HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
Samo se nesta napucavaju gde bolje..a malo ko uzima jednog "obicnog" gradjanina..neku srednju klasu u obzir...
Za mene je Beograd jedan od najskupljih gradova.On mi je bukvalno drzava u drzavi,po svemu.
Zagreb bezi kao od Balkana.. i daje malo vise prednosti tj povoljnosti svojim gradjanima..
Mozda cak najvise onu povoljnost kredita i dugorocnog zaduzivanja..al ajde...
Da ne spominjemo stare a jos uvek sadasnje probleme korupcije,mita...
Sve Hrvatska kao hoce da odmakne od Srbije a ipak treba pomenuti da ima dug veci od Srbije..
Uvek se prica o primorju i Zagrebu..kao i u Srbiji o Beogradu,i kako cede Vojvodinu?
Sta je sa ostalim delovima tih zemalja?Sta je sa velikim procentom nezaposlenih?
Koliko je u stanju prosecna neto zarada pokriti prosecnu potrosacku korpu?
Volela bi`da ova tema ne ide u onom pravcu..sad nas kradu nasi,samo da nas ne kradu Srbi i tako to...
Prepucavanje na nivou..molim... :D
Da i malo da zakuvam...kad se prica o bogatstvu Hrvatske niko da spomene one ljude koji prelaze svakodnevno u Bosnu da se podmiruju..biciklo i furaj...
Ili baustelce u Sloveniji...a ima ih "mashala"... B-)
Pa da cujemo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 11:42 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Bauštelaca u Sloveniji baš i nema puno,a ovo o shopingu u Bosni je točno.I neznam o kakvom to bogatstvu pričaš.Teško mi je bilo kaj uspoređivati sa Srbijom kad jednostavno neznam.
Ja osobno imam dobru plaću,žena također ali......krediti,režije....jedina "ušteda" mi je nekretnina na koju imam veliki kredit.
Ja ti nisam jedan od onih romantičara koji gledaju susjedu u dvorište,pa im lakne dok vide da je eventualno ovome još gore......

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Nedavno sam pitao tipa koji radi u Subotici - zaradi oko 22o eura mj., isti takav posao kod nas 500 eura (BiH).U HR 1000 eura (Split).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Ma kakvi baustelci u Sloveniji? Nema ih na crnjaka vise po Njemackoj i Austriji, da ih povecalom trazis necess ih naci a kamoli u Sloveniji!

Trenutno je kriza svugdje pa i gradjevinari teze disu, al vecinom je tako da lljudi iz BiH dolaze u Hrvatsku radit na gradjevini, sto znaci da lokalnom stanovnistvu nije po tom pitanju potreba ici negdje van!

Treba se doci petkom uvecer na granicne prijelaze Kamensko, Arznao ili dolje kod Imotskog, to su kolone duze nego nekad na Spielfeldu!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58759
Lokacija: DAZP HQ
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
Hrvatska je bolja od Srbije, ali to i nije neki uspjeh. :mrgreen:

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Nevjerojatno koliko u Srbiji vlada robovanje predrasudama pa se misli da želimo veći standard samo zato da bi odmakli Srbiji. :-umirem :-ucelo

Ovo će možda doći kao nenadani šok ali Hrvatska se razvija zbog boljeg života njezinih građana.

U tom pogledu, u Splitu, Rijeci i Osijeku se grade golemi fakulteti koji su ili poludovršeni ili će biti završeni u sljedećih nekoliko godina. Autocestovna mreža će biti završena u cijelosti za nekih 5-10 godina iako je već gotovo oko 80% a to će zajedno s gorespomenutim fakultetima zaustaviti iseljavanje i potaknuti povratak odseljenog stanovništva. Također se uz autoceste sveudilj otvaraju poslovne zone koje zapošljavaju par tisuća ljudi. Dugopolje je nekako svima najuspješniji te ogledni primjer.

Regionalne razlike su sljedeće, preuzeto s wikipedije:

Rank ↓ County ↓ Number of citizens ↓ GDP (millions of euros) ↓ GDP/euros per capita ↓
1 Zagreb 779,145 15,035 19,270
2 Istria county 205,825 2,882 14,050
3 Primorje-Gorski Kotar county 306,159 3,970 12,975
4 Lika-Senj county 53,006 644 12,145
5 Varazdin county 185,756 2,052 11,095
6 Koprivnica-Krizevci county 125,352 1,365 10,915
7 Dubrovnik-Neretva county 123,047 1,287 10,475
8 Zadar county 160,506 1,552 9,700
9 Medjimurje county 120,790 1,118 9,315
10 Karlovac county 142,313 1,201 8,465
11 Sisak-Moslavina county 182,615 1,535 8,435
12 Bjelovar-Bilogora county 133,198 1,121 8,430
13 Krapina-Zagorje county 143,465 1,194 8,355
14 Zagreb county 309,369 2,545 8,230
15 Split-Dalmatia county 459,818 3,745 8,145
16 Osijek-Baranja county 329,465 2,670 8,110
17 Virovitica-Podravina county 93,952 757 8,060
18 Pozega-Slavonia county 84,897 683 8,040
19 Sibenik-Knin county 114,344 867 7,605
20 Brod-Posavina county 177,558 1,107 6,250
21 Vukovar-Srijem county 195,771 1,172 6,010
Total Croatia 4,440,000 48,502 10,890

Očekivano najslabije uglavnom stoje županije koje su imale ili imaju najveći udio Srba ili su bile pogođene ratom. Najslabija Vukovarsko-srijemska županija je na 55% BDP-a države. Zagreb stoji najbolje zbog jake industrije ali je zaustavljen priljev stanovnika zbog ubrzanog razvitka ostatka zemlje i još ostaje problem centralizacije s kojim se nijedna vlada ne želi ozbiljno pozabaviti. Prosječna plaća je 5 500 kuna, dostatna za platiti režije i nabavku hrane.

Ukratko. :-ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 16:39 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Urbana je napisao/la:
Samo se nesta napucavaju gde bolje..a malo ko uzima jednog "obicnog" gradjanina..neku srednju klasu u obzir...
Za mene je Beograd jedan od najskupljih gradova.On mi je bukvalno drzava u drzavi,po svemu.
Zagreb bezi kao od Balkana.. i daje malo vise prednosti tj povoljnosti svojim gradjanima..
Mozda cak najvise onu povoljnost kredita i dugorocnog zaduzivanja..al ajde...
Da ne spominjemo stare a jos uvek sadasnje probleme korupcije,mita...
Sve Hrvatska kao hoce da odmakne od Srbije a ipak treba pomenuti da ima dug veci od Srbije..
Uvek se prica o primorju i Zagrebu..kao i u Srbiji o Beogradu,i kako cede Vojvodinu?
Sta je sa ostalim delovima tih zemalja?Sta je sa velikim procentom nezaposlenih?
Koliko je u stanju prosecna neto zarada pokriti prosecnu potrosacku korpu?
Volela bi`da ova tema ne ide u onom pravcu..sad nas kradu nasi,samo da nas ne kradu Srbi i tako to...
Prepucavanje na nivou..molim... :D
Da i malo da zakuvam...kad se prica o bogatstvu Hrvatske niko da spomene one ljude koji prelaze svakodnevno u Bosnu da se podmiruju..biciklo i furaj...
Ili baustelce u Sloveniji...a ima ih "mashala"... B-)
Pa da cujemo....


sto je cilj ove rapsrave,pokazati kako su hrvati i srbi maltene isto,malo "aeh zdravo wir sind eh alle jugos,ejjj,eh alles die gleiche scheisse heaaaast".bolje ti bilo da gledas svoj cedistan a da se kanete hrvata.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
Mar-kan je napisao/la:
Nedavno sam pitao tipa koji radi u Subotici - zaradi oko 22o eura mj., isti takav posao kod nas 500 eura (BiH).U HR 1000 eura (Split).


O kom je poslu markane rec? :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..

mogu ti ja rec da smo bolji,veci,lipsi i pametniji od vas.uvik bili. :-top2

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2009, 22:08
Postovi: 347
Urbana je napisao/la:
dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


Treba uzeti u obzir da su Srbi izvrsili agresiju nad Hrvatskom, zauzeli trecinu njenog teritorija, pri tome razarali drzavu gdje i koliko su mogli!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Urbana je napisao/la:
dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


Pa brate mili šta se sve slilo iz Hrvatske u Beograd, trebala je Srbija dosad zlatna biti. Za Jugoslavije RH je bila zlatna koka. Kad sam vidio da u jednom Kragujecvu po sred grada stoje semafori kojima ima bar dvadeset godina, sve mi je jasno bilo. Ili kad jedan Beograd ima onakav autobusni kolodvor...Ne znam, nije mi samo jasno kud su ti silni novci otišli!? :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 18:53
Postovi: 4
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


Treba uzeti u obzir i da su vama opraštali dugove više puta jer ste prevelika sirotinja, da vas ne bi dotukli, a i da ne bi birali radikale. Nama dug nisu opraštali NIKAD!

Srbija je negdje oko 15-20 godina iza Hrvatske, ako se računa po GDP per capita. :-nanana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Haha bauštelci iz Hrvatske u Sloveniji? Pa ne vjerujem da ih ima 10... Ali zato ima Srba iz Prijedora i te kao Zapadne (razvijenije) Srpske i Bošnjaka iz Cazinske krajine a sve više i iz nekih središnjih dijelova... Ima i mnogo Albanaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58759
Lokacija: DAZP HQ
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


znaš kad sam ja ove rasprave vodio? još dok su vam se dugovi opraštali :-zubati po brzini zaduživanja ste nas prestigli, i da ne zaboravimo. spska vlada se kod MMF-a zadužila za 3 mlrd € za slijedeće dvije godine. valjda znaš što to znači.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
dudu je napisao/la:
Urbana je napisao/la:
dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...
A zamisli tek da je zaduzena ko Hrvatska..sve bi bre cvetalo bolje neg`kod vas...
Kad trebate vracati dug..nece te zanimati sto je GDP za 20 % veci od Srbije vec jeli i kolko je on u rastu....ili pak u padu... B-)
:-neznam ..pokusavam biti nepristrsan posmatrac...i...mogu ti reci situacija nije sjajna..


znaš kad sam ja ove rasprave vodio? još dok su vam se dugovi opraštali :-zubati po brzini zaduživanja ste nas prestigli, i da ne zaboravimo. spska vlada se kod MMF-a zadužila za 3 mlrd € za slijedeće dvije godine. valjda znaš što to znači.

Ja znam sta to znaci..zato sam ti nepristrasnost i pomenula :D
Sama pomisao na MMF... kao da vidim rupu bez dna...
Jer ce nas ta rupa ubrzo stici...
Bolje ti je da ja ti nepisem crnjak koji ja vidim u skoroj buducnosti sve zbog MMF i vracanja tih dugova,tj.novih i novih zaduzivanja...
A nase glavonje samo idu dalje..diceci se svakom tom prokletom €....a ustvari vode nam drzavu u propast..
Ta propast je jedina sigurna stvar koja nas ceka..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
MRSHO je napisao/la:
Haha bauštelci iz Hrvatske u Sloveniji? Pa ne vjerujem da ih ima 10... Ali zato ima Srba iz Prijedora i te kao Zapadne (razvijenije) Srpske i Bošnjaka iz Cazinske krajine a sve više i iz nekih središnjih dijelova... Ima i mnogo Albanaca.


Ne kazem da nema i drugih...
Slovenija je ipak malo odmakla.
Danas sam joj tek videla reklamu za letovanje... :D
"Najblize evropsko more!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 23:00 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ma isto je, samo kaj hrvatska ima ukupni GDP za 20% veći od srbije, a 3 milje ljudi manje. to je tu negdje :-zubati

dudu..dudu...
Treba uzeti u obzir da je Srbija godinama bila pod sankcijama...


A ti naravno neces uzeti u obzir da je Hrvatska u isto to vrijeme vodila krvav rat i iz njega izasla sa trecinom drzave u plamenu i sa trecinom teritorija razorenim do temelja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 10 lip 2009, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Urbana je napisao/la:
dudu je napisao/la:

znaš kad sam ja ove rasprave vodio? još dok su vam se dugovi opraštali :-zubati po brzini zaduživanja ste nas prestigli, i da ne zaboravimo. spska vlada se kod MMF-a zadužila za 3 mlrd € za slijedeće dvije godine. valjda znaš što to znači.

Ja znam sta to znaci..zato sam ti nepristrasnost i pomenula :D
Sama pomisao na MMF... kao da vidim rupu bez dna...
Jer ce nas ta rupa ubrzo stici...
Bolje ti je da ja ti nepisem crnjak koji ja vidim u skoroj buducnosti sve zbog MMF i vracanja tih dugova,tj.novih i novih zaduzivanja...
A nase glavonje samo idu dalje..diceci se svakom tom prokletom €....a ustvari vode nam drzavu u propast..
Ta propast je jedina sigurna stvar koja nas ceka..


"nas" ne ceka nista.mene ne zanima hoce li srbija biti bogata kao svicarska ili sirmomasna kao ruanda.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija-Hrvatska
PostPostano: 11 lip 2009, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Urbana je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:
Haha bauštelci iz Hrvatske u Sloveniji? Pa ne vjerujem da ih ima 10... Ali zato ima Srba iz Prijedora i te kao Zapadne (razvijenije) Srpske i Bošnjaka iz Cazinske krajine a sve više i iz nekih središnjih dijelova... Ima i mnogo Albanaca.


Ne kazem da nema i drugih...
Slovenija je ipak malo odmakla.
Danas sam joj tek videla reklamu za letovanje... :D
"Najblize evropsko more!"

Nije stvar u tome što ima "i drugih" nego što Hrvata nema!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Karabaja, mrnjav i 494 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO