HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: uto lip 18, 2019 7:10 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 211 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Inzko: Danas neću koristiti bonske ovlasti, a za sutra ćemo vidjeti
PostPostano: ned svi 19, 2019 5:29 pm 

deder je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Srbi jesu nebeski narod to se vidi u svakom trenutku i svuda pa i na ovom forumu.To nema nikakve veze sa drugim narodima.To je ono što mi jesmo.Šta ti uopšte imaš sa tim?
Čak šta više ni ne znaš pravo značenje toga.

Civil sa puškom nije civil.

Podržavaš nejednakost naroda.
Tipičan islamski bekgraund.

Zašto negiraš muslimansku upotrebu hemijskog oružja?

Citat:
Srbi jesu nebeski narod to se vidi u svakom trenutku i svuda pa i na ovom forumu.

Pa upravo o tome i govorim.

Samo govori.
Neko puca na visoko a neko na kahfu, rahat lokum i valjanje po džamiji.
Zato Srbi (najveći narod na Balkanu) danas imaju balističke rakete i pola Juga a vi 24% tzv. BiH, fabriku mehtaka i pokvarenu haubicu.

Vrh

PostPostano: pon svi 20, 2019 8:07 am 

Srbi jesu povijesno najveći narod na Balkanu (osim možda Grka ako ih računamo pod one pradavne ili Bizantince, upitno) , najveći također i brojno iz ex-Yu, ali koliko to veze ima sa svakodnevnim životom čovjeka? Ne možete jesti slavu pobjeda na Ceru ili Kajmakčalanu, krajiških brigada u NOB-u ili Operaciju Koridor. Možete imati balkanski NY u Beogradu, ali zato ne možete imati Šumadiju uspješnu ni kao naš Gorski kotar kad nemate tamo što ponuditi a nama kroz tamo po ljeti prođu milijuni ljudi prema moru. Jednom je onaj Vujadin rekao da smo u RH na razini baltičkih banana republika. Mislim, duh, ja bih sve dao da imamo efikasnu i uređenu državu kao npr. Estonci. To da ste ostvarili veliki uspjeh sa RS i da prvi put imate de facto državu zapadno od Drine koja nije dijelom neke šire Jugoslavije jeste, tu vam se treba skinuti kapu.

Najugodnije su za život male države, evo sad gledam https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... y_GDP_(PPP)_per_capita

Qatar 130,475
Macau 116,808
Luxembourg 106,704
Singapore 100,345
Brunei 79,530

(dalje isto relativno male zemlje, Irska, Norveška...)

Tko hoće slavu na bojištu i velike teritorije neka zna da će statistički prije poginuti nego ostati besmrtan u povijesti.

To sa ekonomskog gledišta, iako su mnoge zapadne zemlje jako trule u drugim stvarima, ali neću o tome ovdje....

Vrh

PostPostano: čet svi 23, 2019 12:39 pm 

Od 20:00 razbijanje muslimasnkih snova.

Faca voditelja Priceless :smijeh

Vrh

PostPostano: čet svi 23, 2019 2:40 pm 

Upozorenja: 1
Najveća krivica leži na MZ zato što pružaju lažnu nadu muslimanima i prirodno je da ovi sada očekuju od njih da im ovi naprave državu po njihovoj meri.

Vrh

PostPostano: čet svi 23, 2019 7:06 pm 

novovrijeme je napisao/la:

Ukratko, na žalost naših komšija, OHR i bonske ovlasti se ne mogu koristiti za nasilno smjenjivanje demokratski izabranih predstavnika kao nekada jer to ne žele ili se boje i Moskva i Bruxelles i Washington.

I sam je rekao kako je za to potrebna i vojna sila koje nema, dakle da danas smjene Dodika ne postoji način da ga se makne s te pozicije.

Da sam Turčin, ubio bi se

Vrh

PostPostano: čet svi 23, 2019 7:21 pm 

I jos kaze da mu je zao njegovog prijatelja Hincka sto je u tako jadnoj poziciji i sto do kraja zivota htio ne htio mora biti posljednji VP.

slika
Ono kad ti se ogadi 5 milona maraka... :sad

Poruka Muslimanima imedju redova: Mi (on i ostala bagra) smo pripremali promjenu Ustava (aprilski paket) niste prihvatili i ko vam sad jebe mater. Nema nazad.
Uzrocno posljedicno, posto nije bilo promjene Ustava = nametnti zakoni VP su neustavni.

Vrh

PostPostano: sub svi 25, 2019 4:22 pm 

Nema onih sto su se smijali na tvrdnje o blokadi vlade ?
Đe su?

Ja cuo nesta da ni tehnicke vlade nema,kako to?

Vrh

PostPostano: sub svi 25, 2019 5:53 pm 

Baš sam tužan kad vidim ovakva smrknuta lica. :zubati

Vrh

PostPostano: sub svi 25, 2019 6:38 pm 

novem je napisao/la:

Baš sam tužan kad vidim ovakva smrknuta lica. :zubati

Kad su se ovakve stvari pisale na ovom forumu,to bosnjaci ni u crnim scenarijima nisu imali. Stvarno bi trebali vise citat ovaj forum a ne bajke koje im serviraju njihovi... :biceovodobro

Vrh

PostPostano: sub svi 25, 2019 6:52 pm 

Ali pogledajte samo tu unesrećenu majmunsku facu ovog voditelja koji 15 minuta ponavlja Petriču isto pitanje u nadi da će ovaj konačno podržati ideju da strani birokrata smeni legalnog predsednika njegove države. Bošnjacizam je stvarno bolest.

Privitak/ci:
majmun.jpg
majmun.jpg [ 105.91 KiB | Pogledano 170 put/a. ]
Vrh

PostPostano: ned svi 26, 2019 11:03 am 

karadzic je napisao/la:
Ali pogledajte samo tu unesrećenu majmunsku facu ovog voditelja koji 15 minuta ponavlja Petriču isto pitanje u nadi da će ovaj konačno podržati ideju da strani birokrata smeni legalnog predsednika njegove države. Bošnjacizam je stvarno bolest.

Faca kao da je nasao zenu s drugim u krevetu hehehe gledao sam video... Već kmeče a igra tek počela :zubati

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 211 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: 1986 i 146 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: