HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lapo-lapo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisam pokušavao da te vaspitavam niti bih bio to u stanju da radim sa ženom tvojih godina. Trebalo je da te vaspitaju roditelji.

Sada si presao i na roditelje. Tones sve dublje.

Jeste, baš je to u pitanju, uvredio sam ti roditelje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Graničar18 je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Nesto ti blizak taj termin, a? Neka ih, neka su zive i zdrave, pa kako god ih zovu.

Jedna pjesma koja te najbolje opisuje. :zubati
https://youtu.be/7IPD2QbMhXk


Evo ti ga i tebi....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
buenos aires je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Neka si ti stabilan. Seki te vuce kroz blato, a ti mu poljupce saljes. Je li to forumsko dostojanstvo o kojem se pricalo par postova prije?
Treba te kazniti za ovako licno vrijedjanje.


Mene je moguće vući samo za centralnu ručku, tako da mi taj scenario nije realan nimalo. :D

Tebi je pile bitna jedino drama... realno gledam sa strane, hladne glave. A ponašaš se kao derle kome je oteta zvečka.

Njačeš tu na svaku argumentovanu kritiku, čudiš se, daj jbte odrasti.

A mi se tu džentlmenski povijamo kao trska na povetarcu. I pitamo se, onako više za sebe, dokle više...

Jer ti nećeš prestati. Oni možda misle da hoćeš, ja znam da nećeš.

Jedini ovde koji je otvoreno ne zajebavaju i ne govore joj da je nenormalna budala, su oni kojima je žao da joj to kažu. A svi do jednog imaju isto mišljenje o njoj, bez ijednog izuzetka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
buenos aires je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Neka si ti stabilan. Seki te vuce kroz blato, a ti mu poljupce saljes. Je li to forumsko dostojanstvo o kojem se pricalo par postova prije?
Treba te kazniti za ovako licno vrijedjanje.


Mene je moguće vući samo za centralnu ručku, tako da mi taj scenario nije realan nimalo. :D

Tebi je pile bitna jedino drama... realno gledam sa strane, hladne glave. A ponašaš se kao derle kome je oteta zvečka.

Njačeš tu na svaku argumentovanu kritiku, čudiš se, daj jbte odrasti.

A mi se tu džentlmenski povijamo kao trska na povetarcu. I pitamo se, onako više za sebe, dokle više...

Jer ti nećeš prestati. Oni možda misle da hoćeš, ja znam da nećeš.

Ti da imas centralnu rucku nebi ovdje zivio na forumu. Nikada te nisam peckala, a ti si uskakao na svaki pokusaj moga lincovanja. Sta to govori? Da sada ne objasnjavam svoje paranoje.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Lapo-lapo je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Jedna pjesma koja te najbolje opisuje. :zubati
https://youtu.be/7IPD2QbMhXk


Evo ti ga i tebi....


Ajde pliz, smiri se...
Može?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Mene je moguće vući samo za centralnu ručku, tako da mi taj scenario nije realan nimalo. :D

Tebi je pile bitna jedino drama... realno gledam sa strane, hladne glave. A ponašaš se kao derle kome je oteta zvečka.

Njačeš tu na svaku argumentovanu kritiku, čudiš se, daj jbte odrasti.

A mi se tu džentlmenski povijamo kao trska na povetarcu. I pitamo se, onako više za sebe, dokle više...

Jer ti nećeš prestati. Oni možda misle da hoćeš, ja znam da nećeš.

Jedini ovde koji je otvoreno ne zajebavaju i ne govore joj da je nenormalna budala, su oni kojima je žao da joj to kažu. A svi do jednog imaju isto mišljenje o njoj, bez ijednog izuzetka.

Netocno. Oni koji me ne prozivaju i ne vrijedjaju su ljudi koji su na ovom forumu radi ozbiljnih tema i razmjene informacija. Naravno da se ne ukljucuju u ovakve vrste razgovora. Ovo je rezervisano samo za one frustrirane zenskim spolom. Kladim se u Vas nesredjen ljubavni zivot. I ne samo to....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lapo-lapo je napisao/la:
Da sada ne objasnjavam svoje paranoje.....

Lepo od tebe što si ovaj put odlučila da preskočiš to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Da sada ne objasnjavam svoje paranoje.....

Lepo od tebe što si ovaj put odlučila da preskočiš to.

A takva sam, znam mjeru. Ja to ,,od oka,,.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lapo-lapo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jedini ovde koji je otvoreno ne zajebavaju i ne govore joj da je nenormalna budala, su oni kojima je žao da joj to kažu. A svi do jednog imaju isto mišljenje o njoj, bez ijednog izuzetka.

Netocno. Oni koji me ne prozivaju i ne vrijedjaju su ljudi koji su na ovom forumu radi ozbiljnih tema i razmjene informacija. Naravno da se ne ukljucuju u ovakve vrste razgovora. Ovo je rezervisano samo za one frustrirane zenskim spolom. Kladim se u Vas nesredjen ljubavni zivot. I ne samo to....

Prihvatam primedbu i u skladu sa njom ću se ispraviti. Oni kojima je žao i oni koje ne zanimaš. Ja sam spadao u grupu ljudi kojima je bilo žao (stvarno iskreno žao, kada vidim da se 20 ljudi okomi na tebe samu, bez obzira koliko tih 20 ljudi bilo potpuno u pravu, ružno je napadati 20:1). I stvarno sam iskreno iz srca hteo da pokušam da ti pomognem. Ali sada mi je jasno da sam zakasnio tridesetak godina da bih imao ikakve šanse u tome. Ludilo se ne leči pred penziju, za tebe je, nažalost, kasno. I ne kažem ovo ni sa kakvim zadovoljstvom, naprotiv.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Cek da ispricam nesto. Seki dao mail i pisemo. Naravno trazi sliku. Nadjem nekakvu zenu s Tajlanda, malo zamrljam lice, ali se vidi oblik glave, kosa i jedno oko. Pise nas pametni Seki: ,,Nije sada da ti laskam, izgledas kao da ti je trideset, i lijepa si zena, jeste prefarbana jedna strana lica, ali po drugoj se vidi da si jako lijepa zena,, Slika trandze s Tajlanda. E, Seki, Seki....tako ti Alaha.....

:kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Likuša te prvo izvređa (abecednim redom), a onda "zna mjeru". :D

A modovi na njen bezobrazluk ćutu pušu, prolaznike gledu...

Ultimate cuckolds compilation.

I'm out for today. :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
buenos aires je napisao/la:
Likuša te prvo izvređa (abecednim redom), a onda "zna mjeru". :D

A modovi na njen bezobrazluk ćutu pušu, prolaznike gledu...

Ultimate cuckolds compilation.

I'm out for today. :001_smile

Likusa - seljacki izraz koji se odnosi na obris, figuru....
Koriste ga krajisnici. Npr. Vide onu likusu, snimila naocale pa seruje ocima....
Malo ti jedno upozorenje, a? Modovi pusu? Kakvo je to nepostivanje moderatora? Bezobrazluk cisti. Ja bi to kaznjavala samo tako.
Neka je paranoja, ali ovo je Horus, njegovi izrazi. Divno je cuti da si zavrsio za danas, stima broj. Pa hvala Lapo-lapo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne može ona mene da uvredi. A na duple standarde moderacije sam odavno prestao da obraćam pažnju. A i dok sam obraćao pažnju, nisam se tangirao zbog toga. Njihov forum, ako hoćeš piši, ako ti nešto smeta i nervira te, onda nemoj. Svi ovde dođu dobrovoljno, pa i oni koji jasno vide kako moderatori rade svoj "posao".

Edit, vidi slatkicu kako odmah zove moderatore u pomoć, nakon što si je nazvao, zamisli opscenog izraza, likuša.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne može ona mene da uvredi. A na duple standarde moderacije sam odavno prestao da obraćam pažnju. A i dok sam obraćao pažnju, nisam se tangirao zbog toga. Njihov forum, ako hoćeš piši, ako ti nešto smeta i nervira te, onda nemoj. Svi ovde dođu dobrovoljno, pa i oni koji jasno vide kako moderatori rade svoj "posao".

A zasto bi moderacija reagovala na mene? Ja nisam opsovala ili na drugi nacin vrijedjala. Branila se od vas. Malo vam sto ste se udruzili, pa bi i modove upomoc zvali? Nego Seki hajde da se izmirimo. Evo ja cu prva poduzeti korak....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A ko te je to ovde opsovao? Daj bar jedan primer.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
A ko te je to ovde opsovao? Daj bar jedan primer.

Jedan primjer? Imas na destine primjera.... Ne pada mi na pamet da sada trazim i dostavljam tebi na uvid. Ocito je da nas dvoje ne funkcionisemo dobro na forumu, te predlazem da se ne vidimo ubuduce. A sto se Buenosa tice, s njim cu svakako da se pozabavim ,,nekada,, Uzivaj Seki i ne okreci se sine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
buenos aires je napisao/la:
Mani me genijalnih teorija, ovo tvoje sa salašom mi je fest smešno. Pa čovek živi u strogom centru grada, eboteživot. :001_rolleyes

A jebote znam da živiš u gradu koji se zove Subotica, pominjanje salaša i mogućnosti da ga iskoristiš je bilo zbog toga što se salaš obično nalazi u pizdi materini od civilizacije, što bi krike koji bi bili posledica nenamenskog korišćenja noža za filetiranje ribe, koji je bio zamišljen kao centralni motiv posta, a ne salaš, jebo te salaš, čoveče koji ponosno živiš u centru Subotice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
edit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 27 lis 2019, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
edit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 06:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Carmello Šešelj je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Mani me genijalnih teorija, ovo tvoje sa salašom mi je fest smešno. Pa čovek živi u strogom centru grada, eboteživot. :001_rolleyes

A jebote znam da živiš u gradu koji se zove Subotica, pominjanje salaša i mogućnosti da ga iskoristiš je bilo zbog toga što se salaš obično nalazi u pizdi materini od civilizacije, što bi krike koji bi bili posledica nenamenskog korišćenja noža za filetiranje ribe, koji je bio zamišljen kao centralni motiv posta, a ne salaš, jebo te salaš, čoveče koji ponosno živiš u centru Subotice.


Polako s to vređanje, polako i s ti salaši...


Da, ima ih na osami (al ne od 40km, jbte nije ti ovo Sibir!), ima ih i zbijenih u sokake. Kako koji, i zavisi gde.

Nisam nešto oduševljen nabijanicama od žute zemlje, pipikama i gudama po dvorištu...

Salaši su relativno jeftini jer da bi iole ličili na nešto, moraš sebe da šutiraš u zadnjicu od jutra do sutra radeći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 06:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Buenos prica ijekavicu. Sada ce da objasnjava kako je poreklom iz Bosne. To mu ostalo od kada je provodio skolske raspuste u Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Neka priča kako hoće.

Nevezano za to... Zbog njega sam se uvjerio da je dio Hrvata u Subotici zaista u identitetskoj krizi. To je sasvim ok pa i ocekivano, nešto kao Moliski Hrvati.

No. Postoji vrlo praktičan razlog zašto pravljenje posebne Bunjevačke nacije je jako losa ideja. Well, zato sto ih nema 100 000 ili 200 000.
Narod sa 15 000 pripadnika i to jos u multietničnoj sredini s dosta miješanih brakova, ne može opstati, jer ne može financirati ni bazične institucije kulture, a kamoli se baviti povijescu, politikom i nacionalnom ekonomijom sto su karakteristike svake nacije. Ni općinu svoju ne bi imali.

Etnicko izjašnjenje “Bunjevci” mogu biti samo predkorak za “Srbe katolike“, a od Srba katolika je logičan korak dalje pretapanje u Srbe pravoslavce i ekavce.

Bunjevce karakterizira katoličanstvo i ikavica a prelaskom iz Hrvata u Srbe bi izgubili oboje. Kao i EU pasos i pravo na dvojno državljanstvo i da istovremeno mogu i Vojvodinu/Srbiju zvati svojom zemljom a i Jadransko more svojim. Osim toga, njihova prapostojbina je i danas hrvatski teritorij.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
buenos aires je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A jebote znam da živiš u gradu koji se zove Subotica, pominjanje salaša i mogućnosti da ga iskoristiš je bilo zbog toga što se salaš obično nalazi u pizdi materini od civilizacije, što bi krike koji bi bili posledica nenamenskog korišćenja noža za filetiranje ribe, koji je bio zamišljen kao centralni motiv posta, a ne salaš, jebo te salaš, čoveče koji ponosno živiš u centru Subotice.


Polako s to vređanje, polako i s ti salaši...


Da, ima ih na osami (al ne od 40km, jbte nije ti ovo Sibir!), ima ih i zbijenih u sokake. Kako koji, i zavisi gde.

Nisam nešto oduševljen nabijanicama od žute zemlje, pipikama i gudama po dvorištu...

Salaši su relativno jeftini jer da bi iole ličili na nešto, moraš sebe da šutiraš u zadnjicu od jutra do sutra radeći.

Koje sad vređanje!?

Pomenuo sam salaš zato što je to jedini prostor u Vojvodini sa zidovima i krovom koji se nalazi dovoljno daleko od bilo kakvog potencijalnog svedoka. Nisam rekao da živiš na salašu, jebli te salaši.

Poenta posta je bila da bih ja upotrebio vatreno oružje, koje žrtvu ne stavljaju ni u kakav oblik muke, bar ne dugotrajne, pošto bih se potrudio da pogodim u prava mesta ili ispraznio ceo okvir ne ostavljajući žrtvi vreme ni za poslednje reči, a kamoli nešto što traje duže od toga.

Dok tebe zamišljam da rešavaš problem u nekom zabačenom salašu, gde prvo neko vreme psihički zlostavljaš žrtvu tako što joj s vremena na vreme budiš nadu da će možda preživeti do jutra, da bi posle krenuo polako i sa uživanjemm da koristiš nož za filetiranje ribe u svrhu za koju nije namenjen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Robbie MO je napisao/la:
Neka priča kako hoće.

Nevezano za to... Zbog njega sam se uvjerio da je dio Hrvata u Subotici zaista u identitetskoj krizi. To je sasvim ok pa i ocekivano, nešto kao Moliski Hrvati.

No. Postoji vrlo praktičan razlog zašto pravljenje posebne Bunjevačke nacije je jako losa ideja. Well, zato sto ih nema 100 000 ili 200 000.
Narod sa 15 000 pripadnika i to jos u multietničnoj sredini s dosta miješanih brakova, ne može opstati, jer ne može financirati ni bazične institucije kulture, a kamoli se baviti povijescu, politikom i nacionalnom ekonomijom sto su karakteristike svake nacije. Ni općinu svoju ne bi imali.

Etnicko izjašnjenje “Bunjevci” mogu biti samo predkorak za “Srbe katolike“, a od Srba katolika je logičan korak dalje pretapanje u Srbe pravoslavce i ekavce.

Bunjevce karakterizira katoličanstvo i ikavica a prelaskom iz Hrvata u Srbe bi izgubili oboje. Kao i EU pasos i pravo na dvojno državljanstvo i da istovremeno mogu i Vojvodinu/Srbiju zvati svojom zemljom a i Jadransko more svojim. Osim toga, njihova prapostojbina je i danas hrvatski teritorij.


Znao sam da će mi se neumetanje slova "i", kao i "j" u imenice i glagole kad tad osvetiti. :zubati

Ikavicu na forumu niko ne koristi (i kad bi tili ne bi znali kako triba), pa je ne koristim ni ja. Ijekavica nije karakterističan govor ovog područja, nisam je slušao kao dete, ne osećam je kao svoju i ne osećam se kriv zbog toga. Neka naknadna ljubav između mene i ijekavice bila bi čisto silovanje uma.

Ovo sa Srbima katolicima je na tvoju sreću pod navodnicima, inače bi bila neopevana glupost. To je propao projekat. A ja sam razuman čovek, neke stvari nije mudro menjati... Da li sam po volji ili dovoljo Hrvat, tebi u Mostaru ili nekom u Zagrebu, stvarno me ne zanima. Od burduša Stipe Mesića sam sigurno veći Hrvat! :D

EU pasoš izdaju i Mađari (kudikamo i bolji), ali sam lenj da ga pravim jer već imam jedan. U suštini niko nema ničim da me kupi, jer imam opcije. A Hrvat sam zato što sam tako (re)izabrao, posle dosta dugo godina slušanja tuđih mišljenja i uverenja, koja su ipak, pokazalo se, prilično manjkava i bez izgleda u narednim decenijama. Oko cele priče je napravljena poprilična svinjarija, za koju takođe nisam odgovoran. Ali sam dužan da se prema njoj odredim jer me se tiče.

Najpoštenije je da svako izabere sam, bez pritisaka i manipulacije. Ja prihvatam faktičko stanje da je ne biti Hrvat a katolik na ovim prostorima latentni ali duboko ukorenjeni mazohizam, ali dobro.

Ima ko to finansira.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO