HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9838
Stingerović misli da u Makarskoj niko ništa ne radi u sred turističke sezone,već svi čekaju kad će on naić u crnoj majici da ga pozdrave i svrate na pivu. On je ubijeđen da je to ko i u Gradačcu npr.kad nene stoje prebačene preko ograde ko tepih i čekaju Muju kad će naić sa Klepkom.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Kako uz pomoc dvije tri brizljivo birane majice rijesavas cugu na moru na koju foru ih uzimas za smjestaj?


bosnjake prilicno trkeljaju na granici, ja sam kupio krunicu svojevremeno u medjugorju, drzim u autu, stavim na retrovizor, nikada me nisu zaustavili vise, otkako montiram prije granice, vadim bh pasos, ali ne pomaze, ne trkeljaju vise, samo prolazi kad vide krunicu, majica imam nekoliko, dovoljno je da je crna kratkih rukava, bez natpisa, vec te u metkovicu pocnu pozdravljati divlje nepoznati ljudi na ulici. natpisi zds doista jesu overkill, imam par komada sto sam u splitu kupio, i to nosim samo ako je kakav domoljubni ili crkveni dogadjaj, thompson gostuje u blizini, i sl. stvari. nastojim da sto pravilnije govorim hrvatski, verbalno napadam bosance i srbe ako u konzumu vele hljeb i kesa, namjesto kruh i vrecica, na kasi, kasir-tetama drago bude. cesto me zovu na pivo, ali najcesce ne prihvacam da ne bi morao lagati da se zovem ivan iz sarajeva. onda oni pitaju zar nas ima tamo vise i tako ... naletice i neki hercegovac pa sam nadrapao. da ne bi ulazio u diskusije preskacem. kad je tekma hrvatske reprezentacije ulazim u masu, skandiram, derem se iz sveg glasa, bude dobra zajebancija, atmosfera je dobra, nikad me niko nista nije upitao, a svi su veseli.


Možeš muljati ostale koji ne znaju, ali ja koji decenijama živim praktički nekoliko kilometara od Metkovića i koji sam tamo svako malo, u majicama raznih boja, i bio s autima i sa krunicom i bez krunice, znam da je to sve što pričaš jedno obično sranje.

Siguran sam da je i ostatak teksta obični bullshit.

I da su ti takvi i ostali postovi.

Kako ti se da toliko izmišljati i srati, je li to nešto patološko?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Musliman i laž je kao prst i nokat, sraslo zajedno. Zato se uopće s njima ne družim privatno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
lider30 je napisao/la:
Evo još jedna kopija &dedera. To je katastrofa koliko lažu, privlače pozornost na sebe i ukrašavaju neke bezvezne osobne priče da privuku pozornost.

Koje debilane moramo čitati i s kim mi živimo u BiH. :wacko


Pa mi obrezani smo svi na isti kalup. Ako to do sad nisi apsolviro onda halali Huso materi to tvoje sesttisucljetno forumanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://net.hr/sport/na-rubu-sporta/ska ... io-regiju/




Za Carmela, kako bi ti Carmelo reagira da si Hrvat teoretski i da netko ovako provocira?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 17 lip 2019, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4387
Lokacija: Grobnik
bobanovski je napisao/la:
https://net.hr/sport/na-rubu-sporta/skandalozne-fotografije-napadnutih-srpskih-sezonaca-kruze-internetom-ovo-baca-sasvim-drugacije-svijetlo-na-napad-koji-je-zgrozio-regiju/




Za Carmela, kako bi ti Carmelo reagira da si Hrvat teoretski i da netko ovako provocira?


Čini se da je u cielom tom slučaju nedužna žrtva samo vatrogasac, a njega jadnoga jedva da se i spominjalo...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 04:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ma jado u svakom smislu. Jede paštetu po Makarskoj,i čeka kad će ga neko pozvat na pivu.


jedem argetu i mesni dorucak koje sam kupio u bih, kupujem kruh i rajcice na moru, molit cu lijepo ... nosim i cigare sa sobom, i bidon vode. rasprostrem sofru na haubi. stignem i da rostiljam barem jednom. sta se rugate, ko da ste svi rockfelleri i samo jedete u najboljim restoranima ? oci bi vam ispale nad mojim pljeskama, cevapima i lignjama koje bacam na gradele. i da je jednu rakijicu na aperitiv onu od 12 maraka litar, sto je stari husaga pece. imal iko sretniji od mene u makarskoj ? :clap :clap :clap

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 05:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Zasto paradajz kupujes na moru? :zubati

Ogrebat ces haubu. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 05:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Zasto paradajz kupujes na moru? :zubati

Ogrebat ces haubu.


dobro, kupim nekad i paradajza u hercegovini usput. nikad nisam ogrebao haubu, imam dobru boscu, a i nosim poveliku dasku za rezanje na koso. ponesem ja i sudzuke, vlasickog sira, a kupim i pancete usput da zamezim. mislim kad se sve rasprostre, to je kraljevski stol, a pogled na more, cist zrak, jos ako je pivo hladno u pokretnom frizideru ... ma mrtav covjek bi jeo. :clap ovdje su neki ljubomorni na mene i ljude poput mene sto znamo i skromno dobro da zivimo. pa eto odmah lazem... nista sto sam rekao nije nevjerovatno, i nista sto niste vec negdje vidjeli da ljudi rade. eto lazem da jedem pastetu i kruha, i da upalim rostilj na moru. to niko ne radi inace, pa mora da debelo lazem.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 05:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Evo još jedna kopija &dedera. To je katastrofa koliko lažu, privlače pozornost na sebe i ukrašavaju neke bezvezne osobne priče da privuku pozornost.

Koje debilane moramo čitati i s kim mi živimo u BiH


da, lazem kako se fino uklopim na moru, ponasam se u skladu sa svjetonazorom domacina, ako si u rimu, budi rimljanin. upravo nicim, ali nicim ne privlacim pozornost, postujem sve oko sebe, znam i uvazavam da nisam u bih, i da moram postovati hrvatsku i katolicku sredinu. koji sam ja bolesnik i lazov, pa to je skandal.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 05:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Možeš muljati ostale koji ne znaju, ali ja koji decenijama živim praktički nekoliko kilometara od Metkovića i koji sam tamo svako malo, u majicama raznih boja, i bio s autima i sa krunicom i bez krunice, znam da je to sve što pričaš jedno obično sranje.

Siguran sam da je i ostatak teksta obični bullshit.

I da su ti takvi i ostali postovi.

Kako ti se da toliko izmišljati i srati, je li to nešto patološko?


ti si vjerovatno nesimpatican i odbojan tip, pa te ni rodjeni susjedi ne pozdravljaju. ne mozemo svi biti isti. mozda sam nekog podsjetio na druga iz rata, iz hos-a i tako ... pa pozdravi, klimne glavom i to ... haj da napravimo socijalni eksperiment, da prodjemo ja i ti, jednom sa, i jednom bez krunice preko bijace ili doljana pa da vidimo koliko ce koga trkeljat. ne mjerite svijet samo prema sebi ... hrvatski granicari su svjesno ili nesvjesno kulturno pristrasni i to ce prevagnut makar malo. eto nije tako ... sve ja lazem. ne vole hrvati nista svoje. ti si u pravu, aha ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 07:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ma jado u svakom smislu. Jede paštetu po Makarskoj,i čeka kad će ga neko pozvat na pivu.


jedem argetu i mesni dorucak koje sam kupio u bih, kupujem kruh i rajcice na moru, molit cu lijepo ... nosim i cigare sa sobom, i bidon vode. rasprostrem sofru na haubi. stignem i da rostiljam barem jednom. sta se rugate, ko da ste svi rockfelleri i samo jedete u najboljim restoranima ? oci bi vam ispale nad mojim pljeskama, cevapima i lignjama koje bacam na gradele. i da je jednu rakijicu na aperitiv onu od 12 maraka litar, sto je stari husaga pece. imal iko sretniji od mene u makarskoj ? :clap :clap :clap

Argeta, narezak, cigare, rakija?

Jel to nije haram?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 07:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
jebiga sad uzeli se i vi sada praviti budale. vecina bosnjaka mogu samo u najsirem tradicionalnom kontekstu biti promatrani kao muslimani. ogromna vecina pije alkohol, gotovo svi, pece se rakija regularno kod nas, a veliki broj jede i svinjetinu, tako da ... samo se ne drzi kod nasih seljaka. argeta je kokosija i to jedu i islamisti, ali gavrilovicev mesni dorucak nije, jer ima svinjetine, ali sta ja imam s tim, ja ne krijem ni u sarajevu da jedem svinjetinu. sta cu krit i od koga ? popularnost medju islamistima meni nije potrebna. ja sam bijelac iz evrope, pa sta ja to imam tradicionalno da jedem, pa ne jedem valjda antilope i impale tradicionalno. klempo je osnovna hrana i svako ko to ne jede je blago receno glupa osoba, da ne kazem nesto gore sada... nije ni isus ni ivan krstitelj jeo svinjetinu, pa je vi jedete. nismo sa bliskog istoka, nemamo se cega stidjeti. takvo nam je podneblje.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 08:25 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Zašto se onda ne odrekneš Islama i vratiš korijenima kršćanskim? Znaš li u kojoj su se generaciji tvoji prodali?
Prije koliko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Koliko sam shvatio sam Stinger i nije Musliman već se zalaže za uvođenje protestantizma među Bošnjacima. Po meni pozitivno, ali ne i ostvarivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Koliko sam shvatio sam Stinger i nije Musliman već se zalaže za uvođenje protestantizma među Bošnjacima. Po meni pozitivno, ali ne ostvarivo.


ti si jedan od rijetkih ovdje koji cita moje postove. za boga je sve moguce, pa i nacionalno obracenje, ali postavlja se pitanje i da li su bosnjaci zasluzili iskupljenje odn. sami ce ga pronaci kad i ako im sazrije svijest o tome. koji procenat bosnjaka je stvarno potomci bosanskih krstjana ? koji procenat je stvarno jos europski ? mozda jos svega pola, ako cemo posteno ... srbi su gori, hrvati malo bolji, ali sta je tu je ... imamo li pravo traziti od potomaka tudjina da se obrate na nesto sto nikada nije ni bilo njihovo ? drugim rijecima, da im je da ostanu u vecini sekularni barem i da dalje ne srljaju niza stranu ... sudbina bosnjaka nije u mojim rukama. ko je u molitvi, neka se moli za bih i bosnjake ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Pa tebe i amidza i daidza smatraju bal'jom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
NiceBoyZg je napisao/la:
Koliko sam shvatio sam Stinger i nije Musliman već se zalaže za uvođenje protestantizma među Bošnjacima. Po meni pozitivno, ali ne ostvarivo.



Samo nam jos to cudo fali. A najludje su one anglikanske crkve. Sve krscanski taliban do talibana jos uz onaj nekakav lud osmijeh i pogled opsjednutih osoba. Brr sav se najezim kad pomislim na te ludjake kojih u USA ima oko 80 miliona i koji itekako imaju veliki uticaj na vanjsku politiku trenutno jedine svjetske imperije. Virus manijacki. I u Austriji su vec poceli polako da se sire, te Freikirchen (slobodne crkve).

Nebi to dakle bili kao oni fili svapski i svedski protestanti vec americki fanatici. Praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay for Jeeesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus! Kao kad se najavljuje boks borba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 09:56 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Stinger19 je napisao/la:
jebiga sad uzeli se i vi sada praviti budale. vecina bosnjaka mogu samo u najsirem tradicionalnom kontekstu biti promatrani kao muslimani. ogromna vecina pije alkohol, gotovo svi, pece se rakija regularno kod nas, a veliki broj jede i svinjetinu, tako da ... samo se ne drzi kod nasih seljaka. argeta je kokosija i to jedu i islamisti, ali gavrilovicev mesni dorucak nije, jer ima svinjetine, ali sta ja imam s tim, ja ne krijem ni u sarajevu da jedem svinjetinu. sta cu krit i od koga ? popularnost medju islamistima meni nije potrebna. ja sam bijelac iz evrope, pa sta ja to imam tradicionalno da jedem, pa ne jedem valjda antilope i impale tradicionalno. klempo je osnovna hrana i svako ko to ne jede je blago receno glupa osoba, da ne kazem nesto gore sada... nije ni isus ni ivan krstitelj jeo svinjetinu, pa je vi jedete. nismo sa bliskog istoka, nemamo se cega stidjeti. takvo nam je podneblje.


Krmetna je super, ide direkt u krv.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Krmetna je super, ide direkt u krv.


nemoj jest ako ti se ne dopada. svako neka sebi probere sta ce u se, na se i poda se ... bih je slobodna zemlja.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Samo nam jos to cudo fali. A najludje su one anglikanske crkve. Sve krscanski taliban do talibana jos uz onaj nekakav lud osmijeh i pogled opsjednutih osoba. Brr sav se najezim kad pomislim na te ludjake kojih u USA ima oko 80 miliona i koji itekako imaju veliki uticaj na vanjsku politiku trenutno jedine svjetske imperije. Virus manijacki. I u Austriji su vec poceli polako da se sire, te Freikirchen (slobodne crkve).

Nebi to dakle bili kao oni fili svapski i svedski protestanti vec americki fanatici. Praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay for Jeeesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus! Kao kad se najavljuje boks borba.


ko biva medju muslimanima nema talibana i ljudi sa ludim osmijehom i pogledom opsjednutih. kad bi bosnjaci bili 10 % karaktera i principa protestantskih amera, gdje bi im kraj bio ... o svedima i nijemcima da ne govorim.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 18 lip 2019, 10:17 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Samo nam jos to cudo fali. A najludje su one anglikanske crkve. Sve krscanski taliban do talibana jos uz onaj nekakav lud osmijeh i pogled opsjednutih osoba. Brr sav se najezim kad pomislim na te ludjake kojih u USA ima oko 80 miliona i koji itekako imaju veliki uticaj na vanjsku politiku trenutno jedine svjetske imperije. Virus manijacki. I u Austriji su vec poceli polako da se sire, te Freikirchen (slobodne crkve).

Nebi to dakle bili kao oni fili svapski i svedski protestanti vec americki fanatici. Praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay for Jeeesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus! Kao kad se najavljuje boks borba.


ko biva medju muslimanima nema talibana i ljudi sa ludim osmijehom i pogledom opsjednutih. kad bi bosnjaci bili 10 % karaktera i principa protestantskih amera, gdje bi im kraj bio ... o svedima i nijemcima da ne govorim.



Ima, kolko, jedan posto ili vise?

Ovih organizovanih fanatika ima 80 miliona samo u USA. Imaj isti pristup bibliji kao talibani kuranu: Knjiga diktirana DIREKT od ALLAHA. Totalitarizam i budalastina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 19 lip 2019, 08:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
https://www.vecernji.hr/sport/dinamovci ... li-1326739


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 22 kol 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
Nisam ljubitelj nasilja, i žao mi je ljudi, pa čak ako se radi i o Srbima. Isto je to sve, ali mimo toga moram reći da mi je beskrajno drago da se urušava srpsko-hrvatski savez sve u krvi, masnicama i komadićima zuba po podu. Neće vrag ostvariti svoj pakleni plan.

https://informer.rs/vesti/balkan/454718 ... line-knina

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 22 kol 2019, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
Brutalno ! 7-godišnje dijete rasjekli. Nema milosti kod Hrvata. Ne daj vam Bože Srbi da ste Hrvatima napravili Srebrenicu. :2guns Gdje je @novovrijeme i Dodik da nam ovo razjasne.

https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Vlasnik-kafica-kod-Knina-Imali-su-sipke-i-palice-zene-i-djeca-su-vristali/554745

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO