HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2251 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 91  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Hajduk je danas ispao u prvom pretkolu od treceplasirane ekipe malteskog prvenstva. Mislim da je to najveca sramota u povijesti Hajduka. Mozda je ovo pravi trenutak da se potjera nesposobni kadar u/oko kluba. U tom slucaju bi ovo bila pobjeda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
neka im udruge Naš Hajduk... :palacgore1

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Nazalost desilo se ono sto sam vec u ono vrijeme najvece euforije i sveopce podrske Hajdukovoj upravi na celu s Brbicem, zbog njegovog " puta opravka i napretka", najvaljivao da ce se desiti, nesto sam o tome pisao i ovdje, a puno na navijačkom forumu, čuvenom Forumu hrvatskih retardista, a gdje sam bio ravan sotoni.
Dakle prije 5-6 godina sam objasnio, navodio cinjenice i razloge, obrazlagao argumente, zasto suprotno sveopcem uvjerenju i naroda i medija i navijaca, Hajduk ne samo da nece ostvariti uspjeh, nego ce biti sveden na razinu Vardara, Slobode i bosnaske lige... a to se veceras i desilo.
Hajduk je taj crni put propasti nakratko prekinuo sa Kosom na celu, kada je klub organizacijski i razvojno zapoceo konsolidaciju, pokazao je ozbiljnije ambicije i rezultate, ali je Kos potjeran bez ikavog objasnjenja i razloga, mislim bolje da ne spominjem razlog sramota me, vracen je stari grobar sa svojom ekipom i to je bio konacni kraj.
Model koji je zaista bio avangarda na ovim prostorima, model koji je imao potencijal u cijelom nogometnom svijetu kojemu je dosta "seika" je ovime srusen i vjerovatno ce kroz par dana to biti i sluzbeno.
Najzalosnije je sto se rusenje Hajduka sprovelo uz ogromnu pomoc medija, prešutnu pa i otvorenu pomoc politike, a narod i navijaci su sve to fanaticno podrzavali...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Još jedna pobjeda samoupravnog socijalizma.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
zaba1111 je napisao/la:
Nazalost desilo se ono sto sam vec u ono vrijeme najvece euforije i sveopce podrske Hajdukovoj upravi na celu s Brbicem, zbog njegovog " puta opravka i napretka", najvaljivao da ce se desiti, nesto sam o tome pisao i ovdje, a puno na navijačkom forumu, čuvenom Forumu hrvatskih retardista, a gdje sam bio ravan sotoni.
Dakle prije 5-6 godina sam objasnio, navodio cinjenice i razloge, obrazlagao argumente, zasto suprotno sveopcem uvjerenju i naroda i medija i navijaca, Hajduk ne samo da nece ostvariti uspjeh, nego ce biti sveden na razinu Vardara, Slobode i bosnaske lige... a to se veceras i desilo.
Hajduk je taj crni put propasti nakratko prekinuo sa Kosom na celu, kada je klub organizacijski i razvojno zapoceo konsolidaciju, pokazao je ozbiljnije ambicije i rezultate, ali je Kos potjeran bez ikavog objasnjenja i razloga, mislim bolje da ne spominjem razlog sramota me, vracen je stari grobar sa svojom ekipom i to je bio konacni kraj.
Model koji je zaista bio avangarda na ovim prostorima, model koji je imao potencijal u cijelom nogometnom svijetu kojemu je dosta "seika" je ovime srusen i vjerovatno ce kroz par dana to biti i sluzbeno.
Najzalosnije je sto se rusenje Hajduka sprovelo uz ogromnu pomoc medija, prešutnu pa i otvorenu pomoc politike, a narod i navijaci su sve to fanaticno podrzavali...


U živo čekam da vidim tko sve leti van. Daj neki link da pročitam koliko si bio u pravu :hajduk1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 22:38 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ovo je fakat nevjerovatno. Na ovakav nacin izgubit od amatera.
Jos samo fali sa ih nabije neki klub iz San Marina i to je to.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 18 srp 2019, 23:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Dinamo, Zagreb, Tuđman, Bandić, Mamić, HNS im je kriv. Naci ce oni vec krivca.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hajduk who ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 08:40 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Nas Hajduk

Primjetio sam da dosta moji prijatelja koji su simpatizeri Hajduka uopste neznaju sta se desava u i oko kluba, zasto je stanje tako lose i sta je uopste „Nas Hajduk“, zato sam napisao jedno malo objasnjenje.
NH je samo alat za zle ljude da ucine ono cega nas najvise upozoravaju, a to je privatizacija kluba. Nacin na koji bi se docepali kluba je, koliko god bio jednostavan, toliko i genijalan.
Tudim novcem kupuju klub. Kako?
Pod pricom „uclanjenja“ oni kupuju sebi dionice.
NH skuplja clanarine od istinski navijaca Hajduka koji zele da pomognu klubu i plate clanarinu klubu.
ALI taj novac ne ide u Hajduk, nego od tog novca NH otkupljuje Hajdukove dionice od privatnika. Znaci da Hajduk taj novac nikad ne dobije nego NH ga dadne nekom privatniku koji zato prepise svoje dionice na NH.
NH je uspjeo uzet ljudima pare za svoju korist.... Ne, moram da se ispravim.
NH je uspjeo ljude ubjedit da im dobrovoljno da novac, dabi NH privatizirao Hajduk.
Naravno da stvar nije tako jednostavna jer narod nije bas tako glup da bi to progutao.
Sve to je naravno upakovano u celofan. NH nama donosi demokraciju, kao sto je SAD donjela dmokraciju u Irak, Libiju, Siriju i neke druge drzave.
Ta demokracija se provodi na taj nacin da par... hmmm neznam kako im ime dat? Ajmo reci par vodeci funkcionera u NH odluce put kojim ce ic NH a samim time i Hajduk. Onda sva ta djeca glasaju po njihovom nalogu a ko se pocne bunit ili govorit da to nije bas pametno taj se odstrani na jedan ili drugi nacin. Svako ko se ne slaze se funkcionerima NH taj se odstrani i proglasi neprijateljom Hajduka.

Sta onda ostane?
Ostane to da Hajduk vode ljudi iz NH koji pomalo postaju i vlasnici Hajduka i tako privatiziraju klub.
Ostane to da oni smjenjuju i prijesednike kluba (npr. Kos),
smjenjuju i protjeravaju igrace (slucaj Futacs).
Ostalo mi je to da gledam kako „Nas Hajduk“ pretvara mog Hajduka u sprdacinu i kako moj Hajduk tone sve doblje, dok nas NH ubjeduje da je ovo samo privremena slika, da se dublje ne moze i da od sledece sezone ce sve da bude bolje.
Prijatelji moji, vi kojima je stalo do Hajduka, a takvi je jos mnogo. Moze jos i gore i bit ce jos i gore, ako se ovako nastavi. Do godine necemo ni izborit Europsko natjecanje a za 5-6 godina cemo se borit za opstanak u HNLu.
Vjerujem da mnogi misle da sad dozivam crnog vraga i da je to ne moguce, ali da vam je neko prije par godina rekao da ce se ovo desit sto se desava sad vi to tad nebi vjerovali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 09:50 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Udruga prima sve uplate od članarina, ne može se više učlanjivati u Hajduk, nego u udrugu. Tu odluku je provela uprava Hajduka koju je izabrala udruga. Udruga od tih članarina posuđuje pare Hajduku. U slučaju dokapitalizacije svi novci koje je udruga posudila hajduku se pretvaraju u vlasnički udio.

Znači malo je kompliciranije od toga šta si napisao, ali je suština tu negdje. Po meni je to teška muljaža.

Trenutna struktura vlasništva 65% grad (koji je prepustio upravljanje svojim dijelom udruzi), 25% udruga (kupili od tommya), ostalo mali dioničari. Zapravo udruga upravlja svime. S jedne strane se vole pohvalit da su financijski konsolidirali klub, a s druge strane kad se desi sranje tvrde da samo provode izbore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
Hajduk je nešto kao neuzvraćena ljubav.

Samo što Hajduka voliš, a dobiješ klempe, a ne neuzvraćenu ljubav.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 12:56 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
useless znam ja da je to malo komliciranije znam ja tacno kako to ide ali ko ce to sad ovde objasnjavat preko 10 stranica ali u grubo je to objasnjeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 19 srp 2019, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Index i Slobodna Dalmacija su glavni medijski promotori udruge "Naš Hajduk", a ta medijska banda promovira samo zlo, destruktivnost, mržnju, antihrvatstvo i transparentan lopovluk kroz tzv. navijačko samoupravljanje!

60% novca u Hajduku se troši na plaće uhljeba iz udruge "Naš Hajduk" i provizije menadžera igrača koji su otišli iz Hajduka i to nikoga nije briga jer se vrhuška iz udruge "Naš Hajduk" pobrinula da nadzorni odbor čine Slaven Marasović (veza s SDP-ovim i Cvitanovim kadrovima u DORH-u), Mate Kukavica (partijski kadar i sudac općinskog suda u Zagrebu) i priču oko pravosudno-represivnog aparata zaokružuje najutjecajniji odvjetnik u Hrvatskoj, Ljubo Pavasović.

Još su tu novinari i stručnjaci za PR Ante Majić i Danko Radaljac koji pokrivaju sve partijske medijske redakcije i hrane torcidaše pričama kako su za sve krivi HNS, Mamić, Janica Kostelić, HDZ itd. Iskorištava banda većinu torcidaša i njihovu slijepu ljubav prema Hajduku.

Samo još čekam dan kad će vratiti i petokraku na grb, a prvi korak su napravili 2018. kada su izabrali Che Guevaru Perasovića za predsjednika nadzornog odbora Hajduka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 lis 2020, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27103



_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 28 lis 2020, 17:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
slika

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 05 stu 2020, 14:05 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Ima neki komentar na novog Prijesednika ? Posto je meni nepoznat, jel neko nesto zna o njemu ?
Svidja mi se da je Boro postao novi trener taj covjek stvarno zna nogomet ali tesko da i on moze pomoc Hajduku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 05 stu 2020, 15:20 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Ima gard a dobro je i krenia kad se rješia ove trojice.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 05 stu 2020, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije me se dojmio. Ali šta ja znam o tome. Ponaša se kao narodski čovjek i kao takav će otići, posran od naroda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 stu 2020, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Skeptican sam, ali kupio me potezom da je Boru primorca postavio da vodi prvi team.
Boro zna vise o nogometu nego svi oni skupa sto su sad tamo u Hajduku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 06 stu 2020, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Jakobusic je jedan od najtrofejnijih Predsjednika VK Jug. Takodjer je jedan od jacih srednjih poduzetnika dolje. Mlad sto je plus i vjerovatno se nece dat zajebavat od strane Torcide i kojekakvih “strucnjaka” u i oko Hajduka. Ocekujem da se Hajduk kroz par godina kinsolidira i napokon pocne pratit Dinamo ozbiljnije u HNL.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 09 stu 2020, 13:14 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Neznam koliko neko ovde prati i jel zapratio ali genijalan potez.
Jakobusic natjerao igrace da potpisu novi pravilnik o kaznama.
Medju ostalom je napisano da igraci od sad ciste sami svlacionicu dok se rezultati i plasman na tablici ne popravi.
:thumbup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 09 stu 2020, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Hajdukova škola je dominantna po fizičkoj snazi i tempu od kad postoji...dok je zagrebačka škola nogometa dominantna po tehnici tzv. hakl

E sad zadnjih 20-ak godina je dinamo tome doskočio di kupuje dosta igrača na jugu i tempo je uz tehniku posto muß već od mladih kategorija...dok Hajduk i dalje forsira samo tempo/presing.
Pogledajte malo stopere Hajduka kad primaju loptu, prvo primi, pogleda, da for i tek onda doda
Pogledajte malo predaju lopte ispred igrača prazan prostor on sprinta ovaj mu doda il u noge tako da mora skoro stat primit pa si gurnut u for ili mu nabije tako daleko da golman/igrač stigne prije ili ode u golaut
Pogledajte malo primanja lopte igrača ne samo nogom, nego natkoljenicom, prsima, pa čak i glavom kad si produžiš u for...recimo u dinamu ti je to osnova selekcije, ako ne možeš savladat tehniku primanja lopte u nekih 2-3 tjedna zahvale ti se i preporuče ti Lokose il Dragovoljac i sl.

Gledam Rijeku sa starim... igrač primi loptu, pikne je (malo podbode da ne ide po travi) desno od igrača, ovaj je uklizo al je lopta preletila preko njegove noge, preskoči ga, pogleda ima jednog svog na prvoj, drugog na sredini on je plasira na drugu preko svih di treći dolazi i lagano zakuca u gol.
Ja starom: OVO JE DINAMOV IGRAČ, OVO JE 100% DINAMOV IGRAČ
Komentator: sjajna akcija mladog Pavičića koji je nedavno stigao iz dinama...
Jednostavno ko je prošo tu ZG školu nogometa to se odma kuži, ti sitni detalji/finte

To Hajduku fali tehnika i sustavni rad, znači ne mogu treneri u mlađim kategorijama trenirat i postavljat drugačije sustave od onog koji igra prva ekipa. Ako prva igra sa krilima sve mlađe moraju igrat sa krilima il ako se igra sa klasičnim veznim sustavom to moraju igrat isto i mlade kategorije...
E sad naravno da za to treba vremena i to je ono u čemu je problem. Naravno da je iznimno bitno i koje trener, recimo u dinamu Bjelica je napravio kratkoročno dobar rezultat, al dugoročno lošu budućnost, jer svojom zatvorenom igrom na rezultat je razbio osnovu dinamove igre, a to je prije svega napadački nogomet. Tako da sad dinamo trpi jer mu fali kreacije, koju je ubio Bjelica svojim austrijskim šablonama, iako će svi to natovarit ovoj garnituri trenera.
Idealan trener sad za Hajduk (i za dinamo) bi bio B.Ivanković ima iskustvo pozna mentalitet i radio je pod velikim presinzima javnosti (vodio Iran na SP2006)

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 12 pro 2020, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Hajduk je baš postao komedija. Ali blaga. Meni kao dinamovcu ih je žao. Čak mi je ono rivalstvo nestalo. Kad ni nisu rival. Prvo je bilo zabavno. A sad mi dođe da ih utješim. Čak povremeno škicnem njihov Fejs nakon nekog poraza pa nekad i ostavim koji empatični komentar. Nikad ne likujem. Mislim nakon svega je glupo.

Volio bi da se podignu i da budu kao nekad pravi konkurent jer je ovako dosadno ali bit će im teško. Mentalitet i atmosfera ih sabotiraju. Jer hoće nemoguće. I to preko noći. No možda, a po komentarima ljudi vidim da je to dominantno razmišljanje da hoće trenera tipa Kek ili Bjelica i da mu se da slobodno ruke. Sve je to lijepo samo je pitanje koliko bi oni trpili bilo kojeg trenera, a i koji bi dobar trener htio doć u Hajduk. Dinamu je nakon Bjelice bilo jako teško naći trenera takvog kalibra, a koji je slobodan i da bi htio doći.

Rijeka i Osijek su puno puno ozbiljniji klubovi u ovom trenutku.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: 13 pro 2020, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Da slažem se s tobom upotpunosti, sama činjenica da samo mi dinamovci tu komentiramo u zadnje vrijeme govori sve...

Hajduk se sjebo kad (su se digli protiv dolaska Ive Šuška) je izguro businessman-e iz kluba...Tommya, Andabaka itd. jer ne može manager (upravitelj, voditelj) imat taj kalibar znanja, jer onda bi imo svoju firmu, a nebi radio kod nekog...

Npr. Jakobašić (jel se tako zove?) je vodio VK Jug svaka čast, al nogomet je drugi planet, pogotovo klub koji ima tradiciju i tako masivnu navijačku bazu...
- on stavi za trenera (jel Bora?) čovjeka koji ne znam dal ima neki CV ko trener seniora uopće...zašto???
- Hajduku treba trener sa velikim iskustvom! (a ne neko ko će se učit trenerskom poslu)
- Hajduku treba trener koji je radio u velikim klubovima (pod velikim mislim sa velikom navijačkom bazom/velikim pritiskom javnosti)
- Hajduku treba trener koji gaji nogomet sličan hajdukovoj školi/tradiciji znači presing, snaga, napad...(ne Bjelica il Kek jer oni igraju više talijanski zatvoreni stil s kontrama/polukontrama to u Hajduku {kod navijača} nebi prošlo, ko što VAHA nije prošo u Dinamu s tom igrom na 1:0)

Po meni recimo Branko Ivanković bi bio dobar za Hajduk, izbornik Zlatko Dalić nebi bio loš izbor...međutim problem je taj krug u Hajduku koji neće "dinamovce" za trenere i samim time su prekrižili barem 50% potencijalnih trenera u RH.

Šurjak je tu spomeno par stvari...prije svega dalmatinski bazen nogometaša od Zadra preko Kupresa do Dubrovnik koji Hajduk jako slabo koristi, a recimo dovodi igrače izvana, koji u većini slučajeva nisu pojačanje odnosno nisu bolji od onih koje imaš...
https://www.youtube.com/watch?v=0WBAuM2BNf4

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2251 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 91  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO