HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30076
Dutch01 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.

To nije uvreda, nego konstatacija.
Ne očekujem da ćeš to priznati, a što se tiče srbofilije na ovom je forumu ima toliko da je to pomalo i degutantno.
Ali u pravi si, ja jesam iz Hrvatske i automatski imam drukčiji pogled na situaciju u Bih za razliku od nekog iz BiH.
No usprkos bošnjačkoj majorizaciji, smatram da je ključ rješavanja statusa Hrvata u BIH upravo u dogovoru s muslimanima, a ne Srbima.
E sad je li takav dogovor moguć to je drugi par rukava.


Čuj drugi par rukava. To je prvi par rukava. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Dutch01 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.

To nije uvreda, nego konstatacija.
Ne očekujem da ćeš to priznati, a što se tiče srbofilije na ovom je forumu ima toliko da je to pomalo i degutantno.
Ali u pravi si, ja jesam iz Hrvatske i automatski imam drukčiji pogled na situaciju u Bih za razliku od nekog iz BiH.
No usprkos bošnjačkoj majorizaciji, smatram da je ključ rješavanja statusa Hrvata u BIH upravo u dogovoru s muslimanima, a ne Srbima.
E sad je li takav dogovor moguć to je drugi par rukava.


Konstatacija je ovo:
Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj npr. Čović, divan čovjek, gospodin.
Prijetelj mog neprijatelja je moj neprijatelj npr. Mesić, to je ustvari Baliya.
A to što ti pišeš je glupost. Površno gledanje na procese u BiH ili očaj zbog S-H saradnje protiv tzv. BiH i Muslimana.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.


Kad dođe Musliman i optužuje Hrvate da su Srbi, a Srbe da su Hrvati... :zubati

Znaš da su im zbog nečega mravi u guzici... :zubati


Nisam musliman, nego sam iz Hrvatske i znam da se Srbima može vjerovati jednako koliko i muslimanima.
Nijedan srpsko-hrvatski dogovor nije zaživio. Nadalje Hrvatska sigurno neće dopustiti raspad BiH.
Sve dok su na vlasti u Srbiji Vučić i kompanija, tu neke normalizacije odnosa ne može biti.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:29 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 11:13
Postovi: 649
Dutch01 je napisao/la:
No usprkos bošnjačkoj majorizaciji, smatram da je ključ rješavanja statusa Hrvata u BIH upravo u dogovoru s muslimanima, a ne Srbima.
E sad je li takav dogovor moguć to je drugi par rukava.


Imali su Hrvati dogovor s Bošnjacima u vidu Washingtonskog sporazuma pa su ga na sve načine kroz OHR i sudove gledali potkopat. Dobrim dijelom su i bili uspješni, Hrvatima je bilo lijepo u FBiH dok nije krenilo institucionalno nasilje podržano od Bošnjaka.

Tako da se držimo one američke: "Fool me once.."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Dutch01 je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Kad dođe Musliman i optužuje Hrvate da su Srbi, a Srbe da su Hrvati... :zubati

Znaš da su im zbog nečega mravi u guzici... :zubati


Nisam musliman, nego sam iz Hrvatske i znam da se Srbima može vjerovati jednako koliko i muslimanima.
Nijedan srpsko-hrvatski dogovor nije zaživio. Nadalje Hrvatska sigurno neće dopustiti raspad BiH.
Sve dok su na vlasti u Srbiji Vučić i kompanija, tu neke normalizacije odnosa ne može biti.


Ne znam o cemu pricas i zasto je Vucic relevantan.

Vucic nema ruke u Ustavnom sudu BiH ili CIK-u.

Citat:
Nijedan srpsko-hrvatski dogovor nije zaživio.


Jok, samo npr. glasanje u Ustavnom sudu kojim je proglasena neustavnom odredba izbornog zakona pomocu koje su Muslimani pokušavali utopiti Hrvate u čaši vode, preko probijanja zadnje crte obrane u Domu naroda.

Iako ne očekujem o tebe da išta znaš o BiH, bar se suzdrži od ikakvih konstatacija bez detaljnog poznavanja ustavne strukture i načina odlučivanja.

Pokušavamo se oduprijeti da nas Muslimani žive ne zakopaju, a ovaj priča o Vučiću. To najbolje pokazuje da postoje Hrvati prvog reda i Hrvati drugog reda. Alternativno objašnjenje je da su Hrvati sklepana i formalna nacija bez ikakve empatije među pojedinim regijama. Jedino tako je moguće u istu ravan staviti verbalno prepucavanje između Beograda i Zagreba, s projektom uništenja Hrvata kao političkog faktora na prostoru veličine Dalmacije. Jedino je tako moguće da je 10 km2 Piranskog zaljeva, važnija tema od 10 000km2 kopnenog teritorija iz kojeg se pokušavaju izgurati Hrvati da bi se napravilo mjesta za džamahiriju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Hrvati iz RH gledaju na dešavanja u BiH preko prizme Domovinskog rata i misle si Srbi su neprijatelji a Muslimani su isto žrtva agresije kao i mi. Malo tko prati i čita što se to događa u BiH a još je manje onih koji razumiju što se događa. Većina ljudi ne zna što se sve događalo u srednjoj bosni i hercegovini prilikom muslimanske agresije jer je 1993. godine fokus hrvatskih medija bio na maslenici. Sve do nedavno krivnjom hrvatskih medija većina ljudi je na njih gledala kao na dobroćudne muje i hase koji su jadni stradali od srba i koji nisu činili nikakve zločine nad drugim narodima. Nakon pelješkog mosta a pogotovo Bakirova izleta u NU2 stvari polako postaju jasne i ljudi shvaćaju da smo obmanjivani skoro 20 godina. Nažalost naša politika još ne shvaća u potpunosti pa se neki i dalje kunu u cjelovitost BiH ali doći će i to na svoje.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 14:43 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
weasel je napisao/la:
Hrvati iz RH gledaju na dešavanja u BiH preko prizme Domovinskog rata i misle si Srbi su neprijatelji a Muslimani su isto žrtva agresije kao i mi. Malo tko prati i čita što se to događa u BiH a još je manje onih koji razumiju što se događa. Većina ljudi ne zna što se sve događalo u srednjoj bosni i hercegovini prilikom muslimanske agresije jer je 1993. godine fokus hrvatskih medija bio na maslenici. Sve do nedavno krivnjom hrvatskih medija većina ljudi je na njih gledala kao na dobroćudne muje i hase koji su jadni stradali od srba i koji nisu činili nikakve zločine nad drugim narodima. Nakon pelješkog mosta a pogotovo Bakirova izleta u NU2 stvari polako postaju jasne i ljudi shvaćaju da smo obmanjivani skoro 20 godina. Nažalost naša politika još ne shvaća u potpunosti pa se neki i dalje kunu u cjelovitost BiH ali doći će i to na svoje.


Pa progledajte vise jebo vas, imate internet i dostupne informacije u roku sekunde. Srbi u BiH su partner a ne neprijatelj, Bosnjaci nisu partner vec neprijatelj. I nije do Srba vec do Bosnjaka.

Za Srbiju i Vucica nas boli ***, eto mu tamo Kosovo pa nek ureduje ako moze... Situacija preko Drine nas ni najmanje ne zanima pogotovo u ovoj varijanti di Vucic slusa sta mu Zapad kaze.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
novovrijeme je napisao/la:
Citat:
12:00

U Sarajevu je počela sjednica Zajedničkog kolegija Parlamentarne skupštine BiH.


:osama :klanjam :aleale

Citat:
13:06

Sjeednica Zajendičkog Kolegija oba doma Parlamentarne skupštine BiH prekinuta je, jer članovi Koelgija iz SNSD-a Nikola Špirić i Nebojša Radmanopvić, nisu pristali da se razmatra tačka o formrianju komisija Parlamenta BiH, prije nego što se formria Viejće minsitara BiH.

Potvrdio je ovo Bakir Izetbegović, predsjedavajući Doma naroda PSBiH.


:osama :sad :crying

https://avaz.ba/vijesti/bih/489350/prek ... -ministara


Muslimani igraju klikere dok Srbi igraju Ligu Šampiona. Blefirali misleći Dodiku i njegovoj stranci se žuri u vlast, a Srbi igraju na puno godina unaprijed. Mudro i državnički.

Mazlums. Poslije uvijek cmizdre Inzku i OHR-a. Nek se u džamijama krenu 5 puta klanjati Inzku. Možda im onda ispuni bar jednu želju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To bi pretpostavljam trebala biti uvreda? Da se ja postidim pa krenem pljuvati po Hrvatima.
Tako otprlike i Muslimani napadaju Dodika. A i Čovića da je Jugosloven,Srbofil.
Jako glupo, naivno i hinjski, dakle tipično Muslimanski.
Moji sunarodnjaci jako dobro znaju zašto smo mi iz RS "Hrvatofili" a Hrvati iz HB "Srbofili". Znaju to i Muslimani al uzalud im trud. Dolazice Covic na Dan RS a Mile na Dan HB, sve više i intezivnije. Zato Bakir danas čupa kosu sa glave.
Neki iz Hrvatske i Srbije ne kontaju al skontaće.


Kad dođe Musliman i optužuje Hrvate da su Srbi, a Srbe da su Hrvati... :zubati

Znaš da su im zbog nečega mravi u guzici... :zubati


Pa nije im Alija ostavio u amanet da virtualnim spamanjem stvore muslimansku državu. Jadni čovjek zašto se toliko mučio i trudio, nizašta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Najkomičnije je kad te za simpatije prema Srbima optuže unitaristi i veliki BiH-ovci. Odmah znaš što tu smrdi. Nešto što ima veze sa muhammadom i kafirstvom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
PCM je napisao/la:
Pa progledajte vise jebo vas, imate internet i dostupne informacije u roku sekunde. Srbi u BiH su partner a ne neprijatelj, Bosnjaci nisu partner vec neprijatelj. I nije do Srba vec do Bosnjaka.Za Srbiju i Vucica nas boli ***, eto mu tamo Kosovo pa nek ureduje ako moze... Situacija preko Drine nas ni najmanje ne zanima pogotovo u ovoj varijanti di Vucic slusa sta mu Zapad kaze.

Pa narod je progledao samo su problem političke kaste koje su spore kao ljenjivac.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 svi 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
BBC je napisao/la:

Pa nije im Alija ostavio u amanet da virtualnim spamanjem stvore muslimansku državu. Jadni čovjek zašto se toliko mučio i trudio, nizašta.

Sta su para spucali u ratu i poslije rata mogli su kupiti sebi neko ostrvo u Polineziji i tamo biti gospoda neopjevana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 29 svi 2019, 04:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4242
s one strane dinare je napisao/la:
Na temelju cega je hrvatofil?

Mora da ih voli.Strane se biraju prema ljubavi a ne prema pameti :p
Nebi ni on bio politicki musliman da nevoli allaha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 29 svi 2019, 06:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Muslimani igraju klikere dok Srbi igraju Ligu Šampiona. Blefirali misleći Dodiku i njegovoj stranci se žuri u vlast, a Srbi igraju na puno godina unaprijed. Mudro i državnički.

Mazlums. Poslije uvijek cmizdre Inzku i OHR-a. Nek se u džamijama krenu 5 puta klanjati Inzku. Možda im onda ispuni bar jednu želju.



aj katolik, ohladi malo sa muslimanima bog ti dao... nije valjda da ti je neki muhamad bin kurcani povalio zenu, pa sad istresas svoje frustracije. a takvih vas je 90 %. ne igraju ovdje bosnjaci klikera, vec citav civilizirani svijet. nama ovakva bih bez nato-a ne treba. ili ce nato ili nema vise tzv. rs. na njima je izbor. ovo je prijelomna tacka.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 29 svi 2019, 06:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Pokušavamo se oduprijeti da nas Muslimani žive ne zakopaju


sto ne mogu hdz takije. vi ste se sami zakopali kad ste izgubili populaciju i politicki kapacitet. nas je politicki sustav dizajniran za 800.000 hrvata, a ne za 300.000 i sad smo vam mi krivi sto je to realno stanje. da ste iskreno ratovali sa bosnjacima i bili saveznici, bilo bi vas duplo po broju sada i ne bi o ovome ni razgovarali. prestanite nama vise da knjizite svoje neuspjehe, lose dilove, razmjene teritorija itd. glupo ste radili, i sada istrajavate na tome. nemate kapacitet za promjenu. kao tovari tvrdoglavi.

Citat:
Nažalost naša politika još ne shvaća u potpunosti pa se neki i dalje kunu u cjelovitost BiH ali doći će i to na svoje.


nece to nikad doci na to vase hdz-ovsko. sta je to interes hrvatske ? da zbog vasih zmijarnika i fotelja vasih bandita, bih postane preko pola srpsko-ruska drzava i da se non-stop ratuje sa bosnjackom palestinom i da se vodi neka polu-okupacija. nacekat cete se dok za tu ideju osvojite vecinu u hrvatskoj. sta to bolje nudi herceg bosna hrvatskoj u smislu stabilnosti i zastite od bih. mi bosnjaci uvelike neutraliziramo srbe i ruski utjecaj. i dok smo mi mirni, mirna je i hrvatska. vi mali herceg-bosanci ne nudite nista hrvatskoj nego stalni rat na granici, krizu, nestabilnost i troskove. premali ste i preslabi i hocete da vas problem bude problem svakog zivog hrvata. zato necete uspjeti. bih je najjeftinije i najbolje rjesenje za hrvatsku, ako vec nije njen dio.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Naša Kvačica je napisao/la:
To što mi sami sebi tepamo kako smo milosrdni ne znači da nas drugi tako doživljavaju.

Na kraju krajeva i Bošnjaci za sebe kažu da su "dobri" Bošnjani, Srbi kukaju kako su sve druge narode oslobodili i svima sve dali. Mislim da nismo objektivni.

Sve je istina i ništa nije istina.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Srbi su za svoju milosrdnost dobili kurcinu.
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
Nema vise oprosta, vjera, hriscanstvo, oprost i tako to... to je za budale. Kakav oprost, nema oprosta. Jer poslije oprosta Srbin zaposli Muslimana, hrani ga, Musliman ojaca, kupi noz i ubije Srbina. Tako je to bilo i tako nikad vise nece biti.
Nismo mi nemilosrdni, na dobro vracamo trostruko, samo nismo budale da hranimo zube koji nas grizu.

Ne znam kako to kod vas Hrvata funkcionise al meni je neshvatljivo da zaposlis Musliman a tvom rodjaku/prijatelju/poznaniku su Muslimani ubili sina/oca/djeda? Ja da sam na mjestu rodjaka/prijatelja/poznanika bi te pljunuo i nikad vise ne bi pricao sa tobom. To je vrijeđanje logike i žrtve.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
"Malo sam citao sta UZP fasisti kamenko-kremenko foruma pricaju i pisu."
Kreće panika kod komšija =))
slika

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
novovrijeme je napisao/la:
Srbi su za svoju milosrdnost dobili kurcinu.
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
Nema vise oprosta, vjera, hriscanstvo, oprost i tako to... to je za budale. Kakav oprost, nema oprosta. Jer poslije oprosta Srbin zaposli Muslimana, hrani ga, Musliman ojaca, kupi noz i ubije Srbina. Tako je to bilo i tako nikad vise nece biti.
Nismo mi nemilosrdni, na dobro vracamo trostruko, samo nismo budale da hranimo zube koji nas grizu.

Ne znam kako to kod vas Hrvata funkcionise al meni je neshvatljivo da zaposlis Musliman a tvom rodjaku/prijatelju/poznaniku su Muslimani ubili sina/oca/djeda? Ja da sam na mjestu rodjaka/prijatelja/poznanika bi te pljunuo i nikad vise ne bi pricao sa tobom. To je vrijeđanje logike i žrtve.

Po tome su Hrvati iz Hrvatske daleko iza nas.Eno puna Hrvatska muslimana,rade,zarađuju pare i održavaju 23% u životu dok istovremeno vamo gaze Hrvate.
A moram reći i da BG na vodi grade šiptari,da Bog da vam se sve srušilo odmah po useljenju.
Opet moram još jednom reći da su Pereci daleko iza nas po tom pitanju.Oni ih vole jbt.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Bosnjaci imaju 20% umrlih od 50-65 godina starosti.To je katastrofa.Srbija ima 18,5%i po tome smo bili najgori.Ovo je samo dokaz da njihova stopa mortaliteta nikako nije niska,bez obzira sto su mladje starosne dobi,vec da ih manje ima a sa vecom stopom mortaliteta.Ovo znatno dize ukupnu stopu mortaliteta.Zato je u federaciji prosecni zivotni vek 71,5 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 537
Lokacija: Opčilište.org
Naša Kvačica je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Robbie je već tu noćnu moru interpretirao.



Istraumatizirao sam se samo čitajući ovo. :zubati



Evo još traume, haha


https://zurnal.info/novost/21364/kada-ne-mozes-nista

Citat:
Bosna i Hercegovina je zemlja velikih nemogućnosti. Šta sve ne možeš u Bosni i Hercegovini?

Kada ti ubiju oca i brata, pa poslije govore da nisu, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ubiju 8000 sunarodnjaka, pa ubice proglase žrtvama, a ti ne možeš ništa.

Kada ti kažu da nemaš svoj jezik, a ti ne možeš ništa. Jer tvoj jezik niko ne razumije.

Kada ti kažu da su tvoji ubijeni ***, a ti ne možeš ništa.

Kada ti djetetu ne daju na fizičko, jer se drugačije zove, a ti ne možeš ništa.

Kada svoje dijete pošalješ u neokrečenu školu, pa ono usput vidi one druge kako ulaze u svoje moderne učionice, a ti ne možeš ništa.

Kada fašistu plaćaš iz svog džepa da negira tvoje postojanje, a ti ne možeš ništa.

Kada ti zaprijeti da će tvojim novcem platiti bodljikavu žicu kojom će te zatočiti, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ubiju sina, pa tvrde da se sam ubio, a ti ne možeš ništa.

Kada plaćaš pravosuđe da oslobađa krivce, a osuđuje nemoćne, a ti ne možeš ništa.

Kada plaćaš policiju da razdvaja tvoju Hercegovinu od tvoje Bosne, a ti ostaneš zatočen u tunelu i ne možeš ništa.

Kada si u Širokom Brijegu ******, u Banja Luci vehabija, u Sarajevu izdajica, a ti ne možeš ništa.

Kada iz svog džepa platiš svom predsjedniku da ode navijati za neke druge, a ti ne možeš ništa.

Kada državnoj policiji zabrane da radi u svojoj državi, a ti ne možeš ništa.

Kada tvoji ambasadori rade za drugu državu, a ti ne možeš ništa.

Kada se glasački listići štampaju u stranačkim štamparijama, a ti ne možeš čak ni da gledaš.

Kada si prvak samo u invalidskim sportovima, i ne možeš ništa.

Kada ti ispaljuju zolju u centru grada, pa ostanu na slobodi, a ti ne možeš ništa.

Kada ti osuđeni ratni zločinac postane gradonačelnik, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ne daju da glasaš deceniju, pa te ubjeđuju da su demokrate, a ti ne možeš ništa.

Kada te etnički očiste, pa te još i u matičnim knjigama počiste, a ti ne možeš ništa.

Kada želiš biti građanin, pa te oni nazovu ISIL-om, a ti ne možeš ništa.

Kada tvojim novcem kupe svijeće da ih zapale u čast osuđenog (samo)ubice, a ti ne možeš ništa.

Kada tvojoj himni zvižde, a ti ne možeš ni da je pjevaš.

Kada tvoji zemljaci, u tvojoj zemlji, ritualno spaljuju zastave vaše zajedničke zemlje, a ti ne možeš ništa.

Kada kartu tvoje države crtaju tvoje komšije, a ti ne možeš ništa.

Ili možda, ipak, možeš?



(zurnal.info)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Eradicator je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Istraumatizirao sam se samo čitajući ovo. :zubati



Evo još traume, haha


https://zurnal.info/novost/21364/kada-ne-mozes-nista

Citat:
Bosna i Hercegovina je zemlja velikih nemogućnosti. Šta sve ne možeš u Bosni i Hercegovini?

Kada ti ubiju oca i brata, pa poslije govore da nisu, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ubiju 8000 sunarodnjaka, pa ubice proglase žrtvama, a ti ne možeš ništa.

Kada ti kažu da nemaš svoj jezik, a ti ne možeš ništa. Jer tvoj jezik niko ne razumije.

Kada ti kažu da su tvoji ubijeni ***, a ti ne možeš ništa.

Kada ti djetetu ne daju na fizičko, jer se drugačije zove, a ti ne možeš ništa.

Kada svoje dijete pošalješ u neokrečenu školu, pa ono usput vidi one druge kako ulaze u svoje moderne učionice, a ti ne možeš ništa.

Kada fašistu plaćaš iz svog džepa da negira tvoje postojanje, a ti ne možeš ništa.

Kada ti zaprijeti da će tvojim novcem platiti bodljikavu žicu kojom će te zatočiti, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ubiju sina, pa tvrde da se sam ubio, a ti ne možeš ništa.

Kada plaćaš pravosuđe da oslobađa krivce, a osuđuje nemoćne, a ti ne možeš ništa.

Kada plaćaš policiju da razdvaja tvoju Hercegovinu od tvoje Bosne, a ti ostaneš zatočen u tunelu i ne možeš ništa.

Kada si u Širokom Brijegu ******, u Banja Luci vehabija, u Sarajevu izdajica, a ti ne možeš ništa.

Kada iz svog džepa platiš svom predsjedniku da ode navijati za neke druge, a ti ne možeš ništa.

Kada državnoj policiji zabrane da radi u svojoj državi, a ti ne možeš ništa.

Kada tvoji ambasadori rade za drugu državu, a ti ne možeš ništa.

Kada se glasački listići štampaju u stranačkim štamparijama, a ti ne možeš čak ni da gledaš.

Kada si prvak samo u invalidskim sportovima, i ne možeš ništa.

Kada ti ispaljuju zolju u centru grada, pa ostanu na slobodi, a ti ne možeš ništa.

Kada ti osuđeni ratni zločinac postane gradonačelnik, a ti ne možeš ništa.

Kada ti ne daju da glasaš deceniju, pa te ubjeđuju da su demokrate, a ti ne možeš ništa.

Kada te etnički očiste, pa te još i u matičnim knjigama počiste, a ti ne možeš ništa.

Kada želiš biti građanin, pa te oni nazovu ISIL-om, a ti ne možeš ništa.

Kada tvojim novcem kupe svijeće da ih zapale u čast osuđenog (samo)ubice, a ti ne možeš ništa.

Kada tvojoj himni zvižde, a ti ne možeš ni da je pjevaš.

Kada tvoji zemljaci, u tvojoj zemlji, ritualno spaljuju zastave vaše zajedničke zemlje, a ti ne možeš ništa.

Kada kartu tvoje države crtaju tvoje komšije, a ti ne možeš ništa.

Ili možda, ipak, možeš?



(zurnal.info)


slika

HINCKOOOOOOOOOOOOO!!!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Kačamak je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Srbi su za svoju milosrdnost dobili kurcinu.
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
Nema vise oprosta, vjera, hriscanstvo, oprost i tako to... to je za budale. Kakav oprost, nema oprosta. Jer poslije oprosta Srbin zaposli Muslimana, hrani ga, Musliman ojaca, kupi noz i ubije Srbina. Tako je to bilo i tako nikad vise nece biti.
Nismo mi nemilosrdni, na dobro vracamo trostruko, samo nismo budale da hranimo zube koji nas grizu.

Ne znam kako to kod vas Hrvata funkcionise al meni je neshvatljivo da zaposlis Musliman a tvom rodjaku/prijatelju/poznaniku su Muslimani ubili sina/oca/djeda? Ja da sam na mjestu rodjaka/prijatelja/poznanika bi te pljunuo i nikad vise ne bi pricao sa tobom. To je vrijeđanje logike i žrtve.

Po tome su Hrvati iz Hrvatske daleko iza nas.Eno puna Hrvatska muslimana,rade,zarađuju pare i održavaju 23% u životu dok istovremeno vamo gaze Hrvate.
A moram reći i da BG na vodi grade šiptari,da Bog da vam se sve srušilo odmah po useljenju.
Opet moram još jednom reći da su Pereci daleko iza nas po tom pitanju.Oni ih vole jbt.

Kakvi ste da ste mora se priznat da imate vise casti te postovanja prema vlastitom narodu od nas al stvarno sramota da vam siptari grade beograd na vodi, nisam to ocekivao od vasih...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
novovrijeme je napisao/la:
Eradicator je napisao/la:


slika

HINCKOOOOOOOOOOOOO!!!


Ovo je odlicno, pocela im se gadit bosna i hercegovina gotovo kao nama. Za koju godinu ce gađat kamenjima alijin kip nazivajuci ga sejtanom :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2019. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
PostPostano: 03 lip 2019, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
novovrijeme je napisao/la:
Ja licno u zivotu nisam vidio Srbina da na poslu angazuje Muslimana. Prije bi platili da nam ne hodaju po firmi ili oko kuce.
Onaj Krunic sto je ubijen ih je valjda imao al to vjerovatno zbog poslova u FBiH.
To je kod nas ravno zapoljavanju HIV pozitivnih osoba ili vanzemaljaca, tako nesto. Ko bi njih angazovao ostao bi bez prijatelja, porodice, bio čudak nad čudacima.


svaka vam čast ako je tako...

robelec je napisao/la:
Puno je Hrvata koji pate od bolesnog patološkog altruizma. Vole biti mazohisti i uživaju kad se po njima i pripadnicima njihovog etničkog korpusa gazi.


velika istina, bolest od koje boluje dobar dio da ne kažem većina hrvata...

novovrijeme je napisao/la:
Ne znam kako to kod vas Hrvata funkcionise al meni je neshvatljivo da zaposlis Musliman a tvom rodjaku/prijatelju/poznaniku su Muslimani ubili sina/oca/djeda? Ja da sam na mjestu rodjaka/prijatelja/poznanika bi te pljunuo i nikad vise ne bi pricao sa tobom. To je vrijeđanje logike i žrtve.


pazi situaciju, znači moj prvi rod, ženinog brata mu ubili muslimani (uzdol), rođaka mu **** osudile na robiju, hvo pripadnik ,nevin čovjek, poludio i ubio se u zatvoru, bilo je po svim portalima, muslimani svršavali po komentarima, i pored svega toga i miljun drugih stvari on redovito dovodi muslimane u selo, plaća ih, časti, spavali u selu dok je kuću pravio... svaki od njih ima po 3-4 djece... ma... neću dalje, ne mogu :rigam


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Dr. Van Nostrand, Eminencija, iprodano, Naša Kvačica i 438 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO