HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 stu 2019, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
slika

Svečano otvoren istočni krak Koridora 10 (FOTO/VIDEO)

Svečano je otvorena dionica od Proseka do Crvene Reke i time kompletiran auto-put od Niša do granice sa Bugarskom, kod Dimitrovgrada, dužine 86,8 kilometara, a svečanosti su prisustvovali predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik.

Svečanosti puštanja u rad ove dionice duge 22,5 kilometra i jedne od najtežih, jer je njome zaobiđena Sićevačka klisura, prisustvovali su i premijeri Srbije Ana Brnabić i Bugarske Bojko Borisov.

Ovim je kompletiran auto-put od Niša do granice sa Bugarskom, kod Dimitrovgrada, dužine 86,8 kilometara.


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 stu 2019, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Dodik samo sto jos ne nosi Vuciceve kucne papuce. :zubati

Slifta se uz Vucica i Vuciceve velike uspjehe i podvige, jer svoje gotovo i da nema, kiti dezertere borackim zaslugama, jer ga mnogi borci izbjegavaju, osim onih na vrhu, jer su placeni za to, ekipa iz njegove vlasti na nivou RS ima diplome fakulteta kod kojih se fakultetska diploma moze steci za svega nekoliko dana, a i sama njegova vlast je produkt izborne kradje i kupovine glasova. Ono kada godinama trpis covjeka kojem ne samo da tu nije mjesto, vec i mjesto mu je u zatvoru, no docice to vrijeme kad-tad. Samo dzaba odlaze ono sto je neizbjezno.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 stu 2019, 14:23 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
weasel je napisao/la:
KASAP je napisao/la:

Na Balkanu (da izbjegnemo ovo "kod nas" "kod vas" jer govorimo o Austriji i o Srb.BiHitd.tako da je meni i jedno i drugo na neki nacin "kod nas") je u sve to uletio taj tipicno istocnjacki despotizam..i kic..ono, kad svi pred vozdom sute ko zaliveni jer se zna ko kosi a ko vodu nosi. Plus manipulacije. Jebote, Vucic spasava klinca u snjeznoj mecavi pred kamerama..mislim, stvarno..

Sto se para tice, u Svicarskoj je kinta, tu je Austrija mala maca. Evo ti primjer, za posao koji ja trenutno radim je satnica od 30 do 35 eura, a odmah tik preko granice koja ustvari skoro da i ne postoji, ne osjetis jednostavno, vidis tu i tamo nekog granicara sa strane ali i to je rijetkost (iako CH nije u EU), je od 50 do 55 evra, pa skontaj. Masa ljudi ide odavde preko grane, radi, i vraca se navecer kuci s posla vozeci u vrh glave 30 do 60 min., zavisi kako ko. "Gastarbajterisu" Austrijanci itekako u CH, kao sto to rade i Nijemci u Austriji, itd.

Austrija jest jedna ideoloski ustvari duboko podijeljena zemlja (pa nisu tek tako imali gradjanski rat), slabo ko sa strane to zna. CH opet bi sutra pukla na tri dijela da nije love. Znas, kad cujes CH gradjanina njemackog maternjeg jezika kako ponekad govori o ovim s francuskim maternjim, onda ti bude jasno da tu itekako ima masa stereotipa o neradnicima, itd.

Kad je Austrija imala građanski rat? Nisam baš upoznat s time..


Odgovorio sam ti na temi o Austriji na podforumu Svijet.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
slika

Gana povukla priznanje tzv. Kosova.
Jedno zeleno polje manje. :zivili
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=357744

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
A što ako se Kosovo ujedini sa Albanijom? Onda neće biti ni bitna ta zelena polja.

Tebi u BiH je interes da se Kosovo podijeli, i da se onda taj primjer koristi za podjelu BiH. Barem bi ti trebao shvatiti da od multi-kulti nema ništa. Jedini način da dobijete Kosovo je rat i protjerivanje Albanaca. Ako ga dobijete mirno i gomilu Albanaca u paketu samo ste dobili problem.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naša Kvačica je napisao/la:
A što ako se Kosovo ujedini sa Albanijom? Onda neće biti ni bitna ta zelena polja.

Tebi u BiH je interes da se Kosovo podijeli, i da se onda taj primjer koristi za podjelu BiH. Barem bi ti trebao shvatiti da od multi-kulti nema ništa. Jedini način da dobijete Kosovo je rat i protjerivanje Albanaca. Ako ga dobijete mirno i gomilu Albanaca u paketu samo ste dobili problem.


Samo polako.
Lako je trgovati kad imas sa čim.
Prije 10 godina je Kosovo bilo "izgubljeno" a sad se druga pjesma pjeva. O ulasku u UN nema govora a drzave povlace priznanja, Gana je 16. drzava koja je povukla priznanje.

Vjerujem da su mnogi zbunjeni ovim sto se desava (ja prvi :zubati ).

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Zanimljivo


15:00

Ako je hrvatska Oluja bila legalna i legitimna.
Da li bi bila i srpska Oluja?
Logicno da bi.
Svijet je uveo razne presedane...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Hrvati su 1995. imali podršku i stupanj pomoći SAD za Oluju ako se odradi brzo, danas Srbi to nemaju već SAD podržavaju baš Republiku Kosovo. Imali biste gadnih problema za to, po meni vam nije još pametno. Samo sabur.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
NiceBoyZg je napisao/la:
Hrvati su 1995. imali podršku i stupanj pomoći SAD za Oluju ako se odradi brzo, danas Srbi to nemaju već SAD podržavaju baš Republiku Kosovo. Imali biste gadnih problema za to, po meni vam nije još pametno. Samo sabur.


Naravno.
A sta ako za 10 godina Amerika padne kurcu za uši?
Evropa kaze da se Oluja bila legalno sredstvo rjesavanja pitanja "pobunjenika".

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 11 stu 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Budala misli da oni tamo imaju stacioniranu vojsku iz čiste zabave i da ne bi morali da pucamo i na njih ako bi odlučili da vojno rešimo stvar. Čovek ima inteligenciju morskog krastavca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
slika
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... netu-VIDEO

Citat:
Američki ambasador se krsti sa tri prsta: Snimljen u crkvi Ružici, bura na internetu (VIDEO)


:D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Ne mogu da odolim, iako je tekst Ljube Stojadinovićapomalo bajat.
https://pescanik.net/ubijanje-vucica-uzivo/

Citat:
Juče je održan još jedan atentat na Vučića. Ali on je, kako se ispostavilo, sve to herojski podneo, sa jasnim znacima vitalnog vaskrsenja i obnavljanja. Nije mu prvi put, već su ga ubijali kod Jajinaca i još na nekim mestima. Spremali su mu atentat u odsustvu, kad je pre četiri godine bio u Kini, a Informer ga upozorio: Ne idi u Kinu, nisi glup, sprema se puč.

Bilo je ovde više pučeva i ugrožavanja najvažnijeg života nego što se to može podneti. Kad god mu je zatrebalo – imao je udar.


Prva rečenica je legendarna. :klanjam =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
slika
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... netu-VIDEO

Citat:
Američki ambasador se krsti sa tri prsta: Snimljen u crkvi Ružici, bura na internetu (VIDEO)


:D

I mi sad treba da padnemo na dupe od oduševljenja kao indijanci kada su prvi put videli staklenu flašu?

Držali nas pod sankcijama osam godina, bombardovali dva puta, okupirali nam 12,nešto posto teritorije i ti se oduševljavaš što se ovaj (namerno da izazove reakciju poput tvoje) krsti sa tri prsta, Biku Koji Sedi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
I mi sad treba da padnemo na dupe od oduševljenja kao indijanci kada su prvi put videli staklenu flašu?

Držali nas pod sankcijama osam godina, bombardovali dva puta, okupirali nam 12,nešto posto teritorije i ti se oduševljavaš što se ovaj (namerno da izazove reakciju poput tvoje) krsti sa tri prsta, Biku Koji Sedi?


Šeki, mene oduševljavaš ti. :D
Muško čeljade, a ponašaš se kao neka tašta, svekrva. Pratiš ljude kada će da kažu ili urade nešto poluozbiljno, neozbiljno, sa manje pažnje, opušteno, i onda zvocaš. Ili "dociraš" kako bi rekli Hrvati. Kakva ti je to osobina, leba ti?
Meditiraj nekad misleći na mirne idilične predele, na nešto smešno, itd. Ajde, ljubi brat... :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
I mi sad treba da padnemo na dupe od oduševljenja kao indijanci kada su prvi put videli staklenu flašu?

Držali nas pod sankcijama osam godina, bombardovali dva puta, okupirali nam 12,nešto posto teritorije i ti se oduševljavaš što se ovaj (namerno da izazove reakciju poput tvoje) krsti sa tri prsta, Biku Koji Sedi?


Šeki, mene oduševljavaš ti. :D
Muško čeljade, a ponašaš se kao neka tašta, svekrva. Pratiš ljude kada će da kažu ili urade nešto poluozbiljno, neozbiljno, sa manje pažnje, opušteno, i onda zvocaš. Ili "dociraš" kako bi rekli Hrvati. Kakva ti je to osobina, leba ti?
Meditiraj nekad misleći na mirne idilične predele, na nešto smešno, itd. Ajde, ljubi brat... :D

Zvocam zato što mi ne ide u glavu kako neko toliko pametan i obrazovan može da pada na ovako jeftine fore. Ono, baš kao zadnji Indijanac. "Uzeli smo vam zemlju, ali vidi zato kako su sjajne ove perle na ogrlici"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Šeki, mene oduševljavaš ti. :D
Muško čeljade, a ponašaš se kao neka tašta, svekrva. Pratiš ljude kada će da kažu ili urade nešto poluozbiljno, neozbiljno, sa manje pažnje, opušteno, i onda zvocaš. Ili "dociraš" kako bi rekli Hrvati. Kakva ti je to osobina, leba ti?
Meditiraj nekad misleći na mirne idilične predele, na nešto smešno, itd. Ajde, ljubi brat... :D

Zvocam zato što mi ne ide u glavu kako neko toliko pametan i obrazovan može da pada na ovako jeftine fore. Ono, baš kao zadnji Indijanac. "Uzeli smo vam zemlju, ali vidi zato kako su sjajne ove perle na ogrlici"


Pa i mi pametni i obrazovani nekad isključimo mozak, opustimo se... :D Primećujemo nešto nebitno. Npr. meni je prvo palo na pamet da je možda gosn ambasador pravoslavac.
A ti odmah o oduzimanju zemlje, indijancima, manipulacijama...
Možda ima i toga, ali objasni lepo, nema razloga da vičeš na mene, zbog male opuštencije. :wink

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 stu 2019, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šta ću kada sam navikao da se tako obraćam pametnim ljudima kada odvale glupost.

Da je to napisao VladimirRUS, verovatno ne bih ni reagovao, jer se od njega takav nivo lucidnosti i očekuje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Vučić primljen na VMA zbog kardiovaskularnih problema; Iz predsedništva javljeno da je stanje stabilno
http://www.nspm.rs/hronika/vucic-primlj ... alphabet=l

Ili nas je Bog pogledao, ili ovaj manipuliše. Kako reče jedan komentar na linku:
Citat:
Malo drame zbog silnih laži u vezi "Krušika" ne bi li se narod sažalio!
Juče ga razvalio ga i vidno iznervirao reporter N1 sa pitanjima o tati Branku i Maju Gojković!
Sad će da zabrane novinarima da ga pitaju nezgodna pitanja!


Srđan Nogo, bivši član Dveri ima teoriju o nekim supstancama u krvi.


Sve u svemu, izgleda da ih je otkrivanje poslednjih afera uzdrmalo. Ne mogu da se usklade Stefanović i Vučić, a i Šešelj iskače.
Opozicija treba da insistira na Aferi Krušik, i da se ne osvrće na ovo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463


Dnevnik od juče N1 vredi pogledati. Izgled Vučića dok odgovara na pitanje novinara o Branku Stefanoviću, ukazuje da nije baš zdrav. Mislim na fizički izgled.
Još ako je posle video taj Dnevnik i sebe na njemu, moguće je da se dodatno iznervirao. Bukvalno su ga razvalili sa onim dokumentima o Krušiku i prilogom o preletanju Maje Gojković.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ma kakve supstance covjek radi 16-18 sati na dan potrosilo bi vecinu ljudi puno prije i da su 10 god mladji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
Ma kakve supstance covjek radi 16-18 sati na dan potrosilo bi vecinu ljudi puno prije i da su 10 god mladji.

Potrošilo bi daleko brže da radi supstance.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
novovrijeme je napisao/la:
Zanimljivo


15:00

Ako je hrvatska Oluja bila legalna i legitimna.
Da li bi bila i srpska Oluja?
Logicno da bi.
Svijet je uveo razne presedane...

Drago nam je da se ugledate na nas, ali kasno vam je za Oluju na Kosovu. To ste mogli napraviti dok još Kosovo nije bilo priznato. Sada kad pola svijeta priznaje Kosovo kao neovisnu državu, teško. Oluju ste mogli provesti 1999. godine kada je Kosovo bilo još vaše. Umjesto da ste odradili čistu vojnu akciju kao mi vi ste krenuli u etničko čišćenje i maltretiranje Albanaca. A na svojoj ste koži naučili kako se to radi.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
weasel je napisao/la:
Oluju ste mogli provesti 1999. godine kada je Kosovo bilo još vaše. Umjesto da ste odradili čistu vojnu akciju kao mi vi ste krenuli u etničko čišćenje i maltretiranje Albanaca. A na svojoj ste koži naučili kako se to radi.

O čemu ti bulazniš? Kosovo je bilo deo Srbije 1999. Srpska vojska, policija, sudstvo, sve ostale institucije Republike Srbije su funkcionisale na Kosovu.
Kosovo nije bilo odmetnuto područje. Koliko ti imaš godina, pa valjaš takve nebuloze, majke ti?

Kakvu vojnu akciju, kada je vojska kontrolisala svaki milimetar KiM?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Oluju ste mogli provesti 1999. godine kada je Kosovo bilo još vaše. Umjesto da ste odradili čistu vojnu akciju kao mi vi ste krenuli u etničko čišćenje i maltretiranje Albanaca. A na svojoj ste koži naučili kako se to radi.

O čemu ti bulazniš? Kosovo je bilo deo Srbije 1999. Srpska vojska, policija, sudstvo, sve ostale institucije Republike Srbije su funkcionisale na Kosovu.
Kosovo nije bilo odmetnuto područje. Koliko ti imaš godina, pa valjaš takve nebuloze, majke ti?

Kakvu vojnu akciju, kada je vojska kontrolisala svaki milimetar KiM?

Nemam se volje još jednom prepucavat s tobom ali evo objasnit ću što sam htio reći.
Takozvana RSK- nikada nije priznata i Hrvatska vlast je imala puno pravo taj prostor osloboditi vojnom akcijom
Kosovo- danas međunarodno priznata država gdje vi nemate više što tražiti
Razlika je ogromna, vi ste svoju Oluju mogli provesti dok je Kosovo barem na papiru bilo dio Srbije. Prije no što kreneš vrijeđati malo razmisli što je sugovornik napisao.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kakvu jebenu Oluju kada naša vlast kontroliše Kosovo u potpunosti. O čemu da razmišljam? O broju na skali gluposti koju si odvalio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO