HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 06:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 24 tra 2019, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Grupa muslimana u Splitu klanjala na parkingu

https://www.klix.ba/vijesti/regija/grup ... /190424080



:smijeh


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 24 tra 2019, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Znaći i Split ima potribu za jednom lipom đamijom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 24 tra 2019, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
novovrijeme je napisao/la:
Grupa muslimana u Splitu klanjala na parkingu

https://www.klix.ba/vijesti/regija/grup ... /190424080




Spremaju se za Ultru :osama

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 24 tra 2019, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Zar nije ta grupa bila uhićena jer su mislili da se radi o migrantima kada ono u biti su turisti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 14 svi 2019, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Zanimljivo je kako se invazija migranata kroz Hrvatsku odvija upravo kroz teritorije oslobođene 1995. Sad je tako jednostavno kretati se kroz sela u kojima nitko ne živi i provaljivati u kuće po tim selima.

Tako da danas geostrateški gledano akcija Oluja je bila potpuni promašaj jer riješen je jedan okupator koji je govorio isti jezik i imao slične običaje da bi dobili druge koji su potpuno nepoznati i pitanje je koliko će to sve trajati i kako će završiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 14 svi 2019, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pozovi policiju kad provale u kuću pa ćeš vidjeti "okupatora". Voliš ti tu svoju braću sa Bliskog Istoka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 17 svi 2019, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1680
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kaftanzoglio je napisao/la:
Tako da danas geostrateški gledano akcija Oluja je bila potpuni promašaj jer riješen je jedan okupator koji je govorio isti jezik i imao slične običaje da bi dobili druge koji su potpuno nepoznati i pitanje je koliko će to sve trajati i kako će završiti.


Facepalmed so hard I gave myself a concussion.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 22 svi 2019, 11:34 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Ne razumijem taj jezik i što si želio reći.
Uglavnom rezime je sljedeći - dok tisuće nepoznatih ljudi bez dokumenata šeta Likom i Gorskim kotarom, ostavljaju smeće, neki i uništavaju ili se koriste tuđom imovinom kao svojom, hrvatska policija ih hvata i vraća u BiH čime sami sebi i građanima radi dvostruku ili trostruku štetu jer svi oni koje vrati ponovno prelaze. Ili možda u policiji misle da se oni onda vrate pokunjeno na Bliski istok?

Obične ljude takozvane domoljube - suvereniste ili kako se već zovu to ne zanima jer oni ne žive u Lici i Gorskom kotaru, nego piju kavu na rivi u Dalmaciji i pokrenuli bi se jedino da vide nekog Srbina u dresu kako hoda po rivi.

Vojska naravno spava u vojarnama, a i ne znam što bi mogli napraviti. Svatko tko se kretao po šumi zna da se pješaci po šumi mogu loviti jedino pješke, teška vozila se čuju daleko po šumskim cestama i njima je dovoljno da se sakriju 5 metara u grmlje kad vojska prolazi i da ovi prođu pokraj njih. Osim toga vojska nije obučena da hvata ljude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 22 svi 2019, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1680
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Htio sam ti reći da je i taj scenarij puno poželjniji od toga da nam državu na dva dijela sjeku pobunjenici u svojoj paradržavi u koju ne smije ni kročiti naša policija ni vojska (kao ni ukrajinska u Donjeck danas). Ili misliš da bi se mi nekako s vremenom pomirili s time i danas bi si bili super, trgovali i igrali nogomet, što, danas se lako prelazi granice legalno, neka imaju oni samo državu na par kilometara od Jadrana ? :evotigana :evotigana :evotigana

Na hrvatskom, toliko sam se jako primio za glavu na tvoj post da sam dobio potres mozga. A sada i znaš zašto.

Ne znam zašto ovo pišeš, pogotovo kao Hrvat. Mislim, da si neki ludi krajišnik još bih razumio, iako ni takve baš ne vole svi Srbi ovdje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 22 svi 2019, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Imate to malo granice i kukate.Sa jedne strane ste obezbeđeni Republikom Srpskom.Debelo obezbeđeni.Sa druge strane obezbeđeni sa HB.Ako ne možete to malo granice da čuvate ni ne zaslužujete da imate državu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 27 svi 2019, 09:30 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
NiceBoyZg je napisao/la:
Htio sam ti reći da je i taj scenarij puno poželjniji od toga da nam državu na dva dijela sjeku pobunjenici u svojoj paradržavi u koju ne smije ni kročiti naša policija ni vojska (kao ni ukrajinska u Donjeck danas). Ili misliš da bi se mi nekako s vremenom pomirili s time i danas bi si bili super, trgovali i igrali nogomet, što, danas se lako prelazi granice legalno, neka imaju oni samo državu na par kilometara od Jadrana ? :evotigana :evotigana :evotigana

Na hrvatskom, toliko sam se jako primio za glavu na tvoj post da sam dobio potres mozga. A sada i znaš zašto.

Ne znam zašto ovo pišeš, pogotovo kao Hrvat. Mislim, da si neki ludi krajišnik još bih razumio, iako ni takve baš ne vole svi Srbi ovdje.


Donjeck je tek bio nedavno i još su glave napaljene. A recimo u Moldaviji je bila ista situacija prije 30 godina i sve se smirilo, nitko više ne spominje. I onaj njihov Šerif igra u moldavskoj ligi kad već spominješ i nogomet. Pa i u BiH je jedna liga i trguje se međusobno koliko znam.

Ali nije to tema, tema je da se kroz Hrvatsku prolazi lako jer su sela pusta. Zašto su Slovenci uspješniji u hvatanju migranata? Zato jer sva njihova sela žive i svaki Slovenac je policajac koji javlja kad se netko sumnjiv mota po selu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 27 svi 2019, 09:34 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6283
Kaftanzoglio je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Htio sam ti reći da je i taj scenarij puno poželjniji od toga da nam državu na dva dijela sjeku pobunjenici u svojoj paradržavi u koju ne smije ni kročiti naša policija ni vojska (kao ni ukrajinska u Donjeck danas). Ili misliš da bi se mi nekako s vremenom pomirili s time i danas bi si bili super, trgovali i igrali nogomet, što, danas se lako prelazi granice legalno, neka imaju oni samo državu na par kilometara od Jadrana ? :evotigana :evotigana :evotigana

Na hrvatskom, toliko sam se jako primio za glavu na tvoj post da sam dobio potres mozga. A sada i znaš zašto.

Ne znam zašto ovo pišeš, pogotovo kao Hrvat. Mislim, da si neki ludi krajišnik još bih razumio, iako ni takve baš ne vole svi Srbi ovdje.


Donjeck je tek bio nedavno i još su glave napaljene. A recimo u Moldaviji je bila ista situacija prije 30 godina i sve se smirilo, nitko više ne spominje. I onaj njihov Šerif igra u moldavskoj ligi kad već spominješ i nogomet. Pa i u BiH je jedna liga i trguje se međusobno koliko znam.

Ali nije to tema, tema je da se kroz Hrvatsku prolazi lako jer su sela pusta. Zašto su Slovenci uspješniji u hvatanju migranata? Zato jer sva njihova sela žive i svaki Slovenac je policajac koji javlja kad se netko sumnjiv mota po selu.

Po tebi je bolje da je selo puno onih koji su naoruzani sa kalasnjikovima, koji postavljaju balvane na cestu,ubijaju sve sto nije srpsko... od ovih golorukih kojima je glavni cilj njemacka koja ih je i pozvala. Kakav si ti umni bolesnik...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 27 svi 2019, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Ti još živiš u 1991. Svaki rat jednom završi. Da li danas u BiH kad prelaziš iz RS u FBiH i obratno stoje ljudi sa kalašnjikovima i ima li balvana? Ja nisam vidio nijednoga.

Pitaj planinare, gljivare i lovce je li više vole sresti u šumi Srbina iz lokalnih sela ili 10-15 nepoznatih migranata? Da ne govorim o propadanju planinskog i lovnog turizma, rušenju vrijednosti kuća i tako dalje, čisti udar na ekonomiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 27 svi 2019, 10:00 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6283
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ti još živiš u 1991. Svaki rat jednom završi. Da li danas u BiH kad prelaziš iz RS u FBiH i obratno stoje ljudi sa kalašnjikovima i ima li balvana? Ja nisam vidio nijednoga.

Pitaj planinare, gljivare i lovce je li više vole sresti u šumi Srbina iz lokalnih sela ili 10-15 nepoznatih migranata? Da ne govorim o propadanju planinskog i lovnog turizma, rušenju vrijednosti kuća i tako dalje, čisti udar na ekonomiju.

Istina svaki rat jednom zavrsi al uvijek postoji opasnost od novoga a puna krajina srba bi bila lako zapaljiv materijal. I cuj gluposti da pitam planinare,gljivare i lovce danas u 2019 godini :D kako slatko od tebe :D . Pitaj te iste ljude kakva im je berba bila 90 tih na tim prostorima i koga su voljeli sresti... :zubati a ne danas kad je problem rješen...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 23 srp 2019, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Plenković široke ruke. Zato ne treba mislit da je postupanje policije na granici dio državne politike. Dok policija hvata i šalje nazad migrante, dotle političari malo dalje nagovaraju narod da se otvore prihvatilišta za migrante i dijele migrantima stanove. Sad Plenković prihvaća i dolazak ovih iz Libije.

Citat:
I Hrvatska za ravnomjerniju raspodjelu migranata po EU

Četrnaest zemalja EU-a, uključujući Hrvatsku, prihvatilo je u ponedjeljak francusko-njemački "mehanizam solidarnosti" kojim bi se rasporedili migranti po cijeloj Uniji, no prijedlog na razini cijelog EU-a ipak nije prošao, rekao je Reutersu izvor blizak francuskom predsjedniku.

Na neformalnom susretu europskih ministara vanjskih i unutarnjih poslova u Parizu nije postignut dogovor o mehanizmu kojim bi se kontrolirale migracije i riješilo pitanje migranata spašenih na Sredozemnom moru.

"Zaključak jutarnjeg sastanka je, u načelu, da je trenutno četrnaest država članica izrazilo suglasnost s francusko-njemačkim dokumentom", rekao je novinarima francuski predsjednik Emmanuel Macron.

Pojedinosti nije otkrio, ali je kazao da će nova inicijativa biti "brza" i "automatska".

Izvor blizak francuskom predsjedniku rekao je Reutersu da su uz Francusku i Njemačku, Finska, Luksemburg, Portugal, Litva, Hrvatska i Irska signalizirale jasnu namjeru prihvaćanja novog sustava.

Francuski ministar unutarnjih poslova Christophe Castaner prošli je tjedan najavio kako je cilj susreta u ponedjeljak bio dobivanje potpore oko 15 članica EU-a za mehanizam solidarne raspodjele migranata.

Njemački ministar vanjskih poslova Heiko Maas je nakon sastanka izjavio kako će idući korak biti susret europskih ministara unutarnjih poslova, nakon kojeg će uslijediti još jedan sastanak ministara vanjskih poslova u Bruxellesu. Nije otkrio kad će se to dogoditi.

Talijanski ministar unutarnjih poslova Matteo Salvini, kroz čiju zemlju prolazi najveći broj migranata, nije bio na sastanku u Parizu.

Međutim, u pismu francuskom ministru unutarnjih poslova Christopheu Castaneru Salvini je upozorio na posljedice odluka "donesenih isključivo u Parizu i Berlinu".

Italija je prihvaćala gotovo sve migrante koje su spasile humanitarne organizacije na Sredozemlju, sve dok 2018. na vlast nije došla populistička koalicija koja je tražila zatvaranje luka za humanitarne brodove.

Sukobima pogođena Libija postala je glavna tranzitna točka za migrante iz Afrike koji žele stići u Europu. Mnogi od njih preko mora kreću na prenakrcanim brodovima i čamcima.

https://www.24sata.hr/news/i-hrvatska-z ... -eu-640906


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 23 srp 2019, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel 8 ili 14 EU članica ?
Pola EU ne želi muslimane migrante. Nije to samo Orban.

Pazi sa kim je zajedno Plenković potvrdio. Sve države koje imaju malo šanse da zaglave sa masovnom migracijom zbog zemljopisne pozicije. A Hrvatska na direktnom udaru.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 23 srp 2019, 19:44 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
čekamo HDZ botove da nam objasne kako je to sve paravan za javnost i soroševske medije. zna ćato šta radi. bez brige.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 23 srp 2019, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Znam jednu stvar, pouzdano. U Hrvatskoj su na izborima tvrdi torovi. Ako HDZ samo jednom izgubi svoju većinu vjernih birača prestat će postojati kao stranka. Više povratka na staro nema.
Zadnje 3 serije izbora HDZ birači se pitaju zašto daju glas toj stranci. SDP birači se to ne pitaju i ne razmišljaju tako.
Ne da mislim da će HDZ birači glasovati za SDP, ali kad glasovi pobjegnu HDZ-u sasvim svejedno, neće ih više vidjeti nazad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 31 srp 2019, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Incident u ZET-ovu busu: Migrant nožem prijetio skupini mladića

https://www.vecernji.hr/zagreb/incident ... ca-1335560

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 31 srp 2019, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Kad će nam migrantice počet dolazit? Što je sa spolnom ravnopravnošću? Ako želimo više Hrvata trebaju nam migrantice. Svaki Hrvat pored svoje žene da ima dihete i s migranticom, nacija nam opstaje. Obratno ne vrijedi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 31 srp 2019, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kad će nam migrantice počet dolazit? Što je sa spolnom ravnopravnošću? Ako želimo više Hrvata trebaju nam migrantice. Svaki Hrvat pored svoje žene da ima dijete i s migranticom, nacija nam opstaje. Obratno ne vrijedi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 01 kol 2019, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dajte im besplatne bus karte kao Šveđani. I ne zaboravite im dati besplatne karte za bazene na koje dolaze majke sa malim djevojčicama. Zagarantirano obogaćuje društvo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 01 kol 2019, 19:46 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Kaftanzoglio je napisao/la:
Zanimljivo je kako se invazija migranata kroz Hrvatsku odvija upravo kroz teritorije oslobođene 1995. Sad je tako jednostavno kretati se kroz sela u kojima nitko ne živi i provaljivati u kuće po tim selima.

Tako da danas geostrateški gledano akcija Oluja je bila potpuni promašaj jer riješen je jedan okupator koji je govorio isti jezik i imao slične običaje da bi dobili druge koji su potpuno nepoznati i pitanje je koliko će to sve trajati i kako će završiti.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 01 kol 2019, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Sam pao, samo se ubio. Obećavali su tom narodu da će živjeti u Srbiji a da neće maknuti iz rodnoga sela, ne sme niko da vas bije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje Hrvatske od strane islamske migracije
PostPostano: 04 kol 2019, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Dio stiže u Hrvatsku?

Po "mehanizmu solidarnosti" Hrvatska mora primiti dio migranata sa svakog broda.

Citat:
Brod sa migrantima pristao na Malti

slika

Grupa od oko 40 migranata koju je spasio njemački humanitarni brod pristao je danas na Malti, a o njima će brigu preuzeti druge članice EU nakon sporazuma koji je isposlovala Nemačka.

Migranti su spaseni 31. jula sa malog čamca kod obala Libije u akciji broda “Alan Kurdi” nevladine organizacije “Si aj”.

Brod je nakon toga krenuo u pravcu južne Italije uz obrazloženje da je luka Lampeduza najbliža i najbezbednija.

Istog dana, italijanski ministar unutrašnjih psolova Mateo Salvini saopštio je da će ovom brodu biti zabranjen ulaz u italijanske vode.

Premijer Malte Džozef Muskat rekao je kasno sinoć da je postignut sporazum sa Evropskom komisijom nakon zahteva Nemačke.

Malta će dozvoliti da 40 migranata sa njemačkog broda ‘Alan Kurdi’ pristanu u luku na Malti – rekao je Muskat i dodao da nijedan migrant neće ostati na teritoriji Malte.

Libijska obalska straža savjetovala je posadi broda “Alan Kurdi” da pristane u Libiji, ali je to nevladina organizacija “Si aj” odbila: “Mi ćemo poštovati međunarodno pravo i nećemo nikoga vratiti u zemlju u kojoj se vodi građanski rat. Libija nije bezbedna”.

Zatvaranje italijanskih luka spasilačkim brodovima postalo je česta strategija u protekloj godini u pokušaju da se prisili EU da preuzme brigu o migrantima.

Izvor: Srna


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 188 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Groot i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO