HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 897 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da su padale vaše granate po Srbiji, to bi značilo objavu rata Srbiji, zato nisu ni padale. Samo objašnjavam čoveku da smo mi mnogo gore najebali za osam godina maltretiranja od Amerikanaca, nego vi za par meseci maltretiranja od nas, jer vidim da čovek misli da je situacija suprotna.


1991.-1995. Je par mjeseci?
Matematika by sanu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
1991. je potpisano primirje i do 1995., osim par manjih čarki, nije bilo rata u Hrvatskoj. Dakle, par meseci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Instruktor je napisao/la:
https://www.dnevno.hr/domovina/loso-odgovorio-srbima-ovo-je-istina-o-oluji-dosad-je-nitko-nije-javno-izgovorio-1346805/

Prestao sam citati kod onoga o upotrebi biolosko hemijskog oruzja na Bihacu i planiranom masakru jednakom onom u Srebrenici.
Dijareja u ljetnim mjesecima gdje vlada oskudica i nehigijena nije nista neuobicajena
Po padu Bihaca civilnu vlast bi preuzeo Fikret Abdic i logicno da bi bilo streljanja.
Za Srebrenicu niko nije cuo do tamo neke 1998/99 dok se nije prekontalo kako ne pije vode prica o 250K pobijenih muslimana i 100K sistematski jebanih muslimanki.
Cuj Loso&Susak filantropi... :smajl007


Kako vam se zvalo ono *** od generala sto je pokupio pare* i dragulje?Ima li gdje njega medju velikanima DR?



*nije Lj.C.Rojs


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja nisam ni pokušavao da čitam, čim sam video da je Lošo autor. Čovek samo još vanzemaljce nije spominjao u svojim izjavama, to jest, možda i jeste, ali nisam upratio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Poslije ću odgovoriti Karmelu jer danas nešto zauzet, ali evo što mi je sad na umu da pitam Srbe koji tvrde da je to bilo etničko čišćenje i da je barbarski slaviti itd... Iako toga toliko i nema na ovom forumu ali vidim dosta da to Srbi inače govore pa razmišljam naglas...

Dakle, zamislimo da Amerikanci iz nekog razloga uskrate daljnju podršku Kosovu - ne znam, došao takav predsjednik da je porazio deep state i povlači sve trupe po svijetu, njihova država pala u građanski rat (ne tako nezamislivo jednom u budućnosti s obzirom na žestoke ideološke podjele tamo itd), svašta nešto. I sad, VS uđe, razbuca tu njihovu "vojsku", sve je gotovo za par dana i iseli se milijun Albanaca. Ili nešto više ili manje od toga, ne znam. K tome bude nešto ubijenih civila koji su ostali, ne znam evo par stotina jer iako je slična površina kao onaj dio RSK koji smo mi vratili u Oluji vrijeme je drugačije, sustavi nadgledanja sofisticiraniji i teže se izvući sa nekakvim pljačkama i zločinima. I recimo da nema masovne paljevine kao nakon Oluje.

I sada... Slavite li vi etničko čišćenje ako svake godine nakon toga slavite datum kad ste ušli u Prištinu? Je li Albanija u pravu ako vam spočitava da to slavite ili biste joj dali veliki srednji prst da vam to prigovara? U čemu je razlika u odnosu na Oluju? U paljevini iako su te kuće uglavnom obnovljene, u tome koliko tko ima "prirodna prava" na neki teritorij , u tome da ste vi nebeski narod, a mi nismo? Što propuštam?

I ne mislim sad na Srbe tipa vrijeme koji ima točno određene praktične razloge zašto mu to ne odgovara vezane za BIH nego općenito mi nije jasno?

stratilat - https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Zagorec Zagorec je već odslužio zatvorsku kaznu. Ne smatra se jednim od junaka već jednim od krimosa koji su "stvarali državu" :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Lošo je bolestan čovjek. Njega je samo Kolinda mogla držat godinama na plaći dok ga se i ona nije riješila nakon one svinjarije o našoj pješadiji u Ljubljani :zastava_Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:28 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
NiceBoyZg je napisao/la:
Poslije ću odgovoriti Karmelu jer danas nešto zauzet, ali evo što mi je sad na umu da pitam Srbe koji tvrde da je to bilo etničko čišćenje i da je barbarski slaviti itd... Iako toga toliko i nema na ovom forumu ali vidim dosta da to Srbi inače govorim pa razmišljam naglas...

Dakle, zamislimo da Amerikanci iz nekog razloga uskrate daljnju podršku Kosovu - ne znam, došao takav predsjednik da je porazio deep state i povlači sve trupe po svijetu, njihvadržava pala u građanski rat (ne tako nezamislivo jednom u budućnosti s obzirom na žestoke ideološke podjele tamo itd), svašta nešto. I sad, VS uđe, razbuca tu njihovu "vojsku", sve je gotovo za par dana i iseli se milijun Albanaca. Ili nešto više ili manje od toga, ne znam. K tome bude nešto ubijenih civila koji su ostali, ne znam evo par stotina jer iako je slična površina kao onaj dio RSK koji smo mi vratili u Oluji ali je vrijeme drugačije, sustavi nadgledanja sofisticiraniji i teže se izvući sa nekakvim pljačkama i zločinima. I recimo da nema masovne paljevine kao nakon Oluje.

I sada... Slavite li vi etničko čišćenje ako svake godine nakon toga slavite datum kad ste ušli u Prištinu? Je li Albanija u pravu ako vam spočitava da to slavite ili biste joj dali veliki srednji prst da vam to prigovara? U čemu je razlika u odnosu na Oluju? U paljevini iako su te kuće uglavnom obnovljene, u tome koliko tko ima "prirodna prava" na neki teritorij , u tome da ste vi nebeski narod, a mi nismo? Što propuštam?

I ne mislim sad na Srbe tipa vrijeme koji ima točno određene praktične razloge zašto mu to ne odgovara vezane za BIH nego općenito mi nije jasno?

stratilat - https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Zagorec Zagorec je već odslužio zatvorsku kaznu. Ne smatra se jednim od junaka već jednim od krimosa koji su "stvarali državu" :D


Razlika je u tome sto u tome slucaju ne ceka 500.000 Srba i drugih povratak na Kosovo. Koje su hipotetski prethodno agresivnim ratom Albanci iz Albanije uz podrsku Kosovara na Kosovu protjerali.

Srbijanci i Srbi skupa s JNA su agresivnim ratom i genocidnim radnjama etnicki pocistili ne-Srbe 90-tih koji su cekali povratak. To vojnu opciju Oluja k oslobodjenju okupiranih prostora cini pravednom.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:31 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Povjest daje za pravo onima koji ga imaju. Na neke teze gdje su se ljudi cudili Losi, dolaze potvrde. Potvrdit ce se i potvrdjuju se i druge.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
Poslije ću odgovoriti Karmelu jer danas nešto zauzet, ali evo što mi je sad na umu da pitam Srbe koji tvrde da je to bilo etničko čišćenje i da je barbarski slaviti itd... Iako toga toliko i nema na ovom forumu ali vidim dosta da to Srbi inače govorim pa razmišljam naglas...

Dakle, zamislimo da Amerikanci iz nekog razloga uskrate daljnju podršku Kosovu - ne znam, došao takav predsjednik da je porazio deep state i povlači sve trupe po svijetu, njihova država pala u građanski rat (ne tako nezamislivo jednom u budućnosti s obzirom na žestoke ideološke podjele tamo itd), svašta nešto. I sad, VS uđe, razbuca tu njihovu "vojsku", sve je gotovo za par dana i iseli se milijun Albanaca. Ili nešto više ili manje od toga, ne znam. K tome bude nešto ubijenih civila koji su ostali, ne znam evo par stotina jer iako je slična površina kao onaj dio RSK koji smo mi vratili u Oluji ali je vrijeme drugačije, sustavi nadgledanja sofisticiraniji i teže se izvući sa nekakvim pljačkama i zločinima. I recimo da nema masovne paljevine kao nakon Oluje.

I sada... Slavite li vi etničko čišćenje ako svake godine nakon toga slavite datum kad ste ušli u Prištinu? Je li Albanija u pravu ako vam spočitava da to slavite ili biste joj dali veliki srednji prst da vam to prigovara? U čemu je razlika u odnosu na Oluju? U paljevini iako su te kuće uglavnom obnovljene, u tome koliko tko ima "prirodna prava" na neki teritorij , u tome da ste vi nebeski narod, a mi nismo? Što propuštam?

I ne mislim sad na Srbe tipa vrijeme koji ima točno određene praktične razloge zašto mu to ne odgovara vezane za BIH nego općenito mi nije jasno?

stratilat - https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Zagorec Zagorec je već odslužio zatvorsku kaznu. Ne smatra se jednim od junaka već jednim od krimosa koji su "stvarali državu" :D

Pa samo vam je novovrijeme i srao što slavite. Ja sam nekoliko puta rekao da je debilno da zahtevamo da ne slavite. A o beskorisnosti takvog insistiranja da i ne pričam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Meni takodjer ne smeta to sto slavite.
Samo vas treba izbjegavati pocetkom avgusta koliko ste ostrasceni pojednako koliko i martinje na HAC


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
stratilat je napisao/la:
Prestao sam citati kod onoga o upotrebi biolosko hemijskog oruzja na Bihacu i planiranom masakru jednakom onom u Srebrenici.
Kako vam se zvalo ono *** od generala sto je pokupio pare* i dragulje?Ima li gdje njega medju velikanima DR?



*nije Lj.C.Rojs

Za par godina će reć da smo bacili smo atomsku bombu na Bihać.
General draguljar se zove Vladimir Zagorac.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
stratilat je napisao/la:
Meni takodjer ne smeta to sto slavite.
Samo vas treba izbjegavati pocetkom avgusta koliko ste ostrasceni pojednako koliko i martinje na HAC

4 i 5 avgusta su Hrvati najjači na planeti.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Graničar18 je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Meni takodjer ne smeta to sto slavite..
Samo vas treba izbjegavati pocetkom avgusta koliko ste ostrasceni pojednako koliko i martinje na HAC

4 i 5 avgusta su Hrvati najjači na planeti.

4.i 5. kolovoza. Eto, prošlo je, mirni ste do iduće obljetnice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Da vam nije bilo Hamdije Abdica i Sargana malo bi sutra bilo sta od VRO.Tako da Sabor pod hitno da razmatra kacenje pripadnika 5-og korpusa na drzavnu sisu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 srp 2016, 21:58
Postovi: 147
gušter je napisao/la:
gušter je napisao/la:
Hrvati u BiH nemaju realno valjana razloga slaviti Oluju. Da je opstala RSK, opstala bi i Herceg-Bosna.
Primarijus je napisao/la:
Rat u Hrvatskoj i BiH se bez Oluje nebi mogao završiti, tako da ti je zaključak bespredmetan.
buenos aires je napisao/la:
Završio bi se, ali krnjom Hrvatskom. Od toga na sreću nije bilo ništa.

Krnja bi bila bez etnicki srpskih gradica i sela u Krajini, ali bez Herceg-Bosne nije krnja,vec cjelovita. Zanimljiva logika.
Bas zato kazem da Hrvati u BiH nemaju narocitog razloga slaviti pad RSK.


Krnja Hrvatska s Herceg-Bosnom. Uzmimo da je ovo siječanj 93-e, i da u svim mirovnim planovima Hrvati nikada ne bi dobili takav prostor. Ali neka bude. Niti kompaktnog teritorija, niti prometne povezanosti. Eventualno jedan cesta, a željeznicu otpiši. I dalje je Herceg-Bosna unutar granica BiH. Dakle, imaš neovisnu "krnju" Hrvatsku i Herceg-Bosnu unutar BiH.

slika


Imaš neovisnu Hrvatsku u granicama, imaš tri svoja kantona u BiH gdje si apsolutna vlast, i dva mješovita kantona gdje vlast dijeliš s bošnjačkim strankama. U HNŽ-u imaš prevlast, imaš dvije općine (Usora i Žepče) s velikom autonomijom, a i u Brčkom imaš određeni utjecaj.
Nema Herceg-Bosne, no postavljeni su dobri temelji da se ona obnovi u formi trećeg entiteta. Naravno, ako se želi. No, treba biti svjestan kako se naši političari na zalažu za uspostavu trećeg entiteta nego svoju djelovanje temelje na borbi za legetimno predstavljanje i ravnopravnost. Možda se s vremenom političkopravno polje zamjeni zalaganjem za uspostavom trećeg entiteta. Nadamo se!

slika

_________________
Matija Vojsalić HRVATINIĆ (1476.) - posljednji bosanski kralj!
Vrati se vjeri svojih djedova!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
Herceg-Bosna je utopljena u FBIH 1994., dakle prije pada RSK i jedno s drugim nije povezano. Na stranu što je Herceg-Bosna de facto funkcionirala do 2001. praktički u punom obimu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ma ne, ne mislim da Srbima na ovom forumu općenito smeta, to sam i rekao, da nisam vidio i da više mislim naglas... Ali zanimljivo bi bilo podrastrijeti taj argument iduće godine :D kada diljem interneta opet bude kmečali jer mi nije jasno previše koja je razlika. Svake se godine na tu obljetnicu okupljaju državni vrhovi i Srbije i RS plus popovi i grme o zločinu, a istovremeno sanjaju da imaju priliku napravit nešto ako ne isto onda vrlo slično.

Miroljub - grozno je svakom perecijancu vidjeti prvu sliku, prvi put vidim ovakvu sliku tj iz te perspektive :no Doslovno turizam baj baj osim nešto u Istri i Kvarneru, ništa Split i Dubrovnik, ovo sve dolje ispod ovog tankog koridora bi bilo u komi i ovisno o državi, bili bi valjda ekonomski ispod i BIH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 srp 2016, 21:58
Postovi: 147
dudu je napisao/la:
Herceg-Bosna je utopljena u FBIH 1994., dakle prije pada RSK i jedno s drugim nije povezano. Na stranu što je Herceg-Bosna de facto funkcionirala do 2001. praktički u punom obimu.

Zanimljivo kako je većina pravnih spisa, zakona i regulacija sastavljena nakon Washingtonskoh sporazuma. Hrvatska Republika Herceg-Bosna je više "živjela" u razdoblju od W. sporazuma do samoukinuća, nego od proglašenja do W. sporazuma.

_________________
Matija Vojsalić HRVATINIĆ (1476.) - posljednji bosanski kralj!
Vrati se vjeri svojih djedova!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 07 kol 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
Davno sam rekao da kad se priča o zlatnom dobu Herceg-Bosne zapravo misli na period od 1996.-2001. godine.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 08 kol 2019, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Na današnji dan :aleale



Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 08 kol 2019, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna


:zubati

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 08 kol 2019, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 srp 2016, 21:58
Postovi: 147
Sukob s nekim jedinicima 21. kordunskog korpusa nastavljene su i nakon službene predaje.

Citat:
Bila je to konačna potvrda da pobjeda hrvatskih snaga nije upitna, no ostalo je još nekoliko mjesta koja su oslobođena tek idućih dana poput Vrginmosta i Dvora na Uni. Naime, unatoč zapovjedi načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske generala Zvonimira Červenka na prekid vatre na širem području Vojnić – Vrginmost – Glina – Kostajnica – Dvor nije došlo do predaje 21. kordunskog korpusa, pa je zapovijed povučena. Stoga su borbena djelovanja nastavljena, a osobitu žrtvu na pravcu iz Kostajnice prema Dvoru podnijela je 145. brigade Hrvatske vojske Dubrava koja je imala šestoricu poginulih – Željka Blaževića, Božidara Dodiga, Tihomira Klobučara, Ivicu Naglića, Damira Vuzema i Mladena Bošnjaka, kao i 17. domobranska pukovnija Sunja čijih je pet pripadnika zarobljeno i ubijeno u Dvoru. Radi se o Radi Majkiću, Josipu Karagi, Stanislavu Nikoliću, Peji Čosiću te Ivanu Zebiću čiji su posmrtni ostaci pronađeni tek nekoliko godina kasnije.

Izvor:
Dogodilo se na današnji dan - Domovinski rat
https://www.facebook.com/DogodiloSeNaDa ... =3&theater

_________________
Matija Vojsalić HRVATINIĆ (1476.) - posljednji bosanski kralj!
Vrati se vjeri svojih djedova!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 08 kol 2019, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
dudu je napisao/la:
Davno sam rekao da kad se priča o zlatnom dobu Herceg-Bosne zapravo misli na period od 1996.-2001. godine.

Hrvatska politika želi vratiti taj period, ništa drugo. Uz dodatak brisanja granica kroz članstvo u EU


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 08 kol 2019, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
1986 je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Davno sam rekao da kad se priča o zlatnom dobu Herceg-Bosne zapravo misli na period od 1996.-2001. godine.

Hrvatska politika želi vratiti taj period, ništa drugo. Uz dodatak brisanja granica kroz članstvo u EU


Ne želi. To ti je bilo vrijeme kad se političare ništa nije pitalo. Srebrno doba H-B. U tom razdoblju niklo je na stotine, ako ne i tisuće malih obrta i poduzeća, praktično sve od gospodarstva što imamo danas. Nije bilo države da sprječava gospodarski rast. H-B ugašena, FBiH nije još bila zaživjela.
Kasnije kad su došli uhljebi i miješanje političara u ekonomiju i s tim povezani neprestano rastući nameti i korupcija, dosta se toga i pogasilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 4.8.-7.8.1995 OLUJA
PostPostano: 24 ruj 2019, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna


:smijeh

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 897 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO