trebaju jer se radi o borbenim letilicama koje su nepoznanica za sadašnju strukturu i opredeljenje Oružanih snaga BiH. Ti helikopteri su nabavljeni za potrebe nekadašnje armije BiH - kaže Jeleč.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300 ... ju-prasinu


Hrvatska u međuvremenu pobacala Mi24 a Srbija nabavlja Mi35.
Jebena BiH nema para ni da ih dovede u vozno stranje a kamoli modernizuje. Nema para jer mi nikad nećemo dati dozvolu da se tzv. BiH naourzžava. Kad vam te letilice stignu u Sarajevo mogu pravac u muzej. :zivili

Robbie MO je napisao/la:
Dijelili bi se helikopteri u omjeru 1:1:1

To je uvjet.

Muslimanima maksimalno trecina.


Sutra da im dodje taj helikopter, a srećom neće, dajem ruku u vatru da bi ga Mujo u roku od 7 dana zabio u Trebević. :zubati

Bobovac je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

mi zelimo da naoruzamo nase snage rezervnog mupa. po sporazumu o kontroli naoruzanja, kojeg se uzgred niko vise ne pridrzava,bih moze imati neogranicen broj transportnih helikoptera, i 21 jurisni helikopter tj. 7 rs i 14 federacija. neka bude da od 14 komada pola pripada hrvatima, onda nama pripada 7 komada. Zato sam i rekao 5+2 i one idu u ruke kantonalnih mupova, koji nisu oruzane snage i ne dijeli se 1:1:1. takav zakon o kojem robija prica ne postoji niti dogovor za kantonalne mupove. os bih ce posebno sebi nabavljati vrlo vjerovatno black hawk helikoptere uz pomoc nato-a, oni su transportni, i oni ce se dijeliti 1:1:1. naprosto nasi jurisni helikopteri mup-a nisu predmet podjele i samo su nasi. rezervna policija žandarmerijskog tipa ne moze samo posjedovati tesku artiljeriju, tenkove i avione. sve ostalo moze (ukljucujuci laku artiljeriju, transportere i jurisne helikoptere). imate u srbiji primjere i diljem svijeta pa se raspitajte. to se mora uvesti, zbog sigurnosti, migranata i borbe protiv terorizma. ko je jos protiv toga ?


Od koga će te u proračunima kantona uzimati te silne milijune za naoružanje, opremu, održavanje, trening, vježbe...? Od bolnica, škola, socijalnih službi, umirovljenika...?


U RS se zakon razradjuje godinama i jos je u fazi nacrta. Sigurno u koordinaciji sa Srbijom planira se svaka marka i potez.
A Mujo će to ako odradi, odraditi u kantonima iz afekta u roku od par dana onaHko da bude na vijestima, pa će ubrzo dočekivati demobilisane borce sa bakljama i gasiti požare po SA-ZE-TZ. :smijeh
Nesposoban narod pa to ti je. Sarajevo budzet milijardu maraka i nemaju vode a imaju 30 tona otpada (juce skupili po ulicama, čiste nešto). Da im das 10 milijardi opet ne bi imali vode al bi imali 300 tona otpada po ulicama i najveću dzamiju u Hevropi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Elem...

Citat:
Federaciji nedostaje više od 1.500 policajaca, prioritet će biti redovni, a ne rezervni sastav

Prve inicijative i analize pokazuju da Federaciji BiH nedostaje 1.526 redovnih policajaca, uključujući sve kantone i Federalnu upravu policije (FUP), i to će prema izjavama političara biti prioritet, a ne rezervni sastav, koji također nije isključen.

ako se mnogo očekivalo, zaključci Komisije su poprilično amortozovali situaciju i prvobitna očekivanja. Naglašeno je da uvođenje rezervnog sastava policije u FBiH nije isključeno, ali je izvjesno da će prioritet biti popunjavanje nedostajućih redovnih mjesta predviđenih sistematizacijom.

U Zenici je čak i upućena inicijativa da se formira rezervni sastav policije, ali nadležni u upravi policije su poručili da je prioritet popuniti redovni sastav, a da će koordinirati s drugim agencijama aktivnosti u vezi s rezervnim.

Demokratska fronta smatra da Federacija treba konkretnije regovati i zakazati vanrednu sjednicu Parlamenta FBiH te raditi na formiranju rezervnog sastava policije, kako bi se poslala poruka RS-u i tamošnjim aktivnostima.

Ipak, prvi zaključci u FBiH ukazuju na to da se neće žuriti s rezervnim sastavom, već će se sagledati situacija i postupci RS-a. Koliko će to biti ispravno, pokazat će vrijeme.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/federac ... /190424142


Ništa od rezervnog sastava FBiH.
Par dana frke i gotovo.
Mujo ko Mujo. :kava

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
novovrijeme je napisao/la:
Da im das 10 milijardi opet ne bi imali vode al bi imali 300 tona otpada po ulicama i najveću dzamiju u Hevropi.


Dali su im Amerikanci i više od 10 milijardi dolara. Trebalo SAD-u nekoliko godina da vide da je to bacanje para. Umjesto u razvoj oni sve novce ulupali u bildanje "patrijotizma", u NVO-e, Goebbels medije, propagandne filmove...

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kantoni redovni sastav policije mogu popuniti tek 2021.g, prvo sto za takve aktivnosti za ovu godinu niko nema planirana budžetska sredstva (desetine miliona maraka su za to potrebni), dakle za narednu godinu mogu planirati, i drugo što školovanje policijskog službenika traje godinu dana (šest mjeseci akademija, šest praktična nastava) i pocinje u septembru a zavrsava u istom mjesecu naredne godine ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Najsmjesniji su mi kad kazu kako su zadovoljni reakcijom u medijima, kako su pitanje digli na visi politicki nivo, kako nisu dopustili da prodje nezapazeno, kako su progriješili svi oni koji su mislili da će ovo proći bez bošnjačke reakcije...

U prevodu: "Kmečali smo koliko smo god mogli, jeste vidili kako mi znamo kmečati, bolje vam je da ne uvodite rezervni sastav jer ćemo kmečati još više!" - Rasplakani Bošnjaci :cursing :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 15:15 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Robbie MO je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ti kralju mijesas pojmove. Hr i Alb jesu stabilnije drzave ali su puno veci protektorati, pogotovo Hr. Pa vecina vodecih HR politicara su dovedeni tu. HR igra kako im se kaze. Tamo gdje imaju zelju da nesto mijenjaju tu postave vlast. Tako je dosao Dodik, tako su oni 5 oktobra dosli u Srb, tako je dosao Zaev i td. Opet se vracam na prethodno kad mi saka jada budemo u njihovom fokusu uci cemo u Nato jer to Ameri odlucuju a ostale clanice samo klimnu glavom, nasi politicari ni to ne mogu. Njima se naredi ili se zamijene.
Ako je iko bijeda i sprdnja to su Crna Gora i MKD, pa vidi gdje su.


Crna Gora i Makedonija nemaju kolonijalnog upravitelja (OHR). BiH je protektorat sa formalnim kolonijalnim gubernatorom, a sa stvarnom srpsko-hrvatskom vlašću kojoj se prepušta sve veća kontrola nad 24% islamskim elementom kako se OHR povlači.

Nemaju OHR al imaju Mila i Zaeva koji igraju kako im se svira. Sto mu dodje isto.
Ni sam ne vjerujes u tih 24% jer Bosnjaci dns kontrolisu direktno vise od 30% Bosne i Hercegovine.
Jado jadni bez SDA bi imali 3 vukojebine od kantona pod svojom vlascu a ti mi pricas o kontroli. Ove budale u RS vladaju sa dijelom drzave koji je crna rupa u svemu i prica se poklapanju. Pokrij se usima kvazi analiticaru dok projektujes nas pad vas na prvom iducem popisu nece biti ni 300k.
Koliko ste jaki i koliko serete da imate jake firme u BiH pokazujete sve vecim iseljavanjem. Razumio bih da vas je 1,5 miliona pa nema mjesta za sve, al vas saka jada i opet idete vani. Srednja skola i putovnica u ruke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 25 tra 2019, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Ni sam ne vjerujes u tih 24% jer Bosnjaci dns kontrolisu direktno vise od 30% Bosne i Hercegovine.
.


Mozete li uvesti kantonalnu rezervnu policiju na vise od 30% BiH?
Ne mozete.
Toliko o vasoj kontroli.
23,7%
Ni metra vise.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 26 tra 2019, 07:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mozete li uvesti kantonalnu rezervnu policiju na vise od 30% BiH?
Ne mozete.
Toliko o vasoj kontroli.
23,7%
Ni metra vise.


ovdje nije tema gdje je baza za organizaciju kantonalnih policijskih brigada. onog trenutka kada se potegne vas izlazak na entitetske linije, nasi rezervisti medju prvima krecu u rusenje vase paradrzave. nece niko cekati da vi iskopate linije kao 91/92 pola godine, godinu ranije i utvrdite se, niti cete imati vremena da se natenane rasporedjujete kako vam volja. nece vise biti ni granatiranje bez desetostrukog odgovora. po ustavu vi se ne mozete otcijepiti, i tzv. rs je entitet 3 konstitutivna naroda. to se ne postuje. ako vi konacno pogazite ustav i ovaj supacki dayton, nismo duzni ni mi da ga postujemo. samo krenite, nikad nam niko vecu uslugu ne bi ucinio, generacije sanjaju da pocnete nesto, kao sto ste hrvatima za z4. pride cete i konacno dotuci hrvate u bih. vidjet cemo kako ce vam biti zahvalni za svoju propast. dodik vas je poveo na put bez povratka. otislo je predaleko. on i da hoce se vise ne moze vratiti na postovanje bih. sva politika bi mu se raspala, kao i ona srbijina.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 26 tra 2019, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ponekad mi je simpatično čitati ova muslimanska sanjarenja.
Zamišljaju da imaju neku silu, da su važni, moćni. Djeluju kao ona pijani zec iz vica.
Čovjek se na to sve, htio ne htio, mora nasmijati.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 26 tra 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Mozete li uvesti kantonalnu rezervnu policiju na vise od 30% BiH?
Ne mozete.
Toliko o vasoj kontroli.
23,7%
Ni metra vise.


ovdje nije tema gdje je baza za organizaciju kantonalnih policijskih brigada. onog trenutka kada se potegne vas izlazak na entitetske linije, nasi rezervisti medju prvima krecu u rusenje vase paradrzave. nece niko cekati da vi iskopate linije kao 91/92 pola godine, godinu ranije i utvrdite se, niti cete imati vremena da se natenane rasporedjujete kako vam volja. nece vise biti ni granatiranje bez desetostrukog odgovora. po ustavu vi se ne mozete otcijepiti, i tzv. rs je entitet 3 konstitutivna naroda. to se ne postuje. ako vi konacno pogazite ustav i ovaj supacki dayton, nismo duzni ni mi da ga postujemo. samo krenite, nikad nam niko vecu uslugu ne bi ucinio, generacije sanjaju da pocnete nesto, kao sto ste hrvatima za z4. pride cete i konacno dotuci hrvate u bih. vidjet cemo kako ce vam biti zahvalni za svoju propast. dodik vas je poveo na put bez povratka. otislo je predaleko. on i da hoce se vise ne moze vratiti na postovanje bih. sva politika bi mu se raspala, kao i ona srbijina.


blablabla 23,7% :zivili
Najbrojniji narod a najmanje teritorije. :smijeh 10% Hrvata vas prekucalo iz zajebancije. Stvarno ste jadan narod...
Ja da sam na tvom mjesto osjecao bih se retardirano i pisao samoohrabrujuće postove po forumima.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 26 tra 2019, 13:59 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ni sam ne vjerujes u tih 24% jer Bosnjaci dns kontrolisu direktno vise od 30% Bosne i Hercegovine.
.


Mozete li uvesti kantonalnu rezervnu policiju na vise od 30% BiH?
Ne mozete.
Toliko o vasoj kontroli.
23,7%
Ni metra vise.

Gluperdo glupa zbroj povrsine opcina gdje su Bosnjaci vecina i izracunaj procenat ukoliko uopce znas kako .
Dovoljno je da kontrolisemo drzavni nivo, dobit cemo za drzavu najbitnija ministarstva, kontrolisemo najbitnije kantone i najvece gradove u drzavi. A vi? Sumetine i planine i grad kome je ponos i dika novi trzni centar. Eto bijedo jedna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezervni sastav policije FBiH
PostPostano: 26 tra 2019, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

ovdje nije tema gdje je baza za organizaciju kantonalnih policijskih brigada. onog trenutka kada se potegne vas izlazak na entitetske linije, nasi rezervisti medju prvima krecu u rusenje vase paradrzave. nece niko cekati da vi iskopate linije kao 91/92 pola godine, godinu ranije i utvrdite se, niti cete imati vremena da se natenane rasporedjujete kako vam volja. nece vise biti ni granatiranje bez desetostrukog odgovora. po ustavu vi se ne mozete otcijepiti, i tzv. rs je entitet 3 konstitutivna naroda. to se ne postuje. ako vi konacno pogazite ustav i ovaj supacki dayton, nismo duzni ni mi da ga postujemo. samo krenite, nikad nam niko vecu uslugu ne bi ucinio, generacije sanjaju da pocnete nesto, kao sto ste hrvatima za z4. pride cete i konacno dotuci hrvate u bih. vidjet cemo kako ce vam biti zahvalni za svoju propast. dodik vas je poveo na put bez povratka. otislo je predaleko. on i da hoce se vise ne moze vratiti na postovanje bih. sva politika bi mu se raspala, kao i ona srbijina.


blablabla 23,7% :zivili
Najbrojniji narod a najmanje teritorije. :smijeh 10% Hrvata vas prekucalo iz zajebancije. Stvarno ste jadan narod...
Ja da sam na tvom mjesto osjecao bih se retardirano i pisao samoohrabrujuće postove po forumima.

Da sam Srbin kome su pretke jebavali 500 godina, i da su mi bracu preko Drine sve civiizovane zemlje zasipale uranijumom da crkajete ko stakori zapitao bi se gdje sam dospio. Pa vas mrze svi zivi budalo glupa, istina Arapi vam vole zene jer idu u Dubai da se karaju za malo dolara.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 214 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Velocidad i 269 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO