HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mujo poludio pa ubacio u 6. brzinu.
Sporadično su oni pokusavali da ubace kosku, sto preko medija, sto preko kojekakvih intelektualaca al danas su ga baš ono stisli.
Vec smo pričali o morbidnim konstrukcijama o Drvaru - politika/srbi-spremni-da-sprije-e-hrvatsku-proslavu-oslobo-enja-drvara-t17497-150.html

Al ima jos!
Danas su nam Muslimani dosli u RS.
Da nas organizuju u protest i to protiv Hrvatske.
Ne znamo mi protestvovati pa došli Muslimani da nas pokrenu.
Rubrika za vjerovali ili ne al stvarnio se desilo. Dosao Senad pravo u NG da diže Srbe na ustanak.
Na proteste mu došao - NIKO. Bukvalno NIKO, pojavili se samo organizatori. :smijeh Senad mislio da su Srbi retardirani.


(kome se ne slusa muslimanski bla bla truć truć neka premota pred kraj)

Boze do čega je tim ljudima... Zamisli da Srbi organizuju u Kaknju proteste protiv Peljeskog mosta.
Biće još ovakvih ludorija naših islamiziranih komšija. Ako je neko glup ne znači da ne može biti uporan.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ništa novo ...

Samo vidim da pojedini forumski Hrvati nasjedaju na tu priču, na stranu sto su danas malo nervozni zbog desavanja u Drvaru, pa su im emocije malo izrazenije

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Bosanski muslimani zaista jesu profitirali na sukobu Hrvata i Srba, dok su sami bili malo na jednoj, malo na drugoj strani.

Iako su imali uspjeha, pri tomu su pogrešno zaključili da je razlog za tu ekspanziju bio njihova pamet ili lukavost.

Srećom danas su H-S problemi većinom riješeni, i muslimani se osjećaju nervozno. Pokušavaju opet uraditi ono što je funkcioniralo prije. Nije im jasno gdje griješe. Ali jednostavno ne mogu ništa uraditi jer nisu ni prije ništa pametno uradili.

Ovi pokušaji su bili jedno vrijeme smiješni, sad su više tužni.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:27 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Budimo realni, svi muslimanski pokusaji u tom pravcu imalo su nulti efekat, u medjuvremenu se samo ucvrscuje saveznistvo RS-HRHB. Ono sto ga objektivno rusi je situacija u Hrvatskoj i Srbiji, a pogotovo u HR.

Mislim da bi BiH bila mnogo ranije resena da se u Hrvatskoj nacionalni identitet ne gradi na vukovarako-olujnom mitu, ugradjenom u skolski sistem, institucije, medije. To dovodi do toga da obicni Hrvati u Hrvatskoj generalno vise mrze Srbe nego sto vole sami sebe, a kamoli hrvate u BiH i naravno sve bosnjacke udare na Hrvate u BiH pokusavaju da ignorisu kako ne bi kvarili svoju apstraktnu viziju "hrvatskog cvijeca".

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Posra im se Čovke u ćejif :zubati
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vucic-u ... /190913022
A kometari ispod govore koliko žale za starim dobrim vremenima kad su se dušmani klali a Muslimani iskorištavali situaciju. :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
karadzic je napisao/la:
Budimo realni, svi muslimanski pokusaji u tom pravcu imalo su nulti efekat, u medjuvremenu se samo ucvrscuje saveznistvo RS-HRHB. Ono sto ga objektivno rusi je situacija u Hrvatskoj i Srbiji, a pogotovo u HR.

Mislim da bi BiH bila mnogo ranije resena da se u Hrvatskoj nacionalni identitet ne gradi na vukovarako-olujnom mitu, ugradjenom u skolski sistem, institucije, medije. To dovodi do toga da obicni Hrvati u Hrvatskoj generalno vise mrze Srbe nego sto vole sami sebe, a kamoli hrvate u BiH i naravno sve bosnjacke udare na Hrvate u BiH pokusavaju da ignorisu kako ne bi kvarili svoju apstraktnu viziju "hrvatskog cvijeca".


Možda nekad prije. Puno se toga promijenilo, stvari više nisu ni izbliza takve. Incidenti u medijima su prenapuhani. U stvari Srbi se doseljavaju u RH radi posla.

Hrvatsko cvijeće više ne postoji. Bez uvrede, muslimani su nam danas kao Srbi krajem 80tih. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Naša Kvačica je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Budimo realni, svi muslimanski pokusaji u tom pravcu imalo su nulti efekat, u medjuvremenu se samo ucvrscuje saveznistvo RS-HRHB. Ono sto ga objektivno rusi je situacija u Hrvatskoj i Srbiji, a pogotovo u HR.

Mislim da bi BiH bila mnogo ranije resena da se u Hrvatskoj nacionalni identitet ne gradi na vukovarako-olujnom mitu, ugradjenom u skolski sistem, institucije, medije. To dovodi do toga da obicni Hrvati u Hrvatskoj generalno vise mrze Srbe nego sto vole sami sebe, a kamoli hrvate u BiH i naravno sve bosnjacke udare na Hrvate u BiH pokusavaju da ignorisu kako ne bi kvarili svoju apstraktnu viziju "hrvatskog cvijeca".


Možda nekad prije. Puno se toga promijenilo, stvari više nisu ni izbliza takve. Incidenti u medijima su prenapuhani. U stvari Srbi se doseljavaju u RH radi posla.

Hrvatsko cvijeće više ne postoji. Bez uvrede, muslimani su nam danas kao Srbi krajem 80tih. :zubati


Upravo tako :palacgore1

Treba napraviti jasnu distinkciju između 3 zemlje, mi i Srbi u BiHa imamo drugačije političko okruženje, specifično samo za BiH.

Hrvatska i Srbija su okrenule nove stranice u svojim odnosima koji mogu samo napredovati… čak i kad izgleda da su napravili 2 koraka nazad.

Na kraju krajeva, zašto Hrvati i Srbi iz BiH nebi bili “most prijateljstva” :zubati izmeđ Hrvatske i Srbije?! Možda nam se i Bošnjaci pridruže jednog dana. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kada smo kod teme, sjetim se 1995. i propalog napada Hrvatsko - muslimanskih snaga u Sarajevskom naselju Otes na položaje VRS, nekoliko Hrvata HVO-a je tu stradalo zbog muslimana ni krivi ni dužni, poslije propalog napada pao je dogovor o polusatnom primirju da bi se izvukli mrtvi, i pored toga muslimani iz treće motorizivane brigade harmije bejha iz cista mira otvorili su vatru na položaje VRS i povukli se, par minuta kasnije na njihovo mjesto došli su pripadnici brigade HVO-a "Kralj Tvrtko" i ni krivi ni duzni nastradali od naše artiljerije iz Nedžarića, toliko o muslimanskom zavađanju ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
A jesu se naostrili sva im cast.
Cjelodnevno izvjestavanje, dosli i Unskosanskikantonalci.
Jedino ih Srbi izignorilsali. :aleale


Snimak protesta 3:05 :smijeh
Srbi će imati svo protest 27.9. bez Muslimana.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 15:44 
Offline

Pridružen/a: 11 ruj 2019, 14:14
Postovi: 36
Ako vas Jasenovac, ustaški i četnički zločini, te protekli rat nisu zavadili neće ništa više na svijetu. :neznam

Naša Kvačica je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Budimo realni, svi muslimanski pokusaji u tom pravcu imalo su nulti efekat, u medjuvremenu se samo ucvrscuje saveznistvo RS-HRHB. Ono sto ga objektivno rusi je situacija u Hrvatskoj i Srbiji, a pogotovo u HR.

Mislim da bi BiH bila mnogo ranije resena da se u Hrvatskoj nacionalni identitet ne gradi na vukovarako-olujnom mitu, ugradjenom u skolski sistem, institucije, medije. To dovodi do toga da obicni Hrvati u Hrvatskoj generalno vise mrze Srbe nego sto vole sami sebe, a kamoli hrvate u BiH i naravno sve bosnjacke udare na Hrvate u BiH pokusavaju da ignorisu kako ne bi kvarili svoju apstraktnu viziju "hrvatskog cvijeca".


Možda nekad prije. Puno se toga promijenilo, stvari više nisu ni izbliza takve. Incidenti u medijima su prenapuhani. U stvari Srbi se doseljavaju u RH radi posla.

Hrvatsko cvijeće više ne postoji. Bez uvrede, muslimani su nam danas kao Srbi krajem 80tih. :zubati


Nije nama trebalo da budemo hrvatsko cvijeće, već vama, i onda, a kamoli danas. Bez uvrede, ne znam koliko vam je pametno živjeti u neprijateljstvu sa narodom s kojim vas preko pola živi zajedno. Ili ste glupi ili arogantni, a ni jedno ni drugo ne valja. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 16:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Detox je napisao/la:
Ako vas Jasenovac, ustaški i četnički zločini, te protekli rat nisu zavadili neće ništa više na svijetu. :neznam

Naša Kvačica je napisao/la:

Možda nekad prije. Puno se toga promijenilo, stvari više nisu ni izbliza takve. Incidenti u medijima su prenapuhani. U stvari Srbi se doseljavaju u RH radi posla.

Hrvatsko cvijeće više ne postoji. Bez uvrede, muslimani su nam danas kao Srbi krajem 80tih. :zubati


Nije nama trebalo da budemo hrvatsko cvijeće, već vama, i onda, a kamoli danas. Bez uvrede, ne znam koliko vam je pametno živjeti u neprijateljstvu sa narodom s kojim vas preko pola živi zajedno. Ili ste glupi ili arogantni, a ni jedno ni drugo ne valja. :zubati


Nije to naš izbor nego jednostavno prihvaćanje stvarnosti da se taj narod prema nama odnosi neprijateljski. Može se reći otvaranje očiju.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 17:14 
Offline

Pridružen/a: 11 ruj 2019, 14:14
Postovi: 36
Naša Kvačica je napisao/la:
Detox je napisao/la:
Ako vas Jasenovac, ustaški i četnički zločini, te protekli rat nisu zavadili neće ništa više na svijetu. :neznam



Nije nama trebalo da budemo hrvatsko cvijeće, već vama, i onda, a kamoli danas. Bez uvrede, ne znam koliko vam je pametno živjeti u neprijateljstvu sa narodom s kojim vas preko pola živi zajedno. Ili ste glupi ili arogantni, a ni jedno ni drugo ne valja. :zubati


Nije to naš izbor nego jednostavno prihvaćanje stvarnosti da se taj narod prema nama odnosi neprijateljski. Može se reći otvaranje očiju.


Da, inače smo plaho bili prijatelji, osobito za vrijeme turske okupacije, mada ni prije nije bilo sjajno. Pričam ti priču ... Mi smo dvije države, dva naroda, dva svijeta sa različitim interesima. Moj interes nije da ti imaš 2 državljanstva, biraš u dvije države i da ti glas vrijedi nekoliko puta više nego moj u mojoj jedinoj zemlji. Ja sam obespravljen i učinit ću sve da to ne budem više, pa ljutio se ti ili ne ljutio.
Zato i dolazim na ovaj forum da vam to kažem šta mi mislimo, da se ne lažemo i da ne tražimo kompromise oko nečege oko čega se nigdje ne prave.
Ja da imam mogućnost da to govorim na TV ili nekoj radio stanici, ja bi to svaki dan govorio.
Vaš problem je rasistička arogancija koja vam onemogućava da shvatite da su Bošnjaci ravnopravni u demokratiji sa vama, glas za glas ista vrijednost i da ste vi manjina u odnosu na nas i da ne možete imati kolektivna prava na ravne časti. Pa je sad problem nastao. Ako imate snage vi nas zaustavite u uvođenju demokratskih pravila igre. Naša politika uvelike kaska za narodom koji hoće slobodu i jednakopravnost.
Ako je želja za jednakošću neprijateljstvo, onda neka vam bude.
Ako je stvaranje otvorenog i demokratskog društva čin neprijateljstva, onda neka vam još više bude.
To što vama odgovara apartheid nije moj problem. Neka ide svatko gdje mu je bolje.
Ja ostajem ovdje da se borim za društvo potpune individualne jednakosti do kraja kao u ratu što smo radili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 17:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Eto vidiš, to ti i ja govorim.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 13 ruj 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Detox je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Nije to naš izbor nego jednostavno prihvaćanje stvarnosti da se taj narod prema nama odnosi neprijateljski. Može se reći otvaranje očiju.


Da, inače smo plaho bili prijatelji, osobito za vrijeme turske okupacije, mada ni prije nije bilo sjajno. Pričam ti priču ... Mi smo dvije države, dva naroda, dva svijeta sa različitim interesima. Moj interes nije da ti imaš 2 državljanstva, biraš u dvije države i da ti glas vrijedi nekoliko puta više nego moj u mojoj jedinoj zemlji. Ja sam obespravljen i učinit ću sve da to ne budem više, pa ljutio se ti ili ne ljutio.
Zato i dolazim na ovaj forum da vam to kažem šta mi mislimo, da se ne lažemo i da ne tražimo kompromise oko nečege oko čega se nigdje ne prave.
Ja da imam mogućnost da to govorim na TV ili nekoj radio stanici, ja bi to svaki dan govorio.
Vaš problem je rasistička arogancija koja vam onemogućava da shvatite da su Bošnjaci ravnopravni u demokratiji sa vama, glas za glas ista vrijednost i da ste vi manjina u odnosu na nas i da ne možete imati kolektivna prava na ravne časti. Pa je sad problem nastao. Ako imate snage vi nas zaustavite u uvođenju demokratskih pravila igre. Naša politika uvelike kaska za narodom koji hoće slobodu i jednakopravnost.
Ako je želja za jednakošću neprijateljstvo, onda neka vam bude.
Ako je stvaranje otvorenog i demokratskog društva čin neprijateljstva, onda neka vam još više bude.
To što vama odgovara apartheid nije moj problem. Neka ide svatko gdje mu je bolje.
Ja ostajem ovdje da se borim za društvo potpune individualne jednakosti do kraja kao u ratu što smo radili.


Ha, šta reći susjed… taki vam grah pao. :zubati

Nema te svoju nacionalnu državu a ovu morate djeliti sa druga dva neprijateljska naroda i to po civilizaciskim (Europskim) pravilima. :palacgore1

Allah se baš poigrao sa vašom sudbinom. :kava

Mene isto iritiraju ovu hrvatići koji zaboravljaju da smo se gonjali svama (nekad vjernim Otomanskim vojnicima a danas odbačenim kurtonima) skoro 500 godina… ali uče i oni i nove mlađe generacija da nam Muslimani i dan danas rade o glavi.

Rasističa arogancija se može samo mjeriti veličinom političkog terora jednog naroda koji danas više simpatizira ISIL i Al-Qaedu i odbacuje sve civilizaciske vrijednosti i iskustva kako multietničke države treba da izgledaju.

Vaš duhovni vođa Izetbegović je nekad volio reći “do sudnjeg dana”.
Upravo tako! Gonjaćemo se do sudnjeg dana :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 01:08 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
:zubati To sam primjetio davno. Naročito preko yt profila. Navodno Hrvati koji pišu na hrvatskom jeziku, neka hrvatska riječ kao naziv njihovog profila...i onda prijetnje Republici Srpskoj "stiže oluja","eto Gotovine ponovo" "živio HOS","idite preko Drine"...sve je to jako providno. Srpsko Hrvatski odnosi su riješeni za sva vremena i svima je jasno da je Republika Srpska završena priča. Ni ti ima više RSK ni ti Hrvatske do Drine. Pošto sam svestran čovjek volim sve pogledati,volim muziku od bećarca,čočeka,šargije,trube pa do novih islamskih kasida valjda se tako kaže hor Kevser volim slušati. Elem naiđem na iste te "hrvatske yt profile" koji pišu na arapskom citate u latiničnom formatu :scared . Tu su muslimani a na drugom yt videima su Hrvati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 01:21 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
LakePlacid je napisao/la:
Kada smo kod teme, sjetim se 1995. i propalog napada Hrvatsko - muslimanskih snaga u Sarajevskom naselju Otes na položaje VRS, nekoliko Hrvata HVO-a je tu stradalo zbog muslimana ni krivi ni dužni, poslije propalog napada pao je dogovor o polusatnom primirju da bi se izvukli mrtvi, i pored toga muslimani iz treće motorizivane brigade harmije bejha iz cista mira otvorili su vatru na položaje VRS i povukli se, par minuta kasnije na njihovo mjesto došli su pripadnici brigade HVO-a "Kralj Tvrtko" i ni krivi ni duzni nastradali od naše artiljerije iz Nedžarića, toliko o muslimanskom zavađanju ...


:rigam

Ko ih ne zna...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Lutorčina je napisao/la:
:zubati To sam primjetio davno. Naročito preko yt profila. Navodno Hrvati koji pišu na hrvatskom jeziku, neka hrvatska riječ kao naziv njihovog profila...i onda prijetnje Republici Srpskoj "stiže oluja","eto Gotovine ponovo" "živio HOS","idite preko Drine"...sve je to jako providno. Srpsko Hrvatski odnosi su riješeni za sva vremena i svima je jasno da je Republika Srpska završena priča. Ni ti ima više RSK ni ti Hrvatske do Drine. Pošto sam svestran čovjek volim sve pogledati,volim muziku od bećarca,čočeka,šargije,trube pa do novih islamskih kasida valjda se tako kaže hor Kevser volim slušati. Elem naiđem na iste
te "hrvatske yt profile" koji pišu na arapskom citate u latiničnom formatu :scared . Tu su muslimani a na drugom yt videima su Hrvati.


Možda je vama iz protektorata priča riješena, ali u Srbiji sumnjam, sudeći po paranoji i izljevima mržnje vaših medija i popratnih komentara, kada je god su pitanju hrvatsko srpski odnosi, pogotovo rat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 15:58 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
horus je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
:zubati To sam primjetio davno. Naročito preko yt profila. Navodno Hrvati koji pišu na hrvatskom jeziku, neka hrvatska riječ kao naziv njihovog profila...i onda prijetnje Republici Srpskoj "stiže oluja","eto Gotovine ponovo" "živio HOS","idite preko Drine"...sve je to jako providno. Srpsko Hrvatski odnosi su riješeni za sva vremena i svima je jasno da je Republika Srpska završena priča. Ni ti ima više RSK ni ti Hrvatske do Drine. Pošto sam svestran čovjek volim sve pogledati,volim muziku od bećarca,čočeka,šargije,trube pa do novih islamskih kasida valjda se tako kaže hor Kevser volim slušati. Elem naiđem na iste
te "hrvatske yt profile" koji pišu na arapskom citate u latiničnom formatu :scared . Tu su muslimani a na drugom yt videima su Hrvati.


Možda je vama iz protektorata priča riješena, ali u Srbiji sumnjam, sudeći po paranoji i izljevima mržnje vaših medija i popratnih komentara, kada je god su pitanju hrvatsko srpski odnosi, pogotovo rat.

Napisao jednom i opet ću ; nema više srpskih medija to su sve pokupovali stranci. Negdje oko 90% tv medija i internet portala u Srbiji je u vlasništvu stranaca. Oni određuju uređivačku politiku. Politika je njemačka,Blic je vlasništvo Albanca iz Austrije,Kurir donedavno bio vlasništvo hrvatskog biznismena,B92 je u vlasništvu grčko izraelske firne,RTL je njemački. Jedino su Pink i Tv Happy u vlasništvu srpskih biznismena. Marićeve emisije su populističke.. Ako smatraš da je Šešelj neka zvijezda medijska u Srbiji onda si ti u velikoj zabludi. Njegova partija nije ni census prošla. Više ga doživljavaju ko debelu maskotu.

Šta misliš ima li nacionalističke mržnje u hrvatskim medijima ? Pa pogledaj emisiju Bujica. Voditelj bi trebao na psihijatrijske preglede.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čim musliman zine i zatakija ja sam tako ljut na Srbe.

Inače ovom padobrancu na temi. Kad god poželite odvojite to što vam Alija "oslobodio" i jebite si mater. Ne smetamo vam.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimani u misiji zavadjanja Srba i Hrvata
PostPostano: 15 ruj 2019, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Lutorčina je napisao/la:
Napisao jednom i opet ću ; nema više srpskih medija to su sve pokupovali stranci. Negdje oko 90% tv medija i internet portala u Srbiji je u vlasništvu stranaca. Oni određuju uređivačku politiku. Politika je njemačka,Blic je vlasništvo Albanca iz Austrije,Kurir donedavno bio vlasništvo hrvatskog biznismena,B92 je u vlasništvu grčko izraelske firne,RTL je njemački. Jedino su Pink i Tv Happy u vlasništvu srpskih biznismena. Marićeve emisije su populističke.. Ako smatraš da je Šešelj neka zvijezda medijska u Srbiji onda si ti u velikoj zabludi. Njegova partija nije ni census prošla. Više ga doživljavaju ko debelu maskotu.

Šta misliš ima li nacionalističke mržnje u hrvatskim medijima ? Pa pogledaj emisiju Bujica. Voditelj bi trebao na psihijatrijske preglede.


Vaši mediji makar bili u privatnom vlasništvu služe kao glasila za sns i minivožda. Kad minivožd i ministarstvo istine odluče što je istina taj dan, svi sinkronizirano prosipaju žuć prema neprijatelju, recimo Hrvatima. Sutra dan minivožd kaže da su glavni neprijatelj crnogorci, onda opet stiže depeša iz sns ministarstva istine, pa pođu svi kolektivno srat po Crnogorcima. Prekosutra su na redu vekovni neprijatelji šiptari, opet stiže depeša pa nastane medijski orgijanje.

Kod nas ono smeće od večernjeg, koji je neslužbeni glasilo hdz ide branit svoga i snsovog ucviljenog etnobiznismana pupovca.
Srbijom se nitko ne bavi, dok ne dođe do orkestriranog orgijanja po nama.

Po pitanju Velimira, on je medijski troll, gost mu je bio čak vaš vojvoda šešelj.
Osobno se s njim ne slažem oko dosta toga, ali ak jedan dežulović ili Tomić mogu zagađivati medijski prostor, onda to mora moć i kontra strana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, h0fer, hoblatopla, nesorta, Robbie MO i 253 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO