HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 06:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 10 srp 2019, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako će sad jadni Plenković.

Citat:
Berlin and Brussels Demand EU States Take in Mediterranean Migrants

Germany and the European Commission have urged European Union member states to take in migrants, with the German government set to highlight the issue at a meeting next week.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 srp 2019, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Clana agresorske vojske u Vukovaru HRT prikazuje kao slucajnog prolaznika koji ne vidi problem s agresorskim pismom cirilicom u Vukovaru, https://narod.hr/hrvatska/video-osoba-k ... u-vukovaru

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 srp 2019, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Za to vreme predsednica prima decu iz Srebrenice koja besplatno letuju u Hrvatskoj.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 srp 2019, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Novi ministri u vladi RH. Ništa specijalno, nema kontroverznih ljudi, svi HDZ-ovci i ljudi sa iskustvom i diplomama, mladi

Novi ministar ViEP je Gordan Grlić-Radman, rođen u Prisoju, općina Tomislavgrad, HBŽ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 srp 2019, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... a/9072572/

Ej Kačamak, evo ovih opet u vijestima :D Odmah se tebe sjetio kad ovo našao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 18 srp 2019, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šteta što se svađaju, baš su se fino našli, srodne duše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 srp 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 839
https://novac.zabranjeni.hr/novcanik/prih ... a/9139655/

Prihod od turizma veći za milijardu kuna


Ništa od propasti turizma, kojeg su najavljivala soroševska udbaška glasila poput imbexa i sličnih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 srp 2019, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Clint Eastwood je napisao/la:
https://novac.zabranjeni.hr/novcanik/prihod-od-turizma-veci-za-milijardu-kuna/9139655/

Prihod od turizma veći za milijardu kuna


Ništa od propasti turizma, kojeg su najavljivala soroševska udbaška glasila poput imbexa i sličnih.


Ne bih se tome veselio, nije to grana privrede koja može trajati vječno,
jedan booom i eto propasti na duže razdoblje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 srp 2019, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 839
i_jopet je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
https://novac.zabranjeni.hr/novcanik/prihod-od-turizma-veci-za-milijardu-kuna/9139655/

Prihod od turizma veći za milijardu kuna


Ništa od propasti turizma, kojeg su najavljivala soroševska udbaška glasila poput imbexa i sličnih.


Ne bih se tome veselio, nije to grana privrede koja može trajati vječno,
jedan booom i eto propasti na duže razdoblje.


Slažem se, ali nije poanta mog posta u tome, nego da svaka budaletina može napisati što god hoće, pa i kolosalnu laž, i nikome ništa. Ne odgovara za ono što je napisala.
Mediji su nam podložni utjecajima sa strane koji mogu biti štetni i to se vidi iz aviona. Trebalo bi malo jače kontrolirati medije na način na koji to radi recimo Orban.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 srp 2019, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Clint Eastwood je napisao/la:
https://novac.zabranjeni.hr/novcanik/prihod-od-turizma-veci-za-milijardu-kuna/9139655/

Prihod od turizma veći za milijardu kuna


Ništa od propasti turizma, kojeg su najavljivala soroševska udbaška glasila poput imbexa i sličnih.



Imamo i rekordan broj osiguranika HZMO-a.

To je jučerašnja vijest na koju sam tek danas naletio na ovom malom portalu https://privredni.hr/u-lipnju-najveci-b ... pni-podaci. Malo sam guglao i informaciju o rastu osiguranika mainstream portali nisu uopće prenijeli.

Dno dna kakve medije imamo, bitno je njima samo širiti crnilo, beznađe, difamacije i afere.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 19 srp 2019, 16:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
robelec je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
https://novac.zabranjeni.hr/novcanik/prihod-od-turizma-veci-za-milijardu-kuna/9139655/

Prihod od turizma veći za milijardu kuna


Ništa od propasti turizma, kojeg su najavljivala soroševska udbaška glasila poput imbexa i sličnih.



Imamo i rekordan broj osiguranika HZMO-a.

https://privredni.hr/u-lipnju-najveci-b ... pni-podaci

To je jučerašnja vijest na koju sam tek danas naletio na ovom malom portalu. Malo sam guglao i ovu informaciju mainstream portali nisu uopće prenijeli.

Dno dna kakve medije imamo, bitno je njima samo širiti crnilo, beznađe, difamacije i afere.



Ja sam tu vijest našao sinoć na teletextu HTV.

Btw, statistički podaci ne daju nadu za optimizam glede rasta plaća. Plaće godišnje rastu mnogo manje nego BDP. Ove godine su za svega 1,1% više nego u istom razdoblju lani.


Privitak/ci:
207-01.gif
207-01.gif [ 10.77 KiB | Pogledano 2871 put/a. ]

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Genocid na plaži.

Citat:
Antibosanska kampanja: Hrvatska će poželjeti Muju, ali Muje nigdje biti neće!

Znate onu srpskog guslara Filipa Višnjića: „Drumovi će poželjeti Turaka, al’ Turaka nigdje biti neće“…

Piše: Faruk Vele

Nemam, naravno, namjeru da nas u Bosni i Hercegovini na bilo kakav način povezujem s Turcima, mada se to neki među nama svojski trude učiniti. Posebno to nemam želje činiti u julu, tom najtužnijem mjesecu u godini, jer je povezivanje ovdašnjih ljudi s Turcima omiljena disciplina svih učesnika u genocidu kojeg se ovih dana sjećamo („kolji Turke, štedi municiju“, „da se poslije dahija, Turcima osvetimo na ovom prostorima“). Toliki su nevini ovdašnji ljudi ubijeni da bi se svetilo Turcima.

Zauzimaju mjesto na plaži

Pa, ipak, čini mi se da će staro proročanstvo jednog srpskog narodnog pjevača uskoro obistiniti u jednoj drugoj susjednoj zemlji - Hrvatskoj. Ali u slučaju Bosanaca.

Drumovi će, eto, uskoro poželjeti Bosance, ali Bosanaca neće biti! A vjerovatno ni mnogih Hercegovaca. Makar će ih biti sve manje u Hrvatskoj nakon sve očitije antibosanske kampanje koja se protiv državljana ove zemlje provodi u dijelu turističke zajednice i ugostitelja u našem zapadnom susjedstvu.

Sjetit ćemo se, nije to prvi put. Radi ilustracije. Nekadašnja urednica i voditeljica Dnevnika Hrvatske radiotelevizije, Dijana Čuljak (poznata o sramnom prilogu iz maja 1993. godine koji je ubrzao tragičnu sudbinu Mostara, a posebno zarobljenih pripadnika Armije RBiH iz Komande 4. Korpusa u Mostaru u zgradi Vranica) je u avgustu 2010. godine uvrijedila građane Bosne i Hercegovine kada je u Dnevniku 3 upitala gradonačelnika Omiša Ivana Škaričića „koliki problem mu predstavljaju gosti iz BiH koji ništa ne troše, a zauzimaju mjesto na plaži“.

„Koliki vam problem, recimo u Omišu i općenito na južnom Jadranu, predstavljaju jednodnevni gosti koji se spuste iz Bosne Hercegovine, ništa ne troše, ne zauzimaju apartmane, a zapravo zauzimaju mjesto na plaži koje pritom nisu niti platili?“, pitala je tada svoga gosta voditeljica Dnevnika državne TV.

Iz nekog razloga ta antibosanska kampanja kulminirala ovog ljeta. Istražio je to i temeljito dokumentirao ugledni hrvatski novinar Vladimir Matijanić, otkrivajući ničim zaslužene zastrašujuće primjere vrijeđanja i mržnje prema gostima i iz Bosne i Hercegovine na hrvatskom primorju.

Tako su se ispod nekoliko Google recenzija restorana Val u Mimicama upravo kod Omiša pojavili, u formi odgovora vlasnika, šovinistički antibosanski komentari. Valjda u duhu „europskih vrijednosti“.

Vlasnik dalmatinskog restorana osuo: Stoko bosanska!

Kolega Matijanić je uredno zabilježio samo neke od niza uvrede gostima tipa: „stoko bosanska“, „bosančina“, „još jedan pripadnik stada iz Bugojna“...

„Vlasnik je bio iznimno neodgojena osoba sklona vikanju i galamljenju na goste. Ne libi se ni od fizičkih prijetnji niti spominjanja 'muslimanske majke'. U svakom gostu očito vidi prijetnju u vidu muslimana. Neka mu je sa srećom sa takvim stavovima o životu!“, napisala je osoba pod imenom Ivan Jukić.

No, ugostitelj iz Hrvatske se nije libio da direktno zaprijeti nezadovoljnim gostima:

„Šta si očekivao? Imaš sreće šta sam bio dobre volje pa te nisam dobro našamara i lansira u bosansku pripizdinu iz koje si tako nekulturan i bezobrazan ispao. Šta ne dođeš pa kažeš u lice, a ne pišeš laži po internetu pičketino jedna bosanska nekulturna“.

Velika osveta konobara: Na nama su zaradili BMW-e, sad neka propadnu

No, to nije jedini slučaj koji je Matijanić otkrio. Kada je na stranici Booking.com objavio recenziju rovinjske vile Pasis u kojoj se požalio na neugodan miris u sobi, gost, piše novinar Index.hr, vjerojatno nije ni sanjao da će ga vlasnik u odgovoru prvo osloviti kao Muju, a potom mu preporučiti tuširanje i pranje zuba.

Uglavnom, na engleskom je u recenziji vile Pasis napisao da je općenito bilo uredu, ali se požalio na buku i neugodan miris u sobi.

Smrdljivi Mujo

Ubrzo je stigao odgovor u kojem mu se vlasnik, također na engleskom, prvo obraća s dragi gospodine Mujo, a potom dodaje:

„Što se tiče mirisa u vašoj sobi, pretpostavljam da vas je majka naučila da perete zube i istuširate se prije spavanja“.

Gost vile požalio se na smrad, a vlasnik odgovorio: Mujo, operi zube

Ima toga još. Ovih dana sličan slučaj mediji su zabilježili u Trpnju.

Trpanj: Turistima iz BiH naplatio hlad ispod palme, a sad i vrijeđa Bosance

Očito, kako je ranije primijetila kolegica Nela Vlašić, „domoljubnim dželatima ponestaje žrtava, pa su ih započeli tražiti i u sredinama koje su još puštali po strani“.

Nakon napada na osobe srpske nacionalnosti, sezonske radnike, sportaše... na red su, očito, došli Bosanci.

Naravno, postoji mnogo korektnih turističkih radnika i ugostitelja u Hrvatskoj, divnih ljudi općenito koji vole BiH i poštuju njezine ljude, ali iz nekog razloga aktuelne vlasti Hrvatske ne reagiraju na neprimjerene incidente. Tako dozvoljavaju da užasni primjeri ponižavajućeg ophođenja prema Bosancima (ali i ostalima, očito) u toj zemlji prolaze nekažnjeno.

U međuvremenu dolaze dramatične poruke hrvatskih turističkih radnika i ugostitelja da je turistička sezona podbacila, propala, da se silna ulaganja nisu isplatila, da nikada nije bilo lošije... No, to nikog u Hrvatskoj ne smije čuditi.
Ispovijest vlasnika apartmana u Hrvatskoj: Kažem vam, nikad nije bilo lošije

Osim visokih cijena, koje nisu ni približne ponudi, primjerice, u Turskoj ili Grčkoj, sada već evidentni izljevi mržnje i šovinizma uzimaju svoj danak.

To će dodatno - ne reagirali li država Hrvatska odlučno - biti razlog zbog kojeg će i bh. državljani narednih godina u širokom luku zaobilaziti 28. članicu Europske unije. Na veliku štetu i Hrvatske i svih njezinih čestitih građana.

Hrvatska će tako poželjeti onog Muju, ali Muje biti neće!

https://www.radiosarajevo.ba/metromahal ... ece/344403


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
A jebo on sebe, da nebi trebali možda ih dovlačit odozgo i molit ih da ljetuju kod nas, i to džabe.

Otvorite malo klix pa pogledajte vijesti o turizmu u Hrvatskoj. Pomislio bi čovjek da nas je elementarna nepogoda pogodila i naravno u komentarima naslađivanje, ko da smo neka kunkurencija.

Ko vas jebe kupajte se u vlastitim *** ak nemate para za Dalmaciju.

Ljubomoran narod do boli...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čudi me to, s obzirom na muslimanski šovinizam koji dolazi iz političkog Sarajeva. Ah pardon, to tamo neka imaginarna "država BiH" radi, jadan Mujo nije ništa kriv.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:11 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
U Turskoj je sigurno ljepse. Sretan put :)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Partijski mediji neumorno bacaju kosti. Tzv. hrvatski mediji naš turizam spominju isključivo u negativnom kontekstu zadnjih godina. Pa to više nije normalno. Čovjek se razboli od negativnosti kada sve to čita.

Nevjerojatno u koje sve ekstreme idu mediji, a vrhunac su nedavni naslovi o propasti sezone. Mediji samo uznemiravaju javnost i hrane trolove, umjesto da su sad npr. o malom minusu u turizmu informirali jednostavnim rječnikom narod da je brži rast ponude od potražnje doveo do tržišne korekcije pa su pojedini vlasnici apartmana ostali nešto praznijih ruku što nije nikakav signal katastrofalne sezone.

Banda novinarska u Hrvatskoj ne zna što je istraživačko, moralno, objektivno i profesionalno novinarstvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
robelec je napisao/la:
Čovjek se razboli od negativnosti kada sve to čita. .

Ne treba čitati. Npr.imbex ne čitam godinama, smeće. Paziš na duhovnu higijenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30443
Mar-kan je napisao/la:
robelec je napisao/la:
Čovjek se razboli od negativnosti kada sve to čita. .

Ne treba čitati. Npr.imbex ne čitam godinama, smeće. Paziš na duhovnu higijenu.


I ja isto. Primijetio sam kad god otvorim index naživciram se. Nije mi to potrebno. Ne sjećam se kad sam ga otvorio niti imam volje.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Naša Kvačica je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Ne treba čitati. Npr.imbex ne čitam godinama, smeće. Paziš na duhovnu higijenu.


I ja isto. Primijetio sam kad god otvorim index naživciram se. Nije mi to potrebno. Ne sjećam se kad sam ga otvorio niti imam volje.

Tito je bio zakon za takve, odmah na preodgoj, ljetovanje na Golom otoku. Sereš po državi, tj.narodu koji te hrani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 20:09 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Naša Kvačica je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Ne treba čitati. Npr.imbex ne čitam godinama, smeće. Paziš na duhovnu higijenu.


I ja isto. Primijetio sam kad god otvorim index naživciram se. Nije mi to potrebno. Ne sjećam se kad sam ga otvorio niti imam volje.


Ne samo imbex, sve sto siri lazi, manipulacije, bolest i degenerluk. A takvi cine u uvjerljivu vecinu.
Zasto davat klikove takvima i trovat se?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 20:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30443
Odem doduše ponekad na Klix. U poređenju sa Indexom, Klix je normalan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 srp 2019, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/r ... yxnsGZrV4A

Ahahaha čime se bavi policija u RH. Perecija retardija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 srp 2019, 02:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Bar su uhvatili ona tri idiota.I šta su uopšte hteli sa tim zastavama?Pijanci,100%.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 srp 2019, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
NiceBoyZg je napisao/la:
https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/regional/clanak/id/614855/izasla-je-u-bijeloj-majici-poznatog-svicarskog-brenda-oko-3-ujutro-zaustavio-ju-je-policajac-i-tu-je-pocela-njezina-agonija-koja-traje-do-danas?fbclid=IwAR2w88dhkwoCRlPKSKRcUmWOVAg2kMc8wwe55yseqzIBYvrQ2yxnsGZrV4A

Ahahaha čime se bavi policija u RH. Perecija retardija.


Socijalistička država, opsjednuta kontrolom i preodgojem stanovništva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 srp 2019, 15:29 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
robelec je napisao/la:
Partijski mediji neumorno bacaju kosti. Tzv. hrvatski mediji naš turizam spominju isključivo u negativnom kontekstu zadnjih godina. Pa to više nije normalno. Čovjek se razboli od negativnosti kada sve to čita.

Nevjerojatno u koje sve ekstreme idu mediji, a vrhunac su nedavni naslovi o propasti sezone. Mediji samo uznemiravaju javnost i hrane trolove, umjesto da su sad npr. o malom minusu u turizmu informirali jednostavnim rječnikom narod da je brži rast ponude od potražnje doveo do tržišne korekcije pa su pojedini vlasnici apartmana ostali nešto praznijih ruku što nije nikakav signal katastrofalne sezone.

Banda novinarska u Hrvatskoj ne zna što je istraživačko, moralno, objektivno i profesionalno novinarstvo.


Ti mediji su kontrolirani izvana i služe za podjelu i destabilizaciju Hrvatske te promociju stranih tržišta rada. To je kvislinška jugoštampa marksista frankfurtske škole i antihrvatskih šovinista s najgorim predrasudama prema Hrvatima i Hrvatskoj.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO