HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 11:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 kol 2019, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6862
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Bobovac je napisao/la:
Kujica se žalila Hambasadi da je u Hercegovini zajebavaju.

Citat:
Narednog tjedna, trebala sam, kao i ranijih godina, biti gost Anđelku, inače mom dragom prijatelju iz srednjoškolskih klupa na Evergreen Festu u Čitluku, predstavljajući svoju knjigu Huzur. Tako je pisalo i na svim najavama festivala, na plakatima i u službenom programu.

Baš jučer dok sam putovala s jedne nezaboravne promocije knjige u Varaždinu na drugu nezaboravnu promociju knjige u Požegi, nazvao me Anđelko i saopćio da imaju ogromnih problema zbog mog budućeg nastupa u Čitluku, i da bi ga, jebiga, trebalo otkazati.

Dobijali su prijetnje od ljudi, a zatim i od sponzora.
A kad se upletu lafo veliki igrači...lete glave, lete avioni, lete zabrane. Festival koji traje mjesec dana, godinama, na kojem se izmijenja stotine izvođača, performera, umjetnika, festival Hercegovine, iz mog komšiluka, ima za problem moju književnu večer. Uz udaljavanje mojih knjiga iz hercegovačke knjižare prije par mjeseci, ovo je novi direktni udar na moj rad i egzistenciju u okruženju u kojem živim, gdje mi je rad i egzistencija apsolutno onemogućena. Uz sva sranja, živim i stvaram i ne bojim se pičkastih levata.

Svo svoje liječenje sam financirala jedino prodajom knjiga, zahvaljujući sjajnim čitateljima koji su uz mene od početka, zahvaljujući nekolicini mojih bliskih prijatelja, koji su uvijek bili uz mene. Dugo sam razmišljala da li iz respekta prema Anđelku i Mirku objaviti ovo, i shvatih da moram upravo radi njih, radi sebe, radi Une, radi Anđelkovog Frana, radi Hercegovine koja sve to nije. Ono što sam ja osobno prošla u zadnjih godinu i pol dana, posve nevezano za zdravstvenu situaciju, a vezano za sve ostalo što mi se dešavalo, rekao je moj dragi prijatelj Srđan Puhalo, veća je tema i od one rakovske. Važnija. I to ćemo napisati uskoro. I sve sam odstajala na nogama, bez sise, bez jajnika, ali uspravno s mudima, nikad jača.

A bagru i boli samo to. Kad iz svakog pakla kojeg ti priređuju izlaziš neokrznuto. Bagra ne zna da je prekjučer jedan divan čovjek došao iz Drniša sve do Varaždina samo da me čuje na predstavljanju knjige, jer me ranije nije mogao nigdje bliže potrefiti. Bagru i bole sva otvorena vrata na koja nailazim gdje god dođem, da mi silom pokušavaju vrata mog zavičaja zatvoriti. A nisi ti vlasnik vode moga oka iz kojeg teče Trebižat, i teći će dok god gledam, i nisi ti Hrvatino, vlasnik neba ovog plavljeg od babinog lavora.

Bagra pojma nema da je moja kuća svugdje gdje spustim kofere i da će se ovaj glas čuti dalje od njihovih sponzorskih para i mizernih prijetnji. Bagra nema pojma da se drugog i drugačijeg ne može ušutkati ovim prizemnim, luzerskim metodama. Možda nekog uplašenijeg, ali ne i mene.



A spektakl zvan „Promocija knjige u Čitluku“ održat ćemo u jednom drugom gradu. I biti će festival i biti će [size=150]sloboda.[/size] Riječ koju prezirete, jer o njoj ništa ne znate.

A sloboda je ovo, kad mogu da kažem, sa dna srca i mirne duše - Ko vas jebe majmuni.




bla,bla,bla...


_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 01:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
pobjednički komentar :D


"Denyel-Deny Ismir Kovach Draga i Postovana Martina!!! Vi i vama slični dobri ljudi sa vrelog krša, kamena, drače i Neretve ste Hercegovina Vi ste Mostar, Čitluk, Čapljina, Ljubuski, Posusje i Počitelj, Nevesinje i Trebinje jednako kao i Sarajevo i Banjaluka, kada bih za tren netko uspio da me uvjeri u drugačije nikada za svog života u nazivu naše Domovine ne bih napisao nista drugo osim “Bosna”. Ali dok se radjaju tvrde, i tvrdoglave glave Hercegovačke bit ce”Bosna i Hercegovina”, a poskoka je uvijek bilo u nasoj Hercegovini, eto ima i ih i dana danas samo u obliku “sponzora/zabranjivača”, al ne beremo mi brigu, njihovo je mjesto ispod kamena sklupčani u svoju uskogrudnost i jed, dok Vi visoko dignute glave stojite na tom kamenu, šireći poruku ljudskosti, ljubavi, radosti i zelje za zajednickim nam blagostanjem !!!
Vaš festival je u svakom gradu do kojeg dospije Vasa pisana ili usmeno izgovorena riječ !!!! Sretno od ❤️
"

Martinin prostor je prostor Al Kaide, ISIL-a i terorističkih kampova?
Nisam je čitao ovdje osim nekog komentara kada je tvrdila da joj smetaju dzamije, znam da je i na Indexu pisala o zločinima tzv Armije BiH i majorizaciji Hrvata, kako ne možemo živjeti zajedno ali je hvalila da tu nema kruha pa je krenila na siguricu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 05:14 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Povlacenje sponzora jer ne zele biti asocirani s nekim materijalom ili osobama je normalna pojava u svijetu. Sta bunca ova, zvala Wigermarka!? Sta je po njoj ispravno, sta je odlika slobode koje su joj puna usta - da se prisili privatne firme da je sponzoriraju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 05:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30356
Sejdo joj je obećao mjesto veleposlanice. Bit će para nema potrebe za ovolikim stresom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 08:39 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13446
Lokacija: ZG
Sve ima svoju cijenu, ako mislis bit Zeljko Komsic No.2

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 13:15 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Evergreen Fest Čitluk: "Odluka da otkažemo promociju knjige Martine Mlinarević bila je na njezin prijedlog!"
https://www.dnevnik.ba/dogadaji/evergre ... bila-je-na


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2392
Lokacija: HR
Martina saopćila... E moja Martina ako čitaš ovo, ne znam nijednog Hercegovca/ku da nešto saopćava.
Sarajevizirala se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 14:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35877
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bravo za sponzore iz Čitluka koji ne žele financirati Martinu propagandu protiv njih i njihovih obitelji, rodbine i naroda.
Nek to prodaje svojim političkim sponzorima, prodana duša koja za svoju guzicu prodaje narodnost.
Moderna Muslimani, više cijenim ženu koja ako već ne može osigurati egzistenciju ode vanka i pošteno zaradi nego ovakve koji prodaju vlastitu rodbinu za svoj osobni interes.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ova žena je kopija opozicije u Republici Srpskoj, preslikana šema ponašanja, kao ugrožen joj život, prijete joj, ne smije reci sta zeli, ugnjetavaju je, protjeruju je, dok istovremeno na konto te priče vodi lagodan život, za par godina dok malo stasa i Lana Prlić ce krenuti istim putem, jer 'ebo vlastiti narod, daj da se sve unovči, da se lijepo živi ...

Koliko je to bolesno u glavu dokazuju i cinjenica da je slikala grudi nakon odstranjivanja dojke i to podijelila javno, negdje izjavila i da je zbog prijetnji "Čovićevih Hrvata" dobila rak i izgubila dijete, ovakve i slicne treba samo javno, lijepo i kulturno u mozak 'ebavati, jer se ista očito prima na sve i svašta što dokazuju i njene reakcije ...

Radikalni ljevičarski škart svugdje isti :rigam

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 15:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35877
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Lana Prlić nema nikakve veze s Hrvatima, niti živi među nama, niti ima kakve normalne rodbinske veze s hrvatskim dijelom obitelji, ta je već muslimanka, živi s nekim mujagom s one strane.
S druge strane Martina živi među Hrvatima koje prodaje za vlastitu egzistenciju kao i rodbinu oko sebe, onda još glumi da je ugrožena jer joj taj narod kojeg prodaje ne financira škrabotine.
Lana je Bošnjakinja koja glumi Hrvaticu za osobni interes i interes svoje rodbine iz istoćnog Mostara, dok je Martina Hrvatica koja glumi političku Bošnjakinju samo za svoj osobni interes, daleko gadljivije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ali pazi svi oni se znaju i druže ... =))

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 15:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35877
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Normalno da se druže kad dijele iste političke ideje, svjetonazore, ciljeve i kad svi sišu s istog izvora.
Bome imaju zajedničkih tema za razglabanje uz kahvu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 16:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30356
Tko je taj u sredini?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Bursać Draganče mio kompleksaš

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 16:33 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13446
Lokacija: ZG
daramo je napisao/la:
Bravo za sponzore iz Čitluka koji ne žele financirati Martinu propagandu protiv njih i njihovih obitelji, rodbine i naroda.
Nek to prodaje svojim političkim sponzorima, prodana duša koja za svoju guzicu prodaje narodnost.
Moderna Muslimani, više cijenim ženu koja ako već ne može osigurati egzistenciju ode vanka i pošteno zaradi nego ovakve koji prodaju vlastitu rodbinu za svoj osobni interes.


To je to.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
s one strane dinare je napisao/la:
Evergreen Fest Čitluk: "Odluka da otkažemo promociju knjige Martine Mlinarević bila je na njezin prijedlog!"
https://www.dnevnik.ba/dogadaji/evergre ... bila-je-na


Adisa Mlinarević-Sopta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 19:10 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
LakePlacid je napisao/la:
Ova žena je kopija opozicije u Republici Srpskoj, preslikana šema ponašanja, kao ugrožen joj život, prijete joj, ne smije reci sta zeli, ugnjetavaju je, protjeruju je, dok istovremeno na konto te priče vodi lagodan život, za par godina dok malo stasa i Lana Prlić ce krenuti istim putem, jer 'ebo vlastiti narod, daj da se sve unovči, da se lijepo živi ...

Koliko je to bolesno u glavu dokazuju i cinjenica da je slikala grudi nakon odstranjivanja dojke i to podijelila javno, negdje izjavila i da je zbog prijetnji "Čovićevih Hrvata" dobila rak i izgubila dijete, ovakve i slicne treba samo javno, lijepo i kulturno u mozak 'ebavati, jer se ista očito prima na sve i svašta što dokazuju i njene reakcije ...

Radikalni ljevičarski škart svugdje isti :rigam

Martina nije nikakva "ljevicarka" nego službenica zapadnih ambasada, ona apsolutno obožava petrodolare


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2011, 00:49
Postovi: 808
Pozdrav iz Greena...Uglavnom u ustaškom Čitluku ništa nova..."Fašizam" ide dalje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6862
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
LakePlacid je napisao/la:
Ali pazi svi oni se znaju i druže ... =))

slika


a to je taj vaš izdajnik što ga spominjete često,taj Bursać...

vidi ih što su se fino sastali,krvavu im majku jebem... :rigam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 22:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35877
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Stigla isplata, vesela ekipa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 kol 2019, 22:26 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
U Erceg Bosni niceg novoga.najostrije pero i izdanak ff svemo,prevrtljivica jos od studenskih dana,sekundant poskoka i studenata s kompleksom zegreba kao metropole. forumas junuz kao ogledan primjer. Pluskvamperfekt. Pisemm samo da iskoristimo priliku da pozdravim forumasa carugu.ziv mi i zdrav bio.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 17 kol 2019, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto bi koristila privatno organiziran Fest za osobnu zaradu. Ne plaća ni porez, prodaje knjige na crno.
No, dobar rasplet događaja. Sad i organizatori Festa znaju što je Martina o njima prije mislila. "ko vas jebe majmuni". Takve teške riječi osobi ne dođu u glavu preko noći.

U Hercegovini joj izbacili knjigu iz prodaje u knjižarama.

Kako "časti" ljude u Čitluku:
(Samo zbog ovog: ovo je novi direktni udar na moj rad i egzistenciju u okruženju u kojem živim)

- Bagra (7x)
- primitivizam
- krkanluk
- pičkasti levati
- Hrvatine
- majmuni

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 17 kol 2019, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Prenijeli su je opet na indexu. Ljudi bi trebali shvatit da je ovo njoj hrana. Zenska je majstor manipuliranja emocijama. Izbjegavat, preuscivat, ne spominjat je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 17 kol 2019, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba je dobro otjerati u krilo muslimana. Veća garancija da će se i s njima početi klati zbog "pogrešnog poteza". Što se više ližu tim bolje.
Jer naime, Martina im ne može dati ono što oni žele. Ni 1%.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 17 kol 2019, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Možemo zaključiti da je Komšić iskoristio i izlevatio kao najveću budalu.
Čim joj bitna svaka KM od prodaje knjiga nema ništa od "ambasadorske" plaće.

Zašto malo ne priča o Pragu ? Nešto to ne spominje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO