HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Imam pun q. zemlje u RS-u i ja sam zato da se sve to proda ali rodbina nece. Trebaju mi dodatni argumenti, a isto tako ne znam jos kome bi sve to mogao prodati.

Kakva su vasa iskustva s tom prodajom zemlje i sume itd.?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2019, 14:56
Postovi: 29
Pun q. zemlje u RS ces prodati za bagatelu. Cijene su trenutno lose. A sto se tice rodbine, rodbina ko rodbina, oni ili smatraju da ti to ne treba, ili da je bolje da pripadne njima, jer je vec uveliko rade ili su je vec prisvojili.
A sta ih pitas, oglas i to je to. Niposto tablu, odmah je skinu i kazu skinule izbjeglice.

_________________
Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstić,
imam sito i karlicu
imam ženu vračaricu
služio sam stari kadar artiljerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
deder je napisao/la:
Imam pun q. zemlje u RS-u i ja sam zato da se sve to proda ali rodbina nece. Trebaju mi dodatni argumenti, a isto tako ne znam jos kome bi sve to mogao prodati.

Kakva su vasa iskustva s tom prodajom zemlje i sume itd.?

Slušaj me jako pažljivo.
Nemoj da prodaješ i najobaveznije traži svoj deo.
Nemoj da me teraš da ti objašnjavam zašto,jednostavno uradi tako za dvadesetak godina,razumećeš.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 21:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Prodavao ili ne, predlažem da se najprije razgraničite, nek se zna što je tvoje. Čist račun, duga ljubav.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
deder je napisao/la:
Imam pun q. zemlje u RS-u i ja sam zato da se sve to proda ali rodbina nece. Trebaju mi dodatni argumenti, a isto tako ne znam jos kome bi sve to mogao prodati.

Kakva su vasa iskustva s tom prodajom zemlje i sume itd.?


Sve prodaj Srbima i nagovori komšije da isto urade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
deder je napisao/la:
Imam pun q. zemlje u RS-u i ja sam zato da se sve to proda ali rodbina nece. Trebaju mi dodatni argumenti, a isto tako ne znam jos kome bi sve to mogao prodati.

Kakva su vasa iskustva s tom prodajom zemlje i sume itd.?


Prvo dobij svoj dio, kako ti kažu. A kako dalje to možeš samo ti znati, s obzirom na to koliko očekuješ da ćeš se vraćati/to koristiti eventualno kao odmorište ili nešto, koje cijene očekuješ za x godina, koliko ti trebaju pare, ima li potencijala za eventualno iznajmljivanje itd... Odakle mi da to znamo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 09 lip 2019, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Ma nema nikakvog potencijala, cista suma i livade, bujna priroda, ima i vocnjaka, ali to je sve. Niko tu ne zivi od osamdesetih a okolo sto je sela ("sela", jer u Bosni je i tri kuce "selo") bilo to je danas uglavnom skoro pa prazno. Pitanje je dakle cemu nesto takvo cuvati, kakva bi tu eticka, emotivna, ili bilo kakva druga vrijednost mogla biti a koja nema veze s materijalnom? Mi kad umremo, to je uglavnom to. A i djedovina je ustvari samo djedovina, mozda pradjedovina, ali vec je cukundjed (ovo je meko dj naravno) dosao garant odnekud drugdje. Tako da je sve to relativno i kad nisi na nekoj zemlji odrastao, vec te samo vucaralo za sobom kad si bio mali (ono, fora ides na selo), onda ti i ne mozes imati neku preveliku emotivnu povezanost osim mozda neke ufurane..ono, nafuras se da je to sad nesto bitno..

Nema tu komsija odavno Vujadine. Prvo su Srbi popalili "muslimansko" pa su vec nekoliko mjeseci poslije popalili i svoje. ;) i tako kilometrima uokolo. Nesto se ljudi vratilo ali ja mislim da to sve u svemu nije ni 10%, kako jednih tako i drugih. Trecih tu nema ni za lijeka nit je ikad bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Pre svega to nemaš kome da prodaš tako da je skoro pa bezredno što se tiče materijalne vrednosti.Tačno znam o čemu pričaš.Jel ti znače 3-4000€?
U koliko si ti onaj na koga mislim.Jel ti znači to?
Imaš dete.Sad si još realno mlad.Šta ti znaš kako ćeš razmišljati kad budeš stariji?Daj bre par hiljada evra neka ti neko iseče iz šume kvalitetne trupce i napravi neku lepu brvnaru da možeš da dođeš.Odmoriš glavu.Mislim pazi..realno.To ima svoju neku emotivnu i praktičnu vrednost.Koji će tebi par hiljada evra.Daj beži..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 00:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Koji si ti bre..znači ne verujem..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 07:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mujo otvorio temu da se pohvali kako ima puno zemlje u RS.
Inače svi oni imaju puno zemlje u RS, negdje zakopano oruzje, ateisti su, multikulti i ne vole Aliju.
Ne znate vi njiha...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 08:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
novovrijeme je napisao/la:
Mujo otvorio temu da se pohvali kako ima puno zemlje u RS.
Inače svi oni imaju puno zemlje u RS, negdje zakopano oruzje, ateisti su, multikulti i ne vole Aliju.
Ne znate vi njiha...


Znaš što, puno je relativan pojam. Vrt se poveća kad ga trebaš kopat. Ako nisi navikao raditi, onda i mala bašta zna biti ogromna. :sega

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naša Kvačica je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Mujo otvorio temu da se pohvali kako ima puno zemlje u RS.
Inače svi oni imaju puno zemlje u RS, negdje zakopano oruzje, ateisti su, multikulti i ne vole Aliju.
Ne znate vi njiha...


Znaš što, puno je relativan pojam. Vrt se poveća kad ga trebaš kopat. Ako nisi navikao raditi, onda i mala bašta zna biti ogromna. :sega


Ja jos nisam upoznao onilne Muslimana koji nema zemlju u RS.
I naravno neće je nikad prodati.
Ovaj autor teme ne zna kako bi se pohvalio zemljom u RS pa otvorio novu temu. Kao ne zna da li da proda pa da ga neko ovdje posavjetuje. Samo retardiran lik bi na ovom forumu pitao da li da proda imovinu al nije Mujo retardiran, Mujo je strateg. :zubati

Elem, Mujo prodaj sve kad prodaju svi tvoji sunarodnjaci.
Evo u BL ovih dana ode na deponiju cijeli Muslimanski kvart/mahala. Srbin naravno pravi zgrade. :thumbup

Ul. Novice Cerovica prosle godine
https://www.banjaluka.com/drustvo/novic ... ilma-foto/



Ul. Novice Cerovica ove godine
slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Naša Kvačica je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Mujo otvorio temu da se pohvali kako ima puno zemlje u RS.
Inače svi oni imaju puno zemlje u RS, negdje zakopano oruzje, ateisti su, multikulti i ne vole Aliju.
Ne znate vi njiha...


Znaš što, puno je relativan pojam. Vrt se poveća kad ga trebaš kopat. Ako nisi navikao raditi, onda i mala bašta zna biti ogromna. :sega
Ima u ovome istine.Ko ne voli da radi..ima posla tu preko glave.Radi se vamo naradi se tamo,naradim se ko samaraški konj.Zemlja traži slugu a ne gospodara.Ne znam.Evo ti sad ovde trenutno.Seo malo da odmorim gledam pored redovnih obaveza još četiri posla imam neobavljena samo ovde u vidokrugu a gde je Bg gde je KD i sve ostalo.Ne znam.Bole noge i leđa.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:13 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
"Puno" je zaista relativan pojam, eto ja se ni dan danas ne kuzim u te "dulume", ali hajmo ovako: ima jedno, samo moje, petstotinjak metara duzine i par stotina metara sirine livade i vocnjaka i mozda jos pola toliko sto zalazi u sumu. Meni to izgleda puno.

Novovrijeme, od svih rasista ti si zaista najdosadniji, logicno je da cu imati u RS kad sam "otale", kretenu. Djed umro, ostavio sinovima, sinovi vec zasli u staros, ostalo takoreci unucima koji se sad s tim moraju backati. Sad cu u inat tebi dati da se sagradi cesma i dzamija.

Kacamak, mozda i jesi upravu. Nisam se ja jos ni informisao kako treba. Ovdje gdje ja zivim, a to je inostranstvo, toliko zemljista kad bi prodo nebi moro sljakati makar deset godina. Ali ako bi to bilo samo par hiljada evra onda se ni ne isplati jebavati oko svega toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Novovrijeme, od svih rasista ti si zaista najdosadniji, logicno je da cu imati u RS kad sam "otale", kretenu. Djed umro, ostavio sinovima, sinovi vec zasli u staros, ostalo takoreci unucima koji se sad s tim moraju backati. Sad cu u inat tebi dati da se sagradi cesma i dzamija.


A koja ste vi rasa? Aj sto ste sebi izmislili naciju nego sad bi i rasu? :smijeh
Nećeš ti dati ništa da se sagradi jer RS je pravna država. Ne može se graditi bez dozvole. To sto ti u ostalih milijardu Muslimana u RS imate je srpska zemlja, nama placate porez. Znas Mujke? :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Interesovalo bi me kako se ostali nose s tim stvarima. Tja, zasigurno nisam jedini s malo zemlje negdje u nekoj vukojebini, pa makar to bila i predivna priroda, mir, tisina, ustvari sve to sto je Kacamak vec naveo, ali sta vama znaci to "dzedovina" (meko dj)? I je li to pojam koji bi nama trebao biti bitan u zivotu? Zivim u inostranstvu, ne znam sta bi moralo da se desi da se jednog dana vratim, a djeca i unuci..hah mislim ono.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
novovrijeme je napisao/la:
deder je napisao/la:
Novovrijeme, od svih rasista ti si zaista najdosadniji, logicno je da cu imati u RS kad sam "otale", kretenu. Djed umro, ostavio sinovima, sinovi vec zasli u staros, ostalo takoreci unucima koji se sad s tim moraju backati. Sad cu u inat tebi dati da se sagradi cesma i dzamija.


A koja ste vi rasa? Aj sto ste sebi izmislili naciju nego sad bi i rasu? :smijeh
Nećeš ti dati ništa da se sagradi jer RS je pravna država. Ne može se graditi bez dozvole. To sto ti u ostalih milijardu Muslimana u RS imate je srpska zemlja, nama placate porez. Znas Mujke? :zivili


Nikad nikakav porez nisam platio, ni otac mi, tako da seres kao i obicno.


Rasista pod navodnicima jer furas ono sto se zove najogavniji kultur-rasizam, sovinizam najgore vrste. Drugi narod smatras blago receno smecem, podrzavas njihovo ubijanje, protjerivanje, nestanak. I tako dalje. To sto su bijelci ne igra nikakvu ulogu. Ali kome je pricam..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

A koja ste vi rasa? Aj sto ste sebi izmislili naciju nego sad bi i rasu? :smijeh
Nećeš ti dati ništa da se sagradi jer RS je pravna država. Ne može se graditi bez dozvole. To sto ti u ostalih milijardu Muslimana u RS imate je srpska zemlja, nama placate porez. Znas Mujke? :zivili


Nikad nikakav porez nisam platio, ni otac mi, tako da seres kao i obicno.


Rasista pod navodnicima jer furas ono sto se zove najogavniji kultur-rasizam, sovinizam najgore vrste. Drugi narod smatras blago receno smecem, podrzavas njihovo ubijanje, protjerivanje, nestanak. I tako dalje. To sto su bijelci ne igra nikakvu ulogu. Ali kome je pricam..


Odlično što ne plaćaš.
Kad ti dug bude veći od vrijednosti imovine oduzećemo ti mi da imaš jednu brigu manje. :zivili

Citat:
On je rekao da je u Republici Srpskoj u posljednje vrijeme usvojen čitav set zakona čiji je cilj Bošnjacima u ovom entitetu oduzeti imovinu, a to su prije svega Zakona o katastru, a sada i Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o porezu na nepokretnosti.

- To odlično rade od Načertanija na ovamo, odlično to rade kroz agrarnu reformu, a evo sada i kroz cijeli set zakona koji imaju za cilj promijeniti vlasničku strukturu u ovom entitetu – objašnjava Hadžiomerović.

Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o porezu na nepokretnosti u Republici Srpskoj predviđa plaćanje poreza na nekretnine, koji, ukoliko se ne plati u roku od osam dana od dana ispostavljanja računa, poreznoj upravi RS omogućava da nekretninu oduzme od njenog stvarnog vlasnika, proda je na licitaciji i na taj način namiri svoja potraživanja. Zakon, kažu upućeni, nije nimalo naivan jer se zna da će mnogi koji žive u inostranstvu najčešće propustiti plaćanje poreza zbog kratkoće roka za plaćanje koji je svega osam dana, čime će automatski i ostati bez imovine.

- Zamislite koliko ljudi koji živi u dijaspori neće biti u mogućnosti ispoštovati ovaj rok od osam dana, prije svega jer neće moći saznati odmah da im je račun za plaćanje poreza ispostavljen – objašnjava Hadžiomerović.

http://www.vakuf.ba/aktuelnosti/mujo-ha ... poreza/565


Ja mislim da ti se vec lijepo dugova nakupilo pošto je zakon na snazi bar 8 godina. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Ma nista od toga, eto najboljeg primjera kako se spinuje stvarnost i internet. Jedino sto ja, barem indirektno imam s RS je peMzija koja starom i staroj redovno lijeze na konto. Nije puno, ali uhar je uz ono sto im vec daje "nova domovina".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Ma nista od toga, eto najboljeg primjera kako se spinuje stvarnost i internet.


:smijeh
Mujo legenda.
https://www.akta.ba/kapital/gradovi-u-r ... osti/95342
Od 2012. nema čovjeka u RS da nije platio porez na nepokretnost - prva rata u junu, druga na kraju godine.
Al Mujo ni to ne vjeruje, Mujo samo u alaha vjeruje.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Porez se mora plaćati.Svi ga plaćaju.Nije to sad ko porez na Menhetnu ali se mora plaćati.Ide dug,kamata,utužba.Ne znam gde ima da se ne plaća porez.Na nekim ostrvima.Gledaj da ne platiš porez u Srbiji ili ne daj Bože Hrvatskoj,ovrše te ko ovcu.Osta bez svega dok kažeš keks.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
deder je napisao/la:
"Puno" je zaista relativan pojam, eto ja se ni dan danas ne kuzim u te "dulume", ali hajmo ovako: ima jedno, samo moje, petstotinjak metara duzine i par stotina metara sirine livade i vocnjaka i mozda jos pola toliko sto zalazi u sumu. Meni to izgleda puno.

Šta se tu nema kužiti? U BiH je prosta računica: 1 dulum = 1000 qm -> 10 duluma = 1 hektar. Znači travnjak nohometnog stadiona veličine 68m x 105m ima 7,14 duluma ili 0,714 hektara.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Treba da se izdelite.A da bi se izdelili,prvo treba da se plati porez,pa onda deoba.Kad dobiješ svoj deo,onda napraviš sebi vikendicu kako sam rekao,dođeš,opustiš se,malo radiš tu,malo kuliraš,dobro je to.Samo nemoj da se odrekneš svog dela u korist nekog burazera ili tako neko sranje.Posle će ti se smejati iza leđa.A i ti ćeš sam sebi ličiti na budalu.
Dođeš sa detetom.Promeniš sredinu.Napraviš neki roštilj.Ljuljašku.Sitnice.Neće ti to niko dirati.Imaš svoje parče neba.Mislim.. jbg.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Sandalj je napisao/la:
deder je napisao/la:
"Puno" je zaista relativan pojam, eto ja se ni dan danas ne kuzim u te "dulume", ali hajmo ovako: ima jedno, samo moje, petstotinjak metara duzine i par stotina metara sirine livade i vocnjaka i mozda jos pola toliko sto zalazi u sumu. Meni to izgleda puno.

Šta se tu nema kužiti? U BiH je prosta računica: 1 dulum = 1000 qm -> 10 duluma = 1 hektar. Znači travnjak nohometnog stadiona veličine 68m x 105m ima 7,14 duluma ili 0,714 hektara.
Taman za ono što mu kažem.I opuštencija.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se trsi djedovina, da ili ne?
PostPostano: 10 lip 2019, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Kačamak je napisao/la:
Treba da se izdelite.A da bi se izdelili,prvo treba da se plati porez,pa onda deoba.Kad dobiješ svoj deo,onda napraviš sebi vikendicu kako sam rekao,dođeš,opustiš se,malo radiš tu,malo kuliraš,dobro je to.Samo nemoj da se odrekneš svog dela u korist nekog burazera ili tako neko sranje.Posle će ti se smejati iza leđa.A i ti ćeš sam sebi ličiti na budalu.
Dođeš sa detetom.Promeniš sredinu.Napraviš neki roštilj.Ljuljašku.Sitnice.Neće ti to niko dirati.Imaš svoje parče neba.Mislim.. jbg.

Ako godinama nije plaćo porez,platit će na kraju više poreza,nego što mu vrijedi đedovina.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO