HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Clint Eastwood je napisao/la:
Od 8:10
"Želja za nastankom hrvatske bila je želja obračuna sa srbima"


Ova spodoba predaje povijest na sveučilištu u Zagrebu. Što reći, koju poruku poslati.


Ti ljevičari nikako da se dogovore među sobom i sa samima sobom. Malo je mrzio Srbe i veličao NDH, a malo navija za Partizan ili se s Miloševićem liepo slagao i dogovarao podjelu Bosne...
Glavno da se Tuđman ocrni, makar pri tome stvorili kontradikcije...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
dane-croatia je napisao/la:
Clint Eastwood je napisao/la:
Od 8:10
"Želja za nastankom hrvatske bila je želja obračuna sa srbima"


Ova spodoba predaje povijest na sveučilištu u Zagrebu. Što reći, koju poruku poslati.


Ti ljevičari nikako da se dogovore među sobom i sa samima sobom. Malo je mrzio Srbe i veličao NDH, a malo navija za Partizan ili se s Miloševićem liepo slagao i dogovarao podjelu Bosne...
Glavno da se Tuđman ocrni, makar pri tome stvorili kontradikcije...

Ostaci ostataka koji ce uskoro biti pregazeni kao crvi. Moc im pada zbog iseljavanja jugica(kao i srba) te prirodnom selekcijom gdje do izrazaja sve vise i vise dolaze mlađe desno nastrojene generacije.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 18:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
NiceBoyZg je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
To su sve izgovori Dane, nek radi svoj posao i bit će u redu.

Tko hoće radit, naći će način, tko neće naći će izgovor. Čuj loša mi djeca pa ne mogu, pusti šuplje priče.


Ne, Dane je sasvim u pravu. Zamisli da predaješ povijest - misliš da je isto u nekoj elitnoj zg gimnaziji, pogotovo koja više naginje društvenim/humanističkim predmetima i drvodjelskoj? Pa ajde zainteresiraj i najpametniju djecu za npr. gradivo početka 1. razreda, prahistoriju i prve civilizacije. A taj modul (znanstveni) i na ffzg povijesti upiše 5 ljudi godišnje uvrh glave. Ja bih se ubio da moram raditi u nekoj školi tipa faust vrančić, radije bih kruha bio gladan.


Kako ja uvijek volim reći: molim lijepo gledaj svoja posla. :zubati

Ako si učitelj u toj školi Faust Vrančić, za koju nemam pojma gdje je ni što je, pa budi odličan učitelj ili nemoj tu biti učitelj. Nema dobrog izgovora za šlampavo odrađen posao. Ok, možda ta djeca neće naučiti kao gimnazijalci, možda poneki među njima i hoće, ali odradi barem taj svoj dio posla dobro da nisi ti dio problema.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 18:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
Drugim riječima, recimo da hodam ulicom i držim papir od pojedenog sendviča, nema korpe za otpatke u blizini.

Vidim ulica je prljava, gomila papira na njoj, moj papir neće napraviti razliku. Ili hoće? Pa stavi taj papir u džep pa ga baci kad vidiš korpu, nemoj i ti bacit jer svi bacaju, ili sutra bit "lopov jer su svi lopovi". Jednostavno nemoj.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Naša Kvačica je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:

Kako ja uvijek volim reći: molim lijepo gledaj svoja posla. :zubati

Ako si učitelj u toj školi Faust Vrančić, za koju nemam pojma gdje je ni što je, pa budi odličan učitelj ili nemoj tu biti učitelj. Nema dobrog izgovora za šlampavo odrađen posao. Ok, možda ta djeca neće naučiti kao gimnazijalci, možda poneki među njima i hoće, ali odradi barem taj svoj dio posla dobro da nisi ti dio problema.


Kakva svoja posla?

Evo ti malo informacija https://www.zabranjeni.hr/life/video-ucen ... o/1970286/

I sad ako ne može zainteresirati nekog malog debila od 15 sa više gela u kosi no mozga koji se svakodnevno tuče, u glavi ima samo tekstove cajki koje sluša vikendom, 10 jedinica u školi (pola iz stručnih predmeta koji bi ga trebali kao zanimati) i koji ne bi više ni trebao imat povijest jer mu ne treba i gubitak je vremena i resursa (ne predajem u strukovnoj školi pa ne znam jel to nastupilo ali najavljivalo se konačno ukidanje) za Sumerane onda on nije odličan učitelj i radi šlampavo te ? Ma daj, Kvačice. čovjek si u već zrelijim godinama, ne trebaju te ovakve frazetine. Nikog ne zanimaju Sumerani, ni mene :D A njih ne zanima ništa, niti jedan dio povijesti i sad si ti loš ako ne možeš s takvim materijalom raditi. I ne mislim samo na faust nužno, ima još takvih škola po zg more.

A k tome se neke stvari mijenjaju, ne možeš pregrubo s njima jer odmah svi poskoče, "dječja" prava i ostalo, iako moram priznati da su se stvari više pomaknule i u drugom smjeru (škole staju iza profesora, mali može žestoko najebati da stavlja prof na YT ili radi nered na satu). No svejedno, ne hvala :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Purger111 je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:

Napisao sam i ffzg malim, ako nisi primjetio. napisao sam i "ffzg povijesti" umjesto nečega dotjeranijeg. Jel ti to ozbiljno mislis da sam napisao malim slovom faust vrancic jer mislim da se pise malim slovom, a ne jer mi mi se nije dalo povecavati? :smijeh =))


Znam da ti se nije dalo, ali intelektualac si čovječe, nisi neki neozbiljni klinjo.


Dragi Purgeru, ovo je fakin forum, ne pisanje znanstvenog rada ili službenog dopisa. Nitko osim vas drugih ovdje neće ovo ni čitati, a i da netko čita zna kakav je medij, ne dugujem nikome savršenu interpuknciju, stil i veliko/malo slovo. A pogotovo ne u doba smartfonova gdje mi je kao nekom ipak malo iza te generacije koja s njima odrasla još teže jer nisam navikao tamo pisati i lakše mi je pisati na desktop računalu. A što je uopće biti "intelektualcem" je za raspravu, ja se tako svakako ne nazivam niti mislim da te neko obrazovanje nužno čini jednim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 11 pro 2019, 21:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
NiceBoyZg je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Kakva svoja posla?

Evo ti malo informacija https://www.zabranjeni.hr/life/video-ucen ... o/1970286/

I sad ako ne može zainteresirati nekog malog debila od 15 sa više gela u kosi no mozga koji se svakodnevno tuče, u glavi ima samo tekstove cajki koje sluša vikendom, 10 jedinica u školi (pola iz stručnih predmeta koji bi ga trebali kao zanimati) i koji ne bi više ni trebao imat povijest jer mu ne treba i gubitak je vremena i resursa (ne predajem u strukovnoj školi pa ne znam jel to nastupilo ali najavljivalo se konačno ukidanje) za Sumerane onda on nije odličan učitelj i radi šlampavo te ? Ma daj, Kvačice. čovjek si u već zrelijim godinama, ne trebaju te ovakve frazetine. Nikog ne zanimaju Sumerani, ni mene :D A njih ne zanima ništa, niti jedan dio povijesti i sad si ti loš ako ne možeš s takvim materijalom raditi. I ne mislim samo na faust nužno, ima još takvih škola po zg more.

A k tome se neke stvari mijenjaju, ne možeš pregrubo s njima jer odmah svi poskoče, "dječja" prava i ostalo, iako moram priznati da su se stvari više pomaknule i u drugom smjeru (škole staju iza profesora, mali može žestoko najebati da stavlja prof na YT ili radi nered na satu). No svejedno, ne hvala :D


Da se razumijemo, ne kažem ja da ti ili bilo koji nastavnik može niti treba riješiti sve probleme školstva i Hrvatske.

Možda neće biti nikakvih rezultata, i to je sasvim OK. :palacgore1

Ono što kažem, je da bez obzira na uvjete uvijek moraš uraditi dobar posao. Da ti svoj dio posla uradiš dobro. Za to nema isprike. A hoće li netko drugi uraditi svoj dio, to nije tvoja odgovornost. Netko hoće, netko neće. Pa i iz tog lošijeg razreda, možda par djece i nauči Sumerane, šta znaš. Ne znaš dok ne probaš.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat


:aleale

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ministry of Sound je napisao/la:


:aleale


:smijeh
Da se Franjo digne sve bi vas pobio.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Bio bi zadovoljan, sve u svemu, a samo bi konstatirao da je i dalje "20% onih koji su protiv Hrvatske", kako je uvijek i govorio.

Vidim da se ljudi zgražaju ("moralna panika" ko SUBNORovci nekad) i sl. ali ne znaju da Zegejci vole "događaj", nije to znak nekih političkih gibanja ili jugonostalgije. Mislim da je Hrvatska ipak dovoljno jaka, da je ne mogu srušiti stihovi pjesme od prije 30ak godina, niti boomeri kojima se više ne diže, pa su nostalgični za tim vremenima. Niti millennialsi koji žele okusiti spektakl, još nek je zeru "subverzivan". A vjerujem da je bilo dosta gostiju iz BiH i Slovenije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
novovrijeme je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:


:aleale


:smijeh
Da se Franjo digne sve bi vas pobio.



Da se danas ustane prvi komentar bi bio sličan Mojsijevu kad se vratio s planine a narod u međuvremenu napravio zlatno tele.
Sramota u šta smo se pretvorili u 20 godina od njegove smrti. Nema druge osim ustani Franjo... :zubati


_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ministry of Sound je napisao/la:


:aleale

Polovina na koncertu Slovenci, Muslimani (Bihać, Slovenija :neznam ), Srba

Meni ne smeta, nek pjeva ko šta hoće, to što je pjevala za VRS jednom, ha, i Vuco je pjevo HV-u pa nikom ništa. Ratno doba, a pare su pare.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ma da Srbi...
Nego kako to da onim vašim smeta Bajaga a ne smeta Brena?
Šta je jadni Bajaga bogu skrivio... :smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Kod Inkvija opšta mobilizacija, svima naloženo da se jave u "stan" što pre i da ponesu samo najnužnije... :D
Šalim se, ali tamo sam ukrao ovo:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Citat:
PO ŠUMAMA I GORAMA! Rade Šerbedžija, Anto Nobilo i Danko Končar zapjevali poznatu partizansku pjesmu

U dvadeseti sekund vidi se ikona Bogorodice na zidu, tako da izgleda kao da je neka slava u pitanju. Ili nije ikona nego neka slika koju koriste rimokatolici.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
novovrijeme je napisao/la:
Ma da Srbi...
Nego kako to da onim vašim smeta Bajaga a ne smeta Brena?
Šta je jadni Bajaga bogu skrivio... :smijeh

Zato što se Brena može čuti po kafićima, klubovima, ljudi slušaju narodno, a ko sluša Bajagu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 19:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
novovrijeme je napisao/la:
Ma da Srbi...
Nego kako to da onim vašim smeta Bajaga a ne smeta Brena?
Šta je jadni Bajaga bogu skrivio... :smijeh


Ne smeta Bajaga, tko je rekao da smeta Bajaga. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 19:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
Citat:
Si Cile si,
u svako doba važi,
ma znam šta je strast.
Si Cile si,
al dobro mi pokaži,
da znam gde je slast.

Pa me odvedi na pejzaže,
u budžake, u vrbake,
seno, seno, da se milujemo, je-mo.

Bum Cile bum,
ma gricni me za uvce,
tu grm, ovde žbun.
Bum Cile bum,
ma nek mi srce kucne
u šaš pa na drum.

Jer prosto žudim da izludim,
da me pipneš, da me štipneš,
Cile, Cile, zagrljaju moj.

♬ ♪ ♬

Ref. 2x
Sitnije Cile, sitnije,
nauči me najhitnije.
Sitnije Cile, sitnije,
pokaži mi najbitnije.

♬ ♪ ♬

Bum Cile bum,
ma gricni me za uvce,
tu grm, ovde žbun.
Bum Cile bum,
ma nek mi srce kucne
u šaš pa na drum.

Jer prosto žudim da izludim,
da me pipneš, da me štipneš,
Cile, Cile, zagrljaju moj.


Što uopće reći :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 15 pro 2019, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
1986 je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:


:aleale

Polovina na koncertu Slovenci, Muslimani (Bihać, Slovenija :neznam ), Srba

Meni ne smeta, nek pjeva ko šta hoće, to što je pjevala za VRS jednom, ha, i Vuco je pjevo HV-u pa nikom ništa. Ratno doba, a pare su pare.


Napisao sam i ja to, ZG-u i dalje gravitira Slovenija i BiH barem kad bude neki "događaj". No ipak, sumnjam da je tu bilo manje od 75% Perecijanera. Brena nije maliciozna pojava, daleko od toga, osim ukoliko ne misliš da je Hrvatska isuviše fragilna, i da njeno postojanje i "duša" vise o koncu. Koncu, koji ako pukne nas vodi u novu SFRJ.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 11:04 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
Bez obzira tko sluša tu glazbu ili ne, Brena je najveća zvijezda Balkana svih vremena, mislim ipak je ona na stadionu Levski pred 100 000 ljudi iskakala u štiklama iz helikoptera u zraku odmah uzela mikrofon i počela pjevati. Danas mnogi pjevači pjevaju po pizzeriama pa se zovu zvijezde.

Vjerujem da oni koji kažu da mi kulturološki pripadamo Poljskoj , Češkoj i Mađarskoj su ostali doma i na laptopu su stavili iz protesta mađarske pjesme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Pa ovo joj ni nije prvi nastup u Zagrebu nakon rata. Još 2009. Hrvatice pjevale "Uđi slobodno" u Areni :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ministry of Sound je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Polovina na koncertu Slovenci, Muslimani (Bihać, Slovenija :neznam ), Srba

Meni ne smeta, nek pjeva ko šta hoće, to što je pjevala za VRS jednom, ha, i Vuco je pjevo HV-u pa nikom ništa. Ratno doba, a pare su pare.


Napisao sam i ja to, ZG-u i dalje gravitira Slovenija i BiH barem kad bude neki "događaj". No ipak, sumnjam da je tu bilo manje od 75% Perecijanera. Brena nije maliciozna pojava, daleko od toga, osim ukoliko ne misliš da je Hrvatska isuviše fragilna, i da njeno postojanje i "duša" vise o koncu. Koncu, koji ako pukne nas vodi u novu SFRJ.

Kao prvo ajmo uvest pravilo da se kažnjava izraz pereci, perecija, perecijaneri i sl. jer ja nisam još vidio forumaša iz Hrvatske da vas zove škutorima, Bošnjacima, Bosancima i drugim nazivima koji se vama nebi svidjeli

Drugo, Brena je ikona i Hrvati vole narodnjake i tu nema diskusije. Zato i napuni arenu. Napunio bi ju i Miroslav Ilić i Dragana Mirković bez obzira što znaju zapjevat koju patriotsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
1986 je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Napisao sam i ja to, ZG-u i dalje gravitira Slovenija i BiH barem kad bude neki "događaj". No ipak, sumnjam da je tu bilo manje od 75% Perecijanera. Brena nije maliciozna pojava, daleko od toga, osim ukoliko ne misliš da je Hrvatska isuviše fragilna, i da njeno postojanje i "duša" vise o koncu. Koncu, koji ako pukne nas vodi u novu SFRJ.

Kao prvo ajmo uvest pravilo da se kažnjava izraz pereci, perecija, perecijaneri i sl. jer ja nisam još vidio forumaša iz Hrvatske da vas zove škutorima, Bošnjacima, Bosancima i drugim nazivima koji se vama nebi svidjeli

Drugo, Brena je ikona i Hrvati vole narodnjake i tu nema diskusije. Zato i napuni arenu. Napunio bi ju i Miroslav Ilić i Dragana Mirković bez obzira što znaju zapjevat koju patriotsku.


Perec je inače pomalo provokatorski naziv koji ima za cilj probuditi i isprovocirati malo Hrvate iz RH, a uključujući tu i Hercegovce i Bosance u RH koji se uopće ne zanimaju za BiH, za događanja u hrvatskoj sferi van "kifle".

Perec je, iako se već ukorijenio kao sleng, lingvistički pogrešni naziv kojeg je upotrijebio prvi Poskok, pogrešno misleći da je perec oblika slova C (ismijavanje oblika Hrvatske i činjenice da mnoge Hrvate ne interesira ništa izvan tih grotesktnih granica van kojih je npr. HB), no to je kifla ili "pecivo". Perec je pretzel, i izgleda ovako.
slika

Svaki Hrvat iz RH koji se minimalno interesira za hrvatske interese van kifle po definiciji nije Perec, ali to je ostalo kao naziv onako... blaga provokacija od milja, ujedno naziv je kraći od "Hrvat iz Republike Hrvatske". :zubati Isto kao i tovar, purger itd.

Ali više se radi o svjesnoj blagoj provokaciji, s ciljem buđenja... Hrvati BiH toliko su nisko pali na listi prioriteta da je svaka reakcija dobrodošla, pa čak i blaga ljutnja od dobronamjernih ljudi. Bar pokazuje da ima pulsa.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 16:12 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Samo kada već "provociraš" Hrvate iz RH onda imaj na umu da mainstream mediji imaju veliki utjecaj na prosječnog Hrvata, a mediji su takvi kakvi jesu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Hrvatska 7. najreligioznija zemlja u Europi. BiH 6. Rumunjska 1.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 16 pro 2019, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
DOLAZI NAM BOŽIĆ!


NAJLJEPŠE BOŽIĆNE PJESME
https://www.youtube.com/watch?v=3QuptT11YRs

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO