HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 lis 2019, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Brane da nema HDZ-ove politike, SDP-ova bi nas odavno porobila. Bili su 2 mandata na vlasti pogledaj šta su ostavili iza sebe, zamisli da su imali još koji.

Kakav god HDZ bio prije, bio je brana komunistima da totalno preuzmu vlast, pa su tako održavali onaj domoljubni dio zajedno sa vojskom i braniteljima u mainstreamu.

Danas je situacija takva da osim dobre gospodarske politike, HDZ ima i Tuđmanovu ideologiju, sa dodatkom toga da Plenković ne mari za neko jedinstvo i pomirdbu već radi na unistavanju SDP-a i njegovih satelita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 lis 2019, 19:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
U Hr, a tako i u HB, postoji samo jedna ozbiljna stranka, a to je Hdz. Nekad bolja, nekad nešto lošija, ali opet jedina koja išta vrijedi. Sve ostalo sam nekad zvao tupani, ali mislim da je bolja riječ degenerici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 lis 2019, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
1986 je napisao/la:
Brane da nema HDZ-ove politike, SDP-ova bi nas odavno porobila. Bili su 2 mandata na vlasti pogledaj šta su ostavili iza sebe, zamisli da su imali još koji.

Kakav god HDZ bio prije, bio je brana komunistima da totalno preuzmu vlast, pa su tako održavali onaj domoljubni dio zajedno sa vojskom i braniteljima u mainstreamu.

Danas je situacija takva da osim dobre gospodarske politike, HDZ ima i Tuđmanovu ideologiju, sa dodatkom toga da Plenković ne mari za neko jedinstvo i pomirdbu već radi na unistavanju SDP-a i njegovih satelita.


Taj Brane je prije svega nezadovoljan samim sobom jer se očito nije afirmirao u osobu kakva želi biti. Životni ciljevi su mu neostvareni zbog čega je fokusiran na pogrešne stvari, osobe i političke stranke, umjesto na samog sebe. Iz načina na koji on percipira svijet oko sebe se može izroditi samo nesreća, frustriranost i zlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 lis 2019, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
zaba1111 je napisao/la:
U Hr, a tako i u HB, postoji samo jedna ozbiljna stranka, a to je Hdz. Nekad bolja, nekad nešto lošija, ali opet jedina koja išta vrijedi. Sve ostalo sam nekad zvao tupani, ali mislim da je bolja riječ degenerici.

U Hrvatskoj ne postoje ozbiljne stranke kao u Europi. Mi imamo bivše komuniste koji su i dalje mentalno u nekim drugim vremenima, bore se protiv imaginarnih ustaša, slave Tita i njegove zločine. Osim njih imamo još razgranato koruptivno-rodjačko-nepotističko interesno društvo koje od 10.12.1999. nije ništa napravilo za Hrvatsku. Osim njih postoji još hrpa ad hoc protestnih stranaka koje koriste 5 minuta slave dok ne dođe netko novi . Ozbiljnu europsku, demokratsku, stranku koja se ne zasniva na čistom interesu već na svjetonazoru Hrvatska nema. Nada ipak postoji jer se znalo u povijesti događati da kompletna politička scena bude pometena. Primjer je Italija 90-ih gdje su stare tradicionalne stranke nestale jer su se popeli ljudima na vrh glave, isto možemo očekivati u Hrvatskoj u bližoj budučnosti.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 lis 2019, 04:28 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zaba1111 je napisao/la:
U Hr, a tako i u HB, postoji samo jedna ozbiljna stranka, a to je Hdz. Nekad bolja, nekad nešto lošija, ali opet jedina koja išta vrijedi. Sve ostalo sam nekad zvao tupani, ali mislim da je bolja riječ degenerici.


zašto dosad nisu uvedene te mjere za koje sam kažeš da bi nas preporodile a za RH su sitniš + sama RH bi svakako dobila nazad te pare jer pola naše djece ovako ili onako završi u RH i tamo puni proračun? demografski trendovi su opće poznati i prošli smo najgore (valjda) i nikome od tih genijalaca i "ozbiljnih" nije palo na pamet takvo što?
evo sad tek neka izjava i to naravno jednog od naših koji je iz sela koje je 60ih brojalo 500 ljudi a danas nema ni 50 pa ne čudi da se rodijak zanima za demografiju.

inače dudu i robbie su kačili te podatke o broju djece i naš problem je (naravno uz iseljavanje) masa neudanih tj žene koje ne rađaju uopće i tako ruše prosjek žena koje imaju po 3-4 djece što je fala Bogu i dan danas kod nas čest slučaj i normalno,
uglavnom želim reć da uz te doplatke treba tražit načina i kako stimulirat mlade da se žene i udaju i dobiju to prvo dijete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 lis 2019, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Taj Brane je prije svega nezadovoljan samim sobom jer se očito nije afirmirao u osobu kakva želi biti. Životni ciljevi su mu neostvareni zbog čega je fokusiran na pogrešne stvari, osobe i političke stranke, umjesto na samog sebe. Iz načina na koji on percipira svijet oko sebe se može izroditi samo nesreća, frustriranost i zlo.

Haha...drag si mi robelec, ali totalno si promašio balun...

Svaka inteligentna osoba, analizira sebe i društvo oko sebe i iz toga izvlači zaključke. Samo ako imaš istinite-realne premise, možeš doć do pravilne konkluzije-zaključka...

Malo ću zaspamat temu, nadam se da mi moderatori neće zamjerit

Ajmo malo nabrojat poraze:
Daytonski sporazum, ukidanje HRHB, ukidanje Hercegovačke banke, ukidanje TVHB, podjela Aluminiuma, ukidanje konzulata, zabrana utakmice Vatreni u Mostaru itd. itd.

Mi samo gubimo! Što je reko TRUMP amerikancima "we don't know how to win anymore, because we're always losing" tako i mi samo gubimo, kad smo ostvarili neku pobjedu u Hercegovini?

Gle lako je nama tu u Zagrebu solit pamet njima doli, al se postavi u njihovu situaciju, stavlja ti ćirilične table po Hercegovini, pa toga nije bilo ni za vrijeme Juge, signal HRT-a namjerno oslabljen tako da moraju gledat Sarajevo il Banjaluku, signal HT-a namjerno oslabljen da ne koriste HR mrežu, muslimani ti biraju predstavnike-političare, sad još imaš ove ćifutare iz Pakistana, Afganistana itd.

Sad dok su Trump i Putin na vlasti, treba jasno se odredit što ljudi hoće, neda je nama jasno, nego da je i najglupljem ameru jasno šta hoćemo federalnu regiju hrvata...

Platiš fino HNS oglas na TV-u i na kamionu da kruži oko bijele kuće "Trump give me 10 minutes face to face" njegovu sliku i sliku Čovića (makar bi ja izabro nekog s boljim engleskim) i to će se pročut i on će te primit i u tih 10min. mu objasniš šta hoćeš
Situacija u svijetu je antimuslimanska i ako ikad može proć neka nova HB može sad...

Naravno da mu moraš ponudit neki biznis, jer to je TRUMP.
Pozovi ga da uloži u Neum po nekim extra povoljnim uvjetima itd, Hrvatski turizam je HIT svuda u svijetu, šlepaš se na to, sigurno bi se on ili neki njegovi partneri zagrijali za to...

Uglavnom u tih 10min. moraš bit spreman u najkraćim crtama, objasnit nešto realno politički naša federalna jedinica i to i ponudit mu realno nešto za ulaganje u biznis amera, al nipošto lagat i obećat nešto što nemoš ispunit...kako to inače HDZ radi i ne uvlači mu se u šupak, jer inteligentni ljudi to ne vole, oni žele poštovanje, a ne HDZ-uguza...

E vidiš moj robelec to je već realna ideja, možda je glupa, al je sigurno unčikovitija za razliku od HDZ-kmečanja...po EU parlamentu itd...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 lis 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Brane je napisao/la:
Taj Brane je prije svega nezadovoljan samim sobom jer se očito nije afirmirao u osobu kakva želi biti. Životni ciljevi su mu neostvareni zbog čega je fokusiran na pogrešne stvari, osobe i političke stranke, umjesto na samog sebe. Iz načina na koji on percipira svijet oko sebe se može izroditi samo nesreća, frustriranost i zlo.

Haha...drag si mi robelec, ali totalno si promašio balun...

Svaka inteligentna osoba, analizira sebe i društvo oko sebe i iz toga izvlači zaključke. Samo ako imaš istinite-realne premise, možeš doć do pravilne konkluzije-zaključka...

Malo ću zaspamat temu, nadam se da mi moderatori neće zamjerit

Ajmo malo nabrojat poraze:
Daytonski sporazum, ukidanje HRHB, ukidanje Hercegovačke banke, ukidanje TVHB, podjela Aluminiuma, ukidanje konzulata, zabrana utakmice Vatreni u Mostaru itd. itd.

Mi samo gubimo! Što je reko TRUMP amerikancima "we don't know how to win anymore, because we're always losing" tako i mi samo gubimo, kad smo ostvarili neku pobjedu u Hercegovini?

Gle lako je nama tu u Zagrebu solit pamet njima doli, al se postavi u njihovu situaciju, stavlja ti ćirilične table po Hercegovini, pa toga nije bilo ni za vrijeme Juge, signal HRT-a namjerno oslabljen tako da moraju gledat Sarajevo il Banjaluku, signal HT-a namjerno oslabljen da ne koriste HR mrežu, muslimani ti biraju predstavnike-političare, sad još imaš ove ćifutare iz Pakistana, Afganistana itd.

Sad dok su Trump i Putin na vlasti, treba jasno se odredit što ljudi hoće, neda je nama jasno, nego da je i najglupljem ameru jasno šta hoćemo federalnu regiju hrvata...

Platiš fino HNS oglas na TV-u i na kamionu da kruži oko bijele kuće "Trump give me 10 minutes face to face" njegovu sliku i sliku Čovića (makar bi ja izabro nekog s boljim engleskim) i to će se pročut i on će te primit i u tih 10min. mu objasniš šta hoćeš
Situacija u svijetu je antimuslimanska i ako ikad može proć neka nova HB može sad...

Naravno da mu moraš ponudit neki biznis, jer to je TRUMP.
Pozovi ga da uloži u Neum po nekim extra povoljnim uvjetima itd, Hrvatski turizam je HIT svuda u svijetu, šlepaš se na to, sigurno bi se on ili neki njegovi partneri zagrijali za to...

Uglavnom u tih 10min. moraš bit spreman u najkraćim crtama, objasnit nešto realno politički naša federalna jedinica i to i ponudit mu realno nešto za ulaganje u biznis amera, al nipošto lagat i obećat nešto što nemoš ispunit...kako to inače HDZ radi i ne uvlači mu se u šupak, jer inteligentni ljudi to ne vole, oni žele poštovanje, a ne HDZ-uguza...

E vidiš moj robelec to je već realna ideja, možda je glupa, al je sigurno unčikovitija za razliku od HDZ-kmečanja...po EU parlamentu itd...

Trump nama Herceg-Bosnu a mi njemu zemljište za Trump Tower u Neumu. :zivili

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 lis 2019, 16:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
s one strane dinare je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
U Hr, a tako i u HB, postoji samo jedna ozbiljna stranka, a to je Hdz. Nekad bolja, nekad nešto lošija, ali opet jedina koja išta vrijedi. Sve ostalo sam nekad zvao tupani, ali mislim da je bolja riječ degenerici.


zašto dosad nisu uvedene te mjere za koje sam kažeš da bi nas preporodile a za RH su sitniš + sama RH bi svakako dobila nazad te pare jer pola naše djece ovako ili onako završi u RH i tamo puni proračun? demografski trendovi su opće poznati i prošli smo najgore (valjda) i nikome od tih genijalaca i "ozbiljnih" nije palo na pamet takvo što?
evo sad tek neka izjava i to naravno jednog od naših koji je iz sela koje je 60ih brojalo 500 ljudi a danas nema ni 50 pa ne čudi da se rodijak zanima za demografiju.

inače dudu i robbie su kačili te podatke o broju djece i naš problem je (naravno uz iseljavanje) masa neudanih tj žene koje ne rađaju uopće i tako ruše prosjek žena koje imaju po 3-4 djece što je fala Bogu i dan danas kod nas čest slučaj i normalno,
uglavnom želim reć da uz te doplatke treba tražit načina i kako stimulirat mlade da se žene i udaju i dobiju to prvo dijete.


Dosad nije bilo jer je iznimno složeno financirati rodilje u drugoj državi. A složeno je s više aspekata.
Dosad se to radilo lažnim prijavama koje su se tolerirale, medjutim javio se problem izbora gdje su birački spiskovi time lažirani i normalno da gubitnici u tome traže alibi.
Zato je iznimno važno da je konsenzusom riješeno glasovanje dijaspore i da ta nekad primarna tema više ne postoji. A to se npr ovdje i diljem HB opisivalo kao izdaja.
Ista stvar je i sa ovime. Naime odavde su dolazili glasovi kako sva ta pomoć iz HR nama ne treba nego nama treba politička podrška tipa da premijer opsuje mater ****** ili što već. Dakle nije bilo artukuliranih zahtjeva odavde, a onda ne možeš očekivati da to dođe samo od sebe.
I još vrlo bitno je da se odradi oporba, da se njima objasni važnost i značaj takve investicije u HB za HR, jer u suprotnom će se to koristiti za predizborne populistička poene, poput glasova dijaspore nekada , a onda takva investicija puno teže prolazi. Nije lako objasniti i prihvatiti prosječnom čovjeku da se financiraju žene u drugoj državi dok njihova rodilišta propadaju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 12 lis 2019, 18:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Brane je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Ima li ijedna druga stranka da govori o ovome u javnosti osim HDZ-a?

Molim dežurnu anti-HDZ ekipu da kaže svoje mišljenje o ovome


Šta se ima reć...

Ljudi bježe od HDZ-a, HDZ je podržavo muslimane u početku, sada podržava srbe, di su tu hrvati?

Kad je umro Mate Boban umrla je i hercegovina, a bez hercegovine nema ni Bosne, ovi iz Posavine su ionako pobjegli čim je prva puška pukla...

Politika koju hercegovci vode nema prolaza nigdje, ni u hercegovini di ljudi masovne odlaze ni u Hrvatskoj di ljudi isto tako odlaze...

Di odlaze?

Tamo di nema HDZ-a, di nema Milana Bandića i njegovih kriminalnih veza-vezica, tamo di nema Zdravka Mamića ni njegovih lopovluka i pljačke sportskih klubova...

Tamo di nema svaka županija svoju Vladu, tamo di ti netriba partijska knjižica HDZ-a da bi dobio poso u gradu il županiji...

Kome ovo nije jasno, njemu nažalost nema pomoći...

Vrime je pregazilo odavno nas hrvate iz hercegovine i naš način života, koji smo vodili pod okupatorima turskim,komunističkim itd.

U svojoj državi il svojoj županiji-gradu nemeš krast, jer kradeš od svog brata hrvata, nemeš švercat, jer štetu radiš i sebi i hrvatima, nemeš potezat štele, jer radiš štetu većini hrvata koja nema štele, nemeš dilat drogu, jer hrvatsko djete uništavaš itd. itd.

Najbolji primjer je jučer udruga navijača/odnosno kriminalaca/tzv.branitelja UVIJEK VJERNI dok je taki lopova (većinom naši) koji dilaju karte i ostale muljaže...

NEMA NAPRID MOMCI, SAMO NAZAD

HDZ je sigurna karta u jednom smjeru, a to je nazad.

Nemojte mislit, da ja dociram vama, NE i u mojoj obitelji ima oni koji glasaju za HDZ, zato što su glupi i prestari da bi se mjenjali...


Kmečanje level 9000. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 14 lis 2019, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Citat:
Hrvata iz BiH protjeruju iz Hrvatske jer na Fejsu slavi Tita, Castra i Chea

slika

Državljanin BiH koji je zamolio za anonimnost (podaci poznati redakciji Indexa) već godinama živi u Hrvatskoj. Bio je oženjen za pokojnu hrvatsku državljanku sa statusom braniteljice, i sam je bio pripadnik Hrvatskog vijeća obrane, a danas je u izvanbračnoj zajednici s hrvatskom državljankom. Živi u Rijeci, ali Republika Hrvatska je na temelju mišljenja SOA-e odlučila da više ne smije biti u Hrvatskoj. 

"Da, simpatični su mi Tito, Mao, Che, Castro, i to sam pisao na Facebooku. Zbog toga više ne smijem živjeti u Hrvatskoj", rekao nam je Riječanin koji uskoro mora otići iz Hrvatske iako je ovdje zaposlen i ima obitelj. 

"Kad god sam na Facebooku pisao o Titu, Che Guevari, Baader-Meinhofu, Crvenim brigadama, jasno sam dao do znanja da odobravam njihove ideje o socijalnoj pravdi, ne i metode kojima su se služili. Ja sam pacifist", rekao je za Index. 

Međutim, njegova tvrdnja da je pacifist nije bila dovoljna Ministarstvu unutarnjih poslova i Sigurnosno-obavještajnoj agenciji da mu nakon više od desetljeća odobre produljenje boravka u Hrvatskoj. 

SOA je u svom mišljenju navela i da naš sugovornik ne posjeduje ni vojnu knjižicu ni uvjerenje o ratnom putu. Index je, međutim, dobio tajnu zapovijed osuđenog ratnog zločinca Tihomira Blaškića koja potvrđuje da je naš sugovornik bio pripadnik Hrvatskog vijeća obrane.

slika

"Ta zapovijed zvuči kao dozvola za ubojstvo, ali ja sam tada radio kao istražitelj na pitanjima nestalih. Istraživao sam tko i za koliko novca prodaje zarobljenike, ali i gdje ide nafta i koliko se plaća za napade na neprijateljske položaje", kaže Indexov sugovornik koji smatra da ga se iz Hrvatske želi potjerati baš zbog njegovih ratnih saznanja.

https://www.google.com/amp/s/amp.index. ... tra-i-chea

Ovdje nešta smrdi. Pripadnik HVO-a i to u stožeru Tihomira Blaškića, a danas marxist.

Po mojoj procjeni vjerovatno neki Perkovićev udbaš koji je pristao raditi za Tuđmana u zamjenu za sigurnost od ustaškog linčovanja i vjerovatnu neku lovicu. Kad je Tuđman umro vratio se svom prvotnom zanimanju, danas je u mirovini, ali aktivan na društvenim mrežama

Pitanje je i zašto je SOA tako reagirala, nije sigurno jedini koji ima srp, čekić i Titu na profilu. Ili napokon rade svoj posao ili se zaista boje da nebi nešto rekao što zna o srednjoj Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 14 lis 2019, 22:06 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Bravo za SOA-u nadsm se da ce prosiriti ovakvu praksu na sve. A paralelno uvodit i sankcionirsnje online ustasovanja.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 06:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
PCM je napisao/la:
Bravo za SOA-u nadsm se da ce prosiriti ovakvu praksu na sve. A paralelno uvodit i sankcionirsnje online ustasovanja.


A šta ćemo sa obilježjima 'RSK' na facebooku kod hrvatskih državljana,pretežito koji žive u Podunavlju?
Kokardama na fb?

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
kiler je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Bravo za SOA-u nadsm se da ce prosiriti ovakvu praksu na sve. A paralelno uvodit i sankcionirsnje online ustasovanja.


A šta ćemo sa obilježjima 'RSK' na facebooku kod hrvatskih državljana,pretežito koji žive u Podunavlju?
Kokardama na fb?


Apsolutno ništa. To su cijenjeni koalicijski partneri, strateški dapače. Što više Hrvata poklali i žena silovali to cjenjeniji, strateškiji i zaštićeniji.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
A kako će ih onda otkrivati ako ih sankcioniraju? Ovako ako želiš saznati je li ti poznanik, potencijalni suradnik, zaposlenik ili prijatelj ustaša ili četnik samo odeš na Facebook i sve vidiš.
Da toga nema mogao bi se s nekim družiti 30 godina i tek saznaš što stvarno misli kad počne neki rat.

A ovo za tjeranje onih koji simpatiziraju ljude koji nemaju nikakve veze s Hrvatskom i Hrvatima kao Mao, Castro je stvarno smiješno, onda bi mogli hapsiti na povratku i turiste koji idu na Kubu jer su najvjerojatnije simpatizeri komunizma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Junuz mi kaže da je to sve laž i da su mu sve to napakirali iz nekih centara moći. Uskoro će prezentirati sve činjenice javnosti, a do tada se neće moći javljati na forumu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nešto kao hvalim ISIL i njihove metode, ali ja sam "pacifist".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 lis 2019, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27103
Hrvati su doista kratke pameti.

https://avaz.ba/showbiz/jet-set/522911/ ... v-lisinski

https://www.youtube.com/watch?v=4sn9UbJTcfU

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Samo još jedan dan u Hrvatskom saboru :D

https://www.facebook.com/pernari/videos ... live_video


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ne znam tko piše pod ovim profilom, ali je očito netko iz Hrvatske. Čudna skupina članaka pod ovim profilom koji ideološki ne odgovara nijednoj skupini. Napadaju Hrvatsku zbog korupcije a u drugim člancima i Kolindu zbog "ustaštva". OK, pomislio bi da je u pitanju neka YU-Index ekipa. No još žešći napadi na SDP, Rijeku kao najkorumpiraniji grad u RH i Index zbog nenapadanja SDP-a.

https://medium.com/@LeadersSummit/croatia-a-member-of-nato-and-the-eu-ranked-as-most-corrupt-country-in-eastern-europe-vladimir-df564ecd547f

https://medium.com/@LeadersSummit/croatias-media-group-index-hr-db601381fb96

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 13:13 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Zašto bi bio netko iznutra, meni je nakon 5 sekundi letimičnog čitanja jasno da su u pitanju neke (pro)američke struje.

Otkud bi netko iz Hrvatske imao podatke o korupciji u Rusiji ili Turskoj??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Pro-američka struja ne bi napadala Index, glasnogovornike američkog veleposlanstva.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Ministry of Sound je napisao/la:
Ne znam tko piše pod ovim profilom, ali je očito netko iz Hrvatske. Čudna skupina članaka pod ovim profilom koji ideološki ne odgovara nijednoj skupini. Napadaju Hrvatsku zbog korupcije a u drugim člancima i Kolindu zbog "ustaštva". OK, pomislio bi da je u pitanju neka YU-Index ekipa. No još žešći napadi na SDP, Rijeku kao najkorumpiraniji grad u RH i Index zbog nenapadanja SDP-a.

https://medium.com/@LeadersSummit/croatia-a-member-of-nato-and-the-eu-ranked-as-most-corrupt-country-in-eastern-europe-vladimir-df564ecd547f

https://medium.com/@LeadersSummit/croatias-media-group-index-hr-db601381fb96


Radi se o Riječanki Nataši Srdoč. Ona je nekakva aktivistica i lobistica podmazana novcem razno raznih poduzetnih i političkih grupa iz Amerike. Ona i njezin suprug (neki crnac) su osnovali nekakvu nevladinu udrugu za cijelu regiju i stalno nešto seru odnosno promoviraju teze da su Hrvatska i cijela regija sinonimi za korupciju i kriminal. Nedavno je napala i ministra Krstičevića zbog nabave vojnih aviona, optužila cijeli taj deal koruptivnim poslom i pozvala vladu da prepusti kontrolu zračnog prostora NATO-u. Vojni analitičari i novinari povezani s tom tematikom su je ismijali zbog nebuloza koje je nadrobila na račun Krstičevića i općenito posla oko nabavke vojnih aviona. Ma luđakinja kojoj su svi u Hrvatskoj korumpirani, dok su njezine lobističke vrijednosti koje je pokupila iz Amerike prožete transparentnošću i poštenjem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
dzisus ta je jos uvijek ziva i sere


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Ministry of Sound je napisao/la:
Pro-američka struja ne bi napadala Index, glasnogovornike američkog veleposlanstva.


Znači bio sam ipak u pravu nakon 5 sekundi gledanja i unatoč tome što prvi put čujem za tu Natašu Srdoč. Gdje bi mi tek bio kraj da se profesionalno bavim političkim analizama, a ne ovako par sati tjedno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 lis 2019, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Bezveze, pa ne stoji niko iza nje. Piskara po blogovima i stvara nekakve NGO s 1-2 uposlenika, vjerojatno živi od neke crkavice i ušteđevine koju je donijela iz SAD. Na Medium-u, njen institut ima manje sljedbenika od mene, LOL.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO