HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 10:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 13 svi 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650

15:45

Da cujemo sad Muslimane?
Kad ste znali udariti onako na jednu zenu Kolindu valjda znate udariti i na musko iz Austrije.
Ili se sad slazete da ste Islamisticko gnijezdo?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 13 svi 2019, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Slobodarska partija Austrije ima ministra odbrane (Mario Kunasek), ministra unutrašnjih poslova (Herbert Kickl) i zamjenika direktora "civilne" obavještajne službe, a prvi je danas i prisustvovao sastanku Dodik - Strache, tako da su svi navedeni i više nego odlicno upoznati o bošnjačkim islamističkim ekstremistima kako u bejha tako i u Austriji, ne treba zaboraviti ni da je prvi vehabijski centar nakon teritorija bejha dugo godina bio u Beču, centar odakle su regrutovali, skupljali finansije i organizovali sve svoje aktivnosti ...

Dolaskom njih na navedena mjesta prvo su izmjenili i pooštrili zakone, a nakon toga su se poceli rjesavati škarta, Austrija je trenutno zemlja sa najvišim brojem protjerivanja u Evropi, opšti kriminal su smanjili za čak 27% (2018.g), a kada je u pitanju borba protiv terorizma i prevencija, u zadnjih godinu ipo dana zatvorili su preko dvadesetak džamija i slicnih vjerskih objekata širom Austrije, prošle godine su na teritorij 23% protjerali "hafiza" Porču i Ebu Muhameda dva glavna bošnjačka radikala u Austriji, a uz njih još sedmoricu bh drzavljana, zatvorili su i zabranili rad "Arapske vjerske zajednice" glavne islamističko ekstremističke organizacije u državi, ciji su u 95% slucajeva clanovi bili i bejha vehabije

Od saradnje Dodika sa slobodarskom partijom koja traje godinama, koristi može prije svega imati Republika Srpska (MUP RS - Upraba za borbu protiv terorizma i ekstremizma) jer se sve sada prenosi na taj međunarodni zvanicni institucionalni nivo, međutim koliko ce promjene i "akciju" željeti i ostale bezbjednosne službe po tom pitanju i više nego je upitno, prije svega OBA na celu sa Osimicom, sve u svemu Republika Srpska na međunarodnom nivou sklapa prijateljstva, poznanstva i svakako saveznike kada su u pitanju interesi Republike Srpske i zvanična politika Srpske ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:20 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Dok bosanske Srbe, tj. Dodika i njegove, zastupa samo i iskljucivo europski sljam (od jutros rahmetli), BiH i Bosnjaci ne moraju da strahuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neki dan u Parlamenu sve stranke glasovale da muslimanska djeca ne smiju doaziti u škole sa povezima preko glave.
Imate vi džamijaši i islamski desničari puno većih problema od jedne austrijske stranke. Ko vam jebe allahu mater, kad ste glupi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:38 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Buraz, ovi su pukli za sva vremena. Zivi bili pa vidjeli. Zaista nema potrebe da pjenis. Meni alah znaci koliko i ti, dakle nista. Prema tome, samo nastavi da pokazujes kulturu i uljudbu kamenjarsku. Moze si Hajnc Kristijan sad onu brojanicu na *** nabiti. Nema mu vise spasa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Meni allah ne znači ništa ali ti si kamenjarac. Krunicu na *** nabiti. Itd. Allaha ti smrdljivog kakve su to takije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Nisam rekao ja, vec on sebi. Obicna fraza, u prenesenom smislu rijeci.

I opet mijesas babe i zabe. Nikad on nije furau krunicu, vec brojanicu. Jel i to sad isto otkad su Covic i Dodik u koaliciji? Ako jeste da javimo papi da aktualizira kanone.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Nabijanje nečega na ***" su tvoje riječi, jebo te allah u guzicu lažljiva.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
BBC je napisao/la:
"Nabijanje nečega na ***" su tvoje riječi, jebo te allah u guzicu lažljiva.



Evo jedna pobjednicka.

https://www.facebook.com/10000055491537 ... 054714833/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Allah je smrdljivo ***. Muhammad je jebavao koze.
Malo građanskog sekularnog testa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Zaista nema razloga da se ljutis. Ti ako si imalo normalan trebalo bi da ti je drago sto su ovi pukli. Pa da li si vidio sta se tu radi? Malverzacije, lazi, prevare, milioni eura u dzepove, rasprodaja domovine - kome drugom nego Rusima (sve ce im kad tad oprostiti u Austriji ali ovo ne), dok se istovremeno busaju u prsa da brane domovinu time sto su nekoliko djevocica zabranili marame u osnovnim skolama. I sve fino snimljeno i memorisano za vijeke vijekova. Smijesno i tipicno, tipicno za ekstremnu desnicu gdje god oni da usli u vlast, ili bili u opoziciji. Pa pogledaj skandale njemackog AFD-a, primjera radi. Ovo ce da promjeni politicku klimu, i prije svega retoriku, u Austriji - i to drasticno. Ovi ako dobiju i deset posto za heftu dana jebi me.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Allah je ********. Muhammad je proljevska muha zujalica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Evo i izjava Alme Zadic, inace rodjena u BiH, dosla u Austriju kao izbjeglica. Poslanica u parlamentu. Ispred zgrade vlade se skupio narod i trazi nove izbore.
https://www.facebook.com/watch/?v=2209246292495110

Watergate afera je nista u odnosu na ovo. 48 sati kancelar Kurz vec cuti, ocekuje se statement u 19:45.

E bas da vidimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8082
deder je napisao/la:
Evo i izjava Alme Zadic, inace rodjena u BiH, dosla u Austriju kao izbjeglica. Poslanica u parlamentu. Ispred zgrade vlade se skupio narod i trazi nove izbore.
https://www.facebook.com/watch/?v=2209246292495110

Watergate afera je nista u odnosu na ovo. 48 sati kancelar Kurz vec cuti, ocekuje se statement u 19:45.

E bas da vidimo.


Kakav sad watergate?
Netko napisao da se odluka donijela jednoglasno u parlamentu,
mora da imaš neke insajderske informacije ili ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
i_jopet je napisao/la:
deder je napisao/la:
Evo i izjava Alme Zadic, inace rodjena u BiH, dosla u Austriju kao izbjeglica. Poslanica u parlamentu. Ispred zgrade vlade se skupio narod i trazi nove izbore.
https://www.facebook.com/watch/?v=2209246292495110

Watergate afera je nista u odnosu na ovo. 48 sati kancelar Kurz vec cuti, ocekuje se statement u 19:45.

E bas da vidimo.


Kakav sad watergate?
Netko napisao da se odluka donijela jednoglasno u parlamentu,
mora da imaš neke insajderske informacije ili ?


Pogresno si shvatio. To nema veze sa skandalom. Ta odluka o zabrani marama u osnovnim skolama (prva cetiri razreda) je izglasana glasovima konzervativnih i desnih, ÖVP-FPÖ, pri cemu se naravno radi o ustupku konzervativaca koalicionom partneru, desnicarskoj FPÖ. Obican deal po sistemu jedna ruka pere drugu.

Ovo je nesto drugo. 2017. godine je neko (a mene bi, za razliku od mnogih koji sad plivaju u euforiji ipak interesovalo ko) snimio vicekancelara Strache-a i drugog u stranci Gudenusa (to je onaj sto je ozenjen Srpkinjom) kako u vili ruskog tajkuna (tajkunica? posto je zensko) na Ibici prdi o nekim stvarima o kojem bi mu bilo bolje da nije prdio nikad. Doduse pod dejstvom opijata. Naime, obecavao je Ruskinji kako ce srediti neke poslove za nju ako ona pristane na finansiranje FPÖ. A novac je trebao da ide preko udruzenja koji na prvi pogled nemaju veze sa strankom. I ne samo to, govorio je kako ce onda da uz njenu pomoc preuzme Kronenzeitung (austrijski list) sto ce im pomoci da pobijede na izborima. Jer, ko kontrolise Kronenzeitung taj pobijedjuje i na izborima (ne sad bukvalno, ali imaju jak uticaj jer pricaju "narodskim jezikom", nesto poput srpskog telgrafa i slicnih sranja). A sav taj novac je trebalo da bude sakriven od finansijske uprave, tkz. Rechnungshof-a. Ovo je samo dio, ali najvazniji, jer se smatra direktnim napadom na drzavu.

Strache je vec podnio ostavku na sve funkcije.

Gudenus takodjer.

Kancelar Kurc ce u 19:45 dati izjavu u vezi svega toga, a to znaci uglavnom: Da li ce biti raspisani novi izbori ili ne. Bilo kako bilo apsolutna katastrofa za Kurza (o FPÖ da i ne govorimo, oni su s danasnjim datumom rahmetli) jer je uprkos kritikama sa svih strana, a pogotovo od evropske frakcije demokrscana, uveo FPÖ u vladu.

Masa se vec citav dan okuplja ispred parlamenta gdje traze nove izbore.

https://www.facebook.com/watch/?v=405530980295049

Ovo je skandal kakav Austrija do sad nije zapamtila.


A najbolji je bio Strache danas kad je zakrvavljenih ociju dao izjavu i podnio ostavku pri cemu je sve to objasnio otprilike ovako: pa ko nebi ljudi moji zar vi ne vidite kakva je to picoka.. :D

Zaista je rekao doslovno da je htio malo pod dejstvom alkohola da imponira lijepoj Ruskinji. :D

Tabut.


E sad, koliko god meni licno ovo bilo drago, ja ne mogu a da se ne zapitam ko je ove snimke predao njemackom listu Süddeutsche Zeitung i zasto bas sad. Sad naravno jer su izbori za EU parlament, ali ko? Neko ko je ocigledno dovoljno mocan i zeli da unisti ovu anti eu stranu, stranku FPÖ. Jer ovo nije sve. Sjetimo se atentata u Christ Churchu od prije nekoliko mjeseci. E sad, u Austriji ima pokret koji se zove Identitäre i oni su uvezani sa istomisljenicima sirom Evrope. Uglavnom se radi o pokretu koji zastupa ideje o krscanskoj Evropi, ocuvanju onoga sto oni zovu etnicki homogenitet, nacionalni identitet itd..

Oni nisu nesto bogzna provlaceni kroz medije sve do nekoliko dana iza antetanta u Christ Churchu. Naime, neko je (opet se pitam ko) objavio dokaze da je terorista iz Christ Churcha prosle godine prebacio ovoj grupaciji Identitäre ako se ne varam nesto oko 2000 eura. Od tog momenta su uzeti na nisan. Mediji brujali svaki dan. Pretresi, hapsenja, saslusavanja. I onda jos prosle sedmice objavise mail korespondenciju izmedju sefa te organizacije, Martina Selnera, i teroriste iz Christ Churcha, staru godinu dana, u kojoj je ovaj doslovce rekao nesto u smislu: Ako ikad dodjes u Bec moramo se naci na kafu ili pivo. Uz sve to se Strache neprestano morao prati i objasnjavati kako FPÖ nema veze sa tom ekstremnom desnicarskom grupacijom, a ovi su stalno objavljivali slike clanova te grupacije na svakoraznim dernecima FPÖ..itd..itd. A jutros onda ova bomba.


svijet/austrija-t10167.html?start=1000


Da zakljucimo. Dodik je, kao sto se da zamijetiti, zaista sebi nasao skladno drustvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Muslimani i njihova "slavlja" na politička desavanja u svijetu, od Austrije, Sirije, Iraka, Libije, Palestine, Novog Zelanda itd., velika pobjeda svih muslimana na 23% teritorije, otišao sa politicke scene Heinz-Christian Strache =))

:smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 19:03 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Go to vo je.

Novi izbori. Sto znaci kraj konzervativno-desnicarske vlade, krah FPÖ, a pitanje je kako ce se i sami konzervativni opet izvuci iz svega toga.

Tako se to radi u ozbiljnim drzavama.

A bijeda i dalje nek cucla dodick, pase travu, i srbuje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako **** uvijek traži "krivce" u Srbima i Hrvatima nikad Bošnjacima. No, nije li to fundamentalni problem bejha koji od nje pravi šupak Europe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
deder je napisao/la:
Go to vo je.

Novi izbori. Sto znaci kraj konzervativno-desnicarske vlade, krah FPÖ, a pitanje je kako ce se i sami konzervativni opet izvuci iz svega toga.

Tako se to radi u ozbiljnim drzavama.

A bijeda i dalje nek cucla dodick, pase travu, i srbuje.


Ti kao da već znaš rezultate tih novih izbora. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I pred prošle izbore je spamao forum sa klonovima. Mislim da je retard i član grupe "PRAVDA ZA DAVIDA" i da je prognozirao pad Dodika.
Jesi mu ti Kvačice priznao prvi komentar nakon registracije ? To mu je bar 16-i klon na forumu. Sa svakim džamijaš isto spama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
BBC je napisao/la:
I pred prošle izbore je spamao forum sa klonovima. Mislim da je retard i član grupe "PRAVDA ZA DAVIDA" i da je prognozirao pad Dodika.
Jesi mu ti Kvačice priznao prvi komentar nakon registracije ? To mu je bar 16-i klon na forumu. Sa svakim džamijaš isto spama.


Nisam ja, ovaj put je bio netko drugi. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ruka mu se...bolje da šutim.
Ako sa prvim postom generalizira protiv Srba ne znači da nakon 3 dana neće krenuti u traženje "ustaša, fašista, kamenjaraca, desničara".

Uvijek sam se pitao zašto lutaju okolo kad je Sarajevo puno takvih.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:57 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Ne znam ja ko ovdje spamuje, covjek je pitao i ja sam mu objasnio. Ako iko spamuje onda je to BBC.

Nasa Kvacice, sto se izbora tice: FPÖ je riknuo i to ce se brzo pokazati. Sjeti se ovih rijeci za mjesec-dva nakon izbora. Jedino sto se moze desiti je da Kurz ne izgubi dovoljno da bi se i njega moglo smaknuti, ali to zavisi sve od toga do koje mjere ce, prije svega socijaldemokrati, ali i ostale stranke, uspjeti iskoristiti ovu do sad nevidjenu slabost desno-konzervativnih. Sto je najludje, posto su ostale stranke premale da bi mogle sa jednim od dva velika igraca (SPÖ i ÖVP, posto ce FPÖ da padne na beznacajnu brojku - ja im prognosticiram ispod 10%) da udju u koaliciju. Sto ce zemlju uvesti u jos vecu krizu, barem politicki, ali iskusace sve oni koji su za ovo krivi, naime desnica. Na kraju krajeva ce opet vlast da prave ili socijaldemokrate sami, ili ÖVP sami, ili njih dvoje u koaliciji ali bez Kurza, tj. sa nekim novim sefom (ovo zavisi od postotka glasova koji ce dobiti ÖVP).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 20:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
deder je napisao/la:
Ne znam ja ko ovdje spamuje, covjek je pitao i ja sam mu objasnio. Ako iko spamuje onda je to BBC.

Nasa Kvacice, sto se izbora tice: FPÖ je riknuo i to ce se brzo pokazati. Sjeti se ovih rijeci za mjesec-dva nakon izbora. Jedino sto se moze desiti je da Kurz ne izgubi dovoljno da bi se i njega moglo smaknuti, ali to zavisi sve od toga do koje mjere ce, prije svega socijaldemokrati, ali i ostale stranke, uspjeti iskoristiti ovu do sad nevidjenu slabost desno-konzervativnih. Sto je najludje, posto su ostale stranke premale da bi mogle sa jednim od dva velika igraca (SPÖ i ÖVP, posto ce FPÖ da padne na beznacajnu brojku - ja im prognosticiram ispod 10%) da udju u koaliciju. Sto ce zemlju uvesti u jos vecu krizu, barem politicki, ali iskusace sve oni koji su za ovo krivi, naime desnica. Na kraju krajeva ce opet vlast da prave ili socijaldemokrate sami, ili ÖVP sami, ili njih dvoje u koaliciji ali bez Kurza, tj. sa nekim novim sefom (ovo zavisi od postotka glasova koji ce dobiti ÖVP).


Ja se slažem da će FPO izgubiti glasove, samo ne mislim da će glasači FPO-a dati glasove socijalistima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija strahuje od bosnjackih Islamista
PostPostano: 18 svi 2019, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dobro su ovu tvoju braću zaposlili. Odbiješ posao nema više socijale. Čuo sam za slučajeve da Sirijci, i ostali, prose za hranu. Dobili jedan posao i na poslu naprave namjerno nered da im daju otkaz i da se vrate na socijalu. Kako su se zajebali. Ali se brzo pročuje. Sad su najbolji radnici po firmama i sve rade što im daju.

Austrija je samo tom filozofijom odbila 70-90% novih migranata. Šveđani, Nijemci i Francuzi će najebati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO