HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3443 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 138  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:05 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Prestanite s tim o Rusima, tko podržava političko Sarajevo? Zašto bi Čović bio uz one koji su protiv njega a ne one koji ga podržavaju?

Druga je stvar što se Muslimani uzdaju u Amerikance, Čović je odigrao savršeno i nema boljeg vođe za Hrvate.
Muslimani su nama objavili rat i trebamo igrati na kartu terorizma.

+Rusi su nam korisni ako budemo išli na sve ili ništa, Čović ima more i može biti Assad :D

Prestanite biti takvi jebeni kmetovi, treba Muslimane jebati uvijeno ali trebaju se svi Hrvati ujediniti i to raditi i preko RH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
bobanovski je napisao/la:
...
+Rusi su nam korisni ako budemo išli na sve ili ništa, Čović ima more i može biti Assad :D

Prestanite biti takvi jebeni kmetovi, treba Muslimane jebati uvijeno ali trebaju se svi Hrvati ujediniti i to raditi i preko RH

Čim pročitah more i bitke upali mi se pionirski refleks.


_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:32 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Prema Muslimanima trebamo ići do kraja jer oni idu do kraja i naš sukob sa njima je neizbježan i tu nam treba podrška neke svjetske sile jer oni žele rat i sukobe sa nama jer žele ovdje stvoriti nacionalnu državu, mi im trebamo pokazati njihove nacionalne granice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Sandalj je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
...
+Rusi su nam korisni ako budemo išli na sve ili ništa, Čović ima more i može biti Assad :D

Prestanite biti takvi jebeni kmetovi, treba Muslimane jebati uvijeno ali trebaju se svi Hrvati ujediniti i to raditi i preko RH

Čim pročitah more i bitke upali mi se pionirski refleks.


Može li jedna od jedinice "vojvoda Momčilo" koja je oslobodila Foču od muslimanskih fašista i stvorila Fočansku Republiku iz koje je Broz vodio ustanak?

Bila je mnogo bitnija od Užicke


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
bobanovski je napisao/la:
Prema Muslimanima trebamo ići do kraja jer oni idu do kraja i naš sukob sa njima je neizbježan i tu nam treba podrška neke svjetske sile jer oni žele rat i sukobe sa nama jer žele ovdje stvoriti nacionalnu državu, mi im trebamo pokazati njihove nacionalne granice.

Da i ja malo gatam tuđe misli.
S Hrvatima treba do kraja, sva priča o ugroženosti je samo maskarada kojom kriju svoje mokre snove o obnovi banovine. Treba im pokazati njihove nacionalne granice tj. Istru i Zadar vratiti Italijanima. :sega

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 02:53 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Sandalj je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Prema Muslimanima trebamo ići do kraja jer oni idu do kraja i naš sukob sa njima je neizbježan i tu nam treba podrška neke svjetske sile jer oni žele rat i sukobe sa nama jer žele ovdje stvoriti nacionalnu državu, mi im trebamo pokazati njihove nacionalne granice.

Da i ja malo gatam tuđe misli.
S Hrvatima treba do kraja, sva priča o ugroženosti je samo maskarada kojom kriju svoje mokre snove o obnovi banovine. Treba im pokazati njihove nacionalne granice tj. Istru i Zadar vratiti Italijanima. :sega

Kako gledaš na Fočansku i Užicku Republiku?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 03:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
bobanovski je napisao/la:
Kako gledaš na Fočansku i Užicku Republiku?

Recimo vako, da ne bi Fočanske republike ja i ti ne bi sada ovako muhabetili na forumu.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 09:45 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Apelacija se uvijek može reaktivirati. Ali ne znam koji bi to povoljniji trenutak mogao biti od ovoga sada kad je sastav ustavnog suda isti kao kod apelacije Ljubić. Pravila izbora ostaju ista, tako da se treba dobro pripremiti za iduće izbore što se tiče dopisnog glasanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 09:50 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zadnja stranica u svakom postu sadrži "čović i šurovanje s rusima"
nije mi dobro.

hdz politika zadnjih 15 godina je "jednakopravnost naroda i euroatlantske integracije". di su rusi u te 2 frazetine? pa to je pušenje amerima, mz, eu... bez ikakvog učinka. i onda se još ovako popišaju po nama. a sve odluke na štetu hrvata zadnjih 20 godina od strane tog prokletog zapadnog ološa ste isto zaboravili?

i rješenje? treba ga pušiti brže, jače, bolje zapadnim degenericima pa da se još jače popišaju po nama.
povraća mi se. dabogda sasuli svih 5000 ili koliko već imaju nuklearki po nama. ništa drugo ne zaslužujemo.
narod jadnika, konjušara, izdajnika, podguznih muva, pobjegulja, dezertera.

jebeni entitet nismo spomenuli već godinama, valjda da ne bi uvrijedili "saveznike".
bakiru rat i osveta na meniju za doručak, ručak i večeru, dodiku je nezavisnost srpske ko dobar dan, samo naši bijednici paze da ne bi pogodili nekog zamjenika zamjenika trećeg tajnika sjedinjenih gubavih država u ćevap hambasadi u mordoru sa "trećim" entitetom.

sačekajmo još da se vrate "demokrati" na vlast što je prije nego kasnije neizbježno zbog demografskih trendova u americi. tek onda će to naše pušenje imati učinka. razni klintoni i ostali "demokrati" su poznati kao stari hrvatski i katolički prijatelji i saveznici.

dejtonska bejha je američka tvorevina i nikad dotični neće podržat ni najmanje hrvatske zahtjeve kao što je ovaj izborni zakon (kojim se samo pokušava spriječit nastavak 20 godina terora nad hrvatima federacije od strane Muslimani podržanih tom istom zapadnom gamadi.
ponavljam entitet se ne spominje a ne daj Bože u usta uzet neku nezavisnost, otcijepljenje i tomu slično.

a ovo jada naoružanja što hrvatska dobije od tih "saveznika" neće biti upotribljeno dalje od slunjskog poligona pa sve da nam opet padaju glave po srednjoj bosni, kamoli na neke juriše na USK i slično. niti bi to "saveznici" dozvolili, niti bi raznim plenkovićima, kitarovićima, jandrokovićima i čovićima i ostalim državotvorcima koji nas vode s obe strane dinare uopće palo na pamet tako nešto.

naši američki saveznici, prijatelji i partneri.

neka malo prođe bura (kakva bura, 5 komentara na internetu, nema se više ko ni bunit) pa da se naši stožernici opet fino uguze u lijepo plaćene federalne fotelje a vi guslajte koliko oćete preostala šako jada.

ispričavam se na prostom riječniku i negativi, ponavljate za mnom, jednakopravnost naroda i euroatlantske integracije, jednakopravnost naroda i euroatlantske integracije, jednakopravnosti naroda i euroatlantske integracije... shhhhh bit će sve u redu

slika


a u međuvremenu se možemo tješiti hrvatskim egzodusom iz nama nebitne srednje bosne i muslimanskim egzodusom iz nama jako bitnih čisto muslimanskih kantona.

:zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
To je to, mentalitet konjušara, ako budemo bolje timarili možda nam bace koju oglođalu kost.

Evo već danas hrvatski mediji zašutili o apelaciji, sad odjednom više nije važna, narod treba to što prije zaboraviti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
s one strane dinare je napisao/la:
a u međuvremenu se možemo tješiti hrvatskim egzodusom iz nama nebitne srednje bosne

:zivili

Kakav egzodus? :neznam Ljudi odlaze, dolaze, ništa spektakularno. Omladina ode da radi, vrati se. U mom naselju je otišlo npr. 2 u Švabiju, jedan se vratio, bolje mu sezonu odraditi u Hr i odmarati preko zime, nego da ga lome u Njemačkoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
s one strane dinare je napisao/la:
...



Dijelim istu frustraciju.

Godinama vodimo totalno bezmudu i kamilica politiku i onda još kad se nešto ovakvo dogodi moramo slušati primjedbe da je to zbog toga što smo se previše osilili... Ne zna čovjek bi li se smijao ili plakao. :klanjam

Budimo realni, Hrvati u BiH nisu nikakav faktor u globalnom geopolitičkom kontekstu i nikoga od velikih nije briga što će biti s Hrvatima u BiH. Jedini način da se izborimo za nešto više u ovoj državi je taj da se sami pomučimo i žrtvujemo za to. Neće nam nitko ništa dati sam od sebe, koliko god se mi ulizivali i pušili, ni Amerikaci, ni Rusi, a pogotovo ne impotentna EU.

Dakle, blokade na svim mogućim nivoima, dok se ne promijeni izborni zakon, kao minimum zahtjeva. Ako to nismo u stanju, onda stvarno ne zaslužujemo bolje nego da budemo nacionalna manjina i da nas s vremenom nestane iz BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kakve sve nubolozne tvrdnje čovjek neče pročitati, ložite se na spinove čaršijskih medija i Avdića.
Da su bogda Hrvati u BiH zanimljivi Rusima za šurovanje, ali to su samo puste želje.
Nemaju ništa niti Rusija niti SAD s tim što mi biramo mlakonje i beskičmenjake da nam "štite" nacionalne interese.

Zašto da Rusi šuruju s Hrvatima koji su poslušne kujice zapadnih ambasada kad imaju Srbe koji imaju daleko veći utjecaj na BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
nisu to nikakve nebuloze, čović je dokazano ruski špijun i tajni agent kgb-a.

slika


@markan znam samo da je bilo naših 450 rođenih, ili prvašića ne znam ni ja više, svejedno, naspram 1500 i kusur njihovih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ledolomac je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
...



Dijelim istu frustraciju.

Godinama vodimo totalno bezmudu i kamilica politiku i onda još kad se nešto ovakvo dogodi moramo slušati primjedbe da je to zbog toga što smo se previše osilili... Ne zna čovjek bi li se smijao ili plakao. :klanjam

Budimo realni, Hrvati u BiH nisu nikakav faktor u globalnom geopolitičkom kontekstu i nikoga od velikih nije briga što će biti s Hrvatima u BiH. Jedini način da se izborimo za nešto više u ovoj državi je taj da se sami pomučimo i žrtvujemo za to. Neće nam nitko ništa dati sam od sebe, koliko god se mi ulizivali i pušili, ni Amerikaci, ni Rusi, a pogotovo ne impotentna EU.

Dakle, blokade na svim mogućim nivoima, dok se ne promijeni izborni zakon, kao minimum zahtjeva. Ako to nismo u stanju, onda stvarno ne zaslužujemo bolje nego da budemo nacionalna manjina i da nas s vremenom nestane iz BiH.


oće pajdo, bit će blokade, kao i nakon komšića treći put. bježanija u mišje rupe da ne bi "saveznici" dali po prstima.

sjeti se istog obrasca, i kad je komšić opet izabran umjesto blokade slušali smo "ma to je ionako nebitna pozicija, simbolična"

tako i sad, nebitna apelacija, nebitan izborni, ma zaboravite, sitnice, gluposti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
s one strane dinare je napisao/la:
@markan znam samo da je bilo naših 450 rođenih, ili prvašića ne znam ni ja više, svejedno, naspram 1500 i kusur njihovih.

Da, i? Trebamo izvršiti harakiri što negdje piše 1500? Da je broj bitan, davno bi mi nestali, bilo nas je nekad samo 17.000, pa se opstalo. Mediji izluđuju narod, kao da je to realnost, a ne svakodnevni život... Čovjek snuje, Bog odlučuje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
nisu to nikakve nebuloze, čović je dokazano ruski špijun i tajni agent kgb-a.


cekaj ko potpisa onaj ugovor sa rs-om i rusima oko rafinerije ? republika hrvatska. takve stvari rade juzna osetija, abhazija, pridnjestrovlje i evo po prvi put u svakolikoj ljudskoj povijesti clanica eu i nato !!! :ucelo i ko ne suradjuje sa rusima ??? ko zadnji ruski analni prirepci ... za malo interesa bi rusili medjunarodni poredak. sta vi mislite da to niko ne vidi ?

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Mar-kan je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
@markan znam samo da je bilo naših 450 rođenih, ili prvašića ne znam ni ja više, svejedno, naspram 1500 i kusur njihovih.

Da, i? Trebamo izvršiti harakiri što negdje piše 1500? Da je broj bitan, davno bi mi nestali, bilo nas je nekad samo 17.000, pa se opstalo. Mediji izluđuju narod, kao da je to realnost, a ne svakodnevni život... Čovjek snuje, Bog odlučuje...


ma sve 5...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
s one strane dinare je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Da, i? Trebamo izvršiti harakiri što negdje piše 1500? Da je broj bitan, davno bi mi nestali, bilo nas je nekad samo 17.000, pa se opstalo. Mediji izluđuju narod, kao da je to realnost, a ne svakodnevni život... Čovjek snuje, Bog odlučuje...


ma sve 5...

Nije 5, ali nije ni 1. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gdje nam je Robi da komentira ovaj debakl na svojoj temi?Nakon razočarenja uhvatio se vjerskih tema, čak i Međugorje ima više logike nego ovo povlačenje apelacije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Blokirati sve dok se ne provede izborni, inače zašto sa Srbima nikad nismo preuzeli službe? Kako je moguće da simpatizeri terorizma kontroliraju OSA-u?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sumnjam da je i pitanju pritisak MZ da se apelacija povuče, pritiska da se formira vlast sasvim sigurno jeste bilo.

Ovo meni više liči na deal sa SDA, zato se Bakir i hvalio prije nekoliko dana da je od Čovića dobio potvrdu da Hrvati odustaju od trećeg entiteta u prijevodu s bošnjačkog čitaj izbornog zakon.

SDA im obećala pozicije u vlasti koje su pikirali, zauzvrat da se šuti o izbornom do sljedećih izbora.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
daramo je napisao/la:
Sumnjam da je i pitanju pritisak MZ da se apelacija povuče, pritiska da se formira vlast sasvim sigurno jeste bilo.

Ovo meni više liči na deal sa SDA, zato se Bakir i hvalio prije nekoliko dana da je od Čovića dobio potvrdu da Hrvati odustaju od trećeg entiteta u prijevodu s bošnjačkog čitaj izbornog zakon.

SDA im obećala pozicije u vlasti koje su pikirali, zauzvrat da se šuti o izbornom do sljedećih izbora.

Vjerojatno se radi o pritisku zapadnjaka na deblokadi vlasti, treba sve blokirati i nikako ne pristajati na par foteljjica jer njihov cilj je okupacija doma naroda i neće odustati od toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Interesentno je da Covic nije odgovorio na ovu zadnju "pohvalu" od Izetbegovica i pricu o kapsulama. Covic je tipicni europski populista, mnogo prica jos vise obecava a ustvari radi ono sto mu nevidljivi centri moci kazu.

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustavni sud BiH:Izbor Hrvata u Dom naroda neustavan,"delegati su PREDSTAVNICI, ne pripadnici nar
PostPostano: 26 lip 2019, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27385
Odluke Ustavnog suda su obvezujuće i konačne. Presuda "Ljubić" se isto mora ispoštovati!

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3443 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 138  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Srpsčanin i 288 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO