HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36812 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Što se nas tiče, može još 100 godina ovako, mi ne kukamo da nam je navučena ludačka košulja, mi imamo državu u državi u kojoj smo 90% većina i u kojoj se sve pitamo. Vi ste nezadovoljni, mi nismo. Vi delite svoj entitet sa drugim narodom, mi imamo entitet koji je ekskluzivno naš. Mi držimo 49% teritorije, vi držite 25% teritorije. Vama Hrvati već 25 godina kontrolišu finansije, mi kontrolišemo sami sebi. Bez naše dozvole BiH ne može da se učlani ni u međunarodno društvo filatelista, a vi bi hteli u NATO. Ne možete u NATO? A što pobogu?

Nama trenutno stanje ne smeta, ako vama ne smeta da nastavite da živite u državi gde za svaku sitnicu morate da tražite dozvolu od nas, samo izvolite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Hrvati ne traže ni metar RS.


Ako Hrvati imaju pretenzije na Bihać i USK, gde ih nema, onda znači da ne razmišljaju o slobodi za svoj narod tamo gde njihov narod živi. To znači da još uvek razmišljaju o tome da im Hrvatska izgleda lepo, da ne bude kiflasta...
A ako razmišljaju o izgledu Hrvatske, a ne o slobodi za narod na prostorima gde isti živi, ne bih se zakleo da ne bacaju oko na RS.

Ali naravno, ćute o tome, jer nisu glupi.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Hrvati ne traže ni metar RS.


Ako Hrvati imaju pretenzije na Bihać i USK, gde ih nema, onda znači da ne razmišljaju o slobodi za svoj narod tamo gde njihov narod živi. To znači da još uvek razmišljaju o tome da im Hrvatska izgleda lepo, da ne bude kiflasta...
A ako razmišljaju o izgledu Hrvatske, a ne o slobodi za narod na prostorima gde isti živi, ne bih se zakleo da ne bacaju oko na RS.

Ali naravno, ćute o tome, jer nisu glupi.

Ako oni nekim čudom ostvare pretenzije na USK, to će značiti da smo i mi ostvarili pretenzije na RS. U tom slučaju njihovo bacanje oka postaje irelevantno, jer onda da bi bacili bilo šta sem oka, morali bi da ratuju protiv cele Srbije plus RS, umesto protiv samo 200k stanovnika RSK. A i da bi bacao oko na teritoriju, treba da imaš vojsku, OSRH je suviše neozbiljna organizacija da bi bila klasifikovana pod vojsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Glavno pitanje je da li bi RS imala ikakve koristi bez Dodikovog veta.
Kratkorocne ili dugorocne.
Most niko zaustaviti nece, EU dala pare, nece valjda NATO snage vaditi pasose kad idu iz Splita u Crnu Goru ili Albaniju.
Hrvati ce zabiti noz u ledja ako budu imali sansu, nema tu dileme.
Ali koji je interes RS-u da BIH navlaci kontru od strane Hrvatske. Mozda i dalje stopiraju most u Gradisci,ne bi nikoga iznenadilo,zato se i planira autoput prema Beogradu, a mozda ga i puste.
BiH niti ima interesa niti tehnicki moze zaustaviti most za Peljesac, u toj atmosferi RS sigurno nema interesa da se uvaljuje u te pokusaje.
Muslimani ce i dalje kidisati na RS, i sa ovim i bez ovoga, Hrvatska ce suknuti gdje bude mogla i sa ovim i bez ovoga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ako Hrvati imaju pretenzije na Bihać i USK, gde ih nema, onda znači da ne razmišljaju o slobodi za svoj narod tamo gde njihov narod živi. To znači da još uvek razmišljaju o tome da im Hrvatska izgleda lepo, da ne bude kiflasta...
A ako razmišljaju o izgledu Hrvatske, a ne o slobodi za narod na prostorima gde isti živi, ne bih se zakleo da ne bacaju oko na RS.

Ali naravno, ćute o tome, jer nisu glupi.

Ako oni nekim čudom ostvare pretenzije na USK, to će značiti da smo i mi ostvarili pretenzije na RS. U tom slučaju njihovo bacanje oka postaje irelevantno, jer onda da bi bacili bilo šta sem oka, morali bi da ratuju protiv cele Srbije plus RS, umesto protiv samo 200k stanovnika RSK. A i da bi bacao oko na teritoriju, treba da imaš vojsku, OSRH je suviše neozbiljna organizacija da bi bila klasifikovana pod vojsku.


Pa zašto bi onda muslimansko bacanje oka na RS bilo relevantnije od hrvatskog, pa nećemo u dilove sa muslimanima, a oćemo sa Hrvatima?
Podsećam, malo pre si napisao da zbog muslimanskih pretenzija na RS sa njima ne možemo da sarađujemo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Carmello Šešelj je napisao/la:
Što se nas tiče, može još 100 godina ovako, mi ne kukamo da nam je navučena ludačka košulja, mi imamo državu u državi u kojoj smo 90% većina i u kojoj se sve pitamo. Vi ste nezadovoljni, mi nismo. Vi delite svoj entitet sa drugim narodom, mi imamo entitet koji je ekskluzivno naš. Mi držimo 49% teritorije, vi držite 25% teritorije. Vama Hrvati već 25 godina kontrolišu finansije, mi kontrolišemo sami sebi. Bez naše dozvole BiH ne može da se učlani ni u međunarodno društvo filatelista, a vi bi hteli u NATO. Ne možete u NATO? A što pobogu?

Nama trenutno stanje ne smeta, ako vama ne smeta da nastavite da živite u državi gde za svaku sitnicu morate da tražite dozvolu od nas, samo izvolite.


Mislim da će Srbi sve više imati takav stav. Muslimani ako nastave trend većeg iseljavanja od Srba, mogli bi u budućnosti biti podjednako brojni. A muslimani će biti zabavljeni sobom što zbog propasti svih glavnih ciljeva njihove politike, što zbog konstantnog dolaska migranata kojeg ne mogu zaustaviti. Srbima će BiH biti kao da imaju nezavisnost plus što drže muslimane za jaja i ne daju im da neovisno vladaju sami sobom. A muslimani ni u toj situaciji neće moći izaći pred svoj narod i reći im da je u njihovom interesu neovisna muslimanska država. Srbima neće bit upitno mogu li ostvariti neovisnost, već koliko temeljito mogu razvalit muslimane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
bezimeni12 je napisao/la:
Glavno pitanje je da li bi RS imala ikakve koristi bez Dodikovog veta.
Kratkorocne ili dugorocne.
Most niko zaustaviti nece, EU dala pare, nece valjda NATO snage vaditi pasose kad idu iz Splita u Crnu Goru ili Albaniju.
Hrvati ce zabiti noz u ledja ako budu imali sansu, nema tu dileme.
Ali koji je interes RS-u da BIH navlaci kontru od strane Hrvatske. Mozda i dalje stopiraju most u Gradisci,ne bi nikoga iznenadilo,zato se i planira autoput prema Beogradu, a mozda ga i puste.
BiH niti ima interesa niti tehnicki moze zaustaviti most za Peljesac, u toj atmosferi RS sigurno nema interesa da se uvaljuje u te pokusaje.
Muslimani ce i dalje kidisati na RS, i sa ovim i bez ovoga, Hrvatska ce suknuti gdje bude mogla i sa ovim i bez ovoga.


Nije RS krenula u suđenje sa RH, nego FBiH. Niko ne bi imao opravdanje da kaže da RS inicira suđenje.
Dodik je mogao jednostavno da glasa protiv Komšića i Džaferovića, ali da ne pokreće pitanje VNI.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
To je samo jedan od razloga, najmanje bitan u realnosti, jer je za to potreban rat, a rata neće biti. Glavni razlog je što Hrvati hoće saradnju sa nama po istom cilju, a Muslimani ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
aleksije radicevic je napisao/la:
bezimeni12 je napisao/la:
Glavno pitanje je da li bi RS imala ikakve koristi bez Dodikovog veta.
Kratkorocne ili dugorocne.
Most niko zaustaviti nece, EU dala pare, nece valjda NATO snage vaditi pasose kad idu iz Splita u Crnu Goru ili Albaniju.
Hrvati ce zabiti noz u ledja ako budu imali sansu, nema tu dileme.
Ali koji je interes RS-u da BIH navlaci kontru od strane Hrvatske. Mozda i dalje stopiraju most u Gradisci,ne bi nikoga iznenadilo,zato se i planira autoput prema Beogradu, a mozda ga i puste.
BiH niti ima interesa niti tehnicki moze zaustaviti most za Peljesac, u toj atmosferi RS sigurno nema interesa da se uvaljuje u te pokusaje.
Muslimani ce i dalje kidisati na RS, i sa ovim i bez ovoga, Hrvatska ce suknuti gdje bude mogla i sa ovim i bez ovoga.


Nije RS krenula u suđenje sa RH, nego FBiH. Niko ne bi imao opravdanje da kaže da RS inicira suđenje.
Dodik je mogao jednostavno da glasa protiv Komšića i Džaferovića, ali da ne pokreće pitanje VNI.

Ako ne ulozi VNI htio ne htio svrstao se sa ovima jer prolazi njihov prijedlog.
Osnovno pitanje je sta je pametnije u konkretnoj situaciji , sta je korisnije za RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Najveci interes RS u svemu ovome je ne dozvoliti Muslimanima da se osile.
Jako im se digne moral kad rade bilo sta u ime tzv. BiH a ova tuzba bi bio muslimanski projekt za naredne godine.
Ovako kad ih spustis i stavis na mjesto, em sto ih demoralises, em sto ih naučiš gdje im je mjesto, em sto se onda glodju izmedju sebe i prebacuju krivicu ko je kriv sto im se desava to sto se desava.
Bice jos preglasavanja, jos pokusaja muslimanskih politicara da rade "u ime BiH", oni ne mogu stati jer ako stanu Muslimani ce ih rastrgati. Dok god ima nade u njihovom korpusu oni ce udarati na RS. Kad ta nada u muslimanskom narodu ispari, kad se umore a umorice se, Bakir ce bjezati u Tursku kao Silajdzic.
Tek onda ce Muje sjesti za sto da se dogovorimo a jedini dogovor je razdruzivanje.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Što se nas tiče, može još 100 godina ovako, mi ne kukamo da nam je navučena ludačka košulja, mi imamo državu u državi u kojoj smo 90% većina i u kojoj se sve pitamo. Vi ste nezadovoljni, mi nismo. Vi delite svoj entitet sa drugim narodom, mi imamo entitet koji je ekskluzivno naš. Mi držimo 49% teritorije, vi držite 25% teritorije. Vama Hrvati već 25 godina kontrolišu finansije, mi kontrolišemo sami sebi. Bez naše dozvole BiH ne može da se učlani ni u međunarodno društvo filatelista, a vi bi hteli u NATO. Ne možete u NATO? A što pobogu?

Nama trenutno stanje ne smeta, ako vama ne smeta da nastavite da živite u državi gde za svaku sitnicu morate da tražite dozvolu od nas, samo izvolite.


Mislim da će Srbi sve više imati takav stav. Muslimani ako nastave trend većeg iseljavanja od Srba, mogli bi u budućnosti biti podjednako brojni. A muslimani će biti zabavljeni sobom što zbog propasti svih glavnih ciljeva njihove politike, što zbog konstantnog dolaska migranata kojeg ne mogu zaustaviti. Srbima će BiH biti kao da imaju nezavisnost plus što drže muslimane za jaja i ne daju im da neovisno vladaju sami sobom. A muslimani ni u toj situaciji neće moći izaći pred svoj narod i reći im da je u njihovom interesu neovisna muslimanska država. Srbima neće bit upitno mogu li ostvariti neovisnost, već koliko temeljito mogu razvalit muslimane.


Nemamo mi interes da drzimo Muslimane za jaja ili da ih razvaljujemo.
Nas jedni interes je smrt BiH.
A Muslimanima i njihovoj Republici 24% nek je sa srecom. Vjerovatno cemo nekad biti prijateljske drzave.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Anti-Zlobnjak je napisao/la:

Mislim da će Srbi sve više imati takav stav. Muslimani ako nastave trend većeg iseljavanja od Srba, mogli bi u budućnosti biti podjednako brojni. A muslimani će biti zabavljeni sobom što zbog propasti svih glavnih ciljeva njihove politike, što zbog konstantnog dolaska migranata kojeg ne mogu zaustaviti. Srbima će BiH biti kao da imaju nezavisnost plus što drže muslimane za jaja i ne daju im da neovisno vladaju sami sobom. A muslimani ni u toj situaciji neće moći izaći pred svoj narod i reći im da je u njihovom interesu neovisna muslimanska država. Srbima neće bit upitno mogu li ostvariti neovisnost, već koliko temeljito mogu razvalit muslimane.


Nemamo mi interes da drzimo Muslimane za jaja ili da ih razvaljujemo.
Nas jedni interes je smrt BiH.
A Muslimanima i njihovoj Republici 24% nek je sa srecom. Vjerovatno cemo nekad biti prijateljske drzave.

Apsolutno, mi nismo neiživljeni što se toga tiče i nemamo želju da vladamo nad drugima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:19 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
Što se nas tiče, može još 100 godina ovako, mi ne kukamo da nam je navučena ludačka košulja, mi imamo državu u državi u kojoj smo 90% većina i u kojoj se sve pitamo. Vi ste nezadovoljni, mi nismo. Vi delite svoj entitet sa drugim narodom, mi imamo entitet koji je ekskluzivno naš. Mi držimo 49% teritorije, vi držite 25% teritorije. Vama Hrvati već 25 godina kontrolišu finansije, mi kontrolišemo sami sebi. Bez naše dozvole BiH ne može da se učlani ni u međunarodno društvo filatelista, a vi bi hteli u NATO. Ne možete u NATO? A što pobogu?

Nama trenutno stanje ne smeta, ako vama ne smeta da nastavite da živite u državi gde za svaku sitnicu morate da tražite dozvolu od nas, samo izvolite.

Mi direktno kontrolisemo 32% drzave. Zbroji povrsine opcina gdje Bosnjaci imaju vlast i sve ti je jasno.
Elem, bez nas se drzavna vlast ne moze fomirat, niti Federalna. Finansije na nivou Federacije su go ***, a takodje i drzavni nivo.
Kontrolisemo 5 kantona direktno i jos dva u saradnji sa njima, ovim tempom za 5 godina ni u PK nece formirat vlast bez nas.
Kontolisemo sve najvece gradove, vecinu novca, bez nas tvoja bijedna RS ne moze kredit dici. Moze od Rusa, ali na njega cekaju vec 15 godina.
Elem, imate bijedu u bijedi, pola entiteta jebene sume a ostatak rastrkano od BL do BN. Bez privrede, bez vizije, bez stranih ulaganja(sem Litvanaca i Rusa koji su tu da pokradu sta mogu).
U NATO cemo uci kad Amerikancima bude u cilju na isti nacin kao CG i MKD, ko bude protiv bit ce sklonjen.
Srbija je saka jada koju bjelosvjetski pomocnici savjetnika samaraju ko najgoru kurvu. Uzeli su vam dio drzave, rudna bogatstva vrijedna milijarde i ti pricas o nama.. Zasuli vas uranijumom i opet cete u NATO bez pogovora kad vam narede.
Toliko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Mi ih sačuvali od platforme.

Oni blokirali reviziju tužbe protiv Srbije.

U zamenu za podršku oko njihovog mosta, oni dali podršku za naš most.

Šta nas boli tuki za njihova nadjebavanja oko Neuma, nama ni iz džepa ni u džep.

Nek ponude Muslimani bolje uslove (a neće jer su ludi od mržnje prema nama), lako ćemo im izaći u susret.

Muslimani žele unitarnu BiH, Hrvati žele raspad BiH. Sa kim nam se interesi poklapaju?

Nek Muslimani predlože podelu BiH po pola na naš i njihov deo, ući ćemo u saradnju sa njima. Pošto se to neće desiti, a čak i da se nekom magijom desi, Muslimani bi garantovano tražili korekciju granica na našu štetu. Hrvati ne traže ni metar RS.

S obzirom na gore navedene činjenice, šta predlažeš?


Ako nas nije briga za njihov sukob oko Neuma, onda ne treba da govorimo da je to vezano za naš vitalni nacionalni interes. Jednostvano, ignorišemo.

Ako smo nešto dobili, onda je u redu...

Ako nismo ništa dobili, ovim Dodikovim vetom smo izgubili konfrontaciju Bošnjaka i Hrvata, koja bi mogla da nam ide u korist.


O tome se i radi, dobili ste nešto. Čović je blokirao tužbu protiv Srbije, Dodik je blokirao tužbu protiv Hrvatske.

Gradimo most Pelješac, gradimo i most Gradiška. Sve je na interesnoj bazi i naravno obostranoj koristi.

S druge strane, sa islamistima dogovor vrijedi ujutro, popodne već ne vrijedi. Zbog toga su krajnje nepouzdani partneri. Idemo sad stvari dotjerati do kraja. Nema od klackanja od jednih do drugih ništa, samo gubimo vrijeme i islamistima dajemo nadu da će dobiti sve.
Hrvati i Srbi trebaju proaktivno dogovoriti model kako žele na kraju da izgleda Balkan, da i Hrvati i Srbi budu zadovoljni. Onda raditi na tom modelu koji usrećuje obje strane.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dobro, 32%, ako te to čini srećnijim. To je najmanje što me zanima. :zubati

Odlično što bez vas ne može da se formira ni državna ni federalna vlast, nama je u interesu da se ne formira nijedna vlast, osim vlasti RS koja je formirana. Inače, državna vlast ne može da se formira ni bez Srba i Hrvata, a federalna bez Hrvata. Samo vi to blokirajte punom parom. A ako nećete vi, mi ćemo.

Pa očigledno im nije u cilju jer im ne trebate. Kad nas ne cimaju da se učlanimo, zamisli onda koliko ih za vas boli patka. Ne možete. Ne damo vam. Tačka.

Čekaj, jel se ti to hvališ privredom muslimanskog dela BiH? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Mi direktno kontrolisemo 32% drzave. Zbroji povrsine opcina gdje Bosnjaci imaju vlast i sve ti je jasno.


Vlast je u kantonima a ne u opstinama.
Opstine imaju i Srbi u FBiH.
Kontrolisete tacno 23.7%.

Citat:
Elem, bez nas se drzavna vlast ne moze fomirat, niti Federalna. Finansije na nivou Federacije su go ***, a takodje i drzavni nivo.
Kontrolisemo 5 kantona direktno i jos dva u saradnji sa njima, ovim tempom za 5 godina ni u PK nece formirat vlast bez nas.


Vlast u RS se moze formirati bez vas. Nama ostalo ne treba.

Citat:
Kontolisemo sve najvece gradove,


Koji su to najveci gradovi? Od 6 najvecih gradva vi kontrolisete 3.

Citat:
vecinu novca, bez nas tvoja bijedna RS ne moze kredit dici. Moze od Rusa, ali na njega cekaju vec 15 godina.


Mozemo uvijek dici komercijalni kredit.

Citat:
Elem, imate bijedu u bijedi, pola entiteta jebene sume a ostatak rastrkano od BL do BN. Bez privrede, bez vizije, bez stranih ulaganja(sem Litvanaca i Rusa koji su tu da pokradu sta mogu).


Ok, otcjepite se od nase sirotinje.

Citat:
U NATO cemo uci kad Amerikancima bude u cilju na isti nacin kao CG i MKD, ko bude protiv bit ce sklonjen.


To isto ko da kazes, u NATO cemo uci kad alah odluci. Dakle ne pitate se.

Citat:
Srbija je saka jada koju bjelosvjetski pomocnici savjetnika samaraju ko najgoru kurvu. Uzeli su vam dio drzave, rudna bogatstva vrijedna milijarde i ti pricas o nama.. Zasuli vas uranijumom i opet cete u NATO bez pogovora kad vam narede.
Toliko.


Sta ste onda vi?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 17:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
Bosnjak007 je napisao/la:
Elem, bez nas se drzavna vlast ne moze fomirat, niti Federalna.


Državna i federalna vlast izgleda svakom narodu smeta. U interesu sva tri naroda je da se državna i federalna vlast nikad više ne formira. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Mi direktno kontrolisemo 32% drzave. Zbroji povrsine opcina gdje Bosnjaci imaju vlast i sve ti je jasno.


Vlast je u kantonima a ne u opstinama.
Opstine imaju i Srbi u FBiH.
Kontrolisete tacno 23.7%.

Citat:
Elem, bez nas se drzavna vlast ne moze fomirat, niti Federalna. Finansije na nivou Federacije su go ***, a takodje i drzavni nivo.
Kontrolisemo 5 kantona direktno i jos dva u saradnji sa njima, ovim tempom za 5 godina ni u PK nece formirat vlast bez nas.


Vlast u RS se moze formirati bez vas. Nama ostalo ne treba.

Citat:
Kontolisemo sve najvece gradove,


Koji su to najveci gradovi? Od 6 najvecih gradva vi kontrolisete 3.

Citat:
vecinu novca, bez nas tvoja bijedna RS ne moze kredit dici. Moze od Rusa, ali na njega cekaju vec 15 godina.


Mozemo uvijek dici komercijalni kredit.

Citat:
Elem, imate bijedu u bijedi, pola entiteta jebene sume a ostatak rastrkano od BL do BN. Bez privrede, bez vizije, bez stranih ulaganja(sem Litvanaca i Rusa koji su tu da pokradu sta mogu).


Ok, otcjepite se od nase sirotinje.

Citat:
U NATO cemo uci kad Amerikancima bude u cilju na isti nacin kao CG i MKD, ko bude protiv bit ce sklonjen.


To isto ko da kazes, u NATO cemo uci kad alah odluci. Dakle ne pitate se.

Citat:
Srbija je saka jada koju bjelosvjetski pomocnici savjetnika samaraju ko najgoru kurvu. Uzeli su vam dio drzave, rudna bogatstva vrijedna milijarde i ti pricas o nama.. Zasuli vas uranijumom i opet cete u NATO bez pogovora kad vam narede.
Toliko.


Sta ste onda vi?

Neda mi se na sve odgovarat jer sam vec diskutovao sa tobom. Budala si koja elementarne stvari ne poznaje. Zivis u drzavi ciji raspad prizeljkujes a neces ga dozivit. Elem odgovorit cu samo na jedno. Kontrolisemo 32%drzave jer smo na toliko teritorija mi odlucujuci faktor. Vlast je u opcinama jer je nacelnik Bog, otac, Allah, Tito sve. Ostalo je karina. Kad zbrojis svw opcine u kojima smo mi gospodari dobijes ovaj procenat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ono kad se hvališ da kao najbrojniji narod u državi kontrolišeš malo manje od trećine teritorije, a pri tom još i lažeš, jer kontrolišeš malo manje od četvrtine. =))

Knjiški primer Muje&Hase.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Neda mi se na sve odgovarat jer sam vec diskutovao sa tobom. Budala si koja elementarne stvari ne poznaje. Zivis u drzavi ciji raspad prizeljkujes a neces ga dozivit. Elem odgovorit cu samo na jedno. Kontrolisemo 32%drzave jer smo na toliko teritorija mi odlucujuci faktor. Vlast je u opcinama jer je nacelnik Bog, otac, Allah, Tito sve. Ostalo je karina. Kad zbrojis svw opcine u kojima smo mi gospodari dobijes ovaj procenat.


Ne trabas odgovarati, nemas odgovor.
Elem, nacelnik je ***. Imamo mi nacelnike na 10% terirtorije FBiH pa se mozemo jebati sa njima. U Kantonu 10 vladaju Hrvati i zavisimo od njihove dobre volje, dzaba sto su u pola kantona nacelnici Srbi. U USK vladaju Muslimani i koga briga sto je nacelnik Petrovca Srbin. Vlast i pare se na nivou kantona. Budzeti u FBiH su simbolicni, Drvar im jebena 2 miliona budzet.
Vi kontolisete samo svoje kantone. Ni metra vise. 23.7%.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:21 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ono kad se hvališ da kao najbrojniji narod u državi kontrolišeš malo manje od trećine teritorije, a pri tom još i lažeš, jer kontrolišeš malo manje od četvrtine. =))

Knjiški primer Muje&Hase.

Ono kad zamisljas granicu Karlovac, Karlobag, Ogulin, Virovitica a ostanes bez skoro svega i godisnje bez 80-90 k Srba. E to je jad i bijeda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ono kad se hvališ da kao najbrojniji narod u državi kontrolišeš malo manje od trećine teritorije, a pri tom još i lažeš, jer kontrolišeš malo manje od četvrtine. =))

Knjiški primer Muje&Hase.

Ono kad zamisljas granicu Karlovac, Karlobag, Ogulin, Virovitica a ostanes bez skoro svega i godisnje bez 80-90 k Srba. E to je jad i bijeda.


Zamisljali smo mi i Tokio al jebi ga, dobro i ovo, pola Juge, nije lose.
Moram ti reci da je bivsa Istocna Bosna prelijepa u ovo doba godine. Podsjeca na Sumadiju, zvacemo je Mala Sumadija. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 09 srp 2019, 23:45
Postovi: 6
U kojem vi svijetu živite pa mislite da Dodik radi za Hrvate i Hrvatsku, vraća im nekakve usluge ili postavlja Bošnjake na nekakvo mjesto uz drzanje lekcija o patriotizmu.

Firma Stanković Integral Inžinjering čiji je vlasnik tajkun koji je u bliskoj saradnji sa Dodikom dobila je tender za izgradnju autoputa nakon izgradnje mosta a vrijednost radova su stotine miliona maraka. Uz vrlo sumnjiv tender zadnje sto im treba je nekakvo odgađanje radova zbog pravnih zavrzlama. Sretan Dodikov tajkun a sretan i Dodik jer će tu dobiti višestruku korist a pogotovo onu koju on najviše voli $$$$.

Druga stavka je uticaj Kineske struje koja polako obavija pipke svoje ekonomsko robovlasnicke politike oko zemalja zapadnog Balkana sto se pokazalo vrlo uspjesnim u CG. Zahvaljujuci Dodikovom vetu Kinezi koji grade most vec su najavili izgradnju nekoliko hidrocentrala na Drini a i po potrebi uz vrlo "povoljne " kredite.

Jedina politika kojom se vode vladajuće nam nacionalne stranke je novac, uhljebljenje, sticanje sto vece imovinske i finansijske koristi kako sopstvene tako i svih bliskih suradnika.Lazni patriotizam, nacionalizam i borba za nekakve fejk nacionalne nterese su oruđa sa kojima nas prave budalama zadnjih ko zna koliko godina dok iza sebe ostavljaju demografsku pustoš. Ponekad se tu uključi i uticaj poneke strane ambasade (SAD, Rusija, Kina) a sve van toga je čisti interes i profit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Karlovac, Karlobag, Ogulin, Virovitica je Šešeljeva budalaština, to nikad nisu bili naši ratni ciljevi. Ratni ciljevi su bili cela BiH (mislili smo da ćete vi da stanete na našu stranu, zajebali smo se) i trećina Hrvatske. Uz sankcije, zabranu Srbiji da se meša u rat, i američko bombardovanje, sami prečani (milion i kusur ljudi) su izvukli pola BiH. S obzirom na okolnosti, fenomenalan rezultat. Inače se uvek cilja na više, pa se izvuče ono što se uspe, da smo ciljali na pola BiH, verovatno bi izvukli četvrtinu ili tako nešto. Pošto smo većinu rata držali oko 3/4 BiH, na kraju smo izvukli pola. Mi zadovoljni.

Godišnji minus Srbije je oko 30k, čisto da te razočaram. I u taj broj ne spadaju samo Srbi, pošto u Srbiji ima oko milion pripadnika nacionalnih manjina (najviše Mađara oko 250k ili 3, nešto posto ukupne populacije). I našao je ko će da se ruga demografskm trendovima, narod kojeg ima za polovinu manje, nego da nije proglašavao nezavisnost i to još sateran u rezervat kao stado ovaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 srp 2019, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Ono kad zamisljas granicu Karlovac, Karlobag, Ogulin, Virovitica a ostanes bez skoro svega i godisnje bez 80-90 k Srba. E to je jad i bijeda.


Zamisljali smo mi i Tokio al jebi ga, dobro i ovo, pola Juge, nije lose.
Moram ti reci da je bivsa Istocna Bosna prelijepa u ovo doba godine. Podsjeca na Sumadiju, zvacemo je Mala Sumadija. :zivili

Znam bio prije par dana u jednom selu Bosnjackom. I Kosovo je u ovo doba godine jako lijepo, dzamije svuda.
Knin i okolica su takodje lijepi i tamo sam bio, kazu od kako nema vas sve je cisce.
Sarajevo ima drugaciji smek kako ste otisli..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36812 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, mijat_tomic_is_back, Nakba, Naša Kvačica, Teuton i 310 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO