HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 pro 2019, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Postavit protupješačke mine PROM-1 na nekoliko pravaca prelaska da neka skupina nehotice stane na "zaostale" mine iz prošlog rata i sutra bi prestali pokušavati prijeći granicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 pro 2019, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

S koje strane je ovo tebi žalosno?


S neke instinktivno ljudske, ali zato i imam razum koji kontrolira instinkte.


Ja žalim domaće u Bihaću i USK. Ove majmune ni sekunde.
Kad se radi o strahovanju za svoju žensku djecu, supruge, sestre, imovinu teško zarađenu, svi bi trebali prošli rat iza sebe ostaviti i ne petljati ga u ovu problematiku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 pro 2019, 04:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Sengen je plavo.

slika

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 pro 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Migranti: Prije cemo izvrsiti samoubojstvo nego udisati zrak u Sarajevu

https://www.dnevnik.ba/vijesti/migranti ... samo-silom

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 pro 2019, 14:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Robbie MO je napisao/la:
Migranti: Prije cemo izvrsiti samoubojstvo nego udisati zrak u Sarajevu

https://www.dnevnik.ba/vijesti/migranti ... samo-silom


Majke plaše malu djecu, ako ne budeš slušao završit ćeš u Sarajevu. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 pro 2019, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sila be it !

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 pro 2019, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Dzihadista silovatelj i zrtva sreli se u Stuttgartu. Koliko ih je u Vucjaku???


http://fenix-magazin.de/video-srela-ga- ... ovateljem/

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 09 pro 2019, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Vlasnik motela u Srebrenici nudi besplatan smještaj za migrante
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlasnik ... /191209047

Budala zaboravio da je srebrenica na teritoriju gdje vaze potpuno drugi zakoni od onih u rezervatu...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 09 pro 2019, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Nije “zaboravio” nego zaj*bava. A motel mu nije “išao” jer ne toči alkohol. Možda da pokuša u Arabiji ili u 24%? Što god mu je bliže ...

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 09 pro 2019, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27092
Vidio čovjek kako Munira i ekipa (do)kapitaliziraju, pa i on bi, naravno "besplatno".

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 09 pro 2019, 18:39 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Bio sam jednom noćio u tom hotelu da Bog mili sačuva. Peksinluk svoje vrste. Vjerovatno će dobiti pare od SDA da ih privremeno tu smjesti da bi se olakšala situacija u Sa kantonu i USK. Međutim zaboravio je da ih policija RS može uhapsiti kad hoće i deportovati iz hotela za FBiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 09 pro 2019, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nekako sumnjam da ce imigranti dati milom da ih se vrati nazad s njihovog puta prema Europi, da ih se vrati 100 km nazad a 30km su sada od Sengena.

Izbiti ce tu sukobi, bjezati ce, iskakati iz vlaka...

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 pro 2019, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nova situacija.

Citat:
Migranti s Vučjaka krenuli prema Sarajevu

pro 10, 2019

Oko 400 migranata koji su u proteklom periodu boravili u privremenom kampu na Vučjaku, krenulo je prema kasarni Ušivak u Sarajevu. Kolona od osam autobusa pod jakom policijskom pratnjom izišla je iz bihaćkog naselja Zavalje, nakon što su migranti prošli zdravstvene preglede i dobili prehrambene obroke.

Premijer Unsko-sanskog kantona (USK) Mustafa Ružnić konstatirao je da kompletan postupak izmještanja ovih ljudi prolazi kako je i planirano, bez ikakvih incidenata, prenosi Fena.

„U tijeku je realizacija druge faze ovog procesa, odnosno samo izmještanje ljudi u adekvatniji životni prostor. Nije bilo nikakvih problema, zbog čega smo posebno zadovoljni. Sve je pažljivo isplanirano i besprijekorno realizirano. Sutra nam preostaje završna faza - definitivno čišćenje prostora i zatvaranje ovog kampa“, istakao je kantonalni premijer Ružnić.

Još uvijek nema službenih informacija je li određeni broj osoba ostao u kampu, odnosno hoće li biti potreban još koji autobus za izmještanje migranata prema Ušivku, ili po potrebi Salakovcu.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 11 pro 2019, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bageri poravnali kamp i u tijeku je odvoz smeća.

Sarajevo:

Citat:
"Ukoliko strane firme budu angažovane, tražit ćemo da se dozvole za rad kontrolišu. Moramo zvanično znati ko upravlja kampom i ko je odgovorno lice. Ukoliko se firmama u Blažuju nanese šteta, koje osiguranje pokriva štete koje nanesu migrant privrednicima. Tražimo da se angažuje obezbjeđenje za osnovnu školu u trajanju od šest ujutru do šest sati uveče kako bi se stanovništvu obezbijedila sigurnost. Ukoliko se migranti budu neorganizovano kretali po Blažuju poduzet ćemo mjere da to ne dozvolimo", naveo je Senaid Memić.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 11 pro 2019, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
I dalje pokušavaju uvaliti muslimansku vojsku u HNŽ.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/sda-pono ... -migranata

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 12 pro 2019, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mektiću zlatni ljiljane.

Oštre kritike predstavnika KS: Mektić je tokom noći izvršio puč na Sarajevo

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 12 pro 2019, 22:45 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Trojica migranata na Ilidži napala učenika srednje škole i otela mu novčanik

Učenika srednje škole u Sarajevu E. D. danas u poslijepodnevnim satima napale su tri osobe na Ilidži, a policija je izašla na mjesto događaja i napravila je zapisnik o cijelom događaju.

Kako nam je rekao napadnuti srednjoškolac E. D. (ime poznato redakciji) koji se javio našoj redakciji desilo se to na njegovom povratku u dom.

"Na povratku u dom u kojem stanujem, na Ilidži su me napala trojica migranata, od kojih su dvojica imala nož. Uzeli su mi novčanik i nakon dvadeset metara su ga bacili, kad su izvdili nešto novca što sam imao", kazao je E. D.

Razlog zbog kojeg se javio, kaže nam, nije novac. Naprotiv, želio je upozoriti ljude na opasnost u kojoj se mogu naći.

"Spremni su na sve. Danas su napali mene, sutra će nekog drugog", kazao je E.D.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 12 pro 2019, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4893
Gosti se počeli upoznavati sa srdačnim domaćinima u Sarajlabadu. Nije im ni dan uzelo, vidi se da su frendli

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 12 pro 2019, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Otkad tolika mržnja Arapa prema Muslimanima? 90.-tih bojevali rame uz rame, a danas...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 13 pro 2019, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Arapi (sunni) ne priznaju taj Pepsi islam. Muslimani iz Bosne su za njih apsolutno isto kao shia muslimani.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 13 pro 2019, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hagresor je napisao/la:
Trojica migranata na Ilidži napala učenika srednje škole i otela mu novčanik

Učenika srednje škole u Sarajevu E. D. danas u poslijepodnevnim satima napale su tri osobe na Ilidži, a policija je izašla na mjesto događaja i napravila je zapisnik o cijelom događaju.

Kako nam je rekao napadnuti srednjoškolac E. D. (ime poznato redakciji) koji se javio našoj redakciji desilo se to na njegovom povratku u dom.

"Na povratku u dom u kojem stanujem, na Ilidži su me napala trojica migranata, od kojih su dvojica imala nož. Uzeli su mi novčanik i nakon dvadeset metara su ga bacili, kad su izvdili nešto novca što sam imao", kazao je E. D.

Razlog zbog kojeg se javio, kaže nam, nije novac. Naprotiv, želio je upozoriti ljude na opasnost u kojoj se mogu naći.

"Spremni su na sve. Danas su napali mene, sutra će nekog drugog", kazao je E.D.


U Švedskoj se ovo događa na desetke puta dnevno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 13 pro 2019, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I ovo su migranti uradili. (prije 2 mjeseca)

Citat:
Dvije nepoznate osobe gurnule starijeg muškarca s betonskog mosta na Ilidži, on pao u korito rijeke

Šezdesetšestogodišnji O.K. iz Sarajeva zadobio je teške tjelesne povrede nakon što su ga nepoznate osobe gurnule s betonskog mosta u ulici Igmanska na području općine Ilidža.
Povrijeđenom je ljekarsku pomoć ukazala ekipa Hitne pomoći, a u KCUS-u su mu konstantovane teške tjelesne povrede.

O.K. je policijskim službenicima izjavio da su ga dvije nepoznate osobe gurnule sa betonskog mosta, te da je on potom pao u korito tijeke.

-----------------------

Citat:
Samo bih da upozorim djevojke/žene koje se kreću po stupu i u krugu da se paze migranata. Jučer su napali djevojčicu 17 godina, čekala je autobus na stupu na klupi u prolazu ispod mosta gdje autobusi ulaze na stanicu, još 2 tete su bile tu. 3/4 su im prišla podigli je sa klupe i tražili novac (na engleskom) prislonili su joj nož na stomak, pretresli je i ukrali novčanik. Hvala Bogu njoj nije ništa al stres i šok se ne mogu platit nit nadomirit. Drage žene čuvajte se ako ste u mogućnosti pravac MUP tražite dozvole za peper sprej, ovo prelazi sve granice. Na svakom semaforu, stanici ih ima po 3/4, napada je sve više a koliko vidim nadležni organi ne misle ništa učiniti povodom njih.

Citat:
Kada si spomenuo napad kolega s posla mi je rekao da su više njih presreli njegovu kćerku i zeta na Malti i uz prijetnju nožem ukrali mobitele. Ja sam u zadnje vrijeme počeo nositi svoj nož.
Ženama ne treba dozvola iz MUP - a za pepper spray. Mogu ga kupiti u Army shopu na Obali.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 pro 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Citat:
”Samo ovdje ću ostati, ovdje je dobro. Neću ići u Sarajevu. U Tuzli je dobro. U Bosni su muslimani. Dobro je, daju mi hranu…” – rekao je Avzel.


Avzale ako citas, muslimani su i u Kuvajtu, plus nije hladno kao u Europi!


Citat:
Mijenja se ruta kretanja migranata: U Tuzlu pristižu migranti iz Krajine!

Bosna i Hercegovina se već duže od godinu dana suočava sa migrantskom krizom, a naša zemlja postala je tranzitna zona za hiljade migranata. Plan im je bio jednostavan: preći iz naše zemlje u Hrvatsku te se domoći Evropske unije. Na putu ka ostvarenju tog sna spriječila ih je hrvatska policija zatvarajući granicu. Zabilježen je i nehuman odnos policije prema migrantima. S druge strane bh. vlasti odlučile su se na otvorenje dva objekta za smještaj migranata; jedan u kasarni u Blažuju, a drugi u TK. Kasarna na Ljubačama bila je predviđena za smještaj migranata, ali takva odluka naišla je prvo na otpor lokalnog stanovništva, a onda i na problem nedeminiranog prostora.

Dok Blažuj ne zadovoljava sve humanitarne standarde, situacija u Tuzli je i dalje na čekanju. Migranti spavaju pod vedrim nebom, a ovdje na stanici je kao što vidimo malo šatorsko naselje. Iz humanitarnih organizacija su nam kazali da je broj dolazaka smanjen, ali da se migranti vraćaju iz Bihaća u Tuzlu jer žele zapravo u Srbiju pa u Mađarsku. Trenutno na stanici u Tuzli spava oko 70 ljudi.

Promjena migrantske rute mogla bi u Tuzli izazvati nove probleme, jer osim migranata koji dolaze iz Srbije misleći da su na pravom putu za Evropsku uniju, u Tuzlu su počeli stizati i migranti iz Unsko sanskog kantona koji do Hrvatske nisu uspjeli doći zbog jakog obezbjeđenja. Za novu rutu odlučili su se nakon što se među migantima proširila informacija da je granica između Srbije i Mađarske porozna. Za ove informacije još uvijek ne zna afganistanska porodica koju smo danas zatekli u uredu za strance u Tuzli. Njih ukupno osamnaest. Među njima i osmero djece. O njima se brinu volonteri, a socijalni radnici iz Udruženja Zemlja djece donirali su im jakne, obuću i potrebnu hranu.

”Veliki su problemi u Afganistanu. Došli smo ovdje, želimo u Evropu, u Njemačku. Ovdje je hladno, pa idemo u kamp” – kaže jedan od članova afganistanske porodice.

U Tuzli će se zadržati, ukoliko sve bude išlo po njihovom planu, samo par dana, a zatim idu u kamp u Sarajevo. S druge strane, odluku da ostaje u Tuzli, donio je Avzel koji je također iz Afganistana došao u Bosnu i Hercegovinu. Na putu kojem se i dalje ne nazire kraj je već punih osam godina!

”Samo ovdje ću ostati, ovdje je dobro. Neću ići u Sarajevu. U Tuzli je dobro. U Bosni su muslimani. Dobro je, daju mi hranu…” – rekao je Avzel.

Iako bez krova nad glavom Avzel ostaje u Tuzli, baš kao i Bilal iz Pakistana. Tvrde da im je u Tuzli dobro jer im volonteri pomažu, imaju hranu, odjeću, a nekada uspiju i zaraditi i tim novcem sebi bar na nekoliko noći platiti smještaj. Inače noći provode na stanici.

”Hladno je… to je problem. Noći su izuzetno hladne, ali evo mi smo zapalili vatru ovdje. Sada ću ostati ovdje, ali ću onda otići ponovo u Bihać pa u Italiju…” – rekao je Bilal.

Svi migranti čekaju svoju priliku da se domognu neke od zemalja Evropske unije. U Tuzli nemaju smještaj, spavaju pod vedrim nebom. Mnogi od njih imaju zdravstvenih problema. Rješenja za sada u Tuzlanskom kantonu za njih nema. Vlasti za sada šute, iako se novi izazov pojavljuje: migranti se iz Krajine vraćaju u Tuzlu…


_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 19 pro 2019, 00:26 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Meni nikako nije jasno da ih oni primaju u svoje kuće. Nedavno jedna Sarajka primila dvadestegodišnjeg mladića u svoj stan,a za par dana druga Tuzlanka primila drugog momka u stan. Meni je to van pameti primiti nekog u svoju kuću a da tu osobu ne poznaješ. Preko 50 fb komentara bošnjačkih profila su oduševljeni tim činom. Na kraju im se svodi diskusija kako smo mi ljubomorni ( Srbi i Hrvati) što oni pomažu svoju braću :zubati .
To je van svake pameti njihovi zaključci. Možda 2 - 3komentara su negativni na migranti ostali oduševljeni. Primiš nekog u kuću a može te zaklati i opljačkati ko od šale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 19 pro 2019, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
Lutorčina je napisao/la:
Meni nikako nije jasno da ih oni primaju u svoje kuće. Nedavno jedna Sarajka primila dvadestegodišnjeg mladića u svoj stan,a za par dana druga Tuzlanka primila drugog momka u stan. Meni je to van pameti primiti nekog u svoju kuću a da tu osobu ne poznaješ. Preko 50 fb komentara bošnjačkih profila su oduševljeni tim činom. Na kraju im se svodi diskusija kako smo mi ljubomorni ( Srbi i Hrvati) što oni pomažu svoju braću :zubati .
To je van svake pameti njihovi zaključci. Možda 2 - 3komentara su negativni na migranti ostali oduševljeni. Primiš nekog u kuću a može te zaklati i opljačkati ko od šale.


Slažem se. To je naivan narod opijen islamističkom propagandom, prečesto bez jasnog identiteta gdje se miješa kozmopolitski jugoslavizam i propaganda o braći muslimanima. Europljani sem sebe samih nemaju braće, niti su imali, niti će imati. To govorim bez imalo rasizma, rezigniram jer ljudi globalno nisu bolji, i moram reći da samo navodim faktičko stanje.

Lako je Srbima i Hrvatima objasniti kakav je to problem. Samo svojim glupanima kažu to je druga vjera, druga kultura, a nama je to jako teško bez da otkrivamo svoje prave namjere i mišljenja. Morala bi se govoriti istina do srži, a ljudi nisu spremni na to.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Jean Luc Picard, Ronaldinho i 306 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO