HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 52  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 09:38 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Ja lično sam protiv povorke i slicnih javnih okupljanja uz vrisku, transparente i javne izljeve ljubavi. Ja sam više za edukaciju ljudi u tom pogledu da je biti različit normalna i prihvatljiva pojava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 09:47 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
tangata je napisao/la:
Ja lično sam protiv povorke i slicnih javnih okupljanja uz vrisku, transparente i javne izljeve ljubavi. Ja sam više za edukaciju ljudi u tom pogledu da je biti različit normalna i prihvatljiva pojava.

Nije normalnima potrebna nikakva edukacija, isti ce vas svejedno smatrati psihicki labilnim osobama al mislim da vas nece dirati nakon sto odustanete od parada na kojima zapravo i netrazite nekakva prava nego vrijeđate sve oko sebe.Vas pokret je postao nekakva vrsta ideologije, alat u rukama onih koji zele sto slabiju poziciju vecine. Neznam jel ostala ijedna predivna slika vasih parada na prethodnim stranicama il ih je vas zastitnik Robbie sve izbrisao...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Zasto širite nazadne misli vezano za mnoge stvari koje su ovdje tema? Neće ova integracija u civilizaciju glatko proći.
Ja lično ne znam da postoji nekakav pokret. I ovakvih imunih na proteste je jako mnogo. Mislim da i ne znate da je to jedna veoma brojna skupina pritajenih ljudi. Samo ravnopravnost, ništa drugo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
tangata je napisao/la:
Zasto širite nazadne misli vezano za mnoge stvari koje su ovdje tema?

Ovdje ih nećeš propagirati. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Argumentovano iznosi svoje stavove pa moram priznati da me je pokolebao.
Vec cuceci pisam da ne zapisavam dasku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Mar-kan je napisao/la:
tangata je napisao/la:
Zasto širite nazadne misli vezano za mnoge stvari koje su ovdje tema?

Ovdje ih nećeš propagirati. :kava


Ljevicare samo treba pustiti da govore i sučeliti ih sa realnim i znanstvenim stavovima jer ta plitkoca se tako najbolje razotkriva. Oni ne mogu opstati bez cenzure, a u sto smo se i ovdje vise puta uvjerili, i u plitkocu i u cenzuru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
tangata je napisao/la:
Zasto širite nazadne misli vezano za mnoge stvari koje su ovdje tema? Neće ova integracija u civilizaciju glatko proći.
Ja lično ne znam da postoji nekakav pokret. I ovakvih imunih na proteste je jako mnogo. Mislim da i ne znate da je to jedna veoma brojna skupina pritajenih ljudi. Samo ravnopravnost, ništa drugo.

Stvarno neznam odkad se promicanje dokazane bolesti manjka određenih hormona smatra kao nesto napredno i pozeljno u zdravom drustvu?? Civilizacija je kad vas se ne proganja kao vjestice u vasa 4 zida a otpor vasoj bolesti s kojom pokusavate zatrovati i nasu djecu je sasvim normalan...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:17 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Mar-kan je napisao/la:
tangata je napisao/la:
Zasto širite nazadne misli vezano za mnoge stvari koje su ovdje tema?

Ovdje ih nećeš propagirati. :kava

Isus reče da smo svi njegova djeca?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 10:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
tangata je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Ovdje ih nećeš propagirati. :kava

Isus reče da smo svi njegova djeca?!

Kad smo kod vjere zar nije bog stvorio Adama i Evu il je Adama i Stevu? Kad je bio opci potop zasto je u Noinu arku ubaceno po par(muzjak i zenka) svake zivotinje a ne one istog spola?' Vjerojatno će sad vjera postat nesto zatucano i zaostalo?? :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 11:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Diablo je napisao/la:
Povorka ponosa podijelila bh. političare: Desni se protive ili šute, lijevi velika podrška
https://www.klix.ba/vijesti/bih/povorka ... /190510104


kakav lažnjak. Nitko od lafo "ljevice" se nije očitovao.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Garantiram klasično šerijet-kamenovanje minimum jednog primjerka LGBT populacije u sred multikulti Kotline.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Sarajevo, raspoloženje građana Sarajeva vezano za homoseksuace:

bravooo...kroz sarajevo su prosli osmanlije, rimljani partizani... ali ******** nece.
Sarajevo je tolerantno i prihvata drugog, ali ne prihvata BOLESNOG, bas kao ni 92-95, bolesnicima nismo dali u grad, a Bgm necemo ni ovim modernim bolesnicima.
kastrirat ********.
UBI,UBI,UBI ********,********,********!!!!!!!!!!!!!!!!
Trebalo im je ubaciti suzavac u kino pa kad pocnu izlaziti docekati ih motkama. Ucinkovitije je.
Zato konsolidovati bojne redove, naoruzati se do zuba u borbi protiv pe.de.r.skog lobija.
U Bosni nikad nije niti ce ******** proci. ima da vas gazimo i ubijamo gdje god vas nadjemo.

Okrutno, nema šta. Ovakva razmišljanja ne bi trebala biti društveno prihvatljiva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 12:10 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
lider30 je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Povorka ponosa podijelila bh. političare: Desni se protive ili šute, lijevi velika podrška
https://www.klix.ba/vijesti/bih/povorka ... /190510104


kakav lažnjak. Nitko od lafo "ljevice" se nije očitovao.

Da, jedino možda Kojović jer ga nisam upratio...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 12:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Nemam pojma, što se Crkva ne bi mogla ismijavati? :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
bumbar92 je napisao/la:
Garantiram klasično šerijet-kamenovanje minimum jednog primjerka LGBT populacije u sred multikulti Kotline.


Mislim da će se iskontrolirati kad je u pitanju "viši cilj". SDA dirigira vehabijama i uspjet će ih nekako zauzdati, uz veliko osiguranje - mislim da će proći bez većih problema. Uz prijateljske medije i nižu ljestvicu očekivanja od Sarajeva, bit će mala medijska pobjeda (pogurat će i njihov kadar u RSE i nekim stranim dopisništvima) ali vjerojatno i brzo zaboravljena.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
tangata je napisao/la:
Sarajevo, raspoloženje građana Sarajeva vezano za homoseksuace:

bravooo...kroz sarajevo su prosli osmanlije, rimljani partizani... ali ******** nece.
Sarajevo je tolerantno i prihvata drugog, ali ne prihvata BOLESNOG, bas kao ni 92-95, bolesnicima nismo dali u grad, a Bgm necemo ni ovim modernim bolesnicima.
kastrirat ********.
UBI,UBI,UBI ********,********,********!!!!!!!!!!!!!!!!
Trebalo im je ubaciti suzavac u kino pa kad pocnu izlaziti docekati ih motkama. Ucinkovitije je.
Zato konsolidovati bojne redove, naoruzati se do zuba u borbi protiv pe.de.r.skog lobija.
U Bosni nikad nije niti ce ******** proci. ima da vas gazimo i ubijamo gdje god vas nadjemo.

Okrutno, nema šta. Ovakva razmišljanja ne bi trebala biti društveno prihvatljiva.


Tako je care,to je ispravno razmišljanje. :palacgore2
Evo ja predlažem da se gej parada u glavnom gradu održi skupa sa proslavom titule FK Sarajevo,a recimo u Mostaru zajedno sa proslavom povratka FK Velež u Premier ligu.Jel može tako?
Taman fino...svi homoseksualci da budu na jednom mjestu... :zivili

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Neznanje je covjekov najveci neprijatelj, pa odatle i potice stah od nepoznatog. Homoseksualizam je jos uvijek nepoznanica i nejasnoca kod mnogih, koja bi bila brzo otklonjena kada bi samo gey populaciji dali sansu da se ne stide, ne boje, ne poricu...Bili bi veoma iznenadjeni koliko je vasih poznanika, susjeda, prijatelja, pa i neki clanova familije opredjeljeno za isti spol.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
tangata je napisao/la:
Isus reče da smo svi njegova djeca?!

Bog je stvorio i krpelje i muve,pacove?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
tangata je napisao/la:
Neznanje je covjekov najveci neprijatelj, pa odatle i potice stah od nepoznatog. Homoseksualizam je jos uvijek nepoznanica i nejasnoca kod mnogih, koja bi bila brzo otklonjena kada bi samo gey populaciji dali sansu da se ne stide, ne boje, ne poricu...Bili bi veoma iznenadjeni koliko je vasih poznanika, susjeda, prijatelja, pa i neki clanova familije opredjeljeno za isti spol.

Da malo poducimo one koji neznaju...
Homoseksualnost je bila dusevna bolest sve do 1973 godine kada je americki psiholozi skidaju zbog drustveno/politickog pritiska, iako nisu imali nijednu znanstvenu potvrdu da bi to proveli.Da bi mogli skinuti homoseksualnost s liste duševnih bolesti, morali su donijeti i nove kriterije, naime da stanje koje bi se smatralo bolešću mora:
1. redovito uzrokovati poteškoće

2. smetati društvenoj učinkovitosti

Ako bismo iste kriterije primijenili i na druge duševne bolesti, onda bi trebalo s liste bolesti ukloniti i voajerizam, egzibicionizam, fetišizam, seksualni sadizam i mazohizam, pedofiliju, nekrofiliju itd

S obzirom na to da su ovi kriteriji primijenjeni samo za homoseksualnost, a ne i za ostale duševne bolesti, očito je da se radi o društveno-političkoj, a ne znanstvenoj odluci...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
stratilat je napisao/la:
tangata je napisao/la:
Isus reče da smo svi njegova djeca?!

Bog je stvorio i krpelje i muve,pacove?

Vidim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:40 
Offline

Pridružen/a: 26 svi 2019, 19:49
Postovi: 56
Diablo je napisao/la:
tangata je napisao/la:
Neznanje je covjekov najveci neprijatelj, pa odatle i potice stah od nepoznatog. Homoseksualizam je jos uvijek nepoznanica i nejasnoca kod mnogih, koja bi bila brzo otklonjena kada bi samo gey populaciji dali sansu da se ne stide, ne boje, ne poricu...Bili bi veoma iznenadjeni koliko je vasih poznanika, susjeda, prijatelja, pa i neki clanova familije opredjeljeno za isti spol.

Da malo poducimo one koji neznaju...
Homoseksualnost je bila dusevna bolest sve do 1973 godine kada je americki psiholozi skidaju zbog drustveno/politickog pritiska, iako nisu imali nijednu znanstvenu potvrdu da bi to proveli.Da bi mogli skinuti homoseksualnost s liste duševnih bolesti, morali su donijeti i nove kriterije, naime da stanje koje bi se smatralo bolešću mora:
1. redovito uzrokovati poteškoće

2. smetati društvenoj učinkovitosti

Ako bismo iste kriterije primijenili i na druge duševne bolesti, onda bi trebalo s liste bolesti ukloniti i voajerizam, egzibicionizam, fetišizam, seksualni sadizam i mazohizam, pedofiliju, nekrofiliju itd

S obzirom na to da su ovi kriteriji primijenjeni samo za homoseksualnost, a ne i za ostale duševne bolesti, očito je da se radi o društveno-političkoj, a ne znanstvenoj odluci...


Svjetska zdravstvena organizacija uklonila je homoseksualnost s međunarodne klasifikacije bolesti 17. maja 1990. godine i time potvrdila stajalište struke, nakon što je Američka psihijatrijska asocijacija još 1974. godine iznijela zvaničan stav da homoseksualnost sama po sebi ne predstavlja problem u rasuđivanju, stabilnosti, pouzdanosti i općenito u društvenim i radnim sposobnostima.
Svejedno jesu li ti drugačiji, ti drugi različiti od nas rasno, etnički, vjerski, rodno, seksualno… Kada jednom nešto upoznamo i razumijemo, strah nestaje. Onda više nema onih nekih tamo, strašnih. Hej, pa to je moj komšija, to mi je sestrična, to mi je kolega s posla, moja zubarka… Svako neznanje svoje rupe u znanju popunjava predrasudama i stereotipima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
tangata je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Da malo poducimo one koji neznaju...
Homoseksualnost je bila dusevna bolest sve do 1973 godine kada je americki psiholozi skidaju zbog drustveno/politickog pritiska, iako nisu imali nijednu znanstvenu potvrdu da bi to proveli.Da bi mogli skinuti homoseksualnost s liste duševnih bolesti, morali su donijeti i nove kriterije, naime da stanje koje bi se smatralo bolešću mora:
1. redovito uzrokovati poteškoće

2. smetati društvenoj učinkovitosti

Ako bismo iste kriterije primijenili i na druge duševne bolesti, onda bi trebalo s liste bolesti ukloniti i voajerizam, egzibicionizam, fetišizam, seksualni sadizam i mazohizam, pedofiliju, nekrofiliju itd

S obzirom na to da su ovi kriteriji primijenjeni samo za homoseksualnost, a ne i za ostale duševne bolesti, očito je da se radi o društveno-političkoj, a ne znanstvenoj odluci...


Svjetska zdravstvena organizacija uklonila je homoseksualnost s međunarodne klasifikacije bolesti 17. maja 1990. godine i time potvrdila stajalište struke, nakon što je Američka psihijatrijska asocijacija još 1974. godine iznijela zvaničan stav da homoseksualnost sama po sebi ne predstavlja problem u rasuđivanju, stabilnosti, pouzdanosti i općenito u društvenim i radnim sposobnostima.
Svejedno jesu li ti drugačiji, ti drugi različiti od nas rasno, etnički, vjerski, rodno, seksualno… Kada jednom nešto upoznamo i razumijemo, strah nestaje. Onda više nema onih nekih tamo, strašnih. Hej, pa to je moj komšija, to mi je sestrična, to mi je kolega s posla, moja zubarka… Svako neznanje svoje rupe u znanju popunjava predrasudama i stereotipima.

Dr. Ronald Bayer, inače prohomoseksualni psihijatar, u svojoj knjizi je detaljno opisao kako su militantni homoseksualci uz pomoć lobiranja, prijetnji i zastrašivanja uspjeli Američkom društvu psihijatara nametnuti političku odluku da se homoseksualnost ukloni kao duševna bolest iz Dijagnostičkog i statističkog priručnika za duševne bolesti.3 Dr. Jeffrey Satinover također svjedoči kako su infiltrirani militantni homoseksualci djelovali unutar same Udruge i kojima su se sve manevrima služili kako bi postigli svoj cilj...

Odluka Američkog društva psihijatara, Svjetske zdravstvene organizacije i sličnih organizacija ili pojedinaca koji tvrde da homoseksualnost nije bolest, iako dolazi od znanstvenika, ne temelji se na znanosti. Stajalište ovih psihijatara, ili psihologa, da će se homoseksualci lakše uklopiti u društveni život, ako se homoseksualnost ne tretira kao bolest, nije znanstveno, već političko. Ne može se neka bolest 'ukinuti' samo zato da se dotična populacija lakše uklopi u društveni život. Prvo, to nije znanstveni pristup, drugo, onda bi pravo na taj pristup imali i drugi duševni bolesnici kao što su egzibicionisti, voajeri, pedofili, nekrofili, zoofili i drugi. Osim toga, takvo stajalište psihijatara je diskriminirajuće prema diskretnim homoseksualcima koji ne smatraju svoje stanje normalnim, te s pravom traže liječenje...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 27 svi 2019, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Napuni se zemlja svakoga bezakonja i gadosti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 29 svi 2019, 08:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Ministry of Sound je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
Garantiram klasično šerijet-kamenovanje minimum jednog primjerka LGBT populacije u sred multikulti Kotline.


Mislim da će se iskontrolirati kad je u pitanju "viši cilj". SDA dirigira vehabijama i uspjet će ih nekako zauzdati, uz veliko osiguranje - mislim da će proći bez većih problema. Uz prijateljske medije i nižu ljestvicu očekivanja od Sarajeva, bit će mala medijska pobjeda (pogurat će i njihov kadar u RSE i nekim stranim dopisništvima) ali vjerojatno i brzo zaboravljena.


Taj dan možda i bude mir, vjerujem da hoće jer hrpa policije, morebit i koji političar će osiguravati povorku tu ne smije biti falinke. Majstori su proizvodnje opsjena iliti hauški, dakle bit će to što je i najavljeno, igrokaz političara za EU.

Ali već drugi dan negdje u tamnom sokaku ili u samom centru (BBI) će nastradati prvi koji naleti ili prva kao one dvije srkalice nedavno. To je danas stvarnost.

Ne trebaš biti lgbtxyz lik, dovoljno je biti malo drugačiji da te jalija šamara...

Anarhija all over Baščaršija
Album: Das ist Walter (1984)

Sejo se danas super osjeća
Sinoć je na ulici razbio hipika
Mali je pokrio lice rukama
Ali je ostao bez bubrega

Sejo se malo muči dok razmišlja
Sinoć ga nije izradila riba
Opuco joj je odmah dva šamara
Kad ga je za mecu slagala

Anarhija all over Baščaršija...

Sejo voli Hanku i Šabana,
nervira ga ono "A" po zidovima
Sejo je jučer razbio hipika
Sejo je junak s Vratnika

New primitivs all over Baščaršija
Sejo se gnuša zapada


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 30 svi 2019, 19:54 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2019, 17:14
Postovi: 85
Homoseksualizam je ozbiljan psiholoski poremecaj kao i homorasizam. Ocituju se u jakoj netrpeljivosti i animozitetu prema pripadnicima drugog spola ili rase.
To je u biti nedostatak instinkta odrzanja vrste.
Kada bi svi ljudi bili homoseksualci, to bi bio kraj covjecanstva.
Kada bi sve zivotinje na svijetu patile od homoseksualizma, to bi bio kraj zivotinjskog carstva.
Praviti se blesav i ignorirati tragicne posljedice takvog dusevnog poremecaja je stetno kao i ohrabrivati narkomaniju, alkoholizam i ostale psiholoske poremecaje.
Po istoj pogresnoj logici zasto ne bi dozvolili onima koji vole droge i alkohol da rade ono sto im je drago i u cemu uzivaju.
Stvaranje odgovarajuce drustvene stigme je dio socijalnog odbrambenog mehanizma.
Tako se minimizira i kradja, lopovluk, prevara i nasilje – stvaranjem neprihvatljive drustvene stigma asocirane sa takvom vrstom ponasanja.
Mogla bi se dekriminalizirati i ohrabrivati i takva vrsta psiholoskih poremecaja, ali da li bi to nas odvelo u bolji i pravedniji svijet?
Instinkt odrzanja vrste je jedan od najvaznijih instinkta...
Homoseksualizam je usko povezan i sa sebicnoscu i izbijegavanjem svih obaveza i zamornog rada koji se povezani sa podizanjem djece.
To je isto kao kad neko voli vojsku ali ne zeli da sluzi u njoj jer mu je draze da neko drugi pogine za njega ili nju...
Da nasi roditelji nisu zeljeli imati djece, ne bi ni nas bilo...
Zelja da se licno zrtvuje za dobrobit citavog drustva je jedna od osnovnih karakteristika ljudi kao drustvenih bica...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 52  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, lider30, mijat_tomic_is_back, Naša Kvačica, Robbie MO i 294 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO