HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 06 stu 2019, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Aj da jos malo ispipamo teren.
Ne ocekujem nista spektakularno al malo cemo protresti košnicu i pokrenuti proces.
Imam osjecaj da se čekao Hinckov izvjestaj i reakcije u UN na isti.

Citat:
U ponedjeljak posebna sjednica Parlamenta Srpske

slika

Sedma posebna sjednica Parlamenta Srpske, na kojoj bi trebalo da bude razmatrana informacija o neustavnoj transformaciji dejtonske strukture BiH i uticaj na položaj i prava Srpske, biće održana u ponedjeljak, 11. novembra, odlučio je danas Kolegijum Narodne skupštine Republike Srpske.

Početak sjednice zakazan je za 11.00 časova.

Šef Kluba poslanika SNSD-a u NSRS Igor Žunić rekao je novinarima nakon sjednice Kolegijuma, da je posebna sjednica koncipirana u tri segmenta - okolnosti i priroda dejtonske strukture BiH, neustavne intervencije na Ustav BiH koje umanjuju ustavnu važnost Srpske i obaveze institucija Republike da stanu u zaštitu vladavine prava i Dejtonskog sporazuma, kao i svega što Srpskoj po Ustavu i zakonima pripada.

Žunić je rekao da informacija o neustavnoj transformaciji dejtonske strukture BiH i uticaj na položaj i prava Srpske, daje dobar pregled kontinuiteta oduzimanja nadležnosti Republike i da se nada da će svi poslanici prepoznati značaj toga.

- Na sjednici će biti riječi i o Deklaraciji SDA, ali ne kao dokumentu, već kao ekstremnoj agendi bošnjačke politike kao modela i motiva promjene dejtonske strukture - naveo je on.

Žunić je istakao da ovu temu nipošto ne treba podvoditi pod politikanstvo, te da je SDS dobio zadatak da i ovu sjednicu "pretvori u nešto deseto".

- Ništa drugi u ne očekujem od onih koji su se striktno opredijelili da zadrže fotelje i da i na taj način uruše dejtonsku strukturu - rekao je on i dodao da su poslanici opozicije mogli da se uključe u priču o zakazivanju posebne sjednice.

Žunić je rekao da će se na sjednici obratiti srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, te da će priliku za obraćanje dobiti i predsjednici svih parlamentarnih stranaka.

Šef Kulba poslanika SDS-a Miladin Stanić rekao je da kao tema posebne sjednice Parlamenta nije jasno navedena Deklaracija SDA već slabljenje pozicije Republike Srpske ukidanjem nadležnosti.

Stanić je naveo da sjednica nije zajednički dogovorena, jer poslanici opozicije nisu dobili poziv za zajedničku pripremu.

- Oko ovakvih pitanja trebalo bi zajednički da se dogovara, s obzirom na njihov značaj - rekao je on i dodao da posebna sjednica neće imati nikakvih rezultata.

Stanić smatra da bi sve stranke trebalo zajedno da štite interes srpskog naroda.

Klub poslanika PDP-a nije dao podršku održavanju posebne sjednice jer smatraju da, u ovom trenutku, ona nije potrebna.

- Održavanje posebne sjednice je nepotrebno davanje na važnosti Deklaraciji SDA koje će doprinijeti jačanju tenzija - rekao je šef Kluba poslanika PDP-a Perica Bundalo.

On je naveo da ne može reći hoće li poslanici ove stranke podržati zaključke sjednice jer o njima, kako je rekao, nisu konsultovani.

Bundalo je rekao da bi PDP zatražio odgađanje sjednice na određeno vrijeme da su konsultovani o tom pitanju, jer smatraju da ona ne bi trebalo da bude vezana za Deklaraciju SDA.

Današnjoj sjednici Kolegijuma nisu prisustvovali predstavnici poslaničke grupe Zajedno za BiH.

Sazivanje posebne sjednice, u skladu sa članom 171 Poslovnika NSRS, svojim potpisima zatražila je trećina narodnih poslanika.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=357191

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 07 stu 2019, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Materijal pred sjednicu. :zivili


(Sat vremena pljuvanja po visokom predstavniku)

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 07 stu 2019, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Bice to visecasovni dijalog Dodika sa samim sobom. Drzite svoju djecu sto dalje od ekrana, posto sadrzaj sjednice nece biti prikladan za osobe koje ne vole psovke, uvrede, kocijasenje i vrtenje Dodikove price o tome kako je junacki odbio ponudu nekog malog Djokice u OHR-u. Vise sati dosadnog programa sa Miloradom Dodikom. Samo on i njegova sauma.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Posebna sjednica NSRS o neustavnoj transformaciji dejtonske strukture u BiH (RTRS plus, 11.00)
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=357720

Radni materijal
https://www.narodnaskupstinars.net/site ... ednicu.zip

LIVE od 11.00 - https://plus.rtrs.tv/index.php?c=4&bcast_on=0

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Koje sprdanje sa SNSD-om. Hahaha
NSRS organ koji donosi nebitne prdimahovine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Vladimir RUS je napisao/la:
Bice to visecasovni dijalog Dodika sa samim sobom. Drzite svoju djecu sto dalje od ekrana, posto sadrzaj sjednice nece biti prikladan za osobe koje ne vole psovke, uvrede, kocijasenje i vrtenje Dodikove price o tome kako je junacki odbio ponudu nekog malog Djokice u OHR-u. Vise sati dosadnog programa sa Miloradom Dodikom. Samo on i njegova sauma.

Sta sam vam ja rekao! Frajer je vec 2-3 sata bio za skupstinskom govornicom, a jos pritom tek je takoreci pola dana, sto se tice broja casova rada skupstine uzivo pred televizijskim kamerama. Trenutno je na snazi pauza, koja traje 3 sata, od 2 popodne do 5 i uskoro se zavrsava tj. uskoro ce pocetak nastavka sjednice. Jos kada se na to doda govor Cvijanovicke.... U nekim momentima njenog govora, uhvatio me dremez, dok je Dodik govorio, vrtio sam ocima i dokretao glavu na lijevo i na desno. Da ne zaboravim ni sada vec starog preletaca Stevandica i novog preletaca Cavica. Cisto da ti se smuci gledanje skupstinskog prenosa. Ova sjednica svela se na jos jedno rezimsko laprdanje, koje na kraju nece obavezivati nikog. Jos onemogucavaju opozicione poslanike da dodju na red za skupstinskom govornicom. Ma pravi cirkus!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Bosnjak007 je napisao/la:
Koje sprdanje sa SNSD-om. Hahaha
NSRS organ koji donosi nebitne prdimahovine.

To je jedini parlament koji funckionira u eksperimentu zvanom BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:25 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
1986 je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Koje sprdanje sa SNSD-om. Hahaha
NSRS organ koji donosi nebitne prdimahovine.

To je jedini parlament koji funckionira u eksperimentu zvanom BiH

Funkcionira? Radi? Pa ok.radi tačno. Ali to ne mijenja činjenicu da je sprdnja, glasilo... I ova "107748 posebna sjednica" je farsa, a do sada i najveći poraz Dodika u istoj skupštini. Sprdaju ga ovi iz SDSa - PDPa, unervozio se, bunca, moli, kuka, poziva. Oni samo odjebus. Hahaha
Koja komedija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
1986 je napisao/la:
To je jedini parlament koji funckionira u eksperimentu zvanom BiH

Funkcionira? Radi? Pa ok.radi tačno. Ali to ne mijenja činjenicu da je sprdnja, glasilo... I ova "107748 posebna sjednica" je farsa, a do sada i najveći poraz Dodika u istoj skupštini. Sprdaju ga ovi iz SDSa - PDPa, unervozio se, bunca, moli, kuka, poziva. Oni samo odjebus. Hahaha
Koja komedija


Vidi Muje sto prati NSRS :biceovodobro
Samo prati Mujo od tog ti zavisi buducnost. NSRS je svetinja. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mujo pjeni. A njegovi u RS privode kraju prodaje nekretnina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
BBC je napisao/la:
Mujo pjeni. A njegovi u RS privode kraju prodaje nekretnina.


Mujinih je nekad u NSRS bilo 17 a danas niko. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Funkcionira? Radi? Pa ok.radi tačno. Ali to ne mijenja činjenicu da je sprdnja, glasilo... I ova "107748 posebna sjednica" je farsa, a do sada i najveći poraz Dodika u istoj skupštini. Sprdaju ga ovi iz SDSa - PDPa, unervozio se, bunca, moli, kuka, poziva. Oni samo odjebus. Hahaha
Koja komedija


Vidi Muje sto prati NSRS :biceovodobro
Samo prati Mujo od tog ti zavisi buducnost. NSRS je svetinja. :zivili

Čedo smije vam se svijet. Ovo je prva sjednica koju sam pogledao zadnjih 5 godina. Ismija se pravo, dobro je za popravljanje raspoloženja, kakve krampe vas vode.
Čobani ste obični. Koja smijurija
Vi ste *** od ovce, tebi budućnost zavisi od toga koliko dugo će mile da prasicima kupuje izbore dok to traje ti ćeš živjeti u bijedi dok civilizovan svijet uziva u zivotu. Hahhahaha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Vidi Muje sto prati NSRS :biceovodobro
Samo prati Mujo od tog ti zavisi buducnost. NSRS je svetinja. :zivili

Čedo smije vam se svijet. Ovo je prva sjednica koju sam pogledao zadnjih 5 godina. Ismija se pravo, dobro je za popravljanje raspoloženja, kakve krampe vas vode.
Čobani ste obični. Koja smijurija
Vi ste *** od ovce, tebi budućnost zavisi od toga koliko dugo će mile da prasicima kupuje izbore dok to traje ti ćeš živjeti u bijedi dok civilizovan svijet uziva u zivotu. Hahhahaha


Sto te sramota? I treba da pratis NSRS.
To je jedino bitno u ovoj drzavnoj zajednici.
Ostatak tzv. BiH ili je propao ili je prazna ljustura.
U NSRS se kreira buducnost tzv BiH. NSRS kad kaze da nema BiH - nema BiH. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
SDA poručila Dodiku: Ako se dovede u pitanje Dejton, prvo što će nestati su entiteti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-por ... /191111139

U kakvom oni svijetu zive da mi je znat...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Boga mi ovi iz SDSa i PDPa veci Srbi od Dodika.
Svaka čast.
Svidja mi se diskusija "Ko je veci Srbin." :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
novovrijeme je napisao/la:
Boga mi ovi iz SDSa i PDPa veci Srbi od Dodika.
Svaka čast.
Svidja mi se diskusija "Ko je veci Srbin." :zivili

Jesu to oni isti sds-ovci za vrijeme čije vladavine je palo 13 zapadno krajiških opština 95 ? Karadžić je obilazio sva ta mjesta 95,i obećavo da neće past,a poslje njegovog odlaska sve palo. Niko da ih to upita u skupštini.
A tek što se tiče šverca i ronhilla,mislim da su sds-ovci zadnji koji bi se na tu temu trebali javljat.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Čedo smije vam se svijet. Ovo je prva sjednica koju sam pogledao zadnjih 5 godina. Ismija se pravo, dobro je za popravljanje raspoloženja, kakve krampe vas vode.
Čobani ste obični. Koja smijurija
Vi ste *** od ovce, tebi budućnost zavisi od toga koliko dugo će mile da prasicima kupuje izbore dok to traje ti ćeš živjeti u bijedi dok civilizovan svijet uziva u zivotu. Hahhahaha


Sto te sramota? I treba da pratis NSRS.
To je jedino bitno u ovoj drzavnoj zajednici.
Ostatak tzv. BiH ili je propao ili je prazna ljustura.
U NSRS se kreira buducnost tzv BiH. NSRS kad kaze da nema BiH - nema BiH. :zivili

Ko je rekao da me je sramota? Ne pratim jer me ne zanima, ali sam ovo pogledao jer sam znao da će Dodik ispusiti na ovoj sjednici sto se i desilo. Nisam rekao da me sramota nego mi je smijesno koliko ste glupi i zaostali. Budućnost se kreira u Sarajevu. Vi ste niko i ništa. Vasi proglasi, prijetnje, ankete, deklaracije, sjednice i sl. su ponavljam prdimahovina. Pičkin dim. Ništa.
I nije ovo državna zajednica, nego država, a ti živiš u manjem, lošijem, genocidnom entitetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Sto te sramota? I treba da pratis NSRS.
To je jedino bitno u ovoj drzavnoj zajednici.
Ostatak tzv. BiH ili je propao ili je prazna ljustura.
U NSRS se kreira buducnost tzv BiH. NSRS kad kaze da nema BiH - nema BiH. :zivili

Ko je rekao da me je sramota? Ne pratim jer me ne zanima, ali sam ovo pogledao jer sam znao da će Dodik ispusiti na ovoj sjednici sto se i desilo. Nisam rekao da me sramota nego mi je smijesno koliko ste glupi i zaostali. Budućnost se kreira u Sarajevu. Vi ste niko i ništa. Vasi proglasi, prijetnje, ankete, deklaracije, sjednice i sl. su ponavljam prdimahovina. Pičkin dim. Ništa.
I nije ovo državna zajednica, nego država, a ti živiš u manjem, lošijem, genocidnom entitetu.

U tvom komentaru ne vidim nesto potaknuto humorom koji je nastao od eventualnog srpskog cirkusa. Ne naslađuješ se mujo nimalo, to je losa gluma jer je ocigledno da izbacujes iz sebe svu svoju: frustraciju,jad,čemer,tugu,bol što u potpunosti razumijem kad se stavim u vasu poziciju na par minuta. Sve duze od toga je lose za zdravlje, samo dobit proljev od nervoze... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Graničar18 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Boga mi ovi iz SDSa i PDPa veci Srbi od Dodika.
Svaka čast.
Svidja mi se diskusija "Ko je veci Srbin." :zivili

Jesu to oni isti sds-ovci za vrijeme čije vladavine je palo 13 zapadno krajiških opština 95 ? Karadžić je obilazio sva ta mjesta 95,i obećavo da neće past,a poslje njegovog odlaska sve palo. Niko da ih to upita u skupštini.
A tek što se tiče šverca i ronhilla,mislim da su sds-ovci zadnji koji bi se na tu temu trebali javljat.

I ko je i sad vecina u recimo Drvaru, bas kao i u Posavini i kakav je to pad, kada dobijes na dva fronta?

Zato je potreban zakon o porijeklu imovine, kojeg predlaze SDS i cjelokupna opozicija, a protiv donosenja takvog zakona je vlast na celu sa SNSD-om.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Vladimir RUS je napisao/la:
I ko je i sad vecina u recimo Drvaru, bas kao i u Posavini i kakav je to pad, kada dobijes na dva fronta?

Zato je potreban zakon o porijeklu imovine, kojeg predlaze SDS i cjelokupna opozicija, a protiv donosenja takvog zakona je vlast na celu sa SNSD-om.

U Drvaru su većina Srbi,a ne sds-ovci.
Što se tiče zakona o porijeklu imovine,bolje da ga ne donesu,neće ić u prilog sds-ovcima. Moraće dokazat kako su došli do imovine i para za vrijeme rata.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Bosnjak007 je napisao/la:
Budućnost se kreira u Sarajevu. Vi ste niko i ništa.

Nešto vam ne radi parlament u Sarajevu zadnjih godinu dana. Mislim da ni u budućnosti neće. Crna budućnost.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
S oduzetim nadleznostima, moja srbadijo, mozete se samo poselamiti. Potpisali ste ih, sto opozicija, sto pozicija. Nema povratka na prijasnje stanje bez pristanka Bosnjaka. A takvog pristanka nikada nece biti. Odatle je i ovolika kmeknjava, znate da je tzv. "rs" postala prazna ljustura.

Vi bi da se yebete a da vam ne ude. E, ne moze, i nece moci.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
19. Narodna skupština Republike Srpske zadužuje Vladu Republike Srpske da analizira efekte neustavnih prenosa nadležnosti sa entiteta na nivo BiH, uključujući nadležnosti prenesene putem tzv. međuentitetskih sporazuma u oblasti odbrane i indirektnih poreza, te da o tome izvijesti Narodnu skupštinu, s ciljem pokretanja razgovora između entiteta i legitimnih predstavnika konstitutivnih naroda o preispitivanju njihove efikasnosti. Posebno, Narodna skupština Republike Srpske zadužuje Vladu Republike Srpske da izvrši pripreme kako bi se omogućilo eventualno izdvajanje iz PDV sistema BiH i otvaranje posebnog računa za PDV Republike Srpske, budući da radom Uprave za indirektno oporezivanje BiH, kao i načinom raspodjele prikupljenih sredstava, nastaje šteta za Republiku Srpsku i njene građane.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vladaju ... /191111170


To je to. :zivili
Prvi korak je napravljen.
Svaki put počinje prvim korakom.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sviđa mi se to sa PDV. Imate podršku Hrvata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posebna sjednica NSRS
PostPostano: 11 stu 2019, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Amiđa je napisao/la:
S oduzetim nadleznostima, moja srbadijo, mozete se samo poselamiti. Potpisali ste ih, sto opozicija, sto pozicija. Nema povratka na prijasnje stanje bez pristanka Bosnjaka. A takvog pristanka nikada nece biti. Odatle je i ovolika kmeknjava, znate da je tzv. "rs" postala prazna ljustura.

Vi bi da se yebete a da vam ne ude. E, ne moze, i nece moci.


Nema ovo nema ono. Tako ste govorili kad je NSRS usvojila rezoluciju o neutralnosti a danas vam je rezolucija o neutralnosti NSRS zid pred kojim mozete samo klanjati.
Jednog dana cete vi shvatiti da Srbi ne saburaju nego rade, idu dalje, preskacu prepreke i stvaraju novu realnost. To ne moze, nece moci blablabla ostavi za svoju mahalu. Kod Srba sve moze. Pa i to da zemlje povlace proznanje Kosova. Srbi su Mujo čudo, svjetsko čudo. Vi nama niste dorasli ni u jednom pogledu i bolje gledajte, učite se, umjesto što se suprotavljate desetrostruko jačim od vas u svakom pogledu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Tomba17 i 418 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO