HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Novovrijeme je nepopravljiv hrvatofil, s njim uopšte ne vredi pričati na ove teme, ako ne odgovara Hrvatima, on je automatski protiv. Bez greške.


Zato se ti uvjek javis kad neko negativno spomene Baliye i jos bi u savez sa njima.
Moje pisanje je 100% u skladu sa trenutnom politikom RS.
Tvoje pisanje je u skladu sa ničim, jos nisam čuo srpskog političara da lupa takve nebuloze. Cak ni izdajnik Mehtić ne lupa takve gluposti. Mozda Čeda nešto slično misli ali ne smije javno da kaže.


Pa trenutna politika RS treba da RS dovede do ujedinjenja sa Srbijom. A buduća politka ujedinjene Srbije treba da planira dalje, zar ne? Neće nam trenutna politika RS biti potreba doveka.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa to je zato što ja nisam političar. I ajde odgovori naovo drugo pitanje koje sam ti postavio.

I majke ti, prestani da pominješ ljude koji su politički mrtvi već deset i više godina. Ako ćeš već da komentarišeš događaje u Srbiji, barem se malo informiši o njoj. Čuj Čeda i Čanak....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Zato se ti uvjek javis kad neko negativno spomene Baliye i jos bi u savez sa njima.
Moje pisanje je 100% u skladu sa trenutnom politikom RS.
Tvoje pisanje je u skladu sa ničim, jos nisam čuo srpskog političara da lupa takve nebuloze. Cak ni izdajnik Mehtić ne lupa takve gluposti. Mozda Čeda nešto slično misli ali ne smije javno da kaže.


Pa trenutna politika RS treba da RS dovede do ujedinjenja sa Srbijom. A buduća politka ujedinjene Srbije treba da planira dalje, zar ne? Neće nam trenutna politika RS biti potreba doveka.


Nema dalje.
Srpska + Srbija = Drzava sa preko 100.000 km2.
Skoro pola Juge.
Ako nam je to malo, pa nam jos trebaju Muslimani, DGGP i sl. trebamo se odmah ubiti jer nikad necemo na zelenu granu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa to je zato što ja nisam političar. I ajde odgovori naovo drugo pitanje koje sam ti postavio.

I majke ti, prestani da pominješ ljude koji su politički mrtvi već deset i više godina. Ako ćeš već da komentarišeš događaje u Srbiji, barem se malo informiši o njoj. Čuj Čeda i Čanak....


Pa odgovorio sam ti.
Vrati se na drugu stranu.
Malo je sto nista ne kontas, najbolje da ti jos 2 puta pisem.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A zašto od nas ne bi dobili potpis za nezavisnost FBiH (što ćemo lakše postići, ako zanemarimo tvoju brigu za Hrvate). Nama ni iz džepa ni u džep.


Evo im odmah.
Samo nek nama potpišu izlazak RS iz BiH mi ćemo njima potisati FBIH iste sekunde. Misliš da bi mi štitili Hrvate? :smijeh Pa prodali bi ih iste sekunde ko i oni nas kad bi im neko ponudio nezavisnu HB u zamjenu da RS ide Muslimanima.
Al to ti je takva nebuloza da nije vrijedna komentara.

Veruj mi, s obzirom na tvoje prethodno pisanje, pitanje uopšte nije nebuloza. Ali zadovoljan sam ovim odgovorom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa trenutna politika RS treba da RS dovede do ujedinjenja sa Srbijom. A buduća politka ujedinjene Srbije treba da planira dalje, zar ne? Neće nam trenutna politika RS biti potreba doveka.


Nema dalje.
Srpska + Srbija = Drzava sa preko 100.000 km2.
Skoro pola Juge.
Ako nam je to malo, pa nam jos trebaju Muslimani, DGGP i sl. trebamo se odmah ubiti jer nikad necemo na zelenu granu.


Kako bre, nema dalje? A Crna Gora, u kojoj SPC podržava 65% stanovništa?
Evo kompromis, da mi prvo ujedinimo RS i Srbiju, a onda ćemo kandidovati na izborima naše programe, pa koji dobije većinu, neka bude državni. Je li to OK? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa trenutna politika RS treba da RS dovede do ujedinjenja sa Srbijom. A buduća politka ujedinjene Srbije treba da planira dalje, zar ne? Neće nam trenutna politika RS biti potreba doveka.


Nema dalje.
Srpska + Srbija = Drzava sa preko 100.000 km2.
Skoro pola Juge.
Ako nam je to malo, pa nam jos trebaju Muslimani, DGGP i sl. trebamo se odmah ubiti jer nikad necemo na zelenu granu.

Ne postoji malo kada su te stvari u pitanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa to je zato što ja nisam političar. I ajde odgovori naovo drugo pitanje koje sam ti postavio.

I majke ti, prestani da pominješ ljude koji su politički mrtvi već deset i više godina. Ako ćeš već da komentarišeš događaje u Srbiji, barem se malo informiši o njoj. Čuj Čeda i Čanak....


Pa odgovorio sam ti.
Vrati se na drugu stranu.
Malo je sto nista ne kontas, najbolje da ti jos 2 puta pisem.

Ne nisi mi odgovorio zašto pominješ dva politička mrtvaca koji ne mogu da napune kombi sa svojim pristalicama, a još manje zašto mene povezuješ sa njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Nema dalje.
Srpska + Srbija = Drzava sa preko 100.000 km2.
Skoro pola Juge.
Ako nam je to malo, pa nam jos trebaju Muslimani, DGGP i sl. trebamo se odmah ubiti jer nikad necemo na zelenu granu.


Kako bre, nema dalje? A Crna Gora, u kojoj SPC podržava 65% stanovništa?
Evo kompromis, da mi prvo ujedinimo RS i Srbiju, a onda ćemo kandidovati na izborima naše programe, pa koji dobije većinu, neka bude državni. Je li to OK? :D


Crna Gora je specificna.
Tu treba polako i dobro paziti da se ne posvadjamo sa Crnogorcima.
To su naša braća bez obzira na ovo trenutnu politiku koja čini sve da posvadja Srbe i Crnogorce. Ne zalijetati se pustiti da vrijeme odradi svoje.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 18:57 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ovaj novovrijeme kao da se pokatolicio. Tako to bude kada se dugo druzis s latinima.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Sanse da cemo mi pristati na to su 0 (nula).
Mi ovdje ginemo da se rijesimo islamizirane bagre a ti se se spajao. To nije akademska rasprava to je izdaja.


A zašto tako teške reči... Mislim "islamizirana bagra"....
Pazi situaciju. Meni su prađeda 1942. ubili na pragu štale dok je išao da namiri goveda, muslimani pripadnici neke muslimanske Crne legije. Đed mi je poginuo 1992. s puškom u ruci braneći selo od komšija muslimana.
Mi iz Majevičkog kraja nikada nismo imali problem sa lokalnim Hrvatima. Čak je u narodu bio i neki ponos ako bismo se mešali s njima. U ratovima nije bilo sukoba. HVO iz tuzlanskog kraja čak je bio utočište za Srbe koji su ostali u Tuzli, da ne morau da se mobilišu i ABiH i da idu na front protiv VRS. Pomagali su i prelaske Srba na srpsku stranu u ratu.
Dakle, ima sve razloge da budem kao i ti. Da ne podnosim muslimane, a da se spanđam sa Hrvatima.

Međutim, kada bez emocija hladne glave razmislimo, i 1941. i 1991-1992. kad su se muslimani dizali protiv nas, uvek je to nekako počinjalo iz Zagreba, tj. Hrvatske. Hrvati su inicirali NDH, oni su ključno uticali da dođe do raspada Jugoslavije 1991. Muslimani se jesu priključivali njima, ali nisu inicirali ništa. I uvek su loše prošli, jer su Latini znali kako da ih iskoriste.

Pa ako su Hrvati uvek bili spremni da ih koriste protiv nas, zašto ih mi ne bismo koristili protiv Hrvata. Za razliku od Carmella, ja nisam za priključenje 24% Bošnjakistana Srbiji u vidu neke autonomije, a RS i Srbija, naravno, potpuno brišu granicu. Nego sam za to da FBiH cela bude autonomija u okviru srpske države. Bošnjaci bi imali kišobran da tu uspostavljaju neki svoj entitet, mi bismo zadržali vezu sa DGGP, a prustaški element u Hrvatskoj, za kojeg nikad ne znaš kada će izaći iz senke, bi tako bio eliminisan u BiH. Hoću da kažem da nisu u RH svi kao ovi Hercegovci. Mogu na vlast doći i oni koji misle kao Inkvi, koji bi bili srećni sa autonomijicom u BiH, samo da nema RS.



Nisam znao da smo zemljaci. :D E moj aleksije, pa nismo ni mi toliko glupi da nas vi koristite kao topovsko meso protiv Hrvata, sto ste uostalom vec jednom pokusali 90-ih ali vam nije uspjelo. Eventualno bi se i moglo iskemijati kakvo sporazumijevanje, ali srpska komponenta u BiH odnosno njeno politicko vodstvo je izabralo Hrvate u BiH za svoje saveznike, sada kusajte do kraja tu juhu, sto bi braca papisti rekli. :D

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
To da smo braca,sto se provlaci sad pa sad, jesmo.Al' u sedmom koljenu.Tako da se sad komotno mozemo da jebemo medjusobno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 19:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Ove priče o dva protiv jednog ne drže vodu u bilo kojem obliku. Svi protiv svih je jedina konstanta, samo se ponekad poklapaju interesi dva naroda pa se nekom može učiniti da je na djelu dva protiv jedan. Trenutno su Srbi i Hrvati u prešutnom dogovoru i to će trajat dok se ne uspostavi Herceg-Bosna. Poslije toga su sve karte otvorene...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Amiđa je napisao/la:
Nisam znao da smo zemljaci. :D

Naravno. Vidimo se nekad u Ugljeviku na kafi. :D

Citat:
E moj aleksije, pa nismo ni mi toliko glupi da nas vi koristite kao topovsko meso protiv Hrvata, sto ste uostalom vec jednom pokusali 90-ih ali vam nije uspjelo. Eventualno bi se i moglo iskemijati kakvo sporazumijevanje, ali srpska komponenta u BiH odnosno njeno politicko vodstvo je izabralo Hrvate u BiH za svoje saveznike, sada kusajte do kraja tu juhu, sto bi braca papisti rekli. :D


Vidi, ako si pažljivije pročitao moje ostale upise, radi se o istoj stvari o kojoj ti pišeš: FBiH - bošnjačka država. Ako su vam potrebne neke usluge s naše strane, a pretpostavljam da jesu, onda se možemo dogovoriti.
Hrvati su vas u dva poslednja rata koristili kao topovsko meso protiv nas, a kad ja kažem "korišćenje" to ne znači baš isto. Ne radi se o toliko dramatičnoj stvari da su potrebni topovi. ;)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Amiđa je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

A zašto tako teške reči... Mislim "islamizirana bagra"....
Pazi situaciju. Meni su prađeda 1942. ubili na pragu štale dok je išao da namiri goveda, muslimani pripadnici neke muslimanske Crne legije. Đed mi je poginuo 1992. s puškom u ruci braneći selo od komšija muslimana.
Mi iz Majevičkog kraja nikada nismo imali problem sa lokalnim Hrvatima. Čak je u narodu bio i neki ponos ako bismo se mešali s njima. U ratovima nije bilo sukoba. HVO iz tuzlanskog kraja čak je bio utočište za Srbe koji su ostali u Tuzli, da ne morau da se mobilišu i ABiH i da idu na front protiv VRS. Pomagali su i prelaske Srba na srpsku stranu u ratu.
Dakle, ima sve razloge da budem kao i ti. Da ne podnosim muslimane, a da se spanđam sa Hrvatima.

Međutim, kada bez emocija hladne glave razmislimo, i 1941. i 1991-1992. kad su se muslimani dizali protiv nas, uvek je to nekako počinjalo iz Zagreba, tj. Hrvatske. Hrvati su inicirali NDH, oni su ključno uticali da dođe do raspada Jugoslavije 1991. Muslimani se jesu priključivali njima, ali nisu inicirali ništa. I uvek su loše prošli, jer su Latini znali kako da ih iskoriste.

Pa ako su Hrvati uvek bili spremni da ih koriste protiv nas, zašto ih mi ne bismo koristili protiv Hrvata. Za razliku od Carmella, ja nisam za priključenje 24% Bošnjakistana Srbiji u vidu neke autonomije, a RS i Srbija, naravno, potpuno brišu granicu. Nego sam za to da FBiH cela bude autonomija u okviru srpske države. Bošnjaci bi imali kišobran da tu uspostavljaju neki svoj entitet, mi bismo zadržali vezu sa DGGP, a prustaški element u Hrvatskoj, za kojeg nikad ne znaš kada će izaći iz senke, bi tako bio eliminisan u BiH. Hoću da kažem da nisu u RH svi kao ovi Hercegovci. Mogu na vlast doći i oni koji misle kao Inkvi, koji bi bili srećni sa autonomijicom u BiH, samo da nema RS.



Nisam znao da smo zemljaci. :D E moj aleksije, pa nismo ni mi toliko glupi da nas vi koristite kao topovsko meso protiv Hrvata, sto ste uostalom vec jednom pokusali 90-ih ali vam nije uspjelo. Eventualno bi se i moglo iskemijati kakvo sporazumijevanje, ali srpska komponenta u BiH odnosno njeno politicko vodstvo je izabralo Hrvate u BiH za svoje saveznike, sada kusajte do kraja tu juhu, sto bi braca papisti rekli. :D


Logicno da smo izabrali Hrvate kad su ko i mi za uništenje BiH.
Ako se i vi za uništenje BiH udružićemo se i sa vama.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 svi 2019, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
dudu je napisao/la:
Dodik odgovara Komšiću: Dođi u Banju Luku dogodine i vidi kako izgledaju uniforme vojske

Mogli bi jednu anketu otvoriti hoće li se odazvati pozivu.


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
12:00

U Sarajevu je počela sjednica Zajedničkog kolegija Parlamentarne skupštine BiH.


:osama :klanjam :aleale

Citat:
13:06

Sjeednica Zajendičkog Kolegija oba doma Parlamentarne skupštine BiH prekinuta je, jer članovi Koelgija iz SNSD-a Nikola Špirić i Nebojša Radmanopvić, nisu pristali da se razmatra tačka o formrianju komisija Parlamenta BiH, prije nego što se formria Viejće minsitara BiH.

Potvrdio je ovo Bakir Izetbegović, predsjedavajući Doma naroda PSBiH.


:osama :sad :crying

https://avaz.ba/vijesti/bih/489350/prek ... -ministara

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nakon sjednice Kolegija

Bakir Izetbegović: Parlament BiH je u potpunosti blokiran

slika

"Ne može raditi zakonodavno tijelo tako što je zaustavljeno formiranje komisija, a evo na ovaj način se zaustavlja i rad Kolegija. Mi smo imali i ranije situacije da nije bilo formirano Vijeće ministara, ali se nije desila situacija da bude blokiran rad Parlamentarne skupštine BiH. Postoje konkretne štete koliko košta rad Skupštine", kazao je Izetbegović.

Naveo je kako je problem nastavo u vezi s dostavljanjem prvog godišnjeg plana u okviru MAP-a.

"Dostavljanje godišnjih planova ne znači članstvo bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme bla bla bla kme

slika

“Mislim da bi OHR trebao donijeti neke sankcije."

:smijeh

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bakir-i ... /190528078

slika

"Drže me za muda!"

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa šta je u mom planu loše po nas? Ujedinjene Srpska i Srbija, sa dobrim odnosima sa bošnjačkom FBiH. U nekoj vrsti neobavezne unije, u kojoj smo mi glavni.
Loše je možda jedino po Hrvate, a ti i novovrijeme skačete kao opareni. Kao da ste i vi Hrvati.

Novovrijeme je nepopravljiv hrvatofil, s njim uopšte ne vredi pričati na ove teme, ako ne odgovara Hrvatima, on je automatski protiv. Bez greške.


Kad već ima toliko Hrvata srbofila poput prosječnog SDP-ovca (govorim o SDP-u Hrvatskoj), šta ne bi moglo biti i obratno, a novovrijeme očito jako naginje Hrvatima.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Na temelju cega je hrvatofil?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
s one strane dinare je napisao/la:
Na temelju cega je hrvatofil?

sjećam se da je izjavio da je navijao za hrvatsku repku na mundijalu, podržava čovićeve izmjene izbornog zakona i općenito se svrstava na hrvatsku stranu u raspravi između Hrvata i muslimana. Uglavnom vidi se to u njegovim postovima, a to vide i njegovi sunarodnjaci.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Dutch01 je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Na temelju cega je hrvatofil?

sjećam se da je izjavio da je navijao za hrvatsku repku na mundijalu, podržava čovićeve izmjene izbornog zakona i općenito se svrstava na hrvatsku stranu u raspravi između Hrvata i muslimana. Uglavnom vidi se to u njegovim postovima, a to vide i njegovi sunarodnjaci.


To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
novovrijeme je napisao/la:
Dutch01 je napisao/la:
sjećam se da je izjavio da je navijao za hrvatsku repku na mundijalu, podržava čovićeve izmjene izbornog zakona i općenito se svrstava na hrvatsku stranu u raspravi između Hrvata i muslimana. Uglavnom vidi se to u njegovim postovima, a to vide i njegovi sunarodnjaci.


To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.


Kad dođe Musliman i optužuje Hrvate da su Srbi, a Srbe da su Hrvati... :zubati

Znaš da su im zbog nečega mravi u guzici... :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
novovrijeme je napisao/la:
Dutch01 je napisao/la:
sjećam se da je izjavio da je navijao za hrvatsku repku na mundijalu, podržava čovićeve izmjene izbornog zakona i općenito se svrstava na hrvatsku stranu u raspravi između Hrvata i muslimana. Uglavnom vidi se to u njegovim postovima, a to vide i njegovi sunarodnjaci.


To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.

To nije uvreda, nego konstatacija.
Ne očekujem da ćeš to priznati, a što se tiče srbofilije na ovom je forumu ima toliko da je to pomalo i degutantno.
Ali u pravi si, ja jesam iz Hrvatske i automatski imam drukčiji pogled na situaciju u Bih za razliku od nekog iz BiH.
No usprkos bošnjačkoj majorizaciji, smatram da je ključ rješavanja statusa Hrvata u BIH upravo u dogovoru s muslimanima, a ne Srbima.
E sad je li takav dogovor moguć to je drugi par rukava.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.


Kad dođe Musliman i optužuje Hrvate da su Srbi, a Srbe da su Hrvati... :zubati

Znaš da su im zbog nečega mravi u guzici... :zubati


Samo da ne počne spominjati Posavinu i Vukovar. Neće valjda. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, iprodano, Jean Luc Picard, kily, Patriota, Tomba17, VBA2024 i 272 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO