HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9661 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 387  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lis 2019, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zašto mi je modificiran post sa "p0turad" u sebi? ministre šta ti je, kakva je to politika? bojiš se nekoga/ nečega?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lis 2019, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dajte dovedite u red Abdulaha RUS-a, nemojte da ga ja vaspitavam i da na temi nastane opšti haos i rasulo, svaku priliku iskorištava da trola, ko o cemu on o Dodiku, SNSD-u, SDS-u i BNTV-u iz posta u post, sa teme na temu, iz dana u dan ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lis 2019, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
LakePlacid je napisao/la:
Dajte dovedite u red Abdulaha RUS-a, nemojte da ga ja vaspitavam i da na temi nastane opšti haos i rasulo, svaku priliku iskorištava da trola, ko o cemu on o Dodiku, SNSD-u, SDS-u i BNTV-u iz posta u post, sa teme na temu, iz dana u dan ...

Ako imaš primjedbu, ostavi link na post.

Svako nepotrebno javljanje na ovoj temi nosi upozorenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lis 2019, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Za sta sam dobio upozorenje? Ima samo link, a na njemu nista. I zasto ne kaznite ovog Grujicu-Mujicu zbog vrijedjanja, zajedno sa drugim forumasima koji vrijedjaju. Napadaju mene, a zale (zali se LakePlacid) se kad im uzvratim. I tako ja dobijem upozorenje, a LakePlacid, koji me prati kao krpelj. Cim ja pocnem da pisem, eto ti njega da komentarise moje pisanje. Na svaki moj drugi-treci post mozete vidjeti njegov odgovor. Izvjesna psihopatologija. Covjek me proganja na forumu. Ponasa se u stilu da pazim sta pisem na forumu. Dajte i njemu upozorenje. Zasluzio je, to je sasvim izvjesno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 06:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Lecter - Kačamak stalni, Vladi 7 dana za spamanje. Sljedeći je 30 dana, pa onda za stalno.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68996
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ako netko svojim prisustvom katalizira offtopic, svadjanje, spam i unistavanje tema, ako je netko došao da radi aktivistički rad oko pitanja irelevantnog za Hrvate BiH, rjesenje je da se makne, pa taman i da nema nijedan pojedinačni post koji zavređuje upozorenje.

Ako netko misli da može izbjeći kaznu tako da pazi da u svakom pojedinačnom postu boravi ispod granice upozorenja, neka ga podsjetimo da moderatori gledaju i ukupni nečiji učinak na forum. Ako je taj kumulativni učinak destruktivan, dotični account će biti maknut, taman i da je "po bodovima nevin".

Ako u nekoj školi postoji učenik koji na sebe konstantno privlači napade i sudjeluje u 80% nasilja, pa taman i kao žrtva, ponekad je realno rješenje da se dotičnog učenika preseli u drugu školu. I Amerika kada djeluje po svijetu ne koristi princip pravde, nego princip minimalne interencije :yes , poteza koji zahtijeva najmanje resursa da se vrati stabilnost i mir.

Vlado neka ne misli da će se dnevno koristiti 5 radnih sati moderatorskog vremena (osim ako ne misli plaćati, npr. plati da zaposlimo jednog dodatnog moderatora za njegovog privatnog zaštitara =)) ) i da će osobno crpiti 70% moderatorskog resursa foruma, da bi se njemu osigurao bezbrižni aktivizam na forumu. Taman i da je 100% "nevina žrtva".

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vidite koliko ste nedosljedni u određenim stvarima, to je ono što vam konstantno govorim i na šta vam ukazujem, mrtav hladan javno opsujem majku jednom od moderatora i on mi se još i izvinjava umjesto da me banuje trajno, misleći da je do njega i da je nekoga uvrijedio, sasvim zasluženo bio bi trajni ban, a mjesec odmora bila bi nagrada, ovako ništa, jer vi najbolje znate zašto, i zašto vam to odgovara, jedino sada nakon ove žalbe možda budete dosljedni sami sebi, jer za mnogo manje stvari pojedinci su letili i dobivali trajne banove ...

Većinu Srpskih forumaša ste ili otjerali ili ljudi jednostavno ne žele više da pišu jer ste pojedinim bolesnicima poput Abdulaha Rusa, Analize, Meteme, Sarajke i njihovih klonova dozvolili da orgijaju po forumu, prvenstveno na temama sa Srpskim predznakom, i sami ste svjesni da se forum u zadnjem periodu uzdignuo po svim osnovama, ovako vaše poteze ne razumijem, vlasnik očito nema dovoljno slobodnog vremena za forum, a kod ostalih vlada kurcobolja najvišeg ranga

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68996
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Pusti ti nas da vodimo forumsku i moderatorsku politiku.

Kazne se ne dijele za formalizam, nego za suštinu. Barem ja ne, svaki moderator ima svoj stil i svoju listu najtežih grijeha, tako da te nekad može opaliti i iz više smjerova, a nekad ništa. Tako i američkog predsjednika možeš opsovati, ali ako dirneš u neki kritični naftovod najebao si. :zubati

Ja sam tvoju psovku shvatio kao primitivizam i formalno priznanje poraza u diskusiji, dakle nije mi bila uvreda nego skoro pa zadovoljština. A zaštitilo te i to što nisi na listi meni mrskih forumaša, mada ta lista nije statična, kao ni bilo što u životu.

Oni koji mi zaista stanu na nogu tvrde suprotno, da uopće nisam tolerantan nego da sam zlopamtilo i osvetoljubiv, da se nekad osvetim sa 2 godine zakašnjenja i neproporcionalnom silom :zubati ili im se "slučajno" počnu događati loše stvari potpuno nevezane za mene. :zubati

Eto to je razlog zašto sam prema svima tolerantan osim prema malom broju neprijatelja, jednostavno nemam toliko mjesta na zidu za slike povezane crvenim koncima. Na ono što zaista detektiram kao opasnost odgovaram nuklearnim napadom, tako da se treba preći određeni threshold, da bi se izazvalo intervenciju. :zubati Brze i kratkotrajne kazne pokrivaju neki drugi moderatori svojim stilom, moja pasija su više "crne liste". :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 15:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
LakePlacid je napisao/la:
Većinu Srpskih forumaša ste ili otjerali ili ljudi jednostavno ne žele više da pišu jer ste pojedinim bolesnicima poput Abdulaha Rusa, Analize, Meteme, Sarajke i njihovih klonova dozvolili da orgijaju po forumu, prvenstveno na temama sa Srpskim predznakom, i sami ste svjesni da se forum u zadnjem periodu uzdignuo po svim osnovama, ovako vaše poteze ne razumijem, vlasnik očito nema dovoljno slobodnog vremena za forum, a kod ostalih vlada kurcobolja najvišeg ranga


To je tako iz tvoje perspektive, a da je pitati Rusa rekao bi isto za tebe, a Sarajka bi rekla da je četnički forum. Uglavnom svi su sami za sebe nevini. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2019, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Kako se primirimo kad moderacija repetira i kad se napare SDS botovi,sendvicari


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lis 2019, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
Moderacija, zamolio bih da se izbrišu sve ove velikosrpske degutante laži i opužbe na račun RH
od KristijanBL i dodjeli ban za širenje istih.

politika/dobitnik-nobelove-nagrade-drago-mi-je-da-se-srbi-ne-raduju-samo-zbog-okovi-a-t17652.html?start=175

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lis 2019, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Koliko razumijem pravila u ovo malo što pišem može govoriti što želi dok ne vrijeđa, prijeti i opravdava baš neke teške zločine itd. i ne spama tako da su ta njegova krkanska bljezgaranja dopuštena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lis 2019, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Zašto moderatori mogu da edituju post po milion puta i u razmaku od nekoliko dana bez da im piše "edited by bla bla bla tad i tad". Zašto ne bi svima to ukinuli, nego samo moderatori imaju tu privilegiju, mada sam samo kod Robbija primetio da je koristi bukvalno non stop. Skoro svaki post edituje nakon dozvoljenog vremena bez da mu se pojavi obaveštenje da je post editovan. Nije protest i jebe mi se u principu, samo skrećem pažnju ljudima ako neko nije primetio.

Znači Robbie, ružna zloupotreba, kad nešto edituješ po deset puta, a to je 95% tvojih postova, nek se vidi da si editovao. Ili nek se nikom ne vidi, ne samo tebi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lis 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
Srbima se ovdje dosta gleda kroz prste. Dokazane laži i mitomanije moderacija bi trebala odmah sama da briše. S te strane je Sara jedim dijelom, moram priznati, u pravu. Ipak se ovdje radi o "Forumu Hrvata BiH", kako u zaglavlju stoji, a ne o nekoj velikosrpskoj platformi, jer se zbog takvog stalno ponavljanog pisanja stvara nepotrebna polemika.

Isto vrijedi i za nekolicinu Muslimana, no u omjeru su manji.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lis 2019, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Kako se prozvani Srbi nalaze u garanicama tisucljetne hrvatske kraljevine mislim da moderacija moze ipak malo sa progleda kroz prste ili da limitira ekskluzivno pravo prenosa van teritorija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 18 lis 2019, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Lecter - Kačamak stalni, Vladi 7 dana za spamanje. Sljedeći je 30 dana, pa onda za stalno.


U svakom svom komentaru spominje Dodika. Neki 100% učinak, ili tu negdje. Jednostavna definicija spama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 18 lis 2019, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Koliko vidim, sve je vec spremno za moje forumsko smaknuce. Ucini jos jedan, pogresan korak. Vec unaprijed mi je odredjeno kad cu biti lansiran. :zubati

Cemu onda pisati. :neznam

BBC brate, znam, znam. Trebam umjesto toga ponavljati "PzD sekta". Cudi me da tebe Hrvata iz Beca pogadja spominjanje Dodika u negativnom kontekstu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 18 lis 2019, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Cemu onda pisati. :neznam

To se svi na forumu pitamo kada si ti u pitanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 18 lis 2019, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Cemu onda pisati. :neznam

To se svi na forumu pitamo kada si ti u pitanju.

Takodje.

P.S. Zamolio bih administraciju da reaguje na talas napada na licnoj osnovi na stranici 212 i 213 teme Klinac u getu. Toliko napada na jednu privatnu osobu. To u najmanju ruku nije zdravo.

https://hercegbosna.org/forum/politika/klinac-u-getu-t16466-5250.html

https://hercegbosna.org/forum/politika/klinac-u-getu-t16466-5275.html

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 07:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Vladimir RUS je napisao/la:


...BBC brate...


https://youtu.be/qc7Hd8D0sx0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 08:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Vladimire brate
Oni tvoje vrijeme trate
I ne mogu da te shvate

Dodik će pasti
Draško dobiti masti
RS procvasti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
Vladimire brate
Oni tvoje vrijeme trate
I ne mogu da te shvate

Dodik će pasti
Draško dobiti masti
RS procvasti

Jel ti veruješ da će on ovo da shvati kao znak iskrene podrške? Ne zajebavam se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Vladimire brate
Oni tvoje vrijeme trate
I ne mogu da te shvate

Dodik će pasti
Draško dobiti masti
RS procvasti

Jel ti veruješ da će on ovo da shvati kao znak iskrene podrške? Ne zajebavam se.


Ne znam. Pokolebana sam za mnoge stvari. Jos ne mogu posloziti neke kockice. Znam jedan bracni par luzera koji se dusom i tijelom zalagao za ,,slucaj,, Bili su bez kinte, a sada iznajmili prilicno luksuzan stan i zivnuli finansijski. Jedno zaposleno?!!! Odakle im lova preko noci? Necu preuranjeno donositi zakljucke. Jos jedna persona se malo novcano iznenada potkovala iz te skupine. Obraticu malo paznju na to, ima tu nesto, mada i dalje mislim da je tu bilo nesto nezakonito. Vlado ne misli nista lose, pere ga pravicnost, kao i mnoge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
stratilat je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:


...BBC brate...


https://youtu.be/qc7Hd8D0sx0

Kaze predstavnik ekipe koja je vezala zastave sa Hrvatima (osovina Covic - Dodik). :evotigana

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 19 lis 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
NiceBoyZg je napisao/la:
Vladimire brate
Oni tvoje vrijeme trate
I ne mogu da te shvate

Dodik će pasti
Draško dobiti masti
RS procvasti

Zagi brate
Ne moraju da shvate
A ti pusti Srbovanje
I gledaj (svoje) Hrvate

Dodik je vec odavno propao
Posto vecini naroda se nije dopao
I od tad se preko raznih sema izvlaci
Jer kad ih je vise, zajedno su jaci

Tako je Dodik sila, tako je Dodik jak
A ustvari vec odavno, propao je djak

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9661 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 387  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO