HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Kolega Stinger je nepotrebno zabrinut glede interesa Hrvata BiH povodom neulaska BiH u Nato.Opustite se kolega ! Neće biti nikakvih štetnih posljedica po Hrvata zbog neulaska BiH u Nato,naprotiv time je izbjegnuto slabljenje hrvatske pozicije.Opasnost po Hrvate predstavlja velkomuslimanski ekspanzionizam a jedina odbrana od istog je saradnja i savezništvo sa onim političkim faktorima u BiH koji se zauzimaju za ravnopravnost naroda.


za bh. hrvate je potencijalni neulazak bih u nato najveca moguca geopoliticka kataklizma svih vremena ! perspektiva koliko strasna, toliko i nemoguca. time bi se bh. hrvati odsjekli od republike hrvatske, svoje matice, time bi se republika hrvatska onemogucila da u kljucnom trenutku pomogne hrvatima u bih i time bi se stvorili svi uvjeti da se bh. hrvati konacno uniste. da ti kao srbin, ogorcen srpskom propascu u hrvatskoj tako nesto i prizeljkujes, pa to i nije tako nevjerovatno. nadam se da nisi tako zloban i nedobronamjeran prema hrvatima u bih. nisu svi hdz-ovci i ja im kao bosnjak ne zelim tako mracnu i tragicnu sudbinu. ako bih postane clanica nato, za hrvatsku vojsku nema vise granice i nema prepreka da se hrvatska vojska kao saveznica stacionira u bih po potrebi. problem muslimanskog ekstremizma nije tako veliki i znacajan kao negdje drugo, ali nato i amerika imaju najvece iskustvo u toj borbi i oni zajedno sa progresivnim snagama u bosnjackom narodu treba jednom za sva vremena da rijese taj problem. samo pod zastitom nato-a se mogu strahovi ostaviti po strani i uvesti uredjenje kakvo hdz i ostali narodni suverenisti predlazu, jer bosnjaci imaju garanciju da ce im glave ostati na ramenu, da tamo gdje budu manjina nece biti zatrti, ma kakvo uredjenje bude. u svim ostalim opcijama je cista iluzija traziti od bosnjaka ustupke. put do cilja za hrvatsku politiku ide sa nato paktom i hrvatskom u njemu koja igra veliku ulogu u bih. sve ostalo je iluzija.

Mnogi Tvoji navodi su netačni.Članice Nato-a ne mogu po osnovu samog članstva da raspoređuju trupe na teritorije drugih članica,Taman posla da je to tako..Za svako stacioniranje trupa na teritoriji bilo koje članice potrebna je saglasnost odnosne članice što je moguće i bez članstva u Natou ili bilo kakvom drugom savezu.Drugim riječima,hipotetički posmatrano ako bi Hrvati HercegBosne opet bili izloženi muslimanskoj agresiji sama činjenica da su i RH i BiH članice Natoa- ne znači da bi RH imala valjan pravni osnov da se vojno umiješa u taj sukob.
Ne stoji ni ocjena da bi veće hrvatsko angažovanje na pristupanju BiH Natou,odobrovoljilo Muslimane na neke ustupke.Ne,tek bi se onda Muslimani osokoljeni "uspjehom" razgoropadili i tražili sve iviše.Velikobošnjaštvu se treba suprostavljati beskompromisno kao što se Čerčilova Britanija suprostavila njemačklom nacizmu i ekspanzionizmu.
Muslimane u BiH niko ne ugrožava a još manje im prijeti "zatiranjem".Upravo je obrnuto,Muslimani su ti koji ugrožavaju i prijete drugima.
Ja uopšte ne sumnjam da će gospoda Čović i Dodik naći kompromisno rješenje i po pitanjuo odnosa naše zemlje sa Nato-om.Najbolje rješenje i za Hrvate i za Srbe tj.za našu zemlju koja je izložena opstrukcijama,blokadama i sad već može da se kaže nekoj vrsti unutrašnje agresije.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Hrvatska ima pravo da zaštiti svoj narod u okolnim državama u koliko je taj narod egzistencionalno ugrožen.Bez obzira na bilo kakva članstva.To isto važi i za Srbiju.To je čak i SAD nato haški sud potvrdio.
Ko god napadne Srbe u tkz bih ili Hrvate u tkz bih moraće da računa na rat sa Srbijom odnosno Hrvatskom.Toliko o praznim pretnjama ratom bosanskih islamista.
Isto tako ako recimo Hrvatska napadne Republiku Srpsku ulazi u rat sa Srbijom i gubi NATO zaštitu jer je prva izazvala rat ili Srbija da napadne Hrvate u BiH ulazi u sukob sa Hrvatskom koja tada ima pomoć nato članica.
Mislim da su to sve opcije,što se rata tiče.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 19:44 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Kačamak je napisao/la:
Hrvatska ima pravo da zaštiti svoj narod u okolnim državama u koliko je taj narod egzistencionalno ugrožen.Bez obzira na bilo kakva članstva.To isto važi i za Srbiju.To je čak i SAD nato haški sud potvrdio.
Ko god napadne Srbe u tkz bih ili Hrvate u tkz bih moraće da računa na rat sa Srbijom odnosno Hrvatskom.Toliko o praznim pretnjama ratom bosanskih islamista.
Isto tako ako recimo Hrvatska napadne Republiku Srpsku ulazi u rat sa Srbijom i gubi NATO zaštitu jer je prva izazvala rat ili Srbija da napadne Hrvate u BiH ulazi u sukob sa Hrvatskom koja tada ima pomoć nato članica.
Mislim da su to sve opcije,što se rata tiče.

Kakva je to pamet u muslimana pa da mogu i pomislit kako ce Hrvatska/Srbija stajati sa strane i promatrati dok oni ubijaju njihov narod po tzv bih?
Kakav međunarodni pritisak,sankcije mogu sprijeciti dolazak vojnika te dvije drzave u bih te njihovog oruzja raznim kanalima??
Fino se skinu oznake regularne vojske,nabace one od HVO ili VRS i opleti, scenarij kao u Lugansku,Donetsku te Krimu gdje glavnu rijec vodi ruska vojska a ne nekakve pobunjenicke grupe...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ludi islamisti misle da kad bi ušli u NATO da bi onda mogli da unutar BiH rade šta hoće sa srpskim i hrvatskim narodom a da Srbija odnosno Hrvatska ne bi smele da intervenišu jer je tkz BiH članica NATO.
Ućićete u NATO-nikad !
:D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 19:55 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Mozda misle da mogu slati Hapel natou da smiri kjafire dok oni pretvaraju bosnu u islamsku prciju...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Diablo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Hrvatska ima pravo da zaštiti svoj narod u okolnim državama u koliko je taj narod egzistencionalno ugrožen.Bez obzira na bilo kakva članstva.To isto važi i za Srbiju.To je čak i SAD nato haški sud potvrdio.
Ko god napadne Srbe u tkz bih ili Hrvate u tkz bih moraće da računa na rat sa Srbijom odnosno Hrvatskom.Toliko o praznim pretnjama ratom bosanskih islamista.
Isto tako ako recimo Hrvatska napadne Republiku Srpsku ulazi u rat sa Srbijom i gubi NATO zaštitu jer je prva izazvala rat ili Srbija da napadne Hrvate u BiH ulazi u sukob sa Hrvatskom koja tada ima pomoć nato članica.
Mislim da su to sve opcije,što se rata tiče.

Kakva je to pamet u muslimana pa da mogu i pomislit kako ce Hrvatska/Srbija stajati sa strane i promatrati dok oni ubijaju njihov narod po tzv bih?
Kakav međunarodni pritisak,sankcije mogu sprijeciti dolazak vojnika te dvije drzave u bih te njihovog oruzja raznim kanalima??
Fino se skinu oznake regularne vojske,nabace one od HVO ili VRS i opleti, scenarij kao u Lugansku,Donetsku te Krimu gdje glavnu rijec vodi ruska vojska a ne nekakve pobunjenicke grupe...
Ne moraju se čak ni skidati oznake.
Ništa.
Eno ti presude Srbiji za Hrvatsku.To ti daje pravo Hrvatskoj za zaštitu Hrvata u BiH.Glatko.
Srbiji isto tako.
Kakva pamet..nemaju oni pameti.
To samo treba seći u korenu i biti beskompromisan u vezi muslimanskog šovinizma.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 18 lip 2019, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Diablo je napisao/la:
Mozda misle da mogu slati Hapel natou da smiri kjafire dok oni pretvaraju bosnu u islamsku prciju...
Upravo to misle.Izazvati rat i napadati druga dva naroda uz istovremeno zapomaganje i vrištanje NATOu da ih spase od agresije,pogotovu u trenutku kad se umeša Hrvatska ili Srbija.
To je plan.Blokirati Srbiju i Hrvatsku sa NATOom, dok se obračunavaju sa Srbima i Hrvatima unutar BiH.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 03:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
No da, upravo sam prihvatio da muslimani ovu pricu ne pokrecu samo da blate Hrvate prema ušima MZ koje ih odavno ne slušaju (pa mi smo u NATO-u lol), nego bi oni rado stabilizirali svoju geostratesku poziciju, da kupe dodatno vrijeme za BiH, zele da se ulozi povecaju (poveca vjerojatnost trzavica izmedju Zapada i Rusije odcjepljenjem Srba uz rusku podrsku) tako da nitko ne dira status quo.

Mi Hrvati smo u NATO, i mislim da nećemo podrzati da radi političkih interesa naroda koji nas pokušava uništiti, jedna propala i prije svega nesuverena i nespremna država se nagradi članstvom.

Kako država u kojoj strani kolonizator može dekretom postaviti ministra obrane, može biti članica NATO-? Kako država koja nije suverena i ima OHR, može biti punopravna članica EU čiji je glas nužan kod nekih pitanja gdje se traži 100%ni konsenzus svih članica (recimo Ustav EU, ili primanje nove članice).

Prvo Izborni zakon, pa zatvaranje OHR-a, pa članstvo u EU, pa formalni ulazak u NATO ako Srbe umolite.

Do tada... uzmite si vremena koliko vam treba, uživajte u stresu i krizama koje svakih 6 mjeseci generirate i iseljavajte se tempom 30 000 godišnje.


prije svega ako hoces da te neko ozbiljno shvaca, prestani koristiti svoje propagandne termine tipa musliman za bosnjake, jer time neces nista postici. gurali ste to citav rat, pa se svijet nije okrenuo protiv nas. kako to mislis da ce se danas dogoditi ? nece se dogoditi. ako mislis sa mnom diskutirati koristi naziv bosnjak, kao sto i ja koristim naziv hrvat, a ne recimo srbo-katolik. postujem prihvacenu terminologiju. nato nije nikakva kompleksna igra, vec jednostavno jedini postojeci sigurnosni okvir koji garantira da ce se svi politicki procesi u bih odviti na miran nacin. ako ti mir nije u interesu, to je tvoj problem. naravno da bh. hrvati nisu u nato-u, jer prostor gdje zive nije u nato-u. i ovo mira sto smo imali garantirao je ifor, i sfor, sa americkim nato vodjstvom, a evo kako su europljani preuzeli sve se drma. izborni zakon je sporedan u odnosu na nato, i njegovo donosenje prije ulaska u nato bi potkopalo nato put bih. prvo nato, pa cemo sve ostalo, ili ako nema nato, nece vise biti nicega. u medjunarodnom pravu ne postoje konstitutivni narodi, i sto se nato tice, srbi su manjinski narod i eventualno sigurnosni problem, a ne faktor koji ce u ime bih voditi vanjsku politiku. kakvo god da bude nase iseljavanje, a nece ici kako si ti planirao, uvijek cemo biti veci, jaci i znacajniji faktor u bih u odnosu na bh. hrvate.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 03:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Hrvati žele u NATO ali ne žele da njihovi najveći i jedini izravni neprijatelji - BiH muslimani uđu u isti, a za Srbe ih zaboli da li će ili neće ući. Nije istina da Hrvati ne žele u NATO, oni ga žele jer dragovoljno moraju da žele.
Znači velika je neistina da su BiH Hrvati protiv ulaska u tu organizaciju.


hrvati u bih su u vecini protiv ulaska u nato, jer misle da im bih izvan nato-a daje bolju poziciju da razore zemlju. nijednog trenutka ne razmisljaju da li ce se rusija sa svojim turskim i iranskim saveznicima drzati dogovora, a samim tim i srbi. i oni bi da ostvare cilj bez rata i troskova, a kud ces boljeg nacina nego da se bosnjaci nemire preko ledja bh. hrvata i da se problem u bih pojednostavi na dva igraca. nato je garant mira, stavlja hrvatsku u poziciju da zastupa bh. hrvate i garant je solidne pozicije bh hrvata, a sve ostalo je avantura sa neizvjesnim posljedicama, gdje najmanji moze lako izvuci najdeblji kraj. i tebe upozoravam da ne koristis rasisticki naziv muslimani za bosnjake, jer cemo onda mi morati poceti sa srbo-katolicima i ostalim nemilim nazivima.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 03:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ako ikab bude referanduma, ja ću glasati protiv ulaska u NATO. BiH kao složenoj državi različtih kultura i civilizacija ne trebaju svrstavanja - nego put Švicarske u politici.



moglo bi da su nam susjedi nijemci, italijani, francuzi i austrijanci, a da smo mi zemlja koja drzi glavninu srednje-europskog kapitala. sa militantnom srbijom jedna obicna iluzija i samozavaravanje.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 04:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
prije svega ako hoces da te neko ozbiljno shvaca, prestani koristiti svoje propagandne termine tipa musliman za bosnjake


Čitav svijet vas zove Bosnian Muslims politika/muslimanska-propaganda-ne-funkcionira-van-trokutistana-t14662.html, u Zagrebu nitko ne zna što znači Bošnjak, a od Hrvata i Srba u BiH 99% ljudi u svojim kućama koristi termin Musliman. Moja baba ni ne zna šta je to Bošnjak. To je kod nas prezime.

Taj termin se jedno vrijeme koristio samo u javnosti i pred vama, radi političke korektnosti, jer vas je SDA naučila da se ljutite na naziv Musliman, iako je Alija originalno bio protiv naziva Bošnjak, 150 ljudi se na popisu izjasnilo kao Bošnjak 1991 i to je bila politička ideja Adila Zufilkarpašića gdje je ovome trebalo nekoliko godina da nagovori Aliju. No ta naša politička korektnost je dala suprotne rezultate, počeli ste taj naziv iskorištavati za svoju političku agendu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 04:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
prestani koristiti svoje propagandne termine tipa musliman za bosnjake


Evo ti ispravi Aliju



Ja sam se forsirao da taj naziv radi političke korektnosti koristim kada pišem na internetu (nikada ga privatno ne koristim, kao nijedan Hrvat), ali nisam uspio se naviknuti ni nakon nekoliko godina. Jako čudno i zbunjuje, kao da na trenutak zastanem pokušavam govorit francuski.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 05:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Čitav svijet vas zove Bosnian Muslims politika/muslimanska-propaganda-ne-funkcionira-van-trokutistana-t14662.html, u Zagrebu nitko ne zna što znači Bošnjak, a od Hrvata i Srba u BiH 99% ljudi u svojim kućama koristi termin Musliman. Moja baba ni ne zna šta je to Bošnjak. To je kod nas prezime.

Taj termin se jedno vrijeme koristio samo u javnosti i pred vama, radi političke korektnosti, jer vas je SDA naučila da se ljutite na naziv Musliman, iako je Alija originalno bio protiv naziva Bošnjak, 150 ljudi se na popisu izjasnilo kao Bošnjak 1991 i to je bila politička ideja Adila Zufilkarpašića gdje je ovome trebalo nekoliko godina da nagovori Aliju. No ta naša politička korektnost je dala suprotne rezultate, počeli ste taj naziv iskorištavati za svoju političku agendu.


ljudi ne znaju, i prenose automatski vijesti, ali sam se osobno uvjerio da ljudi koje zanima bih zele da nauce i koriste naziv bosnjak ako im se ukaze na to. vecinu svijeta bih ne zanima. nije moj problem sto je tvoja baba bila neobrazovana zena, i sto ste gotovo svi takvi izvan gradova i danas. nije ni moja baba znala za naziv hrvat i srbin, takvo je vrijeme bilo. moja baba je hrvate zvala po regiji iz koje dolaze, sokci (slavonija), skutori(hercegovina) i dalmatinci (primorje) alternativno "oni s mora". srbe je zbirno zvala vlasi. vas su dalmatinci zvali vlajima, jok bosnje. ti ako zelis biti rasista i drugim ljudima nametati svoja politicko-fasisticka vidjenja, to je tvoj problem. ja se i prije rata nisam izjasnjavao kao musliman, vec kao neopredijeljen, privatno bosanac, jer moji nisu vjernici i ne pripadam naciji islama. sa obnovom bosanske drzavnosti, prigrlio sam bosnjastvo i ne znam niti za jedan drugi termin. ovdje su nacionalno sazrele nacije, i necemo se vracati na milletski sistem vise. sta je nasa politicka agenda ? da smo iz bih i da nemamo alternativne domovine ? i to ti smeta, pa bi valjda da nas saljes u tursku ... ako nastavis nemamo o cemu da pricamo. pa ces poslije reci da bosnjaci sve lazu, takijaju i da se sa njima ne moze. vecina vas ne moze sami sa sobom da zivite kako treba, a kamoli sa drugima.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 05:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
a sam se forsirao da taj naziv radi političke korektnosti koristim kada pišem na internetu (nikada ga privatno ne koristim, kao nijedan Hrvat), ali nisam uspio se naviknuti ni nakon nekoliko godina. Jako čudno i zbunjuje, kao da na trenutak zastanem pokušavam govorit francuski.



naviko bi se ti, ali ti politicki odgovara da ne priznajes bosnjake kao narod i treba ti vjerska skupina. malo ti sto si hrvat, pa bi bio i bosanac i hercegovac kad ti odgovara, a da mi ne budemo. alija izetbegovic jeste bio primarno musliman po nacionalnosti, kao sto jos ima dosta takvih medju bosnjacima, ali mnogo nas ne ide u dzamije, islam nam ne znaci nista, sem kao dio tradicije i kao veliku uvredu dozivljavamo kad nas se stavlja u isti kos sa turcima, arapima i ostalima, mada i kod njih ima jakih nacionalnih osjecaja. slijedeci svoj nacionalizam boris se za isto sto i selefije i vehabije. oni ne priznaju nista sem islama i nemaju nikakav drugi identitet. tebi sto je gore, to je bolje.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 07:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Robbie MO je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
prije svega ako hoces da te neko ozbiljno shvaca, prestani koristiti svoje propagandne termine tipa musliman za bosnjake


Čitav svijet vas zove Bosnian Muslims politika/muslimanska-propaganda-ne-funkcionira-van-trokutistana-t14662.html, u Zagrebu nitko ne zna što znači Bošnjak, a od Hrvata i Srba u BiH 99% ljudi u svojim kućama koristi termin Musliman. Moja baba ni ne zna šta je to Bošnjak. To je kod nas prezime.

Taj termin se jedno vrijeme koristio samo u javnosti i pred vama, radi političke korektnosti, jer vas je SDA naučila da se ljutite na naziv Musliman, iako je Alija originalno bio protiv naziva Bošnjak, 150 ljudi se na popisu izjasnilo kao Bošnjak 1991 i to je bila politička ideja Adila Zufilkarpašića gdje je ovome trebalo nekoliko godina da nagovori Aliju. No ta naša politička korektnost je dala suprotne rezultate, počeli ste taj naziv iskorištavati za svoju političku agendu.


Ni Muslimani uzivo ne koriste naziv Bosnjak. Eventualno u zajebanciji se izmedju sebe zovu Bosnjo. Tako je to kad si izmisljen pa te sramota izmisljanja. Zato i forsiraju "Nije vazno ko je ko". Njima to nije vazno kad su muslimani. Kod muslimana nema nacije, ovom stingeru je Rohinja musliman brat isto ko Bosnian musliman.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
ljudi ne znaju, i prenose automatski vijesti, ali sam se osobno uvjerio da ljudi koje zanima bih zele da nauce i koriste naziv bosnjak ako im se ukaze na to. vecinu svijeta bih ne zanima. nije moj problem sto je tvoja baba bila neobrazovana zena, i sto ste gotovo svi takvi izvan gradova i danas. nije ni moja baba znala za naziv hrvat i srbin, takvo je vrijeme bilo. moja baba je hrvate zvala po regiji iz koje dolaze, sokci (slavonija), skutori(hercegovina) i dalmatinci (primorje) alternativno "oni s mora". srbe je zbirno zvala vlasi. vas su dalmatinci zvali vlajima, jok bosnje.


Jel ti znala baba da je Bosnjakinja? :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
ali mnogo nas ne ide u dzamije, islam nam ne znaci nista, sem kao dio tradicije i kao veliku uvredu dozivljavamo kad nas se stavlja u isti kos sa turcima, arapima i ostalima, mada i kod njih ima jakih nacionalnih osjecaja. slijedeci svoj nacionalizam boris se za isto sto i selefije i vehabije. oni ne priznaju nista sem islama i nemaju nikakav drugi identitet. tebi sto je gore, to je bolje.


Na internetu skoro ni jedan Musliman ne ide u dzamiju i nije vjernik.
Uzivo svi.
Tako i na popisu.
Ista stvar ko u komunizmu. Niko nije vjernik, sekularni ovo ono pa preko noci kad im se ukazao Alija svi postadose veliki Islamisti. Tako ces i ti sutra biti vehabija ako vec nisi samo se pretvaras.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ni Muslimani uzivo ne koriste naziv Bosnjak. Eventualno u zajebanciji se izmedju sebe zovu Bosnjo. Tako je to kad si izmisljen pa te sramota izmisljanja. Zato i forsiraju "Nije vazno ko je ko". Njima to nije vazno kad su muslimani. Kod muslimana nema nacije, ovom stingeru je Rohinja musliman brat isto ko Bosnian musliman.


prvo. prekini sa rasistickim sranjem i zovi narod kako se zove, jer cu ja tebe pocet zvati vlahom ili krivoslavcem. kad ste bili pod turskom vlascu niste ni imali neki drugi naziv nego vlah. kakvi srbi, kakvi bakraci ... ne druzis se sa bosnjacima, ne znas nista o nama, ovdje siris rasizam i mrznju i to ti je sve.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Jel ti znala baba da je Bosnjakinja?


vjerovao ti ili ne, jeste i da je bosnjakinja i da je bosanka. turcin ili turkusa je uvredljiv izraz i onda bio.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Prva muslimanska stranka, sami odabrali ime

https://bs.wikipedia.org/wiki/Muslimans ... ganizacija

Ni u dijaspori, nigdje u svijetu prije 1991. jednu jedinu udrugu niste nazvali bošnjačka.

Čak ni džamiju u Kanadi!
https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatski_ ... r,_Toronto

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Na internetu skoro ni jedan Musliman ne ide u dzamiju i nije vjernik.
Uzivo svi.
Tako i na popisu.
Ista stvar ko u komunizmu. Niko nije vjernik, sekularni ovo ono pa preko noci kad im se ukazao Alija svi postadose veliki Islamisti. Tako ces i ti sutra biti vehabija ako vec nisi samo se pretvaras.


aj ne lazi. vrlo se ponose svojom vjerom. koliko ih je na ovom forumu promarsiralo, svaka druga recenica kuran. nista drugo i ne citiraju nego nesto na arapskom. otvori facebook pas vidjet kako idu po dzamijama, slikaju se i sl. stvari. alija se predstavio kao svebosanski predsjednik, i volio je da glumata oca nacije, ali ljudi su ga prokuzili, i nema vise foliranja. ti si cetnik, velikosrbin i vlah i ne pretvaras se. ja nisam vehabija, nemam veze sa tim i ne pretvaram se i sad ti je jako krivo sto nisam, jer ne mozes da petljas kako si naucio.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Navedi jednu udrugu ili instituciju, stariju od 1991., koja u sebi nosi pridjev bošnjački.

Može i u dijaspori. Valjda vam nisu u Kanadi, Njemačkoj ili Albaniji branili da koristite Holiday Inn naziv, ako je zaista bio igdje korišten.

Ali eto, mi smo određeno vrijeme se čak trudili da vam udovoljimo u novom imenu i da ga barem na TV govorimo, ali počeli ste ga koristiti kao argument agresivnog ponašanja prema druga dva naroda. Kod Srba termin nikad nije zaživio, u svijetu nije zaživio, a sada se i kod Hrvata u BiH povlači.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Prva muslimanska stranka, sami odabrali ime

https://bs.wikipedia.org/wiki/Muslimans ... ganizacija

Ni u dijaspori, nigdje u svijetu prije 1991. jednu jedinu udrugu niste nazvali bošnjačka.

Čak ni džamiju u Kanadi!
https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatski_ ... r,_Toronto



i sta si s time dokazao ? da smo zivjeli pod turskom vlascu, pod miletskim sistemom 450 godina, da je vjera bila najvaznija, da se gusila nacija i narodnost, najvise bas kod bosnjaka, i da je proces nacionalizacije jako usporen u odnosu na srbe i hrvate. vazno je sta je sada, a polako se slazu kockice. kod nas su se do 1945 po gradovima zene pokrivale zarovima i feredjama, nije nacija stigla biti na redu. ne oslobadja se od islamske tiranije lako, i jos i danas smo djelomicno poklopljeni sa surogat nacijom/vjerom zvanom islam. nasi uvjeti nacionalnog razvitka su neuporedivo tezi nego vasi, o stalnom sukobu sa s-h nacionalizom da ne govorim. i to jos prica lik ciji narod 1830 nije znao jeli ilir ili hrvat. :rolleyes

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
vazno je sta je sada


Pa slažem se. I možete si uzeti naziv, ali ako ga koristite za političke svrhe onda nemoj očekivati da ćemo ga mi prihvatiti i tako besplatno vam raditi propagandu kao neka korisna budala.

Vi naziv Bošnjak koristite u političke svrhe. Vi taj naziv koristite da biste svojoj djeci objasnili da je prirodno težiti da se nas izbaci iz BiH. Taj naziv koristite da bi djeci ugradili mržnju prema druga dva naroda, kroz promoviranje dojma da su strano tijelo, i da bi sebe uvjerili da vam se "krade zemlja i teritorij".

Kad god pročitam negdje komentar "Bosna Bošnjacima", ja slijedećih 3 mjeseca ne mogu koristiti taj termin jer se osjećam budalom. A kako ga viđam svakodnevno na vašim portalima, onda sam odustao od korištenja tog termina.

Za razliku od svih Srba i većine Hrvata, ja sam bar probao. Ne ide, pa ne ide. Ne želim biti ničija korisna budala. :neznam

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Navedi jednu udrugu ili instituciju, stariju od 1991., koja u sebi nosi pridjev bošnjački.

Može i u dijaspori. Valjda vam nisu u Kanadi, Njemačkoj ili Albaniji branili da koristite Holiday Inn naziv, ako je zaista bio igdje korišten.

Ali eto, mi smo određeno vrijeme se čak trudili da vam udovoljimo u novom imenu i da ga barem na TV govorimo, ali počeli ste ga koristiti kao argument agresivnog ponašanja prema druga dva naroda.



ma o cemu pricas, nismo imali drzavu od 1463, pod najtezom orijentalnom satrapijom zivjeli, poklopio nas austrijanac, pa srbija i danas dan vodimo borbu sa vehabijama i ostalom bagrom. nema naroda koji je vise propatio i bio vise ugnjetavan od nas, prvo od turaka, pa od srba i hrvata. da uopce danas imamo ista ida postojimo pravo je cudo ... nije ti ovo francuska.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Hagresor, kily, Revizija i 289 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO