HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 18:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 06:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
dudu je napisao/la:
Jel ima neka snimka te rakete kako se lansira?

Raketa Jerina 1 za sistem Košava od 75 km dometa je već uvedna u naoružanje. Jerina 2 od 285 km dometa čeka završni bojevi test u Pakistanu, zemlji koja će Bošnjama da šalje konzerve sa halal hranom dok budu osvajali RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 06:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naša Kvačica je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Gdje god se postavi na teritoriji Srbije dohvati i Zagreb i Sarajevo i Tiranu. :yes


I po čemu se to razlikuje od napada sa Mig 29 1991?

VBR-ovi služe za zaustavljanje neprijateljske pešadije u napredovanju.

Šta smo napadali sa MiG-29 1991., s obzirom da je bio osposobljen samo za vazduh-vazduh borbu? Koje smo to ciljeve imali da gađamo 29-kama 1991.? U ratu u BiH su od avijacije korišćeni uglavnom Orlovi, kršeći No Fly Zone iznad BiH tako što su leteli jako nisko da ih ne otkrije radar i ne skine F-15 koji su patrolirali na nebu iznad BiH. MiG 29 sa integrisanim naouružanjem koje su tada imali su bili potpuno beskorisni za taj rat, nisu imali šta da gađaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 06:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Bit cu kratak je napisao/la:

Pa opet istu glupu gresku da pravite. Hemijsko oruzje spada kao oruzje masovnog unistenja. Citav svijet bi opet mislio da cete praviti nakva kroprolica civila. Pa i Rusi bi vas mozda napali. Kakvo bolan gadzanje sarajeva, civila. To je i uzrokovalo nato bombardovanje. Jedne markale i kamere i otislo usvijet i kraj. A to da branite srpsku, e to je druga stvar. To je legitimno i za ocekivati. Ako bosnjaci krenu na civile, pa onda njih ce nato sprziti.

Malo podsećanja čisto da se zna i da pamtimo,zapisano u knjižicu dugovanja:Muslimani su u prošlom ratu koristili hemijsko oružje.Ostali nekažnjeni kao i za sve drugo.Samim tim.Dug zapisan.Čeka.
To šta bi "cijeli Svijet" mislio bi trebala da nam bude nekakva kočnica koja bi prouzrokovala slabost?!?
Po čemu Sarajevo nije legitiman vojni cilj?!
Od 1999. pravila više ne važe.Na Srbima su prekršena sva pravila.Nas ništa ne obavezuje.
Tako to biva.

Kakva upotreba hemijskog oružja, jel si ti normalan? Bobmardovali bi nas Amerikanci dok si rekao Šesta flota. Saberi se.

To ni Hitler nije koristio, barem na frontu, u "odmaralištima" jeste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Bit cu kratak je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Malo podsećanja čisto da se zna i da pamtimo,zapisano u knjižicu dugovanja:Muslimani su u prošlom ratu koristili hemijsko oružje.Ostali nekažnjeni kao i za sve drugo.Samim tim.Dug zapisan.Čeka.
To šta bi "cijeli Svijet" mislio bi trebala da nam bude nekakva kočnica koja bi prouzrokovala slabost?!?
Po čemu Sarajevo nije legitiman vojni cilj?!
Od 1999. pravila više ne važe.Na Srbima su prekršena sva pravila.Nas ništa ne obavezuje.
Tako to biva.


U sarajevu ste mogli pobiti mnogo vise ljudi da ste htjeli, jel to ta slabost.
Između ostalog.
Rat bi brzo bio završen.Ovako,danas imamo to što imamo.Previše se pregovaralo,povlačilo,štedelo.
Svaki nesrbin se naslađuje pomišlju na bombardovanje Srbije,otimanje KiM,gađanje naših položaja..pri tome ne razmišlja da su prekršeni svi međunarodni zakoni i da samim tim nas više ništa ne ovabezuje,ni na šta.Kada se steknu okolnosti Srbi će mirne duše raditi sve što je njima rađeno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A voli ovaj Carmello o ratu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Malo podsećanja čisto da se zna i da pamtimo,zapisano u knjižicu dugovanja:Muslimani su u prošlom ratu koristili hemijsko oružje.Ostali nekažnjeni kao i za sve drugo.Samim tim.Dug zapisan.Čeka.
To šta bi "cijeli Svijet" mislio bi trebala da nam bude nekakva kočnica koja bi prouzrokovala slabost?!?
Po čemu Sarajevo nije legitiman vojni cilj?!
Od 1999. pravila više ne važe.Na Srbima su prekršena sva pravila.Nas ništa ne obavezuje.
Tako to biva.

Kakva upotreba hemijskog oružja, jel si ti normalan? Bobmardovali bi nas Amerikanci dok si rekao Šesta flota. Saberi se.

To ni Hitler nije koristio, barem na frontu, u "odmaralištima" jeste.
Nije Hitler ali jesu muslimani u prošlom ratu.Šta ćemo sa tim?Niko nije odgovarao.Upisano u dugove.Jesam ih ja terao da koriste hemijsko oružje prema VRS ?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30364
Carmello Šešelj je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Znaš kako kaže Bruce Lee, daska ne uzvraća udarac. :wink

Koje oruđe ima OSBiH da je sposobno da obori balističku raketu sa.unapred izračunatom putanjom leta (ne može elektronski da se ometa, jer ne komunicira ni sa čim, unapred zna gde leti) i koja je lansirana sa VBR platforme (što znači da će odjednom biti lansirana masa njih).


Što mene briga za BiH. OS BiH treba svesti na najmanju moguću mjeru. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
BBC je napisao/la:
A voli ovaj Carmello o ratu.

Nekoliko ljudi postavilo pitanja o ratu koji se neće desiti i novom VBR-u Košava. A ovom muslimanu svaki post o ratu kojeg neće biti. Ja odgovorio jer volim da se pravim pametan.

O Incku nije bilo pitanja. Smisli neko, pa se potrudi da odgovoriš na njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30364
Carmello Šešelj je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

I po čemu se to razlikuje od napada sa Mig 29 1991?

VBR-ovi služe za zaustavljanje neprijateljske pešadije u napredovanju.

Šta smo napadali sa MiG-29 1991., s obzirom da je bio osposobljen samo za vazduh-vazduh borbu? Koje smo to ciljeve imali da gađamo 29-kama 1991.? U ratu u BiH su od avijacije korišćeni uglavnom Orlovi, kršeći No Fly Zone iznad BiH tako što su leteli jako nisko da ih ne otkrije radar i ne skine F-15 koji su patrolirali na nebu iznad BiH. MiG 29 sa integrisanim naouružanjem koje su tada imali su bili potpuno beskorisni za taj rat, nisu imali šta da gađaju


Ne razumijem se toliko u vojnu tehnologiju. Čitam da je raketiranje Zagreba 1991. bilo izvršeno sa Mig 29 avionima https://hr.wikipedia.org/wiki/Raketiranje_Banskih_dvora

Također sjećam se da su 1992. raketama zrak-zemlja, kao i avio bombama gađani Grude i Široki Brijeg, ali ne znam koji su bili avioni.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naša Kvačica je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Koje oruđe ima OSBiH da je sposobno da obori balističku raketu sa.unapred izračunatom putanjom leta (ne može elektronski da se ometa, jer ne komunicira ni sa čim, unapred zna gde leti) i koja je lansirana sa VBR platforme (što znači da će odjednom biti lansirana masa njih).


Što mene briga za BiH. OS BiH treba svesti na najmanju moguću mjeru. :zubati

Pa to se radi već godinama. Demilitarizacija neulaganjem u novu opremu. Ceo.budžet na plate, pa dokle ide.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naša Kvačica je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
VBR-ovi služe za zaustavljanje neprijateljske pešadije u napredovanju.

Šta smo napadali sa MiG-29 1991., s obzirom da je bio osposobljen samo za vazduh-vazduh borbu? Koje smo to ciljeve imali da gađamo 29-kama 1991.? U ratu u BiH su od avijacije korišćeni uglavnom Orlovi, kršeći No Fly Zone iznad BiH tako što su leteli jako nisko da ih ne otkrije radar i ne skine F-15 koji su patrolirali na nebu iznad BiH. MiG 29 sa integrisanim naouružanjem koje su tada imali su bili potpuno beskorisni za taj rat, nisu imali šta da gađaju


Ne razumijem se toliko u vojnu tehnologiju. Čitam da je raketiranje Zagreba 1991. bilo izvršeno sa Mig 29 avionima https://hr.wikipedia.org/wiki/Raketiranje_Banskih_dvora

Također sjećam se da su 1992. raketama zrak-zemlja, kao i avio bombama gađani Grude i Široki Brijeg, ali ne znam koji su bili avioni.

Pre će biti da je Orlovima. JNA MiG 29 je imao mogućnost samo vazduh-vazduh borbe. Nije imao integraciju rakete vazduh-zemlja. Nego, baš me čudi da si na vikipediji uspeo da nađeš netačnu informaciju. :D

Edit, sad sam pročitao u tom članku da he to o MiG 29 izjavila Hrvatska vlada. Pretpostavljam da ih je bilo sramota da onda, kao ni danas, nemaju PVO, pa su onda naveli najjači avion u našem arsenalu, da bi prikrili činjenicu da sa zemlje ne mogu da obore ni Cesnu, ako leti više od 2km visine (domet MANPADS Strela koje imate i sa kojim možete da rušite jedino helikoptere).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Koje sad raketiranje avionima,Zagreba??
Jedino je Martić ispalio dve rakete na ZG i onda došao Simatović i opalio mu šamar.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Roknuli dmo Banske dvore 1991. Nekom bezveznom bombom, pošto šteta nije bila velika. Koji avion je korišćen, ne znam, ali MiG 29 sigurno nije, jer Banski dvori ne lete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kakva upotreba hemijskog oružja, jel si ti normalan? Bobmardovali bi nas Amerikanci dok si rekao Šesta flota. Saberi se.

To ni Hitler nije koristio, barem na frontu, u "odmaralištima" jeste.
Nije Hitler ali jesu muslimani u prošlom ratu.Šta ćemo sa tim?Niko nije odgovarao.Upisano u dugove.Jesam ih ja terao da koriste hemijsko oružje prema VRS ?

I ti bi sad roknuo otrovima po njima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Nije Hitler ali jesu muslimani u prošlom ratu.Šta ćemo sa tim?Niko nije odgovarao.Upisano u dugove.Jesam ih ja terao da koriste hemijsko oružje prema VRS ?

I ti bi sad roknuo otrovima po njima?
Pa jesam ih ja terao da gađaju VRS bojnim otrovom?Jesu li odgovarali za to?O čemu pričaš?Onog trenutka kad SAD više ne budu u mogućnosti da intervenišu,da naravno,gađao bi ih bojnim otrovom.Apsolutno.Imamo puno pravo na to.
Bombardovanje civilnih ciljeva.
Upotreba napalma.
Upotreba kasetnih bombi.
Upotreba radio aktivnog otpada.
Sve smo to mi doživeli i svakom nesrbinu je toplo oko srca zbog toga.
Na nama su prekršeni svi zakoni.
Da !
To ćemo i mi raditi drugima jer imamo pravo na to.
Ni ne pomišljaj da me etiketiraš.
U nedostatku municije sa osiromašenim uranijumom,upotreba nuklearnog otpada kojim bi se punile rakete je sasvim regularna pošto su posledice iste.
Imamo prava na to.
Na to imaju takođe prava i Iračani,Sirijci .. gde god je uterivana američka demokratija.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Neću da pokušavam da te etiketiram. Nema potrebe za etiketiranjem, kada neko predlaže najsigurniji mogući način da izazovemo stranu intervenciju protiv nas, etiketiranje je suvišno, i najvećoj budali je jasno šta bi na etiketi pisalo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Rekao sam kada SAD više ne budu u mogućnosti da reaguju.Nećemo se više igrati rata kao '90.
Kreni stani povuci se,nemoj ovo nemoj ono..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Reagovaće neko drugi, ne boj se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Carmello Šešelj je napisao/la:
Reagovaće neko drugi, ne boj se.

U koliko budemo ulazili u sukobe sa samoograničenjima proćićemo isto kao'90. ili još mnogo gore.
Mi smo u obavezi prema svojoj deci da upotrebimo sve što nam je u mogućnosti da pobedimo neprijatelja.Upotreba nuklearnog otpada ili bojnih otrova je potpuno regularna.Upotrebom takvog oružja trajanje rata bi seznačajno skratilo i izbegle bi se veće žrtve na svim stranama. :D
To su ujedno i argumenti za bacanje nuklearnih bombi na Japan,zar ne? :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 13:50 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Halo iskompleksirani ulazak strane vojske se smatra agresijom i tu sva prica prestaje. Koliko Srbija ima vojnika 10, 20, 50 k ? Koliko? Koliko njih je dns spremnp doci poginuti, a koliko nas da branimo svoju drzavu i svoj narod. Uz sve to Srbija bi opet popila embargo, a vjerovatno i bombardovanje.
+ Mi sada imamo cime da sacekamo iste. Zato ne lupetaj bilo kakvo rusenje Dejtona zna se koje posljedice nosi. Neka zapale i jedno nase selo u RS-u pa ces vidjeti ko smije preci tu tvoju zamiseljenu granicu. Lahko je srati mamlaze jedan iz udobne fotelje i smisljati nemoguce projekcije.

Vojska Srbije ima oko 30 000 pripadnika.

Srbija ima i oko 5000 pripadnika žandarmerije, koja može da se koristi kao laka brigada (za razliku od četiri brigade VS, od naoružanja imaju sve osim haubica i tenkova)

Čekajte do ih dokle hoćete, neće vas napadati. Samo će da se parkiraju na liniju koju ste vi potpisali.

Vi niste u poziciji da se branite, nego bi morali da napadate.

Samo deo OSBiH je po vašom kontrolom i smete da ga koristite samo ilegalno.





Auh, zajebao sam se, zaboravio sam da očekujete humanitanu pomoć od islamskih zemalja u svojim osvajačkim planovima. Ipak ste u prednosti kad budete planirali taj osvajački napad.

Halo tonac pisaju vam po manastirima sta ste uradili?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
@Karmelo.To je ta toplota oko srca,o kojoj govorim.U sledećem sukobu udarati iz sve snage sa svim sredstvima i ne prestajati do potpune kapitulacije.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Najveci srpski problem je to sto su sebi umislili da se mogu porediti s velikim igracima. To je neka vrsta psiholoskog problema naroda kojemu je neko rekao da je sisao s nebesa.

Cuj, USA moze, Rusi mogu, Srbi ne mogu. To je jedna sasvim jednostavna racunica koiko god tebi to da nepravedno zvucalo sto niste smjeli upotrijebiti bas sav arsenal zajednicke vojske protiv civilnih ciljeva onomad, vec "samo" na rate. A kako su te rate izgledale da se vidjeti na slici Sarajeva "odozgo" krajem 95. godine kad gotovo da nije bilo niti jednog citavog krova u gradu. Slike iz Gorazda su slicne.

A sto se hemijskog naoruzanja ARBiH tice, pa opstepoznato je da su oni koristili i biolosko oruzje protiv srpske nejaci. To su ona dva lava iz Pionirske doline.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Srbi jesu nebeski narod to se vidi u svakom trenutku i svuda pa i na ovom forumu.To nema nikakve veze sa drugim narodima.To je ono što mi jesmo.Šta ti uopšte imaš sa tim?
Čak šta više ni ne znaš pravo značenje toga.

Civil sa puškom nije civil.

Podržavaš nejednakost naroda.
Tipičan islamski bekgraund.

Zašto negiraš muslimansku upotrebu hemijskog oružja?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kačamak je napisao/la:
Srbi jesu nebeski narod to se vidi u svakom trenutku i svuda pa i na ovom forumu.To nema nikakve veze sa drugim narodima.To je ono što mi jesmo.Šta ti uopšte imaš sa tim?
Čak šta više ni ne znaš pravo značenje toga.

Civil sa puškom nije civil.

Podržavaš nejednakost naroda.
Tipičan islamski bekgraund.

Zašto negiraš muslimansku upotrebu hemijskog oružja?


Citat:
Srbi jesu nebeski narod to se vidi u svakom trenutku i svuda pa i na ovom forumu.


Pa upravo o tome i govorim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: 19 svi 2019, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bosnjak007 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vojska Srbije ima oko 30 000 pripadnika.

Srbija ima i oko 5000 pripadnika žandarmerije, koja može da se koristi kao laka brigada (za razliku od četiri brigade VS, od naoružanja imaju sve osim haubica i tenkova)

Čekajte do ih dokle hoćete, neće vas napadati. Samo će da se parkiraju na liniju koju ste vi potpisali.

Vi niste u poziciji da se branite, nego bi morali da napadate.

Samo deo OSBiH je po vašom kontrolom i smete da ga koristite samo ilegalno.





Auh, zajebao sam se, zaboravio sam da očekujete humanitanu pomoć od islamskih zemalja u svojim osvajačkim planovima. Ipak ste u prednosti kad budete planirali taj osvajački napad.

Halo tonac pisaju vam po manastirima sta ste uradili?

Mi ne smemo protiv Amerike. Vi ne smete protiv nas.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: kily, Ronaldinho i 139 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO