HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: sub kol 15, 2020 9:29 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HNK Hajduk Split
PostPostano: čet srp 18, 2019 10:28 pm 

Hajduk je danas ispao u prvom pretkolu od treceplasirane ekipe malteskog prvenstva. Mislim da je to najveca sramota u povijesti Hajduka. Mozda je ovo pravi trenutak da se potjera nesposobni kadar u/oko kluba. U tom slucaju bi ovo bila pobjeda.

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 10:33 pm 

neka im udruge Naš Hajduk... :palacgore1

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 10:40 pm 

Nazalost desilo se ono sto sam vec u ono vrijeme najvece euforije i sveopce podrske Hajdukovoj upravi na celu s Brbicem, zbog njegovog " puta opravka i napretka", najvaljivao da ce se desiti, nesto sam o tome pisao i ovdje, a puno na navijačkom forumu, čuvenom Forumu hrvatskih retardista, a gdje sam bio ravan sotoni.
Dakle prije 5-6 godina sam objasnio, navodio cinjenice i razloge, obrazlagao argumente, zasto suprotno sveopcem uvjerenju i naroda i medija i navijaca, Hajduk ne samo da nece ostvariti uspjeh, nego ce biti sveden na razinu Vardara, Slobode i bosnaske lige... a to se veceras i desilo.
Hajduk je taj crni put propasti nakratko prekinuo sa Kosom na celu, kada je klub organizacijski i razvojno zapoceo konsolidaciju, pokazao je ozbiljnije ambicije i rezultate, ali je Kos potjeran bez ikavog objasnjenja i razloga, mislim bolje da ne spominjem razlog sramota me, vracen je stari grobar sa svojom ekipom i to je bio konacni kraj.
Model koji je zaista bio avangarda na ovim prostorima, model koji je imao potencijal u cijelom nogometnom svijetu kojemu je dosta "seika" je ovime srusen i vjerovatno ce kroz par dana to biti i sluzbeno.
Najzalosnije je sto se rusenje Hajduka sprovelo uz ogromnu pomoc medija, prešutnu pa i otvorenu pomoc politike, a narod i navijaci su sve to fanaticno podrzavali...

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 10:50 pm 

Još jedna pobjeda samoupravnog socijalizma.

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 10:57 pm 

zaba1111 je napisao/la:
Nazalost desilo se ono sto sam vec u ono vrijeme najvece euforije i sveopce podrske Hajdukovoj upravi na celu s Brbicem, zbog njegovog " puta opravka i napretka", najvaljivao da ce se desiti, nesto sam o tome pisao i ovdje, a puno na navijačkom forumu, čuvenom Forumu hrvatskih retardista, a gdje sam bio ravan sotoni.
Dakle prije 5-6 godina sam objasnio, navodio cinjenice i razloge, obrazlagao argumente, zasto suprotno sveopcem uvjerenju i naroda i medija i navijaca, Hajduk ne samo da nece ostvariti uspjeh, nego ce biti sveden na razinu Vardara, Slobode i bosnaske lige... a to se veceras i desilo.
Hajduk je taj crni put propasti nakratko prekinuo sa Kosom na celu, kada je klub organizacijski i razvojno zapoceo konsolidaciju, pokazao je ozbiljnije ambicije i rezultate, ali je Kos potjeran bez ikavog objasnjenja i razloga, mislim bolje da ne spominjem razlog sramota me, vracen je stari grobar sa svojom ekipom i to je bio konacni kraj.
Model koji je zaista bio avangarda na ovim prostorima, model koji je imao potencijal u cijelom nogometnom svijetu kojemu je dosta "seika" je ovime srusen i vjerovatno ce kroz par dana to biti i sluzbeno.
Najzalosnije je sto se rusenje Hajduka sprovelo uz ogromnu pomoc medija, prešutnu pa i otvorenu pomoc politike, a narod i navijaci su sve to fanaticno podrzavali...

U živo čekam da vidim tko sve leti van. Daj neki link da pročitam koliko si bio u pravu :hajduk1

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 11:38 pm 

Ovo je fakat nevjerovatno. Na ovakav nacin izgubit od amatera.
Jos samo fali sa ih nabije neki klub iz San Marina i to je to.

Vrh

PostPostano: čet srp 18, 2019 11:52 pm 

slika

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 12:11 am 

Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Dinamo, Zagreb, Tuđman, Bandić, Mamić, HNS im je kriv. Naci ce oni vec krivca.

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 1:21 am 

Hajduk who ?

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 9:40 am 

Nas Hajduk

Primjetio sam da dosta moji prijatelja koji su simpatizeri Hajduka uopste neznaju sta se desava u i oko kluba, zasto je stanje tako lose i sta je uopste „Nas Hajduk“, zato sam napisao jedno malo objasnjenje.
NH je samo alat za zle ljude da ucine ono cega nas najvise upozoravaju, a to je privatizacija kluba. Nacin na koji bi se docepali kluba je, koliko god bio jednostavan, toliko i genijalan.
Tudim novcem kupuju klub. Kako?
Pod pricom „uclanjenja“ oni kupuju sebi dionice.
NH skuplja clanarine od istinski navijaca Hajduka koji zele da pomognu klubu i plate clanarinu klubu.
ALI taj novac ne ide u Hajduk, nego od tog novca NH otkupljuje Hajdukove dionice od privatnika. Znaci da Hajduk taj novac nikad ne dobije nego NH ga dadne nekom privatniku koji zato prepise svoje dionice na NH.
NH je uspjeo uzet ljudima pare za svoju korist.... Ne, moram da se ispravim.
NH je uspjeo ljude ubjedit da im dobrovoljno da novac, dabi NH privatizirao Hajduk.
Naravno da stvar nije tako jednostavna jer narod nije bas tako glup da bi to progutao.
Sve to je naravno upakovano u celofan. NH nama donosi demokraciju, kao sto je SAD donjela dmokraciju u Irak, Libiju, Siriju i neke druge drzave.
Ta demokracija se provodi na taj nacin da par... hmmm neznam kako im ime dat? Ajmo reci par vodeci funkcionera u NH odluce put kojim ce ic NH a samim time i Hajduk. Onda sva ta djeca glasaju po njihovom nalogu a ko se pocne bunit ili govorit da to nije bas pametno taj se odstrani na jedan ili drugi nacin. Svako ko se ne slaze se funkcionerima NH taj se odstrani i proglasi neprijateljom Hajduka.

Sta onda ostane?
Ostane to da Hajduk vode ljudi iz NH koji pomalo postaju i vlasnici Hajduka i tako privatiziraju klub.
Ostane to da oni smjenjuju i prijesednike kluba (npr. Kos),
smjenjuju i protjeravaju igrace (slucaj Futacs).
Ostalo mi je to da gledam kako „Nas Hajduk“ pretvara mog Hajduka u sprdacinu i kako moj Hajduk tone sve doblje, dok nas NH ubjeduje da je ovo samo privremena slika, da se dublje ne moze i da od sledece sezone ce sve da bude bolje.
Prijatelji moji, vi kojima je stalo do Hajduka, a takvi je jos mnogo. Moze jos i gore i bit ce jos i gore, ako se ovako nastavi. Do godine necemo ni izborit Europsko natjecanje a za 5-6 godina cemo se borit za opstanak u HNLu.
Vjerujem da mnogi misle da sad dozivam crnog vraga i da je to ne moguce, ali da vam je neko prije par godina rekao da ce se ovo desit sto se desava sad vi to tad nebi vjerovali.

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 10:50 am 

Udruga prima sve uplate od članarina, ne može se više učlanjivati u Hajduk, nego u udrugu. Tu odluku je provela uprava Hajduka koju je izabrala udruga. Udruga od tih članarina posuđuje pare Hajduku. U slučaju dokapitalizacije svi novci koje je udruga posudila hajduku se pretvaraju u vlasnički udio.

Znači malo je kompliciranije od toga šta si napisao, ali je suština tu negdje. Po meni je to teška muljaža.

Trenutna struktura vlasništva 65% grad (koji je prepustio upravljanje svojim dijelom udruzi), 25% udruga (kupili od tommya), ostalo mali dioničari. Zapravo udruga upravlja svime. S jedne strane se vole pohvalit da su financijski konsolidirali klub, a s druge strane kad se desi sranje tvrde da samo provode izbore.

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 11:30 am 

Hajduk je nešto kao neuzvraćena ljubav.

Samo što Hajduka voliš, a dobiješ klempe, a ne neuzvraćenu ljubav.

It's probably me...

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 1:56 pm 

useless znam ja da je to malo komliciranije znam ja tacno kako to ide ali ko ce to sad ovde objasnjavat preko 10 stranica ali u grubo je to objasnjeno.

Vrh

PostPostano: pet srp 19, 2019 4:24 pm 

Index i Slobodna Dalmacija su glavni medijski promotori udruge "Naš Hajduk", a ta medijska banda promovira samo zlo, destruktivnost, mržnju, antihrvatstvo i transparentan lopovluk kroz tzv. navijačko samoupravljanje!

60% novca u Hajduku se troši na plaće uhljeba iz udruge "Naš Hajduk" i provizije menadžera igrača koji su otišli iz Hajduka i to nikoga nije briga jer se vrhuška iz udruge "Naš Hajduk" pobrinula da nadzorni odbor čine Slaven Marasović (veza s SDP-ovim i Cvitanovim kadrovima u DORH-u), Mate Kukavica (partijski kadar i sudac općinskog suda u Zagrebu) i priču oko pravosudno-represivnog aparata zaokružuje najutjecajniji odvjetnik u Hrvatskoj, Ljubo Pavasović.

Još su tu novinari i stručnjaci za PR Ante Majić i Danko Radaljac koji pokrivaju sve partijske medijske redakcije i hrane torcidaše pričama kako su za sve krivi HNS, Mamić, Janica Kostelić, HDZ itd. Iskorištava banda većinu torcidaša i njihovu slijepu ljubav prema Hajduku.

Samo još čekam dan kad će vratiti i petokraku na grb, a prvi korak su napravili 2018. kada su izabrali Che Guevaru Perasovića za predsjednika nadzornog odbora Hajduka.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: