HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 04 lis 2019, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stvarno jak popust cijena %. Provjerio sam na par izvora pa i samom Amazonu, cijene jesu spuštene, nije predbožićni prodajni trik. (ima i za .de, .uk)

Amazon Warehouse Deals (ide i do 60% neki artikli)
https://www.amazon.com/Warehouse-Deals/ ... 0158976011

Amazon Outlet (pojma nemam šta je to ali sniženo)
https://www.amazon.com/Outlet/b?ie=UTF8 ... 0195044084

Amazon Renewed (Najviše retur produkta koje više ne mogu prodavati kao nove jer je original pakovanje uništeno. Ali većina stvari je stvarno nova, nekorištena. Masa ljudi pogleda produkt i iz nekog razloga vide da su se zajebali pa vrate nazad. Ako su i korištene stvari beznačajno malo. Sve piše u opisu produkta.)
https://www.amazon.com/Certified-Refurb ... 2653393011

Na primjer u ovom zadnjem bi se našla moja 2 routers koje sam brzopleto naručio kao tupan ne čitajući sve informacije. Baš sam tad imao čudan period u životu. Mislim da su i ovi iz Amazon rekli hoće li se ovaj više odlučiti. Bila je "treća sreća".

Budite oprezni sa naručivanjem memorijskih kartica i USB sticks preko ovih linkova. Čitajte ko ih prodaje. Ako Amazon sam prodaje sigurno je, bar mislim. Uvaljuju one fake sa upola GB nego deklarirano. I uhvatio sam jedne prevarante za notebook. Ali lako ih skužiti, obično dvostruko jeftiniji od drugih, za isti model, što je nemoguće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 04 lis 2019, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27119
BBC je napisao/la:
Budite oprezni sa naručivanjem memorijskih kartica i USB sticks preko ovih linkova. Čitajte ko ih prodaje. Ako Amazon sam prodaje sigurno je, bar mislim. Uvaljuju one fake sa upola GB nego deklarirano. I uhvatio sam jedne prevarante za notebook. Ali lako ih skužiti, obično dvostruko jeftiniji od drugih, za isti model, što je nemoguće.


Vidim da se i ovdje mnogi dosta žale na to.

https://bit.ly/2AESxPM

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pazi ovo. 2 TB (Terabytes) za 4 €.
https://www.vova.com.tw/en/New-Creative ... rrency=EUR

No dobro, ko nasjedne nek potvrđuje Darwin-ove teorije opstanka.
Vladimir RUS naručuje ovakve stvari preko Interneta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba uvijek naglašavati da ovakve gluposti nemaju nikakve veze sa kvalitetom robe koju Kinezi proizvode. Kinezi se već odavno toga ne srame i ponosno stave Made in China na produkt. Ovo su prevare i kriminal, ništa drugo.
Zanimljivo u vezi US sankcija neki USA proizvođači su prešli u druge siromašne azijske države. Još uvijek na kontroli kvalitete imaju oko 40% odbačenog smeća. Doslovce ogroman novac završi u smeću, ne prolazi ni najniže uvjete kontrole. Govori dosta o tome koliko su Kinezi sredili svoj problem kvalitete.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Pazi ovo. 2 TB (Terabytes) za 4 €.
https://www.vova.com.tw/en/New-Creative ... rrency=EUR

No dobro, ko nasjedne nek potvrđuje Darwin-ove teorije opstanka.
Vladimir RUS naručuje ovakve stvari preko Interneta.

Otkrio si toplu vodu, cestitam. :smajl007

Samo kupuj preko provjerenih sajtova i gledaj kupce sa najvisim pozitivnim feedbackom i ne brini nista. Ako ti je neki sajt sumnjiv, par klikova na pretragu potvrdjuje ili demantuje sumnju.

I ja sam juce gledao jedan ruter, koji na akciji vrijedi duplo manje nego u radnjama, u kojim ga uz to kod nas nema.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vladimir RUS je napisao/la:
i gledaj kupce sa najvisim pozitivnim feedbackom i ne brini nista. Ako ti je neki sajt sumnjiv, par klikova na pretragu potvrdjuje ili demantuje sumnju.


Zar nisam rekao da je Darwin pisao o Vladimiru i nestanku glupih vrsta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Treba uvijek naglašavati da ovakve gluposti nemaju nikakve veze sa kvalitetom robe koju Kinezi proizvode. Kinezi se već odavno toga ne srame i ponosno stave Made in China na produkt. Ovo su prevare i kriminal, ništa drugo.
Zanimljivo u vezi US sankcija neki USA proizvođači su prešli u druge siromašne azijske države. Još uvijek na kontroli kvalitete imaju oko 40% odbačenog smeća. Doslovce ogroman novac završi u smeću, ne prolazi ni najniže uvjete kontrole. Govori dosta o tome koliko su Kinezi sredili svoj problem kvalitete.

U Samsung Galaxy J1 Mini Duos iz 2017 pise Made in Vietnam. Samsung vec godinama ima tri lokacije za proizvodnju mobilnih telefona: Juznu Koreju (gdje se proizvode najskuplji modeli), Kinu (gdje se sklapaju modeli srednje klase) i Vijetnam (gdje se sklapaju modeli budzetske klase). Odnedavno i budzetska klasa su sada made in Vietnam, posto Samsung je nedavno zatvorio svoju fabriku u Kini, usljed gubitka trzisne bitke sa kineskim brendovima, a i Vijetnamska radna snaga je sada kao nekada kineska, a sigurno da i rat ssnkcijama ima udijela u svemu tome.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
i gledaj kupce sa najvisim pozitivnim feedbackom i ne brini nista. Ako ti je neki sajt sumnjiv, par klikova na pretragu potvrdjuje ili demantuje sumnju.


Zar nisam rekao da je Darwin pisao o Vladimiru i nestanku glupih vrsta.

Zato si ti pametan. :smajl015

Mislio sam na prodavce.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Stvarno jak popust cijena %. Provjerio sam na par izvora pa i samom Amazonu, cijene jesu spuštene, nije predbožićni prodajni trik. (ima i za .de, .uk)

Amazon Warehouse Deals (ide i do 60% neki artikli)
https://www.amazon.com/Warehouse-Deals/ ... 0158976011

Amazon Outlet (pojma nemam šta je to ali sniženo)
https://www.amazon.com/Outlet/b?ie=UTF8 ... 0195044084

Amazon Renewed (Najviše retur produkta koje više ne mogu prodavati kao nove jer je original pakovanje uništeno. Ali većina stvari je stvarno nova, nekorištena. Masa ljudi pogleda produkt i iz nekog razloga vide da su se zajebali pa vrate nazad. Ako su i korištene stvari beznačajno malo. Sve piše u opisu produkta.)
https://www.amazon.com/Certified-Refurb ... 2653393011

Na primjer u ovom zadnjem bi se našla moja 2 routers koje sam brzopleto naručio kao tupan ne čitajući sve informacije. Baš sam tad imao čudan period u životu. Mislim da su i ovi iz Amazon rekli hoće li se ovaj više odlučiti. Bila je "treća sreća".

Budite oprezni sa naručivanjem memorijskih kartica i USB sticks preko ovih linkova. Čitajte ko ih prodaje. Ako Amazon sam prodaje sigurno je, bar mislim. Uvaljuju one fake sa upola GB nego deklarirano. I uhvatio sam jedne prevarante za notebook. Ali lako ih skužiti, obično dvostruko jeftiniji od drugih, za isti model, što je nemoguće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Pametan pise, budala ponavlja sto je napisao. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 12:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35601
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
novem je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Budite oprezni sa naručivanjem memorijskih kartica i USB sticks preko ovih linkova. Čitajte ko ih prodaje. Ako Amazon sam prodaje sigurno je, bar mislim. Uvaljuju one fake sa upola GB nego deklarirano. I uhvatio sam jedne prevarante za notebook. Ali lako ih skužiti, obično dvostruko jeftiniji od drugih, za isti model, što je nemoguće.


Vidim da se i ovdje mnogi dosta žale na to.

https://bit.ly/2AESxPM


Klasična kineska prevera, toga je pun i ebay.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amazon Warehouse Deals
PostPostano: 05 lis 2019, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Amazon Outlet (pojma nemam šta je to ali sniženo)
https://www.amazon.com/Outlet/b?ie=UTF8 ... 0195044084


Citat:
Amazon Outlet is a little-known section of the site where you can get discounts on overstocked or clearance items

Remi Rosmarin, Business Insider
1.07.2019, 15:03

There are many reasons to love Amazon, like the fact that you can snag great deals on all sorts of products, from household appliances to skin-care essentials, using Amazon Outlet.
If you haven't heard of it yet, Amazon Outlet is home to thousands of overstocked and clearance items across all Amazon categories.
From big savings on tech to more modest deals on basics like toilet paper, Amazon Outlet has great prices on all kinds of items.
We hand-picked 11 deals across all categories so you can get a sense of what kind of savings you'll find.
Remember, Amazon Prime Day is back on July 15-16. We're compiling all the best deals across tech, home, kitchen, and more. Bookmark our list of the best deals of Prime Day 2019 here.
Every time I log onto my Amazon account, I find a new section of the site I had never even heard of before. First it was Amazon Warehouse, then I stumbled across Just for Prime, and now it's my latest find, Amazon Outlet. Like Amazon Warehouse, Amazon Outlet is just another way for shoppers to save.

The difference between the two is this: Amazon Warehouse offers big discounts on open-box and refurbished products, mostly tech and gadgets, while Amazon Outlet houses overstocked and clearance items on the site across all categories. That means you can get discounts on every-day items that were over-produced and under-sold, like holiday-themed Ziploc bags that are out of season but work just as well.

If you're already excited, you can head right to Amazon Outlet and check out the deals now.

But, if you don't want to plow through the noise, we already plucked some of the best deals for you to take a look at. Whether it's basic household items or expensive tech gadgets, Amazon Outlet has all sorts of little-known discounts.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO