HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 195  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Goran Bogan je pokazao da i zapadna Hercegovina u kulturnom smislu moze barem 1 tjedan godišnje preci iz 19. u 20. stoljece.

Što se tiče Nine, njemu će Majkićkini dati titulu "počasno" nerazvedenog :zubati (kao što je u ww2 bilo "počasni arijevac") . U suprotnom morati će se malo povući iz prvog reda u drugi red Majkićkinih čudoreda, više im pisati govore i suflirati, a manje biti frontman.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 15:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Goran Bogdan je živ cijelu godinu, a ne samo jedan tjedan. A 21. stoljeće je u cijelom svijetu. Nisi mi jasan.
A Nino vjerovatno više neće u prve redove, nije trebao ni dosad, a inače k nama su svi pozvani. Bez obzira na sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Govorimo dakako. Licemjerje vs. iskrenost. I šta mi ima previditi lik koji po Martini svakodnevno s...e. A o ovom fenomenu Nininom će imati repliku kao i ti.

Raspudić se rastavio prije 2 godine.
A ova nova žena je u drugom stanju tek sad, ako nije fake news.
Znači dijete nije napravljeno u klasičnom vanbračnom smislu.
U biti tko zna šta je uopće iatina, Nino nije izdavao romane kao neki....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Mene apsolutno nije briga što se Nino razveo. Ja uopće nisam vjernica i institucija braka za mene ima sasvim drugu vrijednost i sasvim druge motive kad je opstanak u pitanju.

Međutim, po Martini se bukvalno s***lo. Pominjalo joj se malodobno dijete i muž te izvodile neke konstrukcije kako bježi u Češku da bivšem onemogući kontakt s djevojčicom.
Također se razapinjala za ljubavnika iako je ona bila razvedena kad je upoznala tog sadašnjeg čovjeka s kojim je u vezi.
Ja ne znam ko je on, ali bogomoljci i bogomoljke nema šta joj nisu spočitavali pa i da ga je rastavila od supruge i djece.


S druge strane Nino je preljubnik. Klasični. Upoznao voditeljicu i zaljubio se. Pogazio dobrovoljno i pri zdravoj pameti sve ono što po katoličkom učenju čini osnove porodice.
Ali jbg Nini se čestita na temi. Valjda lik čita forum, pa eto da se zna da ako bude nastavio da se zalaže za "HR stvar u BiH" naći će se i sveštenik da mu oprosti sve smrtne počinjene grijehe. (Jer eto mi ne znamo šta Nino uradio, ali znamo šta Martina)

Martini se ne spočitava u biti razvod, ni što je s čovjekom iz Čapljine koji ostavio ženu i djecu... Njoj se spočitava izdaja HDZ-a a to znači jelte automatski i HR naroda i svega svoga. (Po forumskom i stranačkom bootu Zabi)
On je i od stranke i od Boga/ crkve ovlašten da premjeri grijehe dotične Martine i dotičnog Nine i da ih izvaga.

Pa tako on i ostali licemjeri bogomoljke/molji za Ninu u ovom slučaju ima olakotne okolnosti i smatra ga manje griješnim. Pogotovo ako nastavi gurati " HR stvar" u svojim kolumnama i medijskim istupima.

Crkva i Bog po nalogu HDZ-a će mu oprostiti. Martini nikad!


Jes' to ti, Martina?!
:kava

_________________
► ne valja ni "umjereno" prekoviše ◄


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Mene apsolutno nije briga što se Nino razveo. Ja uopće nisam vjernica i institucija braka za mene ima sasvim drugu vrijednost i sasvim druge motive kad je opstanak u pitanju.

Međutim, po Martini se bukvalno s***lo. Pominjalo joj se malodobno dijete i muž te izvodile neke konstrukcije kako bježi u Češku da bivšem onemogući kontakt s djevojčicom.
Također se razapinjala za ljubavnika iako je ona bila razvedena kad je upoznala tog sadašnjeg čovjeka s kojim je u vezi.
Ja ne znam ko je on, ali bogomoljci i bogomoljke nema šta joj nisu spočitavali pa i da ga je rastavila od supruge i djece.


Martini se ne spočitava u biti razvod, ni što je s čovjekom iz Čapljine koji ostavio ženu i djecu... Njoj se spočitava izdaja HDZ-a a to znači jelte automatski i HR naroda i svega svoga. (Po forumskom i stranačkom bootu Zabi)
On je i od stranke i od Boga/ crkve ovlašten da premjeri grijehe dotične Martine i dotičnog Nine i da ih izvaga.



O Martininom privatnom zivotu pučanstvo zna samo iz njezinih objava, i logično je da će se s**t ako se kome ne sviđa.
(OK, zna se i iz još nekih izvora štošta, al' se čeka na objavu, možda vrlo skoro, što ionako nije trenutna tema.).
U svakom slučaju, Martina i mala raja mora biti svjesna da Hrvati u Hercegovini i ne miruju kako izgleda, i da su spremni za medijski rat u svakom trenutku ako joj opet padne napamet s njima se z*. Ovaj put s full artiljerijom.

Privatni život i Nine i Martine je nebitan, i ovdje nitko nista loše nije rekao. Ono, priča se, onako uz kavu.

neretvanin je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Govorimo dakako. Licemjerje vs. iskrenost. I šta mi ima previditi lik koji po Martini svakodnevno s...e. A o ovom fenomenu Nininom će imati repliku kao i ti.

Raspudić se rastavio prije 2 godine.
A ova nova žena je u drugom stanju tek sad, ako nije fake news.
Znači dijete nije napravljeno u klasičnom vanbračnom smislu.
U biti tko zna šta je uopće iatina, Nino nije izdavao romane kao neki....

Točno.

_________________
► ne valja ni "umjereno" prekoviše ◄


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Ministry of Sound je napisao/la:
Nini je netko pogrešno objasnio koncept demografske obnove, pa se bacio na posao s pogrešnim ulaznim parametrima...naime, ne pomaže ako se većem broju žena napravi samo po jedno dijete.


Kako ne pomaže ako ova Selak ima 37 godina, to joj je zadnji vlak. Da nije Raspudića, bilo bi 0 ovako je 1.

A inače je smiješno ovo znanstveno analiziranje njegovog morala ili nemorala. Pa skoro svi katolici u Europi žive nešto drugo ili treće od onog što propovijedaju. Na ljestvici nataliteta u EU, među 10 najlošijih država po tom pitanju, 8 je katoličkih (7 dominantno i Švicarska djelomično).

Jedino na što se sadržajno sveo zapadno europski tradicionalizam je prijezir prema islamu.

Zato neka nove djece, makar i s različitim ženama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 19:59 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Međutim, po Martini se bukvalno s***lo. !


Ni po muke sto se rastala. Ljudima smetaju njeni javni proljevi. Ona je tu svoju rastavu, dijete i ljubavnika reklamirala na sva zvona stavljajuc sebe na neki moralni pijedestal.

O Raspudicevu privatnom zivotu nisam ima pojma. Njegova stvar i covjek pametno to drzi za sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 20:42 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Nini je netko pogrešno objasnio koncept demografske obnove, pa se bacio na posao s pogrešnim ulaznim parametrima...naime, ne pomaže ako se većem broju žena napravi samo po jedno dijete.


Kako ne pomaže ako ova Selak ima 37 godina, to joj je zadnji vlak. Da nije Raspudića, bilo bi 0 ovako je 1.

A inače je smiješno ovo znanstveno analiziranje njegovog morala ili nemorala. Pa skoro svi katolici u Europi žive nešto drugo ili treće od onog što propovijedaju. Na ljestvici nataliteta u EU, među 10 najlošijih država po tom pitanju, 8 je katoličkih (7 dominantno i Švicarska djelomično).

Jedino na što se sadržajno sveo zapadno europski tradicionalizam je prijezir prema islamu.

Zato neka nove djece, makar i s različitim ženama.


Nema sanse da katolici u europi imaju gori natalitet od protestanta, to po drzavama nista ne znaci jer je zapadna europa puna imigranata koji stancaju po 10 komada, jebo se ja ako domicilni bijeli protestanti imaju iti 1.0 fertilitet...
Istina je da i domicilni katolici ocajno stoje ali tesko mi je povjerovat da su gori od protestanata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
s one strane dinare je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:

Kako ne pomaže ako ova Selak ima 37 godina, to joj je zadnji vlak. Da nije Raspudića, bilo bi 0 ovako je 1.

A inače je smiješno ovo znanstveno analiziranje njegovog morala ili nemorala. Pa skoro svi katolici u Europi žive nešto drugo ili treće od onog što propovijedaju. Na ljestvici nataliteta u EU, među 10 najlošijih država po tom pitanju, 8 je katoličkih (7 dominantno i Švicarska djelomično).

Jedino na što se sadržajno sveo zapadno europski tradicionalizam je prijezir prema islamu.

Zato neka nove djece, makar i s različitim ženama.


Nema sanse da katolici u europi imaju gori natalitet od protestanta, to po drzavama nista ne znaci jer je zapadna europa puna imigranata koji stancaju po 10 komada, jebo se ja ako domicilni bijeli protestanti imaju iti 1.0 fertilitet...
Istina je da i domicilni katolici ocajno stoje ali tesko mi je povjerovat da su gori od protestanata.


Ovisi kako koji protestanti. Pentekostalci imaju prosjek oko 4 djeteta po obitelji, poput katolika neokatekumena. S druge strane ima protestantskih crkava koje rede žene za svećenike, propovijedaju lgbt prava... kod takvih je fertilitet vjerojatno oko jedinice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Što se Zabija napriča... iskonstruira a nisam ništa napisao.

Drž se ti Škara i sl. Jebali vas oni.

Ja sam baš ponosan što dijelim dvojno državljanstvo s Bogdanom i Ninom. Takva nam djeca trebaju bit, takve idole imat a ne ove s pola mozga, rukama u tuđim džepovima i krunicom na retrovizoru.

I upamti Zabija, to što netko nije sirovina i vjernik ne znači da je ljevičar i Jugoslaven. Samo, teško je shvatit da ima i drukčijih Hrvata od stereotipa.

Ali polako, znam da će ovakvi poput mene bit vremenom većina. Teško ćete djecu više trovat sa srednjovjekovnim pričama.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 06 ruj 2019, 22:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Jasno i nedvosmisleno ti je nekoliko puta rečeno, ti si ljevicar jer si odredjen predasudama, jer se povodiš za trendovima, nemaš svoje ja i površan si. Tvoje riječi nemaju ni težinu ni podlogu, činjenice, istina i moral te ne zanimaju, muškosti nemaš, dakle zato si ljevičar...
A već sam ti rekao, pa jebemu daj jednom budi muško, stani iza svojih riječi, suprotstavi se argumentima pa da vidimo ima li išta vrijedno u tvom prosipanju sranja jer, ma kakav ti bio, drag si mi i ako priča ima osnove ja ću ju prihvatiti, ovako naprosto nemam što osim razglabati kako su ljeviačri niža vrsta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 07:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Jbt je li tko skužio što ovaj trkelja?

Ja nisam ništa. Osim da nisam muško. Lijeva muslimanka jugo usmjerenja. :D

Dobro, dosta sam trošio vrijeme na tebe.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 09:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Slažem se, nema smisla dangubit. Samo još reci jer to je interesantno, kakav je osjećaj kad se netko pojavi bahato i podcjenjivački, a na kraju ode pokunjen, jel to negativan osjećaj ili čovjek dobije neki osjećaj prosvjetljenja i spoznaje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Index o Raspudiću:
Citat:
riječ je o ekstremnom desničaru i konzervativcu bliskom Željki Markić, koji zagovara tradicionalnu obitelj iako je on sam odavno nema. Naime, u vezi sa Selak je već neko vrijeme, a na prvi prvi brak u kojem je dobio dijete očito je stavio točku.


Očekivano, komentari s najviše lajkova ispod članka su začinjeni osobnim izopačenim predrasudama te stranačkim, vjerskim i zavičajnim kontekstom:

slika
slika

To je ta "tolerantna, bez predrasuda te neopterećena zavičajnim rasizmom i ideološkim etiketama" medijsko-liberalna i ljevičarska javnost kojoj koliko vidim po medijskim intervjuima i istupima pripada i Goran Bogdan koji glumi većeg ljevičara i liberala od najvećih u Zagrebu ne bi li se vjerojatno dodvorio toj tzv. kulturnjačkoj sredini i bio dio multi-kulti agende odnosno filmske industrije u kojoj dominira ljevičarska kasta koja parazitira na novcu poreznih obveznika te odlučuje koga pogurati i kako novac iz državne blagajne raspodijeliti.

Zna Bogdan kome se treba guziti u kulturi ne bi li ostvario svoje snove i dobivao jače uloge i filmske angažmane dok su Hercecegovke i deklarirane HDZ-ovke Vištica i Marijana Mikulić osuđene na kazališne daske, niskobudžetne serije i filmove malobrojnih domoljubnih redatelja poput Antuna Vrdoljaka.

Uglavnom, Bogdan ne bi bio danas to što je, ("uspješan glumac") da je npr. imao retoriku i svjetonazorske nastupe u intervjuima kakve propagira Raspudić. Mediji bi ga obilježili kao ekstremistu i bio bi nekakav sporedni glumac kao npr. Mostarac i HDZ-ovac Slaven Knezović, a ovako je naš Hercegovac Bogdan sa stavovima koji odišu vrijednostma koje zagovaraju npr. Mesić i Pusić, miljenik medija, ali ne i jednog dijela ljevičarske javnosti za koju će Bogdan uvijek biti nazadni kamenjarac i nepoželjeni dotepenac jer su njegovi "kulturnjaci" posijali sjeme zla odnosno konkretno, preko filma "Blagajnica hoće ići na more", redatelj Dalibor Matanić je odgojio jedan dio javnosti da mrze i kroz najprizemnije sterotipe gledaju na Hercegovce.

Predrasude koje se posiju kroz kulturu odnosno filmove ni tisuće liberalnih i lijevih Hercegovaca u javnom životu poput Bogdana ne mogu ispraviti!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
To samo govori koliki su ljevicari, liberali i taj jugokomunisticki nakot degenerici kad im je jedan raspudic ekstremni desnicar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
s one strane dinare je napisao/la:
To samo govori koliki su ljevicari, liberali i taj jugokomunisticki nakot degenerici kad im je jedan raspudic ekstremni desnicar.


Mutav i narcisoidan najtočniji je opis svakog levičara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
horus je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
To samo govori koliki su ljevicari, liberali i taj jugokomunisticki nakot degenerici kad im je jedan raspudic ekstremni desnicar.


Mutav i narcisoidan najtočniji je opis svakog levičara.


Mutavi ljudi koji dominiraju nad desničarima u svakom zanimanju i profesiji osim nogometa i bauštele.

Ljevičari su vam čak i ovaj forum morali otvoriti, da bi Hrvati BiH imali forum, iako nas je 5%. :zubati

Ali dobro, nećemo o podjelama unutar Hrvata. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Robbie MO je napisao/la:
horus je napisao/la:

Mutav i narcisoidan najtočniji je opis svakog levičara.


Mutavi ljudi koji dominiraju nad desničarima u svakom zanimanju i profesiji osim nogometa i bauštele.

Ljevičari su vam čak i ovaj forum morali otvoriti, da bi Hrvati BiH imali forum, iako nas je 5%. :zubati


Dominiraju jedino u parazitiranju na državnom proračunu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Robbie MO je napisao/la:
horus je napisao/la:

Mutav i narcisoidan najtočniji je opis svakog levičara.


Mutavi ljudi koji dominiraju nad desničarima u svakom zanimanju i profesiji osim nogometa i bauštele.


Ljevičari u Hrvatskoj su dominantni samo u nevladinim parazitskim udrugama te sindikalnim, novinarskim i kulturnim krugovima, a u privatnom biznisu, zdravstvu, školstvu i znanosti su teška manjina!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
horus je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Mutavi ljudi koji dominiraju nad desničarima u svakom zanimanju i profesiji osim nogometa i bauštele.

Ljevičari su vam čak i ovaj forum morali otvoriti, da bi Hrvati BiH imali forum, iako nas je 5%. :zubati


Dominiraju jedino u parazitiranju na državnom proračunu.


Nije točno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
Robbie MO je napisao/la:
Goran Bogan je pokazao da i zapadna Hercegovina u kulturnom smislu moze barem 1 tjedan godišnje preci iz 19. u 20. stoljece.

Što se tiče Nine, njemu će Majkićkini dati titulu "počasno" nerazvedenog :zubati (kao što je u ww2 bilo "počasni arijevac") . U suprotnom morati će se malo povući iz prvog reda u drugi red Majkićkinih čudoreda, više im pisati govore i suflirati, a manje biti frontman.


blago majci pa te rodila u 21 stoljecu..da si upratio znao bi da je u tom kraju vise kulturnih desavanja tokom godine, nego u ostatku regije skupa

ne mozes ni znat, ti si u 21 stoljecu, a radnja je u 20

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
robelec je napisao/la:
Index o Raspudiću:
Citat:
riječ je o ekstremnom desničaru i konzervativcu bliskom Željki Markić, koji zagovara tradicionalnu obitelj iako je on sam odavno nema. Naime, u vezi sa Selak je već neko vrijeme, a na prvi prvi brak u kojem je dobio dijete očito je stavio točku.


Očekivano, komentari s najviše lajkova ispod članka su začinjeni osobnim izopačenim predrasudama te stranačkim, vjerskim i zavičajnim kontekstom:

slika
slika

To je ta "tolerantna, bez predrasuda te neopterećena zavičajnim rasizmom i ideološkim etiketama" medijsko-liberalna i ljevičarska javnost kojoj koliko vidim po medijskim intervjuima i istupima pripada i Goran Bogdan koji glumi većeg ljevičara i liberala od najvećih u Zagrebu ne bi li se vjerojatno dodvorio toj tzv. kulturnjačkoj sredini i bio dio multi-kulti agende odnosno filmske industrije u kojoj dominira ljevičarska kasta koja parazitira na novcu poreznih obveznika te odlučuje koga pogurati i kako novac iz državne blagajne raspodijeliti.

Zna Bogdan kome se treba guziti u kulturi ne bi li ostvario svoje snove i dobivao jače uloge i filmske angažmane dok su Hercecegovke i deklarirane HDZ-ovke Vištica i Marijana Mikulić osuđene na kazališne daske, niskobudžetne serije i filmove malobrojnih domoljubnih redatelja poput Antuna Vrdoljaka.

Uglavnom, Bogdan ne bi bio danas to što je, ("uspješan glumac") da je npr. imao retoriku i svjetonazorske nastupe u intervjuima kakve propagira Raspudić. Mediji bi ga obilježili kao ekstremistu i bio bi nekakav sporedni glumac kao npr. Mostarac i HDZ-ovac Slaven Knezović, a ovako je naš Hercegovac Bogdan sa stavovima koji odišu vrijednostma koje zagovaraju npr. Mesić i Pusić, miljenik medija, ali ne i jednog dijela ljevičarske javnosti za koju će Bogdan uvijek biti nazadni kamenjarac i nepoželjeni dotepenac jer su njegovi "kulturnjaci" posijali sjeme zla odnosno konkretno, preko filma "Blagajnica hoće ići na more", redatelj Dalibor Matanić je odgojio jedan dio javnosti da mrze i kroz najprizemnije sterotipe gledaju na Hercegovce.

Predrasude koje se posiju kroz kulturu odnosno filmove ni tisuće liberalnih i lijevih Hercegovaca u javnom životu poput Bogdana ne mogu ispraviti!



:palacgore1

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
robelec je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Mutavi ljudi koji dominiraju nad desničarima u svakom zanimanju i profesiji osim nogometa i bauštele.


Ljevičari u Hrvatskoj su dominantni samo u nevladinim parazitskim udrugama te sindikalnim, novinarskim i kulturnim krugovima, a u privatnom biznisu, zdravstvu, školstvu i znanosti su teška manjina!


Još malo osvrta na moj zadnji komentar.

Hercegovac Damir Boras kojeg ljevičari doživljavaju kao desničara je nedavno uvjerljivom većinom ponovno izabran za rektora Sveučilišta u Zagrebu.

Predsjednici Hrvatske liječničke komore i HUBOL-a (Hrvatska udruga bolničkih liječnika) su uvijek likovi konzervativnog svjetonazora, a do nedavno je npr. Hercegovac Trpimir Goluža bio predsjednik Hrvatske liječničke komore pa se posvađao sa svjetonazorski bliskim ljudima koji su ga smijenili te se sad iščekuju novi izbori za predsjednika Hrvatske liječničke komore u kojima najveće šanse ima HDZ-ovac Hrvoje Tomasović.

U svijetu gospodarstva dominiraju tzv. desničari. Npr. u ljevičarskom Međimurju, nositelji razvoja i rasta zaposlenosti su Prelog, Mursko Središće i Mala Subotica, a tko je tamo vlast? HDZ! Zašto? Zato jer su najjači lokalni poduzetnici u tim sredinama HDZ-ovci koje SDP-ovi lokalni paraziti optužuju da izrabljuju radnike. U Sesvetama (zagrebačka gradska četvrt) ima najviše malih i srednjih poduzetnika po glavi stanovnika, najviše uplaćuju u gradsku blagajnu i na glasu su kao desna i hercegovačka gradska četvrt.

Uglavnom, predsjednici Hrvatske gospodarske komore i Hrvatske udruge poslodavaca dolaze uglavnom iz redova onih koji su u HDZ-u ili bliski HDZ-u. Sad će neki reći, "njih bira politika i vladajuća kasta", NE! Sve te predsjednike raznih zdravstvenih, obrazovnih i poslovnih ustanova biraju sami članovi, tako da to dovoljno govori o dominantnom svjetonazoru unutar zdravstvenih, obrazovnih i poslovnih institucija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Nino je odličan primjer (bar za mene kao “levičara”) koliko je važno biti spreman zakopati ratne (ideološke) sjekire za dobrobit šire grupe ili zajednice kojoj i ja pripadam.

Ja se sa jako malo stvari slažem o čemu Nino piše, ali ću mu zauvjek biti zahvalan što je problem Hrvata BiH na tako ekvolentan i bez kompromisan način predstavljao u javnom prostoru.

Nini sve najbolje :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 ruj 2019, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Fela Kuti je napisao/la:
Nino je odličan primjer (bar za mene kao “levičara”) koliko je važno biti spreman zakopati ratne (ideološke) sjekire za dobrobit šire grupe ili zajednice kojoj i ja pripadam.

Ja se sa jako malo stvari slažem o čemu Nino piše, ali ću mu zauvjek biti zahvalan što je problem Hrvata BiH na tako ekvolentan i bez kompromisan način predstavljao u javnom prostoru.

Nini sve najbolje :palacgore1


Nacionalisti su uvijek zagovarali zajedništvo i pomirenje, pri čemu su sa suprotnog politički društvenih spektra uvijek išli na stvaranje razdora i izazivanja sukoba. Protekle 24 godine svjedoče toj činjenici.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 195  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Jean Luc Picard, mrnjav, Naša Kvačica i 277 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO